Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Toto som chcela dať ako vtip tu-do rubriky Egregoriálne a matričné riadenie,ale tu sa nedá.Hneď ma napadli kamaráti od vedľa,tí to budú podĺa mňa rozoberať.☺
  http://www.hlavnespravy.sk/zomrel-indicky-herec-ktory-stvaril-patriarchalneho-otca-v-laske-na-kari/881373

  • A presne viem oporné body: Dnes je 6., herec mal 66 rokov a je Ind,hral patriarchu a otca anglickej herečky…Radšej nepokračujem.☺

 2. https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024x1024.jpg

  Obalka noveho casopisu economist na rok 2017 zaujimava matricna symbolika ,nazory??

  • Tu je rozbor obálky časopisu Economist
   http://zvedavec.org/komentare/2016/12/7116-tarotova-predpoved-pro-svet-v-roce-2017-casopisu-the-economist.htm

   Mimochodom, budova EU parlamentu má výzor nedostavanej veže – asociácia s Babylónskou vežou už bola dávnejšie viackrát spomenutá.

 3. Matriční a zcela zásadní zpráva:
  http://zpravy.idnes.cz/husice-nilska-vcesku-0rt-/domaci.aspx?c=A161016_095707_domaci_cen

 4. Achtung, Achtung: Pri Kryme sa potopil plavajuci zeriav
  https://youtu.be/oMJviVVs3Ws
  Hasta la vista, zeriavista

 5. V Thajském městě Napa v důsledku silné bouřky spadla gigantická socha Buddhy, velikosti 9 podlažní budovy.
  20.9. 2016, v 9 hodin večer do sochy udeřil blesk a silný náraz větru jí povalil.

  Stavba sochy začala v roce 2011 a měla být dokončená koncem roku 2017.
  Stavba byla financována z peněz občanské sbírky. Škoda na stavbě – $ 570 tisíc.

  Подробности: https://regnum.ru/news/accidents/2182411.html Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM.

 6. Až teraz som si podľa info v Saker (blog) našiel odkaz na ruský zdroj, ktorý hovorí o neuveriteľnom posvätnom geste právoslávneho kríža, ktoré urobil 9.5.2016 na prehliadke v Moskve sám minister obrany RF Sergej Šojgu. TOTO neurobil pred ním žiadny minister obrany a článok to chápe ako gesto nádeje, vyslané obyvateľom do celej RF ….
  http://nr2.lt/News/politics_and_society/SHoygu-pered-paradom-ochen-volnovalsya-chtoby-nichego-ne-zaglohlo-i-ne-upalo-prishlos-perekrestitsya-FOTO-96367.html

 7. V Maďarsku sa zrazili 2 malé lietadlá, Cessna 182 a Piper 28.
  http://www.topky.sk/cl/11/1575543/Tragedia-v-Madarsku–Zrazku-dvoch-lietadiel-neprezili-styri-osoby-vratane-dietata
  Včera v Maďarsku riadene vykoľajili rušeň patriaci slovenskej spoločnosti LTE Slovakia, pretože sa svojvoľne dal do pohybu.
  http://svet.sme.sk/c/20276694/v-budapesti-sa-uvolnila-odstavena-lokomotiva-po-troch-kilometroch-ju-vykolajili.html

  • Obe čísla sú násobkami biblického čísla 7 (26 a 4), nič dobré pre biblicky projekt v Maďarsku. 2 vetvy (staršia a novšia) sa zrazia a v podstate odstavia projekt pre nositeľov/majiteľov katastrofálnym spôsobom. Pričom je tu Americká zložka vo forme značiek lietadiel, hovorí o tom, že za touto katastrofou budú Američania.

   A čo sa týka vlaku, 17.09. má číslo 17 t.j. číslo SŠA (rok má 9, čo v numerológií je koniec cyklu) a to, že sa samovoľne rozbehol hovorí o tom, že elity SŠA (asi neocons) spustili taký samovoľne prebiehajúci proces v Slovensko-Maďarských vzťahoch, ktorý GP alebo Maďarské elity budú musieť vykoľajiť t.j. budú nútení previesť prudký manéver. To že ide o Slovenský vlak a dopady znáša Maďarsko, hovorí to tom, že proces bol spustený na Slovensku ale zastaví to Maďarsko, pričom hlavne Maďarsko bude niesť škody.

   Môžem sa aj mýliť. Asi o 3 mesiace uvidíme.

 8. V noci pred sumitom sme mohli pozorovať tieňové zatmenie mesiaca. Je to dobré, či zlé znamenie? ,,V Mezopotámii napríklad verili, že zatmenie je zlým znamením, ktoré predpovedá koniec vládcu.” Nuž, komu dobré, komu zlé…

  Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20275006/mesiac-sa-dostane-do-polotiena.html#ixzz4KNA8ChvP

  • Vlastne to ešte len bude dnes, presne na summit.

  • Ja iba tak ako ma to napadlo – kto má mesiac symbol ? a zatieni sa je to potom dobré znamenie pre nás a má maximálne zatienenie 20.54hod tzn. číslo 11 a aké je číslo 11?

  • Normální zatmění by mohlo symbolizovat nějakou katastrofu, zemětřesení, pohromy apod. Ale jelikož je to jenom “stínové” zatmění, mohlo by to znamenat něco třeba v oblasti psychiky či duchovna. Ale to je jenom takový můj názor.

 9. O co jde ve filmu “Now you see mee” (rj)

  https://www.planet-kob.ru/articles/4989

   • Právě mě udeřila do očí ta negativita a programování mas, prezentování černé jako bílé atd., proto jsem před časem hledal nějaký rozbor, ale jak ukazuje žádná matrice tam není, jenom “tupé” formování stereotypů a reklama.

  • už ten název napovídá, odkud vítr vane.

  • Dakujem. Neviem či som to správne pochopil, ak budú podvodníci počúvať ďalej GP bude im sveta žiť.

