Mimo téma

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. tsetsetsetse…žiju sám jak poustevník, jen KSB mně zajímáááá…………
  ……a kde bola Džamila? Ona mu fakt zdrhla.

  TauRus 8.10.2018 o 22:51

  Tak dnes jsem takovou čirou bílou vodu měl v celé kuchyni. Ne ve spánku, ale ve skutečnosti. Dal jsem do dřezu bílou ředkev a pustil vodu. V tom jsem vzpomněl, že na zahradě jsem zapomněl ještě jednu. Usoudil jsem, že to stihnu, než se dřez naplní. Vyběhl jsem na zahradu, vzal si ředkev, pak jsem si všiml jedné rostliny, pak druhé…, pak jsem šel k plotu podívat se, jak mi rostou lilky, tj. načisto jsem na tu tekoucí vodu v dřezu zapomněl.
  Po prohlídce užitkové zahrady spokojeně se vracím domů a vidím, jak mi teče voda po lince a přes ní na koberec. Vytíral jsem to snad dvě hodiny, pořad z pod té linky vytékala… Tak co by to mělo jako znamenat? Vyplavou na povrch nějaké zapomenuté informace nebo, že mám Alzheimera? :)

 2. Kde bolo tam bolo… Jeden ftip o uhlu pohľadu na jednu a tú istú vec a metóde, ktorá v tomto prípade pre Rimanov nezafungovala :)

  Před pár set lety se papež rozhodl, že vypudí Xidy z Říma. Těm se to samozřejmě nelíbilo a strhlo se veliké pozdvižení. Nakonec tedy papež nabídl ústupek – uskuteční se zástupcem xidovské komunity náboženskou diskusi a pokud bude poražen, Xidi mohou zůstat.
  Jenže nikomu se do diskuse s papežem nechtělo, tak nakonec přesvědčili starého Mojšeho, který celý život strávil uklízením ulic a tak vlastně neměl co ztratit. Mojše měl jen jednu podmínku – během svého života toho moc nenamluvil, protože se s ním málokdo vůbec bavil, a tak chtěl, aby se ona náboženská debata odehrála mlčky. Papež nakonec souhlasil.
  Nadešel onen velký den. Mojše sedí naproti papežovi u velikého stolu. Za naprostého ticha papež po minutě vztyčí ruku se třemi zdviženými prsty. Mojše se na něj podívá a zdvihne jeden prst. Papež poté naznačí rukou kruh okolo hlavy. Mojše ukáže na zem, kde sedí. Papež pak vytáhne hostii a láhev mešního vína, Mojše odpoví tak, že vytáhne jablko.
  Pak se najednou papež postavil a říká:
  “Vzdávám to, ten muž je příliš chytrý. Xidi mohou zůstat.”
  O půl hodinky později se kardinálové shromáždili u papeže a chtěli slyšet vysvětlení.
  Svatý Otec povídá:
  “Nejdříve jsem ukázal tři prsty na znamení Svaté Trojice. On odpověděl jedním prstem, symbolizujícím jednoho Boha, který zůstal našim vírám společný. Tak jsem mu ukázal kolem nás, že Bůh je všude, ale on ukázal na zem, že Bůh je také přímo s námi. Vytáhl jsem hostii a víno, abych naznačil, že Bůh nám odpouští naše hříchy. A on zas vytáhl jablko, aby mi připomenul prvotní hřích. Měl zkrátka odpověď na všechno. Co jsem měl dělat?”
  Mezitím se Xidé shromáždili kolem Mojšeho a ptají se ho, co se vlastně stalo.
  “Nejdřív mi ukázal, že máme tři dny na to, abysme vypadli, tak jsem mu dal najevo, že ani jeden z nás se odtud nehne. Pak ukázal, že celé tohle město od nás chce vyčistit a já mu ukázal, že hodláme zůstat právě a přesně tady, kde jsme doma.”
  “A co potom?”
  “Já nevím. On si vytáhl svoji svačinu, tak jsem si taky vytáhl svoji.”

  http://eridanus.cz/Zeme%282/mapa/Evropa/Vy%281chodni%281_Evropa/C%282eska%281_republika/Kultura/Literatura/_Vtipy/index.htm

  • Mne to niečo silno pripomína… Švejka! :)

   Jednoducho niekedy je najmúdrejšie urobiť zo seba hlupáka.

   • :) si trafil… Má to asi viac rovín, paradox je asi v tom, že upratovač ulíc Mojše ani nevedel, že svojou osobou len nastavuje zrkadlo manipulačným praktikám, ktoré využívajú obe zúčastnené strany…
    A pritom ten bod prežívania prítomnosti v Tichu je jasný každému, kto je teraz na Zemi…

    • Oracle 911 25.9.2018 o 22:07

     GP pracuje…
     Odpověď

     —————
     Stojí Orákulum pred zrkadlom a dumá:
     – GP, čo sa to so mnou deje? Tu som ja i tam som ja…
     V tom ktosi zaklope na dvere.
     – Kto je tam? – pýta sa Orákulum.
     – Ja. – ozve sa spoza dverí.
     – GP preboha! Aj tam som ja!!

  • Dík, leo,pobavilo…

   Ja už mám po krk dnešných správ. Jednoducho, ani Evkine odkazy som nečítala. Pozrela som si len obrázky.Čistím si dnes hlavu. Je to bláznovstvo a je toho príliš. Ľudia sa akosi v diskusiách hádajú viac, než inokedy-aspoň mne to dnes tak pripadá….

 3. V Německu se před pár týdny rozhořel docela zajímavý skandál.
  Před několika týdny přišla některá německá masmédia se zprávou, že výrobce modelů “Revell” přišel na trh s kontroverzním modelem německého létajícího talíře typu “Haunebu II.”…https://www.amazon.de/Revell-03903-Flying-Haunebu-Modellbausatz/dp/B078YW6N4C/ref=pd_sim_21_2?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B078YW6N4C&pd_rd_r=3ea2c8ae-9a40-11e8-b65d-5312902eabc2&pd_rd_w=BfXtY&pd_rd_wg=a7m1X&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=5296994838746851949&pf_rd_r=HN78QJVDY6DCQMEQW9YR&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&psc=1&refRID=HN78QJVDY6DCQMEQW9YR

  Německá média vzala tuto aktivitu společnosti “Revell” útokem a počala rozsáhle vysvětlovat, že za dob existence “Třetí Říše”, se žádná taková nebezpečná tajná zbraň nevyskytovala s tím, že vše kolem toho, je jen a pouze mýtus, který se šíří ve společnosti a to zejména v “pravicových” kruzích.

  Letecká technologie “Haunebu II.”, byl první létající objekt na světě, který byl údajně schopen opustit atmosférické prostředí naší planety a pohybovat se v otevřeném kosmickém prostoru. Na vývoji prototypu se začalo pracovat již v roce 1934. První kus způsobilý k letu, se objevil v roce 1943, ale nešel do sériové výroby v důsledku vývoje uprostřed II. světové války (chyběly finanční prostředky).

  Německý vojenský historik Jens Wehner v jednom z takových “výchovných pořadů” vysvětluje, že je nemožné vytvořit létající diskovitý objekt, který by se dokázal pohybovat rychlostí přes 6000 km/hod. Zdá se, že existuje nebezpečí spočívající v tom, že by nějaký ten modelář mohl začít věřit tomu, že němečtí nacisté měli k dispozici technologii, která se nikdy v oficiální vědecké prezentaci nevyskytovala. Navíc tu jde o společensky vysoce nekorektní téma.

  Zástupci společnosti “Rewell” uvedli velmi zajímavý fakt. I přes negativní kampaň vedenou německým mainstreamem proti avízovanému produktu, je tento model v žebříčku na “Amazonu” dlouhodobě veden na pozici “Bestseller č.1”.2 Zoufalé snahy odstrašit veřejnost před koupí tohoto modelu, se samozřejmě stala v samém důsledku fantastickou reklamou.

  Firma “Revell” je známou americkou společností, která se specializuje na letecké modely, ale v její nabídce jsou k dispozici i modely jiných druhů. V této souvislosti bychom si měli položit otázku, proč zahraniční a hlavně američtí výrobci modelů mají v poslední době tak silné pokušení věnovat pozornost německým diskovitým objektům a to přesto, že panuje všeobecné přesvědčení o jejich historické neexistenci. Pojďme si svůj pohled trochu rozšířit do širšího okruhu. Mezi tzv. pravicové konspirační teorie, podle oficiálních měřítek, patří i problematika “Operace Paperclipe”3 v rámci které bylo do Spojených států přesunuto na tisíce předních nacistických vědců těsně po skončení II. světové války.
  Velké množství významných nacistických pohlavárů místo, aby skončilo před vojenským tribunálem v Norimberku se vykoupilo svou potenciální užitečností pro rozvoj poválečného amerického vojenského raketového průmyslu.

  Německá vláda, zdá se, má velkou starost o to, aby nedošlo ke zpochybnění zavedené a platné historie v duchu principu, který říká, že “historii píší vítězové”. Víme o tom, že četné zabavené dokumenty k tajně vyvíjené německé nadčasové technologii, která byla pod dohledem společností “Thule” a “Vril”, jsou dnes stále ještě v Americe, Anglii, Rusku a Německu drženy pod pokličkou.

 4. Nevím jestli už to tu je http://metelice.info/etruske-texty/dejiny/

 5. Zaujímavé.Čítam staršie články,relaxačné a vždy sa mi potvrdzuje to,čo si myslím.Všetky tie ezo bludy,ako treba byť v “polohe nula”,ktorú ja nazývam skôr apatia je blud.
  Emocionálny človek dáva svoje emócie von tak,ako to cíti,či ide o dobré správy,alebo o zlé je oveľa lepšie,pretože je to prirodzené.Samozrejme treba sa aj ovládať,to je pravda,ale niekedy sa jednoducho nedá…
  https://www.suenee.cz/7-energentickych-urovni-aury-znate-je/
  2) Emocionální tělo je spojeno s 2. čakrou – sakrální

  Druhé energetické tělo, které následuje po éterickém těle, se nazývá emocionální tělo. Přibližně sleduje obrys fyzického těla, ale není jeho kopií. Jeho struktura je mnohem více fluidní (podobná tekutině) než u éterického těla. Vypadá jako barevné mraky jemné tekuté substance v nepřetržitém pohybu. Barvy jsou ve škále od křišťálově jasného zabarvení po tmavý neurčitý odstín v závislosti na emocích a energiích, které je vytvářejí.

  Jednoznačné a vysoce energetické emoce jako je láska, vzrušení, radost nebo vztek jsou světlé a jasné. Zmatené emoce jsou tmavé, nejasné.

 6. Inak pozerám,že vedľa si môžu založiť spolok anonymných alkoholikov.Píšu tam vicerí,že sú závislí abstinujúci alkolici.To by bolo vysvetlením toho,že z jednej závislosti-alkoholickej prešli do druhej závislosti-sektárskej…

 7. tvl, nevím, kámo, Hoxi, ale přijdeš mi nemocnej s tím neustálým opakovaným zařazováním mojí přezdívky na ruční schvalování…
  tak buď mě zablokuj úplně nebo se na to vyser :/

  jestli za tyhle 2 příspěvky:
  http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-51/#comment-144616

  http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-51/#comment-144620

  máš potřebu dát někoho hned na ruční schvalování, tak seš prostě nemocnej… vzpamatuj se, já nejsem antirusky naladěnej.. jestli to z toho nedokážeš poznat, tak seš magor, kámo… ale možná tě namíchla ta CBětlana.. nebo že by ty banány? :P generál Déšť to být asi nemohl, to snad pochopí i debil, že to byla parafráze na generály Mráze a Bláto

  • Jinak jsem teda zvědavej, jestli mi schválíš tady ten příspěvek (jestli ne, tak seš sluníčkář voe):

   nula 1.7.2018 o 22:32
   Děkujeme. Komentář čeká na schválení.

   haha, teď nedal Modrič (Chorvat) pencli ve 115. minutě proti Dánům, když byla písknutá po faulu opálenýho Dána, kterej to přehání se solárkem, při snaze jinýho Chorvata po rychlým protiútoku střelit do prázdný brány potom, co už si obešel i brankáře… tak nevím, to asi kluky Chorvatský trochu trestá pán Bůh, na kterýho pořád nějak nevěřím, za to, co předvedli v 90. letech při porcování Jugoslávie a za 2.světový v podání Ustašovců

  • To je fakt nemoc už. :)

   nula 13.7.2018 o 21:23
   Děkujeme. Komentář čeká na schválení.

   Na ČT to zase jede, Václavek moderuje 90′ (nástupník Hydeparku) na téma MS v Rusku a teď už jsou v části „Fotbal a politika“ a vytáhli opravdu těžkej kalibr nakonec – LGBT! Mají tam experta Příhodu z FF UK z ústavu východoevropských studií, kterej je určitě členem, a dostali se až tak daleko, že i chudák Švancara, kterej je na videomostu v Brně, se nestačí divit. :D

 8. Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:11

  2. a 3. světová válka ako anglo-sionisticky-podnikatelsky projekt …. bohuzial !

  2.svetova vojna bola peclivo planovana a financovana zido-anglosaxonskymi iluminaty, ich lozemi a hlavne ich vrcholovymi anglo-americko-sionististickymi bankstery, viz dalej – vytah od J.V.Helsinga z knihy:”Tajne spolocnosti 1″, cast:”Přípravy na Druhou světovou válku + Adolf Hitler nabízí výpomoc”.
  Ak si precitate tento dokument a porovnate vtedajsiu politicko-hospodarsku situaciu z tou sucasnou a to v logicko-historickej kotinuite az po dnesok, je jasne, ze 3.svetova vojna (3.WW) prebieha a vo spravny okamih sa rozhori v celej svojej desnej a besnej “krase” ! (vobec vojna a hlavne svetova vojna = najvynosnejsia podnikatelsko-zlocinnecka aktivita zido-banksterskej globalnej mafie – globalneho parazita).
  3.WW je tak iba logickym pokracovanim, nasledkom priciny tych, ktori ju tak-isto pripravili, zaplanovali a zakomponovali do vsetkych dejov a procesov tak, aby z nej nebolo mozne vyklznut a stala sa nevyhnutelnou (ako vsetky vojny po ovladnuti bankoveho sektoru anglo-sionisty). Z logiky behu udalosti nie je otazne azda bude ( uz teraz bezi viac-menej v otvorenej forme na vsetkych 5 prioritach riadenia ), ale kedy – kedy sa naplno rozvine do otvorenej horucej fazy najnovsou formou nepriamej “svetovej proxy-vojny”. Priamy stret nie je mozny, lebo by zivot planety pri globalnom nasadeni jadrovych zbrani vo chvili skoncil, a toho si je globalny parazit dobre vedomy – nechce zdochnut a bude to respektovat, mozno priam glorifikovat.Ved jadrove zbrane budu garanciou nejaderneho vedenia tejto nakoniec celosvetovej proxy-vojny.
  Tato 3.WW vo forme proxy-vojny, to je cosi uplne ine ! “Proxy-vojna” – anglo-sionisticky podnikatelsky projekt – najhorsia na nej je ta vlastnost, ze nabuda formu obrovskej kvazi-obcianskej vojny ( v cudzich zaujmoch !), vo ktorej pojde o kvazi-nacionalno-privatne zaujmy miestnych elit zastupene vseliakymi “narodnymi”vodcam, ktory budu sluzit za uzitocnych idiotov v imane globalnych zaujmov svojich kabalistickych mecenasov …za peniaze, za logistiku, za zbrane, za “poradcov a skolitelov” a pritom budu hnat zfanatizovanych ludi ako “kanonenfuter” proti sebe vzaujomne – ani armad vlastne netreba – dobre naprogramovane ovce sa budu zabijat same …..a ak ochotne a s radostou !!!
  To je priam genialny vynalez noveho valecneho “podnikania” – nie su ohrozene peniazky a ta trocha smradu biosferu nezahubi…… a ludi pri tom bude vediet zdochnut velmi vela !!! Ak vidno o toto presne ide…….zmarenie zivotov, vyvrazdenie obyvatelstva, lupez individualnych a narodnych cennosti a pokladov, znicenie ludskych statkov …..a uzerne zadlzenie pozostalych a ich zotrocenie.
  Toto je scenar realizovany globalnym parazitom a tych co s z nim vezu do ich vymysleneho otrokarskeho “Edenu”, kde ostanu bohami na vecne casy s 500 milionovym mraviskom rabov. Nech zije NWO – nasa skvela buducnost ! ………zo sarkastickym sklebom dedko Jamail.

  • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:13

   “Adolf Hitler nabízí výpomoc”
   >> Jak jsme právě sledovali, byl německý vývoj po Versailleské smlouvě již předem určený, tím, že se po Německu požadovali splátky reparací ve výši 123 miliard marek ve zlatě a ročně 26% z hodnoty německého vývozu- Krach německé měny pod tlakem reparací byl předvídatelný – chronická inflace.
   V tomto chaosu vyhlásilo Německo moratorium na všechny splátky reparací v hotovosti a to sice na další dva roky. Vítězné mocnosti odmítly návrh a odhlasovali 9.ledna 1923 tři ku jedné – Anglie hlasovala na pokyn City „NE“ – že se Německá říše opozdila s věčnými dodávkami. Nato obsadili 11.ledna 1923 francouzské a belgické oddíly Porúří. Poté ale němečtí pracující vyvolali generální
   stávku, což ukázalo obsazení jako neúspěch. Jednotky opustily tuto slepou uličku, když Německo vyhlásilo souhlas s kompromisním řešením, které je známé jako DAWESův plán.Dawesův plán byl navržen J.P.Morganem, Rothschildovým společníkem a měl Německu poskytnout v prvních čtyřech letech půjčky ve výši 800 milionů USD. Dawesův plán se minul účinkem, protože Německu narostli reparační splátky. Byl vystřídán Youngovým plánem (podle Morganova agenta Owena Younga): za účelem lepšího plundrování založili mezinárodní bankéři ve
   Švýcarsku „ Banku pro mezinárodní bankovní vyrovnání“. Tím se mohly jednoduše provádět splátky reparací z první světové války tak, že se pohledávky z konta jedné země u této banky,zaknihovaly na jinou zemi, která měla svoje konto také u této banky. Také tady zase jednou sbírali bankéři smetanu z poplatků a provizí.
   Profesor Quigley uvádí:
   „Stojí za povšimnutí, že tento systém (Dawesův a Youngův plán) byl zřízen mezinárodními bankéři,a že půjčování peněz Německu bylo pro tyto banky vysoce ziskové.“
   Toto je jeden z nejlepších příkladů pro machiavelistický systém. Na jedné straně podpořili bankéři válečné strany a nyní ještě také půjčují peníze na splátky reparací Němcům. Je jedno jak a co by Německo dělalo, bylo již předem jasné, od koho by si mělo (popřípadě muselo) peníze půjčit. Bylato jedna a ta samá skupina, která první světovou válku naplánovala, financovala, řídila a měla z ní
   prospěch.A přece ta hra jde dál. ještě se měly uskutečnit velké plány a cíle – na řadě byla válka číslo 2. Ohromné částky amerického kapitálu, které pod zástěrkou Dawesova a Youngova plánu tekly doNěmecka od roku 1924, tvořily základ na vybudování Hitlerovy vojenské mašinérie. Jak to uvedl Dr. Anthony C. Sutton v „Wall street a Hitlerova říše“:
   Odpracovaný příspěvek amerického kapitalismu Německu na přípravu války před rokem 1940 nelze popsat jinak než jako fenomenální. Bylo to nepochybně rozhodující pro vojenskou přípravu Německa. Nejsou daleko důkazy, že nejvlivnější sektor amerického hospodářství byl nejen seznámen s podstatou nacistického hnutí, nýbrž mu také, kde to bylo možné (a výhodné), poskytoval ze
   zištnosti pomoc, s plným vědomím, že na konci by mohla být válka, do které by v Evropě byly zataženy i USA… Vymlouvání se na nevědomost se neslučuje s fakty. Velmi svědomitě zdokumentované důkazy o tom, že americké banky a průmyslové kruhy se vysoce rozhodujícím způsobem podíleli na nástupu Hitlerovi Třetí říše, se mezitím stali veřejně přístupnými. Jsou k nalezení v protokolech a zprávách z jednání vlády[1], které byly zveřejněny v různých senátních a kongresových výborech z let 1928-46. Mezi nejdůležitější se počítá: House Subcomitee to Investigate Nazi Propagand 1934 (Podvýbor Kongersu pro výzkum nacistické propagandy), zpráva o kartelech, vydané House temporary National Economic Committee, 1941(dočasný Národní hospodářský výbor kongresu ) tak jako Sente Subcommitee on War- Mobilization1946 (Senátní podvýbor pro mobilizaci).“

   • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:15

    Část této fascinující historie je odkryta historikem G. Edwardem Griffinem:
    V letech před 2.světovou válkou vznikl MEZINÁRODNI KARTEL s těžištěm v Německu, který kontroloval chemický a farmaceutický průmysl v celém světě. Měl účast v 93 zemích a byl jednou z nejmocnějších hospodářských a politických sil všech světadílů. Jmenoval se I.G.FARBEN. I.G.F. existuje jako zájmové společenství popřípadě jako společný zájem nebo jednodušeji Kartel. ….Až do vypuknutí 2.světové války se vyvíjel I.G.Farben jako největší průmyslový koncern Evropy a největší chemický podnikatelský subjekt světa a byl částí kartelu s gigantickou velikostí a mocí, což nastalo jedinkrát v celých dějinách.“ I.G.Farben vyvíjel v roce 1926 metodu jak získávat benzín z uhlí a roku 1929 uzavřel licenční
    smlouvu se „Standard Oil“ (Rockefeller). Ten vydal za 546 000 kmenových akcií I.G. Farbenu více něž 30 milionů USD. O dva roky později podepsal I.G.Farben s Alcoa Aluminium dohodu[2]. I.G. Farben produkoval asi polovinu německého benzínu. Později se postavili rafinerie vně KZś[3] a nechali jejich obyvatele dřít jako nucené pracovní síly, zatímco se v rafineriích produkoval plyn pro plynové komory. I.G.Farben byl největším koncernem kontrolovaných Rothschildem a pumpovalobrovské peněžní zdroje do německého hospodářství, a speciálně později také do organizace SS. V představenstvu I.G.Farbenu byli mezi jinými Max a Paul Warburg (Federal Reserve), kteří osadili velké banky v Německu a USA. Dalším členem správní rady byl C.E. Mitchell ze správní rady „Federal Reserve“ a „National City Bank“ a H.A.Metz z „Bank of Manhattan“. Hermann Schmitz prezident I.G. Farbenu patřil rovněž ke představenstvu „Německých Bank“ a „Banky pro mezinárodní vyrovnání plateb“.
    Také Averell a jeho bratr Roland HARRIMAN ( v roce 1917 zasvěcený do Skull & Bones) silně vypomáhali s financováním nacistů. To se dělo skrze UNION BANK. Právě tak podporovali dceřinné společnosti ITT a General Electric přímým způsobem říšskoněmecké SS.James Martin šéf referátu pro hospodářskou válku na ministerstvu spravedlnosti vyšetřoval strukturu nacistického průmyslu a informoval jako „All Honorable Men[4]“ o následujícím:

 9. Ukážka,ako im vedľa z KSB hrabe.Tak Zaznobin nakoniec poslúžil vlasti tým,že stiahol na seba Zlú energiu…
  ——-

  Ta kde s tou zlou energiou asi tak mohol skončiť???
  ——-

  Boh je slabší ako egregor?

  Gregor | 22.06.2018

  Zaznobin zemřel
  Bůh je nejchytřejší z chytrých a nejmocnější z mocných.

  TauRus 20.6.2018 o 11:37

  Emoce davu je věc ošemetná. A ten, kdo umí s nimi nakládat, je může využit ku svému prospěchu… Biblický egregor je v těchto dnech obzvlášť silný.

  http://www.vodaksb.eu/diskuse/
  Odpovědět
  Re: Boh je slabší ako egregor?

  Hox | 22.06.2018

  Napadlo tě, že V.M.Zaznobin naplnil svou misi zde, splnil své poslání a proto odešel? Spousta lidí se nedožije ani jeho požehnaného věku a nikdo nemá na to téma blbé poznámky.
  Odpovědět
  Re: Re: Boh je slabší ako egregor?

  Gregor | 23.06.2018

  Z čoho ma obviňuješ?
  Položil som otázku, lebo Taurus navodil dojem akoby Zaznobina cielene odstránili pomocou biblického egregoru.

  To vy sa tu snažíte podsunúť zodpovednosť za jeho smrť určitej skupine ľudí.

  Podľa KSB ho mal Boh ochraňovať, či nie?

  Ak ho pripravili o život pomocou biblického egregoru, ako mohol naplniť svoju misiu?
  KSB už prevzala riadenie sveta?
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Boh je slabší ako egregor?

