1. Upppsss!

  http://www.gematrix.org/?word=Robert+Fico

  • Pre porovnanie som vložil meno Vladimír Mečiar

   http://www.gematrix.org/?word=Vladimír+Mečiar

  • To bolo aj na tadescu,keď TM písal,že aj Drahoš má 666.Kabala sa so svojimi satanistickými symbolmi a rituálmi už ani neskrýva.
   Problém je v tom,že aj keď bol fico na základe krivých charakterových vlastností prijatý do satanského spolku elít,tak on už nerobí len najnutnejšiu zradu,ako do nedávna,ale od istého času denno-denne robí nadprácu,prekonáva hranice a limity,kam by už žiaden človek,ktorému aspoň za mak záleží na národe,nešiel.Len aby sa svojim bábkovodičom dostatočne vopchal niekam.Celý národ predá,len aby ho za odmenu podrbali za uchom…

 2. http://www.teraz.sk/slovensko/rfico-o-eu-treba-dobudovat-eurozonu/310065-clanok.html

  …Fico zdôraznil, že miesto Slovenska je v EÚ a jej jadre. S Úniou podľa neho nesmieme hazardovať. “Je to náš životný priestor,” povedal s tým, že prichádzame do fázy, keď budeme musieť povedať, čo chceme. “Mojím záujmom, ako predsedu vlády SR, je Slovensko. Viem, že znamená, ak hovoríme o boji za Slovensko, rovnako aj boj za Európu. To sa nedá dnes rozdeliť. My sme EÚ, EÚ to sme my,” vyhlásil premiér.

  Treba sa podľa neho postaviť voči demagógom a extrémistom. “Nie je nič lepšie ako EÚ. Naša bezpečnosť, prosperita a sociálny štandard nemajú alternatívu mimo Únie,” doplnil. Zopakoval, že chce Slovensko v jadre, Nemecko a Francúzsko nepovažuje za druhú ligu. Svoje slová nepovažuje za “bianko šek”, vopred hovorí, že ak príde v prípade migrácie na kvóty, nebudeme ich rešpektovať…

  Takže jadrový chce byť v jadre, ale buchne topánkou na stol pri zasadnutí jadra a Nemecku a Francúzsko dokáže, že je v jadre, ale migrantov neprijme…

  A tomu má kto uveriť ? Babky pred smrťou, čo ho volia za jeden kvet na MDŹ ?

  • Martin Rubáš 22. marec 2018 o 8:33

   To sú nezmysly. Fico by sa mal viac orientovať na Polsko a Maďarsko. Orbán má pravdu. Fico by mal spolupracovať s ním a nie s Macronom. Západ je už ztratený. Východná Európa se ešte zachrániť dá. Polsko s Maďarskem majú rozum. Západ je asi ztratený a može byť zachránený iba za cenu občianskej vojny. Bohužial Fico sa chce do toho západu čo najviac integrovať. Pritom pred volbami ešte hovoril niečo iné a bol silne proti migrantom.

   http://www.epshark.cz/clanek/287/vychodni-evropa-drzi-zapadni-civilizaci

 3. https://www.hlavnespravy.sk/ako-sa-mame-dve-zakladne-otazky-ako-je-nam-s-eurom-ako-nam-bolo-s-korunou-doplaca-europa-na-nas-alebo-na-europu/1320714

  A jadrovému ani toto nestačí, chce, aby nás zlikvidovali v jadre..

  • Jadrový raz bude zapísaný v našej histórii ako entita,ktorej najväčšou politickou výzvou bolo dokonať dielo skazy Slovenska…

 4. http://www.topky.sk/cl/100535/1689369/Premier-Fico-ma-vraj-velke-plany–Koniec-v-politike–co-sa-stane-so-Smerom-

  Toto je zaujímavé. Vyzerá to tak, že v ďalších voĺbách v SR už Smer nemusí zostavovať vládu, ale hrozí, že bude v opozícií a Fico už hĺadá bezpečné úložište. Samozrejme, by ho ponižovalo byť v opozícií…
  Jeho donori, ktorí ho dosadili k moci správcu v SR nechcú, aby zmizol do Belize, Karibiku, alebo inde, pretože ho najskor ešte potrebujú v pozícií Najvyššieho sudcu Ústavného súdu v SR a to z toho dovodu, že ďalšia vláda, neoliberálna, najskor na čele so Sulíkom JBM pravdepodobne už bude schvaľovať jadrovú legislatívu v plnom prúde a na to potrebujú, aby to povolil aj Ústavný súd. A jadrový Fico je známy, že chce vstúpiť do jadra. Z pozície sudcu Ústavného súdu tam može v prospech jadra odviesť “dobrú prácu” pre globalistov.

  Ide o túto legislatívu, ktorá urobí zo zvyšku kolónie, ktorým je Slovensku len okupované územie, ktoré obsadia moslimovia..

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c4709ae89455275f299df58d166398be73b5a451233edb59386069d43f8476b.jpg

  • Ono kroky jadrového sú očividné.Pri VÚC odovzdal kompetencie do rúk sorošovcom.Zámerne s radosťou a na pokyn oligarchov.Teraz ho oligarchia potrebuje na ústavnom súde,aby všetko klaplo.Jadrový bude slúžiť do konca,kým dielo skazy Slovenska nedokoná.Zatiaľ stále ide podľa protislovenských nôt…

   Nevýjde mu plán!Ani jeho oligarchom!
   Spolieham na sily národné,ktoré pracujú pre Slovensko a myslím,že existujú.Nezaslúžime si taký osud,aký nám jadrový zradcovia pripravili.Existuje ešte vyššia moc.Tá to nedovolí!

  • Len aby…

   https://www.hlavnespravy.sk/premier-fico-chce-v-roku-2020-vyhrat-dalsie-parlamentne-volby/1316424

   • Ficovi neverím, čo tvrdí. Ten toho už naklamal…
    On rieši niekoĺko variánt svojich možností.

    1. Utiecť s nakradnutým a po mne potopa. Ideálne riešenie, a to ešte pred schválením jadrovej legislatívy, čo je najvačšia zrada Slovenska a slovenského národa. Ale jeho donori, ktorí ho dosadili do funkcií mu to nepovolili. Ešte pre nich musí odviesť svoju prácu, hlavne s jadrom.

    2. Vyhrať ďalšie parlamentné voĺby v 2020 ? Vzhľadom na to,že jeho preferencie klesajú, vrátane SMER-u, vzhľadom na to,že fašizuje prostredie v SR, korupcia sa nerieši, spústa problémov sa nerieši sa nedá predpokladať, že na tom bude lepšie ako teraz, skor horšie a može sa stať, že ani tie voĺby nevyhrá a až ano, nemusí zostaviť vládu.
    Ďalšou vecou je aj to, že Fico nie je taký sprostý, aby nevedel,že až nás predá do jadra a SR zaplavia moslimské náplavy, pričom prídeme o zbytky štátnosti, že mu to niekedy Slováci zabudnú. Bude takým zradcom, ktorého slovenská zem ešte nenosila. On to vie a myslím si, že chce, aby špinavú prácu za neho odviedol niekto druhý v budúcej vláde.