 10. Motorák narazil do traktoru, vyprostit ho měl jeřáb, ale vykolejil. Zachraňuje je tank a dva vlaky
  Řidič traktoru nehodu nepřežil. Na místě je i dalších osm lehce zraněných lidí. Vlak podle všeho vykolejil a jeden z vagónů hořel. Provoz vlaků směrem na Slovensko je zastavený a funguje místo něj náhradní autobusová doprava.
  https://zpravy.aktualne.cz/regiony/jihomoravsky/na-hodoninsku-vykolejil-nehodovy-vlak-pri-odtahu-vlaku-po-ne/r~ffa2161e7a4911e6a77e002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2&redirected=1473881261

  • V blizkosti je slnecna elektraren.
   https://zpravy.aktualne.cz/regiony/jihomoravsky/na-hodoninsku-se-srazil-vlak-s-traktorem-jeden-clovek-zemrel/r~2c1300f079aa11e68d00002590604f2e/?redirected=1473890675

 11. Z největší výletní lodi na světě Harmony of the Seas se v úterý uvolnil záchranný člun.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/414545-z-nejvetsi-vyletni-lodi-sveta-se-uvolnil-clun-neprezil-clen-posadky.html

 12. brtitke sa neotvoril padak a padla na auto v slepej uličke
  http://www.aktuality.sk/clanok/372057/britke-sa-neotvoril-padak-dopadla-na-auto/

 13. Ještě k tomu výletu Gosudara

  Tandem rybářů, představuje GP, předkládající lidstvu (včetně Ruska) Křesťanství (ryby). GP nabízí rybí pokrm Rusku (lidstvu), kde ovšem chybí ryba (podstata, cíl, apod.). Představitel lidstva (VVP) poznamená, že měli lépe táhnout síť (lidstvo mělo vybudovat lepší než biblickou koncepci). K osamělé ženě na ostrově jsem zatím nic nenašel. Ale nebude to mít něco společného se skrytým matriarchátem?

  • To asi ne, přece VVP nevyloučí ženy, byť postižené “skrytým matriarchátem” (svým způsobem zmanipulované) z ozdravného procesu.
   Psychika a kultura je pokřivená u většiny lidí – u žen a mužů. A jestli budoucnost bude založená na tandemovém principu spolupráce, vedoucí ke zdokonalování se, tak nemůže být vyloučená žádná z genderových skupin.

   • Hledal jsem hledal, ale ohledně té ženy na ostrově nenašel nic. OK, navíc to moc k tomu “vzkazu” nedává logiku (i když nemocná, GP opuštěná žena snažící se být US prezidentkou? :) – ale zase chybí ten důvod, proč by to tam “dával”).

    Ještě zkoumám ty ryby a vlny. Možná to má spojitost s přechodem “světových” období, tzn. z věku ryb, do věku vodnáře (vodnář vylévá ze své dózy vlny). Našel jsem k tomu text v knize, ale je poměrně dlouhý, tak kam s ním?

    • K tým rybám: poznáte to vyjadrenie, že rodičia majú naučiť deti chytať ryby a nie ich len jesť? To by sa mohlo vztiahnuť k tým poznámkam Medveďova, keď chcel Putin pomáhať vyťahovať ryby na loď a keď Medveďov nenašiel v polievke rybu. Teda treba národ viesť k tomu “chytať rybu” = tvorivo pracovať a nie len “jesť rybu”= žiť na úkor druhých. A s ťahaním siete, to už sa tu vyjadrili Lin, TauRus,Človek, Rony a iní.
     Ale ten kostol mi nedá spať. Prečo sa dotýkali stien rukami? Väzba s minulosťou? Kostol tu bol a aj dnes je, ale je opustený. Dôjde k zmene v pravoslávnej cirkvi? Opustí národ toto presvedčenie, príde k novému (celosvetovému) náboženstvu? K inému prístupu ľudí, nie viera v Boha ale Bohu?

     • Tak…za tohle díky. Taky mi vrtá v hlavě ten kostel, protože tam určitě nešli pro nic za nic. Taurus už nabídl pohled přes fresky, které tam jsou. Já zas špekuluju, že je to kostelík Mikuláše Divotvůrce, což by měl být patron celého Ruska.
      Něco ve smyslu “tenhle rozbitý kostel dáme dohromady, vrátíme mu jeho bývalou slávu”.
      Ale nevím, fakt nevím… nějak mě vůbec nic nenapadá…

      • A čo to trošku otočiť. RPC je v područí GP, pracuje na oslabení Ruska, ako to Pjakin neraz spomína a používa aj také tromfy ako je patrón Ruska, ale už je neskoro. Cirkev chátra ako ten kostolík a verní ostávajú osamotení ako tá stará žena na ostrove, ako strážca majáku, ktorý už nik nepotrebuje, lebo ľuďom na člnoch už ukazuje smer ktosi druhý. A ľudia lovia rybu a rozlišujú, kto si ju za svoju prácu pre národ zaslúžil a kto nie. Medveďov sa dotýka stien kostolíka, pokúša sa napojiť na egregor RPC, tiež sa pokúša napĺňať matricu GP tým, že radí Putinovi, aby ani on nepracoval pre národ (neťahal sieť spolu s rybármi), ale Putin je duchom účastný ich práce, kdežto Medveďev sa zabáva s fotoaparátom a práca ľudí ho vôbec nezaujíma.

    • žena na ostrově, může být církev? (“dobrá starucha, dávno zbavená smyslů i sluchu” – Puškin v Domku v koloně, kde na směnu “dobré staruše Fekle” přijde “mavra” = marxismus)

     • Neberete ve zřetel jednu věc, aby Putin v tomto souboji uspěl, musí opustit systémová schémata a přijmout rozhodnutí, jež jej definitivně postaví nad strukturu klanových rodů (pro Vás GP). Má pomoc, ale zároveň asi před půl rokem jsem zde psal, že taky nemá k dispozici neomezený čas.

      Předpokládám, že nikdo z Vás nemá zkušenosti s původním archetypem Matky Země. Přemýšlejte, co ženu na ostrově potěší a ne že je to církev, která už nepotěší nikoho ze skutečných Lidí.

