Kto sú propagátori KSB

Kto sú propagátori KSB – Koncepcie Spoločnej Bezpečnosti, niekedy tiež nazývanej Koncepcia Spoločenskej, Sociálnej či Obecnej Bezpečnosti.

Členovia “hnutia” KSB šíria na stránke leva-net.webnode.cz preklady materiálov «Мертвая вода» Концепция Общественной Безопасности tzv. “Mŕtva voda”, ktoré sa v Rusku nachádzajú pod číslom 2520 na federálnom zozname extrémistických materiálov a za ich rozširovanie ako aj ich výňatkov hrozia v Rusku problémy so zákonom.

http://minjust.ru/ru/mobile/extremist-materials?field_extremist_content_value=2520

V Lipecku bol odsúdený prívrženec KSB – KOB Nikolaj Selivanov, vydavateľ novín “Mera za meru” za rozširovanie materiálov, ktoré boli v minulosti uznané za extrémistické.
http://gorod48.ru/pda/news/407022/

KSB – KOB je v skratke nástroj na soft islamizáciu Čiech a Slovenska. Soft v zmysle pomalej a “bezbolestnej”. Ide o akýsi predstupeň nového náboženstva a celé “hnutie” KSB vykazuje všetky znaky spoločenstva podobného sekte. Vzhľadom na to, že je zameraný na inteligentnejších európskych ľudí, tak im ponúka akýsi neexistujúci koránický islam, lebo vie, že ten súčasný, radikálny je pre nich nestráviteľný. Tak autori KSB vytvorili manipuláciu, že nie je sa čoho báť, pretože radikálny islam sa preformátuje na tzv. koránický-akademický islam, čo je nezmysel.
Autori KSB idú tvrdo proti kresťanstvu, ktoré chcú zlikvidovať ako najväčšie zlo sveta. Nehladia na to, že je vysoká pravdepodobnosť, že súčasný, historicky sformovaný islam nie je možné preformátovať do koránického, ktorý nikde neexistuje v praxi.
KSB si odporuje samo. Tvrdí, že prax je kritérium pravdy, pričom ponúkajú riešenie, pre islam, ako ho preformátovať, ktoré odmietli v praxi vyskúšať v plno-formátových islamských krajinách ako je – Somálsko, Saudská Arábia, Turecko. Ale to im neprekáža, aby takéto riešenie ponúkali vo svojej teórií.
Teda vlastnú tézu nepoužili na vyskúšanie svojej utopistickej teórie s koránickým islamom.

Vzhľadom na to, že nám bolo zo strany “hnutia” KSB vyhrožované, zverejňujeme časti e-mailovej komunikácie zaslanej na adresu administrátora:

hox55@seznam.cz 14:54

hox55@seznam.cz-14-41

Hox

– šéf, o jeho názoroch sa nepochybuje –

Hox verí, že internet vznikol len na to, aby sektári KSB mohli šíriť svoje bludy

“…..ROZŠÍŘENÍ INTERNETU (KTERÝ SE DEFAKTO OBJEVIL PROTO, ABY SE KSB MOHLA ŠÍŘIT)”.

Internet se defakto objevil aby se KSB mohla šířit

Internet se defakto objevil aby se KSB mohla šířit


Nie je to trochu moc silné vyjadreni

Re: internet
*
Hox | 01.08.2017
Není to snad tak? Je na internetu nějaká společensky významnější informace než KSB?
Silné nebo nesilné, to je subjektivní, pro mě je to třeba jasná věc *
OBJEVILA SE KSB A ZÁROVEŇ ZAČALO MASIVNÍ ŠÍŘENÍ INTERNETU EXPONENCIÁLNÍ ŘADOU, a pokud vezmeme v úvahu, že náhody neexistují…

Internet vznikol vďaka KSB

Diskusia k téme Internet môže ďakovať za masívne rozšírenie práve KSB: http://www.dvtr.eu/diskuse/comment-page-21/#comment-84797
apoštoli KSB čakali na svoj čas