    3. Odchod z politiky zo zdravotných dovodov a presun na Ustavný súd, kde bude mať 12 ročnú garanciu a trestnoprávnu imunitu, pričom to nebude ON a jeho vláda, čo budú schvaľovať “jadrové zákony” v SR. to, že tomu pripravil cestu sa vtedy už zabudne, budú vačšie problémy.
    Možno sa mýlim, ale je to najpravdepodobnejšia varianta, kde Fico zalezený na ÚS SR bude zabezpečený a nepostihnuteľný, až by sa nejaké korupčné svinstvo za jeho vlády vyvalilo a keď ako sudca ÚS dokončí schvaľovanie jadrových zákonov s tým, že sa upraví Ústava SR, čomu on a ďalší sudcovia pomožu, tak sa potom bude mocť opatrne vytratiť do zahraničia, na Belize alebo inde do bezpečia, pričom ĺudia budú viac nadávať na vládu, ktorá jadrové zákony schválila v budúcej vláde a parlamente, ako na Fica.
    Osobne si myslím, že si zvolí túto variantu.Fico nie je hlupák.
    Netreba zabúdať, že Jeľcin a jeho mafia “Rodina”, ktorá v Rusku kradla si cez Putina zvolila rovnaký variant pri odchode a trestnoprávnu imunitu, že Putin a jeho vláda po nich nepojdu, čo Putin aj dodržal.
    Fico bude chcieť tiež určité záruky a imunitu od svojich donorov…On nechce, aby ho odstránili z tohoto sveta pre nespoluprácu a rovnako nechce, aby mu zabavili majetky v zahraničí v západnej jurisdikcii.
    Takže musí riešiť, čo robiť, aby mu všetko zostalo, prežil to a užil si svoje zisky a vyhol sa tomu, aby bol vždy vnímaný ako najvačší vlastizradca Slovenska, čo nás predal do jadra a zlikvidoval..

    http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Fico-chce-zdrhnut-na-ustavny-sud-Bude-mat-12-rocnu-imunitu-a-nic-sa-mu-nestane-Je-to-Sophiina-volba-hovori-Kollar-a-prosi-ludi-o-pomoc-297958

 5. Čo je európske jadro, blíži sa rozpad EÚ? Daniška, Gál, Muránsky u Havrana.
  Michal Havran – Blíži sa rozpad Európskej únie
  https://www.youtube.com/watch?v=fN1w_LwMx-g

  • Existuje několik scénářů, které se dají odvodit z probíhajících dějů. Ani v jednom z nich nejde o obyčejné lidi, kteří je živili a drželi při životě.

   Dejme tomu, že kdyby pro veřejné média typu ČT a RTVS platilo tržní prostředí a nikoliv socialistické příživnictví z koncesionářských poplatkú, dnes už by při jejich produkci měli problémy. Sice by rozprodaly archivy, ale ty nejsou nafukovací. Jinými slovy, musely by se přizpůsobit potřebám trhu, což je dnes více než kdy jindy o širším úhlu pohledu, než který jsou vůbec schopny nabídnout, protože na to nemají kádry.

   Zároveň jsou však členy nějaké evropské organizace sdružující veřejnoprávní media a jedou podle příkazů z Bruselu. To samo o sobě je tak nějak “demokratické” jako podle příručky sepsané na ministerstvu propagandy v Berlíně v první polovině minulého století.

   Pokud tedy EU potřebuje tyto principy, není možno očekávat její očistu od ideologie na níž je založena.

 6. USE Spojené Štáty Európske

  https://www.youtube.com/watch?v=3hVzfuVOIjw

  Jadro (USE), a čo potom, multikulti po vzore západu? Dobrovoľne nasilu!

  Fico zjavne mimo realitu, alebo jednoducho je už len vo vleku udalostí a nevie, ako z tejto šľamastiky (s*ačky) von.

 7. Otvorený list predsedovi vlády Róbertovi Ficovi

  https://www.youtube.com/watch?v=OEGcpdaJiLQ

  Video je čerstvé (12.12.2017), od Igora Jurečku

 8. https://www.hlavnespravy.sk/dalsia-perla-z-bruselu-zakaz-otvarania-okien-od-roku-2020-vstupi-na-slovensku-platnosti-nova-smernica-eu/1239260

  …ďalšie krásy jadra, ale to nám podĺa Fica svedčí…

 9. https://youtu.be/aVal7BMONGQ

 10. Martin Rubáš 11. december 2017 o 6:11

  Pri takto dôležitej otázke by referendum byť malo. Toto nás može ovplyvniť na desiatky rokov do budúcnosti. Treba si položiť otázky: Chceme platit za Talianske a Francúzske dlhy? Chceme mať no go zóny a epidméniu znásilnení ako vo Śvédsku? Chceme harmonizáciu daní na Francúzsku úroveň? Pokial sú odpovede nie, tak do jadra nechoďme. Navyše hospodársky význam Európy upadá, takže krajiny jadra eurozóny budú pre náš export stále menej dôležité.

 11. http://www.protiproud.cz/politika/3505-dublin-iv-katastrofalni-ohrozeni-nasi-budoucnosti-eu-definitivne-znici-zbytky-nasi-statni-suverenity-co-donald-trump-odmitl-brusel-nadiktuje-migrantska-invaze-ve-druhe-fazi-prichazi-cas-na-czexit.htm

 12. http://www.hlavnespravy.sk/v-bruseli-sa-chysta-zaloba-na-tri-krajiny-odmietajuce-kvoty-slovensko-medzi-nimi-nie-je-co-vzbudzuje-obavy/1231134

  Európska komisia začala konanie voči Česku, Maďarsku a Poľsku tento rok v júni. Česko v roku 2015 hlasovalo proti povinným kvótam na prerozdeľovanie utečencov. Odmieta nielen povinné kvóty, ale aj dobrovoľný záväzok, ktorý predtým odsúhlasilo. Na predbežnom zozname, podľa informácii Českého rozhlasu nefiguruje Slovenská republika. To na Slovensku vzbudzuje obavy, pretože by to naznačovalo, že Slovensko už nie je medzi krajinami odmietajúcimi kvóty a nejako sa s EÚ dohodlo.

 13. Video od Harabína

  Kiska, Fico a Lajčiak surovo klamú o našej nevyhnutnosti a povinnosti prijímať migrantov.

  https://www.youtube.com/watch?v=t5K9HFbi_wQ&feature=share

  Podľa “homosolaris” migranti – “bombové” riešenie. V západnej Európe moslimskí duchovní sa snažia zo všetkých síl sfanatizovať migračnú vlnu, otvorene propagujú nenávisť voči bielej populácií, vyhrážajú sa úplným podmanením si európskych národov, nazývajú ich psami, ktorí im budú slúžiť až sa rozmnožia, že začnú ovládať Európu a kto neprestúpi na ich vieru, bude potrestaný.
  Dokedy budú Kiska, Fico a Lajčiak zrádzať v mene slovenských občanov záujmy Slovenska?

  • Robia všetko možné,aby Harabína odstránili.Nemajú šancu,pravdu nezastavia.
   http://www.infovojna.sk/article/harabinove-vystupy-v-slobodnom-vysielaci-si-vsimol-specialny-prokurator-aj-zitnanska

 14. Toto musím zavesiť sem – ako si robí národ z Fica prdel

  Vtipné fotografie z nočnej R. Fica v Lozorne

  https://strategie.hnonline.sk/galeria/8556-vtipne-fotografie-z-nocnej-r-fica-v-lozorne/127c422fd6ae2012ea69f098e35f53f6?back_url=http%3A%2F%2Fstrategie.hnonline.sk%2Fmedia%2F1069505-internet-necakal-premiera-fica-trolluje-takmer-kazdy

  • https://strategie.hnonline.sk/galeria/8556-vtipne-fotografie-z-nocnej-r-fica-v-lozorne/facc03fc664cf3e22bd36d8c0e5fe932?back_url=http%3A%2F%2Fstrategie.hnonline.sk%2Fmedia%2F1069505-internet-necakal-premiera-fica-trolluje-takmer-kazdy

   https://strategie.hnonline.sk/galeria/8556-vtipne-fotografie-z-nocnej-r-fica-v-lozorne/d6af5c6c1f615927494be8181c832742?back_url=http%3A%2F%2Fstrategie.hnonline.sk%2Fmedia%2F1069505-internet-necakal-premiera-fica-trolluje-takmer-kazdy

   https://strategie.hnonline.sk/galeria/8556-vtipne-fotografie-z-nocnej-r-fica-v-lozorne/fe5fc2336fb824286ef0c7c808fde89f?back_url=http%3A%2F%2Fstrategie.hnonline.sk%2Fmedia%2F1069505-internet-necakal-premiera-fica-trolluje-takmer-kazdy

