Diskuse

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. Štát nenašiel ani jedného muža na vyučovanie nemčiny, na oltár diverzity musia to byť obetované mladé biele dievčatá

  https://twitter.com/Fight_CIub/status/1012995653197336576

  • Tragédia doby a nemeckých slniečkárskych univerzít…

  • Zrychlují tu svou agendu až to už bije do očí!
   Čeho se bojí?
   Proč nepostupují pomaleji?

   16. 10. 2010 – Německá kancléřka Angela Merkelová se v sobotu ostře zapojila do debaty o islámu a imigraci. “Multikulturalismus absolutně selhal,” citovala . https://zahranicni.ihned.cz/c1-47229300-merkelova-integrace-cizincu-selhala

   Multikulturalismus selhal. Islámský zákon je nutný, vyzval německý politik. Aktualizováno 13.4.2016 Berlín – Andreas Scheurer, německý vedoucí politik Křesťansko-sociální unie, chtěl zavést takzvaný islámský zákon, který má zajistit lepší integraci muslimů v zemi.

   Zdroj: https://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/151714-multikulturalismus-selhal-islamsky-zakon-je-nutny-vyzval-nemecky-politik/

   Chápete to?

   • Ako by sa chceli ešte dožiť výsledkov svojho nechutného experimentu

    • Myslíš Kissingra a spol.

     Dozrály nám jablka Průsvitné letní (Průsvitné letní), před 30 lety dozrávaly podle počasí od začátku 8.měsíce https://sk.wikipedia.org/wiki/Priesvitn%C3%A9_letn%C3%A9

     Doufám, že zima nezačne v září.

 2. fatální problém jen posunul do ještě větší břečky – a migrantská invaze se povalí dál
  Sláva! Zatím jsme se nerozpadli! Tak lze charakterizovat jásání šéfů států EU nad údajně neslýchaně úspěšným jednáním, které skončilo v Bruselu. Sešli se ve skutečnosti kvůli kancléřce Merkelové, která má doma problémy s koaličním partnerem z Bavorska.
  Zabednění voliči vyměnili už většinu „vítačských“ vlád ve střední Evropě, pak v Itálii – a poprvé reálně hrozí, že se o totéž pokusí v Německu a v dalších evropských státech.
  Dohodli jsme se, že nic neuděláme, a necháme to tak, jak to je.“ Takové je (jako obvykle) „poselství ovládaným“ z tohoto skvělého „summitu“. Všichni jsou spokojeni, ba nadšeni. Vzniknou internační centra pro invazní tlupy migrantů (jako by dosud nebyly) – jinými slovy muslimové se dál povalí do Evropy…http://www.protiproud.cz/politika/3869-osudovy-summit-o-migraci-podle-tradice-vsechno-nic-dort-jako-z-pohadky-papalasi-jsou-nadseni-kocarem-cernym-se-ritime-dal-vysmech-ovladanym-strach-z-voleb-narusta-je-cas-vypadnout.htm

 3. Kdo druhému jámu kopá sám do ní spadne…http://afinabul.blog.cz/1806/ideolog-moslimskeho-bratstva-bol-slobodomurarom
  Už v minulosti poukazovali mnohí autori na podobnosť medzi iniciačnými rítmi Moslimského bratstva a slobodomurárskej lóže. Tentoraz však bol prvýkrát podaný dôkaz, ktorým je priznanie samotného Sayyd Qutb. V tej dobe – poznamenáva spomínaný historik – boli egyptské slobodomurárske lóže úplne pod kontrolou britských tajných služieb, a egyptský kráľ Faruk (1920-1965) bol tiež jej členom.

  A já doufám, že ta jáma bude hluboká…

 4. Nový článok pána Kohúta

  https://blog.hlavnespravy.sk/
  6235/krestania-modlime-sa-za-trumpa-aby-sa-mu-podarilo-prekazit-dalsie-zlocinne-zamery-deep-state/

  • https://blog.hlavnespravy.sk/6235/krestania-modlime-sa-za-trumpa-aby-sa-mu-podarilo-prekazit-dalsie-zlocinne-zamery-deep-state/

   • Darmo,pekne píše.Rada ho čítam.Vie perfektne popísať,aké nebezpečenstvo nás čaká v spojení s islámom.Islám=diabol.

    ……Ježiš Kristus nás kresťanov vyzýva, aby sme sa zjednocovali na Jeho Slove, bez ohľadu na to, akého sme náboženstva, lebo čelíme obrovskému spoločnému ZLU, ktoré nás kresťanov a kresťanstvo chce zničiť. Tento boj Dobra so Zlom sa už jasne vykryštalizoval a každý z nás volí, na ktorú stranu sa pridá.

   • Aj táto odpoveď pána Kohúta sa mi páči.

    Avatar
    buldog • pred 8 hodinami

    Dobrý článok pre veriacich vojna medzi dobrom a zlom ale kde bol Ježiš počas prvej alebo druhej svetovej vojne ved ľudia sa tiež modlili za dobro a predsa zomrelo veľa ľudí farári žehnali zbrane udávali kolaborovali z nepriateľom tak kde bolo to dobro kde bol Ježiš preto tento článok ako píšem je dobrý len pre veriacich ale žiaľbohu politika a pod.veci sa rodia v ľudských hlavách a tých vôbec nezaujíma dobro alebo zlo modlitby náboženstvo ale len ich zisky plány a dosiahnuť cieľ ktorý si vytýčili .


    Odpovedaj

    Zdielať ›


    Avatar
    Peter Kohút buldog • pred 5 hodinami

    Otázky typu: “A kde bol Boh, že to dopustil, kde bol Ježiš?” sú príznačné pre ateistov. Neuvedomujú si, že boj Dobra a Zla sa odohráva cez duše ľudí, a keď sa ľudia priklonia k ZLU, alebo aspoň to Zlo u ich hlavných nostieľov (tých, čo sa klaňajú démonovi moci a mamony), tak to potom to dopadne veľmi zle. Nie Boh je nositeľom Zla, ale ľudia, ktorí dovolia Zlému, aby ich ovládol a porazil! Aj teraz je to ukrutný boj na hrane! Veľa nechýbalo, a boli by sme celá civilizácia v háji! Len obrovským úsilím kresťanov zvíťatzil Trump a v Rusku sa Božou prozreteľnosťou dostal k moci Putin.
    Keď to my kresťania necháme len tak, tak určite znovu prevládne ZLO, ale sami si tomu budeme na vine. Boh nám dal slobodnú vôľu. A keď dovolíme, aby prevládlo ZLO, tak sami sme tomu na vine! Boh len rešpektuje, že čo si zasejeme, to aj zožneme. Stále sa k nám prihovára a doslova prosíka o našu priazeň, chce, aby sme sa obracali k Nemu s modlitbami a prosbami, ale my nie! Sme hrdí a pyšní a Boha nepotrebujeme! Tak čomu sa potom čudujeme? Veď Boh je pre nás až na poslednom mieste, alebo ho vôbec neakceptujeme.

 5. S tímhle chtějí jít na Rusko?
  Na internetu se objevilo video, na kterém byl zachycen okamžik výbuchu na německé fregatě, americká raketa místo zásahu cíle explodovala přímo na německé fregatě.
  Incident se stal na lodi typu F124 Sachsen během cvičení německé protiraketové obrany u pobřeží Norska.
  https://www.youtube.com/watch?v=ydsm1uzkNu4

  • je to na Ac24 https://ac24.cz/-/americka-raketa-misto-zasahu-cile-explodovala-primo-na-nemecke-fregate

  • Tak im treba.A nech sú radi,že sa nikomu nič nestalo…

   …Německé námořnictvo informovalo o tom, že raketa byla zkontrolována krátce před událostí a její technický stav byl označen jako „perfektní”. Nikdo v důsledku incidentu nebyl zraněn, ale zařízení bylo vážně poškozeno.

   • Stáli jsme před zářivou a spalující ohnivou stěnou,“ hlásil podle zprávy německého ministerstva obrany telefonicky kapitán lodi.