  • A podľa správy, nesťažoval sa nahodou len Medvedík?

  • Vratim sa k vyletu Putina na Lipno. Pri rubani dreva som si uvedomil, ze Putin nerobi zlozite konstrukty. Rusi maju taky krasny vyraz … lovuska. Ta zaplava cisel, symbolov a cojaviemcoho je lovuska. To je jazyk GP,Putin jedna priamo. Odkaz videa je prosty, Putinovsky. Jazero, plne ryb – narodov. Freska s kotlom – vsetci sa varime v jednom kotli narodov. Ak pojdeme globalnou biblickou cestou, v kotli narodov neostane ani jedna ryba – narod, co prezentoval Medvedev. Ostane amorfna masa, ktoru nemozno nazvat narodom s osamotenou staruchou – cirkvou. Cisla su lovuskou pre masy automatickych analytikov. Putin hovori, ze rybu nedostali, pretoze slabo tahali – nezucasnili sa na love ryb – narodov. Este jedna vec udiera do oci. Podla niektorych ruskych diskusii, Medvedev ma americku vojensku bundu s odparanymi nasivkami. Odparane americke nasivky znamenaju, ze Medvedev uz nie je vojak USA, ale partner Putina. Transformoval sa ako Erdogan. Vidlak sa ospravedlnuje.

 14. Jak by se vám líbil takový výklad Putinové návštěvy ostrova Lipno?

  Putin oslavuje založení – Moskvy (1147 = 11+11 ), jako nového centra civilizace s plnou funkcí řízení .
  Vybírá si pro tu civilizací nevěsty – národy, které se k ní připojí.
  Potom jede na ostrov Lipno na jezeře Jelmeň – v minulosti symbol nekontrolované spotřeby a rabování zdrojů ze strany elit (Sadko)
  Nese Blahou zvěst (freska v kostele) pro ty, kdo odmítli uctívání zlatého telete (tři mladíci v peci – buď elity nebo nějaké biblické klany, které se vydaly správnou cestou, jako ženiši pro ty nevěsty), že budou zachránění.
  Deltou řeky Msty (zde, jako odveta, odpověď, jak budou zachráněný) plují v klidných vodách jezera Jilmeň (voda, jako informace, klidná voda – u mně evokuje analogii se Sadkem, který hrál na husle tak, že vody se bouřily a lodě tonuly. Takže zde bude opak – Putin povede ke změnám klidnou, evoluční cestou).
  Potkávají rybáře ve dvou sojmech (člunech), kteří síti chytají ryby – zde analogie s tandemem GP a jeho biblickým projektem.
  Délka sojmů 12:15, jako věta z bible : A následovalo Ho hodně lidí, a On je všechny vyléčil. Příjde mi to, jako nabídka pro GP, aby Putina následoval, protože je umí vyléčit. Jestli brát GP, jako nějaké super elity, které ztratily spojení s NHR, tak Putin jím vzkazuje, že návrat k bohu je možný a on ví, jak je vyléčit.
  Následně – oběd s rybáři, jedí polévku, ale bez ryby, tj. bez biblického konceptu. Potrava (polévka je také z vody – informace) bude založená na jiné koncepcí.

  To, že Putin jel na ostrov s Medvěděvem by mělo symbolizovat spolupráci s ním ruské elity podle tandemového principu. Tj. té ruské elity, která jde s Putinem.
  Ještě si nevím rady s osamělou ženou na ostrově. Buď to jsou znacharské klany nebo církev, které se mají také rozhodnout, jestli zůstanou v osamění na ostrově oddělené vodou – informací nebo se připojí k němu.
  Rok založení a dokončení kostela, který Putin navštívil, jako první – “Rok 1292 bol rok zalozenia, rok 1294 dokoncenia. 9+4=13, stastne cislo Slovanov a zaroven coslo prirodzeneho radu cisel nazyvany Fibonacciho.” Ukazuje nám, že Putin chce vrátit svět k přirozenému stavu věci, ne pokřivenému, jak bylo doposud.

  • P.S. Ti “Tři mladící v peci” by také mohli být židé, kteří odmítnou uctívání zlatého telete, budou zachránění archandělem Michaelem – symbolem slovanského boje s drakem.

   • “Putin – vypadá, že jsme si jí nezasloužili. Měli jsme lépe táhnout síť.”

    Čo podľa teba znamená tento výrok ?

    • Ten výrok – je žert. Putin s Medvěděvem síť ani netáhli, dělali to rybáři, takže nemohli táhnout lépe.

     • … narážka a rada mierená na Medvedeva.

     • je to zart aj odkaz pre tych co netahaju sit, myslym ze aj v cestine je vyraz,…tahnout za jeden provaz… toto by mohol byt ten odkaz, kto netaha za jeden provaz nebude mat maso v polievke

      • Souhlas, může to být narážka na Medvěděva, že s Putinem měl lépe táhnout za jeden provaz, tj. řadu let nespolupracoval, házel klacky pod nohy.

       V tom poselství Putina by mohlo být více jiných skrytých smyslů.
       Třeba “tři mladíci v peci” měly vazby na Peršany, původem árijce, které GP zvolil pro svůj projekt “Islámského kalifátu”, tj pokračování biblického projektu jinou formou a jako jiný centrum řízení.
       Takže, i pro ně by ta “blahá zvěst” mohla znamenat, že Putin ví, jak tyto národy vyléčit.

    • Mňa zaujalo…aká ryba im to “uviazla v sieti.” Putinovi pri otázke: aká ryba je v polievke, rybári odpovedali: V jazere Iľmeň je mnoho druhov rôznych rýb, táto polievka je však z Candátu
     Candát je dravá ryba,u nás na Slovensku nazývana Zubač, v tlame ma mnoho malých zubov, ale aj 4 velké zuby označované “psie” je považovaná za kráľa rýb…..Rusi a rovnako tak Turci ju nazývajú: SUDAK
     SUDAK je i mesto na Kryme

     Možno sa Vám to hodí do mozaiky

     http://cz.sputniknews.com/videoklub/20160912/3819167/novgorodsti-rybari-putin-medvedev-polevka.html

   • Keď spomínaš draka, zaujalo ma toto: V Hong Kongu sa zrazilo auto s airbusom, vrazilo do motora kde je vyobrazený červený drak. Lietadlo už rolovalo, šofér auta si ho vraj nevšimol. (údiv :) )
    http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000632/1573821/VIDEO–Vodic-dodavky-sa-zrazil-s-dopravnym-lietadlom

  • Musím uznat, že tento výklad gosudarova výletu do velké míry rezonuje s tím, co jsem se zatím naučil a dozvěděl a mně se moc líbí.

