Rozprávky Pjakina

“V politike som uz davno. Velmi davno. V politike sa nachadzam na takej urovni na akej v nasej krajine mozno najst ludi v pocte prstov dvoch ruk. A na urovni zodpovednosti ucastia v politike v mnozstve prstov jednej ruky” – Pjakin

Ok, cvoki


Od 00.13

Vďaka Koba
http://www.dvtr.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-31/#comment-70160

 1. Preco to nieje prelozene, a odkaz na celu otazku resp celu cast?

  • Jekaterina Jeva 5. november 2017 o 10:23

   A kolko trva cela otazka resp cela cast?

   • Jekaterina, neviem, ale da sa to dohladat, existuje kompletny zoznam Pjakinovych otazok a odpovedi…..Z mojho pohladu by bolo adekvatne prelozit celu otazku, a dat sem odkaz na cely diel, aby si clovek vedel urobit vlastny (nie podsunuty zosmiesnujuci) nazor.

    • Je to diel Otázka-Odpověď V.V. Pjakina zo dňa 01.08.2016.
     http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-1-8-2016/

     Daná otázka je zodpovedaná v čase – https://youtu.be/6vVbMjGfJQ0?t=1h17m55s

     Rozprávky Pjakina
     Video čas 0:00
     – Proto začneme přímo prvním bodem. Jak to tam bylo?
     – Dokud vás Putin nejmenuje dejme tomu premiérem, tak se do politiky přímo nevetřete.
     – Aha. Tak zaprvé, v politice jsem už dlouho, opravdu dlouho. Já se v politice nacházím na takové úrovni, na které je u nás ve státě jen tolik lidí, že je možné je spočítat na prstech obou ruk. A na úrovni odpovědnosti své účasti v politice jsem ve skupině, kterou je možné spočítat na prstech jedné ruky.

     Ďalšie jeho rozprávky sú z toho istého dielu.

     • Ďakujem, leo.

      Piiiiiitr je iste tiež rád ;-)

     • leo,na Teba sa dá vždy spoľahnúť.☺Toto sú také perly Pjakina,že mám záchvaty smiechu.☺

     • Ďakujem :)

     • Leo Dakujem za to ze si uviedol zdroj…Dovolim si s tebou nesuhlasit, na moj vkus, to niesu ziadne rozpravky, vzdy je tazko hodnotit seba, no vzhladom na jeho chapanie Chodu procesov vo svete a obehu informacii, je to jeho “pohlad na vec” ved ocom hovori dalej…………..Nepochopenie toho co znamena “Byt v Politike”, funkcia Premiera je Administrativna a vobec nie Politicka, Do politiky nikoho nemozno menovat, bud ju robite alebo sa jej vyhybate……………..(prirovnanie na SK, Rudolf Vasky a ty kto stoja zanim robia politiku zameranu na prichod Tvrdeho Fasistickeho rezimu na SK)

      • Jekaterina Jeva 7. november 2017 o 4:13

       Peeter, po prve: odpovedal si si sam – “da sa to dohladat, existuje kompletny zoznam Pjakinovych otazok a odpovedi…..” Ak sa to da dohladat, tak dohladaj sam. Po druhe: “na moj vkus, to niesu ziadne rozpravky” – proti gustu ziadny disputat. Poznas aj druhych s podobnym vkusom?

       • Zase ďalší sa utrhol zo ZOO vodaSS.No,nemal by to robiť.Nech ostane radšej vo svojom chlieve,pri chápavejších,ako sme my.☺

       • Jekaterina, prepac ale tvoje komentare namna vplyvaju dost odveci….

       • V miere svojho chápania tu čo zase zabŕdaš?… “neviem, ale da sa to dohladat, existuje kompletny zoznam Pjakinovych otazok a odpovedí” … no si sa teda odkopal Piťo :D

       • leo: S tym zoznamom otazok Pjakina a ze som sa odkopal, to som nepochopil, prosim vysvetli….