    Nikdo z posádky nebyl zraněn, dva němečtí námořníci byli pouze otřeseni a v šoku a jsou připraveni se vrátit do služby. Německá fregata Sachsen byla společně s protiponorkovým plavidlem FGS Lübeck na cvičení.
    Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/sachsen-fragata-nemecko-norsko-nehoda-strela-sm-2-pozar-p14-/zpr_nato.aspx?c=A180629_195105_zpr_nato_inc

    Dva vojáci byli otřesení…a v případě ostrého konfliktu budou co? Posraní?
    A diskutující: Posádka díky správné a rychlé reakci okamžitě dostala situaci pod kontrolu,“

    Jinými slovy – stáli tam jak opaření, neschopni pohybu a právě to je ta správná reakce.
    … takže němcům už nefungují nejen tanky, ale už i lodě?! náš spojenec, náš vzor?! no potěš kotel …Tak Merklová je zřejmě Putinův člověk, jelikož pod jejím vedením se Německá armáda dostala do nepoužitelného stavu.

    Nová dokonalá ruská zbraň. Vlastní rakety shoří v odpalovací šachtě, případně po vystřelení po kilometru obrátí a zasáhnou odpaliště.
    Spíš by se hodilo “potěš koště” – s těmi prý teď Bundeswehr cvičí místo pušek. :-)

    ono jim ani nelítá moc těch stíhaček ;-)

    https://zpravy.idnes.cz/nemecko-stihacky-eurofighter-typhoon-dxe-/zahranicni.aspx?c=A180503_091655_zahranicni_aha

    • Výbuch väčší než tretina lode a nikto nebol zranený bude asi taká nemecká pravda ako že hordy degenerátov v uliciach vôbec nezvyšujú kriminalitu.

 6. Pan Salvini dál rozčiluje Merkel s Macronem:
  Rovněž odhalil, že s německou kanléřkou Angelou Merkel vůbec nemluví, ale s ministrem vnitra Horstem Seehoferem hojně komunikuje.

  Ač se tito dva muži neshodnou v otázce posílání migrantů zpět z Německa do Itálie, tak se shodnou na tvrdším postoji k migrantům obecně a na nutnosti zabezpečení vnějších hranic tohoto bloku.

  Pan Salvini také zopakoval svou kritiku Francie, kterou jeho země považuje za pokryteckou, kdy prohlásil: „Francie nás poučuje o morálce, ale podle statistik, je to už hodně dávno, co přijali 9 000 žadatelů o azyl z Itálie.

  „Od té doby až dodneška pochodují jejich ozbrojené pohraniční stráže po hranici Itálie v Entimiglii. Bylo by to jejich právo to tak dělat, kdyby nás ale přestali poučovat.“
  https://ac24.cz/-/-uz-ani-jednoho-migranta-do-roka-a-do-dne-uvidime-jestli-bude-nejaka-eu-existovat-rika-salvini-z-italie?redirect=%2F

 7. Demokratov zaskočilo zistenie že komunity kde sa farebná menšina stala väčšinou zrazu z ničoho nič ignorujú dlhoročne populárnych bielych demokratov a miesto nich volia “svojich”. Politicky korektne ich rasizmus nazvali, že “nevolia podľa rozumu ale podľa srdca”.

  A progresívna 28 ročná Alexandria Ocasio-Cortez už aj vie z čoho financovať blahobyt svojej komunity: zvýšením daní.

  Nezabúda ani na príliv ďalších potenciálnych voličov a navrhuje
  – zrušenie ochrany hraníc
  – migrantom zadarmo zdravotnú starostlivosť
  – zisky domácich rozdávať cudzím

  https://pbs.twimg.com/media/DfdJ7LaWAAIgOIp.jpg
  https://twitter.com/RealSaavedra/status/1012063289633722368

 8. Benjamin Franklin a jeho proroctví, kuršlusmajster, 29. 6. 2018 15:07:46
  (Toto proroctví pronesl Benjamin Franklin v ”MALÉM ROZHOVORU KOLEM STOLU BĚHEM PŘESTÁVKY” na philadelphském zákonodárném shromáždění roku 1787. Ono sdělení bylo zapsáno v záznamníku Charlese Coteswortha Pinckneye, zástupce Jižní Karolíny.) „Plně souhlasím s generálem Washingtonem, že musíme chránit tento mladý národ před zákeřným vlivem a hlubokým nebezpečím. Tím nebezpečím, pánové, jsou xidé. V každé zemi, ve které se xidé usadili ve větším množství, snížili její morální stav; znehodnotili její hospodářskou integritu; sami sebe odloučili a neasimilovali; vysmívali se a snažili se podkopávat křesťanské náboženství, na kterém tyto národy byly založeny; vybudovali stát ve státě; a když narazili na odpor, snažili se hostitelské země finančně zardousit jako v případě Španělska a Portugalska. Víc než 1700 let naříkají xidé na svůj smutný osud vyhnání z mateřské země, kterou nazývají Palestina. Ale pánové, když jim jí svět dával k neomezenému vlastnictví, okamžitě si našli nějaký důvod, aby se nemuseli vrátit. Proč ? Protože to jsou upíři a upíři nemohou žít mezi upíry. Nemohou žít jen mezi sebou. Musí žít na úkor křesťanů a jiných lidí, kteří nejsou jejich rasy. Pokud jim dovolíte přijít do Spojených států, tak tu v souladu se svou povahou budou mít za méně než 200 let takové obrovské zastoupení, že ovládnou a pohltí celou zemi a změní formu naší vlády, za kterou jsme my Američané prolévali svou krev, za kterou jsme obětovali své životy, majetek

  • A proto se nesnášejí s muslimy, upír upíra nechce, je to konkurence.

   • Bohom Xidov sú peniaze. A zarobením si peňazí pácha najväčšie zločiny. Neprestane, kým nebude sedieť na veľkej peňaženke, kým sa nezmení na kráľa peňazí. ”
    http://www.hist-chron.com/judentum-aktenlage/antisem/d/EncJud_anti-semitism-band3-kolonne146-karikatur-boersenjude.jpg

    strýko Sam
    http://media.gettyimages.com/photos/consistency-uncle-sams-generosity-to-africans-asians-and-europeans-picture-id113491998

  • Nie som žiadny antisemita, ale dobre viem, že kým budú existovať židia, ktorí uznávajú judaizmus a hlavne talmud a poslúchajú talmudských rabínov (nevzdajú sa tejto ideológie – doležité) a žijú medzi národmi sveta, tak nikdy nebude pre nás – vačšinu, na svete dobre a pokoj…
   To nikto nezmení. Stredovekí kresťanskí vládci sa to pokúšali storočia riešiť vyhnaním židov z kresťanských krajín, ale tí sa vždy dokázali vrátiť.
   RKC spolu s týmito panovníkmi urobili zásadnú chybu, že podcenili hrozbu úroku a lichvy a dovolili im, aby im spravovali financie, čo bol smrteľný úder pre ich moc..Preto aj skončili a preto RKC teraz hrozí prakticky zánik i keď k nemu nedojde, kvoli slovám Ježiša, že jeho Cirkev brány pekelné nepremožu..
   Keď sa pozrieme do histórie na vznik islamu v 7 storočí v čase, kedy bol kodifikovaný aj babylónsky talmud, tak je jasné, skadiaľ islam prišiel a jeho hlavnou úlohou bolo útočiť na kresťanstvo, ktoré oslabovalo moc židov. Samozrejme, že boli aj židovské obete, ale židia dokázali proti kresťanstvu rýchlo s muslimami spolupracovať.
   Teraz islam aj svetových vodcov ovládajú práve židia…

 9. REPORTÁŽ Konzervativně reakční Akce D.O.S.T. uspořádala debatu s názvem Hovory se Slušnými lidmi, která se týkala smyslu a mezí umělecké svobody v souvislosti s představením Naše násilí a vaše násilí v brněnském divadle Husa na provázku.

  Vagina ve vlajce a otevřené sexuální praktiky a svatá noc :-(

  „Herečka ukázala své intimní partie, pozdější sklad rekvizit. Hlavně, že její vlasy v hidžábu zůstaly skryty zvědavým pohledům,“ ironizoval Kummer. Hlavní podnět pro to, že Slušní lidé vstoupili na pódium byla scéna, kdy si herečka z vaginy začala vytahovat českou vlajku. Jeho osobně nejvíce rozzlobilo, že při otevřených sexuálních praktikách na jevišti hrála píseň Tichá noc, svatá noc, která je spojena s Vánocemi a nejposvátnější událostí lidských dějin.

  Vytvořili lidský řetěz a postupně postupovali po jevišti, čímž hercům znemožnili, aby dále hráli. Muž, který se nahý před ně postavil, podle něj patrně čekal, že vyprovokuje ránu, po deseti minutách se oblékl. Dodal, že svlečená dáma přinesla větší estetický zážitek než svlečený muž.