  Hox | 23.06.2018

  To je ten druh blbých poznámek, o kterých mluvím. Proč má někdo potřebu jeho odchod řešit?

  Vytrhl jsi větu Tauruse z kontextu což je manipulace, dej celý ten příspěvek.

  > To vy sa tu snažíte podsunúť zodpovednosť za jeho smrť určitej skupine ľudí.

  nesnažíme

  > Podľa KSB ho mal Boh ochraňovať, či nie?

  Měl žít věčně? Jakého věku by se měl dožít, aby tento pseudoargument nešel použít?

  > Ak ho pripravili o život pomocou biblického egregoru, ako mohol naplniť svoju misiu?

  bez komentáře, hloupá otázka

  > KSB už prevzala riadenie sveta?

  ještě hloupější otázka, plynoucí z nepochopení KSB
  Odpovědět
  Re: Boh je slabší ako egregor?

  KL | 23.06.2018

  Myslí si, že pripisovať jeho smrť určitej skupine ľudí alebo biblickému egregoru nemusí by na mieste, je evidentné, že svoju misiu na Zemi splnil, štafetu preberú ďalší. Aby sa vyhli prekrúcaniu KSB, vypracovali jej teoretický základ v lexikálnej forme, čiže vždy bude možné vrátiť sa ku koreňom. Možno končí doba “vody mŕtvej” a začína doba “vody živej”. Veľa procesov v Rusku tomu napovedá. Čo sa týka samotného Zaznobina, vzhľadom k jeho kvalitám je dosť možné, že aj v momente svojej smrti poslúžil vlasti a stiahol na seba zlú energiu, ktorú chystali na MS vo futbale na seba a s ňou aj odišiel.
  K tým výňatkom z diskusie – je to LEN DISKUSIA, nikto nič netvrdí. Chytať niekoho za slová nie je moc šťastné – čo pozitívne z toho vyplynie? Nič.
  Odpovědět

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/k-otazce-ranneho-krestanstvi-a-formovani-kanonu-bible/

  • Už to komplet vymazali…všetko komplet.
   Tak mi niekto povedzte,či toto,čo predvádzajú nie je hnusná čierna kabalistická mafia.Na pohrebe Zaznobina vyhlásili,že nezomrel,že je večne živý.To ho chcú pripútať do “medzisvetia” a nepustiť ho tam,kam by mal každý človek po smrti odísť?Kabalisti veľmi dobre vedia,keď odíde telo,ako využiť dušu…Nehorázne!

   • Nič si z tych sektárov nerob. Nad ľudskou dušou človeka nemajú žiadnu kontrolu. Tá ide po smrti na Boží súd a žiadnou mágiou to nezmenia a nezastavia…
    Preto sa tí satanisti tak boja zomrieť, pijú ľudskú krv, žerú ľudské maso detí, aby si predĺžili život, menia si orgány, srdcia, ako na bežiacom páse..
    Boja sa toho, čo ich čaká po smrti, tak si už mágiou, úplatkami, peniazmi a mocou nič nekúpia, tam budú súdení za svoje skutky a za svoj život a podvedome to tušia a boja sa toho..

    Sranda je sledovať, ako Hox tam dal na levanet ako článok moju výmenu názorov s Luxom…
    Je vidieť, že im moje názory hodne prekážajú..

    • Július,keby som si zo sektárov a ich nadávok na nás oboch a z ich nehorázností robila hlavu,nepísala by som u nás.Ja dobre viem,čo sú to za entity a že sa zapredali diablovi.Na nás nemajú.Petrus to krásne vysvetlil v tom príspevku,čo som dala na “mimo téma”.
     Toto si musia ľudia uvedomiť,aby na ich invektívy,ktorými podprahovo aj viditeľne podsúvajú strach,aby tomu nepodľahli a nebáli sa používať svoj zdravý rozum.Tie ich sektárske kabalisticko-mafiánske praktiky sú totiž základ ich manipulácie s vedomím ľudí…

     • Tak je, Petrus tých okultistov dobre odhalil…Veď sú ako šamani v Afrike, čo strašia negrov svojimi kúzlami…

      • Teraz som pozrela pod “najnovší článok”Tvoju diskusiu s tým Luxom.Píšeš tam,že je zaujímavé,že toto dal Hox ako “nový článok”.
       Nie je na tom nič divné ani zaujímavé.☺
       Všimni si periodicitu nových článkov.Hox ich dáva každé tri dni.A keďže došli prachy na preklady nových hlúpostí,tak sa Hox vynašiel a aby splnil plán,tak tam zavesil ten Váš rozhovor…☺

       • Nemá čas, musí chodiť na nákupy s babami z harému :) … vzory priťahujú…

        • Malo by mu dôjsť,že karma je sviňa…

         http://pravdive.eu/news/19015/pomahala-uprchlikum-a-jeden-muslim-ji-ted-zabil-dalsi-pripad-blbe-aktivistky-z-nemecka

       • To mi nedošlo, asi máš pravdu. Ja nesledujem jeho periodicitu vkladania článkov.
        Zrejme musí plniť normu od svojich tútorov, aj keď zdroj money vyschýňa, čoho dokazom je silný a nervózny štekot Paľa – dodokonceptuála vyššiej ľudskej morálky, podĺa KSB.

        • Ja som to len na základe Tvojej poznámky,ktorú si adresoval Hoxovi,že je zaujímavé,že ten rozhovor dal ako “nový článok” mrkla na tú periodicitu.Len náhodou a vidím,že je to zhruba vždy každé tri dni.
         A áno,musí sa zodpovedať pred zvyškom svojich donorov,tak sa takto vynašiel,aby splnil plán.
         Ľudí predsa treba v kuse niečim zamestnávať….

 10. Ďalšia perla z vodaSS:

  Tomas2 22.6.2018 o 8:00

  V Německu někdo ukradl obří autojeřáb, našel se v Egyptě.

  meckým vyšetřovatelům před několika měsíci zamotala hlavu krádež 48 tun těžkého autojeřábu, který v březnu beze stopy zmizel z jedné firmy ve Stuttgartu. Nyní se kolos, který se může pohybovat maximální rychlostí 55 kilometrů za hodinu, našel v Egyptě

  4+8+5+5=22

  Co to znamená, biblický egregor je vyháněn z Německa zpět do Egypta?

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475772-v-nemecku-nekdo-ukradl-obri-autojerab-nasel-se-v-egypte.html
  Odpověď

  Oracle 911 22.6.2018 o 8:30

  Asi…

  • Oni sú z toho biblického egregoru úplne zblbnutí..Starci KSB im pomútili zbytok rozumu v ich hlavách…
   A práve takýchto hlupákov sekta potrebuje, pretože sú hlúpi, kupujú ich knihy a veria ich bludom…

 11. Taurus,Orákulum aj Hox dostávajú na budku.☺Nebudem tu všetko kopírovať,kto má čas,nech si pozrie na mútnej vodeSS.

  A mimochodom ja som tam postúpila v hierarchii.Najprv som bola Maryša,potom zombi Majka a teraz som už panenka Mária.☺
  hahaha.Ten schizofrenik udo-ľudo-Paľo chce zhodiť Júliusa tým,že používa mňa.Veľmi úbohé,ako celá ich Sekta.To sú blázni!☺

  DoubleM 12.6.2018 o 19:04

  Kde jsi vzal, že „pořád pláču“. Jen jsem se zastal Magnuse Maxima, kterého jste napadli, že podává zkreslené informace. A už vůbec nevím, co to meleš o rajčatech, ty byly normálně v obchodech po celou zimu.

  Je vidět, že o situaci v Rusku moc ponětí nemáš, banány, pomeranče, mandarinky, kiwi, avokádo a další jižní ovoce bylo v obchodech celou zimu.

  Já jsem v Rusku naprosto spokojený, já jsem z Ruska neutekl jako ty, já se do Ruska přistěhoval, tak zklidni hormony a nenapadej mne! Kapišto?
  Odpověď

  • Jamail Yareshi 12. jún 2018 o 23:05

   :-) …..cital som, nech sa hryznu a poriadne !!!, lebo len tak je u tych niektorych – este plne neindoktrinovanych ich zhubnym teo-marxismom/KSB – daaka sanca na precitnutie a odchod z tejto defektnej asocialnej sekty z jedinym spravnym pohladom na beh zivota ludskej spolocnosti, ktory predurcili (v rozpore zo svedomim a bohom) vo svojich vyplodoch zidovsky tvorcovia VP SSSR.
   Tak toto bolo a je stale treba – dostat ich na ich vlastne bludy a klamstva, len tak ostanu siritelia tejto zhubnej ideologickej utopie teo-marxizmu osamoteny z nulovym vplyvom na ziadane ludske ovce.

   • Konceptuáli sú v šoku.Nechápu,čo sa stalo.Veď tak dobre rozbehnutý projekt s mútnou vodouSS financovaný tretím sektorom a grantami zo SAV sa im rozsypal pod rukami.Ale konceptuáli nechápu prečo.Budú do poslednej kvapky krvi obhajovať zverstvá tejto zhubnej ideológie,pretože nič iné robiť nevedia.Chválabohu už na to prišli mnohí o čo im v skutočnosti ide.A tak to má byť!Je to Kon!Žijeme v takej dobe,že Zlo nemá šancu na prežitie!A to je dôkaz,prečo tí tajtrlíci majú nervičky,lebo im krachol ten odporný projekt.Už sa topia v mútnej vodeSS.

    • Predstava si, že by takú udo -ľudo – Paľo musel niekde poctivo fachčiť a neživili by ho príjmy z nadácie.. :-)
     Netreba sa diviť, prečo ich tak rozčuľujeme. Až tútori ich projektu zistia, že nie sú “efektívni”
     Tak buď zrušia projekt, alebo ich nahradia inými figúrkami…

     Je jasné, že takéto vyhliadky sa im nepáčia…A nepoďakujú za to…

     Príklad ,ako sa z konceptuála Paľka stal ten vysoko morálny človek, ako učí KSB :

     …Miesto písania debilín, sediac na starých zhnitých vajciach, by si mal niečo vôbec z tej teórie naštudovať a nedrístať tu julčoviny = pičoviny. -))
     …Si až taký zakrnelý dementný debil, alebo len zákerný podliak?
     …Typický demo vygumovaný “mysliteľ”…
     …Ty nanajvýš môžeš dávať rozumy vo svojom utopickom chrochtačinci. Lebo presne kvôli takým dementom sa nemôže spoločnosť pohnúť príliš dopredu, lebo zasviňuješ podvedomie, aj svojmu blízkemu okoliu a aj tým, ktorí tým tvojim bludom aspoň trochu veria.
     …Trtku, a ako sa tie kádre robia?
     …Kto vychováva kádre? Vodca, ty ťuľpas?
     … Len smradíš výkalmi zo svojho prasačinca “veľkých múdrostí” = pozliepaných debilín z internetu, keď správny kompas si stratil už pri krste, keď ťa napojili na “kresťanského ezoterického” egregora. A z neho si sa dodnes nevymanil!
     …Ostatné tvoje zvratky, mimo mísu, ani netreba príliš komentovať.
     …Sa konečne zobuď, alebo píš len vo svojom prasačinci, tam ťa panenka Mária pochváli, ako ty meníš tú spoločnosť k lepšiemu…

     • Jekaterina Jeva 13. jún 2018 o 8:19

      Ich sklz k vulgarizmom a agresivite je neklamnym indikatorom pre nich bezvychodiskovej situacie.

      • Tak je. dokonca sa im to drolí aj na vodaSS…hádam 1x, keď sa ma niekto odtiaĺ zastal a dostal za to od Hoxa nakladačku…

       Odporúčam čítať odtiaľto :

       http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-31/#comment-141132

       • Jekaterina Jeva 13. jún 2018 o 8:36

        DoubleM zije v Rusku, funguje ako Rusi, ti na svojich nenechaju pluvat jedovate sliny, stoja pri sebe.

        • Tiež myslím, už sa na neho nalepilo niečo z ruskej statočnosti…
         Dobre píše aj TauRusovi, že on nezdrhol z Ruska na rozdiel od neho…

         • Taurusa Pjakin vyškolil,ako rozvracať spoločnosť,ako za všetko zlé viniť bežných kresťanov a vyzdvihovať islamizáciu,ktorá je podľa sektárov bližšia k Bohu.Špiny!Všetko majú rozpracované tak,ako popisuje chlapík v tom videu,čo si dal.Len,aby to tým kreténom vyšlo,tak všetky národné sily treba eliminovať,aby ich projekt vyšiel…Každý,kto s tým nesúhlasí je majdanista a fašista.Nenávidia všetkých národne cítiacich ľudí,pretože to je pre nich prekážka na uskutočnenie ich plánov.Vtĺkajú ľuďom do hlavy,že na vine celého marazmu sú obyčajní ľudia-najmä kresťania.

          Nevýjde im ich plán!Tak,ako “vyvolení” tak ani sektári z mútnej vody nikdy nepochopia dušu Slovanov,pretože oni nie sú Slovania.Ďalej nemusím písať…oni si niečo vypočítali a myslia si,že im to výjde.Houby!!!

       • Čítala som.Podobných nesúhlasných názorov s chovaním guruov bude len pribúdať.Preto sú nútení,ak sa niekto nesúhlasne ozve,umlčať ho hneď v začiatku.Potom nasleduje ručné schvaľovanie-také demokratické oznámenie Hox vyvesí hore,že dotyčný sa nechová podľa jedinej správnej morálky,ktorú stanovil na diskusii,preto nasleduje ban.Jediná správna morálka je totiž tá,že sa pritakáva a nikdy neodporuje jedinej pravde,ktorú hlásajú.

        Dávno im skončili časy,keď sa im oblbovaním pomerne dobre darilo ohlupovať ľudí,aké oni dobro s tou ideológiou šíria.Teraz nevedia,kam z konopí,preto tá zlosť.Sú už priehľadní,ako sklo a nejde to zakryť ináč,ako mazaním atď.

        Sú už len smiešní,vedia,že je to pre nich už LEN buď-alebo a použijú všetky prostriedky na to,aby svoj chorý projekt ešte aspoň nejakú dobu uchovali.Keď neprší,aspoň nech kvapká.U nich tak,ako u Bugára rozhoduje “harakter”.hahaha

        • https://youtu.be/uPE7s9r_1rg

         Dobre vysvetľuje budúci vývoj a rovnako aj to, ako možu skončiť sekty, ktoré pomáhajú islamizácií v našom priestore ako to robí Hox…

         • Perfektné video.
          Jasne popisuje a vysvetľuje,prečo tí kreténi poskokovia etnika,o ktorom sa nahlas nesmie hovoriť,tak nenávidia všetko národné.
          Preto blúznia len o ľudstve ako celku,preto blúznia len o nevyhnutnej globalizácii sveta,oni snívajú o fašizme a likvidácii bielych národov presne tak,ako psychopatickí majitelia Zeme.Preto blúznia o výchove nového internacionálneho človeka,preto blúznia o tom,že všetci sme si rovní.Hajzli!

          • Sloboda, rovnosť, bratstvo boli predsa heslá francúzskej revolúcie, ktorá zanechala milióny zavraždených…
           Stále len oprašujú a modifikujú v rámci doby svoje staré a hlúpe slogany a ideológie…
           Spoliehajú sa na islam, že im pomože zlikvidovať bielu rasu a oni sa budú zo strážených ostrovov, obrovských víl v priamom prenose pozerať, ako nás likvidujú…
           A preto Zaznobin, Veličko a ani Jefimov nikdy nepojdú ku Saudom učiť ich ten neexistujúci koránický islam, pretože dobre vedia, že je to hlúposť, len rátajú s tým,že hlúpe mozgy na masírku KSB naletia…A oni len to potrebujú,aby im verilo čím viac ľudí..

         • asi tak
          inac idem si po Ke ,bocnou ulicov po Kuzmanke a ide oproti arab vydizajnovany odporny ,kuka do mobilu v obtiahnutych priteplenych gatiach ,proste hnus, pozeram ako na kazdeho co ide oproti (mozno trocha viac) a ten skurveny zasraty arab sa ozval ku mne po anglicky ze” co pozeram” a rozmachoval sa skurvenca som tak vypicoval po slovensky a aby rozumel aj po anglicky ze to bolo pocut asi aj na terase keby boli 7mi tak ma mozno aj napadnu ,ten sa len otocil a utekal s tym tucnym obtianutym zadkom
          odporna,hnusna,pokrizena,degenerovana rasa

          • Útočia len vo svorkách, keď sú v presile ako zbabelci, rovnako aj cigáni…
           Dobre si mu naložil, buzíkovi…

          • Navčas ráno si mi urobil radosť.Takto to treba robiť!Myslia si,že u nás im to odporné správanie budeme tolerovať?Tak ako vymletí a vystrašení Nemci,či Francúzi?
           Ani náhodou!

         • Jekaterina Jeva 13. jún 2018 o 10:02

          Najprv islo vedla vsetko podla vopred pripraveneho planu, v ktorom sa zdalo, ze nic nemoze zlyhat. Potom prisiel necakany bod zlomu a teraz sa im uz vsetko vymklo z ruk. Algoritmus aplikovatelny aj na tvoje video…

     • “hovoriť julčoviny” aka hovoriť krutú pravdu, na to by si si mal zaregistrovať ochrannú známku :)

  • Aspoń vidíš, ako im my dvaja ležíme v žalúdku a ako nás “poctivo” čítajú…Hox tu chodí čítať aj cez proxy len ,aby vedel,čo píšeme…
   Udo – ľudo – Paľo rovnako…

 12. Jekaterina Jeva 28. máj 2018 o 14:26

  Neviem, ci sa tento prispevok zobrazi, z nejakeho mne neznameho dovodu sa mi uz 2 dni nezobrazuju cele vase diskusne prispevky, len kratke zaciatky z nich na pravej strane ako “najnovsie prispevky” aj to len na domovskej stranke, nie na diskusnej stranke. Tato situacia nastala kratky cas po mojom poslednom prispevku.

 13. Chtěl bych zkusit zavařit svoje vlastní uzené, nebo pečené maso, jak to dělávaly naše babičky na vesnici. Na chutné vepřové konzervě si rád někdy ušetřím čas s jídlem, nejvíce mimo domov, v práci, v přírodě.
  Naše “norské” Hamé už se nedá moc jíst, ale tenhle odkaz mě vyloženě vyděsil. Létat do kosmu a takové “čuňstvo”?
  To raději chutného “poláka z Lidlu”.
  http://magazin.e15.cz/magazin/ruska-konzervarna-bojuje-se-sankcemi-podivejte-se-jak-to-vypada-na-jeji-lince-1344893

 14. O jednom pokusu a co udělá frekvence 666,66:
  V kostce se jednalo o sledování vlivu přesně modulovaných zvukových vln na srst, ale pochopitelně i na celkový zdravotní i psychický stav zvířat chovaných pro kožedělný průmysl. Že lze takto až dvaapůlnásobně zvýšit kvalitu srsti, to již vědecký tým světu dokázal (prý) minulý rok. Já to, přiznám se, neprověřoval. Výzkum byl především zaměřen na zkrácení doby, po kterou chovaná zvířata byla schopná vyrůst a kvalitní srst vyprodukovat. Až do teď to zní celkem nevinně až nezajímavě, pominu-li postoje Greenpeace, pár neziskovek v čele s Člověkem v nouzi a dalších ochránců zvířat, kteří by se jistě vyrojili, kdyby nešlo o tak odlehlou oblast.
  http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2018/03/66666-hz-frekvence-ze-zahrobi.html
  Jestli jsem to správně pochopil, šlo de facto o genetický experiment, kdy DNA není laboratorně upravována před narozením zvířat, ale až během jejich života celkem jednoduchým způsobem – vlivem zvukových vln.
  26. února v nočních hodinách při rutinním automatickém přelaďování přesně modulované vlny založené na známé frekvenci 432 Hz na její přesný dvojnásobek došlo ke zkratu v napájecích obvodech zvukového generátoru a ze zatím nejasných příčin naskočila frekvence 666,66 Hz. Podle záznamů z kamer si čtyři hodiny nikdo ničeho nevšiml. Snad i proto, že prostory, kde se pokusy prováděly, byly zvukotěsně odděleny od obytných prostor. Pak se ale začaly dít věci jako vystřižené z béčkového hororu.
  Zvířata během asi 20 minut bez výjimky začala vykazovat stále výraznější změny v chování. Mechanické zámky na klecích se jednotlivě samovolně odemykaly, a to bez klíčů, a dveře se samy otevíraly! Po opuštění klecí všechna zvířata během dalších pár minut doslova zešílela. Navzájem se pozabíjela bez ohledu na to, zda šlo o masožravce či býložravce. Několik posledních zbylých zakrvácených těl ztratilo všechno osrstění a v jeden okamžik naprosto znehybnělo zaujímajíce bez výjimky jeden směr – ke dveřím laboratoře. Tam video skončilo zrněním.
  Podle fotografií podobný, ale daleko děsivější obraz se objevil i v místnostech, které obýval personál. Místo zvířecích těl tam byla znetvořená těla lidská.

  Podle zprávy nikdo uvnitř nepřežil. Svědectví podalo pět vědců, kteří večer ten den plnili své úkoly v nedaleké přidružené laboratoři. Při jejich příjezdu byl celý areál již bez proudu a všechny vchody otevřené. Jakmile objevili první tělo, okamžitě nález oznámili rádiem na policii a satelitním telefonem informovali univerzitu v Oslo, která celý projekt financovala. Zajímavé je, že ještě před příjezdem policie tyto přeživší již eskortovala do vojenského vrtulníku Sikorsky S-61 skupina, kterou domorodí Sámové odhadli jako členy amerických speciálních jednotek. Tento vrtulník je mimochodem hojně využíván agenturou Blackwater. To však již nebylo součástí zprávy, ale textu pod ní. Kdo tento text přiložil, nebylo uvedeno.
  V utajené zprávě se dále uvádělo, že vědci byli přepraveni na ministerstvo obrany ve Washingtonu s účastí organizací, jež jsem zmínil výše.

  Když norská ambasáda požádala o vydání svých vědců, bylo jí sděleno, že žádní občané Norska nejsou ministerstvem obrany zadržováni. O osudu přeživší pětice tedy není nic známo. Alespoň tedy podle textu pod zprávou, který pokračoval další zajímavostí. A to, že dva dny na to, se v oblasti inkriminované laboratoře konalo neohlášené vojenské cvičení NATO s účastí výhradně americké armády. Oblast byla až do neděle (4. 3.) neprodyšně uzavřena a očití svědkové z jurty vzdálené 12 kilometrů uvedli, že viděli přilétat i odlétat velké vojenské nákladní vrtulníky Boeing CH-47 Chinook včetně jednoho s logem NASA.

 15. Z diskuze, jde o Kambodžany, prostě někdo vyměnil lidi a národy v Asii.
  současnejma domorodcema sem měl na mysli současný obyvatele Kambodže. Voni sou v pohodě, hodný pracovitý lidi, nejsou to takový vyčůránci jako třeba thajci nebo vietnamci. Ale jestli něco neuměj tak je to stavění čehokoliv. Jejich současný stavby (řádově 100 let) sou dost mizerný až na pár vyjímek a rozhodně by nebyli schopný stavět podobný věci jako sou chrámy a pyramidy Angkoru. Krom toho se o ně vůbec nezajmaj a rozhovory na téma “vaši předci tady postavili epesní stavby, měli byste na ně bejt hrdý” odbejvaj mávnutím ruky. Pro ně ty stavby ani nejsou nijak zásadní po náboženský stránce, vnímaj je spíš jako něco západní turisti vykopali z jungle a voni se na tom teď můžou přiživit, nebejt turistů, tak by to ignorovali. I první “západní” návštěvníci v 19. století popisovali domorodce jako divochy z jungle, který sice o chrámovejch městech věděj, ale neberou je za vlastní. To vše mě vede k přesvědčení, že k tomu nemaj žádnej vztah a tim pádem to ani nestavěli a přišli k tomu jak slepej k houslím :-) Krom toho celá architektura těchle staveb (nejenom v Kambodži, ale i sousedních zemích) evokuje bizarní kosmický plavidla, elektrický izolátory, sochy i nástěnný obrazy krom lidí a zvířat ukazujou i jiný bytosti… Proto sem přesvěčenej, že “středověká khmérská říše” je nesmysl a stavby sou výrazně starší, podle stádia rozkladu i tisíce let. A stavěl je někdo úplně jinej než jednodušší kambodžani.

 16. Hawking zomrel.Podľa diagnózy,ktorú mal,už to veľmi veľmi “pretiahol”
  http://www.teraz.sk/zahranicie/britania-zomrel-svetoznamy-vedec-step/313627-clanok.html

 17. Čo nie je čínske alebo indické?
  Sionisti!
  https://www.hlavnespravy.sk/cinan-ktory-pred-rokmi-skopiroval-mercedes-sa-stal-najvacsim-akcionarom-daimlera-radsej-cina-ako-islam/1324966

 18. Práve teraz si beží naša Nasťa po zlato.☺

 19. A na AE zas V.K.blúzni o Syndikáte v spojení s Muskom a vystrelenou raketou.To sa už nedá čítať!To už skôr verím Fulfordovi,že potrebujú stopiť dlhy a že výstrel tej rakety nafilmovali.