 15. Odborník prezradil, prečo sa Fico zatajuje po fiasku vo voľbách: Spamätáva sa z facky?
  Podľa politológa Radoslava Štefančíka môže byť za premiérovou neprítomnosťou viacero dôvodov, napríklad aj choroba.
  „Je predsa kardiatik a tento druh pacientov si musí už pri obyčajnom prechladnutí dávať pozor na svoje zdravie oveľa viac ako bežní zdraví jedinci,“ myslí si.
  https://glob.zoznam.sk/odbornik-prezradil-preco-sa-fico-zatajuje-po-fiasku-vo-volbach-spamatava-sa-z-facky/

  „V konečnom dôsledku je dôležitý ale výsledok – “premiér urobil 1000 klikov a porazil vojakov” – je to prezentované mediálne ako obrovský úspech premiéra, ako dôkaz jeho fyzickej sily. Málokto sa ale zamýšľa, že celý ten úspech nemusí byť v súlade s pravidlami. A žiaľ, ako robí náš premier kliky, tak robí podľa mňa aj politiku – tvári sa to všetko vynikajúco a ako úspech, ale v pozadí je nejaký podvod.“
  https://chlebik.blog.sme.sk/c/321629/1000-Ficovych-klikov.html

  • Z diskusie pod blogom,výstižná poznámka:

   reč jeho tela
   prezrádza, že podvádzanie mu je také prirodzené ako dýchanie

   No a fico sa vraj dnes ukázal,ale k voľbám sa vôbec nevyjadril.Ešte stále čaká na sororošovskú umiestenku,no tá dajak stále nechodí…

 16. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Patologicka-nenavist-k-Rusum-Kdyz-se-dostanou-v-CR-k-moci-sily-Orbanovy-orientace-neni-vse-ztracene-A-Fico-Ze-Slovenska-prisel-vyznamny-vzkaz-k-ceskym-volbam-507908

  Zdá se, že Robert Fico opouští Visegrádskou čtyřku a přidává se ke tvrdému jádru EU. „Len tipujem, že tuná Robertovi ukázali dajake pekne video, lebo súpis účtov v cudzině. Protože tohle udělá buď naprostej had bezpáteřní, nebo člověk dohnaný ke zdi vydíráním. V důsledku je to jedno. Slovensko je akciovka pár rodin už přes dvacet let a Fico je jen jedním z akcionářů. Takhle velkej deal by si bez většinového konsenzu nedovolil, takže Slovensko už je asi opravdu na cestě do řiti bez ohledu na to, kterej kašpárek je zrovna v manéži,“ komentoval to český podnikatel a politik Zbyněk Passer…

  Navzdory oficiální rétorice totiž ví, že bude v pozici lokaje posluhujícího pánům u stolu. Tímto máme jednoznačně ohraničený čas, který umožňuje Ficovi lavírovat z hlediska situace v EU stejně tak jako vnitrostátně. U něho ale nepřekvapí nic, ani to, kdyby v největším zápalu přípravy vstupu Slovenska do „tvrdého jádra EU“ vyvolal předčasné parlamentní volby, jen aby se jako premiér vyhnul odpovědnosti za tento krok.

  Jaký bude mít Ficův krok dopad na Slovensko z hlediska přijímání imigrantů?

  Vznikem jádra EU by došlo k definitivnímu vítězství neomarxistické ideologie v EU a k nastolení totalitní diktatury neomarxistických elit ve službách finanční oligarchie. Jinak řečeno, fašizace v jádru EU by byla úspěšně dokonána. Vstup Slovenska do tohoto jádra by znamenal dostat se do ještě podstatně podřízenější pozice, než byla pozice Slovenského štátu ve vztahu k nacistickému Německu. V podstatě by se ze Slovenska stalo něco podobného jako svého času Protektorát Čechy a Morava, které by muselo bez výhrad plnit všechna nařízení Bruselu včetně přijímání imigrantů.

  • A je tedy na Slovensku nějaká reálná politická síla bránící se imigraci, islamizaci či centralizaci ze strany EU?

   Jediná taková reálná politická síla, která chrání i národní a státní zájmy Slovenska, je Kotlebova ĽSNS. Jeho volební slogan byl: „Zatočíme so zlodejmi v kravatách aj s parazitmi v osadách.“ Svoje myšlenky prezentuje jednoduše a srozumitelně, přesně odhadl, co běžného občana tlačí. V diskusích, které jsem sledoval, vystupuje klidně a překvapivě má převahu i nad politologicky vzdělanými politickými protivníky. Mně osobně sice na něm vadí jeho náklonnost ke Slovenskému štátu, ale vybojovat je třeba současné, ne minulé konflikty a války.

   Obrovský úspěch pana Kotleby ve volbách vyvolal zděšení ve standardních politických stranách a v neomarxistickém mainstreamu. První reakcí politiků byl bojkot této strany, odmítání jakékoli komunikace s jejími poslanci. Druhou reakcí bylo schválení takzvaného zákona proti extremismu, který je konstruován tak, že extremistou se může stát prakticky každý, kdo nesouhlasí s neomarxistickou agendou EU a s její imigrační politikou.

   Jsme svědky evidentní snahy najít jakoukoli záminku pro zrušení této strany. Dokud nebyl schválen zákon proti extremismu, byl jsem hrdý na Slovensko jako na ostrov svobody a demokracie v neomarxistickém totalitním moři. Zatím jsem nezaregistroval žádnou politickou stranu, a to včetně Kotlebovy ĽSNS, která by pochopila ideologický rozměr současného politického boje a podle toho vypracovala i svůj politický program. To se týká i Česka. Z článku Jiřího Fuchse jsem se s překvapením dozvěděl, že drtivá většina současných politiků ani netuší, že neomarxismus existuje, a už vůbec netuší, jaká je to nebezpečná idologie. Doufám, že to aspoň částečně napraví má připravovaná kniha Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu, která má vyjít v České republice v češtině v nejbližší době.

   * * *

   Ing. Pavel Fendek je ekonom a zakládající člen Inštitútu národnej politiky. Fendek se problematice imigrace systematicky věnuje od vstupu Slovenska do EU. Své analýzy a závěry z nich přednáší od roku 2008 na Medzinárodných politologických dňoch v Prešově a Košicích a též je prezentuje ve sbornících z těchto konferencí.

 17. http://www.hlavnespravy.sk/smeracky-minister-tomas-drucker-multikulturalizmus-je-dedicstvo-na-ktorom-staviame-mame-velke-porozumenie-aj-pre-lgbti-komunitu/1162506

  O súčasnej vláde je známe, že jedno hovorí doma a úplne inak sa prezentuje v zahraničí. Premiér Fico ešte prednedávnom odmietol multikulturalizmus na Slovensku. V snahe dostať Európsku agentúru pre lieky z Londýna do Bratislavy však Ficova vláda zmenila rétoriku a ústami ministra zdravotníctva Tomáša Druckera tvrdí zahraničným delegátom, že multikulturalizmus je dedičstvo, na ktorom staviame a máme veľké porozumenie aj pre LGBTI komunitu.

  Kolodej,dá sa za takých okolností,aby som nebola angažovaná?

  • https://sk-sk.facebook.com/pg/DruckerTomas/posts/?ref=page_internal

   Jozef Věk Zajíček – vytíkajú nám , že neuznávame teplošov.. zákonmi. asi ťažko..už v zákulisý asi rozhodli. nie sme demokratickí… chi

   Tomáš Drucker
   Tomáš Drucker Nemáme legislatívu, ktorá legalizuje uzatváranie manželstvá, či iné obdobné registrované partnerstvá párom rovnakého pohlavia.

   Pokiaľ však takýto právny zväzok existuje v súlade s legislatívou iného ČS EÚ, takéto osoby požívajú rovnaké práva.