  Úchylové. Biskup Cirkle mlčel

  Řekl, že z 240 míst v hledišti měli třicet Slušní lidé a asi deset spřátelení mladí katolíci, čili zbývalo 200 na ty, kteří sami přišli na představení. „200 úchylů na 400 tisícové město není zas tolik,“ smál se.

  Kummer připomněl, že Glaserovi byl mandát prodloužen radou města o pět let. „Co pan Glaser na pana primátora, který se proti tomu původně postavil, ví?“ dodal s tím, že pokud budou Slušní lidé zvoleni v komunálních volbách, pokusí se odvolat Glasera. Dále řekl, že Glaser je homosexuál stejně jako režisér Frljić. „Tito lidé mají zákonitě zkreslené vidění světa, které se nám snaží vnucovat.“

  „Tomáš Halík musel vidět hru dvakrát, což sám řekl,“ smál se Kummer. Zklamalo ho chování brněnského biskupa Vojtěcha Cikrleho, který nehájil Ježíše Krista a mlčel, podobně jako křesťanská média Rádio Proglas a TV Noe.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zvracenost-porno-vlajka-ve-vagine-a-Kundi-orgie-Havel-znasilnujici-zidovskeho-chlapce-Slusni-lide-protestujici-proti-predstaveni-v-Brne-debatovali-o-tom-co-se-delo-na-jevisti-542040

  Frlič je Bosňan a muslim a do Bosny valí Saudové miliony špinavých peněz a pokud je třeba dobýt Evropu, která 1400 let odolává, nevadí jim ani homouš.

 10. Zase mu zadrbáva s tým jadrom!
  https://www.hlavnespravy.sk/fico-opat-vytiahol-kartu-jadra-eu-slovensko-nema-inu-moznost/1449118

  • https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-na-slovensko-nepridu-ziadni-migranti-bez-nasho-suhlasu/1449106

   Slovensko môže prijať až 1200 migrantov v rámci výpomoci susedným krajinám, ktoré sa ocitnú v núdzi. Na Slovensko však neprídu žiadni migranti bez toho, aby s tým vláda súhlasila.

   A máme to čierne na bielom?Stačí,ak vláda bude súhlasiť.Ako inak!Ľudí sa nikto pýtať nebude.

 11. Pri čítaní diskusie som sa pristavila pri týchto Júliusových slovách:
  ” Július 28. jún 2018 o 20:23
  Keďže vieme, za koho kope VK a Pozorovateľka, tak nie je divu…”
  s tým, že prvá moja myšlienka bola – ďalší, ktorí to zaregistrovali.
  Pri čítaní komentov na aeronete, až na niekoľko diskutujúcich (ale je ich veľmi málo) sledujem, že málokoho tam za tie roky napadlo (a dá sa to odsledovať už dosť dlho), že tento web (aeronet) nie je nijaká nezištná alternatíva, ale rozhodne plní zadanie od niekoho, kto za ním stojí a má svoj plán s ľuďmi grupujúcimi sa na alternatíve (alebo “alternatíve”?!). Svedčí o tom mnoho signálov autormi článkov vysielaných, ale to je naozaj každý tak zaslepený? A verím, že je tam dosť ľudí cítiacich a mysliacich pronárodne, alebo je to práve preto? Dosť dlho uvažujem kam zaradiť VK a kam pozorovateľku a to je dôvod, prečo ma slová Júliusa zaujali. A moja otázka (ak bude ochota a vôľa odpovedať), čo myslíte vy? Ku ktorému táboru ich priradiť. U pozorovateľky je to myslím jasné (ktorej som kedysi – čestne sa priznávam – fandila ale neskôr som intuitívne na základe viacerých indícií, ktoré som si dala do súvislostí vycítila, že to u nej nie je tiež úplne čisté). “Vrásky na čele” – myslené obrazne – mi robí VK. Nie že by som preto nemohla spávať kam ho zaradiť, ale je dobré mať aspoň predstavu, čo za ľudia manipulujú čitateľmi toho webu.

  • Ja už som dávno písala,že JEDINE naša diskusia na celučickom internetovom priestore je NEZÁVISLÁ a jedine tu píšu ľudia,ktorým verím a ktorí nemajú bočné úmysly.
   A všetkých,ktorí sem prídu manipulovať a odvádzať pozornosť a vyšpekulovanými spôsobmi zneisťovať a oblbovať,tých veľmi ľahko rozoznáme.

   Pozorovateľka je bývalá a zrejme aj súčasná slniečkárka.Niečo také,ako Aksal.Už dávno som písala,že sú ako by ich jedna mater mala…Ktosi tu písal,že kedysi Aksal veľa písala práve na AE…na leva-net išla pracovať,Lin písala na zvedavcovi-išla pracovať na leva-net atď.,atď.Platení sektári pliagy satanovej.

   A VK rád straší a tie hovadiny o technosfére a tom jeho Syndikáte… no od koho asi čerpá.Od tých,ktorých nemôžme menovať.Banda.

   P.S.:Môj názor.

   • Ale, tak silné je slovo “jedine” – to by som netvrdil – len zatiaľ nevieme o žiadnom inom portáli :)

    • Nájdi iný a daj tip.Ja o žiadnom inom neviem.Existuje NWOO,ale sedí mi len pár ľudí.Nebudem menovať…

     • Twitter je zaujímavý priestor ale serióznych ľudí z cz je tam málo, sk zväčša len hardcore vítači. Stačí nájsť jeden zaujímavý príspevok, pozrieť zaujímavé odpovede a dať sledovať ľudí čo ich píšu a za chvíľu človek odoberá lepší informačný zdroj než stovky tučných kníh.
      Pre rýchle informačné presýtenie treba ignorovať neužitočné správy ktoré už zajtra nebudú aktuálne a zameriavať sa na dlhodobo využiteľnejšie poznanie. Tí čo sporadicky spomenú zátvorky ((( ))) vedia ktorá bije.
      Z anglicky hovoriacich najlepšie ignorovať skupinu tzv. civic nationalist-ov čo kde tu utrúsia pravdu a zaujímavú kritiku súčasného stavu ale sú niečo ako kobisti s názormi typu že pokiaľ by aj fialové kobylky s metrovým turbanom na hlave volili fica tak sú “naši” a musíme ich prijať lebo veď oni sa asimilujú.

      • Určite máš pravdu,ale ja neviem po anglicky a som rada,keď stihnem čo to prečítať z našich zdrojov.
       Ty dávaš veľmi zaujímavé a komplexné informácie.Ja na to nemám.

   • No pekne si to podelili tieto tri dámy. “Klobúk dole”.

   • Ja som sa zamýšľala nad pozorovateľkou už v čase, keď písala minisériu na pokračovanie s názvom tušim “O potope sveta” alebo tak nejak približne znel titul. Potom ďalšie a ďalšie siahodlhé články. Len som potrebovala trochu času, aby mi došlo, kam ju zaradiť. Ani ona sa hneď neodkopala. Tiež to chcelo čas.
    Veď tak široký záber dejov a súvislostí (neriešme teraz, či faktických alebo len vytvorených z mýtov či legiend) nemôže vytvárať jeden človek. Prinajmenšom nejaká, možno menšia, ale rozhodne skupina ľudí. To isté VK. Nik si z tých čitateľov tam nekládol otázku o dôvode presunu domény z Holandska do SSA? Vraj ochrana práv a anonymity diskutujúcich. Áno, tým sa dá odôvodniť všetko vždy. Toľko pomerne insiderských informácií, ktoré vypúšťa von. Na dôvodom ich zverejňovania a nad účelom sa tam nik nezamýšľaľ? To si vážne myslia, že z lásky k českému národu? Že to nie je “len tak? A mnoho a mnoho iných signálov. A presne, ten strach, ktorý začal vypúšťať ma upozornil, že je čosi v neporiadku. Jeho rétorika, ako zdôrazňuje slová spojené s negatívnymi emóciami. A veľa ďalšieho. Nedá sa všetko popísať. Kto vidí, cíti, vie, prinajmenšom je prezieravý. Kto nie, tak nepomôže asi nič.

    • Ohľadne Aeronetu našiel som článok jedného prispievateľa, ktorému VK zrušil článok kvôli búrlivej diskusii. V prvej časti autor pojednáva o hovorcovi VK a o pozadí Aeronetu, v tej druhej časti je konkrétny odstránený text, kde autor pojednáva o Vladimírovi Putinovi ako o falošnom prorokovi v porovnaní s Bibliou.