   • Ale debata pod Okamurou je dobrá, viz: No prosím – Přítelkyně pana Ministra! Hermana!
    Jako poslední přítelkyně Akademika Bořka Šípka, je z jeho závěti současná přítelkyně pana exministra Hermana ( který jako katolický kněz žil dříve v přísném celibátu – než opustil víru),
    jedinou majitelkou Mistrových autorských práv – a tedy nejenom ke sklu ze sklárny, kterou zdědili jeho synové, kteří bez jejího souhlasu a podmínek nemohou vyrábět, ale též práv na na všechna díla “Havel”, a tedy i těch laviček za 800.000,- , které platil za nás z naší pokladničky štědře pan ministr Herrmann…. své přítelkyni
    http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/523018/dedictvi-po-borku-sipkovi-66-expartnerce-leone-machalkove-nic-ale-eso-drzi-pritelkyne-pana-ministra.html

    Tento havloidní ožrala Šípek na pokyn Flašky za veřejné peníze, za velké veřejné peníze, tak zaneřádil Hradčany obskurními a často rovnou i oplzlými židozednářskými artefakty, že Klaus to pak musel nechat z Hradu vyvézt několika plnými náklaďáky. Šípek i kasíroval své Lavičky Flašky za bratru 350 tis za kus, vše opět z veřejných peněz, čili peněz vydřených z pracujících lidí.

   • Na zamyslenie…
    http://prekladyodlesa.sk/pohyb-hviezd-za-muskovym-starmanom

 20. https://www.badatel.net/preco-nebyt-veganom-byvala-veganka-odhaluje-zavazne-skutocnosti/

  Odporúčam prečítať, dlhšie, ale podnetné.

 21. Narazila jsem na zpěvačku Helen Fisher a když jsem viděla její tvář, řekla jsem si, že je to asi Ruska https://youtu.be/gZIWuQ_7JwI
  Je :-)

  • 1. Není to Helen Fisher (to je anglicky psané – s tímto jménem existuje nějaká americká židovka, která se etablovala v oboru antropologie). Vystupuje pod jménem / jmenuje se Helene Fischer (psáno německy).
   2. Není to čistá ruska, jak už její jméno napovídá (není to pseudonym, pouze do latinky přepsané její rodné jméno). Otec byl Němec, matka Ruska.
   Z toho vyplývá bod 3, že nechápu, jak jsi tedy podle tváře tak poznala, že je to Ruska. :-o Typický Rusky totiž vypadají úplně jinak, ale samozřejmě (vzhledem k rozlehlosti RF) v současnosti neexistuje jediný typ ruské ženy.

 22. „Vítězství Miloše Zemana – za vlády Andreje Babiše – posouvá Českou republiku k Polsku a Maďarsku, čímž se Slovensko stává v této chvíli ostrovem evropské orientace v bažině střední Evropy,“ uvedl v komentáři list Denník N.

  Zdroj: https://volby.idnes.cz/vitezstvi-milose-zemana-prezidentske-volby-slovensko-fico-ohlasy-zahranicni-media-gme-/prezidentske-volby-2018.aspx?c=A180127_161720_prezidentske-volby-2018_dtt

  • Je to text od agenta M.Šimečku, toho zaplateného serešovho kamaráta, tu je len časť…

   Dôsledky môžu byť dramatické pre celý región, pretože západní členovia Európskej únie s ním môžu stratiť trpezlivosť. Čas sa kráti a francúzsko-nemecký tandem potrebuje už tento rok vykročiť k hlbšej integrácii. A keď už hovoríme o tomto roku s číslom 2018 – oslavy stého výročia vzniku Československa budú z českej strany mimovoľnou karikatúrou všetkých hodnôt, na ktorých tento štát Masaryk so Štefánikom zakladali.
   https://dennikn.sk/1011549/vitazstvo-byzancie-v-cesku/

   Agentova spoveď
   https://www.youtube.com/watch?v=fVkKawuV7iI

 23. Tak už máme smůlu, Toníku, už nás Člověk Hox začistil. :D

 24. Dnes se mi dcera svěřila, že budou za svého kamaráda po dohodě s farářem, sloužit mši. Jejich kamarád Michal loni v srpnu náhle nešťastně zemřel při epileptickém záchvatu.
  A od podzimu ho prostě kamarádi vidí, dost mě to překvapilo, netušila jsem, že je tohle možné. Dcera ho viděla jen jednou, vnučka mu asi překáží.
  Ale našel si jejich kamaráda a ten ho má neustále v kuchyni, vidí ho i rodiče kamaráda. Ten kamarád je už s nervama v koncích. Byl nedávno vážně nemocný, měl mononukleozu a ve vysokých horečkách s ním byl.
  Nevím co si mám o tom myslet, mrtvý kamarád je často zneužíval, půjčoval si často peníze a pak nevracel. Nějakou dobu mu platili i ubytovnu.
  Manžel zase vidí ve snu svou babičku, ona s ním hovoří, ale on si to nepamatuje.
  Nikdo do kostela nechodí, mladí nejsou ani křtění.
  Dost mě to překvapilo, dcera začala mluvit o válce ve Francii, no snad to nebude.

  • Také veci sú možné.
   http://www.cez-okno.net/clanok/magia/ked-je-niekto-mrtvy-neznamena-to-ze-vam-da-pokoj

   • Dcera si myslí, že je to tím, že mu chodili stále zapalovat svíčky a udělali mu takový soukromý pohřeb. Pohřeb vůbec neměl, rodiče se rozvedli už dávno, ale děti měli dospělé. Jenže otec chlastá první ligu, matka je opustila a pokud je navštívila tak natahovala ruku a žebrala o peníze.
    Povedená família, fungovali jakž tak dokud žila babička.
    Článek přepošlu. Díky

    • Ja mám túto knihu,dávno som ju čítala a našla som ju na internete:
     http://www.svetyvnas.cz/wp-content/uploads/2017/03/Edith-Fiore-1996-Tajemstv%C3%AD-zbloudil%C3%BDch-du%C5%A1%C3%AD.pdf

    • Uvediem tu krátky úryvok k danej téme :
     “Rigden: Ano, Osobnost člověka pokračuje ve své existenci v jiné formě – ve formě sub-osobnosti. Pokud je médium dostatečně silné a je schopné přenést část své životní energie (prány) na sub-osobnost mrtvého člověka, naplnit ji touto energií, tak tato sub-osobnost skutečně dočasně získává schopnost komunikovat s médiem. Pro sub-osobnost je prána živého člověka obrazně řečeno, něco jako „sladká mana“ v „pekelné výhni“, je to možnost, jak na krátkou chvilku získat šanci projevit se. Jak se říká, tímto způsobem médium „vyvolává duši“ zemřelého, aby promluvila. Ve skutečnosti navazuje informační spojení se sub-osobností. Dochází k tomu pouze v tom případě, kdy už došlo k reinkarnaci člověka a kdy se tato sub-osobnost nachází v materiálním světě v nové živé konstrukci těla s novou Osobností. Přičemž celý tento kontakt probíhá tak, že ho nová Osobnost neregistruje. Ale pokud člověk odešel do Nirvány, tak ho odtud žádné médium ke kontaktu „nevytáhne“, stejně jako člověka, který se ještě nenachází ve stadiu přerodu (ještě není znovu vtělen v materiálním světě). Proč? Protože takové „kontakty“ médií – to je jedna z podob projevů Materiálního rozumu, jde o jeho projev a vztahy ve hmotném světě. Duchovní svět je ale pro Materiální rozum nedostupný.

     Anastasia: Výborně! Tak to vypadá, že u opravdového média dochází ke spotřebě vlastní životní energie (prány) jen proto, aby mohl nějakou dobu živit sub-osobnost. Vždyť je to nerovná výměna: spotřeba cenné energie, která je určena pro duchovní růst člověka, za nějakou bezvýznamnou informaci od sub-osobnosti. Ukazuje se, že toto „krmení“ sub-osobnosti, je ve skutečnosti jen dalším trikem Materiálního rozumu! Teď už chápu, proč se tradiční náboženství postavilo proti médiím a odkud se vzaly legendy o hladových duchách, které se lidé snažili „nakrmit“, v lidském chápání.

     Rigden: Ano, je to jeden z triků Materiálního rozumu. Ale naštěstí, gramotnost lidí v těchto otázkách není vysoká, a opravdových médií není mnoho, většinou to jsou napodobitelé, kteří publikum baví svými zábavnými, čistě psychologickými triky…

     Anastasia: Do dnešních dnů se dochovala pověra, že na zesnulé se nemá vzpomínat ve zlém, a pokud tedy na ně vzpomínat, tak pouze v dobrém. A pokud se zemřelý zjeví ve snu, tak se má za to, že „jeho duše ještě nenašla klidu“. Nakolik tyto pověry odpovídají skutečnosti?

     Rigden: Rád bych upřesnil, že pokud vzpomínáme na zemřelé, tak jen z pozice Duchovního principu žijících, z pozice duchovní tvořící Lásky, ale ne v zármutku minulosti. K tomu je navíc třeba pochopit procesy, které při tom probíhají. Zaprvé ve všech případech nemluvíme o Duši člověka jako takové. O ní zpravidla za života člověka nevěděli nejen jeho příbuzní, ale často ani on sám. Mluvíme o Osobnosti člověka, kterou lidé v jeho okolí dobře znali a která se po smrti těla stala sub-osobností. Duše, která odchází na převtělení, se nevrací zpátky k místu svého bývalého „uvěznění“. Ale sub-osobnost jako rozumová informační struktura materiálního světa, která je „zavřená“ v novém těle, může využívat energie tohoto těla (převážně dokud ještě nedozrála nová Osobnost). Krátkodobě získává sílu, je schopná díky svým projekcím navštívit ta místa a ty lidi, ke kterým měla během svého života náklonnost. Sub-osobnost může také projevovat svoji činnost, když na ni (na zemřelého člověka) začínají živí lidé vzpomínat, čímž jí dodávají sílu svojí pozorností. Co to pro živého člověka může mít za následek?

     Tady bohužel pro širokou veřejnost nemohu říci všechny podrobnosti, protože jak se ví „když rozšiřujeme znalosti, násobíme také smutek“. Ale pro celkové pochopení podstaty těchto procesů řeknu následující. Věc spočívá v tom, že když člověk začíná vzpomínat na zemřelého, dochází k následujícímu: tím, že do tohoto procesu vkládá svou pozornost, nelokalizovaný strach, astenické emoce (smutek, sklíčenost, skleslost), jež vznikly v důsledku vzpomínání na zesnulého, tak řečeno jazykem fyziky, předává sub-osobnosti dodatečný „náboj“ (předává jí sílu). A sub-osobnost se díky tomu aktivuje. Znamená to, že proces vzpomínek živých na mrtvé se podobá okamžitému přenosu „náboje“ (síly) z jedné elementární částice na druhou a to nezávisle na čase a prostoru. Sub-osobnost zůstává v novém těle, ale její projekce se při předání tohoto „náboje“ okamžitě projevuje, přesněji řečeno, vstupuje do kontaktu s Osobností člověka, který na ni vzpomíná. Ten na podvědomé úrovni cítí toto spojení se sub-osobností zemřelého, cítí jakousi výměnu informací. Ve skutečnosti sám podporuje tento kontakt svou životní energií. Nemůžeme od toho čekat nic dobrého, protože taková podvědomá výměna informací se sub-osobností v člověku pouze zesiluje projevy Materiální podstaty.

     V důsledku podobného informačního kontaktu začíná žijící člověk projevovat pocit stesku („těžkosti“), zármutku, stále se mu jen opakují myšlenky jako: „kdyby žil, nic takového by se nestalo“ nebo „nestalo by se to, kdyby byla naživu“, „on by nedopustil, aby se ke mně takhle chovali“ a podobně. Ve skutečnosti Materiální podstata jednoduše maskuje konzumní přání tohoto člověka (například přání realizace jeho vlastního významu) za představu ztracené Lásky, tím v něm vyvolává stesk po minulosti, strach z nadcházející smrti a tak dále.

     Trpí tím jak ten, kdo vzpomíná, protože v sobě projevuje převládající myšlenky Materiální podstaty, tak i sub-osobnost, na kterou je vzpomínáno. Pro sub-osobnost je takový kontakt na jedné straně setkání s životadárnou silou. Na druhé straně si ale díky takovému živému „náboji“ jasně uvědomuje svoji bezmoc a stav beznaděje. To bývalé Osobnosti (jež se stala sub-osobností) způsobuje jen další utrpení. Navíc taková provokace Materiální podstaty ještě dodatečně zatěžuje nejen tuto sub-osobnost, ale i Osobnost člověka, v jejíž energetické konstrukci se tato sub-osobnost nachází.

     Pro lepší pochopení toho, co ve skutečnosti pro sub-osobnost znamená podobný kontakt s živým člověkem, to vysvětlím za pomoci názorného příkladu….”
     Citát začína na str. 89 v knihe AllatRa, v knihe, na ktorú sa čakalo tisícročia… Kúpiť, alebo stiahnuť v českom jazyku sa dá na týchto odkazoch:
     https://allatra-book.com/cs/
     https://ibisbooks.cz/
     http://www.allatra.sk/

     • Díky, musela jsem si to přečíst dvakrát abych trochu pochopila.
      Určitě byl i u nás, teď už je mi jasné proč jsem slyšela různé zvuky, přítelkyně syna zase viděla hýbající závěsy, blikat světlo, ale syn spal jako zabitý.

  • Francúzom horí pod pätami…
   https://www.hlavnespravy.sk/macron-eu-sa-musi-dokazat-zmenit-este-tento-rok-aby-bola-schopna-konkurovat/1287300

 25. Neviete mi niekto vysvetliť,prečo na NWOO,dolu pod článkami,nie je aj prehľad správ HS?

 26. http://energieupramene.blogspot.sk/2018/01/sny.html
  Sny jsou nejvíce intenzivní u citlivců, kteří mají menší osobní magnetismus, který je má při své funkci obranného pole chránit od okolních myšlenkových proudů a chránit jeho Duši.. Pokud to tedy shrneme, jsou tři nejsilnější faktory pro tvoření snů:
  1)bloudící myšlenky (někdy i cílené) v prostoru,
  2)slabý osobní magnetismus
  3)naše vnitřní temné zážitky(zasunuté).

  Čím máme menej snov,tým silnejší osobný magnetizmus máme,ktorý chráni našu dušu.
  Tak som bola zvedavá,čo je to ten osobný magnetizmus…

  https://poselstvi-gralu.cz/index.php/ostatni/177-osobni-zareni/1631-75-osobni-magnetismus

 27. https://koktail.pravda.sk/hviezdne-kauzy/clanok/454295-tento-svet-opustim-bez-lutosti-je-mi-z-neho-zle-vyhlasil-alain-delon/

  „Niektorí ľudia sa mi hnusia. Všetko ovláda lož, všetko je prekrútené. Ľudia sa navzájom nerešpektujú a nedržia slovo. Záleží len na peniazoch. Po celé dni sa omieľajú len nejaké zločiny. Viem, že tento svet opustím bez ľútosti,“ konštatoval modrooký idol žien niekoľkých generácií.

  • No, povedal pravdu, ale svojimi filmovými postavami tento neomarxistický multikulti svet sám vytváral propagáciou, pretože hral postavy, ktoré toto propagovali, ako niečo kladné a pozitívne pre spoločnosť, ako napríklad vo filme :

   Nebuďte spiaceho policajta …Tam hrá kladnú postavu, ktorá sa postaví proti vzbure policajtov, ktorých vykreslili čo najodpudivejšie, pretože bojovali proti multikulti vo Francúzsku. Bola tam hodne premyslená psychológia, ako očierniť snahu týchto policajtov, ktorí sa túžili zbaviť kriminálnych náplav…

 28. https://www.aktuality.sk/clanok/552771/zomrel-herec-marian-labuda/

 29. Zrelaxujte,máme tu predvianočný čas.☺Ja si svoju sedmičku vždy rada prečítam,keď mi článok s podobnou tématikou príde do cesty.☺
  http://tadesco.cz/numerologie-jake-vase-zivotni-cislo-vam-predpovida/

  • Ja to beriem ako programovanie :)) Neprečítam za nič heche.

   • Nie,je to zábava,nie je tam totiž nič,čo by si na seba nenašiel v každom životnom čísle.
    To máš ako s tou farbou očí.Keď píšu dobre,beriem,keď niečo zlé,mňa sa to netýka.☺Bodka.

 30. Jamail Yareshi 14. december 2017 o 15:26

  Když „dobro“ vítězí ve jménu GP (globálního parazita-predátora) = fyzického boha=Antikrista …. upoutávka na stav lidského světa současnosti:

  „Říká se, že největším trikem, který se bohu fyzického světa, Ďáblovi (a tedy GP) kdy podařil je to, že přesvědčil lidský svět o tom, že neexistuje. V tomto duchu je pak největším vítězstvím Antikrista to, že přesvědčil lidi, že není ničitelem, nýbrž spasitelem fyzického lidského světa (tzn. všudypřítomného na mamonu a konzumu cíleně jím budovaného světa zajišťující tak především JEMU jeho vlastní parazitární a bezpracnou existenci)

  Známky přítomnosti Antikrista – přítomnosti vnitřního zla – odčlověčení – davové psychoprogramování ve vektoru JEHO cíle:

  – Bude se maskovat jako Velký Humanista a bude mluvit o míru, prosperitě a hojnosti, a to ne jako o prostředcích, které nás vedou k Bohu, ale jako o cílích samotných o sobě.
  – Bude psát knihy o novém pojetí Boha, které budou vyhovovat tomu, jak lidé žijí.
  – Bude propagovat víru v astrologii či scientologii aby za naše hříchy neodpovídala naše vůle, nýbrž hvězdy či technologie
  – Vinu bude psychologicky omlouvat jako potlačený sex a přinutí lidi, aby se styděli, budou-li o nich jiní říkat, že nejsou dost tolerantní a liberální.
  – Toleranci bude zaměňovat za lhostejnost a dobro za zlo.
  – Bude podporovat rozvody pod záminkou, že mít dalšího partnera je „nutnost“.
  – Bude zveličovat lásku k lásce a snižovat lásku k lidem.
  – Bude vzývat náboženství, aby náboženství zničil.
  – Bude dokonce mluvit o Kristu a říkat, že to byl největší člověk, který kdy žil.
  -Bude tvrdit, že jeho posláním je osvobodit lidi od otroctví pověr a fašismu, které nikdy nedefinuje i když jsou jeho základním nástrojem
  – Při vší své zdánlivé lásce k lidstvu a uhlazených řečech o svobodě a rovnosti bude mít jedno velké tajemství, které nikomu nesvěří, že sám je Bohem
  – Protože jeho náboženstvím bude bratrství bez Božího otcovství, dokáže svést i vyvolené.
  – Zřídí anticírkev, která bude napodobeninou Církve, jako je ďábel opicí Boží. Bude to mystické tělo Antikrista, které se všemi vnějšími znaky bude podobat Církvi, mystickému tělu Kristovu.
  – Moderního člověka, ve své osamělosti a frustraci zoufale potřebujícího Boha (vyšší záměr), povede k tomu, aby stále více hladověl po členství v JEHO komunitách, které člověku poskytnou smysl života bez nutnosti osobního obrácení a přiznání osobní viny a zodpovědnosti.

  Již teď je lidský svět zaplaven láskou jen ke zlatému teleti, všude vládne barbarství a osobní prospěch, zničen je institut rodiny i školy, posílena je svátost fyzických požitků, ro-zvráceny jsou mravní zákony a Život se žije bez Svědomi.
  Není to hezký pohled, jen druh sebereflexe.“

  Želám mier v dusiach vsetkym skutocnym slovanskym nerabom

  • Ahoj Jamaile, dneska si do tebe nikdo nekopne. U Bucku zhasli :)

   • Jamail Yareshi 14. december 2017 o 22:34

    Ahoj priatelko, dlho som tu nebol (mozno aj pol roka), ale je velmi smutne, ze namiesto porozumenia a polavenia napetia su tu takisto utoky v osobnej rovine ako od vedla – mozno teraz este horsie ako boly pred tym tam, vsade vitazi nakoniec vlastne potrafene ego a pocit mesiasovstva s pravom na absolutnu pravdu (tam i tu) – v takom prostredi a atmosfere je pak tazke vobec ocakavat akukolvek zmysluplnu vymenu nazorov, pohladov a informacii….. avsak ich bohovia miluju slabomyselnych, lebo ich bude kralovstvo nebeske….no comment !
    ….Mei perdidi ultimo nobis errores !!!

    • No a cekal jsi neco jineho? Co do toho davas, to dostavas

    • Jamaile, tady to mas taky latinsky: Et habemus firmiorem propheticum sermonem cui bene facitis adtendentes quasi lucernae lucenti in caliginoso loco donec dies inlucescat et lucifer oriatur in cordibus vestris.

     A zatimco Jezis je povazovan za jasnou hvezdu jitrni (Lucifera) pak Jezis sam nazval Petra satanem, tedy nepritelem. Cert se v tom vyznej :)

     A pokud to zde povazujes za ztratu casu, tak si zkus vzit priklad z Jána, tedy vzhledem ke svemu veku nebo z Koĺudeje, ten uz na to taky hazi bobek. Tak jako tak, me to oslovilo :)

     • Jamail Yareshi 15. december 2017 o 20:30

      Mily priatelko Tony, dakujem za Tvoju priazen a slusne slovo, lebo toto v tychto krizovych casoch chyba vsade. Ano som stary unaveny dedo a pretahovat sa s kvazi-inteligentnymi hovady ma naozaj unavuje a zbytocne vycerpava moj ostavajuci zivotno-energeticky potencial. Ano ide tu naozaj o ztratu casu a keby som tom obcas nebral z nadhladom, nostalgiou a skepticistickym humorom, uz by som tu ani nechodil. Si jeden z mala slusnych chalanov co tu kedy boli – preto osobne Tebe zelam pekne nastavajuce vianocne sviatky, rodinnu pohodu a mozno aj stastny Novy rok v tom nasom obycajnom ludskom zivote.
      Želam mier v dusiach vsetkym skutocnym slovanskym nerabom

 31. A tu je moj názor na Velička, ktorý hox doteraz 2x zmazal a 1x dal na pastebin a nedokázal moj názor vydýchať…
  Takto teda vyzerá “človečenstvo konceptuálov”, až diskutujúci nemá ten správny diktát svedomoa a názorov, ako učia guru KSB a ich šíritelia ako je Hox, Taurus a ďalší.

  názor

  Július | 12.12.2017

  Veličko hovorí o 2 riešeniach pre Európu a potom jeho 3 záverečné.

  1. Európa sa nechá zlikvidovať islamom a nahradiť, teda zanikne kultúra a národy.

  2. Európa prejde na riešenie národného socializmu.

  (Tu hrubo manipuluje s cieĺom poškodiť národný socializmus, lebo tvrdí, že III ríša je národný socializmus a tak to nie je, pretože III ríša je o fašizme a nie národnom socializme.)

  Ale on sa snaží zdiskreditovať národný socializmus, aby si ho ľudia spájali s III ríšou a nespájali ju s tým skutočným, s fašizmom.

  3 riešenie, jeho vlastné, je práve ten manipulačný, typický KSB podraz.

  Má za to, že Európania možu žiť s moslimami tým, že zavedú stalinský model socializmu.

  Pričom niečo také je nereálne, pretože Stalinov model bol špecifický a fungoval v socialistickej sústave, kde bolo veľa krajín a úplne iná ekonomika ako v Európe a vobec už nerieši, že do Európy prichádza hlavne spodina islamu, vyvrheli, zločinci, teroristi a rozni degenerovaní psychopati.

  ZSSR sa podarilo zaviesť stalinský model len s ťažkosťami a veľkými obeťami, vrátane občianskej vojny, preto, že ruský národ bol v ZSSR najsilnejší, najpočetnejší a intelektuálne najsilnejší.

  Je naivné si myslieť, že islam, čo sem príde a rýchlo sa rozmnožuje bude možné takto riešiť.
  Zdegenerované náplavy, ktoré majú genetické defekty, kvoli plodeniu bratrancov a sesterníc I stupńa, čo Mohamed povolil, s nižším IQ, nenávisťou k Európanom,
  Gentické, biologické, kultúrne, náboženské, kmeňové, skupinové, rasové a iné odlišnosti sposobia ohromné problémy a budú blokovať pokojné mierové spolužitie, čo islam xkrát už v praxi dokázal v krajinách, kde prišiel….