   1*

  • Prohlížel jsem si ten ostrov v google mapě, a je tam jedna divná věc. Na severu ostrova v přímé linii s tím kostelem je popiska им. Надии Савченко, když na to kliknu tak se tam objeví им. Надии Савченкo Keramicheskaya ul. Novgorodskaya oblast’ Rusko173020
   Co s tím má Savčenková společného?

   • Hmmmm, osamelá žena na ostrove? Koho reprezentuje Savčenková? Ukrajinu. Tú oddelenú časť ruského sveta ktorá sa rozhoduje? Nedáš link na ten google?

    • Já věděl, že jsem na něco zapomněl. https://www.google.cz/maps/@58.4629437,31.3523015,5286m/data=!3m1!1e3

 15. Sv. Mikuláš na Lipně – cca ve 3/4 článku

  http://geolines.ru/publications/NEW-IN-HISTORY/RUSSIAN-CHURCHES-OF-NOVGOROD-1.html

 16. Úloha pro studenty KSB. Jaký vzkaz nám posílá Putin?

  Před dvěma dny, 10.9.2016, Putin s Medveděvem se rozhodli společně strávit sobotu na čerstvém vzduchu a zvolili si pro to Novgorodskou oblast (která je u Putina ve velké oblibě – Pěskov).
  https://cdn1.img.ria.ru/images/147659/79/1476597932.jpg

  Navštívili ostrov Lipno, na kterém prohlédli starobylý, z roku 1292, kostel “Cerkovj Nikoly”, postavený po mongolské invazí a v kterém se dochovaly zajímavé fresky.
  https://cdn4.img.ria.ru/images/147660/05/1476600519.jpg

  Ostrov Lipno je velmi malebné místo, ale žije na něm jen jedna postarší žena.

  Po prohlídce kostela ,Putin s Medvěděvem se projeli motorovým člunem z delty řeky Msty, po jezeře Iljměň. Počasí bylo klidné, vlny nebyly velké, což dovolilo Putinovi s Medvěděvem ujet několik kilometrů.
  Po cestě potkali rybáře, kteří ve dvou sojmech (člun 12-15 metrů) chytali do síti rybu a byli velmi překvapení, když uviděli Putina s Medvěděvem..
  Rybaři ukázali Putinovi a Medveděvovi způsob chytání ryby do síti, kterou táhnou mezi dvěma sojmy. Tento způsob je známý ještě z dob Alexandra Něvského.

  Hlava státu a premiér se velice zajímali o technologii člunů (sojmů) a chtěli vidět ulov. Rybáři povyprávěli o druzích ryb, kterými je bohaté jezero a pozvali Putina s Medvěděvem na rybí polévku “uchu”. Povedlo se mi najít kousek videa ze společného oběda.
  https://twitter.com/dimsmirnov175/status/774671431560990724

  Medvěděv – nemám v polévce žádný kousek ryby,
  Putin – vypadá, že jsme si jí nezasloužili. Měli jsme lépe táhnout síť.

  odsud: https://ria.ru/religion/20160910/1476594352.html
  https://ria.ru/society/20160910/1476595396.html

  Kdo uvěřil, že jím opravdu nedali kouska ryby?

  A teď vás zvu společně dešifrovat tuto zprávu a vzkaz Putina GP a světu.

  • Má to nějakou souvislost se Sadkem, ne? Ten šel k jezeru Ilmeň…

   • Máš dobrého pamatováka. Já už toho Sadka moc nepamatují. Takže, Bingo!
    И спорь, что в Ильмень-озере
    Есть рыба – золоты перья.
    Как ударишь о велик заклад,
    И поди свяжи шелковой невод
    И приезжай ловить в Ильмень-озеро:
    http://lukoshko.net/story/sadko.htm

   • Tady Sadko hostí své hosty a ty jej vybízejí, aby se s něčím pochválil. No a on jim odpovídá:
    Говорят настоятели новогородские:
    – Все мы на пиру наедалися,
    Все на почестном напивалися,
    Похвальбами все похвалялися.
    Что же у нас Садко ничем не похвастает?
    Что у нас Садко ничем не похваляется?
    Говорит Садко-купец, богатый гость:
    – А чем мне, Садку, хвастаться,
    Чем мне, Садку, пахвалятися?
    У меня ль золота казна не тощится,
    Цветно платьице не носится,
    Дружина хоробра не изменяется.
    А похвастать – не похвастать бессчетной золотой казной:
    На свою бессчетну золоту казну
    Повыкуплю товары новогородские,
    Худые товары и добрые!

    • Takže, klíč bude v Sadku. Sadko vytáhl síti zlaté ryby a naplnil s nimi (zlatem) svoji pokladnici, za které skoupil novgorodský tovar, který potom prodával Zlaté hordě…

     Putin s Medvěděvem pozorovali rybaře, jak chytají ryby, ale sami žádnou rybu nedostali. Tam pokladnice, zde polévka.

     Potom u Sadka je epizoda, kde hraje mořskému carovi na husle a moře se bouří, vlny obrovské a lodě tonou. Lodě, jako státy.
     U Putina, naopak, jezero bylo klidné, skoro žádné vlny.

     Ta samotna žena na ostrově bude GP.
     Co říkáš názvům: ostrov Lipno a řeka Msta?

     • Msta u mně evokuje “pomsta”, odveta. Co znamená Lipno? V Čechách je také Lipno.