     Proč nevěřím, že je AERONET News skutečným alternativním médiem
     https://www.nejvic-info.cz/proc-neverim-ze-je-aeronet-news-skutecnym-alternativnim-mediem/

     • Pozoruhodný článok, ktorý len potvrdzuje, že z 99% je “alternatíva” systémová.

     • Mne ten popis Putina vychádza smiešny.Somarina na n-tú.Píše tam,že ľudia s radosťou prijmú bezhotovostný styk.Že OSN ovládne všetky národy,aby sa priklonili k Putinovej predstave sveta a že Putin túto predstavu má od diabla,aby porazil Boha.Blbosť.
      Fantasmagórie.To už mi pripadá ako pokračovanie Pjakina.Teraz sa Pjakin s celým svojim konštruktom GP vezie na chrbte Pjakina.Pjakin je pod vplyvom diabla,ale jaksi Putin koná inak,ako by si Pjakin a prívrženci jeho sekty priali.Diablom to programovanie jaksi nevychádza…

  • Asi treba vychádzať z premisy, že 90% SK/CZ alternatívy je nasadená alternatíva.
   V podstate sme asi všetci, od (nazvime to prvoplánového) obviňovania x.dov, dospeli ku hlbokému pochopeniu ako systém pracuje a kto preň pracuje.
   Takže áno, ja osobne si myslím, že AEnet je nasadená alternatíva. Všetci. Nemusia všetci vedome – ale ten, kto za projektom sotjí, to robí naisto vedome :D A kto za tým stojí?

   • Súhlas. A infovojna Nora Lichtnera tiež. Slobodný vysielač je už dávno prepísknutý, to snáď nevidí už len nevyliečiteľne dôverčivý človek, no a v ČR Svobodný vysílač a Svobodné rádio sú tiež fiat alternatíva. Tiež niektorí možno nevedome, ale hlavné postavy a tvorcovia týchto projektov vedome

    • Pretláčanie Harabina napr. To je presne prípad poistky. Zas tam budú mať svojho. A darmo je “profík” na právo – ale veď to právo zas len Tí istí napísali a kdesi nižšie leo dával výňatok, za čo je možné “vykúpenie” sa “oľutovaním – tzv. inštitút účinnej ľútosti. Skopčím to tu, nech je to naoku. Aby sme na to stále mysleli. Za prejavenie názoru na tvrdo do basy, komando pred dvere. Aj keď to tiež bolo divadlo na posilnenie “kvázi” opozície. Takže nech sa páči, za čo je “odpustenie”:
     – šírenie nebezpečnej ľudskej nákazlivej choroby
     – ohrozovanie zdravia závadnými potravinami a inými predmetmi
     – branie rukojemníka
     – legalizácia príjmu z trestnej činnosti
     – porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku
     – porušovania predpisov o obehu tovaru v styku s cudzinou
     – porušovania predpisov o nakladaní s kontrolovaným tovarom a technológiami
     – ohrozenie devízového hospodárstva
     – skresľovanie údajov hospodárskej a obchodnej evidencie
     – poškodzovanie finančných záujmov Európskej únie
     – ohrozenie obchodného, bankového, poštového, telekomunikačného a daňového tajomstva
     – všeobecné ohrozenie
     – poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia
     – ohrozenie a poškodenie životného prostredia
     – úklady proti Slovenskej republike
     – teror
     – záškodníctvo
     – sabotáž
     – vyzvedačstvo
     – ohrozenie utajovanej skutočnosti
     – ohrozenie dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti
     – vzbura väzňov
     – šírenie poplašnej správy
     – genocída
     – terorizmus a niektorých foriem účasti na terorizme
     – neľudskosti a používania zakázaného bojového prostriedku a nedovoleného vedenia boja.”.

     • Je to tak, bohužiaľ. Naoko infovojna tvrdí, že “neverte nám, overujte si sami” (mimochodom dobrá psychologická taktika), ale technika podvedomia pracuje a oni to dobre vedia. Tak je to s Harabínom. Lenže koľko ľudí je nachystaných ho voliť, to je dosť žalostné. A ešte jedno lenže – koho teda? Veď v tom spektre kandidátov nie je ani jeden náš.
      Ešte jeden postreh k Norovi Lichtnerovi. Pred cca 4 rokmi na jar, kde sa vzal – tu sa vzal “národovec” a cestovateľ po rôznych západnych krajinách, ktorý sa vraj už nemohol pozerať na tú smrsť, ktorá zasiahla Slovensko a tak vysúkal rukávy a založil alternatívny vysielač “Slobodný vysielač”. Oficiálna verzia je, že financie použil svoje + príspevky poslucháčov, z ktorých si potom postupne sťahoval. Dobre, to by som brala, len – to naozaj sme uverili, že projekt bol financovaný LEN týmto spôsobom? Možno viera bola zo začiatku, lebo vznikla v ľuďoch akási iskra nádeje, ale neskôr vnímavé “oko a ucho” mohlo spozornieť. A tak je to skoro so všetkými webmi a projektami v alternatíve.

      • Vačšina alternatívy slúži len ako pokrievka tlakového hrnca, aby sa cez ňu vypustil hnev a frustrácia okrádaného národa, aby si národ myslel, že sa niečo mení a može zmeniť, aby si tam ľudia vybili emočnú frustráciu zo života.Ale vačšina alternatívy je len riadená opozícia systémom.
       Snáď hádam len ĽSNS nie je podvod..100 % sa však nič nedá zaručiť…

       • Možno vyzniem paranoidne, ale ja už nedôverujem (mám isté bloky) ani ĽSNS a čuduj sa svete, ani Putinovi. Je to výsledok istých skúseností, ale viac pocitov, takže treba to brať s rezervou, ale momentálne to mám tak vnútorne nastavené. Myslím, že je lepšie neskôr byť milo prekvapený a priznať si omyl v úsudku, než beznádejne biť hlavou o múr.

        • Chápem, lenže niečo si vybrať musíme, až teda chceme voliť…

         • Súhlasím, len – voľby nie sú pre nás.

          • No zatiaľ nič iné robiť nemôžme.Keď sa na to každý obyčajný človek pozrie tak,že voľby aj tak nič nezmenia,tak budú k voľbám chodiť len politici,ich mecenáši a rod.príslušníci a sme v ešte väčšom háji.Politici musia mať rešpekt pred národom a aj strach.
           Keď sa na to každý vykašle,skončili sme.

           • Ano, s tým súhlasím, len som vypichla podstatu.

            • Je to proste tak.Zatiaľ žijeme v takom systéme.Každý je nainfikovaný tým,že keby voľby mohli niečo zmeniť už dávno by ich zakázali.Toto predsa je tiež manipulácia,podsúvanie,že tie entity sú tak silné,že ich nikto nikdy aj tak neporazí.Blbosť a jedna z demagógií,ktoré systém šíri,pretože to oslabuje ľudí,nie elity.Elity si ten slogan vymysleli a kým žijeme v systéme,ktorý oni riadili a dobabrali,nemáme inú možnosť,ako voliť.Ale už sa tie entity boja tak,že je tu snaha nie len zakazovať strany,ktoré nejdú na ruku systému,ale je tu snaha voľby rovno zrušiť…
             Je to zložité,tak dlho sme boli oblbovaní,že dostať sa z toho von nebude ľahké…

          • Ešte toto.Paranoja nie je dobrá.Niečomu musíš veriť a nedať sa spochybniť.Prečo by som nemala veriť Putinovi,keď nemám na výber iného a vidím ovocie?Prečo nemám veriť Kotlebovi,keď vidím,že chce chrániť národ?Ja tam iných nevidím a preto ich nemienim spochybňovať,ale podporovať.

           • Nemám na mysli paranoju v pravom slova zmysle, to mi nehrozí, len som napísala, že to možno tak vyznie. Nespochybňujem ich nikde verejne, tu som prvýkrát napísala svoje pocity. A už dosť dlho sa presviedčam, že ma intuícia neklame. Ale beriem do úvahy fakty a činy. Len smola naša je v tom, že nevidíme celok a nepoznáme súvislosti. Tie sa môžeme len domnievať. A o tom sú tie moje pocity, intuícia. No ale dosť filozofovania, treba sledovať realitu.