 

Hox je na videozázname v čase 3:0
http://kolovrat.tv/archiv.html?id=30

Odkazy na priame stiahnutie:

http://kolovrat.tv/archiv/Vstrecha_v_Ostrave_1.flv

https://uloz.to/!QBbRZwMfJIs9/vstrecha-v-ostrave-1-mp4

2.časť stretnutia v Ostrave

http://kolovrat.tv/archiv/Vstrecha_v_Ostrave_2.flv

https://uloz.to/!6vaJQOmHt9xU/vstrecha-v-ostrave-2-mp4

z videa …já se jmenuji Honza, přezdívku znáte všichni :)) – čas 1hod :57 min. Hox predstaví prekladateľský tím z levanetu :)

Diskusia na tému Honza “Hox”:
http://www.dvtr.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-37/#comment-74832

 

TauRus

– kápo šéfa, špecialista na Rusko –

 

jardob

– slniečkár KSB –

niečo ako havloidi pre neomarxizmus; pekné, medové reči – naoko dobro, že nedáva praktické riešenia je samozrejmé. Skrytý obdivovateľ dianetiky.

 

Jox

– šaman KSB, ezoterik –

robí zo seba super – mega top manažéra a hrá divadielko, dobrý na likvidáciu kresťanstva (skutočnej hrozby KSB a prekážke pre šírenie islamu v Európe).

Za vstupné 50€ na osobu porozpráva pri ohni guláš vzniknutý z čítania védy.sk, tartaria.sk, KSB, levašov-netu, koránu, ezoteriky a možno aj ajurvédy.

Odkaz na facebook:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3396177600434&set=a.1177127445567.22600.1749560117&type=3&theater

Facebook:
https://www.facebook.com/pcmachos

Diskusia na tému “šaman” Jox:
http://www.dvtr.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-36/#comment-74703

 

udo

– tajomný organizátor –

Stojí za šírením KSB v našom priestore. Pri hľadaní slova u.do nájde toto:

U-DO je “Bohom”, entita udomácnená vo Vyšších Sférach, neuchopiteľná človekom.

Diskusia na tému udo:
http://www.dvtr.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-35/#comment-73348

 

Oracle – brechajúci strážca KSB a psychopat

 

Lin – kontrolórka správneho pohĺadu z hľadiska ideológie. Propagátorka názoru, že nacionalizmus = fašizmus a je smrteľne odporný… Obyvateľov Slovenska nazvala banderovcami a fašistami, ktorým sa otvárajú nožíky.

 

Aksal – soft odborníčka pre prijatie KSB ženami

Diskusia na tému Aksal:
http://www.dvtr.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-36/#comment-74668

 1. J. Toto si zaslúži veľkú pochvalu.Pravda nesmie ostať zakrytá a na zlo a klamstvo treba upozorniť.Vďaka patrí aj ostatným,ktorí prispeli svojou troškou do mlyna pri odhalení podvodníkov.☺

  • Hmm..tak to som fakt nevedel..zaujímavé.. :)
   Čo vyvolalo, vyvoláva tvoju tak fanatickú nenávisť Nina?

   re: Ohľadom tých “extrémistických materiálov”.
   To, čo predáci aktuálneho režimu, médeí považujú za “extrémistické”,
   býva nezriedka veľmi zaujímavé.
   Obzvlášť, keď je samotný režim extrémistický, apokalyptický.
   V tom je to v Rusku, Číne, USA, .. takmer rovnaké, ako u nás v EÚ.

   re: kresťanstvo, islam, judaizmus, budhizmus, konfuciánstvo, komunizmus, védy, atď

   Zaujímam sa o KSB/DVTR už viac ako 10 rokov a isto ju nepoznám dokonale, no s takou interpretáciou, ako je hore uvedená, som sa teda ešte nestretol. To muselo byť asi niečo silne vytrhnuté z kontextu, čo vás k takej úvahe priviedlo. Alebo sa témou KSB/DVTR reálne ani moc nezaujímate a venujete sa skôr výlučne kritike.. Možno podobne, ako sa myslím Kolodej, ak sa dobre pamätám, dokola snaží poniektorým dokonca tzv. “scientológiu”, či “dianetiku” podsúvať.