   *

   http://slovensko.hnonline.sk/1039147-drucker-v-bruseli-predstavil-kandidaturu-na-liekovu-agenturu-toto-su-nase-tromfy/diskusia

   Jan Novakk
   V tejto suvislosti som v mediach zachytil spravu, ze Slovensko je mensim favoritom ako napriklad Barcelona aj preto, ze Slovaci nemaju dobry vztah k 4% obyvatelstvu.
   Bud su dementni novinari, ktori takuto spravu vymysleli a aj zvetejnili alebo citovali cloveka z liekovej agentury a moj zaver je obdobny. Ako moze manazer pri otazke premiestnenia, ktore bude stat miliony, takto argumentovat ? Ze by sa pod hlavickou liekovej agentury skryvala uplne ina hlavne chlapcenska organizacia?

   Like · Reply · Oct 5, 2017 2:15pm

   • Ako všade,Drucker je len jedno z jadrovo-ficovských koliesok,ktoré plní salámovou metódou agendu LGBT degenerácie Slovenska.
    Teraz cez liekovú agentúru…nemyslím si,že tá agentúra k nám príde…stála nás prihláška kvantum peňazí…cieľom je hlavne pretláčanie LGBT a kritizovanie nášho odporu k nim.
    A ten drúk, Drucker,rovno upozorňuje,že ak v členských štátoch EÚ platí táto legislatíva pre túto chorú komunitu,tak bude platiť aj u nás…prosto Jadro!
    Jeden drúk,druhý hranol.Akoby ich jedna mater mala…a aj má!

 18. fico zdvojnásobil objem eurofondov pre mimovládne organizácie z 15 mil.na 30 mil. na boj proti korupcii…

  https://www.teraz.sk/slovensko/premier-objem-eurofondov-pre-mimovlad/284404-clanok.html
  Fico ocenil takýto vysoký záujem. Považuje to za významný príspevok k transparentnosti verejného života a najefektívnejší spôsob, ako bojovať proti korupcii.

  „Jednoducho, ak sa ukazuje, že mimovládne organizácie majú záujem spolupracovať so štátom, je tam veľmi veľa ľudí, ktorí sa vyznajú v zaujímavých témach, ktoré sú pre nás z hľadiska transparentnosti verejného života veľmi dôležité, my sme pripravení vyjsť v ústrety,“ objasnil. „Otvárame ďalšie kolo, dohromady 30 miliónov eur pre mimovládne organizácie, ktoré sa môžu aktívne zaujímať o transparentnosť verejného života, a mne to, poviem po slovensky, hladí brucho,“ uviedol premiér.

  • Normálny k.kot.

   Povedzte mi jedno, dobre?
   Predstavte si dospelého chlapa od rodiny a tiež jeho ženu, matku našich detí.
   A otázka – prečo by títo dvaja mali svoj hlas odovzdať nejakému pošahancovi z “vlády”?!

   • ficovi to hladí brucho.
    Dlho nepotrvá,že ho nielen brucho bude BOLIEŤ!

    • A na svojom facebooku uviedol toto a má tam aj video na tému:

     Robert Fico, predseda vlády Slovenskej republiky
     19 hod. ·

     Viac ako 100 mimovládnych organizácií chce pomôcť v boji proti korupcii. Vláda pre ich projekty pôvodne vyčlenila 15 miliónov eur, pretože máme spoločný cieľ. Záujem je však obrovský a predčil všetky naše očakávania. Aj preto sme sa rozhodli peniaze na tento účel zdvojnásobiť.

     • To je logika toho Alibabu a jeho 40 zbojníkov… proti korupcii bojovať peniazmi, t.j. navýšením pôvodnej sumy… Keď stačilo 15 mil. eur na 100 mimovládok, tak na 30 mil. eur sa podľa všetkého ich počet tiež zdvojnásobí… 300 hrmených , vyhádzať ich treba tých parazitov…

      • Toto už len slepí nevidia.
       To už musí skončiť!
       V B.B. už sa v prospech Luntera okrem Mičeva vzdali ďalší šašovia,Greksa a ani neviem už mená ďalších.

 19. N. Grausová podáva interpeláciu Ficovi; jadro Európskej únie (19. schôdza – 14. 9. 2017)

  https://m.youtube.com/watch?v=S7ht2-2dXqE

  • Sedem minút pravdy,chvála bohu za tú pani a každého človeka,ktorý situáciu popisuje.Hovorí mi z duše.

   Pani sa pýta:”Pán fico,nehanbíte sasám sebe?”
   “Tak strašne nenávidíte Slovákov?!
   “Akú podobu bude mať tých 30 strieborných,za túto zradu,že chcete vymazať Slovensko z mapy sveta?”

   Nakoniec povedala:”Zradca sa hnusí každému a pohŕda ním každý,aj ten,komu slúži!!!”

  • Perfektné, šírim ďalej…
   K zhnitému jadru len duševné červy lezú.

  • Video so Štefanom Harabínom o Odhaľovaní zločinov

   https://www.youtube.com/watch?v=8Ts9VIbIe9w&feature=youtu.be

   Je to z konferencie z 27.9.2017, na ktorej hovoril aj Vladimír Mečiar o Právnom štáte.
   Mečiar rečnil takmer 2 hodiny z hlavy a toto video má 1 hodinu a pol

 20. Tak sa na to pozrite,dnes už aj eurohujerské strany u nás sú radšej ticho a ten somár ich vyzýva k väčšej angažovanosti o vstupe do jadra.

  http://www.hlavnespravy.sk/fico-ina-cesta-ako-hlbsia-integracia-slovenskej-republiky-v-ramci-eu-pre-slovensko-nie-je/1156268

  Slovensko by malo byť jadrom Európskej únie (EÚ) napriek tomu, že existuje veľa faktorov, ktoré bude treba riešiť. Počas projektu Slovensko diskutuje o EÚ na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre to dnes povedal premiér Robert Fico. Podľa jeho názoru hlbšia integrácia Slovenska a spojenie sa s veľkými krajinami Európskej únie je pre Slovensko nevyhnutnosťou. “Nevidím iné lepšie riešenie pre túto krajinu. Je to príležitosť urobiť ďalší významný skok vo vývoji tejto krajiny,” povedal Fico. Chýba mu však konsenzus medzi politickými stranami na Slovensku, pokiaľ ide o zahraničnú politiku. “Sú politické subjekty, ktoré hovoria, že jadro nie je dobré riešenie, niektoré zasa tvrdia, že ani EÚ nie je dobré riešenie. Chýba nám podpora, ktorá by nám umožňovala ľahšie sa pohybovať v tomto priestore a možno by som očakával aj od ďalších ústavných činiteľov väčší diel angažovania sa v tejto problematike,” skonštatoval premiér na stretnutí so študentmi a zástupcami akademickej obce.