            • Ale veď jasné,veriť na milión percent môžeš sama sebe a pár ľuďom v okolí.Ja takých mám.
             Nežijeme vo vákuu,kým sa to zmení,treba podporovať tých,čo sú na tej istej vlne v zmýšľaní,ako ja.Viac sa totiž zatiaľ nedá.

             Veď si pozri videá s Mazurekom,napríklad.Včera leo jedno dal.Si myslíš,že iba obabruje národ?Ja si to nemyslím…

            • Možno máš k nim blok lebo to čo hovoria nie je prednostne určené pre malé množstvo vysokých IQ čo sa pochybnosťami a hľadaním pravdy oddelili od štatisticky priemerného obyvateľstva.
             K tomu sedí, že slobodná myseľ má málo spojencov a loajalita v komunite býva zaplatená príslušnosťou k nejakej ideológii, slobodná myseľ totiž nepozná putá ale ani úkryt.

             Mne tiež dva krát nevoní taký ten kolektivizmus, rovnošaty, vodca a následovníci ale zároveň rešpektujem, že to je presne model ktorý bude fungovať až pôjde do tuhého. A vzhľadom na to ako nás súčasné vedenie predáva za pár drobných a robí všetko pre to aby do tuhého išlo, tak s tým treba počítať. Určite ich treba voliť a podporovať.

             Na ilustráciu individualizmus vs kolektivizmus, kto má väčšiu šancu
             https://pbs.twimg.com/media/DgscFXAU0AAfuby.jpg

       • Je vidieť, že na tento vývoj boli vytvorené mimo tých zapredaných v politike i zástupy nosatých Gargamelov, špeciálne psychologicky školených propagátorov tej ich zaručene správnej cesty a nie sú im cudzie ani mentálne programy na skryté ovládanie myslenia. Ako krytie im plne slúži anonymita web-pavučiny. Ako nástroj manipulácia spolu s aplikáciou pocitu viny so zámerne účelovo upravenou pravdivou informáciou. Potvrdzuje sa mi, že aj tuto existujú ľudia s otvoreným vnímaním a intuíciou.
        ;)

        • leo,to sú také školenia,kde ich to naučia,ako na dav reagovať,ako pôsobiť,ako meniť taktiku.Je to celá veda a tie zapredané entity,neveriace v zákony a mysliace si,že sa im to prepečie,sú na omyle.

         Mne sa potvrdilo najmä to,že ten,čo kváka o akomsi HNR je debil.To úplne stačí na pochopenie.Proste debil,nula,nič viac!

       • “Vačšina alternatívy slúži len ako pokrievka tlakového hrnca, aby sa cez ňu vypustil hnev”

        Môže byť pre tých s vysokým IQ, pre nízke IQ stačí futbal. Tie aktuálne fotky plačúcich skupín nemcov sú hrozné… plačú lebo merkel vyhladzuje ich národ? Nie, plačú lebo prehrali zápas.

        • Odpovedám na príspevok od ” J. 30. jún 2018 o 0:31″, lebo tam sa mi nedá. Nezobrazuje mi možnosť odpovede.

         Takže, áno, dobre si to vyjadril. Týmto si priam trafil klinec po hlavičke – “K tomu sedí, že slobodná myseľ má málo spojencov a loajalita v komunite býva zaplatená príslušnosťou k nejakej ideológii, slobodná myseľ totiž nepozná putá ale ani úkryt.”
         Ako v jednom príspevku píše aj Mária, že má v svojom okolí príbuzné duše v tomto smere. Má šťastie. Ja to povedať nemôžem. Zopár ich niečo snáď tuší a vidí, vníma, veď ľudia hlúpi nie sú, ale…… ako si napísal v ďalšom príspevku, ich záber je presne v mantineloch ” … plačú lebo merkel vyhladzuje ich národ? Nie, plačú lebo prehrali zápas.”.

         • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 12:08

          “Ako v jednom príspevku píše aj Mária, že má v svojom okolí príbuzné duše v tomto smere. Má šťastie. Ja to povedať nemôžem”. Zorana, to nie je stastie, Maria ma jasno v tom, koho moze povazovat za pribuznu dusu. Ked budes mat v tomto jasno ty, budes moct povedat to iste. Ak nemas, ludia budu aj nadalej tusit a vnimat o co ti ide. Lebo ludia nie su hlupi…

          • Nemáš pravdu, nepoznáš mňa ani moje okolie. Mám v tom jasno a už dosť dlho, nie som “nováčik”, ak to tak môžem pomenovať. A mám aj celkom dobrý čuch a odhad na ľudí, s ktorými som v osobnom kontakte.

           • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 13:01

            Zorana, uviedla si to o sebe ty sama. Zopar viac prispevkov od teba a budeme ta musiet brzdit, co vsetko o sebe poprezradzas. Takze celkom dobry cuch na ludi mas, pises teraz. Skoda, ze len na tych, s ktorymi si v osobnom kontakte. Cas su peniaze, hovori sa. Tu stracas oboje…Obcas je nutne to pripomenut aj nie “novacikom”.

            • ” Zopar viac prispevkov od teba a budeme ta musiet brzdit, co vsetko o sebe poprezradzas. “. Mýliš sa, opäť. Nemusíš mať brzdiť, myslím, že každý je za seba zodpovedný sám, pokiaľ ide o to poprezrádzanie. Ty tiež. Nemyslím, že som prezradila čo nie je vhodné, je to len tvoj nesprávny úsudok. Nikdy si osobne nerobím úsudok o ľuďoch z niekoľkých príspevkoch na webe, pokiaľ sú slušné a chcú niečo vyjadriť, pretože to by bol povrchný úsudok, preto ten dôraz na “… s ktorými som v osobnom kontakte”. Asi už len toľko k tomu. Niečo celkom dobre z vás troch, ktorí ste reagovali, vystihol J.. Až na ten strach. Nie je to strach, J. A z vyčlenenia už vôbec, s tým nemám problém, s ľuďmi mám kontakt, len sú to v najbližšom okolí skupiny, ktoré nemajú vôbec záujem na túto tému komunikovať. Mám na mysli susedov, niektorých známych, nie rodinu, priateľov. Je to ľahostajnosť, nezáujem. Je to už zrozumiteľnejšie? Takže, nie, Mária, nie je to neprijímaním pochybností. Obidve sa pokúšate dosť sebaisto hodnotiť nepoznané. No a tebe, Jekaterina, ďakujem, za pripomienku, že tu strácam čas. Si na seba hrdá, keď udeľuješ nepriamo povolenky na vstup? Dlhšiu dobu som to tu čítala a stotožňovala som sa s názormi, škoda, že keď som vstúpila a napísala svoj názor, prišla takáto reakcia. Jediný web, kde som po dlhej dobe mala záujem komunikovať. Ale kde ťa nechcú….., nie je problém sa stiahnuť.

            • Nikto ti tu nenapísal, že ťa nechce ale keď niekomu napadneš svetonázor tak je logické že nemusí reagovať zrovna láskyplne. Tu nájdeš málo ľudí čo stiahnu chvost a nebudú si brániť to na čom im záleží.
             Ale rozhádať sa či je ok Kotleba alebo Putin je trochu odveci keď aktuálne vládne banda “musíme prijímať migrantov lebo slovákom sa nechce robiť” a ich oficiálne najperspektívnejšími nástupcami majú byť liberáli “musíme prijímať migrantov lebo hranice neexistujú”. Genocída v modrom alebo v ružovom, nech sa páči vyberte si občania…

            • …. Nikdy si osobne nerobím úsudok o ľuďoch z niekoľkých príspevkoch na webe, pokiaľ sú slušné a chcú niečo vyjadriť, pretože to by bol povrchný úsudok, preto ten dôraz na…….

             Zorana nám slušným spôsobom prišla povedať,že má čuch a intuíciu,že Putin nás odrbáva a Kotleba jak by smet.Ale my ju nechápeme a ubližujeme jej,pretože ona nám chcela len dobre,aby sme “nenaleteli” a zmenili svoj pohľad,lebo ona má iný tušák.Teraz nám tým príspevkom chcela dať najavo,že sme jej akože ublížili a vniesť do nás pocit viny.Takže naznačila,že sa porúča a na vine by sme mali byť my.Ta ňe?

            • J. ja som s výpadmi nezačala. Napísala som v dobrej viere svoj názor a mienila som pokračovať.