      • Víš, přijde mi, že ten příběh nemusí být tak složitý…
       Lipno může pocházet od stromu lípa.

       Tento způsob rybolovu – jak jsem pochopila – je spolupráce dvou loděk. A nejspíš musí být synchronizovaná, aby něco ulovili. A jestliže Medveděv se první ozývá, že nedostal žádnou rybu do polévky a Putin odpovídá “měli jsme lépe táhnout síť”, pak si myslím, že to je narážka na jejich spolupráci = kdyby byla lepší, lidé by jejich práci mohli hodnotit líp (asi blbě napsané, ale ve smyslu, že Rusko by se nyní mělo mnohem líp).
       Když jsem se podívala na toto video, je vidět, že ostrov i kostelík se přílišnému zájmu netěší:
       http://news.novgorod.ru/news/151133/

       A možná by i mohl, možná by tam nemusela žít jen jedna žena – kdyby Medveděv spolu s Putinem lépe “táhli síť”…
       Prostě nevím… v Rusku mají před volbami…

       • Jsem přesvědčený, že u Tarana také bude nějaký rozbor, ale tak jednoduchý to nebude, moc biblických symbolů.

        • V první viditelné rovině mě to napadlo také hned. Souvislost s volbami. Ta jednoduchost by mohla platit na voliče. Např. aby ohodnotili práci Medveděva a jeho “komandy”… Jestli si vůbec nějakou rybu v “uche” zaslouží…
         Ale určitě tam jsou i další skryté roviny…

        • No tak dobře – když chceš po biblicku, tak po biblicku. :)
         Ostrov Lipno – může být jako slovanská lípa – symbol Slovanů. Žije tam jen jedna starucha – a jak píše Vidlák – symbol církve. Vzhledem k tomu, že kostel je prázdný a celkem rozbitý – moc dobře se tam církvi nedaří. Na řece Mstě potkávají rybáře, lovící ryby už po staletí stejným způsobem – což může nabízet církevní preláty, kteří po staletí stejnými způsoby “loví lidi”. A že zrovna na Mstě… což by mohlo být jako “církev jako instituce je mstou Slovanům”.
         Rybáři ukážou a vysvětlí svůj starodávný způsob vzácné návštěvě – ale návštěva pak přesto v polévce (což mi spíš přijde jako symbol nějaké smlouvy, dohody – viz svatební zvyk) kousky “ryby” nenajde a – “měli jsme lépe tahat síť”.
         S tím koncem si nevím rady… nějaká souvislost s církví?
         A fakt nevím…

         • síť je tažena mezi dvěma loděmi, které pracují v tandemu.
          Je potřeba spolupracovat a zaměřit se na výsledek, nebo nebude nic.

       • Dve lodky, dve kridla, lovia Putina do biblickej siete, nechytia, v polievke nie je ryba. Nespolupracuju, rozkol v strukturach premnozeneho GP. Ta krasna krajina mi evokuje … a duch sa vznasal nad vodami, rusky duch. Rybari, GP, boli prekvapeni, ked uvideli Putina, kto by nebol. Ukazali mu ako sa lovia ryby, cize psyche, to znamena, ze Putin pozna princip ovladania ludi, ze vie obranu. Este mam nezrovnalost. Mongoli vysli tak vysoko?

        • Rozmyslam, kde travil Putin predchadzajuce Vianoce? Vlanajsie pri Voronezi, a predtym? Zda sa mi, ze niekde v Karelii.

        • Asi jsi nejblíže…
         Jak jsem si našla – možná má symboliku i to, že v r. 1113 tam dle legendy nalezli nějakou ikonu sv. Mikuláše Divotvůrce a tou vyléčili novgorodského knížete Mstislava (souvisí jméno s názvem řeky řeky – Msta?). Pak cca o 100 let později tam nechal na památku zázraku novgorodský biskup Kliment postavit právě ten kostelík.
         Sv. Mikuláše Divotvůrce určili za patrona Ruska a sv. Kliment byl římským papežem a církev ho považuje za přímého nástupce sv. Petra. Byl poslaný do vyhnanství na Krym, kde také zemřel – byl hozen na příkaz císaře Trajána do moře s kotvou na krku.
         Může to souviset a přispět nějak k objasnění?

         • Na Krymu se Putin minulý rok potápěl v batiskafu. Medveděv tam byl s ním…

          • To může taky souviset…
           Nevím – pro sebe jsem si Klimenta vysvětlila něco jako: “Kliment=církev=mocenský nástroj GP”.

       • aha , nejdřiv jsem odpověděl dole, teď čtu tohle.a souhlas lodě musí spolupracovat ,nebo nebude výsledek.
        lipno asi nebude od lípa. Také je pstruhovitá na ekologii naročná ryba na pokraji vyhynutí v původních lokalitách rozšíření. lipan horský

      • Ve mně Sadko evokuje americkou (západní) státní elitu, která rabuje veškeré bohatství světa… Toto bohatství ji rabují pomocné státy EU (lodě). Nastává ohromné rabování zdrojů. Král moře, (věk Vodnáře HNR?, chtělo by se podívat na zahajovací ceremoniál OH v Soči) chce tomu zamezit a snaží se zničit lodě (státy), které se na rabování podílejí. Ale Sadko (elita) má ještě možnost vykoupit se, když se ožení s dcerou krále moře (Rossija?)
       Co se týče slova Msta, ano znamená to pomstu…K Lipnu zatím nemám žádný názor, jenom to, že se vyskytuje ve všech slovanských jazycích…

     • Позади идёт девица-красавица,
      Красавица девица Чернавушка,
      Бери тую Чернаву за себя замуж…
      Будешь, Садко, во Нове-граде.
      А на свою бессчётну золоту казну
      Построй церковь соборную Миколе Можайскому.

      Mořský car řekl Sadkovi, aby si vybral mezi 300+300+300 nevěsty Černavu, jel s ní do Novgorodu a postavil kostel Mikulovi Možajskému. Mikola – Nikola, církev, kterou Putin navštívil.

