1. Jožo Pročko o Ficovi
  http://www.mojevideo.sk/video/2b33a/jozo_procko_o_ficovi.html

 2. http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-minister-vnutra-vyzval-k-zjednoteniu-davok-pre-imigrantov-aby-mali-zaujem-ist-aj-takych-krajin-ako-slovensko/1133148

 3. http://www.hlavnespravy.sk/premier-fico-si-nemysli-ze-je-potrebne-referendum-o-integracii-jadra-eu/1131562

 4. http://blog.hlavnespravy.sk/2053/bude-marian-kotleba-schopny-skutocnej-zmeny-na-slovensku/

  Toto je zatiaľ prvý článok toho pána Ľuboša Ďurfinu.
  Začínajú písať blogy obyčajní ľudia,ktorým nie je jedno,čo sa u nás deje?
  Má to v hlave dobre zmapované,tak nech len píše.

  • Tomu pánovi Ďurfinovi chceli na “ne-pravda.sk” zrušiť blog

   výber z xichtoknihy:
   https://www.facebook.com/search/str/Lubo%25C5%25A1%2B%25C4%258Eurfina/keywords_top

   27 srpen v 18:53 ·
   Priatelia, tu je celý článok o p. Kotlebovi už v poriadku a odblokovaný, istý dobrodinca mi ho poslal z archívu na google.sk, lebo na “pravda.sk”, kde bol uverejnený ho definitívne zmazali s pohrozením, že mi zmažú aj moj osobný blog….
   Po cenzúre na “pravda.sk”, kde článok o p. KOTLEBOVI nakoniec zmazali, bol tento článok mierne upravený a presunutý na INFOVOJNU, prosím zdieľajte a šírte – veľmi aktuálne a potrebné…
   https://blog.infovojna.sk/bude-marian-kotleba-schopny-skutocnej-zmeny-na-slovensku/#comments

   • Sorošové štetky na “ne-pravda.sk” nemajú šancu zastaviť pravdu!
    Sú to úbožiaci,ktorí dostanú to,čo si zaslúžia!

 5. http://blog.hlavnespravy.sk/2039/koho-zaujmy-obhajuju-terajsi-drzitelia-moci-v-state-tie-nase-slovenske-alebo-zaujmy-cudzej-moci/

  Z diskusie:

  Bolo by velmi žiadúce, aby sa dôkladne osvetlila temná minulosť agentov fica a lajčáka
  v rámci samostatného blogu – a vyzametať všetky tmavé kúty ich minulosti až do 80tych rokov – ktorá priamo súvisí s ich dnešnou zločinnou snahou o likvidáciu slovenskej štátnosti v totalitnom J€anglosaskom negroarabskom kalifáte – na čo nemajú súhlas občanov Slovenska
  Faktom je, že “štandardný” agent fico – podporovaný J€médiami – ako vzorný žiačik bifloš – splnil a plní všetky príkazy svojej J€centrály – a nikdy nekládol odpor – dôkazy sú nespočetné a každému známe – neexistuje žiadny kontrapríklad . Tzv. ficove odmietanie migrantov
  a žaloba na kvóty boli iba teatrálne predvolebné gestá = ficove cynické klamanie občanov .
  Dnes už obaja zapredaní J€bolševici odhodili masky – a vidíme serešove a ročildove bábky, ktoré oklamaných občanov považujú za tupé stádo – ktoré má iba platiť dane a držať krok – názory stáda ich nezaujímajú – nazývajú to “štandardná demokracia”
  Podobná “štandardná demokracia” bola aj v stredovekých monarchiách – ale ktorý monarcha by bez boja predal svoju monarchiu za 30 strieborných – ako bilbordoví “ochrancovia Slovenska” – aškenazy agenti fico a lajčák ?

 6. Jekaterina Jeva 27. august 2017 o 11:07

  Prave prebiehaju letne Majstrovstva sveta v biatlone v Rusku. Same Slovanske narody su tam. http://www.eurovisionsports.tv/ibu/ Zanedlho stihacka – zeny. Sestry Fialkove v akcii.