   Pritom nepochybujem, že aj u R.Hubbarda by sa dali v pôvodných verziách niektoré zaujímavé myšlienky nájsť. To, čo bolo systematicky pomerne známymi kruhmi z toho vytvorené, je, ako to už býva, keď stádo..ovca nedumá a len sa vo vetre kýva, vec ďalšia.. (ďalej o konkrétnych hrozbách Dianetiky pre spoločnosť v SK/CZ zverejnenej publikácii “Prídi na pomoc mojej neviere..”)

   U každej ideológie, “náboženstva” treba prosto zdravým sedliackym rozumom rozlišovať, čo a v akom kontexte by mohlo byť v poriadku, použiteľné a čo asi skôr nie. Pritom väčšina ich má vo svojej pôvodnej forme, idei spoločný základ, vnuknutie, nápad. Ich dnešné formy sú samozrejme silno deformované. V neposlednom rade padlými profíkmi, čo prsteň moci pridlho kedysi držali..
   Nemôžete pritom zavrhovať vyznavačov, ľudí, obete ich dnešných verzii ako celok, ale konkrétne chyby, chybné algoritmy. Tak zároveň i ich konkrétnu korekciu navrhovať.

   Nežijeme predsa v stredoveku, 19., či 20. stor, keď ste sa mohli pokúsiť len prosto tupo čomukoľvek, hoc aj vrchnosti odporovať. Dnes to tak nejde. V tom má i novodobý pseudoislam problém. Z jeho pohľadu len “odoláva západnej agresii apokalyptickej biblie” a potichu, či nahlas, iba zombifikuje ovce inak..Odmieta však napríklad úžeru, čo vytvára potenciál na ekonomiku, tým aj biosféru a spoloČnosť udržateľnú. I tam je potenciál spolupráce, na oprave spoločnej kozmickej lode s názvom Zem (nie Titanic..Titani predsa dávno padli)

   Ide o to, vytvoriť základ, nadkonfesionálnu operačnú platformu, na ktorej by sa mohli jednotlivé smery zhodnúť, spojiť, spoločne spolupracovať na pre všetkých objektívne lepšej spoloČnosti, kde môže čo najviac ľudí realizovať svoj optimálny potenciál. Vieme predsa, prečo si hierArchovia “kresťanskí” a “islamskí” doteraz nikdy spolu nesadli a rozhovor na tému “čo 1. je u koho asi správne a 2. čo nie, 3.prečo,..” neviedli..My režeme a striháme ovce svoje a vy zasa svoje..

   Poďte radšej na tejto základni spolupracovať. Isto, pokus, návrh s týmto cieľom s názvom KSB/DVTR nie je dokonalý, je tam nemálo problémov, no časom ho buď postupne vylepšíme v konkrétnych problematických bodoch, alebo niečo celkovo lepšie navrhneme. Tu každá konštruktívna ruka, hlava dobrá. Snáď nechcete, aby to za nás znova robili nejaké zištné jElita. Dnes má našťastie k info prístup takmer každý a nie len banda samozvaných “božských superhrdinov”.

   Držte sa a dik za opozíciu.
   Len prosím neskĺzajte do a-pozície

   u.

   • A kde si bol keď to tvoje “učenie” preberali podvodníci? To ti nevadilo? Nedrístaj, ani to nečítam. Tu nič nevyriešiš. Vyriešiť môžeš JEDINE aktívnou osobnou angažovanosťou vo veciach miestnych. A presvedčiť na to čo najviac ľudí. Poctivých a morálnych. Nie tieto tvoje utópie a tváriť sa kvázi ako dobromyseľný menežér.