      Ještě na výročí založení Moskvy – Putin a nevěsty. Asi to bude mít souvislost.
      https://twitter.com/dimsmirnov175/status/774623673030438913

      • Taurus, prosim ta, kedy bolo krescenie Rusi?

       • 988 rok, někdo říká 990 nebo 991, Knížetem Vladimirem
        https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8

        • Nechcem vniest zmatok. Taky pomocny link opierajuci sa o novu chronologiu. Pre zaujimavost.
         Андроник Христос. Откуда есть, пошел мир?
         https://www.youtube.com/watch?v=nZrYvFrjJ3g
         Tu by sa dala vystopovat snaha o Merovejsku krv. Ked sa ju nepodarilo znicit, tak sa s nou spojit.

      • Ke jménu Černava mi teď napadlo, jak Taran vysvětloval pojmenování Bílého a Černého moře. Když se Rus postaví čelem k východu slunce, vše co směřuje na jih je černá strana (Černé moře), vše co směřuje na sever je bílá strana, Bílé moře… Takže Černava mi evokuje Jih…

      • Ještě detajl. S nevěstami se Putin fotil ráno tentýž den na oslavách založení Moskvy ( 1147, zajímavé datum, dvě jedenáctky) a teprve potom jeli s Medvěděvem na Lipno.

       • Robi si srandu, doteraz srandoval GP.

       • Teraz vazne, dve jedenastky, dve kridla. Karel IV vlastne vyzenil kralovstvo so styrmi manzelkami. Put in naznacil, ze takisto bez boja symbolicky vyzeni priestor ruskej civilizacie. Mozno sa kvoli tomu rozviedol, zena ho nezatazuje v put in. Put in rozobera Zelena Tara v ktoromsi videu.

        • Vlastne, teraz ma napadlo to ceske a ruske Lipno.

        • Státy V4?

         V tom kostele jsou dvě zachovalé fresky – Blahá zvěst a tři mládence v ohnivé peci, kamarádi proroka Daniela, kteří tam byli hození za odmítnutí klanět se idolu a zachránění archandělem Michailem. Z pece vystoupili bez úhony.

         Co může znamenat mládenec?

         • https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B8_%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B0_%D0%B2_%D0%BF%D0%B5%D1%89%D0%B8_%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9

         • Skusim zajtra, ked pridem z pola. Uz som samy preklep, idem sa vyvalit k vidlacke na kavalec. Najjednoduchsie je pockat na Pjakina alebo Budkova, ci Taru. Vidis, vytvoril si dlhe zaujimave vlakno, bez Tisa, Kotlebu a inych vytrcpanov. Bolo by vhodne nacat aj obdobie Karla IV a ceske dejiny vobec, ako domaci by ste mali mat lepsi prehlad a vidlak sa niecomu priuci. Na invektivy nereagovat, alebo reagovat inteligentne.

         • Taurus, este som sa vratil, neviem, ci budem zajtra na webw. Daniel a David su dva rody. Z Davida pochadza Jezis, z Daniela asi klony GP. Na svete prebieha boj dvoch rodov, preto zaujem o Merovejsku krv. Ten obraz pece je Yelowstonsky vulkan, mladenci GP z Daniela, a zachranit ich moze iba archaniel Miso. Misa chap ako predstavitela sveta predkov Slav, ktory ochranuje nas Jav, blizsie info Emil Pales. Podla mna s tym suvisi nooskop. Putin naznacuje, ze vie o blizkej kataklyzme a vie ako jej predist. Ma technicke riesenie. Ked sme sa bavili o vyrone vodika po tom Glazjevovom predsednictve v RAN, spominali sa nejake vrty na uvolnenie vodikovych komor pri niektorych atomovych elektrarnach. Moze ist aj o ine technicke riesenie. Nieco na sposob HARPu. HARP odzadu je PRAHa. Aj Lipno je Cechach. Cesi su vyborni v radarovej technike, Tamara, system vyhodnocujuci cudzie vlny. SKus si nieco pohladat. Idem spat.

          • Upresním odkaz od vidlaka na Páleša (určite zaujme viacerých) – časopis Sophia čísla 1 – 20 v PDF na stiahnutie – zaujímavý materiál vhodný k štúdiu n

           http://www.sophia.sk/casopis-sophia

          • Azapad, este jedna udalost, vyrocie vypustenia sputnika. Asi cesta HARPu. Rozkyvanie zemskej kory alebo nieco podobne.

          • Daniel – je starozákonní prorok, židovský mladík odvedeným v první deportační vlně do Babylonie v roce 597 př. n. l. Podle chronologie GP nemůže být jeho klonem, protože je starší.
           Daniel byl u dvora Nebukadnesara vykládačem snů.
           https://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_(prorok)

           Židé ho nepovažují za proroka, protože údajně nemluvil s bohem, ale anděly, ale muslimové ho dost uctívají. Byl napojen na království Médie, v současném Íránu.
           https://cs.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9die

           Gerodot nazýval plemena médii – árijci.
           Zajímavý zmatek je v jeho hrobech. Podle jedné legendy je pohřben v Samarkandu, je tam i hrobka, která roste, jeho tělo tam měl přivést Tamerlan. Mimochodem nedávno byl Putin v Samarkandu
           https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8%D0%BB_(%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BA)

           Uctívají ho i křesťane, předpověděl příchod Mesiáše v Jeruzalémském chrámu, na který se hrozně těší židé.

           Co se tyče třech mladíků, tak oni odmítli se poklonit zlatému idolovi, kterého nechal udělat Nebukadnesar, za což byli svázaní a hození do peci, odkud byli zachránění archandělem Michaelem.
           Asi jsem to ještě víc zamotal. Jdu spát.

     • Co kdyby ta žena na ostrově byl archetyp Matky Země?

      • Starucha – podla Puskina i Zaznobina cirkev. Rok 1292, 92=11 GP, 12=bud faraon alebo apostoli. 12-15= 12:15 nejaky vers, skusim pozriet do biblie, ale skor z niecoho ruskeho.

       • také pravda.