 7. http://www.hlavnespravy.sk/fico-delenie-csfr-pred-25-rokmi-patri-minulosti-dnes-je-dolezite-jadro-eu/1115440

  “Chce byť Slovenská republika súčasťou jadra v eurozóne? Čo urobí Česká republika ako krajina, ktorá euro nemá? To sú otázky, ktoré je potrebné riešiť,” povedal Fico a zdôraznil, že sa snaží posunúť Slovensko do jadra Európskej únie.

  “Som za to, aby Slovensko nezmeškalo tento vlak. Ak sa budeme viac integrovať v oblasti sociálnych systémov, daňovej oblasti a tak ďalej, môžeme za rok prijať opatrenia a kroky, ktoré nás O DESAŤ ROKOV môžu priblížiť k priemernej životnej úrovni Európskej únie,” uviedol Fico.

  Pripomenul, že nemá problém s rešpektovaním faktu, že na čele integračných procesov v Európskej únii sú Nemecko a Francúzsko.

  Čím ďalej,tým “lepšie”.O 10 rokov bude tu akurát islamský chalifát.Zastavme toho jadrového blázna a kolaboranta!

  • Čo sa týka toho “priblíženia” k priemernej životnej úrovni EÚ – to bude prebiehať tak, že krimigranti “vyžerú” zdroje bohatších štátov, tam pôjde životná úroveň dolu a my sa “slávnostne priblížime” životnej úrovni Európskej únie. A môžeme byť radi, ak tu ešte nebude kalifát. To je to Ficovo “jadro”.

 8. k tomu nemeckemu zlatu
  https://www.rt.com/news/400656-schulz-germany-us-nuclear/?utm_source=browser&utm_medium=aplication_chrome&utm_campaign=chrome
  ozvucuje sa ze americke jadrove zbrane by mali byt oddidene s nemecka

  • Inak z úplného nadhľadu je to jasné. Tak, ako to išlo cez históriu, tak je to aj teraz. Veď 2.SV tiež spustilo Nemecko, štát, ktorý za pomoci bankárov náhle začal prosperovať, zrazu mal najsilnejšiu armádu na svete, tiež zo začiatku “šíril” hodnoty demokracie a rovnosti. A potom sa peniaze, podniky, podpora “presunuli” inam. Do dnešných USA :))) … No ale dnes sa už zas “presunuli” peniaze, podniky, podpora inam. Do dnešnej Číny – a asi aj Ruska zčasti. A takto sa nám Kolo dej-ín otáča :))))))

   • Tiež zaujímavá súvislosť…
    “Jadro je nemecký fašizmus. Gestapo, naka, máme. Diktatúra sa pomaly plazivo zosilňuje. Nebolo niečo podobne v r 1938?
    Áno, presne tak, história sa opakuje, fašizmus naberá na sile v celej Európe pod taktovkou EÚ! To isté sa dialo pred 2.svetovou! Aj Mníchovská zrada (viď. Ficove jadro), aj plán Barbarossa (viď. obkľúčenie Ruska vojskami NATO).”

    • To je to poučenie z dejín ktorého sa máme držať. Stačí 100 rokov do zadu. To ešte ako tak vidíme :)

     • Toto jadrový fico pre svoje vlastné egoistické politické ambície,ktoré chce realizovať vlastizradou národa,nikdy nepripustí,lebo mu je to jedno.

      Na Slovensku mu vôbec nezáleží,záleží mu len na
      sebe,egoista,populista,manipulátor,zradca,zapredanec,neváži si ani tie dôchodkyne,ktoré ho volili,bezcharakterný,amorálny zlodej a zradca,nič viac…
      Je tak zaslepený a presvedčený o svojej nenahraditeľnosti,že zákonite musí skončiť.
      Tak,ako sa hovorí,nenahraditeľných sú plné cintoríny…a toto si ten jadrový nechce pripustiť.Ale bude musieť.Skončí na smetisku dejín,ako najväčší ponovembrový zradca Slovenska.
      Ani dzurindovsko-miklošovské protištátne konanie sa tomu,čo robí jadrový nevyrovnajú.