  Jediná reálna cesta pre Európanov, ako zastaviť túto genocídu je zmena vedenia Európy, a deportácia moslimov a súčasne zákaz islamu ako v niektorých afrických štátoch alebo tvrdá reštrikcia islamu ako v Japonsku.
  To manipulátor Veličko nehovorí, chce, aby sme si ako vták dodo vyskúšali s moslimami “stalinský projekt”, ktorý je odsúdený na neúspech a zlikviduje európske národy.

  V4 má tiež šancu len vtedy, ak odíde z EÚ a NATO.
  EÚ sa nikdy nebude V4 prisposobovať.

  Len obmedzený človek nevidí, ako nám tento guru KSB podsúvá islam.

  • Práve pred nejakým dňom mi napadlo a týmto si mi to pripomenul – že dáva zmysel aj rozdelenie na SOC / KAP blok po 2.SV. Vytvorili si dva systémy, kde testovali, v ktorom z tých dvoch systémov je jednoduchšie manipulovať za účelom dosiahnutia cieľov. Vybrali to najlepšie z oboch. Na povrch kapitalizmus, ale pod povrchom Ústredný marxistický orgán v Bruseli.

   • To je celkom možné, i keď rozdelenie na 2 bloky pomáhalo aj iným cieľom, napríklad ziskom US vojensko -priemyselného komplexu. To posilńovalo moc globalistov.

    • Strach je silný motivátor. Preto žiaden div, že oba systémy posilovali strach, nevraživosť, tlačili svoju
     Kolodej to vystihol, manipulácia ide potom akosi “automaticky”.
     Socík ale napríklad tým, čo ho zažili – dal dobrú školu čítania medzi riadkami.
     Dnes sú viac vymytí obyvatelia západnej Európy oproti obyvateľom východnej Európy (stredná generácia určite).

     • Áno,boli sme manipulovaní,a keby nám ten západný kapitalizmus komunisti nefarbili na čierno,nikdy nemuselo dôjsť k nežnej.
      Všetko zle a programované.
      Chválabohu,že už aspoň vieme,ako to funguje…

     • Trefa.
      Ako dve farmy, kde ich produktom je ďalšia generácia plemena, vytvorená podľa potrebných parametrov a reagujúca len na prvotné inštinkty s korigovateľnými pseudoslobodami… rozdeľuj a panuj.

      V ako Vendeta film, alebo realita
      https://www.youtube.com/watch?v=3OklqLQCWKI

      • V jako Vendeta je více než povedený kousek. Jeden z mála filmů, kvůli kterým bych ještě zapnul televizi. Jeho finále je opravdu optimistické.

    • Július, áno, ale to bol len druhoradý potešujúci efekt. To prvoradé je sociálne inžinierstvo vo veľkom. Priemyselná chovná stanica pre ľudí :)))

   • https://youtu.be/Rp7vFPWLM_M

    • Ale ja verím tomu že je plno dobrých židov – ale vy, vy k nim určite nepatríte. A práve vy ste príčinou, prečo sa na nich takto nazerá a zároveň sa schovávate za vlastných ľudí, ktorí si to potom odserú. Doba sa zmenila. A trafená hus vždy zagága.

     • “Viera je, ostatne, osobná vec každého človeka, akú si vyberie…”

      • To je Tony, ale na druhej strane aj znášanie dosledkov za ňu..
       A druhá vec je, keď je daná ,viera, náboženstvo, skor nebezpečnou ideológiou pre ostatných, ako je napríklad islam a nielen on.

       • Vira prece neni ani modra a ani cervena. Ver tomu, cemu ti sam dam vybrat… no, to snad :)

        Z toho se potom ztraci to nejdulezitejsi. To osobni

        • Tony,máš vôbec šancu pochopiť,čo je viera?Čo to zase melieš?

        • Viera alebo náboženstvo sa neodohráva len v “duchovnej rovine človeka”, ale má vplyv na celú spoločnosť, v niektorých prípadoch ako islam je priamo spatá so štátom.

         To osobné vo viere je neraz aj problémom celospoločenským.

         • Osobni vira je problem? No, to je potom problem..

          • Tony,rád prekrúcaš?

           • Ta odpoved byla pro Julia. Ty prece odpovedi uz znas, tak proc ten otaznik? :)

           • Nebláznite ľudia, koho Vám toto pripomína?
            Maroš napsal:
            5.12.2017 (19.05)

            Proudest – tvoja doktrína – úloha – program – je – znefunkčniť – zneistiť VŠETKO! Si kokot! – ktorý bez problému zneistí aj vlastnú existenciu – taký enzým totálneho rozkladu! Choď do piče rozkladať vlastnú matku ktorá ťa porodila! SKAP! Si piča – skúšobná raketa s modulom na sebazničenie – a toto zavádzaš – s požehnaním admina – sem! Z ostatných webov ťa vykopali – tu funguješ ako záloha nejakého vírusu na pokusy. OK! Osobne som presvedčený – že základom rozvratu sú zasiate pochybnosti – ergo – MUSÍME VEDIEŤ = GNOSTIKA – takže aj keby som ťa najradšej nakopal do piče – tolerujem ťa ako skúšobný etalón – aby sme si rozumeli – vyvrátiť Proudove pochybnosti – bez ohľadu na ich zlomyseľný BOĽŠEVICKÝ rozvratnícky úmysel = PREKOPAŤ SA K POKLADU – K PRAVDE!

            • Ano ľudia, Ĺudo. Treba k debatam ohledne referenda by si ti to jednou mohlo hodit. “Č”

            • Ináč,Kolodej,viac krát som si všimla,že Maroš nie je vždy Maroš.Sú tam príspevky pod menom Maroš a som si istá,že to Maroš nepísal.
             Robo mi to môže potvrdiť.

            • NN – ja už tomu svoj čas nevenujem. Nečítam Maroša nijak pravidelne a na žiadne iné stránky skoro nechodím. Som rád, keď to stihnem zbehnúť tu – a tu sú všetky podstatné správy vďaka pár dobrým ľudom pokope :)
             Ten záver bol vypozorovaný z debaty k Ptákinovi. Cca pred týždňom. Venujem sa hlavne práci – a popri tom si po očku sledujem net a odtiaľ mi už sami od seba vypadávajú manipulátori :)

            • Kolodej,máš proste blikačky.☺

 32. Strata nervov a súdnosti admina Hoxa kvoli článku na vodaSS, kde sa vyjadrujem k manipulácií Velička na videu.

  2x zmazané Hoxom

  Július | 13.12.2017

  https://pastebin.com/ASQBeGWt
  Odpovědět
  Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  Jestli si myslíš, že na svojí žumpičce budeš zdejší tým vulgárně napadat a dehonestovat, šířit nesmyslné lži, a pak příjdeš sem a budeš si hrát na mirka dušína a slušňáka, jsi na omylu.

  ps. na téma, co je Július zač: http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-11/#comment-95348
  Odpovědět
  Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Július | 13.12.2017

  Len špinavý útok TauRusa, na čo som odpovedal a ty si to tu zmazal.

  A o žumpe, ktorú pestuješ na vodaSS, kde bez problémov necháš Oracleho mne nadávať do klinických debilov a bez toho,aby si ho čo len napomenul, by som pomlčal…
  A rovnako špinavo útočíš aj ty na mńa a len preto,že ti prekážajú moje názory.

  Si pokrytec, manipulátor a klamár a vítač islamu, entita s dvojitým metrom Hox, a vidí to čoraz viac ľudí…
  Odpovědět
  Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  Ještě jednou, ty ubožáku. Jestli si myslíš, že u sebe budeš psát “zasratí sektári Pjakina” a tady budou dělat všichni jako že nic a nevyvozovat z toho důsledky, tak jsi na omylu. S patologickým překrucovačem, pokrytcem a manipulátorem je diskuse zbytečná a nemožná.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Július | 13.12.2017

  Začni vyvodzovať dosledky od seba, keď ma značkuješ ako bezmozga a toleruješ špinavé útoky, ktoré robíš aj sám.

  Nehraj sa na neviniatko, lebo začnem všade lepiť, ako ty značkuješ oponentov a ako sa vyhrážaš.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  Ty prolhaná špíno. Napřed u sebe vulgárně útočíš (“zasratí sektári Pjakina”), potom příjdeš sem a když na to někdo poukáže, označíš to za útok za sebe.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Július | 13.12.2017

  Len sa ešte viac odhaľuj, čo si zač. Útočil si na mńa v dávno predtým a prvý, kým som vás ja začal pomenovávať…

  Klamár a a bezcharakterný pokrytec si tu ty . Rovnako aj morálna špina.

  A takúto demenciu na vodaSS bez postihu necháš na pokoji, ty pokrytec :

  Oracle 911 11.12.2017 o 19:39

  Znova sa pýtam, prečo Július nadáva na Fica ale Kisku necháva na pokoji?
  Odpověď

  Iris 11.12.2017 o 19:47

  kedy sa naplní trpezlivosť HNR na tohto dementa?
  Odpověď
  Putinovec 11.12.2017 o 19:50

  Třeba není on ale to.Kolik že už mají v západní démonkracii pohlaví?Tohle musí nepředstavitelně tlačit na psychiku.

  A ešte tu blačíš, že ja údajne vulgárne útočím…si pozametaj vlastnú špinu na diskusii, kde si admin..
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  Napíšeš u sebe “zasratí sektári Pjakina” a následně tady obviňuješ z toho, že na tebe někdo útočí. Když Oracle napíše něco k tvojí osobě, požaduješ ať to admin smaže, a ve stejné době u sebe píšeš „akí sú to vlastizradní hajzlíci a ešte sa hrajú na patriotov a vlastencov…zasratí sektári Pjakina..“ a to je podle tebe v pořádku. Dvojí metr a pokřivené vnímání tu má někdo jiný.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Július | 13.12.2017

  Tak počúvaj, ty manipulátor. Napíšem ti to naposledy a už na tvoje lži v tejto výmene nebudem reagovať a strácať čas.

  1.Útočite na mňa invektívami, vulgaritami, v osobnej rovine na vodaSS aj tu pod článkami kvoli mojim názorom, robíte to už hodne dlho.

  2. Len reagujem, a to až po vás, čiže sekundárne, na to, ako si vy tu správate.

  3. V príspevku, ktorý si aj teraz zmazal boli moje názory na Velička a jeho video, čo si postol. Takže tebe prekáža, aký mám názor na Velička, čo tam hovorí, keď si to musel zmazať.

  4. Nemám dovod ,aby som nepísal, ako vidím teba a ostatných kobistov na dvtr diskusii, zvlášť keď vidím, aké vulgarity na moju osobu ty ponechávaš bez povšimnutia na vodaSS a aj tu. A aby som sa nemohol na vodaSS brániť, dal si ma na ručné schvaľovanie príspevkov, pričom nickov, čo na mńa tam útočia si nijako nepostihol.

  5. Je v poriadku, keď reagujem na vaše primárne útoky.
  Zákon akcie a reakcie hádam poznáš. Aj Putin ho používa a nenechá, aby ho fackovali bez reakcie. Až ti to prekáža, to je tvoj problém.

  6. Dvojitý meter, manipulácie a lži tu požívaš ty.

  7. Až nechápeš, čo tu píšem, daj si to vysvetliť niekým, kto má vyšší intelekt a chápanie ako ty.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  Nějak ses nám rozdurdil, potrefená husička nám zakdákala.
  Odpovědět
  Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

  Hox | 13.12.2017

  ps. tohle je podle tebe útok který měl být adminem smazán, nikoliv validní otázka?

  “Znova sa pýtam, prečo Július nadáva na Fica ale Kisku necháva na pokoji?”

  Vypovídající.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-scenare-pro-evropu-2-slepe-varianty-3-varianta-reseni/

  • Raz Hox,len nedávno,dostal vážne upozornenie od neviem koho.Bude to niekto,kto ho dobre pozná a vie čo je to za entitu prečo sa na svojich stránkach správa tak,ako sa správa a čo nimi sleduje.Asi na to zabudol,ihneď to zmazal,tak mu to tu skopírujem:

   . | 24.09.2017 ak neprestaneš. začne uvoľňovať všetky materiály, ktoré som zhromaždil. naozaj to chceš? toto po prečítaní kľdne zmaž. ak však zmažeš čo len čiarku navyše. prídem, keď ma nebudeš čakať a odhalím svetu tvoje skutky, ktoré teraz vidí iba boh.

  • Paľo | 13.12.2017

   Že sa s tým dezinformátorom ešte otravuješ, Hox. Mazať ho a posielať ho do péčka aj s jeho dezinfo, tak si moc nezarobí a bude musieť svoju agendu proti KOB hlásať na iných stránkach, ako že aj pracuje aj inde a špiní a kadí – všelikde som jeho drísty proti KOB už čítal.

   Navonok sa prejavuje ako “kresťan”, ale to je len manipulatívne krytie. Ťažko predpokladať, že by súdruhovia na Vajnorskej 1313 (sídlo SIS – aj číslo sídla je vypovedajúce) ponechali stránky s podrývaním súčasného režimu len tak.

   Keďže sa jedná o Biblický projekt, tak museli vytiahnuť nejakého trochu znalejšieho biblického koňa – Juliusa a analýzou pre naše prostredie určili slabé miesta na ovplyvňovanie oviec – islam a celá omáčka okolo toho, potom vyťahovanie biblických hodnôt, rozklad EÚ (keď vieme, že globalizácia je objektívny proces a lokálne elity USA hrajú na deštrukciu EÚ), podpora pseudovlastenectva, istých politických strán, spochybňovanie globálneho riadenia (GP) a iné drobnosti bezštruktúrneho riadenia, ktoré “akože” nechápe.

   Takže trojský koník tu bude stále smrdieť a hrať stále isté divadlo. Nejakú sebareflexiu u neho nečakaj, lebo také má noty na biblický bubon a už nemôže ináč, aby sa úplne neodhalil.

   Proste smrad, ako od skunka -))
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

   Július | 13.12.2017

   úd, urobíš dobre, až sa prestaneš skrývať, ale ty rád mystifikuješ, pravda ?

   Nabudúce príde aj Lux ? Alebo luďo ?

   Rýchlo si prišiel na pomoc Hoxovi. Váš tamdem funguje ozaj zaujímavo…

   Len si kopni, až ti to tak pomáha. Každým kopom sa takto odhaľujte pred tými, čo tu čítajú.
   Mne to len pomáha.

   Kým sa tu roky snažíte manipulovať ľudí, podsúvať im islam, masírovať ich mozgy lžami, aký bol Mohamed dobrý a morálny človek, špiniť kresťanstvo a RKC ako len možete, tak očakávaj reakcie.

   ??uRus | 13.12.2017

   Jaký špinavý útok od Tauruse?
   Poté, co jsem napsal článek
   “Jde o klacek, kterým se nás snaží bít, nebo o ruku, která ho drží?”

   Jsi rozjel proti mně takovou pomlouvačnou kampaň ve své partičce, kde jste mě spolu uráželi a plivali na mě. Tak se nediv, co jsem ti napsal. Jinak, jako osoba mě vůbec nezajímáš a tvoje dokola omílané manipulační názory též.

   Když jinak nedáš, tak okopírují svůj příspěvek, který jsem o tobě napsal na dvtr.eu. Myslím si, že zde má své opodstatnění.:
   “Vůbec se divím, že se zde s ním někdo baví. Všude se stěžuje, že ho zde dehonestují, dávají na ruční schvalování a sám přitom, zdejší osazenstvo uráží na plnou hubu: „akí sú to vlastizradní hajzlíci a ešte sa hrajú na patriotov a vlastencov…zasratí sektári Pjakina..“
   Navíc, tamní „demokraté“ (na dvtr) vůbec zakázali vstup na svoje stránky řadě lidí. Ne, že by o to někdo stál, ale aspoň je vidět ten „metr“, jaký používají.

   Jenom „hurá patriot“ to určitě nebude. Příliš nápadně jezuitsky umí vše překroutit a obelhat. Manipulátor non plus ultra.
   Už jste ho viděli někdy kritizovat migrační politiku RKC a papeže?
   Mně vysvětlil, že to nedělá, protože politiku RKC stejně neovlivní. Tj. tam, kde by mohl být užitečný, nedělá nic, jen cení zuby na KSB a lže, jako když tiskne.
   A KSB mu leží v žaludku přesně tím, že poukazuje na druhou stránku stejné mince – migrace & národní socialismus Breivika, o kterém mluví Veličko.¨
   Není mu zatěžko, když je to potřeba, udělat ze sebe idiota, který nechápe, o čem Veličko mluví a nachází u něho „priamo dokaz, ako sa snaží Veličko, aby Európania prijali islam“. Co je to jiného, než podsouvání názoru, že když někdo nechce zde národní socialismus, musí zákonitě chtít migrací. Přitom, Veličko nechce ani jedno, ani druhé.
   To je přesně ten učebnicový způsob manipulace s masami, kdy se na výběr dají 2 lži a třetí cesta se neukáže. Všimněte si, že Július se snaží pochybovat jen v rámci 2 lži a ani na krok neustoupí. Proto mu celá KSB, která poukazuje na tyto technologie práce s masami, tolik leží v žaludku. Proto věnuje tolik námahy a energie na boj s KSB”.

   Vymazal jsem tam vetu, že seš “hlídací pes na službě globálních elit”, abys opět zde nebrečel, že tě dehonestujeme. Ale jinak, všechno co jsem o tebe napsal, je pravda.

   ??uRus | 13.12.2017

   Vidíte, jak manipuluje?
   Podsouvá všem, že příspěvek nenapsal Paľo, ale ľudo, navíc ho uráží a oslovuje “úd”. Přitom sám brečí, že ho zde někdo dehonestuje.
   Prezentuje zde správnou “křesťanskou morálku” a dvojí metr.
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

   Július | 13.12.2017

   S udom, s ktorým som si už dostatočne vymieňal názory, aby som spoznal jeho štýl písania. A ten váš “udo” používa rovnako aj iné nicky, za ktorými sa schováva, napriklad ludo.

   Toĺkorát ma vulgárne označkoval ako prvý, takže moja reakcia, ako som ho ja, už len sekundárne,ako reakciu na neho, označil je odpoveďou na jeho správanie.

   Zvláštne pre tvoj dvojitý meter a manipuláciu je aj to, že si vobec nevšímaš, čo tu o mne Paľo napísal, napríklad :

   Takže trojský koník tu bude stále smrdieť a hrať stále isté divadlo,
   Proste smrad, ako od skunka -))

   Celý jeho príspevok sú len invektívy a útok na mńa.

   Ale odrazu si všímaš, že ja údajne Paľa urážam, ale to si už nevšímaš, že on ma tu začal urážať prvý a v minulosti, v diskusiách ma urážal omnoho viac a vulgárnejšie…

   To už tvoja objektivita a spravodlivosť nevidí, však ? Kedy si sa ma ty zastal, ty ochranca urážajúcich, ale len keď sú z tvojho názorového tábora ?

   Ten dvojitý meter tu máš ty ,tak sa nehraj na moralistu, nemáš na to ani predpoklady a ani právo.

   ??uRus | 13.12.2017

   Urazil jsi ne Pala, ale Luda, o kterém tvrdíš, že napsal ten příspěvek, a který do této diskuze se ještě nezapojil. Tvoje tvrzení, že se jedná o stejný styl písma, jsou jen výmluva, protože každý, kdo četl Luda, ví, že ten příspěvek nenapsal on.
   Ale tobě vůbec nejde o pravdu. Ty zde seš jen kvůli manipulování.
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

   Július | 13.12.2017

   Udo, ktorý sa schováva za iné nicky ma toĺkokrát označkoval nejakou invektívou, že týmto mu nesplatím, ani 10 % jeho aktivít v tomto smere…
   Okrem toho nie je vobec isté, že máš pravdu a nejde o neho.
   Nehovor za každého, nie si hovorca každého…aj toto je manipulačný sposob, čo používaš.
   Zbytok je znova tvoj útok, že manipulujem, len sa nepamatám, že by si mi skutočne nejakú manipuláciu alebo očividné klamstvo dokázal. Tam ti skutek – utek..
   Hlavné je, že si ani sám nepriznáš, aký dvojitý meter pri posudzovaní diskutujúcich používaš, na čo som vyššie poukázal..

   Hox | 13.12.2017

   Napsal že Veličko chce, aby Evropa přijala islám – směšná lež, Veličko jen popisuje tři varianty vývoje, mezi nimiž má Evropa na výběr, zbytek je tvoje manipulování.

   Tvrdíš že Oracle tě dehonestoval, zatímco jsi ho v tom vláknu napadl jako první (zde – http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-11/#comment-95321 ). Tj. tys napsal něco o něm, on napsal něco o tobě, a nyní si vyskakuješ, jaktože jeho reakce nebyla smazána, ale svůj útok nevidíš.

   A tak je to s každým tvým tvrzením, když se na to člověk podívá blíže.

   Příspěvek psal Palo, nikoliv Udo, jen ze sebe děláš hlupáka. Obviňovat udo, že si jednou změnil nick na ludo, a od té doby píše jako ludo, je opět jen tvoje vizitka.
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2x zmazané Hoxom

   Július | 13.12.2017

   Oracle predtým napísal :

   “Tvrdil si pred voľbami, že po voľbách sem Fico navozí migrantov a kde sú tie autobusy a vlaky ktorými Fico sem ich navozil?”

   A to klamal, takto som to vobec neformuloval, prekrútil zmysel toho, čo som vtedy napísal, aby ma mohol obviňovať, že mi niečo nevyšlo, teda zámerne klamal, v čom mám pravdu.
   Takže som ho nenapadol ako prvý, len som konštatoval pravdu.

   Až by Európa realizovala, i keď len teoretickej rovine, v praxi to nepojde, plán Velička, teda stalinský projekt v Európe, vobec to nepomože k riešenie islamského problému v Európe.

   Islamizácia a tlak islamu by pokračoval. Už teraz sú relevantné štúdie o tom, že keby sa i imigrácia moslimov do Európy aj úplne zastavila je len otázkou času, kedy islam prečísli Európanov a ešte predtým zmení Európu na kalifát.

   Tým, že Veličko miesto relevantných riešení navrhuje niečo nereálne a utopistické v praxi, miesto toho ,aby navrhol PRAKTICKÉ a REALIZOVATEĽNE KROKY, čo s islamom v Európe, tak nám vlastne podsúva islam…

   Pretože jeho riešenie nevyrieši problém s islamom v Európe.

   A pochybujem,že by bol taký nevedomý, že by to nevedel…
   Ani moslimovia v Rusku nie sú to samé, ako tá náplava, ktorá k nám do Európy prichádza.

   Radšej sa miesto omlúvania Oracleho pozri aj hlbšie do minulosti :

   hammer 20.11.2017 o 16:45

   nakoniec mal Július pravdu :)
   Odpověď

   Oracle 911 20.11.2017 o 16:51

   V čom má ten klinický debil a slaboduchý manipulátor pravdu?! Že Brusel chystá spáchať politickú samovraždu a nikto jeho uznesenia nebude plniť?
   Odpověď
   hammer 20.11.2017 o 16:55

   To, že si niečo prajeme, neznamená že sa to aj musí stať. Tiež neverím, že Fico vystúpi

   z EU.

   A moc tu nemoralizuj Hox, keď Oracleho vlastne podporuješ, aby takto urážal iných…

   A tam sa už nemožeš vyhovárať, že som bol ja prvý, alebo chceš ísť ešte hlbšie do minulosti ?

   • Nutno uznat, že jsou velmi dobrý studijní materiál pro studium manipulace. Jejich mentální kopírování systémové manipulace je si třeba zapamatovat, a to z více důvodů.

    Vytvoření platformy pro vědomí za účelem jeho ovládnutí a přizpůsobení si pro své potřeby je hnacím motorem systému. K tomu je nutno zlikvidovat historické zkušenosti lidstva, nejlépe přepisem dějin pro své potřeby. To zažíváme každý den v mainstreamu, kdy se dozvídáme informace např. o islámu. Současně je takto vytvářený obraz podporován cenzurou protikladných skutečností, jež by ostrifikovaly žádoucí efekt vytvářeného názoru či obrazu. Skutečná historie islámu je poté korigována v rámci politické korektnosti a tolik oblíbeného nálepkování.

    Stejné postupy jsou aplikovány vedle a někdy se člověk opravdu divil. Že mají zvládnuty systémové prvky manipulace na jedničku svědčí rozpad společné diskuse, kdy možný odpor tehdy zejména Petruse, byl vyhodnocen jako natolik nebezpečný, že se diskuse řízeně rozpadla. Na počátku rozpadu stála Lin a její útok na slovenské osazenstvo tehdejší diskuse.

    • Súhlasím do predposlednej bodky. Petrus,nech je kdekoľvek,veľká vďaka a pozdrav od nás.Som si istá,Petrus,že sa Ti darí.☺

     Preto predposledná bodka,lebo nebyť nášho J.,nič by sa nestalo,len by sme prestali písať.Takže hlavne J.musíme poďakovať za možnosť,že nám aj na základe Petrusa a VŠETKÝCH ostatných našich chalanov,dal možnosť zobudiť sa.Ohromná vďaka všetkým.