    • A že si to netušil? Tak je zvláštne, že na to kápli tí, ktorých ty ideš “navádzať” ako majú premýšľať. Divné, nie? A ruka za všetkými tými chujarinami (čo ich tam uvádzaš – ich riadiace úrovne) – je rovnaká. Rovnaká, ako tá, ktorá ponúka na základe kľúčových slov z googla ľuďom hľadajúcim opozíciu – tú správnu opozíciu. Predpripravenú. A rovnaká ruka za všetkými bankami, vládami. Mlátiť sa na teóriách keď nám ide o krk. A je rovnako zvláštne že my, ako slovania, sme tej ruke už veľmi dávny nepriateľ. Stále rovnaká ruka. Netreba to vôbec meniť na drobné. Je len jeden nepriateľ. Storočia rovnaký. A úplne stačí, keď si ľudia uvedomia toto. A tú moc, ktorú tej ruke sami dávajú – jej už nedajú. Dajú ju sebe. Vtedy stáročná hydra skape.

     • Kolodej,naozaj vyzerám,že niekoho ja nenávidím?To ten Úd píše naozaj o mne???Úbožiačik malinký,vôbec ma nepozná a toto napíše???

      • To je taktika – nepriamo ťa zaradiť k fanatikom. Nevšímať si čo píše on. Písať svoje.

       • Už to skúšal Jardob,tiež ma zaradil ako nenormálnu fanatičku.Vieš,mne je ich napádanie voľné,neriešim to.

        Naopak,asi ich len riadne žeriem,že som na veci,čo mi nesedia poukázala…☺Ja,hlupaňa,čo som si to len dovolila!!!☺☺☺

       • Nejsi hlupaňa, oni jsou hloupí a nechápou, že se prostě ozývaš když podle nich máš držet hubu a krok.

   • udo – korektor

    “Ide o to, vytvoriť základ, nadkonfesionálnu operačnú platformu, na ktorej by sa mohli jednotlivé smery zhodnúť, spojiť, spoločne spolupracovať na pre všetkých objektívne lepšej spoloČnosti, kde môže čo najviac ľudí realizovať svoj optimálny potenciál. ”

    Až za ten základ pokladáš KSB/DVTR, tak nie si dosť inteligentný ani na diskusiu. Len priemerne vzdelaný a inteligentný človek po prečítaní KSB/DVTR zistí, že sa nejedná o prácu špičkových vedcov, čo chcú pomocť ľuďom, ale o sfušovanú prácu – ideológiu, kde je kopec hrubých omylov, vágnych téz, ktoré sa rozbijú pri kontakte s praxou a realitou.
    A táto ideológia nám podsúva myslenie a konanie, ktoré až biela európska populácia príjme, tak bude znamenať zničenie jej, národov, kultúry, aj štátnosti.

    • nádhera chlapi…ja sa s tými debilmi na leva nete hádam už roky a som velmi rád že ste ich takto odhalili..super…som Váš…dnes som Vás objavil a teším sa…

   • Muslimové si nikdy nesednou s křesťany a nebudou s nimi diskutovat a to z jednoho důvodu, muslimové se považují za nadřazené a vyvolené křesťany likvidovat.
    Dělají to od svého vzniku, je to náboženská doktrína na militantním základě, kde přišla tam vše zlikvidovala. Skončila v pouštích a polopouštích, vše na prach převrátili. A poušť by udělali i z Evropy.
    Stačí Byzanc, po dobytí a vysátí bohatství Turky, zaostávali za křesťanským zbytkem Evropy.