 21. Vymývanie mozgov vďaka jadrovému a jeho vrúcnej a štedrej podpore Sorošovcom…
  http://www.teraz.sk/slovensko/druhy-rocnik-programu-ambasadorska-skola/283353-clanok.html

  • No nech to má pätu aj hlavu, ktože je za tým…
   http://www.europarl.europa.eu/slovakia/sk/zoznam_poslancov.html
   Ambasádorská škola EP:
   http://www.europarl.europa.eu/slovakia/sk/mladez/epas.html

   Význam slova Ambasador:
   Ambasador je nejčastěji influencer (vlivný uživatel), který se viditelně spojuje s konkrétní značkou. Takové spojení může být naprosto spontánní (ambasador má značku rád), nebo může mít povahu marketingové spolupráce (i v tomto případě by měl mít ambasador více než pozitivní vztah ke značce).
   Ambasador pomáhá šířit značku a její hodnoty do svojí komunity nevtíravou cestou. Informace podané ambasadorem jsou důvěryhodnější a opravdovější.
   http://www.podnikatel.cz/pruvodce/obchodni-znacka-brand/ambasador/

 22. Ten náš zradca národa je tak zaseknutý v zadku Merkel,Macrona a bruselskej spodiny ,že mu niet pomoci…
  On musí vedieť,že dopadne zle za toto všetko,čo nášmu národu a celej V4 spôsobil a spôsobuje.
  http://www.hlavnespravy.sk/macron-predstavil-viziu-jadra-eu-smerujucu-k-vzniku-spojenych-statov-europskych-fico-s-nim-suhlasi/1153238

  • https://aeronet.cz/news/emmanuel-macron-odhalil-plan-nove-evropy-pouhe-dva-dny-po-skonceni-voleb-v-nemecku-jeho-vize-la-grande-europe-je-zkratkou-ke-vzniku-evropskeho-svazu-spolecne-meny-ministerstva-financi/

  • “Opäť sa potvrdilo, že veľké štáty, najmä Francúzsko a Nemecko, hovoria veľmi jasne – krajiny, ktoré sa chcú viac integrovať, majú mať právo na takúto integráciu a tie, ktoré nechcú, sa na to budú len pozerať. Téma jadra, téma užšej spolupráce krajín najmä v eurozóne, je naďalej mimoriadne aktuálna,” uviedol Fico pri odchode zo summitu.

   “Pochopiteľne, vo V4 pravdepodobne nebude rovnaký záujem integrovať sa tak rýchlo, ako to vidíme na Slovensku, ale sme jediná krajina z V4, ktorá má
   euro, takže my máme záujem byť hlbšie integrovaní v eurozóne,” doplnil slovenský premiér.

   http://www.teraz.sk/slovensko/fico-najdolezitejsia-diskusia-v-tall/283364-clanok.html

 23. http://www.hlavnespravy.sk/britsky-analytik-sa-pustil-do-fica-podla-neho-by-v-inom-state-uz-sedel-v-base/838551
  “Dovoľte mi, objasniť Ficov charakter… Keby žil v krajine s nezávislým súdnictvom, bolo by len otázkou času, kedy by sedel v base a nevyhrážal sa krajine, ktorá dala svetu právny štát.”

  Tupý sa pustil aj do Ficovych ostrých vyjadrení k Brexitu.

  “Len vďaka silnejúcemu rozkladu Európskej únie je možné, aby sa muž, ktorý sa len vďaka zázraku koaličnej politiky stal premiérom krajiny s 5,5 miliónom duší, odvážil vyhrážať 65 miliónom Britom.”

  Analytik vo svojom komentári ďalej tvrdí, že do Británie a Nemecka odchádza desaťtisíce Slovákov len kvôli zlyhaniu Ficovej politiky.

  “Fico vedie Slovensko s prestávkou už desať rokov. Preto je to jeho zlyhanie, nedokázal vytvoriť silnú ekonomiku, ktorá by udržala doma tisícky najšikovnejších Slovákov a tí by následne nemuseli utekať do Veľkej Británie.”

  • Jadrový hranol plival na Brexit? A co je mu do toho?

   • To boli zas len populistické jadrové kecy doma,že bude trvať na ochrane našich otrokov v Británii.
    Namiesto toho,aby doma im vytvoril podmienky na život.Kecy,samé kecy.
    Tu je článok tiež rok starý,v ktorom sa ten jadrový šašo vyhráža v súvislosti s Brexitom.Už len jadrový o tom rozhoduje,že?
    https://dennikn.sk/minuta/562219/
    Brexit bude podľa Fica pre Londýn veľmi bolestivý. EÚ sa podľa neho postará o to, aby sa Británii mimo spoločenstva darilo horšie, povedal pre Financial Times. „Pre Britániu to bude veľmi zložité. EÚ využije túto príležitosť, aby verejnosti ukázala: pozerajte sa, teraz uvidíte, prečo je dôležité zostať v EÚ,“ povedal.

  • Z diskusi zaznělo, že je to rok staré: Slovensky premier sa nevyhrazal Britanii,
   slovensky premier len ako zastupca predsedajucej krajiny EU vyjadril stanovisko EU.
   V zaujme EU.
   Dovolil si to,pretoze je dostatocne skuseny a odvazny.
   Vela politikov EU toto stanovisko opakovalo.
   Taketo fakty neovlada alebo nechce brat na vedomie ani dotycny “analytik”,ani

   • Potom som si všimla,že je to rok starý článok.
    Nič to nemení na podstate,že jadrový sa podieľa na ničení našich ľudí,mladých,starých,detí…pracuje na konečnej fáze zničenia národa Slovenského.
    Ja už ho nemôžem ani cítiť,podvodníka a teším sa na to,keď si to zaslúžene vyžerie.
    Že je vraj dostatočne skúsený a dokonca odvážny?Bodaj by nebol,za tie roky,čo národ v záujme EÚ obabráva,má už prax,ale už mu to nevychádza,každý vidí,čo je zač.

    • sľuby, sľuby, sľuby…
     “Chceme, aby v krátkom čase minimálna mzda dosiahla úroveň päťsto eur. Sme presvedčení, že aj odmeňovanie za prácu v noci je hlboko podhodnotené a je potrebné zaviesť povinné príplatky za nočné služby. Takisto sa musí zmeniť odmeňovanie cez víkendy a sviatky. Zamestnanec by mal za prácu vo sviatok alebo cez víkend dostať stopercentný príplatok k platu. Našou prioritou je taktiež rozhýbať mobilitu práce. Občan, ktorý je ochotný pracovať ďalej ako určitý počet kilometrov od domova, bude mať nárok na príplatok.”
     http://komentare.hnonline.sk/komentare/1028984-nedlazdite-cestu-extremistom

     Jeden z najväčších dlhoročných strašiakov Slovenska sa pomaly stráca v histórii.
     https://www.youtube.com/watch?v=nf1rx-ssl-o&feature=related%EF%BB%BF

     • Kecy,kecy,kecy pred župnými voľbami,ako on a jeho vláda je jediná alternatíva a to najlepšie,čo môžme mať.
      Dňom aj nocou pracuje,aby sa mal on a jeho oligarchia skvele.
      Pre ľudí len sľuby.Aj keby niečo z toho splnil,tak za cenu tej čvargy,ktorú sem naťahá sa mu na to Slováci vykašlú.Nekúpi si nás za cenu čiernych vrahov a ničiteľov nášho životného priestoru!Hajzel!

      Nezabudne si zároveň kopnúť priamo do ľudí,čo volili Kotlebu.Presne ako kiska.Jediní,ktorí môžu zabrániť islamizácii Slovenska sme práve my extrémisti,pretože vieme,koho budeme voliť.Ja som veľká extrémistka a som na to hrdá,ty ficovský smrad!

 24. Jožo Pročko o Ficovi
  http://www.mojevideo.sk/video/2b33a/jozo_procko_o_ficovi.html

 25. http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-minister-vnutra-vyzval-k-zjednoteniu-davok-pre-imigrantov-aby-mali-zaujem-ist-aj-takych-krajin-ako-slovensko/1133148

 26. http://www.hlavnespravy.sk/premier-fico-si-nemysli-ze-je-potrebne-referendum-o-integracii-jadra-eu/1131562

 27. http://blog.hlavnespravy.sk/2053/bude-marian-kotleba-schopny-skutocnej-zmeny-na-slovensku/

  Toto je zatiaľ prvý článok toho pána Ľuboša Ďurfinu.
  Začínajú písať blogy obyčajní ľudia,ktorým nie je jedno,čo sa u nás deje?
  Má to v hlave dobre zmapované,tak nech len píše.