      • http://www.hlavnespravy.sk/pre-polsko-madarsko-su-narodna-identita-zvrchovanost-zakladnymi-hodnotami-odmietaju-kvoty-aj-jadro-eu/1113296

       • Ale áno, veď ja to všetko viem :) A to vôbec nevyzeral na také hovado. Ale už mu priškripli gule, tak už je :)

    • J.
     Ako to zoberieš, u mňa, jedného času ako poľnohospodára, slovo jadro predstavovalo len jednoducho obilný šrot. S tým šrotom je automatický zviazaný dobytok, ktorý ten šrot žerie. V tejto dobe si treba uvedomiť že ten dobytok sú zradcovské mocensko- sionistické štruktúry takz. svetového spoločenstva vo vedení rôznych štátov, ktoré sú odsúdené len čakať kedy pôjdu na bitúnok. Kĺbko zacyklených sionistov pri moci čaká len na svoju časenku nástupu na bitúnok, pritom časenky budú vystavovať Slovieni. Inak súhlas.
     S pozdravom. Slovienom, všetkým Slovano – Árijcom a ich poznaniu zdar!

 9. Konečne viem,čo má jadrový na mysli pod pojmom “vyslaní pracovníci”.
  Chce nás a Slovensko zničiť neuveriteľným tempom…
  http://www.teraz.sk/ekonomika/vremisovasr-potrebuje-v-otazke-vysl/276774-clanok.html

 10. Ficove zlodejiny… dobrý článok od pána Kohúta http://blog.hlavnespravy.sk/2023/fico-kontra-danko/

 11. Když přemýšlím nad tím, jak směrem tato civilizace směřuje, napadá mne, jak jsme vůbec rezistentní vůči tlaku, který na nás systém vyvíjí.

  Migrační krize trvá přes dva roky s neztenčenou silou a jediný výsledek je, že přicházime stále o více práv. Poslední papež se nechává slyšet, že osobní práva migrantů jsou více než práva států. Mainstream píše, že teroristické útoky potrvají 5-10 let a potom bude vše fajn (asi si zvykneme nebo už to nebude potřeba).
  Všudypřítomná manipulace tvrdí, že si za všechno můžeme sami a že my jsme ti nemoderní rasisté, kteří neuznávají “nové” hodnoty.

  To vše a ještě mnohem více za necelých 16 let od útokú na dvojčata. Za pouhých 16 let je vše v hajzlu a k tomu lidské nuly v podobě některých politiků odvádějí pozornost kroky, které jdou proti normálním lidem, kteří chtěli jen slušně prožít svůj život.

  What the Fuck?

  Situace zašla tak daleko, že je prakticky nezvratná. Člověk hez seběvědomí může vytvořit jediné, civilizaci bez seběvědomí se kterou si mocní tohoto světa mohou dělat, co chtějí.

  A tak upřímně, většina z nás čeká, zda se stane zázrak a kdo ho vůbec uskuteční. Otázkou je, jestli Bůh má vůbec zájem o takový materiál, který je v systému k dispozici. Netuším, kolik lidí je schopno splnit svůj smysl a zvrátit nastálou situaci. Ono totiž, i když se nenecháme zmanipulovat a ustojíme tlaky systému, nemáme žádné skutečné prostředky ke změně. Můžeme jen hledět k Rusku, ale i tam lidi nakupujou v Auchonu, Ikei, Lídlu atd. Tedy i tam systém funguje na stejných principech jako na západě.

  Takže co dále? Čas na záchranu posledních zbytků hodnot, které tuto civilizaci drželi při životě, se povážlivě krátí.

  • el,konár našej civilizácie je napol spílený.
   Kým väčšina nepochopí,ako ten systém,ktorý nám odnepamäti vnucujú funguje…konár sa zlomí,drží už na vlásku.

   http://www.auria.sk/blog/18-slov-ktore-iluminati-otocili-s-cielom-kontrolovat-nas

   https://dennikn.sk/blog/da-sa-zachranit-nasa-upadajuca-spolocnost/

 12. Takto nejako vyzerá to “jadro” v Londýne:

  planéta opíc naživo a polícia len trápne ustupuje
  http://www.cum.sk/v/jwPz/vetrelci-v-londyne-utoci-na-policii