     P.S.:Lin je mrcha.

     • Stále mi tu chýba ien,aj napr.Rony,ktorý je teraz vedľa.Gumlimera som nestihla,čo ma mrzí,lebo som na 100% presvedčená,že je to dobrý človek.
      Taký je život,často sa chodníčky rozchádzajú…,ale podstata smerovania k správnemu cieľu ostáva.

      • https://youtu.be/V3DByaG2M_w

       ;)

       • Niekto chce, aby sme žili v tieni.

        Vydajte sa na vizionársku cestu cez roztrieštené nevedomie Západu a s odvahou sa postavte tieňu.

        Z tieňa do svetla, krátka animácia bez textu.

        https://www.youtube.com/watch?time_continue=179&v=j800SVeiS5I

        Prevzaté z Ďurinovho blogu.

        • Tím se nám potvrzuje prorocké slovo, a činíte dobře, že se ho držíte; je jako svíce, svítící v temném místě, dokud se nerozbřeskne den a jitřenka vám nevzejde v srdci – Lux (Lucifer)

         • (žido)kresťanský boj Jahve/Jehova je v skutočnosti …”satan”.
          Lucifera si možno popísal dobre, tým pádom je ale i on niečo úplne iné, než sa nám podsúva.

          Lebo to video od ushira, to je totiž to, čo nás čaká a čo tých kret.énov neminie (ten záver).

          • Robo, to je skomolenina, čo si použil. Židokresťanský boh neexistuje.

           Pretože židia sú tí, čo prijali judaizmus a Talmud, teda odmietli to, čo učil Ježiš.
           Kresťania majú Ježiša za Boha , presnejšie Bohočloveka.
           Pre židov je niečo také rúhanie…

           Židia v skutočnosti opustili aj SZ, prešli na judaizmus a Talmud, ich rabíni v podstate prekrútili zmysel SZ.

           Viem, že ty neuznávaš ani kresťanského Boha, ale píšem to pre vysvetlenie pojmov.

           Viera je, ostatne, osobná vec každého človeka, akú si vyberie.

           • A ešte poznámka. Keďže KSB pochádza z lóžových kruhov, tak razia názor, že Ježiš je len človek.
            Túto tézu má judaizmus, islam, Talmud a KSB rovnakú, rovnako aj slobodomurárstvo.

            Toto je jedna z najdoležitejších téz KSB v oblasti svetonázoru, čo šíria.
            Jej úlohou je podkopávať kresťanstvo a tvrdiť, že tí, čo majú Ježiša za Boha sú pseudokresťania a tí, čo nie, tí sú skutoční praví kresťania. Kvoli tejto manipulácii aj sfalšovali to, že existujú historické dokumenty, ako dokazy, že prvotná Cirkev v Jeruzaleme uznávala Ježiša za Boha. Alebo ,že ešte skor ako bol Nicejský koncil, Cirkev verila,že Ježiš je Boh.

            Uda toto rozpaľovalo do červena, keď som s ním diskutoval..
            A toto rozvracanie kresťanstva za účelom jeho oslabovania a šírenia chaosu otvára cestu islamu u nás, čo chcú, lebo islam je ich prostriedkom, kladivom, ktoré má pre nich pripraviť cestu.

            Samozrejme, nemusíš tomu veriť, čo píšem, len to vysvetľujem tak, ako tomu ja verím.

            • Na tomto krásne vidno nezmysel používania samotného pojmu “biblický “egregor.Všetko zlo na svete spôsobil kresťanský biblický egregor.Sprostáci na n-tú.Také klamstvo a takto popísaný pojem,že “biblický” je preto,aby bol označený ako nepriateľ číslo jedna a ako jediný nepriateľ kresťanská biblia.Preto ten pojem verklikujú,ako splašení.

             Koránsky egregor je podľa KSB sekty najbližšie Aláhovi a potvrdzuje to ich hlavný pedofil Mohamed.A ich židovský egregor KSB to hlása na plnú hubu.Jedine zničenie “biblického”egregoru oslobodí ľudstvo.Potrebujú iba zničiť kresťanstvo a presadiť ten vražedný korán.
             Koránický korán je najväčšia demagógia,akú KSB učí.
             KSB razí len a len nenávisť voči nám,nič viac!Kresťania a Slovania sú prekážkou židáckej KSB,preto nás treba zničiť.

            • Židia na svojho Mesiáša stále čakajú a samozrejme podľa židov,ten Mesiáš príde a “zjednotí”všetkých ľudí pod novým ICH židovským Mesiášom.Nové náboženstvo NWO pod vládou tých istých.
             Nato je celá činnosť levanet a užitočných idiotov vodaSS…

            • NN,
             vystihla a doplnila si to naprosto presne.

             Nosatých poznáš hneď aj podľa toho, že nenávidia do krvi všetko národné na národoch, ktoré chcú zničiť,(preto je Lin, Hoxovi, TauRusovi nacionalizmus odporný a rovný fašizmu) preto razia všetko len internacionálne, globálne, ako keby národy so všetkými odlišnosťami boli len jedna masa otrokov, ktorá sa musí podrobiť ich voli.
             A preto sa vždy snažia, aby skutočný nacionalizmus transformovali do fašizmu, ako Hitler, atď. Pomáhajú si tým, že sa infiltrujú do vedenia takých strán a zmenia národný program do fašistického, ako sa to stalo aj v NSDAP v Nemecku.
             A rovnako tento internacionalizmus, či už v politike, ekonomike, globalizácií, ideológiách vnucujú svojim poskokom, lóžam.
             A ich platení zástupcovia, mnohí z roznych siekt a nadácií, potom šíria tieto ich teórie, ako KSB a chytajú ovce do košiara.

             A k téme, otroctva, podĺa KSB ,samozrejme RKC je hlavný vinník si možeš prečítať :

             http://prekladyodlesa.sk/obchodovanie-s-otrokmi-bolo-v-zidovskych-rukach

            • Veď to tak kričí z ich diskusií a článkov,že len slepý to nevidí.Všimne si každý ,aj podpriemerne chápajúci človek,čo sú zač.Na patriotizmus a hrdasť na vlasť majú iba nadávku “hurápatrioti”,aby mohli poukázať,že sú to majdanisti.
             Kail tam dal odkaz so spomienkami na Vianoce,staré fotky pri stromčekoch a tak spolu s diskusiou o Vianociach.
             Tie špiny ani len nezakopli o to.Vianoce sa nenosia.
             Psychopati!

 33. Troll Hunter 10.12.2017 o 14:28

  Minutáž 34:45 – 35:27
  “Pozrite sa, aké vážne vyhlásenia sa objavujú v poslednom čase. Bývalý predseda európskeho parlamentu, dnes líder nemeckých sociálnych demokratov, zrazu hovorí o akejsi federalizácii Európskej únie. To v praxi bude naozaj možno znamenať, ak sa takéto niečo stane, že tých spoločných prvkov v Európskej únii bude veľmi veľa. Armáda, zahraničná politika, jednoducho približujeme sa. A jeho vyjadrenie bolo veľmi presné, keď povedal, kto chce, tam bude, kto nechce, bude stáť bokom. A naša pozícia je v tomto jasná, hovoríme o jadre Európskej únie. Nám integrácia svedčí.”
  Čo to je, ak nie zrušenie našej štátnosti a vytvorenie „kolónie Slovensko“? Kto mu dal na to mandát?
  Odpověď

  Oracle 911 10.12.2017 o 23:10

  A prečo si myslíš, že už teraz nie sme kolóniou?!
  Lebo je tu taká drobnosť, Dzurinda nás predal do otroctva, de facto predal štátne podniky za babku a rozbil našu ekonomiku.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 7:36

  Omlúvanie krokov Fica, ktorý nás nasilu, bez referenda chce dostať do jadra, je vlastizrada.

  A nič to nemení na tom, kde nás Dzurinda predal a v akom stave je naša ekonomika.
  Vstupom do jadra dopadneme takto :

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c4709ae89455275f299df58d166398be73b5a451233edb59386069d43f8476b.jpg

  A nie je jedno, či naše ženy a deti budú znásilńovať, vraždiť islamské náplavy a nie je jedno, či ako národ zanikneme spolu so zbytkami práv, ktoré nám ostali.

  A dobre viem, že toto najskor Hox zmaže, lebo nemá na to gule a tvrdú pravdu nemá rád…
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 9:22

  Vlastizrada je snažit se odstranit Fica, přes „hurápatriotický“ majdan, protože Fico je mezi slovenskými politiky nyní jediný kdo chápe globální politiku a hájí zájmy Slovenska.
  Pokud chceš, aby je hájil lépe, přestaň strkat klacky do špic a podpoř ho, jeho možnosti přímo závisí od úrovně podpory lidí.
  Fico leží v žaludku podpindosníkům a neoconům, zajímavé, že s nima skáčeš do jedné postele.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 9:45

  O odstránení Fica tu píšeš ty. O hurápatriotickom majdane tu píšeš tiež ty.
  Takže mi tieto aktivity nepodsúvaj.

  Ja píšem len o tom, že vstup do jadra a bez referenda v SR je vlastizrada. A na tom nič nezmeníš, to je reálny fakt.
  A Fico pretláča, aby sa tam SR dostalo.

  Až takéto kroky považuješ za záujmy Slovenska, tak sa naše názory diametrálne líšia.
  Vstup do jadra nie je hájenie zájmov Slovenska. A nie je to len moj názor.

  Prečo mám podporovať Fica, ktorý nás chce predať do jadra ? Nie som vlastizradca a viem, čo jadro znamená a aké bude mať dosledky pre zbytky štátnosti v SR a pre slovenský národ.

  A komu leží a neleží Fico v žalúdku je mi ukradnuté, ja sledujem jeho reči a skutky.

  A nie je žiadny dovod odstraňovať Fica zo strany neocons, keď koná presne to, čo chcú a chce nás ,SR, predať do jadra, a to napriek tomu, že žiadny štát V4 nerobí, čo on. Rovnako ho nezaujíma názor Slovákov, či chcú do jadra.

  O tom by si mal diskutovať, prečo je Fico jediný štátnik, ktorý chce ísť do jadra, pričom vobec nehľadí na to, čo z toho pre SR a slovenský národ vyplýva…
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 10:04

  Můžeš to zakecávat jak chceš, realita je taková, že co se týče nenávisti k Ficovi a snahy ho odstranit jsi ty a tobě podobně v jednom šiku s kreaturami jako _Kiska, americký velvyslanec, sorosové prostitutky a podobně. Takže, zjevně je v tvém postoji něco špatně, protože, že bys byl havloidní prostitutka, to tě nepodezírám.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 10:08

  Znova manipuluješ a podsúvaš, nič také nerobím, poukazovanie na zlé kroky Fica je vlastenecká povinnosť, ktorú by si mal chápať, až vieš, čo to je..
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 10:28

  Zakydávání hnojem a hysterické vyjadřování nerovná se „poukazování na zlé kroky“.
  Aby člověk mohl poukazovat na špatné kroky, musel by je nejdřív pochopit, u Putina je také stále za zády armáda „patriotů“ co „poukazuje na zlé kroky“, ale tak nějak se vždycky stane, že ty kroky Putina se zpětně ukážou jako bezchybné, a to, co radili „patrioti“, se ukáže jako cesta do pekla.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 10:36

  Taká klasika od teba, miesto argumentov ma obviniť z nechápania.

  Vstup do jadra kritizujú aj mnohí štátnici V4. A tí všetci sú tiež nechápaví, vrátane toho, že vačšina Slovákov nechce vstup do jadra a vzdatie sa tých málo práv, ktoré SR ako kolónia má v prospech jadra a hlavne kontroly imigrácie a azylovej politiky štátu, čo je priamo ohrozenie slovenskej štátnosti aj národa ?

  Prijatie imigrantov, keď sa vzdáme azylovej politiky v propech jadra, nie je cesta do pekla ?
  Nestačí sa pozrieť na to, čo sa deje vo Švédsku, Nemecku a inde na Západe ?

  Prečo teda Fico nerozpráva v SR, že sa vstupom do jadra musíme vzdať azylovej a imigračnej politiky v prospech jadra ?
  Odpověď
  Jura 11.12.2017 o 10:43

  A oni ho snad ti ostatní státníci V4 odsuzují za vlastizradu a vyšilují jako ty?

  Kým ho chceš nahradit? (dle parlamentní aritmetiky připadá v úvahu jen pravicová Soros koalice) nebo chceš dělat nějaký Kotlebovský převrat?
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:44

  Tvrdil si pred voľbami, že po voľbách sem Fico navozí migrantov a kde sú tie autobusy a vlaky ktorými Fico sem ich navozil?
  Nikde a zbytok sú len tvoje bludy a lži.
  Július 11.12.2017 o 10:48

  Klameš, Oracle, písal som, že Fico zmení svoje názory a politiku imigrácie, ktorú maj v roku 2015 pred voĺbami, kde tvrdil, že neprijmeme imigrantov ani dobrovoľne a ani na kvóty.

  A mal som pravdu, dobrovoľne prijal imigrantov, teraz chce vstúpiť do jadra, kde SR stratí kontrolu nad imigračnou a azylovou politikou v prospech jadra..
  Rovnako som písal, že húfy imigrantov prídu, až vstúpime do jadra a ešte v jadre SR nie je..
  Július 11.12.2017 o 10:59

  Nepíšem nič o nahradení Fica. Kritizujem jeho vektor zaviesť SR do jadra. A to by mal, minimálne, Fico zmeniť a mal by v tejto otázke zaujať rovnaký názor ako ostatné krajiny V4, ktoré sa do jadra nehrnú.
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:10

  Ďalší tvoj slaboduchý pokus o manipuláciu, prijali sme azylantov a to buď kresťanov z BV alebo matky s deťmi s preverenou totožnosťou (dokopy asi 100 ľudí!) z azylových centier Talianska a Grécka či poskytli sme voľné kapacity Rakúsku pre žiadateľov o RAKÚSKY azyl. A pritom Fico hovoril, že kvóty sú chyba nebudú fungovať a že o no-go zóny plných migrantmi nestojí.

  A na zbytok škoda reagovať lebo je to len produkt tvojej chorej mysle.
  Július 11.12.2017 o 11:21

  Fico sľúbil v roku 2015, že ani „dobrovoľne“ neprijme imigrantov.

  Ale prijal ich, teda nemal pravdu.

  Fico tvrdí, že o no – go zóny nestojí, pričom SR ťahá do jadra, kde v krajinách jadra, ako Nemecko a Francúzsko je množstvo no – go zón a bude aj v SR, až budeme v jadre.

  Keby bol Fico zodpovedný, tak dobre vie, že nemožeme byť v jadre s Nemeckom a Francúzskom a neprijať imigrantov, ako tieto krajiny.

  Takže spoliehať sa na reči Fica, ktorý už dokazateľne v minlusti viackrát klamal je hlúposť.
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:37

  Zas miešaš dojmy a pojmy lebo sme prijali azylantov rsp. žiadateľov o azyl zo záchytných centier a kresťanov z BV a tvoje fantazmagórie vydávaš za pravdu ako to bolo tu:
  https://pastebin.com/LL6j1eK8
  Hox 11.12.2017 o 10:05

  ps. v jádru už slovensko defakto je, a co se týká důvodu této Ficovi pozice, to už tu bylo víckrát probíráno.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 10:11

  Keby bol SR v jadre, tak by Fico nemasíroval verejnú mienku, že musíme vstúpiť do jadra, v rámci toho sa vzdať roznych práv a taktiež za to zaplatiť.

  SR vobec nie je v jadre a ani neprijalo jadrovú legislatívu, ktorá bude takáto :

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c4709ae89455275f299df58d166398be73b5a451233edb59386069d43f8476b.jpg

  A neviem o tom, že by sme niečo také doposiaľ prijali…

  Aj preto chce Fico meniť Ústavu SR.
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 10:06

  Říkám jednoduchou věc, kterou si může každý ověřit během pár vteřin, že nejvíc na Fica útočí agenti Sorose, a ti na srdci zájmy Slovenska nemají.
  Takže, nastala nějaká chybka v tvém vektoru cílů, pokud máš na srdci zájmy Slovenska.
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 10:13

  Pletieš si útok s prezentovaním oficiálnych rečí a skutkov Fica.

  Takže vektor tvojej argumentácie je chybný.
  Až máš za to, že sa na takéto konania nesmie poukázať, pretože to poškodzuje „image“ Fica, tak rovnako vektor tvojich názorov je chybný.
  Odpověď
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:21

  Znie to divne od človeka, ktorý nám podsúval, že udelenie bezvízového styku držiteľom biometrického pasu=imigrantská záplava:
  https://pastebin.com/LL6j1eK8
  Odpověď
  Július 11.12.2017 o 10:22

  Oracle, len prefláknuto odvádzaš tému na niečo, čo som xkrát už aj tu vysvetlil.
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 10:25

  Nic jsi nevysvětlil.
  Július 11.12.2017 o 10:29

  Vysvetlil, aj na tejto diskusii išlo o to, že prekrútili význam toho, čo som napísal, aby mohli dehonestovať moje názory…
  Hox 11.12.2017 o 10:31

  Tvoje názory není třeba dehonestovat, tam stačí když si je někdo přečte.
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:32

  Nič si nevysvetlil dôkaz:
  http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-13/#comment-55404
  Hox 11.12.2017 o 10:32

  Jak si Július vysvětluješ, že ohledně Fica jsi v jedné posteli se Sorosovou smečkou?
  Július 11.12.2017 o 10:42

  So Sorosovou smečkou, Hox, už útočíš len zo zúfalstva, práveže Soros chce za každú cenu imigráciu náplav, organizuje to, platí to, umlčuje tých, čo sa bránia a ja som PROTI IMIGRÁCIÍ náplav, tak sa trocha spamataj, s kým ma spájaš..
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:48

  Robíš podobnú rétoriku ako SaS, Matovič, Kollár, Kiska a liberálne médiá a tebe to nevadí. De facto pracuješ na tom aby sme skončili ako Ukrajina lebo to je koniec tvojho snaženia.
  Július 11.12.2017 o 10:50

  Len útok v osobnej rovine, Oracle, keď nedokážeš vyvrátiť moje argumenty.
  Július 11.12.2017 o 10:53

  To sedí od teba, ktorý ma označkoval za bezmozga, atď…Radšej sa pozri na svoje brvno v oku, Hox…

  Len je divné, že „bezmozgovi“ mnohé predikcie už vyšli….
  Hox 11.12.2017 o 10:57

  Názor na Fica máš totožný jako Sorosové prostitutky, které se snaží o jeho odstranění, tvoje rétorika ohledně Fica (vlastizrádce atp) je taky totožná s rétorikou Sorosové smečky, která se snaží o likvidaci Slovenska. Neměl by ses tedy trochu zamyslet?
  Hox 11.12.2017 o 10:59

  „Vyšlo mi mnoho predikcí“ může být zavádějící. Když ti vyjdou třeba 3 predikce z 15, tak to svědčí jen o tom, že se občas trefíš (nikdo se nemůže mýlit pořád).
  Které predikce ti vyšly? Nějak si nevzpomínám.
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:02

  No ty si začal tým, že som de facto vlastizradca a stále tvrdíš (pomaly už 2. rok), že Fico sem navozí migrantské náplavy či už len tak za Sorosove peniaze alebo kvôli jadru. A stále nič, skôr sa deje opak toho čo hlásaš. Načo mi dôkazy, keď vývoj mi vo všeobecnosti dáva za pravdu.

  A rétorika je taká istá ako hurá patriotov v Rusku a spolu s liberálmi ako SaS, Kollár, Matovič, ktorí sú pod patronátom „strýka“ Sorosa je dobrá tak akurát na vyvolanie majdanu.
  Július 11.12.2017 o 11:11

  Hox, až si nespomínaš, tak si ich nájdi v archíve diskusie, už som ich prezentoval. Z hĺadiska problémov tvoje krátkodobej pamate aj dnes som už napísal, čo mi vyšlo, napríklad správna predikcia, že USA a USD nepadne v dátume, ktorý prezentoval Oracle, že merkelbabu zakrátko, ako „predikoval“ Oracle nepovesia na kandelábre a ani nevygrcajú z Nemecka, rovnako, že Ústaný súd zruší Mečiarove amnestie a Fico tak nepoukáže n hlúposť opozície, ako tvrdil Oracle a tak podobne. Stačí len lepšie čítať.
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:21

  Július 3 veci si dokázal: že mi nevyšlo časovanie, zmýlil som sa v rozhodnutí ÚS (tá zrušila aj amnestie pre Kováča ml.) a že si to, za čo som ťa označil. :)
  Hox 11.12.2017 o 11:22

  Július, sorry, v té záplavě nesmyslů co produkuješ a co vyšlo přesně naopak, nežs predikoval, je snadné těch pár věcí co ti možná vyšlo, přehlédnout. Co se týká prognóz, tvrzení typu „USD nepadne dříve než nějaké konkrétní datum“, není prognóza, je to laciný štěk. O tom, že USD jako rezervní měna skončí, o tom snad nepochybuje už žádný soudný člověk.
  Co se týká ústavního soudu, tak zjevně takový byl plán, neocons byli tentokrát úspěšnější takže Fica přehráli, takže prognóza to byla kvalitní, jen ne vždy vše vyjde podle očekávání.
  Nad tím, že to nevyšlo, užs tu jásal dříve, máš tedy radost z toho, že se ta protislovenská akce podařila, nebo jak?
  Július 11.12.2017 o 11:29

  „tvrzení typu „USD nepadne dříve než nějaké konkrétní datum“, není prognóza, je to laciný štěk. “

  Takúto prognózu dal Oracle, s DÁTUMOM, teda tvrdíš o ňom, že jeho predikcia bola lacný štek.

  Ja som bol proti tomu, za čo sa so mnou Oracle do krvi hádal a značkoval ma…

  Čo sa týka Ústavného súdu, prognóza Oracleho a aj vás nebola „kvalitná“ išlo o nepochopenie politiky v SR, pretože bolo vysoko pravdepodobné, že Mečiarove amnestie ÚS zruší.

  Ja nejásam nad tým, že vychádzajú moje predikcie a nielen tieto, len konštatujem.

  Asi to nie je LEN náhoda, že mi vychádzajú..
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:35

  Keď tak bohorovne tvrdíš:
  ČO ti vyšlo z tvojich predpovedí?
  Július 11.12.2017 o 11:55
  Děkujeme. Komentář čeká na schválení.

  Vlastizradca SR je každý, kto omlúva ľubovoĺného politika, ktorý sa snaží, aby SR zaplavili moslimské náplavy.

  Vstupom do jadra sa vzdáme azylovej politiky SR, rovnako aj imigračnej v prospech jadra.
  Krajiny, ktoré to jadro plánujú vytvoriť sa s tým ani netaja.

  Takže, kto omlúva Fica za vstup do jadra, že chce SR dobre je vlastizradca.

  Ty, Oracle, Fica za to omlúvaš..

  Tie záplavy imigrantov čakaj hlavne vtedy, až SR vstúpi do jadra, zatiaľ nevstúpilo.

  Vývoj ti nedáva za pravdu, pretože Fico zmenil svoju imigračnú a azylovú rétoriku oproti tomu, čo hlásal v roku 2015 a nielen rétoriku, ale aj konkrétne kroky.

  Ako dokaz je snaha Fica, aby SR vstúpilo do jadra, napriek odporu vačšiny občanov v SR a napriek tomu, že ostatné krajiny V4 si neželajú, aby prišli o tieto práva vstupom do jadra, a to napriek svojmu koloniálnemu statusu :

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c4709ae89455275f299df58d166398be73b5a451233edb59386069d43f8476b.jpg
  Július 11.12.2017 o 10:25

  Kaby so napísal, čo si všetko podsúval ty a ukázalo sa ako blbosť, počnúc dátumu pádu USA a USD, alebo tým, že Mečiarove amnestie Ústavný súd nezruší, rovnako, že merklebabu Nemecko vygrcia, alebo povesí na kandelábre, bolo by to na celú stránku…
  Odpověď
  Hox 11.12.2017 o 10:31

  Jen psychologický útočník nebo manipulátor může napsat, že nějaký odhad budoucích kroků (prognóza) je „podsouvání“.
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:31

  Ja som len neodhadol časovanie a pár drobností ALE TY SI TOTÁLNE MIMO A ŠÍRIŠ BLUDY.
  A dôkaz toho, že si nič nevysvetlil:
  http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-13/#comment-55404
  Július 11.12.2017 o 10:38

  To napíš Oraclovi, ten s tým začal :

  „Znie to divne od človeka, ktorý nám „podsúval“, že udelenie bezvízového styku držiteľom biometrického pasu=imigrantská záplava:“
  Július 11.12.2017 o 10:40

  Oracle, keby ide len o časovanie, ty si iné veci neodhadol a bol mimo…A tých, čo poukazovali dopredu, že sa možeš mýliť, si označkoval ako debilov.
  Oracle 911 11.12.2017 o 10:53

  Citujem:
  Takto Fico a jeho ľudia držia slová a nepúšťaní imigrantov na územie Slovenska

  Július | 13.12.2016

  http://www.hlavnespravy.sk/krajniak-kalinak-v-bruseli-schvalil-bezvizovy-styk-s-ukrajinou-napriek-tomu-ze-ho-brannobezpecnostny-vybor-odmietol-je-to-zrada-narodnych-zaujmov/871791

  EÚ práve schválila bezvízový styk s Ukrajinou a Gruzínskom. Súhlas k tomu dal aj náš minister vnútra Róbert Kaliňák a to napriek tomu, že brannobezpečnostného výboru, vrátane koaličných poslancov, jednomyseľne ODMIETLI takéto stanovisko Slovenska. Kaliňák ku schválenej dohode povedal: „Táto dohoda je vyvážená, a je extrémne dôležitá pre efektívnosť a kredibilitu únijnej vízovej politiky“ .