        • Ještě ve videu byla zajímavá situace. Kdy Putin říká, že chtěl rybářům pomoct, ale Medveděv mu řekl, že nemusí, ať to nechá na rybářích… Je to řečeno ale v rychlém tempu, tak nevím, jestli jsem se nespletla, kdo co říká…

       • To by nesměla být na ostrově. Ostrov sám je symbol par excellence. Ostrov má od nejstarší mytologie enormní význam. Epos o Gilgamešovi (o hledání nesmrtelnosti), ostrov blažených, kam odcházeli mrtví, jež si to svým životem zasloužili atd., prakticky každý význam tohoto symbolu byl archetypiální. Žena čeká na své děti, které se svěřily do rukou současného systému, přičemž kostel je už jen prázdný pojem. Stejně jako systém, protože je na ostrově sama.

        Rybáře nemá smysl vysvětlovat, všichni tento symbol znají. To, že Putin s Medveděvem nenašli v polévce rybu, svědčí o trhlinách v jejich spolupráci, chybí tam onen zdravý selský rozum, který vymyslel právě tento lov ryb. Ten prázdný ostrov je alarmující, kde jsou ti, kteří zde mohou čekat na definitivní odchod ze systému? Jak dlouho to bude ta stará žena trpět? Rybáři k ní mají blíže než kdokoliv jiný, ale i oni loví ryby pro ty, kteří si to zatím nezaslouží.

        Je to tak nabité symboly, že si říkám, že samo od sebe se to stát nemohlo.

       • Ještě zajímavý detail. V reportáži TV, když Putinovi říkali rok založení kostela, tak řekli 1292, ale on je dvakrát opravil na 1294. Přitom všude se uvádí rok 1292. Musí to mít také nějaký význam.

        Jak jsi přišel na to číslo 12:15? V biblí je věta:
        “И последовало за Ним множество народа, и Он исцелил их всех”
        A následovalo Ho hodně lidí, a On všechny vyléčil.

        Ale nechápu, kdes to číslo vzal.

        • Clny boli dlhe 12 az 15 metrov. Rok 1292 bol rok zalozenia, rok 1294 dokoncenia. 9+4=13, stastne cislo Slovanov a zaroven coslo prirodzeneho radu cisel nazyvany Fibonacciho.

         • Aha, už ztrácím pozornost.:)

         • Este doplnim, 92=11 cislo Lucasovej postupnosti 2,1,3,7,11,18,29,47,atd. Fibonacciho postupnost 0,1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,atd. Podla Fibonacciho cisel sa riadi priroda, pocet kvetnych lupenov, pocet listov, konstrukcia spiral ulitnikov, uhly stromov, a pod. Puskin dobre poznal zmysel Lucasovho radu, vsak bol chvilu masonom, aj Stalin a utrcite pozna aj Putin. Poznaju ho aj vedisti. Obe rady su zalozene na zlatom reze 1,618. Chap to tak, niekto sa snazi pretvorit nas svet, ktory sa riadi zakonitostou prirodzeneho radu, na svet iny. Popis je v apokalypse. Zacinas kvitnucim zivym rozvijajucim sa Rajom, koncis mrtvym Novym Jeruzalemom, kde je vsetko z kamena a zlata. Jeruzalem – Nove Mesto. Rim chap naopak, ako Mir. Cize prvy Mir, druhy Mir atd. Zmenili nam zmysel slov, caramutie.

          • Este skusim takto, datelina ma normalne tri listky, ale najde sa aj so styrmi, ktore su jej neprirodzene. Stvorlistok nam posuvaju ako stastne cislo, pricom je to cislo neprirodzenej mrtvej nerozvijajucej sa prirody. Podobne cislo 13 nam podsuvaju ako nestastne, ale naopak, napr. mnohe kvetiny maju trinast lupenov. Trinasta komnata je prezentovana ako zla, ale naopak, predstavuje vychod z mrtveho sveta alebo navrat do prirodzeneho nasho sveta. Vedisti poznaju svet Nav, Jav, Slav a Prav. Jav a Slav su nas svet, pricom Slav je svet nasich predkov, ktory pomaha Javu. Uz som to niekde pisal. Vlastne trojuholnik s okom je rpiestor, kde sa spajaju vsetky tri svety, ziadne oko Velkeho brata a pod. Povodny slovansky symbol so svojim vyznamom. Slovania boli ludia, ktori nebranili cudzim usadit sa na svojej zemi, pomahali. Podbne je to so svetmi, svet Jav sa spraval podobne. Nevedeli, co je lest, nezamykali domovy. Cudzinci sa zachovali ako GP. Je otazne, ci sa vedisti vedome spojili s cudziincami GP proti vlastnym, ci vedeli predvidat co sa stane. V tomto nemam jasno, drzim sa Zaznobina, ze predali ako svoj narod, tak nas svet Jav. Ulohu sveta predkov Slav nemam preskumanu, planoval som vyuzit Joxa, teraz musim podumat pri rubani dreva, ci polnych pracach.

  • Jezis rybari, biblicky pribeh, ryby,

  • Kostol z roku 1292 postavený z pálených tehál?

   • Cihly se používají (podle historiků) už 10 tisíc let, takže nic zvláštního…

   • Důležitý je tvar střechy. Má někdo obrázek?

   • Kostol je z kamena, specialne palene tehly sa pouzili na arkady. Po vojne bol zrestaurovany. Arkady v tvare trojvrsia.
    Na pomoc:
    Kremel, rieka Volchvov, starucha s vnukom, lode Sadko a Vece, Rjurikovo gorodisce, kostol Blahoslavenia, Jurjev klastor … celkovo nadhera
    Центр Земли Новгородской
    http://dvoryaninov.ru/20110614_vnovgorod2011_03.htm
    Na wiki je uz navsteva Putina s Medvedevom, mal by to byt priamy suvis so spravou.
    Церковь Николы на Липне
    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8B_%D0%BD%D0%B0_%D0%9B%D0%B8%D0%BF%D0%BD%D0%B5

  • Máte nějaký odkaz na Sadka?