       • Hovorím,takých zábavných a nechápavých a natvrdlých indivíduí,akým je Pííítr a Ibrahim,sa tu nejak namnožilo.Čím to asi bude?☺☺☺

      • Peeter, pŕŕ , hej no brzdi…
       Z rozprávok sa dá predsa poučiť, to nevieš? :) Jasné, veď predsa nechceš byť ten, kto menej chápe, aby si nemusel pracovať na toho, kto chápe viac…
       ” Vždy je ťažko hodnotiť seba” – je to taká fráza, s tým má problém ten, kto nepozná sám seba a chýba sebareflexia.
       Namiesto KSB doporučujem radšej pohyb na čerstvom vzduchu a láskavý prístup k zvieratám :)

       • Chodim na vzduch, mam rad zvierata, dokonca ich ani nekonzumujem. Vzdy je tazko hodnotit seba, lebo kazdy vidi seba inak ako ta druhi, ale Pjakin dostal konkretnu otazku a odpovedal v miere svojho Chapania….No takym stylom, ze ste to tu nikto nedokazali pochopit a vase NePochopenie toho co znamena “Byt v Politike”vyvolava teda smiech….

       • Jekaterina Jeva 8. november 2017 o 9:20

        Peeter, podla tvojho prispevku “Vzdy je tazko hodnotit seba”. Nie vzdy je to take tazke. Ako odpovies na otazku: Hodnotim seba ako a) Vlezlou vtěrku chodící na cizí stránky b)Vlezlou vtěrku chodící na cizí stránky c)Vlezlou vtěrku chodící na cizí stránky .

       • ☺Ja tomu vravím Zlatý klinec.☺

      • Do politiky je možné jmenovat, stačí když chce někdo aby tam byly ovládatelné loutky.
       Třeba teď Bartoš, dredovaný hochštapler, co ten může vědět o řízení? Piráti jsou právě takovou skupinkou.
       Co uměl Bělobrádek? Jezdil několikrát za čtvrt roku do USA, všimli si toho i ti co politiku následují a sem tam si poslechnou zprávy.
       Co uměli Bárta, Kočí a už si na ty ostatní jména nevzpomínám?
       Nic, za to posloužili.
       Pjakin přece v Dumě byl za Žirinovského stranu a byl vyhozen.
       Čichl si k té politice a bohužel chtěl zavést znovu diktaturu, tentokrát svědomí. A ani v Rusku už tohle nikdo nechce.

       • Evka, ved to Pjakin povedal presne, Bartos, Belobradek, Barta to su vsetko “Administrativne Loutky” oni nerobia politiku (nevyrabaju)…..do politiky je nemozne byt menovany, bud ju robis alebo nerobis…. a teraz k Pjakinovi, hovoris ze bol v Dume za Zirinovskeho (tym urcite nemal na mysli Byt v Politike), neviem to overit ale dajme tomu, ze mas pravdu…No a co? Do administrativnych funkcii nejdu len Nenazrane hovada, obcas aj spravny dobri ludia…a ze ho vyhodili, to moze byt ten isty priklad ako so Stefanom Kuffom na SK ktoreho vyhodil Matovic

       • Ako ty degeš vieš, čo Pjakin mal alebo určite nemal na mysli? Takú debilnú ľahko priehľadnú manipuláciu – to ani neskúšaj.

       • Toto je potrebné si uvedomiť,Evka má pravdu,ani v Rusku to už nikto nechce,to len nosatí si pomocou vodaSS a leva net,chcú predĺžiť svoj čas manipuláciou oviec.To, o čo sa snažia v sekte Pjakinovej je zrejmé a x-krát to tu bolo popísané…

        Július | 05.11.2017

        Grigory Petrovich Kotovský, autor předmluvy k výše uvedené knize, uvedl jako „první kobisty“ z r. 1991 Kuzněcova, Lisowského, Ivanova, kdy koncepca byla šířena jen na základě strojově psaných textů pod názvem Разгерметизация – Odtlakování, následně v r. 1992 vyšla kniha Mrtvá voda v 10 tis. nákladu. Při jedné z prvních přednášrk, kdy Zaznobin četl lekci o šesti prioritách řízení, podepisoval Kotosovský (jako účastník přednášky) předložený mu tiskopis Vnitřního Prediktora.