    Po fašismu a komunismu je to jen další krok k likvidaci naši kultury.
    Naštěstí si to lidi i v Americe uvědomili a zvolili Trumpa a teď se tam odkrývají karty kdo za tím stojí, což my víme, ale říkat se to nesmí…http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muz-ktereho-globalni-kavarna-nenavidi-jeste-vice-nez-Trumpa-Seznamte-se-s-clovekem-kvuli-kteremu-v-Berkeley-vymlatili-skolu-474078

    • Výborne napísané…

    • Eva, zkusme to dialekticky:
     1. Jak bylo zacházeno s křesťany v Syrské republice předtím, než tam západ naverboval ISIL? Jaké vyznání má sám Asad?
     2. Je vůbec v obecné rovině rozdíl mezi křížovými výpravami a islámskou expanzí ve středověku? Jaký měly obě roviny pohledu cíl pro zákulisní hráče?
     3. Opravdu byl islámský svět tak zaostalý po převzetí učení Mohammeda? Jak vysvětlíte jeho bleskovou expanzi proti “vysoce vyspělým” národům?
     4. Komunismus – byl u nás v ČR někdy komunismus, nebo se jednalo o komunismus jen pro vyvolených pár procent na špičce pyramidy? Jakto, že někdo se topil v bonech a druhý dřel bídu? A např. “perzekuovaný” Havel jezdil v Merglu?

     • Odporúčam Ti kúpiť si letenku do niektorej krajiny v Indonézii a odletieť tam…k svojim,Ty blb!

      • Jako žena ! by tam měla příležitost udělat zkušenost na vlastní kůži, možná ani ne, pokud je muslimka.

       • Presne.Ten Cukríček sa tu vracia ako bumerang,namiesto toho,aby si to išiel odskúšať.Alebo,tak,ako píšeš,asi to dobre pozná.

     • 1. Asad a jeho štát nepredstavuje vačšinu islámskeho sveta. Takže jeho voĺba na porovnanie je selektívna.Okrem toho je rozdiel v uplatnení intenzity islamu v štáte. Ale aj islam za vlády Asada má mnohé nedostatky ako nerovné postavenie žien voči mužom, kvoli islamu a ďalšie.A to neuplatňuje plne aj islamské právo šária.Takže Asad neuplatňuje plnformátový islam. A to je podstatné na posúdenie toho, čo je islam. Ako vyzerá islam v súčasnosti je vidieť aj tu :

      https://uploads.disquscdn.com/images/36afc9a44b4b0e63842cd985536dc68c66d62ed38b76a838ee6aa933fecdd7ae.jpg

      A vy na vodaSS podporujete islam.
      2.Je a zásadný.
      3. Bol zaostalý, jeho expanzia je výsledkom oslabenie Byzancie Perzskou ríšou, čo islam využil a rovnako ideoĺógia islamu, ktorá je založená na šírení silou, čomu sa prisposobila aj spoločnosť.
      Zaostávanie islamu je dobre vidieť naprieč storočiami.
      4. U nás komunizmus nebol. Len deformovaný socializmus, ktorý však bol stále lepší ako súčasný neoliberálny fašizmus.
      Netreba si pliesť štáty aplikujúce plne islamskú ideológiu do spoločnosti a štáty, ktoré niečo také nerobia. To samé nevypovedá o islame ,ale rozdielnosti štátnej politiky.

      Vráť sa na vodaSS a tam ďalej oslavuj islam. Škodíš tak vlastnému národu a štátu, pretože sa hlúpo a bigotne nazdávaš, že islam je reformovateľný. Historická prax dokazuje, že islam stále zostane islamom :

      Upraveno podle knihy Dr. Petera Hammonda – Otrokářství, terorismus a islám: Historické kořeny a současné hrozby.

      Islám není náboženství, není to ani kult. Ve své nejúplnější formě je to úplný, totální, 100% systém života. Avšak když je někde přes 2% obyvatelstva země muslimů, tak to bude stačit, aby se tím začal řetězec událostí, které povedou ke konečné genocidě všech ne-muslimů.

      Islám má složky náboženské, právní, politické, ekonomické, sociální i vojenské. Ta náboženská složka se prolíná všemi ostatními složkami.

      Islamizace začíná, když je v nějaké zemi dostatek muslimů, aby mohli agitovat za svá náboženská privilegia.

      Pokud nějaká politicky korektní, tolerantní a kulturně rozrůzněná společnost (jako liberální Západ) odsouhlasí muslimské požadavky na jejich náboženská privilegia, tak s tím mají pomaličku tendenci plíživě prolínat i ostatní složky.