  • sa ani nečudujem… Náčelník asi týmto chudákom opičiakom pustil video, kde samice európanky takto zvádzajú k páreniu a k bohatým švédskym stolom spolu s etno-muzikou, aby sa cítili ako doma – slepičí úlet
   https://www.youtube.com/watch?v=VVAQdCA7JIw
   https://www.youtube.com/watch?v=MHi2E8nN5Us
   https://www.youtube.com/watch?v=KqXHa4afxnc

   rok 1992, klip od kapely Megadeth – Symphony of Destruction
   politici, ľudia proti systému, obrátená vlajka USA
   https://www.youtube.com/watch?v=h2LG7JXK5mQ

   • Keď aj tie rôzne tanečné školy,ktoré sú na výslní sú našej mládeži vtĺkané cez neziskovky,granty zo západu.
    Pripomenul si mi,ako moja mladšia dcéra si vynútila chodiť na kapuéru/neviem,ani ako sa to píše/.
    Ja som o tej kapuére nič nevedela,tak som ju nechala,bola v puberte…po prvom verejnom vystúpení som začala samozrejme “diplomaticky” na ňu vplývať,že stráca svoju ženskosť,že začína chodiť ako medveď,že stráca ženské pohyby.Netrvalo mi to dlho,pochopila a prestala chodiť.
    Pár krát som bola aj tvrdá a povedala som jej,že už je jak chlap.Musela som.Keď mi chcela predviesť nejaký nový prvok,proste som jej povedala,že nemám záujem a nepáči sa mi a hotovo.

     • Stačilo mi jedno verejné vystúpenie a bola som v šoku,čo to stvára.
      Musela som zakročiť a ver mi,keď sa do niečoho rúti,ja jej tú kapuéru otĺkam o hlavu aj dnes,ale už sa na tom “medveďovi” bavíme.
      Ona fakt bola ako medveď,vtedy.

      • Práva na toto sme tu, aby sme dali tak jakšepatri do laty to, čo je prozápadne zdegenerované a ubíja dušu a cit v človeku a dokiaľ sa to dá, tak na príkladoch tiež poukázať. Mám za to, že treba akýmkoľvek dostupným spôsobom poukazovať na manipuláciu, praktiky a nástroje tých skřetov, čo usilujú druhým vziať to, o čo sami už prišli…

       • Presne.Vtedy som o manipulácii atď.nič nevedela,ale mám oči a vidím.
        Na toto fakt netreba vysokú školu…Kuknem a vidzim,či hej,či ňe.

        • Domotali sme si rubriku O Ficovi a jadre EÚ…

         Pokus o prekonanie ficových tisíc klikov,na slučke ho zajtra bude držať Makron…
         http://www.mojevideo.sk/video/18c9d/pokus_o_prekonanie_ficovych_1000_klikov.html

   • Jekaterina Jeva 23. august 2017 o 16:19

    r. 1984 INXS “Dream of black boy, dream of white girl and wake up to a brand new day to find your dreams are washed away…https://www.youtube.com/watch?v=1XHU6Zk240c

    • Včera jsem to poslouchal v autě, je to na jejich výběrovce.

     Říkal jsem si, jak je možné mít tolik hitú na max. třech taktech.

     No a potom to tak končí, že se Hutchins oběsí na klice od hajzlových dveří, když skončí jeho románek s manželkou od pravdoláskaře Boba Geldofa.

 13. http://www.topky.sk/cl/100535/1651271/Slovensko-je-uspesne–mame-na-to-byt-v-jadre-EU–Fico-oznamil–preco-sme-na-tom-dobre

  „Je to národnoštátny záujem Slovenskej republiky byť v takomto jadre. A nielen byť v ňom, ale byť aj pri tvorbe rozhodnutí, ktoré toto jadro budú v budúcnosti tvoriť. A súčasne veľmi otvorene hovoríme, že byť v jadre nebude zadarmo,“ vyhlásil na utorňajšej tlačovej konferencii predseda vlády.

  Sprava predseda vlády SR

  Účasť Slovenska v jadre Európskej únie však podľa premiéra nebude súvisieť len s ekonomickými a rozpočtovými parametrami, spolupráci v obrannej oblasti či azylovej politike, ale aj v približovaní v sociálnej oblasti.