        Téměř současně vznikla Ruská národní rada pod vedením generála KGB Sterligova, do které vstoupili – přešli někteří z patriotů studujících Mrtvou vodu. Petěrburgské oddělení vedl Jakovlev a Kuzněcov se stal vedoucím ideologického oddělení.

        Když se v r. 1995 vyšplhal Ivanov za Liberálně-demokratickou stranu do státní dumy RF, došlo díky místopředsedkyni výboru pro bezpečnost Krivelskej na první parlamentní slyšení, kterého byl účasten generál Petrov i Zaznobin a následně se aktivity začaly rozjíždět. NOD – Ruské národní hnutí v Moskvě vyzvalo petrohrdskou koncepční skupinu vstoupit do analytického oddělení NOD , jímž byl jmenován generál Petrov. Ve vztahu k prospěchu KOB pro RF se začaly v hnutí projevovat nejednoznačné názory a Petrov prásknul dveřmi a z organizace odešel, jak se později ukázalo, měl k tomu oprávněný důvod. V r. 1997 začal Kotovský samofinancovat první časopis Закон Времени – Zákon času.

        Přestože byl Kuzněcov jedním z prvních a nejvíce aktivních šiřitelů KOB a snad i dokonce členem autorského kolektivu ( Kotovský se to domnívá na základě toho, že viděl jeho podpis na prvních vydáních Mrtvé vody), dokázal nakonec přehodnotit obsah KOB i činnost s jejím šířením.

        Přestože byl Kuznětzov profesionálním analytikem, podařilo se ho ošidit v souladu s kobovským heslem „Каждый в меру понимания работает на самого себя, а в меру непонимания – на того, кто понимает больше.»

        Toto samo o sobě je důkazem, jak jednoduše může být ruský lid zmýlen, věří-li výhradně jen v čisté úmysly KOB.

        KOB je podle Vnitřního Prediktora vizi budoucnosti celého lidstva cestou dosažení politického vítězství v Rusku, kde se s realizací započne, pak se rozšíři do celého světa. Vnitřní prediktor má tendenci posadit se do křesla svátosti v souladu s příslovím: “posvátné místo nezůstává prázdné” a ve smyslu “Král je mrtev. Ať žije král!“. Kniha “Mrtvá voda” si klade za cíl přinést neznalému lidstvu štěstí, přičemž autoři pro svou malost zůstávají raději v anonymitě. Nově má být lidstvo zasazeno do kybernetického modelu regulace mysli.

        KOB je manifestem “militantního ateismu”, následníka marxistické tradice, proto v systému poznání lidstva ostře napadá ortodoxní a ruskou pravoslavnou církev, přitom přijetím bogoderžavie je mnohobožství a návrat k magii. Nástupci těch, kteří zavedli marxismus, snaží se vnitřním prediktorem zavést formu o které je řeč, a to ve prospěch stejných skupin, které jsou globálním prediktorem.”Mrtvá voda” se snaží prokázat, že překonává marxismus, představujíc “vědu globálního historického procesu.” Kromě knihy Taylora však neobsahuje jediný odkaz na zdroje zabývající se odpovídající problematikou.

        Konečným cílem tohoto “vědeckého” projektu je překonat “věčný zákon přírody”, z přirozené reprodukce přejít na nebezpečný trend umělé, limitující reprodukce.

        Liberálně-ateistická-demokracie technokratů vystavěná „zedníky“ a privatizační procesy vedou lidstvo k nové formě feudalismu, likvidujíc dosavadní atributy národů.

        Kuzněcov přišel k závěru, že bez návratu k náboženskému fundamentalismu a obrody bývalého typu komunikativní široce pojaté rodiny patriarchálního typu (na rozdíl od židovského matriarchátu), doputuje lidstvo ke kulturní a ekologické katastrofě.

        http://www.rulit.me/books/o-proishozhdenii-vnutrennego-prediktora-read-291972-31.html
        http://x-bal.pp.ua/archiv/fin_inter/about_prdc

        Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/v-a-jefimov-o-konceptualni-moci/