             “…… a či sa Ti to páči,alebo nie,chceš tým naznačiť,že to platí aj na ľudí,ktorí píšu u nás…”. Reakcia na moje názory. Ano, nech si každý háji svoje, konfrontuje bez emócií, diskutuje, ale nie spôsobom, akým to urobila Jekaterina. Toľká sebestrednosť nie je moja šálka kávy. A tebe ďakujem za názory. Aj Júliusovi a Kolodejovi. Boli slušné, prínosné a som za ne vďačná.

            • Dopredu som vedela,že toto napíšeš.☺

            • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 15:40

             Zorana, nas nevin, ze ti dali rovnaky scenar, ktory tu uz vsetci pozname. Naozaj si si myslela, ze s tym pochodis? Je ocividne, kto sa tu myli , ma nespravny usudok a nedokaze si kontrolovat svoje emocie. Apropos, tu si kazdy nehaji svoje, tu tahame za jeden poraz. V skutocne dobrej viere…

            • Ved práve, Jekaterina, napísala si konečne to, čo z teba a Márie priam “čiší”, teda pravdu. Tu sa nedá diskutovať, tu sa musí pritakávať. O čo ste potom lepšie než iné weby? Vy dve to tu prezentujete ako uzatvorenú skupinu? Mária sa ide roztrhať poukazovaním na iných. K nej je už škoda slov. To, čo zo seba dostala v poslednej reakcii na mňa je úbohé, primitívne. Správa sa tu ako neomylná vedma, útočí, ubližuje bez dôkazov, bez znalostí, to je neuveriteľné, že na tomto webe sa toto deje. Nuž, ak má veštecké schopnosti a tak vidí do ľudí, ako sa prezentuje, nech sa pozrie do svojho vnútra, neomylná, ako ubližuje ľuďom, o ktorých nič nevie. Rada píše o karme. Ona ale platí na všetkých, aj na ňu.

            • No nevídali.A doteraz som Ti nevadila?Zrazu som tá najhoršia?Nebuď smiešna.☺

            • A nesnaž sa podľa príručky pokračovať.U mňa strach z karmy nevyvoláš.☺

            • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 16:39

             Zorana, “Dlhšiu dobu som to tu čítala”. Co je pre teba dlhsia doba?

            • Jekaterina, poznám pôvodný leva-net cca od r. 2014, čiže poznám aj genézu a dôvody rozdelenia diskusie a tento web čítam od rozdelenia, možno so sklzom mesiaca-dvoch.

            • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 16:51

             Takze citas tuto diskusiu zopar rokov. Vsimla si si, ze cas od casu a nie bezdovodne pridu sem na navstevu nicky, ako napriklad Rajka.

            • Áno, všimla a aj iné nicky, naposledy to bol tuším duj68. A písala som, že rozumiem ostražitosti, ale niečo dnes už bolo fakt cez čiaru.

            • Jekaterina Jeva 30. jún 2018 o 17:14

             Prehlad a pamat mas na nich celkom dobru a da sa predpokladat, ze si citala aj ich prispevky. Cez ciaru je, ze predvadzas to iste, co oni.

            • No, vidím, že nedokážeš rozlíšiť pravdivú a úprimnú odpoveď od klamstva.

            • Jasné,my sme nečítali tučné knihy,my nevieme rozlišovať pravdu od klamstva.Len tí,čo čítajú tučné knihy,získavajú zhora rozlíšenie a čítaním tučných kníh človek získava intuíciu.Tak tvrdia sektári od vedľa.Podľa nich je pravdovravný a morálny človek jedine ten,čo číta tučné knihy.Podľa nich neexistuje,aby človek dostal rozlíšenie zhora,kým neprijme do svojho života islám.
             Už dosť!

           • A počula si už o tom,že podobné sa priťahuje?Veď keď máš taký dobrý čuch na ľudí,ako je možné,že v svojom okolí nenachádzaš spriaznené duše a si so svojimi pochybnosťami okolo Putina a kotlebu osamotená?Nebude to práve preto,že ľudia Tvoje pochybnosti neprijímajú,lebo si myslia,že to tak nie je?

            • Možno má odhad ale zároveň aj strach povedať ostatným svoj názor aby ju náhodou nevyčlenili, takže to čo si myslí zostáva nevyslovené, nerozobrané a teda aj neprijaté a nepochopené. Osobne radšej nemať okolo seba nikoho než mať okolo seba niekoho komu nemôžem povedať všetko, ale nie každý to tak má.

            • Nepovedať svoj názor,veď tak sa nedá žiť.Môžu mať dvaja ľudia úplne rozdielne názory na politiku a smerovanie sveta a pritom vychádzať dobre vo všetkých aspektoch bežného života.Každý je niekde inde na stupni vývoja a žiaden krok sa nedá preskočiť.Niekomu to nedôjde do konca života,že sa proste mýli a ten druhý ho musí nechať tak,môže len vplývať a pomáhať tam,kde sa dá.Je to tak nastavené a tieto veci treba rešpektovať a netlačiť na pílu.Trpezlivosť ruže prináša.

            • Mária 30. jún 2018

             “Nepovedať svoj názor,veď tak sa nedá žiť.Môžu mať dvaja ľudia úplne rozdielne názory na politiku a smerovanie sveta a pritom vychádzať dobre vo všetkých aspektoch bežného života.Každý je niekde inde na stupni vývoja a žiaden krok sa nedá preskočiť.Niekomu to nedôjde do konca života,že sa proste mýli a ten druhý ho musí nechať tak,môže len vplývať a pomáhať tam,kde sa dá.Je to tak nastavené a tieto veci treba rešpektovať a netlačiť na pílu.Trpezlivosť ruže prináša.”

             Ty si vážne myslíš, že toto neviem? Je to celé úplne o inom. Ideš nesprávnym smerom, pokiaľ ide o moju osobu, ale máš na to právo a ja zas nemám chuť a ani to nemám vo zvyku, presviedčať.

            • Hovorila som o svojom mužovi.Sekla si sa.☺

           • Mária, ty máš “excelentný dar” vyštvať odtiaľto každého, kto má úprimný záujem diskutovať. Toto nie je prvý prípad. Útočíš, ak sa niekto nestotožňuje s tvojimi názormi, si ako guru, ktorý nepripúšťa iný pohľad. Ani si to neuvedomuješ. Súdiš, hodnotíš, posudzuješ, presne ako v tomto príspevku o 15:02. Gratulujem. Ak bude v tom pokračovať, môže sa stať, že si tu budeš písať sama.

            • Kdeže.Nie každého,iba tých,ktorí majú potrebu spochybňovať,vnášať neistotu a vopred pripravenú polemiku na negáciu Putinovych či Kotlebovych krokov.Proste to spochybňovanie ani Tebe nevyšlo,presne ako Tvojim kamarátovm,ktorí sa pokúšali o to isté,čo aj Ty.Holt smola.
             A za gratuláciu ďakujem,pretože táto diskusia má zmysel len vtedy,ak tu nebudú besi,ktorých cítiť na sto honov.Takže bez obáv.Sama si tu písať určite nebudem,to je len Tvoje zbožné prianie.Nestane sa to.Iní machri,ako Ty ma napádali.

            • O tom úprimnom záujme každého kto sem príde by sa dalo polemizovať. A vyčítať niekomu že súdi, hodnotí, posudzuje tým že ho budem súdiť, hodnotiť a posudzovať je zvláštne.
             Polarizácia a jasné vyhranenie názorov je dôležité, lebo snaha páčiť sa každému je buď rovná cesta k nešťastiu a zlým vzťahom alebo lákadlo do sekty.

            • Až tu chceš úprimne diskutovať, tak nesmieš byť na seba príliš precitlivená…Pretože tu sú ľudia s roznymi názormi a aj svetonázormi…Tu nie je sekta.
             Mária pripúšťa aj iný pohľad, Dokaz je Kolodej, ten nemá doveru v Putina ako ona a nikto s tým nemá problém . A prečo, pretože tu všetci dobre vieme,že Kolo tu diskutuje len s dobrými úmyslami, to vieme už od rozdelenia diskusie na vodaSS…
             Bolo tu mnoho provokatérov, ktorým sem pravidelne sporadicky chodia a snažia sa náš rozdeliť, vnášať nedoveru a robia mnoho trikov naučených z nadácií, pretože ich serie táto diskusia…Chcú ,aby skončila.
             Takže sa nediv, že sú tu skalní diskutéri ostzražití. A to,že sa tu zachovala diskusia má hlavnú zásluhu Mária, ktorá najviac diskutuje a udržuje to tu v chodu..Takže by si svoju kritiku na ňu mala obmedziť, zvlášť, keď si tu nová. Nikto ťa nevyháńa…Snaž sa o trocha viac pochopenia…

            • Nebolo to v zmysle každý ako každý jeden, čo sem príde. Viem, že tu bolo niekoľko provokatérov odvedľa. Opravím teda – človeka s úprimným záujmom. A ja som ho mala. Ok, si nestranný, to beriem.