  • Medvěděv – nemám v polévce žádný kousek ryby,
   Putin – vypadá, že jsme si jí nezasloužili. Měli jsme lépe táhnout síť.

   Medvedev – neprejavil dostatok zmyslu ako tímový hráč (preto mu ostal len vývar z rýb, lebo nemá podiel na úlovku)
   Putin – dešifruje dôvod neúspechu – (spolu) lepšie ťahať sieť – znamená prejaviť viac spoločného úsilia – tímového ducha – teda chýbal spoločný vektor cieľa.

 17. Vlajka Íránu, která opakuje červenobílou kombinaci barev Egypta, k ní přidává zelenou. Ale kromě čísel 22 a 11 také symbolizuje míč-globus
  Nevedel som že v základe iránskej symboliky sú zakomponované čísla 22, 11 – čísla GP !!
  Pozri koniec článku:
  http://aeronet.cz/news/cesko-zradilo-izrael-a-jeruzalem-a-armenie-a-velky-izrael-pokracovani/

 18. Dávam to sem, pretože toto bol pre mňa odkaz. Pustil som si a zaspieval Gajatri mantru, to jesť mantru osvietenia.
  V meditácii nastavšej som hodnotil. Dôvodom môjho posledného príspevku je, že keď si zhodnotím posledné týždne tu, pripomínalo mi to stále viac nový čas.
  Správy zahlcujúce informačné pole, ktoré som si chránil vyhodením televízie, rozhlasu, zabanovaním chodenia na mejnstrím a znova ma to dobehlo.
  Budem sa radšej venovať materiálom, čo som tu nazbieral, meditáciam, štúdiu a uzdravovaniu vo voľnom čase a rodine a práci v čase vyhradenom pre nich.
  Boli ste načas zaujímaví partneri, no dnes to skončilo.

  Buďte zdraví, Lin, Tebe, Aksal, Bosorečke a všetkým dievčatám odtiaľto posielam túto mantru http://youtu.be/669_w1tFTyk je to mantra liečenia, ktorou budete môcť vyliečiť strádania Vašich rodín a blízkych.
  Kolodej pre Teba špeciálne video od organizácie Общее Дело. https://youtu.be/FYXpz-YqzQo možno Ti pomôže sa zamyslieť nad tou štatistikou priemerného života. 1 zo štyroch, 400 000 ročne, viac ako 1000 denne..
  Admin s Hoxom budem v spojení s Tebou nie, pre Teba mám túto mantru. Je to niečo na hlbokú meditáciu, dotýka sa frekvenčne na moje prekvapenie všetkých vonkajších tiel a harmonizuje ich…
  http://youtu.be/CHpA6qotiwg
  Tak, dvtr.eu/diskuse zmazaná z cookies a zo záložiek…
  Buďte zdraví a krásny večer.

  Jox

  • Skoda. AKurat som chcel vysetrit, ako mas pri meditacii oci. Ci pozeras hore, vpred, ci dolu.

  • Moc děkuju za mantru – právě v této chvíli mi moc pomohla. Snad se ještě někde “potkáme”… tvůj pohled na věc by mi totiž chyběl…
   https://www.youtube.com/watch?v=mZlVaAMsoM8

  • No jasne – ja sa nechám programovať videom. Ja sa programujem sám. Aspoň sa o to pokúšam. Nespájam sa so žiadnym “hore” ani “dole”, lebo neviem čo je +/- a nemám ani dostatočnú dôveru k akýmkoľvek duchovným učiteľom.
   V tejto súvislosti – ako sa vyrojili tie protifajčiarske videá mi príde zaujímavé, že sa to približne prekrýva s časom, ako sa na pulte zjavili nové krabičky so super obrázkami. Na to by mohla byť úplne samostatná debata ako to vplýva na podvedomie – a dokonca podvedomie detí. Deti začali mať strach o mamu kvôli chorobe.

  • Joxi,

   Dík za texty, rád jsem Vás četl. Též buďte zdravý,

   Tom

 19. Еженедельный анализ разведданных 6 сентября. Встреча студентов ИТОНА с Путиным.
  https://youtu.be/-Xh9_RXdnOE

 20. mozno matricny prejav.
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/404541-v-lanovke-na-mont-blanc-stravilo-noc-45-uviaznutych-cestujucich/
  Z pôvodne 110 ľudí, ktorí vo štvrtok popoludní uviazli v kabínkach lanovky, vrtuľníky za ťažkých okolností zachránili okolo 65, uviedli miestne úrady.
  Príčinou zastavenia kabínkovej lanovky Vallée Blanche bolo spletenie lán v dôsledku silného vetra.
  Hm..prostredie sa prudko meni/silny vietor/ a riadenie, vedenie sa GP zamotalo/lana/..a musi byt zachranovane..+plus Svajciarsko a najvyssi EU kopec.

 21. V Španielsku otvoria prvú islamskú univerzitu …
  http://www.hlavnespravy.sk/v-spanielsku-otvoria-prvu-islamsku-univerzitu/829764

 22. No nech robím, čo robím ja tam pri tom pohľade z výšky na ich nové sídlo v Bruseli vidím stále iba 2x symbol SS. Je to zaražajúce a frustrujúce …

  https://www.google.sk/search?q=nato+hq+brusel&biw=1920&bih=963&tbm=isch&imgil=aQUc2RTMboQOlM%253A%253BQ5u2K_4LXzZVjM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.e-architect.co.uk%25252Fbelgium%25252Fnato-headquarters-building&source=iu&pf=m&fir=aQUc2RTMboQOlM%253A%252CQ5u2K_4LXzZVjM%252C_&usg=__tdcF0MgVxANQCISlPeLdWOzT8vU%3D#imgrc=aQUc2RTMboQOlM%3A

 23. Po roku dole ďalší záchranársky vrtulník u nás, opäť popradská posádka. Prvý padol 17.7.2015, tento 7.9.2016. Spoločnosť ATE, ktorá vrtulníky prevádzkuje, mimo iného aj obchoduje so zbraňami, vďaka ukrajincom s pochybnými kontaktami.