  “Na slovenských hraniciach čaká 50 miliónov ľudí, ktorí odteraz budú môcť voľne cestovať do krajín EÚ. Spolu s nimi aj niekoľko stotisíc migrantov, ktorí čakajú v utečeneckých táboroch na Ukrajine, aby využili túto príležitosť a po získaní falošného Ukrajinského pasu sa dostali do EÚ,” dodal Krajniak.

  A to sa tu básní ako drží Fico slovo zpred volieb…

  každý si to môže prečítať tu: https://pastebin.com/LL6j1eK8

  PS: Nielen si klinický debil ale aj slaboduchý manipulátor a patologický luhár bez morálky a cti.
  Július 11.12.2017 o 11:06

  Len to sem dávaj, Oracle, rozumný človek aj tak pochopí, čo tam píšem a že to nie je to, čo tu ty o mne podsúvaš.

  Trocha reality o tom, čo píšeš ty :

  Tvrdil, ohľadom túžby Fica po kompletnej opozícií toto :

  Mečiar …-len bude kritizovať a prezentovať konkrétne návrhy ako opozičný politik a tým pádom sa splní Ficove nie-až-tak-tajné želanie o kompetentnej opozícií lebo súčasných vodcov opozície de facto nazval mafiánom (Kollár), polobláznom z Trnavy (Matovič), vymetačom barov v Bruseli (Sulík) a toho nad ktorým zvíťazí aj vrece zemiakov (Kotleba).

  https://oracle911blog.wordpress.com/2017/10/03/vitajte-naspat-pan-meciar/

  Takže, čo nám píše orákulum ?
  To,že Fico túži po „kvalitnej, kompletnej opozícií…

  A tá má byť podĺa neho Mečiar. Aká je však realita a čo na vývody orákula hovorí Fico ?

  „Aké je to TAJNÉ ŽELANIE FICA o KOMPETENTNEJ OPOZÍCIÍ ? “

  http://www.hlavnespravy.sk/fico-chyba-mi-dzurinda-miklos/1230600

  Premiér sa ostro pustil do opozície

  Premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD) chýba v parlamente Mikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš. “Čo by som dnes dal za to, aby tu sedeli normálne štandardné politické strany, ktoré sa s nami budú normálne hádať, ktoré budú s nami viesť normálny programový konflikt,” povzdychol si Fico v pléne, kde už druhýkrát vystúpil k návrhu na odvolanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka (Smer-SD).

  Takže, pánovi supervlastencovi, koncepčnému géniovi chýbajú „štandardné politické strany“, a to s najvačšími vlastizradcami Slovenska, Dzurindom a Miklošom.

  Oracle je znova vedľa, Mečiar Ficovi nechýba…

  Chýba mu Mikloš a Dzurinda…

  O čom takéto názory Fica svedčia si rozumný človek može domyslieť..
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:16

  Július na túto blbosť napíšem len jednu vec:
  Ficovi chýba opozícia s ktorý chápe politiku, Mikloš a Dzurinda chápu, Mečiar tak isto chápe ale Fico Mečiara kvôli liberálnym médiám spomínať nemôže. Takže si len poskytol ďalší dôkaz toho, že to v hlave nemáš v poriadku.

  PS: Hox, to, že sa teraz Július ozval znamená len jedno, biblický egregor zas dostal poriadne na frak.
  Július 11.12.2017 o 11:40

  Oracle, až naznačuješ, že Ficovi chýba Mečiar, len to nemože verejne prezentovať,

  tak to nemáš v hlave v poriadku ty.

  Mečiar totiž verejne v poslednej dobe tvrdo kritizuje Fica a jeho vládnutie v SR za posledné roky. Znamená to, že Fico je teda „masochista“, ktorý by chcel ako opozíciu Mečiara, keby to bolo možné, aby ho mohol tvrdo kritizovať…

  Gratulujem…

  Obvinil si Fica z duševnej choroby…V skutočnosti sa Fico snaží potlačiť negatívne názory na SMER a jeho osobu aj náhubkovým zákonom schváleným jeho vládou a poslancami.

  Mikloš a Dzurinda nechápu politiku, len sa zapredali ako kariéristi, keby chápali, tak by sa nezapredali ako najvačší vlastizradcovia Slovenska a rovnako by chápali, že Boh ich raz bude súdiť za tieto činy…

  Myslia si, že konali dobre v prospech seba a sú na správnej strane, ale nechápu, že život človeka je krátky a raz príde vyúčtovanie, a to nepíšem, že može byť už za ich života.
  Oracle 911 11.12.2017 o 11:46

  Je to už oficiálne:
  Július to v hlave nemá v poriadku.
  Jura 11.12.2017 o 10:21

  Podle toho, jak se Julius projevuje na dvtr.eu, bych si tipnul, že nebude jen „hurá patriot“:

  Július 9. december 2017 o 21:57

  ……
  Na tomto videu, kde Hox údajne pre technické problémy nepovolil diskusiu, (v skutočnosti najskor preto, že sa obáva kritiky)

  je priamo dokaz, ako sa snaží Veličko, aby Európania prijali islam.

  Hovorí o 2 riešeniach pre Európu a potom jeho 3 záverečné.

  1. Európa sa nechá zlikvidovať islamom a nahradiť, teda zanikne kultúra a národy.

  2. Európa prejde na riešenie národného socializmu.
  (Tu hrubo manipuluje s cieĺom poškodiť národný socializmus, lebo tvrdí, že III ríša je národný socializmus a tak to nie je, pretože III ríša je o fašizme a nie národnom socializme.)

  Ale on sa snaží zdiskreditovať národný socializmus, aby si ho ľudia spájali s III ríšou a nespájali ju s tým skutočným, s fašizmom.

  ……
  Odpověď
  TauRus 11.12.2017 o 11:34

  Vůbec se divím, že se zde s ním někdo baví. Všude se stěžuje, že ho zde dehonestují, dávají na ruční schvalování a sám přitom, zdejší osazenstvo uráží na plnou hubu: „akí sú to vlastizradní hajzlíci a ešte sa hrajú na patriotov a vlastencov…zasratí sektári Pjakina..“
  Navíc, tamní „demokraté“ (na dvtr) vůbec zakázali vstup na svoje stránky řadě lidí. Ne, že by o to někdo stál, ale aspoň je vidět ten „metr“, jaký používají.

  Jenom „hurá patriot“ to určitě nebude. Příliš nápadně jezuitsky umí vše překroutit a obelhat. Manipulátor non plus ultra, hlídací pes na službě globálních elit.
  Už jste ho viděli někdy kritizovat migrační politiku RKC a papeže?
  Mně vysvětlil, že to nedělá, protože politiku RKC stejně neovlivní. Tj. tam, kde by mohl být užitečný, nedělá nic, jen cení zuby na KSB a lže, jako když tiskne.
  A KSB mu leží v žaludku přesně tím, že poukazuje na druhou stránku stejné mince – migrace & národní socialismus Breivika, o kterém mluví Veličko.¨
  Není mu zatěžko, když je to potřeba, udělat ze sebe idiota, který nechápe, o čem Veličko mluví a nachází u něho „priamo dokaz, ako sa snaží Veličko, aby Európania prijali islam“. Co je to jiného, než podsouvání názoru, že když někdo nechce zde národní socialismus, musí zákonitě chtít migrací. Přitom, Veličko nechce ani jedno, ani druhé.
  To je přesně ten učebnicový způsob manipulace s masami, kdy se na výběr dají 2 lži a třetí cesta se neukáže. Všimněte si, že Július se snaží pochybovat jen v rámci 2 lži a ani na krok neustoupí. Proto mu celá KSB, která poukazuje na tyto technologie práce s masami, tolik leží v žaludku. Proto věnuje tolik námahy a energie na boj s KSB.
  Odpověď

 34. Pozrime sa,nedávno Taurus písal elaboráty,že mu dcéry chodia na základnú školu a ako tam rieši s triednymi učiteľkami problémy týkajúce sa školstva…
  A dnes píše toto:

  Můj zeť má francouzského předka a je to český nacionalista (v dobrém), žádná „holubičí povaha“.

 35. Za všetkých chlapov prosím všetky matky, aby si prečítali tento článok.
  A prosím všetkých otcov, aby boli dôstojnými Bohmi svojim Bohyniam.

  https://www.tartaria.sk/dedicstvo-predkov/potomstvo/417-dajte-synovi-moznost-stat-sa-muzom

  • Dobrý článok,naozaj.Mala by som byť svokrovi vďačná,že zo svojho syna vychoval muža.Svokra sa mu ani veľmi do výchovy syna nemiešala.
   Na druhej strane vychovali dcéru,sestru môjho muža,ale princíp výchovy svokor použil úplne opačné…nič nesmela robiť,princezná,večne chorá,ľutovaná,všetko za ňu vylietaval,dopadlo to dokonca tak,že sa nezmieril svokor s tým,že jeho dcéruška sa vydala,tak hecoval ju pri každej blbosti,nech od neho odíde.No a ona pri každej blbosti,či hádke,zbalila syna a odišla za oteckom,ten ju chránil a postupne dosiahol,aby sa s nim rozviedla.Nahradil on,môj svokor,ako dedo,otca vnukovi,pravého otca odstrihol.Bolo to celé zle.Pretože vnuka rozmaznával,na rozdiel od svojho syna,môjho budúceho muža,ktorého vychovával dosť tvrdo a pri tom si veľmi dobre rozumeli aj napriek niekoĺkým nakladačkám,keď si môj muž zaslúžil…

 36. http://svobodnenoviny.eu/afghanci-ve-svedsku-pozaduji-aby-se-svedove-naucili-jejich-jazyk-dari-a-perstinu/

  Takto v praxi vyzerá integrácia naopak.
  Švédi budú nútení utiecť,alebo sa naučiť perštinu.
  Tí to dopracovali…

 37. https://www.tartaria.sk/ponimanie/obrazy-inych/415-pokrestancenie-ameriky

 38. Osudové pády a návraty
  Richie Sambora – When a blind man cries
  https://www.youtube.com/watch?v=nj5eeHac960

  • Vôbec nevadí,že neviem o čom spieva,ten klip je plný skutočných citov,až mám zimomriavky…

   • áno, keď je človek na dne, vidí svet fakt čiernobielo, nádej ale stále tu je :)
    tu je preklad
    http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/deep-purple/when-a-blind-man-cries-551187

    • No tak to si idem prečítať,včera som mala presne ten typický pocit beznádeje,ani do roboty som nešla,doľahla tá situácia na mňa…dnes je to chválabohu v poriadku,prešlo ma to,ale musela som sa včera zamestnávať úplne niečim iným,žiadne správy,len relax a veci,ktoré podporia ducha…

    • Jekaterina Jeva 19. október 2017 o 13:09

     Najprv popucime hady a potom bude oslava. https://www.youtube.com/watch?v=wnM9WEha5E0

     • Presne tak.
      A tohto liberála treba pripučiť tak,aby už sklapol.
      http://www.hlavnespravy.sk/madaric-kotlebova-snaha-zrusit-divadlo-je-drzym-utokom-na-slobodu/1177564

      Z diskusie:
      Vlado • pred hodinou

      Kurva, tak “Štúdio tanca” bolí tohto buzeranta. A to, že od 15.10.2017 smerácky minister zlikvidoval detskú ozdravovňu Slniečko, na Kremnických Baniach, kde sa choré detičky liečili 50 rokov, to, že veľmi lukratívne nehnuteľnosti tejto ozdravovne “majú nasmerované ” do rúk smeráckych oligarchov to tohto buzeranta nebolí.
      Chamrať je to zasraná !!!! Patríte do basy komplet všetci a verím, že raz tam aj budete čvarga protislovenská, zapredaná !!!

 39. Prišlo mi mailom:

  Predmet: Charita
  Komu:

  Dostal som list od charity, či si na Vianoce nechcem zobrať utečenca.

  Napísal som im, že si to musím rozmyslieť, lebo doteraz sme vždy mávali kapra.

 40. Tak ma dneska v elektricke napadlo – preco je patronkou Slovenska prave sedembolestna panna Maria? Patronom Ciech a Moravy je svaty Vaclav, pretoze bol ceskym kniezatom (preberali sme to s detmi ked bol sviatok), ale ako sa spojila prave panna Maria so Slovenskom? Ja viem, ze ziadnu “vlastnu” svatu osobu nemame, ale panna Maria mi pride ako “privysoka” hodnost.

  No a dnes mi to chodi po rozume, bo mi ktoska povedal, ze je od Presova, skadzi mati Jezisova :D O:)

  Z wikipedie

  Prvé stopy sviatku Sedembolestnej Panny Márie badať v 15. storočí. Prvá zmienka o ňom pochádza z roku 1412, kedy sa o ňom hovorilo na cirkevnom sneme v Kolíne nad Rýnom. Pre celú Cirkev bol ustanovený pápežom Benediktom XIII. v roku 1727. Ten istý pápež povolil, aby sa Sedembolestná Panna Mária uctievala ako Patrónka Slovenska.

  Lenze v 1727 – 1730 tu predsa este Slovensko nebolo. Alebo bolo?

  Ja viem, niet horsieho, ako ked sa ignorant zacne zamyslat.

 41. leo,no poviem Ti,Pjakin je pekná VÝVESKA “charakteru,morálky a svedomia” KSB a dvtr a jediný vzor uda a spol…

  • … a osobnosti typu Kiska, Bugár, Fico, Danko, Plavčan, Havran a ďalší ftáci zatiaľ ešte doplňujú pestrý informačný kolorit našich všedných dní.

   • Už nie dlho!
    Čas im vypršal a oni to dobre vedia,že končia!!!

   • Výveska Pjakin vyfasoval na ľavom nete nové funkcie:

    …Altajský budovateľ Pjakin…
    …Petrohradský Scientologista Pjakin…

    http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-17-09-2017/

    • Dokonca aj u nich doma sú už dávno len za trapákov.

     • Dovtedy robil z každého debila,až sám ako debil skončil.
      A úplne rovnako to je aj s jeho následovníkmi,tiež skončili jak tí debili.
      Kto s čím zachází,tím také schází.
      Ta naj čítajú i študujú,trapoši.Z nich nikdy ľudia nebudú,len vychcanci,nič viac…

      • Dokonca aj toho jurika si ešte pamätám, ako jakž-takž normálneho.
       Na jednu stranu je smutné, čo s ľuďmi sekta urobí..

       • “Vypracoval sa” na kapacitu.Tam každá ľudskosť končí.Takíto mi budú hovoriť,kto je a kto nie je Človek?Podvodníci!Že im hanba nie je!Vlastne takým kreatúram ide len o vlastný prospech.

     • Ak sa stretnú dvaja duševne normálny, ich potenciál sa sčítava.
      No ak sa stretnú dvaja blboňi, ktorí majú “právomoc=riadenie” , ich potenciál sa násobí… :)
      V určitých kruhoch to fakt takto funguje. Skúsenosť z práce.

 42. Dá sa vôbec nereagovat na provokácie tých buzíkov?

  http://www.nwoo.org/2017/09/17/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-09-2017/#comment-1009793

  • Aby nemuseli dlho hľadať, keď si nič také nepamätajú
   http://www.dvtr.eu/rozpravky-pjakina/

   • Vidíš, akí sme na tých hlupákov všetci milí..:-)

   • Ten debil Jura,nemám slov,to je taký debil,no debil debilovatý a úbožiak!☺

    Robo,pekne si mu vyvrátil všetky jeho klamstvá a trápne manipulácie.
    Nech zalezú a viac nevyliezajú zo svojej ZOO na leva-nete a nech neobťažujú svojimi sektárskymi praktikami a podvodmi slušných ľudí!!!
    Toto treba robiť tým debilom.Všade na to upozorňovať,čo sú zač.
    Dík.

    • Dík aj všetkým Vám!

     • Hezky sis tu pobrečel u maminky, hezky jste si spolu zanadávali ….

      A teď hezky vysvětli, jak to dokazuje, že tvé pomluvy že Pjakina je nosatý žid jsou pravdivé?

       • To je ten chybějící důkaz, který Robo nebyl schopen za 2 dny dodat?

        • To ani nieje odvaha, to je absolútna nesúdnosť, že si prišiel smrdieť sem.

         Tebe mám dávať nejaké dôkazy? O čom?
         Že tam vedľa ste len pošahaná sekta?

         Veď ty sám si najlepším dôkazom, panáčik!

         • Takže nemáš a přesto pomlouváš …

          • To je zase kdo tady?

           • Zo sekty Pjakinovej.Dohára im sviečka,tak prudia všade po diskusiách.Nevšímaj si,sú to zanedbateľné percentá skrachovancov,užitočných idiotov.

            Skopírovala som nejaké veci z diskusie pod Pjakinom na NWO,ktoré so sektou Pjakinovou súvisia.Hox to všekto mazal…

            Neviem,čo to je,pozriem zajtra.Je tam toho oveľa viac,ale už to mazali aj na NWO,hneď,ich Hox upzornil….Chobotnica,stále tá istá židácka banda všetko riadi,celé leva-net,aj zvyšnú alternatívu….
            Pozriem si,čo to vlastne píšu tí ľudia až zajtra,lebo je to dlhé a je veľa hodín…možno to nemá vôbec žiadny význam,ale zo zvedavosti prečítam,potom uvidím,či má to nejaký zmysel…

            Pravda o vojne v slnecnej sustave Marse, ludoch, drakonoch a okupantoch Zeme

            Důležité informácie pre dnešné dni pre študentov KOB, véd a tých, čo majú menej času a chcú sa rozvíjať. Videá si skopírujte-vojdite do videa, zastavte ho, zmažte zo slova …youtube…. posledné 3písmená, zostane vam…yout.… dajte enter a vojdete do kopymodu. Zapredanci si podpiľujú konár a videá sa mažú na youtube. Preto ich hľadajte potom podľa ruského názvu.

            ПРОБУЖДЕНИЕ 2017 фильм про инопланетян NASA НЛО Луна Марс https://www.youtube.com/watch?v=2mo7IkXnVBMAk niekto čítal informácie v Slovjenských Védach Tartaria.sk a zdalo sa mu to jako sci-fi, tu má znovu potvrdenie pravdivosti mnohých tvrdení. Vo filme je vyjadrenie – „na Marse sú kolónie, žijú tam původní obyvatelia pod zemou, bioroboty a potomkovia súčasných ľudí, fotky Marsu sú upravené-oblohu má belasú a má dýchateľnú atmosféru… ale je to vojenská okupácia Marsu!!! To isté o mesiaci,kde má sektory 6 druhov mimozemšťanov a bojové zákadne…
            Teda Védy tvrdia, že prebieha druhá galaktická vojna, v ktorej naše sily svetlé víťazia a siví sú porážaný. Teda globálny prediktor – sivi Drakoni-Nibiruanci, ktorý ničí Zem a odváža suroviny má problém! Tí zločinci už majú gravitačné motory dávno i energiu z vákua, ale Teslov odkaz zničili svojimi otrokmi semitmi-Einsteinovymi bájkami a z tabuľky Mendelejeva vyhodii Éter, aby nás zmiatli a zaviedli na Zemi primitívne technológie spaľovacích motorov, ktoré ničia Zem a z nás robia otrokov!
            Keď začali okupovať Zem zničili všetky gravitačné technológia a energiu z vákua a vyvraždili a menili našich predkov vo viacerých vlnách posledné boli jatky od židokresťanov, moslimov a při šírení budhizmu a nedodržaní mieru číňanmi, ktorí porušili zmluvu a prešli cez čínsky múr a vyvraždili Slovjenov až po Amur a neskorej vytvárali Trockého vyvražďovacie komandá! Teda je jasné, že i ohromný štát Tartaria musel byť zničený z hora a dorazený za čias „Pugačovovho povstania“! Snaha sivých je neustále krížiť ĺudí, aby siváci mohli priamo obsadiť Zem a prežiť v jej podmienkach…Preto kradnú ženy (výhradne biele), oplodnia, odoberú plod… A už vieme odkiaľ sa vzal systém háremov,obchod s otrokmi v Bagdáde, prečo milióny Slovienek, Sklavíniek, Sabíniek, Vest … boli predávané do otroctva sluhami sivých i Přemyslovcami a prečo židia-semiti a teraz migrantami rozširujú deštrukčný „opičí“ gén po svete jako už vysvetľoval Káli svoju stratégiu degradácie Zeme!
            (viď video, jako my miešanci sa dokážeme očistiť, keď chápeme silu slova, ktoré slávia Slovania 15min. Катерина Веста: Отмаливания для очищения Рода https://youtu.be/7trsE65eDxs a s videom o sile slova Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI – všetko je ešte raz pod textom v preklade videa Číny niet )
            Teraz to urobili vytvorením novej nepozemskej „rasy“ sivých semitov a židov zakrytých belavou kožou, aby sa viac podobali ľuďom.
            (vnútri sú sivý viď video Тайна происхождения человека (2 серия) https://youtu.be/LsCsUflLqi – pod textom úryvok prekladu….Vieme, že Chazari sú kríženci Slovjenov jako sluhovia semitov, to im dnes nestaci a tak chápeme, prečo Chazarov semiti a žltí v USA odstavujú na príkaz sivých, po splnení úlohy predania technológií a bohatstva žltým.
            ( viď video Sumer-vytvorenie semitov(lulu)…)

            Globálny zločinec-prediktor potrebuje nasadenie ľudí, aby bojovali proti svojim v kozmických bitkách (pozn. doteraz, len kradol deti- v USA zmizne rocne cca 30 000 a z nich robil vojakov, potom vytvoril medzinárodné utajené oddiely, ale keďže prehráva, potrebuje totalne nasadenie planéty Zem) – zase rovnaká stratégia, jako robí na Zemi, na čo pán Pjakin poukazuje – „cudzími rukami okrádať a zabíjať“ druhých-vlastných, brat brata! Preto můžeme očakávať skoré OFICIÁLNE odhalenie informácií vo filme, ktorý je tiež len súčasťou tejto stratégie.
            Potom globálny zločinec predvedie ludom technológie gravitačné a energiu z vákua, ktoré nám zničil, jako ZÁCHRANA Zeme od ekologickej katastrofy. Aby získal sympatie, ukáže
            „nové“ metódy liečenie a uzdravovanie ľudí, ktoré nám tiež zničil (vieme, že i akupunktúru naučili biely číňanov podľa starých čínskych rukopisov aj náročné operácie viď video…) Sfanatizuje médiami ľudstvo na ochranu Zeme před vesmírnym „nepriateľom“, čo už pripravoval bezstrukturalnym riadenim-filmami a uvrhne okrem sivých i bielych k boju proti svojim!!! Bielych potrebuje ako bojovníkov pre výkonné stroje geneticky homogénne a prienik jako Hitlerovci maskovaní angličtinou k Angličanom, či zabielený semiti k bielym… či duchovné rybárenie nachytanie bielych na izmi – judaizmus-židokresťanstvo+islám, budhizmus, hinduizmus, ateizmus…! Iste viete, že existujú i genetické zbrane, či kontrolné stanovištia. Miešanci nimi nepreniknú. Len preto ešte žijeme a čistí ledva prežívajú a pre
            „zobchodovanie“ mieru. A snáď už pochopia Slovjenky, akú hrůzu pripravujú deťom ak sa dobrovoľne miešajú pod vplyvom médií! Každý „čistý“ národ, rasa má svoju funkciu! Žijeme na okupovanej Zemy v okupovanej slnečnej sústave! Globálny zločinec má problém,ale nie ekologický, ten ho NIKDY za posledné tisicročia nezaujímal, jako každého zlodeja!

            http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/

            závery sú jasné – čokoľvek negatívne hmotné (objekt, zvuk, obraz…) vplýva i na DNK a vznik chorob, napr. už len jeden neprispúsobivý subjekt či objekt v triede naruší vyučovací proces a ovplyvnuje i zdravie detí…Teda integrované školstvo je silný negatívny úder na život našich detí! Nekritické používanie cudzích jazykov (teda i slov) „zabíja dušu“-Puškin.
            (Torzné polia vplývajú na DNK, torzné pole vytvára všetko hmotné okolo seba i bodka na papieri – viď i prednášky Nassim Haramein)