            • “A to,že sa tu zachovala diskusia má hlavnú zásluhu Mária, ktorá najviac diskutuje a udržuje to tu v chodu”

             to je pravda

            • Veď ja viem,že tým odvedľa a tým v “dobrej” viere,čo sem prídu,najviac vadím ja.Preto by boli najradšej,keby som zmĺkla.Odišla.Vzdala sa.Stále dúfajú,že táto diskusia skončí a nikto už nikdy nepoukáže na opičinec na mútnej vodeSS.Preto to všetko.

             Nemajú šancu.Mňa sa nezbavia.

            • Nie som na seba precitlivená, keď už pre nič iné, tak ja som si vo svojom povolaní užila všeličo, prichádzala som do kontaktu s rôznymi typmi ľudí. Keby áno, už by som nereagovala a odišla odtiaľto. Pozri, nechcem sa už vyjadrovať k niekomu do príspevku na koho nereagujem, ale spomenul si, že Mária pripúšťa aj iný pohľad. Ja nepotrebujem nejaké milosti od niekoho, ja mám záujem diskutovať, ale to by mala mať aj druhá strana a nie okamžite, pri prvom náznaku, ak tu píše niekto iný názor, obviňovať. To nie je riešenie. Mňa mrzí, že som sa dala strhnúť potom už aj ja a ku koncu som si servítku pre ústa moc nedávala, ale jednostranná sebareflexia nie je východiskom ku konsenzu. Chápem aj ostražitosť, ktorú spomínaš, veď ja sama som opatrná, písala som o tom, ale tá ostražitosť zašla až moc ďaleko. V poriadku, už sa k tomu nebudem vyjadrovať, uzatváram túto kapitolu, nemá zmysel to ďalej rozťahovať. Cením si tvoj prístup a tvoj spôsob komunikácie. Týmto spôsobom sa dá pohnúť ďalej.

     • Kolodej.Keď som “pichla” do Harabína,tak si mi oponoval.Nemáme veľa možností…

      • No áno, z toho mála čo máme, tak on je určite lepšia voľba, ale treba ho prípadne voliť s vedomím . kto a čo je :)
       zorana – vitaj v klube :) Putinovi tiež nedôverujem. Celé je to divadlo – očividné to bolo pri tom útoku 120 tmh na síriu.

       • A čo Ty si Putin,že si si taký istý?To je o tom istom,čo píšem nižšie,či vyššie.

        Ja to vidím jednoducho.Aj s tým Harabínom.To,že aj on sleduje Pjakina a nosí červenú kabalistickú stužku mi tiež vadí.Ale nie je na výber.Kotleba ťažko v dnešnej dobe vyhrá.Skôr ma zlostí NK s tým osočovaním na Kotlebove rozhodnutie.Ale ak niekto hrá komédiu,tak to je NK a nie Kotleba…

        A už som to písala.Teraz sa žerú dve krídla tých istých xidákov a majú aj časť rovnakých záujmov,ktoré sú spoločné.Jedni nás ťahajú na východ,druhá banda na západ.Tak nech nás pretiahnu na východ,tam patríme viac,než na západ….a potom sa uvidí.

        • Mária, nemyslím si, že Kotleba hrá komédiu, skôr mi napadá, že môže byť v zálohe mocných ako projekt (o ktorom on dnes nemusí mať vôbec ani zdanie), ktorý sa vytiahne, keď to bude potrebné.
         Dám ti príklad. Pochybnosti som mala u Marine Le Pen aj u Nigel Farage. Išli na nôtu ľuďom a bolo to fascinujúce a ako to skončilo? U Le Pen dodones som si nie presne istá, ale Farage bol riadená opozícia, splnil čo dostal za úlohu a odišiel zo scény. Obidvaja boli projektom globalistov.

         • Ono je problém být v opozici v zemi, kde je demokracie jen na papíře.
          Třeba Okamura, už byl za extremistickou stranu vyhlášen i nějakým úřadem. Kdo nejde s námi jde proti nám. A ti “nám” mají silné páky jak takového zlikvidovat, když odmítá poslouchat.
          Summit o imigrantech dopadl blbě, nic se nevyřešilo a Merkel tam dál straší.

         • S tým podsúvaním,kto je človek globálnych elít,Pjakin varí z mútnej vody.Koľko krát sa sekol pri voľbách,keď tvrdil a veštil z rannej šálky kávy?Šak to aj ja tak môžem veštiť a manipulovať,ak chcem,aby mi na to niekto skočil.

          Na tej vlne,že Kotleba je Jezuita a fašista bežia vedľa.Vedľa je to nosná téma a hrdina fico,ktorý jediný chápe.Sedí im fico do krámu,lebo chce zakázať jedinú pronárodne orientovanú stranu.Ale vykrádať kotlebovcom program,to ficoidom nevadí?A nebol fico doteraz jediný človek GP pre celú planétu Zem?

          A zrazu prichádzajú podozrenia,že Kotleba je človek GP,ale je tak blbý,že o tom nemusí vedieť?To ťažko…keď sa nedal kúpiť doteraz,tak asi tá manipulácia o nebezpečenstve kotlebovej strany nie je na mieste.

       • Kolodej, tak ty sa aspoň opieraš o niečo hmatateľné v tej nedôvere, ja zatiaľ len o tie pocity. Opíšem to asi takto – myslím si, že celý ten “boj” dnes, západ versus Rusko, je analógia toho, čo v “malom” znamená ľavica versus pravica (červení versus modrí, kedysi veľmi populárne termíny) a nakoniec sa vyberie projekt, ktorý bude pre nich výhodnejší, priechodnejší, ku ktorému sa ľudia viac priklonia. Cieľ je v obidvoch prípadoch ten istý.

        Trochu by som to moje predchádzajúce vyjadrenie o nedôvere poopravila. Nedôvera je skôr absolútny stav mysle, teda, sú to skôr pochybnosti, opatrnosť, prezieravosť. V dnešnej dobe bez týchto atribútov v úsudku je možné človeka opäť a znova ľahko oklamať. Veď o to sa stále hrá.

        • Myslím, že sa s Putinom mýliš. Musel by som napísať množstvo textu, aby som svoj názor objasnil a dokázal, ale nechce sa mi..Takže budem len stručný…
         Putin v Rusku nebuduje neoliberálny fašizmus s LGBT, genderom a všetkými zvrátenosťami západu, ale zatiaľ niečo ako štáto -alebo oligarchický kapitalizmus, dosť podobný čínskemu modelu, lenže tam má moc v rukách komunistická strana v Rusku určitý klan, ktorý sice nemá plnú moc, ale dosť značnú, aby udržal Putina u moci. Výsledkom tejto moci je, že zdroje a zisky štátu sa distribuujú lepšie ako na západe, čo je zásadná vec, ktorú by si mala vidieť. To umožnilo Putinovi, aby viackrát od roku 2000 zvýšil životnú úroveň a stabilizoval Rusko. Západ nič také nerobí. Vo finále Putin nerobí genocídu ruského národa, zatiaľ, čo západ robí desaťročia genocídu bielej rasy a teraz aj likvidáciu európskych národov…
         Táto politika Putina nie je sice úplne dokonalá, spravodlivá, ale umožňuje, aby Rusko bojovalo za vytvorenie multipolárneho svta, čo sa mu darí..
         Západ potrebuje genocídu obyvateľstva a rovnako aj získať ruské zdroje. Len to udrží elitárov pri moci. Na tom sa nič nemení storočia. Až ich Rusko nedá, tak západ bude ten, kto potiahne Čierneho Petra a nie Rusko…
         Varianta, že Rusko je silné, aby urobilo nukleárnu vojnu vo svete a genocídu, neberiem..Pretože pred Putinom mal západ Rusko na kolenách a keby bol Putin zradca, tak Rusko odovzdá západu už v roku 2000, čo neurobil…
         Takže, ja nepokladám Putina za zradcu a spolupracovníka NWO. Je jasné, že vo svojej pozícií nemože hrať dokonale čistú a morálnu hru, tak to vidia len ľudia, ktorí nechápu zložitosť jeho pozície a zložitosť Ruska na svetovej scéne…
         Ale jeho ovocie práce je od roku 2000 vidieť a to dokazuje, že to nie je zradca a hajzel…

         • Souhlasím s Juliusem, Putin pracuje v rámci možných mantinelů.
          Zapomíná se, že západ se snaží vyvolat válku stůj co stůj.
          Ty rakety opět zničily pár budov a nikoho významného i nevýznamného nezabily. Navíc Rusko díky svým i S-400 dokázalo, že je schopné dávat informace i druhým prostředkům PVO. Důležité je pro mně co se dřív psalo u nás v diskuzích a co se ještě píše na HS. Tam bývalí vojáci popisují jak tohle fungovalo dřív a není důvod si myslet, že dnes už to nefunguje.