 14. http://www.hlavnespravy.sk/fico-slovensko-splna-podmienky-byt-v-jadre-europskej-unie/1110862

 15. http://www.hlavnespravy.sk/potrebujeme-aktualne-schopne-pozemne-vojsko-alebo-nove-stihacky/1110604

  Minister obrany totiž podľa informácií portálu Pluska.sk nechce nakúpiť stíhačky Gripen, čo zas pre zmenu odmieta vládny Smer-SD. Gajdoš chce totiž oživiť ešte súčasne Migy a predseda parlamentu Andrej Danko preto navrhuje radšej vyzbrojiť pozemné vojsko.

  Slovenská republika má podpísanú abonentnú zmluvu na servis stíhačiek s ruskou firmou RSK Mig do roku 2019 s možnosťou skrátenia o jeden rok. Ruskú stranu na Slovensku podľa slov hovorkyne ministerstva obrany Daniely Capákovej zastupuje slovenská spoločnosť Willing. Za spoločnosťou stál v minulosti podnikateľ Miroslav Výboh, ktorý sa osobne pozná s premiérom Ficom.

  Minister obrany chce spolu s Dankom životnosť Migov a servisnú zmluvu s ruskou stranou predĺžiť. Na to však potrebuje súhlas spoločnosti Willing a tu už vzniká problém. Tá totiž podľa informácií menovaného portálu rokovania blokuje.

  Spomeňte si,ako jadrový fico donútil gajdoša prísť na koberček.Jak ho tam pucoval,že zbrane jedine európske riešenie…nákup nepotrebných zbraní od Nemecka,najskôr a zadĺženie,tak tak,ako v Grécku a lividácia ako píšu v diskusii ľudia.Grékov Nemecko donútilo predávať ostrovy,svoju zem…a to isté čaká nás.
  Vďaka jadrovému a zadĺžovaniu cez zbrojný priemysel postupne prídeme o pôdu,vodu,nerastné bohatstvo.
  Bola o tom tlačovka ešte pred tou vládnou krízou.

  Aspoň vidno,zase fico pomocou svojej nastrčenej figúrky Výboha zo spoločnosti Willing blokuje všetko,čo by mohlo byť pre Slovensko výhodné.
  fico je neskutočná šľapka.Škoda slov.
  Všetko sa mu vráti!

 16. http://www.hlavnespravy.sk/precitajte-si-text-memoradna-ktore-lajcak-podpisal-s-nemeckom-ktore-nas-vtlaci-jadra/1109646

 17. Kde nás jadrový fico chce vtiahnuť.
  http://www.hlavnespravy.sk/po-nemecku-sa-potuluju-statisice-odsudenych-ilegalnych-pristahovalcov-nie-je-ich-kam-zatvorit/1109520

 18. Jana Tomíková • pred 3 hodinami
  Keď sa nebude vláda riadiť čisto volebným programom, na zaklade čoho dostala MANDÁT od volicov, tak je potom celkom zbytočné predkladať nejaké volebné programy a rovno z toho môžeme urobiť súťaž krásy a podľa toho vyberať poslancov. Argumenty, ze vznikajú nové situacie, ktoré treba riešiť, nie sú namieste. Pretože takéto závažné veci by urcite boli jednou z kritérií, či by bola strana zvolená, alebo nie. Toto je úplná zmena statusu štátu, o tom reč pred voľbami nebola. Toto je na všeľudovú otvorenú diskusiu a referendum. Kto ste niekedy podpisovali Mandantnú zmluvu viete, že poverená osoba môže konať výlučne v jej rozsahu a nič viac. Naša vláda ale aj ostatné, si mýlia mandát s korunováciou…

  http://www.hlavnespravy.sk/harabin-fico-nema-ziadny-mandat-aby-vstupoval-nejakeho-jadra/1109048

  • Voličí jsou pro ně zajímaví jen měsíc před volbami, uzavřením volebních místností jsou už zajímají jen jako oslíčci otřeste se. Prostě a jednoduše demokracie je jen slovo, které k sobě nemá hodnotový ekvivalent.