            Pomocné video: ďalšie videá sa tam ukážu
            Slová vplývajú na DNK – На что мы тратим жизнь

            Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI – vibrácie planet zmenili na zvuky-šepot podobný slovám i při vzniku hviezdy, slovo može urobiť samodeštrukciu, magické slová, aké slovo vzniklo do vzniku vesmiru, lepšie mlčať deň na oddýchnutie, prečo mlčať je zlato, 4:20min. runy dávne prekliatie, kanál kam skákali ludia, 12 genetický materiál čoveka prijíma zvukové vibrácie, 13min. ak používame hrubé slová spúšťame mechanizmu samodeštrukcie, 14:30 s narušiteľom, hrubcom nekomunikovať,

            https://youtu.be/ey6XBpBQ2IA
            nepouzivat-nič,nikdy, nikde, – dobré- kto to,čo to, kde to, v Petrohrade vzali vodu z vodojemov jazier… kde bol i stafylokok zlatý – keď povedali „otče náš“ 100x sa zmenšili, slová zvyšujú imunitu, egyptský žreci, rabín z Prahy oživil golema (i keď vieme, že je to rozprávka vymyslená židmi v Prahe nedávno), Imhotep-slovami zdvihol pyramídy-neboli dovtedy kamenné stavby v Egypte-mali hlinenné mastaby – a vraj Imhotep postavil mastabu…

            Tajomstvo pôvodu človeka Тайна происхождения человека (1 серия) https://youtu.be/VT4z9phpiUg (2 серия) https://youtu.be/LsCsUflLqi A
            … rozbor krvi ĺudi a afrikancov – zaver nemohol byť jeden predok – krv sa menila z červenej na sinú len u afrikáncov a semitov, podľa krvi rozdelenie do rás-zmizli zápisky pár zostalo – farba krvi podľa skupín mala iný odtieň, po správe zatvorili jeho laboratórium. Nesieme krv na základe hemoglobínu. Rusi urobili pokračovanie – v krvi je rozdelenie na rasy golubujú (modrú) do zelenkava krv-iony medi, červenej iony železa – reptily, chobotnice, škorpióny, niektoré druhy pavúkov a reptilov, ak niemá hemoglobín ale predkov reptiloidov, poloľudia polo hadi, imperátorské dynastie čínsky slnečný zo severu hyperborea – a drakonovia, kukulkán – siná farba kože golubajá (modrá) krv, keď bola meď evolúcia iná, planéta mala málo železa veľa medi-venuša, v prvotnej biblii Adam Eva mali reptiloidnu kožu a tej sa zbavili, žijeme v programe …

            Sumer- Šumer (šušľavý jazyka už vieme odkiaľ boli žreci grécka, španielska, nemecka…semiti vytvorení jako otroci) ШУМЕР – СТРАНА СТРАЖЕЙ https://youtu.be/78iK4NxEEss – 10:39váza s runami, 10:09 relief runy, 10:23 runy, 11:16 sivý zakladatel Akkadu Sargon východný semita vraj zo severu Sumera prisiel ma bradu arabskosemito černošská krútená-bol vraj vylovený jako mimino z vody, v tom čase i v Egypte vylovili vody pre Enlila, Sargon obsadil sever Sumeru mapa 12:18, za 55 rokov ovladol územie až po stredozemné more Syriu…Enlil a Inana semitovi pomohli stat sa vládcom…, keď zničil Babylon centrum Marduka povstali proti potomkom Sargona, jeho synovia potláčali povstania, vnuk Naramsin rozšíril uzemoe Akkadu na sever dal zničit chrám Enlila v Nippure za sucho-hlad, Horský Gutejci z hor Zagres zo severu a východu obsadzovali Akkad na pokyn boha Ninurty po rozrušení chrámu Enlila, Lagaš kde bol boh Ninurta neobsadili Gutejci, Gudea postavil chrám v Lagaši, Inanna našla v Uruku osloboditela od Gutejcov-černohlavci ich vyhnali, nástupca Urnam postavil chrám Nany a bohyna Ningara (Babylonsky Sín) a sám pomáhal -Urnam-sivá socha, Urnam reštauroval zavlažovacie kanále, obnovil chrám Enlila v Nippure, vypracoval kodex zákonov pre Sumer, ale ked obsadil Ninurtov Lagaš, urobil chybu a padol pod voz, boh Nana dal vládu jeho synovi Šulgimu 21:34 zase jeho sivá socha, Amarejci od stredozemného mora sa bránili, boh Nabu syn Marduka usmernoval ich na Sumer, posledný car Sumeru Ibisi už bojoval na dvoch frontoch

            Samareji (SamiArijci) od severu od Babylonu a z východu Elamiti, na mieste Vavilonu
            (Babylonu) vzniklo semitské cártvo Vavilonia s hl. bohom Mardukom (8cípe slnko), hl. Boh Anu jeho syn Enlil bol boh na Zemi mal chram v Nippure jeho červená reliéfna socha, syn Enki vládol Africkým zemiam mal chrám v Eridu jeho tmavá šedá socha, sestra Ninchursag vytvorila ludí (lulu-sivých semitov ), Ninurta-Lagaš, Nanna-Ur a Charán, Iškur patrilo sever Mezopotámie, prvý z boha Enki Marduk bol hl. božstvo v Vavilone, Nergalkontroloval podzemný svet na juhu Afriky, slnečný boh Šamaš syn Nanny mal chrám v Sikbare, jeho sestra Innana v Uruku, Nabu pomáhal Mardukovi, ale medzi sebou klany superili a využívali ludí, Marduk sa presadil a Vavilon na čele s Chammurapim sa stal hl.mesto Mezopotámie…

            Číny niet – Китая здесь нет. Секретные территории. transplantácie orgánov od bielych popísaná v čínských textoch

            1min. V 2011 angličania našli starú časťsteny – strieľne boli na juh a nie na sever. Kto chcel robiť tam vykopávky nedostával granty a povolenia, milióny ľudí to museli stavať-cheopsova pyramída je zrnko proti tej stavbe, 4:17min. r.1572 mapa světa na územi dnešnej Číny , v strede v zálive bola China a na severovýchod Kathao, nad ním východná Sibír Mongol., múr hraničí priamo s Tartáriou, ktorá zaberala ½ Euroázijského kontinentu, 5:30 čínske kroniky píšu, že tam v Tartarii žili biely ľudia… v provincii Chan jan (kolíske činskej kultúry) našli v r.1960 a vyhodnotili po 50 rokoch v r. 2013 krčahy a vázy s runovým písmom zodpovedajúcej ruskej runici, jako južnoruská kultúra Tripoly, 8:20 dávnu geografiu je potrebné prepísať, na území „dnešnej“ číny boli nájdené múmie bielych ľudí-rusé vlasy-vtedy číňania Američanom povedali, aby to svetovo zverejnili, lebo si najprv mysleli, že sú to ich predkovia, 9:30 DNK ukázalo Američanom zhodu s Rusmi a číňania ihneď vyhnali amerických archeológov a zasypali jamy náleziska, 11min. na lebke bola zložitá chirurgická operácia 3000 pred prvou podobnou súčasnou, 14min. v starých čínskych textoch je uvedene, ze biely ľudia ich učili znalostiam, 15:15 biely bohovia prišli zo severu, číňania píšu „ak nemoc nešla liečením ani ihlami odstrániťbiely bohovia odberali chorý orgán s popisom postupu i s transplantáciou i keď prvá v našej době bola r. 1933 v Chersone, 18min. Čo sa stalo, keď prv darovali znalosti biely číňanoma potom sa ohradili voči číňanom stenou?, 18:40 min. před 7525 r.bola vojna s číňanmi, ktorí nás napadli, uchovaná i v rozprávaniach, a bol stanovený nový dátum letopočtu, ktorý prepísal az Peter I. keď zmenil ruský letopočet r. 7028 na r. 1700.(teda dátum od aplikácie Biblického konceptu-programu ďalšej fázy ničenia Slovjenov a bielych ako konkurentov číny – priamo sluhov Drakonov), bol postavený múr a zakázané číňanom ho prestupovať, (maľba- sú sivý a majú znaky spodného polmesiaca jako Nibiru ako i pravoslávna cirkev, i „zjednotiteľ“ Japonska-keď vieme, že Hokkaidó mal meno Mancmaj a patril Rusom). Múr dostal meno Kij-Taj (kij staroruský – ohrada Taj-vrchol Kijtaj=nepriestupná stena,) v Moskve je tiež Kitaj gorod, čo je múr-stena,… s akou civilizáciou bojovali, kto bol národ draka a prečo nič číňania nevedia? Prvá čína sa na mapách objavuje až v 15.stor.nášho veku, 22min. Žlté stvorenie so 4 tvárami Chuan di prišlo z hviezdy Alfarego (SuihanHuan) súhvezdia Váh nazývajú ho číňania svojím prvým predkom (viď. že aj Budhu niekde zobrazujú so 4 tvármi a spomeň zločiny budhistických lámov na původnom obyvateľstve Tibetu) (pozn. Biblia berie začiatok od Adama a Evy (teda začiatok kolonizácie Nibiruáncami pomocou sivej-semitskej rasy umelo vytvorenej Ninchursag z opice či čiernej ženy vid. sumerské tab. s dodaním génov bohov-vznikli chlpáči bez svedomia-preto i čert je chlpatý, viď i bahavašta purána v sanskrite (http://www.sanskrit-academy.com/alphabet.shtml) Kalí vraví „prostredníctvom ženy rozšírim na zemi neprávosť“…)…. staré texty vravia „Chuan Li mal pomocníkov – robotov 26min. pomocou, ktorých zaberal územie Číny,“ z lode vystúpil drak a keď sa jeho brucho rozkrylo vystúpil z neho žltý imperátor, číňania nemajú původ od Adama a Evy 26:40 min.rozbory krvy v r. 2008 v číne ukázali, že 90% číňanov jako jediný národ na svete má rovnakú krvnú skupinu druhú-teda musia mať rovnakého predka a majú spolupatričnosť, kolektívne myslenie (pozn. jako každá čistá nezmiešaná rasa) Číňan sa vždy snaží konať tak, aby to bolo výhodné Číne!, 28min. Všetky rasy a národy majú pravidlo min. 4 krvných skupín, naše rasové-druhové odlíšenie robí krv druhu ľudskému, ale napr. zvieratá sa zmenou druhu veľmi odlišujú i navonok, v každom osídlení prevláda jedna skupina v Európe (biely) prvá, Aziati (žltí) druhá, tretia v strede negroidnej rasy (čierny), štvrtá je najmladšia a prevláda medzi židovskými-semitskými národmi (siví), Záver vedy je, že každá rasa mala svojich predkov a unikátne dejiny svojho vzniku, preto máme inú farbu kože, vlasov, očí,… 30min. vedec Oleg Manuelov už r. 1923 to potvrdil – Afrikánske a hebrejským-semitským národom sa rovnako menila krv na sivú – iné nemali takú reakciu.Teda ich spoločný predkovia mali sivú krv (pozn. čo potvrdzuje informáciu sumerských tabuliek, že sivý-hebreji-semiti boli stvorení Ninchursag z čiernej ženy a potiahnutý belavou kožou a teda potvrdzuje i info. z Bahavašta purány priame Káliho slová – „prostredníctvom ženy rozšírim neprávosťna Zemi“ , z véd vieme, že žena dáva telo i inteligenciu a tak s chlpatej sú chlpatý, muž dáva ducha a tak z peknej matky slovjenky může u semitov vzniknúť pekná žena bez svedomia-kurtizána či Ráchel, jako prostriedok svetozničenia morálky, či beznádejne neverný, prelietavý muž…buď všetci bez svedomia, alebo miešanci v pasti telesných chtíčov a fyzických protirečení a trápení medzi svedomím a bezsvedomím. Chazari vačšinou sú Slovjenski miešanci odsúdení po „práci“ na likvidáciu v prospech „drakona“, ale na prekonanie našeho „zmiešania“ máme silu Slova http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/ , Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI a pre nás miešancov i našim milým predkom pomoc 15min. Катерина Веста: Отмаливания для очищения Рода https://youtu.be/7trsE65eDxs )

            31:50 učenci prehliadali, že v Biblii sa nehovorí o stvorení ľudtva, ale len o stvorení vyvoleného národa a popisuje genetické manipulácie při jeho zrode (pozn. rovnako jako Sumerské tab.) Stvorenie z „prachu zemského“ může byť i stvorenie z opice (pozn.čo vyysvetľuje silné ochlpenie echt semitov) 223 génov ľudského genomu nemá žiadny živočích na zemi a tie nás najma odlišujú od šimpanza, nie sme zemského původu (pozn.Védy tvrdia, že biely sú so súhvezdia Veľkej medvedice, sivý zo Zeta Reticuli možno i Beta) 34min. Kto osídľoval zem do Adama (runovy vyznam Ad=peklo,zlo Am=ochranca) a Evy stvorených génovými manipuláciami? …

            36:30 25% obyvateľov Ruska dodnes má v DNK haploskupinu, starú 50-60 000 rokov, taký musí byť ruský národ minimálne starý, každý 2. eurpoid-biely na svete je nositeľom Slovjenského génu,

            37:40grécky dejepisec Gai Julius Salin píše v 3.stor.n.l. „Slovjenské národy mali možnosť stretávať sa so svojimi bohmi“ inde sa píše- „posielali svoje krásavice bohom a vracali sa tehotné“, teda tzv. Sovjenský genom je genom starých ruských bohov, 38:50 ak sme deti bohov, prečo nanachádzame artefakty? – no pravidelne sa objavujú tieto nálezy, ale sa zamlčujú, r.1900 stroj z Antikythéry 39:20min 2000r. staré s runami-položenie každej planéty slnečnej sústavy určuje v každom okamihu-je to mechanický počítač starý 2000 rokov, 41:40 kamenné zariadenia v Primorsku-viacero geologických inštitútov nevedelo určiť materiál, boli to presné konusy a rúry z riedkeho minerálu Moasanita, ktorý je jako diamant-almaz a nedá sa urobiť vačší na zemi jako očko na prsteň, kryštáli musel niekto odlia, veľké kusy sa nachádzajú len za hranicami snečnej sústavy v ďalekom kozmose, prášok z moasanitu chráni kozmické lode před teplom-teda sú to časti kozmickeho zariadenia, ktoré havarovalo, 1937 na hranici Tibetu a číny v jaskyniach našli kamenné disky z granitu s drážkami-vnútro z kobaltu, pulzujú, Artefakty ukazujú, že nemáme presné dejiny ľudstva.

            Priklad bezstrukturalneho riadenia davu
            https://pastebin.com/Dnc6m0Cv

            Terminy pouzivane p. Pjakinom
            https://pastebin.com/aSTDnNjw

            Staroslovjenske slova a ich vyznam

            https://pastebin.com/LbX7RcEH

            RAW Paste Data
            Pravda o vojne v slnecnej sustave Marse, ludoch, drakonoch a okupantoch Zeme

            Důležité informácie pre dnešné dni pre študentov KOB, véd a tých, čo majú menej času a chcú sa rozvíjať. Videá si skopírujte-vojdite do videa, zastavte ho, zmažte zo slova …youtube…. posledné 3písmená, zostane vam…yout.… dajte enter a vojdete do kopymodu. Zapredanci si podpiľujú konár a videá sa mažú na youtube. Preto ich hľadajte potom podľa ruského názvu.

            ПРОБУЖДЕНИЕ 2017 фильм про инопланетян NASA НЛО Луна Марс https://www.youtube.com/watch?v=2mo7IkXnVBMAk niekto čítal informácie v Slovjenských Védach Tartaria.sk a zdalo sa mu to jako sci-fi, tu má znovu potvrdenie pravdivosti mnohých tvrdení. Vo filme je vyjadrenie – „na Marse sú kolónie, žijú tam původní obyvatelia pod zemou, bioroboty a potomkovia súčasných ľudí, fotky Marsu sú upravené-oblohu má belasú a má dýchateľnú atmosféru… ale je to vojenská okupácia Marsu!!! To isté o mesiaci,kde má sektory 6 druhov mimozemšťanov a bojové zákadne…
            Teda Védy tvrdia, že prebieha druhá galaktická vojna, v ktorej naše sily svetlé víťazia a siví sú porážaný. Teda globálny prediktor – sivi Drakoni-Nibiruanci, ktorý ničí Zem a odváža suroviny má problém! Tí zločinci už majú gravitačné motory dávno i energiu z vákua, ale Teslov odkaz zničili svojimi otrokmi semitmi-Einsteinovymi bájkami a z tabuľky Mendelejeva vyhodii Éter, aby nás zmiatli a zaviedli na Zemi primitívne technológie spaľovacích motorov, ktoré ničia Zem a z nás robia otrokov!
            Keď začali okupovať Zem zničili všetky gravitačné technológia a energiu z vákua a vyvraždili a menili našich predkov vo viacerých vlnách posledné boli jatky od židokresťanov, moslimov a při šírení budhizmu a nedodržaní mieru číňanmi, ktorí porušili zmluvu a prešli cez čínsky múr a vyvraždili Slovjenov až po Amur a neskorej vytvárali Trockého vyvražďovacie komandá! Teda je jasné, že i ohromný štát Tartaria musel byť zničený z hora a dorazený za čias „Pugačovovho povstania“! Snaha sivých je neustále krížiť ĺudí, aby siváci mohli priamo obsadiť Zem a prežiť v jej podmienkach…Preto kradnú ženy (výhradne biele), oplodnia, odoberú plod… A už vieme odkiaľ sa vzal systém háremov,obchod s otrokmi v Bagdáde, prečo milióny Slovienek, Sklavíniek, Sabíniek, Vest … boli predávané do otroctva sluhami sivých i Přemyslovcami a prečo židia-semiti a teraz migrantami rozširujú deštrukčný „opičí“ gén po svete jako už vysvetľoval Káli svoju stratégiu degradácie Zeme!
            (viď video, jako my miešanci sa dokážeme očistiť, keď chápeme silu slova, ktoré slávia Slovania 15min. Катерина Веста: Отмаливания для очищения Рода https://youtu.be/7trsE65eDxs a s videom o sile slova Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI – všetko je ešte raz pod textom v preklade videa Číny niet )
            Teraz to urobili vytvorením novej nepozemskej „rasy“ sivých semitov a židov zakrytých belavou kožou, aby sa viac podobali ľuďom.
            (vnútri sú sivý viď video Тайна происхождения человека (2 серия) https://youtu.be/LsCsUflLqi – pod textom úryvok prekladu….Vieme, že Chazari sú kríženci Slovjenov jako sluhovia semitov, to im dnes nestaci a tak chápeme, prečo Chazarov semiti a žltí v USA odstavujú na príkaz sivých, po splnení úlohy predania technológií a bohatstva žltým.
            ( viď video Sumer-vytvorenie semitov(lulu)…)

            Globálny zločinec-prediktor potrebuje nasadenie ľudí, aby bojovali proti svojim v kozmických bitkách (pozn. doteraz, len kradol deti- v USA zmizne rocne cca 30 000 a z nich robil vojakov, potom vytvoril medzinárodné utajené oddiely, ale keďže prehráva, potrebuje totalne nasadenie planéty Zem) – zase rovnaká stratégia, jako robí na Zemi, na čo pán Pjakin poukazuje – „cudzími rukami okrádať a zabíjať“ druhých-vlastných, brat brata! Preto můžeme očakávať skoré OFICIÁLNE odhalenie informácií vo filme, ktorý je tiež len súčasťou tejto stratégie.
            Potom globálny zločinec predvedie ludom technológie gravitačné a energiu z vákua, ktoré nám zničil, jako ZÁCHRANA Zeme od ekologickej katastrofy. Aby získal sympatie, ukáže
            „nové“ metódy liečenie a uzdravovanie ľudí, ktoré nám tiež zničil (vieme, že i akupunktúru naučili biely číňanov podľa starých čínskych rukopisov aj náročné operácie viď video…) Sfanatizuje médiami ľudstvo na ochranu Zeme před vesmírnym „nepriateľom“, čo už pripravoval bezstrukturalnym riadenim-filmami a uvrhne okrem sivých i bielych k boju proti svojim!!! Bielych potrebuje ako bojovníkov pre výkonné stroje geneticky homogénne a prienik jako Hitlerovci maskovaní angličtinou k Angličanom, či zabielený semiti k bielym… či duchovné rybárenie nachytanie bielych na izmi – judaizmus-židokresťanstvo+islám, budhizmus, hinduizmus, ateizmus…! Iste viete, že existujú i genetické zbrane, či kontrolné stanovištia. Miešanci nimi nepreniknú. Len preto ešte žijeme a čistí ledva prežívajú a pre
            „zobchodovanie“ mieru. A snáď už pochopia Slovjenky, akú hrůzu pripravujú deťom ak sa dobrovoľne miešajú pod vplyvom médií! Každý „čistý“ národ, rasa má svoju funkciu! Žijeme na okupovanej Zemy v okupovanej slnečnej sústave! Globálny zločinec má problém,ale nie ekologický, ten ho NIKDY za posledné tisicročia nezaujímal, jako každého zlodeja!

            http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/

            závery sú jasné – čokoľvek negatívne hmotné (objekt, zvuk, obraz…) vplýva i na DNK a vznik chorob, napr. už len jeden neprispúsobivý subjekt či objekt v triede naruší vyučovací proces a ovplyvnuje i zdravie detí…Teda integrované školstvo je silný negatívny úder na život našich detí! Nekritické používanie cudzích jazykov (teda i slov) „zabíja dušu“-Puškin.
            (Torzné polia vplývajú na DNK, torzné pole vytvára všetko hmotné okolo seba i bodka na papieri – viď i prednášky Nassim Haramein)

            Pomocné video: ďalšie videá sa tam ukážu
            Slová vplývajú na DNK – На что мы тратим жизнь

            Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI – vibrácie planet zmenili na zvuky-šepot podobný slovám i při vzniku hviezdy, slovo može urobiť samodeštrukciu, magické slová, aké slovo vzniklo do vzniku vesmiru, lepšie mlčať deň na oddýchnutie, prečo mlčať je zlato, 4:20min. runy dávne prekliatie, kanál kam skákali ludia, 12 genetický materiál čoveka prijíma zvukové vibrácie, 13min. ak používame hrubé slová spúšťame mechanizmu samodeštrukcie, 14:30 s narušiteľom, hrubcom nekomunikovať,

            https://youtu.be/ey6XBpBQ2IA
            nepouzivat-nič,nikdy, nikde, – dobré- kto to,čo to, kde to, v Petrohrade vzali vodu z vodojemov jazier… kde bol i stafylokok zlatý – keď povedali „otče náš“ 100x sa zmenšili, slová zvyšujú imunitu, egyptský žreci, rabín z Prahy oživil golema (i keď vieme, že je to rozprávka vymyslená židmi v Prahe nedávno), Imhotep-slovami zdvihol pyramídy-neboli dovtedy kamenné stavby v Egypte-mali hlinenné mastaby – a vraj Imhotep postavil mastabu…

            Tajomstvo pôvodu človeka Тайна происхождения человека (1 серия) https://youtu.be/VT4z9phpiUg (2 серия) https://youtu.be/LsCsUflLqi A
            … rozbor krvi ĺudi a afrikancov – zaver nemohol byť jeden predok – krv sa menila z červenej na sinú len u afrikáncov a semitov, podľa krvi rozdelenie do rás-zmizli zápisky pár zostalo – farba krvi podľa skupín mala iný odtieň, po správe zatvorili jeho laboratórium. Nesieme krv na základe hemoglobínu. Rusi urobili pokračovanie – v krvi je rozdelenie na rasy golubujú (modrú) do zelenkava krv-iony medi, červenej iony železa – reptily, chobotnice, škorpióny, niektoré druhy pavúkov a reptilov, ak niemá hemoglobín ale predkov reptiloidov, poloľudia polo hadi, imperátorské dynastie čínsky slnečný zo severu hyperborea – a drakonovia, kukulkán – siná farba kože golubajá (modrá) krv, keď bola meď evolúcia iná, planéta mala málo železa veľa medi-venuša, v prvotnej biblii Adam Eva mali reptiloidnu kožu a tej sa zbavili, žijeme v programe …