  • Tomu pánovi Ďurfinovi chceli na “ne-pravda.sk” zrušiť blog

   výber z xichtoknihy:
   https://www.facebook.com/search/str/Lubo%25C5%25A1%2B%25C4%258Eurfina/keywords_top

   27 srpen v 18:53 ·
   Priatelia, tu je celý článok o p. Kotlebovi už v poriadku a odblokovaný, istý dobrodinca mi ho poslal z archívu na google.sk, lebo na “pravda.sk”, kde bol uverejnený ho definitívne zmazali s pohrozením, že mi zmažú aj moj osobný blog….
   Po cenzúre na “pravda.sk”, kde článok o p. KOTLEBOVI nakoniec zmazali, bol tento článok mierne upravený a presunutý na INFOVOJNU, prosím zdieľajte a šírte – veľmi aktuálne a potrebné…
   https://blog.infovojna.sk/bude-marian-kotleba-schopny-skutocnej-zmeny-na-slovensku/#comments

   • Sorošové štetky na “ne-pravda.sk” nemajú šancu zastaviť pravdu!
    Sú to úbožiaci,ktorí dostanú to,čo si zaslúžia!

 28. http://blog.hlavnespravy.sk/2039/koho-zaujmy-obhajuju-terajsi-drzitelia-moci-v-state-tie-nase-slovenske-alebo-zaujmy-cudzej-moci/

  Z diskusie:

  Bolo by velmi žiadúce, aby sa dôkladne osvetlila temná minulosť agentov fica a lajčáka
  v rámci samostatného blogu – a vyzametať všetky tmavé kúty ich minulosti až do 80tych rokov – ktorá priamo súvisí s ich dnešnou zločinnou snahou o likvidáciu slovenskej štátnosti v totalitnom J€anglosaskom negroarabskom kalifáte – na čo nemajú súhlas občanov Slovenska
  Faktom je, že “štandardný” agent fico – podporovaný J€médiami – ako vzorný žiačik bifloš – splnil a plní všetky príkazy svojej J€centrály – a nikdy nekládol odpor – dôkazy sú nespočetné a každému známe – neexistuje žiadny kontrapríklad . Tzv. ficove odmietanie migrantov
  a žaloba na kvóty boli iba teatrálne predvolebné gestá = ficove cynické klamanie občanov .
  Dnes už obaja zapredaní J€bolševici odhodili masky – a vidíme serešove a ročildove bábky, ktoré oklamaných občanov považujú za tupé stádo – ktoré má iba platiť dane a držať krok – názory stáda ich nezaujímajú – nazývajú to “štandardná demokracia”
  Podobná “štandardná demokracia” bola aj v stredovekých monarchiách – ale ktorý monarcha by bez boja predal svoju monarchiu za 30 strieborných – ako bilbordoví “ochrancovia Slovenska” – aškenazy agenti fico a lajčák ?

 29. Jekaterina Jeva 27. august 2017 o 11:07

  Prave prebiehaju letne Majstrovstva sveta v biatlone v Rusku. Same Slovanske narody su tam. http://www.eurovisionsports.tv/ibu/ Zanedlho stihacka – zeny. Sestry Fialkove v akcii.

 30. http://www.hlavnespravy.sk/fico-delenie-csfr-pred-25-rokmi-patri-minulosti-dnes-je-dolezite-jadro-eu/1115440

  “Chce byť Slovenská republika súčasťou jadra v eurozóne? Čo urobí Česká republika ako krajina, ktorá euro nemá? To sú otázky, ktoré je potrebné riešiť,” povedal Fico a zdôraznil, že sa snaží posunúť Slovensko do jadra Európskej únie.

  “Som za to, aby Slovensko nezmeškalo tento vlak. Ak sa budeme viac integrovať v oblasti sociálnych systémov, daňovej oblasti a tak ďalej, môžeme za rok prijať opatrenia a kroky, ktoré nás O DESAŤ ROKOV môžu priblížiť k priemernej životnej úrovni Európskej únie,” uviedol Fico.

  Pripomenul, že nemá problém s rešpektovaním faktu, že na čele integračných procesov v Európskej únii sú Nemecko a Francúzsko.

  Čím ďalej,tým “lepšie”.O 10 rokov bude tu akurát islamský chalifát.Zastavme toho jadrového blázna a kolaboranta!

  • Čo sa týka toho “priblíženia” k priemernej životnej úrovni EÚ – to bude prebiehať tak, že krimigranti “vyžerú” zdroje bohatších štátov, tam pôjde životná úroveň dolu a my sa “slávnostne priblížime” životnej úrovni Európskej únie. A môžeme byť radi, ak tu ešte nebude kalifát. To je to Ficovo “jadro”.

   • Jadrový nemá s ničím problém,ani s kalifatom,ani s vlastizradou…

   • Ešte by bolo dobré zadefinovať “priemernú životnú úroveň EU” – lebo priemer robia aj Bulhari, Rumuni, Portugalci, Španieli, My, Češi, Maďari … – čiže čo to znamená? Za 10 rokov dobehneme – Španielsko? Priemerný plat 2000 E. Reálny 800. Juchú.

 31. k tomu nemeckemu zlatu
  https://www.rt.com/news/400656-schulz-germany-us-nuclear/?utm_source=browser&utm_medium=aplication_chrome&utm_campaign=chrome
  ozvucuje sa ze americke jadrove zbrane by mali byt oddidene s nemecka

  • Inak z úplného nadhľadu je to jasné. Tak, ako to išlo cez históriu, tak je to aj teraz. Veď 2.SV tiež spustilo Nemecko, štát, ktorý za pomoci bankárov náhle začal prosperovať, zrazu mal najsilnejšiu armádu na svete, tiež zo začiatku “šíril” hodnoty demokracie a rovnosti. A potom sa peniaze, podniky, podpora “presunuli” inam. Do dnešných USA :))) … No ale dnes sa už zas “presunuli” peniaze, podniky, podpora inam. Do dnešnej Číny – a asi aj Ruska zčasti. A takto sa nám Kolo dej-ín otáča :))))))

   • Tiež zaujímavá súvislosť…
    “Jadro je nemecký fašizmus. Gestapo, naka, máme. Diktatúra sa pomaly plazivo zosilňuje. Nebolo niečo podobne v r 1938?
    Áno, presne tak, história sa opakuje, fašizmus naberá na sile v celej Európe pod taktovkou EÚ! To isté sa dialo pred 2.svetovou! Aj Mníchovská zrada (viď. Ficove jadro), aj plán Barbarossa (viď. obkľúčenie Ruska vojskami NATO).”

    • To je to poučenie z dejín ktorého sa máme držať. Stačí 100 rokov do zadu. To ešte ako tak vidíme :)

     • Toto jadrový fico pre svoje vlastné egoistické politické ambície,ktoré chce realizovať vlastizradou národa,nikdy nepripustí,lebo mu je to jedno.

      Na Slovensku mu vôbec nezáleží,záleží mu len na
      sebe,egoista,populista,manipulátor,zradca,zapredanec,neváži si ani tie dôchodkyne,ktoré ho volili,bezcharakterný,amorálny zlodej a zradca,nič viac…
      Je tak zaslepený a presvedčený o svojej nenahraditeľnosti,že zákonite musí skončiť.
      Tak,ako sa hovorí,nenahraditeľných sú plné cintoríny…a toto si ten jadrový nechce pripustiť.Ale bude musieť.Skončí na smetisku dejín,ako najväčší ponovembrový zradca Slovenska.
      Ani dzurindovsko-miklošovské protištátne konanie sa tomu,čo robí jadrový nevyrovnajú.

      • http://www.hlavnespravy.sk/pre-polsko-madarsko-su-narodna-identita-zvrchovanost-zakladnymi-hodnotami-odmietaju-kvoty-aj-jadro-eu/1113296

       • Ale áno, veď ja to všetko viem :) A to vôbec nevyzeral na také hovado. Ale už mu priškripli gule, tak už je :)

    • J.
     Ako to zoberieš, u mňa, jedného času ako poľnohospodára, slovo jadro predstavovalo len jednoducho obilný šrot. S tým šrotom je automatický zviazaný dobytok, ktorý ten šrot žerie. V tejto dobe si treba uvedomiť že ten dobytok sú zradcovské mocensko- sionistické štruktúry takz. svetového spoločenstva vo vedení rôznych štátov, ktoré sú odsúdené len čakať kedy pôjdu na bitúnok. Kĺbko zacyklených sionistov pri moci čaká len na svoju časenku nástupu na bitúnok, pritom časenky budú vystavovať Slovieni. Inak súhlas.
     S pozdravom. Slovienom, všetkým Slovano – Árijcom a ich poznaniu zdar!