  • Politici sa chovajú k voličom ako holuby.
   Pred voľbami im zobú z ruky a po voľbách im serú na hlavy.

  • http://blog.hlavnespravy.sk/2023/fico-kontra-danko/

   http://blog.hlavnespravy.sk/2015/vie-premier-robert-fico-o-dokumente-mnichovska-dohoda-2016/

   • Zopár komentárov z diskusie pod týmito článkami:
    Jonathan Alena • pred 13 hodinami

    Nateraz by pomohlo, keby Danko povalil vládu Fica, a potom by sa rozbehla široká diskusia aj na túto tému. “Jadro” by sa stalo základnou témou politického boja v predčasných voľbách a Fica by odstavilo! Fico už nás dávno chcel zapredať do rúk nadnárodných korporácii v súvislosti s transatlantickou dohodou TTIP. Toto Trump stopol, tak to teraz chce Fico urobiť pred nadnárodné korporácie a banky, ktoré diktujú politiku EÚ. Toto Ficovo víťazstvo bude znamenať definitívne zničenie Slovenska, čo je Ficov základný cieľ. Nadnárodné korporácie a diktát Nemecka nás následne pripravia o posledné zvyšky národného majetku, t.j. o vôdu, pôdu a lesy. Budeme nútení im ich odovzdať. Je to náš koniec!

    Jonathan jjozef • pred 14 hodinami

    Ty si taký slepý ako aj tvoj vlastizradný Fico. Pjakinovi nesiahate ani po členky, lebo keby ste čo len niečo pochopili z toho čo hovorí o globálnej politike, tak by ste museli vidieť, že agenda nastolenia globálneho fašizmu – čiže NWO, na ktorú vsádza Fico, pôjde do hája. Vie to Putin, Trump, Zeman, Orbán, len sprostý Fico to nevidí a slepo nás ženie do záhuby. Závidím Maďarom aj Poliakom ich prezieravé vlastenecké vlády a hnusí sa mi Ficova vlastizrada! Krysa odporná! Dúfam, že čoskoro skončí a že Danko sa mu vymkne z pod kontroly a ficovláda sa rozpadne.

    Jonathan jjozef • pred 15 hodinami

    A ja tebe vrelo odporúčam, aby sa ti už konečne otvorili oči a uzrel si skutočnú odpornú Ficovu tvár. Keď dokončí dielo svojej skazy na Slovensku, potom nám ozaj neostane nič iné, len utekať. Mladí už aj tak vo veľkom zutekali – pravda tiež do bahna islamizujúcich sa západoeuropských krajín. Nakoniec to dopadne tak, že pred fašisticko-islamským terorom sa bude utekať do Ruska. Verím, že Ficova vlastizrada mu zlomí väzy. A ak sa Danko konečne zachová ako chlap, tak pád Fica môže byť veľmi rýchly.

    Avatar
    Jonathan Leonardo di Carpathia • pred dňom

    Fico si pod sebou píli konár a sám si bude na vine za svoj krach, čo je veľmi žiadúce, aby nás nezatiahol do “jadra”. Veď Fico je najväčšou hrozbou Slovenska. A ak sa ti nepáči ĽSNS a chceš ľudí od neho odradiť, tak si tu na nesprávnej adrese. Verím, že po všetkej tej špine, ktorá vypláva na povrch v súvislosti s eurofondami, percentá ĽSNS len pôjdu hore. Ty si mi taký analytik, ako sa hovorí “na milú Jarmilu”.

    1

    Odpovedaj

    Zdielať ›

    Avatar
    Jonathan Jonathan • pred dňom

    A ešte na doplnenie: Právny štát tu demontuje práve Ficová vládna garnitúra. Zavádza fašizmus, ruší amnestie, ženie nás do fašistického “jadra” a do záhuby. A vládnych kríz bolo vo svete neúrekom a dokonca veľmi časté – napr. v Taliansku ale aj v Česku a nakoniec aj u nás a svet sa nezrútil a k žiadnej demontáži štátnosti nedošlo. Leonardo, ty si buď úplný dilentant alebo naschvál mútiš vodu v bazéne! A Fico sa dostal do konfliktu hlavne sám so sebou! Tak mu treba!

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>