      Takto to funguje:

      Pokud v nějaké zemi zůstává muslimská populace kolem 2% nebo níže, tak jsou většinou považováni za mírumilovnou menšinu, a ostatní občané v nich nevidí hrozbu. Tak je tomu v zemích:
      Spojené státy – 0,8% muslimů (rychle to roste a slíbily, že vezmou desetitisíce ‚uprchlíků‘)
      Austrálie – 1,9% muslimů
      Čína – 1,8% muslimů

      Při 2% až 5% začnou obracet na víru další etnické menšiny a skupiny nespokojených, často většinu z nich verbují z věznic a z pouličních gangů. Toto se děje v zemích:
      Kanada – 2,8% muslimů (rychle to roste a slíbili, že vezmou desetitisíce ‚uprchlíků‘)
      Dánsko – 4,1% muslimů (rychle to roste)
      Itálie – 2,6% muslimů (rychle to roste)
      Norsko – 3,0% muslimů (rychle to roste)
      Španělsko – 4% muslimů (rychle to roste)
      Británie – 4,6% muslimů (rychle to roste)

      Od 5% výše začnou prosazovat ke svému podílu v populaci neúměrný nepatřičný vliv. Např. začnou protlačovat zavedení halal potravin (čistých podle islamistických standardů), tudíž zajištění, aby místa ve zpracování potravin byla pro muslimy. Zvednou tlak na řetězce supermarketů, aby zavedli halal na pulty – spolu s hrozbami, co nastane, když se nepodvolí. K tomu dochází v zemích:
      Rakousko – 5,7% muslimů (rychle to roste)
      Belgie – 6,0% muslimů (rychle to roste)
      Francie – 7,9% muslimů (rychle to roste)
      Německo – 5,6% muslimů (rychle to roste)
      Řecko – 4,7% muslimů (rychle to roste)
      Filipíny – 5,0% muslimů (rychle to roste)
      Švédsko – 5,0% muslimů (rychle to roste)
      Švýcarsko – 4,3% muslimů (rychle to roste)
      Holandsko – 5,5% muslimů (rychle to roste)
      Thajsko – 5,8% muslimů
      Trinidad a Tobago – 5,8% muslimů

      V tomto okamžiku začnou pracovat na tom, aby jim vláda umožnila vládnout si podle sebe (ve svých ghetech) podle islamistického práva šaría. Konečným cílem islamistů je zavést právo šaría nad celým světem.

      Když muslimové dosáhnout 10% obyvatelstva, mají sklon zvyšovat nezákonnost jako prostředek, aby si mohli stěžovat na své podmínky. V Paříži už vidíme hořící auta. Jakékoliv akce ne-muslimů uráží islám a vyústí v nepokoje a hrozby, jako tomu bylo v Amsterodamu při odporu vůči karikaturám Mohameda a filmům o islámu. Takováto napětí jsou vidět každodenně zvláště v muslimských částech v zemích jako:
      Guyana – 10% muslimů
      Indie – 10% muslimů
      Izrael – 10% muslimů
      Keňa – 10% muslimů
      Rusko – 10% muslimů

      Po dosažení 20% v zemi lze očekávat, hrůzu nahánějící nepokoje, formování džihádistických milicí, sporadické vraždy a pálení křesťanských kostelů a židovských synagog, jako tomu je v zemích:
      Etiopie – 32,8% muslimů

      Při dosažení 40% zažívá země rozsáhlé masakry, chronické teroristické útoky a probíhající válčení milicí, jako je to v zemích:
      Bosna – 40% muslimů
      Čad – 53,1% muslimů
      Libanon – – 59,7% muslimů

      Od 60% zažívá země bezuzdnou perzekuci nevěřících ze všech ostatních náboženství (včetně nekonformních muslimů), sporadické etnické čistky (genocidy), použití zákona šaría jako zbraně, a džizja, tj. daně uvalené na nevěřící, jako je tomu v zemích:
      Albánie – 70% muslimů
      Malajsie – 60,4% muslimů
      Katar – 77,5% muslimů
      Súdán – 70% muslimů