            Sumer- Šumer (šušľavý jazyka už vieme odkiaľ boli žreci grécka, španielska, nemecka…semiti vytvorení jako otroci) ШУМЕР – СТРАНА СТРАЖЕЙ https://youtu.be/78iK4NxEEss – 10:39váza s runami, 10:09 relief runy, 10:23 runy, 11:16 sivý zakladatel Akkadu Sargon východný semita vraj zo severu Sumera prisiel ma bradu arabskosemito černošská krútená-bol vraj vylovený jako mimino z vody, v tom čase i v Egypte vylovili vody pre Enlila, Sargon obsadil sever Sumeru mapa 12:18, za 55 rokov ovladol územie až po stredozemné more Syriu…Enlil a Inana semitovi pomohli stat sa vládcom…, keď zničil Babylon centrum Marduka povstali proti potomkom Sargona, jeho synovia potláčali povstania, vnuk Naramsin rozšíril uzemoe Akkadu na sever dal zničit chrám Enlila v Nippure za sucho-hlad, Horský Gutejci z hor Zagres zo severu a východu obsadzovali Akkad na pokyn boha Ninurty po rozrušení chrámu Enlila, Lagaš kde bol boh Ninurta neobsadili Gutejci, Gudea postavil chrám v Lagaši, Inanna našla v Uruku osloboditela od Gutejcov-černohlavci ich vyhnali, nástupca Urnam postavil chrám Nany a bohyna Ningara (Babylonsky Sín) a sám pomáhal -Urnam-sivá socha, Urnam reštauroval zavlažovacie kanále, obnovil chrám Enlila v Nippure, vypracoval kodex zákonov pre Sumer, ale ked obsadil Ninurtov Lagaš, urobil chybu a padol pod voz, boh Nana dal vládu jeho synovi Šulgimu 21:34 zase jeho sivá socha, Amarejci od stredozemného mora sa bránili, boh Nabu syn Marduka usmernoval ich na Sumer, posledný car Sumeru Ibisi už bojoval na dvoch frontoch

            Samareji (SamiArijci) od severu od Babylonu a z východu Elamiti, na mieste Vavilonu
            (Babylonu) vzniklo semitské cártvo Vavilonia s hl. bohom Mardukom (8cípe slnko), hl. Boh Anu jeho syn Enlil bol boh na Zemi mal chram v Nippure jeho červená reliéfna socha, syn Enki vládol Africkým zemiam mal chrám v Eridu jeho tmavá šedá socha, sestra Ninchursag vytvorila ludí (lulu-sivých semitov ), Ninurta-Lagaš, Nanna-Ur a Charán, Iškur patrilo sever Mezopotámie, prvý z boha Enki Marduk bol hl. božstvo v Vavilone, Nergalkontroloval podzemný svet na juhu Afriky, slnečný boh Šamaš syn Nanny mal chrám v Sikbare, jeho sestra Innana v Uruku, Nabu pomáhal Mardukovi, ale medzi sebou klany superili a využívali ludí, Marduk sa presadil a Vavilon na čele s Chammurapim sa stal hl.mesto Mezopotámie…

            Číny niet – Китая здесь нет. Секретные территории. transplantácie orgánov od bielych popísaná v čínských textoch

            1min. V 2011 angličania našli starú časťsteny – strieľne boli na juh a nie na sever. Kto chcel robiť tam vykopávky nedostával granty a povolenia, milióny ľudí to museli stavať-cheopsova pyramída je zrnko proti tej stavbe, 4:17min. r.1572 mapa světa na územi dnešnej Číny , v strede v zálive bola China a na severovýchod Kathao, nad ním východná Sibír Mongol., múr hraničí priamo s Tartáriou, ktorá zaberala ½ Euroázijského kontinentu, 5:30 čínske kroniky píšu, že tam v Tartarii žili biely ľudia… v provincii Chan jan (kolíske činskej kultúry) našli v r.1960 a vyhodnotili po 50 rokoch v r. 2013 krčahy a vázy s runovým písmom zodpovedajúcej ruskej runici, jako južnoruská kultúra Tripoly, 8:20 dávnu geografiu je potrebné prepísať, na území „dnešnej“ číny boli nájdené múmie bielych ľudí-rusé vlasy-vtedy číňania Američanom povedali, aby to svetovo zverejnili, lebo si najprv mysleli, že sú to ich predkovia, 9:30 DNK ukázalo Američanom zhodu s Rusmi a číňania ihneď vyhnali amerických archeológov a zasypali jamy náleziska, 11min. na lebke bola zložitá chirurgická operácia 3000 pred prvou podobnou súčasnou, 14min. v starých čínskych textoch je uvedene, ze biely ľudia ich učili znalostiam, 15:15 biely bohovia prišli zo severu, číňania píšu „ak nemoc nešla liečením ani ihlami odstrániťbiely bohovia odberali chorý orgán s popisom postupu i s transplantáciou i keď prvá v našej době bola r. 1933 v Chersone, 18min. Čo sa stalo, keď prv darovali znalosti biely číňanoma potom sa ohradili voči číňanom stenou?, 18:40 min. před 7525 r.bola vojna s číňanmi, ktorí nás napadli, uchovaná i v rozprávaniach, a bol stanovený nový dátum letopočtu, ktorý prepísal az Peter I. keď zmenil ruský letopočet r. 7028 na r. 1700.(teda dátum od aplikácie Biblického konceptu-programu ďalšej fázy ničenia Slovjenov a bielych ako konkurentov číny – priamo sluhov Drakonov), bol postavený múr a zakázané číňanom ho prestupovať, (maľba- sú sivý a majú znaky spodného polmesiaca jako Nibiru ako i pravoslávna cirkev, i „zjednotiteľ“ Japonska-keď vieme, že Hokkaidó mal meno Mancmaj a patril Rusom). Múr dostal meno Kij-Taj (kij staroruský – ohrada Taj-vrchol Kijtaj=nepriestupná stena,) v Moskve je tiež Kitaj gorod, čo je múr-stena,… s akou civilizáciou bojovali, kto bol národ draka a prečo nič číňania nevedia? Prvá čína sa na mapách objavuje až v 15.stor.nášho veku, 22min. Žlté stvorenie so 4 tvárami Chuan di prišlo z hviezdy Alfarego (SuihanHuan) súhvezdia Váh nazývajú ho číňania svojím prvým predkom (viď. že aj Budhu niekde zobrazujú so 4 tvármi a spomeň zločiny budhistických lámov na původnom obyvateľstve Tibetu) (pozn. Biblia berie začiatok od Adama a Evy (teda začiatok kolonizácie Nibiruáncami pomocou sivej-semitskej rasy umelo vytvorenej Ninchursag z opice či čiernej ženy vid. sumerské tab. s dodaním génov bohov-vznikli chlpáči bez svedomia-preto i čert je chlpatý, viď i bahavašta purána v sanskrite (http://www.sanskrit-academy.com/alphabet.shtml) Kalí vraví „prostredníctvom ženy rozšírim na zemi neprávosť“…)…. staré texty vravia „Chuan Li mal pomocníkov – robotov 26min. pomocou, ktorých zaberal územie Číny,“ z lode vystúpil drak a keď sa jeho brucho rozkrylo vystúpil z neho žltý imperátor, číňania nemajú původ od Adama a Evy 26:40 min.rozbory krvy v r. 2008 v číne ukázali, že 90% číňanov jako jediný národ na svete má rovnakú krvnú skupinu druhú-teda musia mať rovnakého predka a majú spolupatričnosť, kolektívne myslenie (pozn. jako každá čistá nezmiešaná rasa) Číňan sa vždy snaží konať tak, aby to bolo výhodné Číne!, 28min. Všetky rasy a národy majú pravidlo min. 4 krvných skupín, naše rasové-druhové odlíšenie robí krv druhu ľudskému, ale napr. zvieratá sa zmenou druhu veľmi odlišujú i navonok, v každom osídlení prevláda jedna skupina v Európe (biely) prvá, Aziati (žltí) druhá, tretia v strede negroidnej rasy (čierny), štvrtá je najmladšia a prevláda medzi židovskými-semitskými národmi (siví), Záver vedy je, že každá rasa mala svojich predkov a unikátne dejiny svojho vzniku, preto máme inú farbu kože, vlasov, očí,… 30min. vedec Oleg Manuelov už r. 1923 to potvrdil – Afrikánske a hebrejským-semitským národom sa rovnako menila krv na sivú – iné nemali takú reakciu.Teda ich spoločný predkovia mali sivú krv (pozn. čo potvrdzuje informáciu sumerských tabuliek, že sivý-hebreji-semiti boli stvorení Ninchursag z čiernej ženy a potiahnutý belavou kožou a teda potvrdzuje i info. z Bahavašta purány priame Káliho slová – „prostredníctvom ženy rozšírim neprávosťna Zemi“ , z véd vieme, že žena dáva telo i inteligenciu a tak s chlpatej sú chlpatý, muž dáva ducha a tak z peknej matky slovjenky může u semitov vzniknúť pekná žena bez svedomia-kurtizána či Ráchel, jako prostriedok svetozničenia morálky, či beznádejne neverný, prelietavý muž…buď všetci bez svedomia, alebo miešanci v pasti telesných chtíčov a fyzických protirečení a trápení medzi svedomím a bezsvedomím. Chazari vačšinou sú Slovjenski miešanci odsúdení po „práci“ na likvidáciu v prospech „drakona“, ale na prekonanie našeho „zmiešania“ máme silu Slova http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/ , Слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека https://yout u.be/v6zhxqFlMWI a pre nás miešancov i našim milým predkom pomoc 15min. Катерина Веста: Отмаливания для очищения Рода https://youtu.be/7trsE65eDxs )

            31:50 učenci prehliadali, že v Biblii sa nehovorí o stvorení ľudtva, ale len o stvorení vyvoleného národa a popisuje genetické manipulácie při jeho zrode (pozn. rovnako jako Sumerské tab.) Stvorenie z „prachu zemského“ může byť i stvorenie z opice (pozn.čo vyysvetľuje silné ochlpenie echt semitov) 223 génov ľudského genomu nemá žiadny živočích na zemi a tie nás najma odlišujú od šimpanza, nie sme zemského původu (pozn.Védy tvrdia, že biely sú so súhvezdia Veľkej medvedice, sivý zo Zeta Reticuli možno i Beta) 34min. Kto osídľoval zem do Adama (runovy vyznam Ad=peklo,zlo Am=ochranca) a Evy stvorených génovými manipuláciami? …

            36:30 25% obyvateľov Ruska dodnes má v DNK haploskupinu, starú 50-60 000 rokov, taký musí byť ruský národ minimálne starý, každý 2. eurpoid-biely na svete je nositeľom Slovjenského génu,

            37:40grécky dejepisec Gai Julius Salin píše v 3.stor.n.l. „Slovjenské národy mali možnosť stretávať sa so svojimi bohmi“ inde sa píše- „posielali svoje krásavice bohom a vracali sa tehotné“, teda tzv. Sovjenský genom je genom starých ruských bohov, 38:50 ak sme deti bohov, prečo nanachádzame artefakty? – no pravidelne sa objavujú tieto nálezy, ale sa zamlčujú, r.1900 stroj z Antikythéry 39:20min 2000r. staré s runami-položenie každej planéty slnečnej sústavy určuje v každom okamihu-je to mechanický počítač starý 2000 rokov, 41:40 kamenné zariadenia v Primorsku-viacero geologických inštitútov nevedelo určiť materiál, boli to presné konusy a rúry z riedkeho minerálu Moasanita, ktorý je jako diamant-almaz a nedá sa urobiť vačší na zemi jako očko na prsteň, kryštáli musel niekto odlia, veľké kusy sa nachádzajú len za hranicami snečnej sústavy v ďalekom kozmose, prášok z moasanitu chráni kozmické lode před teplom-teda sú to časti kozmickeho zariadenia, ktoré havarovalo, 1937 na hranici Tibetu a číny v jaskyniach našli kamenné disky z granitu s drážkami-vnútro z kobaltu, pulzujú, Artefakty ukazujú, že nemáme presné dejiny ľudstva.

            Priklad bezstrukturalneho riadenia davu
            https://pastebin.com/Dnc6m0Cv

            Terminy pouzivane p. Pjakinom
            https://pastebin.com/aSTDnNjw

            Staroslovjenske slova a ich vyznam
            https://pastebin.com/LbX7RcEH

            navrh

            kolkobudeszit | 25.09.2017

            https://pastebin.com/5U1pc7B7
            Odpovědět
            Re: navrh

            kolkobudeszit | 25.09.2017

            prave si Hox zmazal i reakciu ” Cloveka” a potvrdil pravdu p. Pospecha tym, ze si cenzuroval moj prispevok upozornujuci na vazne udalosti-uvedomujes si, ze ponesies karmicke nasledky i v sulade s Vesmirnym konom slobodnej vole, ktoru si obmedzil i citatelom?
            Odpovědět
            Re: Re: navrh

            Tomi | 26.09.2017

            Ten si neuvedomuje nič. Veď pácha zlo a ešte sa smeje Bohu do tváre.

            KOB je protiváha globalistov k Biblicej koncepcii.

            Po páde SSSR GP prišiel o protiváhu na mape geopolitiky, ali i gp. Nebola proti váha voči USA a Biblickej koncepcii. Toto rieši KSB a Kobisti.

            Všetky tie tzv alter weby sú protiváha GP proti mainstreemu.
            Zdanlivo idú proti sebe, ale v zákulisí sú riadené s jedného centra.
            Ty idioti na nižších úrovniach riadenia to ani trochu nevhápu. Oni nsozaj veria, že sú lepší, ako ostatné weby a tak proti ich názorom bojujú. Je to nekonečný boj. Podobne ako v politike. Na scéne idú proti sebe a potom sa zÿdu niekde na párty a podávajú si ruky.

            To samé zaznobin a GP.

            Ruská KSB a Biblická koncepcia idú ruka v ruke. Ten konflikt medzi nimi vytvárajú iba na oko. Aby sa Ruská KSB rozšírila ako protiváha biblickej. To bude GP podpirovať. Preto tie preklady. Aby bolo Kobistov (gójov) čo najviac a potom ich poštvú proti kresťanom (biblistom) tak začne najbrutálnejšie krviprelievanie v našej histórii a všetko to pade na Rusko. Čoby zdroju KSB. Ktorá zámerne vytvára ideologické rozpory proti Biblii.
            Preto to zlorečenie biblii zo strany KSB.

            V skutočnosti tam rozpor nieje. To je iba kaleidoskop.
            V zákulisí na vyšších úrovniach sú jedna riť. Tý ktorý sú nižšie (gójovia) sa medzi sebou mydlia. Zatiaľ čo Pjakin či Zaznobin si spolu s GP mydlia ruky.

            Tvária sa ako veľký vlastenci a pritom pokladajú pod Rusko atómovú bombu na konceptuálnej úrovni.

            Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-17-09-2017/

            • Robo, a s tímhle souzníš?
             Šedivý Drakoni, města v dutém Marsu…
             Unesený děti z USA nasazený do vesmírných bitev ….

            • Nie, ja skôr verím, že tie deti končia na hnusných satanských rituáloch u tvoroch, ktorým “svojou nevedomosťou” slúžiš i ty.

             A uznáš, že vo svetle podobných vecí sme tu na teba skutočne neskutočne milí.

             Zneužívaš dobroty J., ja by som ťa tu vypisovať nenechal..

            • Neviem Jura – ty si ten úvod k tomu nečítal? Ja ti ho tu zacitujem:
             Skopírovala som nejaké veci z diskusie pod Pjakinom na NWO, ktoré so sektou Pjakinovou súvisia. Hox to všekto mazal…
             Neviem, čo to je, pozriem zajtra. Je tam toho oveľa viac, ale už to mazali aj na NWO, hneď, ich Hox upzornil…

             Takže tu napastovala skrumáž vecí ktoré boli mazané z NWO a Leva-netu.

             A Ty sa ho spýtaš, či s tým “souzní”?? A pri takejto manipulácii sa má s tebou ešte niekto baviť? A to si myslíš že naša dobrota je bezhraničná? Tebe nie je jasne zameranie týchto stránok? Tieto stránky sú protikokotizmu. A preto tu nie si dobre. Tu si presne na opačnom brehu ako zastávaš. Či vedome alebo nevedome je lauterfuk. Cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami. Buď sa preber alebo páľ.

        • ..a že Pjakin je Žid, sa dozvieš na vodass, hľadaj.

         Ja hovorím, že je židák, to totiž rozlišujem..

         • Pouze se vykrucuješ.

          • :-)) Je veľmi zaujímavé, jak všetky svoje úchylky bez váhania prisudzujete iným.
           S emikmi podobnosť čisto náhodná.

           Lenže ja už viem, že písanému textu nerozumieš, tak pár vecí zopakujem:

           – pozri si tieto stránky. Nepochybujem, že o odpoveď máš skutočný záujem a tu ju rozhodne nájdeš
           – namatkou teda “som jeden z najlepších politikov v RF”
           – “Žirinovskij zomrie!” a následná smrť jeho manželky (samozrejme tragická a nešťastná, nikto normálny mu to neprial a nepraje)
           – “globalizácia je objektívny / nezvratný proces”
           – a milión podobných

           Najväčším dôkazom je ale ovocie v podobe čs. členov sekty pjakinovej.
           Viď ty, viď väčšina skvadry na vodass.

           Je ti ešte niečo nejasné?

           • aha, teď jsi mě prozradil … já ti celou dobou vlastně nadávám do buzerantů a sektářů

            A sektářký internet to překládá na příkaz Globálního predátora jako tvoje slova.

            • Do buzerantov som ti zatiaľ nenadal. Že si sektár, nezaprieš.

            • Vlastne pravda, tu celkom hore.
             Tak dobre, o tebe si na rozdiel od krasoňa nemyslím, že si na chlapov.

             Ale nemusíme sa tu o tom baviť, však nie?
             Krasoň s tebou po mailoch určite o tejto téme rád podebatuje.

            • jura ako si vysvetľuješ, že “jeden z piatich najdôležitejších politikov v Rusku” a podľa rečí doslova aj Putinova pravá ruka je odkázaný na prosenie o milodary cez paypal a podľa jeho vlastných rečí nemal s deťmi ani kde bývať, keď len rozpočet na návrh najnovšej Putinovej limuzíny bol tuším 3,7 miliardy?

             Vyzerá to, že aj o jedného z piatich najdôležitejších politikov v Zimbabwe je podstatne lepšie postarané, než o Pjakina v Rusku. To by napovedalo dve možnosti, buď je Putin sadista ktorý týra svojich najvernejších a najdôležitejších radcov/mentorov/politikov Pjakina a Zaznobina alebo Pjakinove tvrdenie o jeho vysokom politickom postavení a dôležitosti nie je pravdivé. Pokiaľ v takto dôležitej veci Pjakin nehovorí pravdu, tak v čom všetkom ešte zavádza a klame?

            • Presne,ako píšeš J..
             Mňa by zaujímalo,čo len budú svetové elity aj Putin robiť,keď si Pjakin zabudne dať ráno kávu a nebude mať z čoho čítať a z usadeniny nič pre GP,podpindosníkov,Pjeknikovcov a iných užitočných …. nič nevyveští?
             Čo si potom všetci počnú???

            • Zas manipuluješ :))) Práve v tejto odpovedi Ti nenadával, ale Ti poskytol odpovede. A uviedol príklady Pjakinových “predpovedí” – ktoré sa ukázali čírym nezmyslom – nehovoriac, že aj tak znejú. A ty, pičús – to zvrtneš na nadávky a nezareaguješ na nič iné. Nepreceňuj anonymitu internetu. Napr. Honzík ju precenil.

            • To bude tento Jura:

             http://www.zvedavec.org/showip/345793/6811/1/a/

            • Keď si tie Jurove a aj Hoxove a spol.príspevky so zapnutým mozgom prečítate,tak je jasné,že im ide len a len o jediné,a to GP globálneho parazita chrániť a ospravedlňovať.
             Špinavci na čele s Pjakinom!!!

            • Pretože len chorý mozog vymyslí,že svine,ktoré májú v sebe vložený taký program,aký majú,to znamená protiľudský,sa dá vychovať,alebo preprogramovať,keď po tisíce rokov len ničí,rozbíja,parazituje,využíva,zneužíva,klame,podvádza,manipuluje…dajte si tu všetky vlastnosti diabla…a Človek pre také svine nemá žiadnu cenu,len tú a dovtedy,pokiaľ mu prináša výhody pre nich,diablov.

            • Nechám Vás už na pokoji …

             Netuším, jestli někdy pochopíte, že poukazovat na chyby (z toho co poukazujete je stejně většina chyb pouze domnělých, ale o tom může být debata) je jedna věc … tu vám nekritizuji. Když mám být konkrétní, tak Pohádku jste našli pěknou a v podstatě ji chápu jako negativní reklamu (a ta jak známo neexistuje). Žirinovskij dostal varování a alespoň částečně ho vyslyšel, čímž se situace změnila atp.

             Upozorňuji celou dobu Roba (a teď vlastně i Vás), že chyba není důvod k označení nosatý žid (nyní změněno Robem na židák).

             P.S. Pro Roba mám vzkaz: nalezneš ho na místě, kde tohle všechno začalo.

            • Nálepkujete často, reaguje zásadne iba na čo sa vám hodí, mamipulujete, urážate, …

             Nemám sa s tebou o čom baviť a žiadne dary od teba neprijímam, juriku.

            • Akú Pohádku? Kto je za všetkými chujovinami na nete? Heheh … napr. ako ďalšia vec – ako Pjakin nadava Ukrajincom. Ktorí sú len obeťou mocenských hrátok. Ako ich tam uráža. A ako kedysi na levašov nete (netreba zabúdať na pôvod – teórie Levašova …) keď ich tam urážal TauRus a ich národné symboly – a ja som si dovolil oponovať – na čo mi bolo vysvetlené že ukrajinci nie sú žiaden národ len zblbnutí rusi :))))) A Pjakin tú nenávisť rozdúcháva statočne. Po ovocí ich poznáte – a jeho ovocím je nenávisť Rusov na Ukrajincov a naopak. A naposledy do nás … a do Čechov kvôli legionárom. To sa aj Lin nasrala. Inak tí legionári – hádaj akého pôvodu boli poväčšine. To už neboli Štefánikovi legionári. To boli Mäsárykovi legionári. Žeby mala pradeda legionára? Hmhm. A nadávať národne cítiacim. Ešte raz. Buď sa preber, alebo páľ do puče. Tu ti pšenka nepokvete.

            • Robo, jsi ve velkém omylu … ono tě to dostihne.

             P.S.
             Právě jsi mě přesvědčil, že ti to posílat nakonec nebudu. Nebyly by ty informace u tebe v bezpečí.

            • Jura,Robo Ťa má na háku.
             Už si trápny.Na svojej levaneťáckej diskusii pod Pjakinom,si sa tuším 4x zapojil a ľudia Ti to rozporovali a Ty nie si schopný žiadneho argumentu,pretože tí ľudia majú pravdu.
             Tak radšej zalezieš,ako hnida a tváriš sa ako morálna autorita???,že,musím sa smiať,že vraj u Roba by akési Tvoje informácie neboli v bezpečí?
             Kto sa Ti o nich prosí?
             A mimochodom nezdá sa Ti,že to Teba dostihlo?
             Ten podtón vyhrážky na Roba si nabudúce odpusť,dobre?!

            • A vidím,že si to dobre schytal od všetkých aj na NWOO.
             Radili sme Ti,nevyliezajte zo svojho chlieva!Nepočúvaš,tak máš,čo Ti patrí.
             http://www.nwoo.org/2017/09/17/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-12-09-2017/#comment-1009793

            • NN, z písmenek poznat tón …. tak to bych chtěl taky umět.

            • To učí život a skúsenosti…to v tučných knihách nenájdeš.

          • Nikto tu netrepe okrem Teba.
           Nech Ti Hox vytiahne tú diskusiu,kde sa to rozoberalo,ak to nevieš nájsť.

   • Malíček Pjakin tej skromnosti teda nandal – no zřejmě slušnej oddíl… :)
    Spomínam si vlani 11/2016 pred voľbami v júesej, ako tento jeden z pätoprstých žrecov Pjakin dopredu razantne predpovedal kroky Trumpa, smrť a priebeh udalostí u Žirinovského… a o pár týždňov mu zomrela žena a riešil osobné veci + kak polučiť ďengy na byt a pre deti spolu s podporou ich projektu.

    37:55 – Vystoupení Žirinovského, jeho podpora Clintonové a osud po vítězství Trumpa –
    Žirinovský přihrál voliče Clintonové, když potvrzoval, že Trump je loutkou Kremlu, Trump mu to neodpustí, Žirinovský si podepsal ortel smrti a tento úkol splní “clintonovci”, přes něj bude navíc dána lekce všem, kteří nebudu chtít přejít pod zájmy Trumpa.
    https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-14-11-2016-vitezstvi-trumpa-jako-vitezstvi-globalistu-porovnani-voleb-a-brexitu-reakce-politiku-vitezstvi-trumpa-a-rusko-protesty-v-usa-interview-h-kissing/

    Predpoveď o Žirinovskom /43:00/:
    https://www.youtube.com/watch?v=96NbGLVl7Q8&feature=youtu.be&t=41m56s

 43. Zajímavě zpracovaný kámen z minulosti, jde hlavně o tak zvané megality https://www.youtube.com/watch?v=x1FiiPLzo_8
  https://www.youtube.com/watch?v=TqUtb1O4TkA

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>