 32. Konečne viem,čo má jadrový na mysli pod pojmom “vyslaní pracovníci”.
  Chce nás a Slovensko zničiť neuveriteľným tempom…
  http://www.teraz.sk/ekonomika/vremisovasr-potrebuje-v-otazke-vysl/276774-clanok.html

 33. Ficove zlodejiny… dobrý článok od pána Kohúta http://blog.hlavnespravy.sk/2023/fico-kontra-danko/

 34. Když přemýšlím nad tím, jak směrem tato civilizace směřuje, napadá mne, jak jsme vůbec rezistentní vůči tlaku, který na nás systém vyvíjí.

  Migrační krize trvá přes dva roky s neztenčenou silou a jediný výsledek je, že přicházime stále o více práv. Poslední papež se nechává slyšet, že osobní práva migrantů jsou více než práva států. Mainstream píše, že teroristické útoky potrvají 5-10 let a potom bude vše fajn (asi si zvykneme nebo už to nebude potřeba).
  Všudypřítomná manipulace tvrdí, že si za všechno můžeme sami a že my jsme ti nemoderní rasisté, kteří neuznávají “nové” hodnoty.

  To vše a ještě mnohem více za necelých 16 let od útokú na dvojčata. Za pouhých 16 let je vše v hajzlu a k tomu lidské nuly v podobě některých politiků odvádějí pozornost kroky, které jdou proti normálním lidem, kteří chtěli jen slušně prožít svůj život.

  What the Fuck?

  Situace zašla tak daleko, že je prakticky nezvratná. Člověk hez seběvědomí může vytvořit jediné, civilizaci bez seběvědomí se kterou si mocní tohoto světa mohou dělat, co chtějí.

  A tak upřímně, většina z nás čeká, zda se stane zázrak a kdo ho vůbec uskuteční. Otázkou je, jestli Bůh má vůbec zájem o takový materiál, který je v systému k dispozici. Netuším, kolik lidí je schopno splnit svůj smysl a zvrátit nastálou situaci. Ono totiž, i když se nenecháme zmanipulovat a ustojíme tlaky systému, nemáme žádné skutečné prostředky ke změně. Můžeme jen hledět k Rusku, ale i tam lidi nakupujou v Auchonu, Ikei, Lídlu atd. Tedy i tam systém funguje na stejných principech jako na západě.

  Takže co dále? Čas na záchranu posledních zbytků hodnot, které tuto civilizaci drželi při životě, se povážlivě krátí.

  • el,konár našej civilizácie je napol spílený.
   Kým väčšina nepochopí,ako ten systém,ktorý nám odnepamäti vnucujú funguje…konár sa zlomí,drží už na vlásku.

   http://www.auria.sk/blog/18-slov-ktore-iluminati-otocili-s-cielom-kontrolovat-nas

   https://dennikn.sk/blog/da-sa-zachranit-nasa-upadajuca-spolocnost/

 35. Takto nejako vyzerá to “jadro” v Londýne:

  planéta opíc naživo a polícia len trápne ustupuje
  http://www.cum.sk/v/jwPz/vetrelci-v-londyne-utoci-na-policii

  • sa ani nečudujem… Náčelník asi týmto chudákom opičiakom pustil video, kde samice európanky takto zvádzajú k páreniu a k bohatým švédskym stolom spolu s etno-muzikou, aby sa cítili ako doma – slepičí úlet
   https://www.youtube.com/watch?v=VVAQdCA7JIw
   https://www.youtube.com/watch?v=MHi2E8nN5Us
   https://www.youtube.com/watch?v=KqXHa4afxnc

   rok 1992, klip od kapely Megadeth – Symphony of Destruction
   politici, ľudia proti systému, obrátená vlajka USA
   https://www.youtube.com/watch?v=h2LG7JXK5mQ

   • Keď aj tie rôzne tanečné školy,ktoré sú na výslní sú našej mládeži vtĺkané cez neziskovky,granty zo západu.
    Pripomenul si mi,ako moja mladšia dcéra si vynútila chodiť na kapuéru/neviem,ani ako sa to píše/.
    Ja som o tej kapuére nič nevedela,tak som ju nechala,bola v puberte…po prvom verejnom vystúpení som začala samozrejme “diplomaticky” na ňu vplývať,že stráca svoju ženskosť,že začína chodiť ako medveď,že stráca ženské pohyby.Netrvalo mi to dlho,pochopila a prestala chodiť.
    Pár krát som bola aj tvrdá a povedala som jej,že už je jak chlap.Musela som.Keď mi chcela predviesť nejaký nový prvok,proste som jej povedala,že nemám záujem a nepáči sa mi a hotovo.

     • Stačilo mi jedno verejné vystúpenie a bola som v šoku,čo to stvára.
      Musela som zakročiť a ver mi,keď sa do niečoho rúti,ja jej tú kapuéru otĺkam o hlavu aj dnes,ale už sa na tom “medveďovi” bavíme.
      Ona fakt bola ako medveď,vtedy.

      • Práva na toto sme tu, aby sme dali tak jakšepatri do laty to, čo je prozápadne zdegenerované a ubíja dušu a cit v človeku a dokiaľ sa to dá, tak na príkladoch tiež poukázať. Mám za to, že treba akýmkoľvek dostupným spôsobom poukazovať na manipuláciu, praktiky a nástroje tých skřetov, čo usilujú druhým vziať to, o čo sami už prišli…

       • Presne.Vtedy som o manipulácii atď.nič nevedela,ale mám oči a vidím.
        Na toto fakt netreba vysokú školu…Kuknem a vidzim,či hej,či ňe.

        • Domotali sme si rubriku O Ficovi a jadre EÚ…

         Pokus o prekonanie ficových tisíc klikov,na slučke ho zajtra bude držať Makron…
         http://www.mojevideo.sk/video/18c9d/pokus_o_prekonanie_ficovych_1000_klikov.html

   • Jekaterina Jeva 23. august 2017 o 16:19

    r. 1984 INXS “Dream of black boy, dream of white girl and wake up to a brand new day to find your dreams are washed away…https://www.youtube.com/watch?v=1XHU6Zk240c

    • Včera jsem to poslouchal v autě, je to na jejich výběrovce.

     Říkal jsem si, jak je možné mít tolik hitú na max. třech taktech.

     No a potom to tak končí, že se Hutchins oběsí na klice od hajzlových dveří, když skončí jeho románek s manželkou od pravdoláskaře Boba Geldofa.

 36. http://www.topky.sk/cl/100535/1651271/Slovensko-je-uspesne–mame-na-to-byt-v-jadre-EU–Fico-oznamil–preco-sme-na-tom-dobre

  „Je to národnoštátny záujem Slovenskej republiky byť v takomto jadre. A nielen byť v ňom, ale byť aj pri tvorbe rozhodnutí, ktoré toto jadro budú v budúcnosti tvoriť. A súčasne veľmi otvorene hovoríme, že byť v jadre nebude zadarmo,“ vyhlásil na utorňajšej tlačovej konferencii predseda vlády.

  Sprava predseda vlády SR

  Účasť Slovenska v jadre Európskej únie však podľa premiéra nebude súvisieť len s ekonomickými a rozpočtovými parametrami, spolupráci v obrannej oblasti či azylovej politike, ale aj v približovaní v sociálnej oblasti.