      Po dosažení 80% očekávejte každodenní zastrašování a násilný džihád, někdy i státem vedené etnické čistky a dokonce i některé genocidy, jelikož tyto země vyhání nevěřící a vedou to ke 100% muslimů, jako to různými způsoby zažívají a děje se to v zemích:
      Bangladéš – 83% muslimů
      Egypt – 94,7% muslimů
      Indonésie – 86,1% muslimů
      Jordánsko – 92% muslimů
      Pákistán – 96,4% muslimů
      Sýrie – 92,8% muslimů (teď nejspíš více kvůli nedávným etnickým čistkám ISIS)
      Spojené arabské emiráty – 76% muslimů

      Téměř 100% má přinést mír, tj. ‚Dar-al-Salaam‘ – Islamistický dům míru. Zde se předpokládá, že bude mír, protože téměř všichni jsou muslimové (nikdo, kdo není, se o tom neodváží mluvit), jedinými školami jsou madrasy, a Korán je jediným „Slovem“, jako je tomu v zemích:
      Afghánistán – 99,8% muslimů
      Gaza – 98,7% muslimů
      Írán – 99,7% muslimů
      Irák – 98,9% muslimů (teď už asi více kvůli nedávným etnickým čistkám ISIS)
      Maroko – 99,9% muslimů
      Palestina – 99% muslimů
      Saúdská Arábie – 97,1% muslimů
      Somálsko – 98,6% muslimů
      Tádžikistán – 99% muslimů
      Turecko – 99,8% muslimů (je znepokojivé, že Turecko doufá, že brzy vstoupí do EU)
      Jemen – 99,6% muslimů

      Míru ale bohužel není nikdy dosaženo, jelikož v těchto 100% státech ti nejradikálnější muslimové zastrašují a šíří nenávist a uspokojují z různých důvodů svou krvežíznivost zabíjením méně radikálních muslimů.

      Důležité je i pochopit, že v některých z těch zemích, co mají hluboko pod 100% muslimského obyvatelstva, jako je Francie, žije menšinová muslimská populace v ghetech, v nichž je 100% muslimů a v nichž žijí podle zákona šaría. Do těchto ghet ani národní policie nevstupuje. Tam nejsou národní školy, ani soudy, ani žádná nemuslimská náboženská zařízení. V takovéto situaci se muslimové většinou neintegrují do komunity. Děti chodí do madras. Rovněž musíte vzít v úvahu rozlohu země, kde dochází k těmto úrovním koncentrace muslimů a účinek, jaký to následně bude mít obecně na společnost.

      Učí se jen Korán. Byť se i jen spolčovat s nevěřícími je zločin trestaný smrtí. V některých oblastech určitých zemí tudíž muslimští imámové a extremisté prosazují větší moc, než jak se to ukazuje v celé zemi průměrně.

      Toto je skutočný islam. Tak tu prestaň manipulovať o reformovaní islamu..

     • Hele Sugar, nikdo tě tu nedrží a nedrží tu nikdo ani borce z voda.
      Seberte se a běžte bydlet do krajin, kde ten islám mají.
      A zůstaňte tam, to si mimochodem přeje většina v této společnosti.
      A komunisty si dobře pamatuji, v době převratu jsem už měla rodinu.

     • Tady je na iDnes diskuze pod článkem o homosexuálním imámovi: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170207_104346_zahranicni_zt
      Nevěří tomu nikdo a takový Čunek včera psal, že dnes kdyby nespomenul křesťanské hodnoty o vánocích, lidem by se to nelíbilo http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cerny-vedle-bileho-tady-mate-kostata-Temer-utajeny-projev-Jiriho-Cunka-ze-ktereho-se-mnozi-po-vcetne-lidovcu-474796
      Jedině čeho dosáhnete, budou plné kostely a příklon ke křesťanství….Do kostela bych začala chodit taky!!!!

      • Vitaj v klube.☺

       • Ninka, moje rodina v Makedonii taky chodí do pravoslavných kostelů, stačila jim k tomu válka s Albánci… Všude v té krajině jsou bílé kříže na kopcích a vrcholech hor, minaretů je tam pravda hodně, ale ti lidé se brání muslimům jak mohou.
        Tady to bude taky tak.

       • Verím Ti,Evi,ale tiež verím,že sa nedožijem toho,aby som musela chodiť okolo mešít a minaretov…

      • Jekaterina Jeva 9. február 2017 o 14:39

       V Australii bolo minuly rok scitanie ludi. Jedna z otazok v dotazniku bola “Akeho ste nabozenstva?” Vela tych, ktori nevyznavaju ziadne, odpovedali ze krestanske, aby krestania mali dostatocne vysoke percento v porovnani s muslimami.

 2. …. je mi z Vas smutno , robite hanbu stranke a hlavnej myslienke ktora sa nesie DVTR a Mrtvej vode . Prerazili ste si dno zumpy na vlastnom dvore a zasmradili celu stranku .Smutne je , ze ten smrad sa siri na stranke s adresou dvtr ……
  P.S. …. nie som obhajca nikoho z ludi ktorych ste vyssie vymenovali , mal som s nimi rozne rozpory , mam na nich svoj nazor , prestal som navstevovat ich stranku . Ale nespajam KSB= HOX&COMPANY ….. Ze Hox a spol. zdaleka nie su idealni je pravda , stali sa z nich MODLARI ,veriaci v modlu menom KSB . Tak ako pre krestanou je modlou BIBLIA . Prapacte , ale to co stvarate VY v tychto prispevkoch a diskusiach je uplna zhovadilost …. Dajte prosim Vas aspon Dvtr odtialto prec . Zalozte si stranku ANTI_KSB alebo Kto je HOXaspol , ale NEZHADZUJTE PROSIM SVOJOU NENAVISTOU DVTR !!!!!!

  • zjavne si to nepochopil o čo tu ide, mal by si čítať tlsté knihy aby si to pochopil..

  • Sergio.
   jediný smrad cítiť z toho, čo píšeš. Treba ti ešte mnoho vzdelávania a chápania, aby si dokázal posudzovať naše konanie. A svoje rady si realizuj na stránkách, ktoré si platíš.

  • Tuhle stránku založil J, tak proč by měl jít jinam?
   Chováte se typicky pro muslima, přijdete, využijete a vyženete původního majitele. Pokud jej necháte, tak musí být ticho a hlavně dál platit, tak totiž v Islámu funguje společnost, nevěřící musí platit muslimům aby je nechali žít.

 3. Už som unavená,napísala som dlhý príspevok,ale zmazal sa mi omylom.☺Asi to tak malo byť.Nechaj tak,MierSlávi,oni trpko ešte zaplaču a potrvá poniektorým,kým to pochopia,alebo skôr nikdy nepochopia.Bude u nich ešte plač a škrípanie zubami.Kašlime na nich,nič iné si nezaslúžia.Bodka.Idem spať.On ma už nemôže vytočiť.☺Dobrú noc.

  • Chtěl by DVTR zachovat bez poskvrnky a nespojovat KSB s Hoxem. Čekal jsem, že poctivci jako Jamail Yareshi se ozvou. Bohužel nepochopil,
   že o žádnou nenávist se nejedná.

   • Robia všetko pre to,aby pravda o KSB a DVTR nevyšla najavo.No majú smolu,toto sa už nedá zastaviť.Pravda musí von.☺

 4. Ser-džo a hÚd tu nemajú čo robiť.
  Navyše na hlavnej stránke.
  Mavrhujem pekne ne-demograticky aj s týmto mojím komentárom vymazať.
  Aj všetkých dalších výtečníkov, ak sa ti ukážu.
  Môžu sa potom sťažovať, kde chcú.

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>