 37. http://www.hlavnespravy.sk/fico-slovensko-splna-podmienky-byt-v-jadre-europskej-unie/1110862

 38. http://www.hlavnespravy.sk/potrebujeme-aktualne-schopne-pozemne-vojsko-alebo-nove-stihacky/1110604

  Minister obrany totiž podľa informácií portálu Pluska.sk nechce nakúpiť stíhačky Gripen, čo zas pre zmenu odmieta vládny Smer-SD. Gajdoš chce totiž oživiť ešte súčasne Migy a predseda parlamentu Andrej Danko preto navrhuje radšej vyzbrojiť pozemné vojsko.

  Slovenská republika má podpísanú abonentnú zmluvu na servis stíhačiek s ruskou firmou RSK Mig do roku 2019 s možnosťou skrátenia o jeden rok. Ruskú stranu na Slovensku podľa slov hovorkyne ministerstva obrany Daniely Capákovej zastupuje slovenská spoločnosť Willing. Za spoločnosťou stál v minulosti podnikateľ Miroslav Výboh, ktorý sa osobne pozná s premiérom Ficom.

  Minister obrany chce spolu s Dankom životnosť Migov a servisnú zmluvu s ruskou stranou predĺžiť. Na to však potrebuje súhlas spoločnosti Willing a tu už vzniká problém. Tá totiž podľa informácií menovaného portálu rokovania blokuje.

  Spomeňte si,ako jadrový fico donútil gajdoša prísť na koberček.Jak ho tam pucoval,že zbrane jedine európske riešenie…nákup nepotrebných zbraní od Nemecka,najskôr a zadĺženie,tak tak,ako v Grécku a lividácia ako píšu v diskusii ľudia.Grékov Nemecko donútilo predávať ostrovy,svoju zem…a to isté čaká nás.
  Vďaka jadrovému a zadĺžovaniu cez zbrojný priemysel postupne prídeme o pôdu,vodu,nerastné bohatstvo.
  Bola o tom tlačovka ešte pred tou vládnou krízou.

  Aspoň vidno,zase fico pomocou svojej nastrčenej figúrky Výboha zo spoločnosti Willing blokuje všetko,čo by mohlo byť pre Slovensko výhodné.
  fico je neskutočná šľapka.Škoda slov.
  Všetko sa mu vráti!

 39. http://www.hlavnespravy.sk/precitajte-si-text-memoradna-ktore-lajcak-podpisal-s-nemeckom-ktore-nas-vtlaci-jadra/1109646

 40. Kde nás jadrový fico chce vtiahnuť.
  http://www.hlavnespravy.sk/po-nemecku-sa-potuluju-statisice-odsudenych-ilegalnych-pristahovalcov-nie-je-ich-kam-zatvorit/1109520

 41. Jana Tomíková • pred 3 hodinami
  Keď sa nebude vláda riadiť čisto volebným programom, na zaklade čoho dostala MANDÁT od volicov, tak je potom celkom zbytočné predkladať nejaké volebné programy a rovno z toho môžeme urobiť súťaž krásy a podľa toho vyberať poslancov. Argumenty, ze vznikajú nové situacie, ktoré treba riešiť, nie sú namieste. Pretože takéto závažné veci by urcite boli jednou z kritérií, či by bola strana zvolená, alebo nie. Toto je úplná zmena statusu štátu, o tom reč pred voľbami nebola. Toto je na všeľudovú otvorenú diskusiu a referendum. Kto ste niekedy podpisovali Mandantnú zmluvu viete, že poverená osoba môže konať výlučne v jej rozsahu a nič viac. Naša vláda ale aj ostatné, si mýlia mandát s korunováciou…

  http://www.hlavnespravy.sk/harabin-fico-nema-ziadny-mandat-aby-vstupoval-nejakeho-jadra/1109048

  • Voličí jsou pro ně zajímaví jen měsíc před volbami, uzavřením volebních místností jsou už zajímají jen jako oslíčci otřeste se. Prostě a jednoduše demokracie je jen slovo, které k sobě nemá hodnotový ekvivalent.

  • Politici sa chovajú k voličom ako holuby.
   Pred voľbami im zobú z ruky a po voľbách im serú na hlavy.

  • http://blog.hlavnespravy.sk/2023/fico-kontra-danko/

   http://blog.hlavnespravy.sk/2015/vie-premier-robert-fico-o-dokumente-mnichovska-dohoda-2016/

   • Zopár komentárov z diskusie pod týmito článkami:
    Jonathan Alena • pred 13 hodinami

    Nateraz by pomohlo, keby Danko povalil vládu Fica, a potom by sa rozbehla široká diskusia aj na túto tému. “Jadro” by sa stalo základnou témou politického boja v predčasných voľbách a Fica by odstavilo! Fico už nás dávno chcel zapredať do rúk nadnárodných korporácii v súvislosti s transatlantickou dohodou TTIP. Toto Trump stopol, tak to teraz chce Fico urobiť pred nadnárodné korporácie a banky, ktoré diktujú politiku EÚ. Toto Ficovo víťazstvo bude znamenať definitívne zničenie Slovenska, čo je Ficov základný cieľ. Nadnárodné korporácie a diktát Nemecka nás následne pripravia o posledné zvyšky národného majetku, t.j. o vôdu, pôdu a lesy. Budeme nútení im ich odovzdať. Je to náš koniec!

    Jonathan jjozef • pred 14 hodinami

    Ty si taký slepý ako aj tvoj vlastizradný Fico. Pjakinovi nesiahate ani po členky, lebo keby ste čo len niečo pochopili z toho čo hovorí o globálnej politike, tak by ste museli vidieť, že agenda nastolenia globálneho fašizmu – čiže NWO, na ktorú vsádza Fico, pôjde do hája. Vie to Putin, Trump, Zeman, Orbán, len sprostý Fico to nevidí a slepo nás ženie do záhuby. Závidím Maďarom aj Poliakom ich prezieravé vlastenecké vlády a hnusí sa mi Ficova vlastizrada! Krysa odporná! Dúfam, že čoskoro skončí a že Danko sa mu vymkne z pod kontroly a ficovláda sa rozpadne.

    Jonathan jjozef • pred 15 hodinami

    A ja tebe vrelo odporúčam, aby sa ti už konečne otvorili oči a uzrel si skutočnú odpornú Ficovu tvár. Keď dokončí dielo svojej skazy na Slovensku, potom nám ozaj neostane nič iné, len utekať. Mladí už aj tak vo veľkom zutekali – pravda tiež do bahna islamizujúcich sa západoeuropských krajín. Nakoniec to dopadne tak, že pred fašisticko-islamským terorom sa bude utekať do Ruska. Verím, že Ficova vlastizrada mu zlomí väzy. A ak sa Danko konečne zachová ako chlap, tak pád Fica môže byť veľmi rýchly.

    Avatar
    Jonathan Leonardo di Carpathia • pred dňom

    Fico si pod sebou píli konár a sám si bude na vine za svoj krach, čo je veľmi žiadúce, aby nás nezatiahol do “jadra”. Veď Fico je najväčšou hrozbou Slovenska. A ak sa ti nepáči ĽSNS a chceš ľudí od neho odradiť, tak si tu na nesprávnej adrese. Verím, že po všetkej tej špine, ktorá vypláva na povrch v súvislosti s eurofondami, percentá ĽSNS len pôjdu hore. Ty si mi taký analytik, ako sa hovorí “na milú Jarmilu”.

    1

    Odpovedaj

    Zdielať ›

    Avatar
    Jonathan Jonathan • pred dňom

    A ešte na doplnenie: Právny štát tu demontuje práve Ficová vládna garnitúra. Zavádza fašizmus, ruší amnestie, ženie nás do fašistického “jadra” a do záhuby. A vládnych kríz bolo vo svete neúrekom a dokonca veľmi časté – napr. v Taliansku ale aj v Česku a nakoniec aj u nás a svet sa nezrútil a k žiadnej demontáži štátnosti nedošlo. Leonardo, ty si buď úplný dilentant alebo naschvál mútiš vodu v bazéne! A Fico sa dostal do konfliktu hlavne sám so sebou! Tak mu treba!

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>