         • Netreba množstvo textu, Július, chápem a rozumiem, na čom staviaš dôveru v Putina a ver, že to všetko, čo popisuješ vidím aj ja a uvedomujem si to. Nemám čierno-biele videnie a veľmi dobre chápem zložitosť Putinovej pozície a zložitosť Ruska na svetovej scéne v súčasnom aj v historickom kontexte. Zdieľaním svojich pocitov som len potrebovala ventilovaťsvoje pochybnosti a opatrnosť pri posudzovaní dejov aj na ruskej strane. Pretože v okolí, ako som už napísala, nie je s kým. Taktiež som napísala, že beriem do úvahy fakty a reálie vývoja v Rusku a reálne možnosti riadenia politiky. Len chcem povedať, že v zálohe stále mám ten balík opatrnosti a istej dávky pochybností, aj pokiaľ ide o Putina, pretože život ma už parkrát prefackal a ukázal mi, že nie vždy je zlato to, čo sa blyští. I keď človek potrebuje mať nádej a vieru v niečo či v niekoho, ale v hlavne v politike je treba mať istú mieru a absolútny príklon na stranu + či – sa nevypláca.

          • Už samotný pojem “absolútny príklon na stranu + či – je nezmysel.Neviem o tom,žeby tu niekto dogmaticky tvrdil jedno alebo druhé,bez určitých obáv.Veď do nášho názoru vkladáme nádej a vieru a nie absolútny dogmatizmus.To robia tí chudáci vedľa,nie my.

           • Neviem, prečo ten útočný tón, Mária, píšem vo všeobecnej rovine, takže nerozumiem, prečo to vnímaš osobne ako útok na ľudí tu. Vymieňam si názor s Júliusom o jeho a mojom pohľade, nikoho nemenujem, na nikoho nepoukazujem a ani ma to pri písaní nenapadlo. A aby to teda nebol nezmysel, vyhoďme slovíčko absolútny a nahraďme slovíčkom väčšinový. pretože ten trend na internetových diskusiách je zjavný. Podstata môjho názoru ostáva. myslím, že kto chce, chápe a porozumie pointe, ktorú som mala na mysli a nebude ma chytať za slovíčka.

            • Kde vidíš útočný tón?

             Nehnevaj sa,nepíšem vôbec útočne.Čo by som z toho mala?

             Iné je veľmi zaujímavé.Všetci sa nejak po niekoľkých dlhších príspevkoch zrazu cítia ukrivdení,vraj útočný tón…Kde???… …
             Prečo všetci začínajú s pesničkou,že na nich útočíme?Obviňuješ ma neprávom,žiadny útočný tón som nepoužila…

            • Pre Máriu – opäť nemám možnosť odpovede pod tvojím príspevkom, tak to dávam sem.

             Ak mi to tak znelo a nie je to tak, ospravedlňujem sa. Ale vztiahla si môj názor na ľudí tu a tak to nie je.

            • “vztiahla si môj názor na ľudí tu a tak to nie je”…

             Súhlas,Ty si písala vo “všeobecnosti”,že vidíš,že ľudia sú všade na alternatíve nasmerovaní na absolútny príklon na + či – a naznačuješ,že majú čierno-biele videnie a či sa Ti to páči,alebo nie,chceš tým naznačiť,že to platí aj na ľudí,ktorí píšu u nás…

             Ani my nemáme čierno-bielé videnie,tu nie sú hlupáci,ktorí nečítajú medzi riadkami….

            • Pre Máriu – opäť nemám možnosť odpovede pod tvojím príspevkom, tak to dávam sem…

             Možnost vkládat příspěvky je omezená, patrně aby se to dalo číst, v některých diskuzích (PL) to není a pak už je odpověď v malých sloupečcích a to je nečitelné.

            • Si vzťahovačná. A neobviňuj ma z niečoho, čo som nenapísala. Kde sa vôbec v tebe berie tá bohorovnosť “…. a či sa Ti to páči,alebo nie,chceš tým naznačiť,že to platí aj na ľudí,ktorí píšu u nás…”. Akým právom ma obviňuješ z niečoho, čo vyvstalo len v tvojej mysli? Si príliš britká. Asi by si mala dvakrát čítať, než niečo napíšeš ako reakciu.

             Tento tvoj “skvostný” príspevok som objavila až teraz, preto ešte reakcia.

            • Nechci odo mňa,aby som zhodnotila celé Tvoje pôsobenie od včera po dnešok.Nepáčilo by sa Ti.Tak to nenaťahuj.Mysli si o mne čo chceš.To nie je môj problém.

            • Už ma tvoje hodnotenie absolútne nezaujíma. Už nie.

            • Proč se hádáte?

            • …Proč se hádáte?

             Evi,prečítaj si posledný príspevok od J. a budeš v obraze.

            • Marie, teď jsem to četla…Mám problém reagovat na nově příchozí, bo se tu ochomejtají ti od vedle.
             A ani je moc nečtu. Někdy je to ztráta času.

            • Evi,robíš dobre,je to s nimi strata času…

            • Marie někoho mi připomíná…Kdo tu posledně tak psal?

            • Je to emisia.

          • Pozri, absolutní príklon sa nevypláca…Čo tým chceš povedať ? Človek si mu sí vybrať koho podporuje a musí riskovať. Iste vieš, že človek v živote musí stále riskovať, niekedy menej a niekedy viac, niekedy mu risk vyjde a niekedy nie..A to aj pri výbere politikov, ktorým dá doveru.
           Posudzovanie a dovera v politikov je vždy hra, kde nemáš konštantný štatistický výsledok. Takže je treba posudzovať, reči, skutky a ovocie práce za nejaký čas… V tomto smere je Putin a rovnako aj Kotleba stále v rovine osobností, ktorým sa zatiaľ dá veriť..Pretože majú výsledky.
           Absolútna dovera je ako hľadanie absolútnerj dokonalosti na Zemi..Je to prakticky nemožné…Ja to ani nerobím…Absolútne sa dá veriť možno tak Bohu a aj to je pre človeka ťažké…
           Ja ani k jednému z nich nemám absolútnu doveru, len obyčajnú ľudskú doveru…
           Človek totiž absolútne nemože veriť ani sebe samému nieto druhým…
           Dobre sa o tom raz vyjadril Stalin, keď sa ho jeden jeho blízky spolupracovník pýtal, že či mu verí a Stalin na to :

           Neverím ani sám sebe a nieto,aby som ešte doveroval vám…

           Takže z tohto sa dá hodne pochopiť…

           • Nevhodne zvolený prívlastok “absolútny”, opravila som ho neskôr a mala som na mysli diskusie na iných weboch, kde je to bez aspoň mierneho rozlíšenia.
            Nehľadám dokonalosť, už som si niečo odžila, aby som vedela, že je to utópia a realita je o inom. Píšeš dobré myšlienky a pri posudzovaní vecí čisto z pohľadu racionálneho môžem len súhlasiť.

        • Tady je názor jednoho diskutujícího:
         Je sice fakt, ze kam se nasackoval American, tak to asi v naproste vetsine bylo pro obyvatele vetsim prinosem, nez nasackovani se SSSR, ale ve srovnani se suverenitou to je porad okupace, infiltrace lidi podporovanych z USA na dulezite posty, do medii, neziskovek, takze ztrata svobody. Pokud si ale nekdo neni schopen vladnout, tak pro nej jako kolonie muze byt fajn. Osobne jsem pro suverenitu, svobodu, vlastni zodpovednost za ekonomiku a zivotni uroven ve state. NATO mi pripada jako kolonialni nastroj rozsirovani a udrzovani vlivu USA, takze je to dvousecna zbran, a v dnesni dobe po neustale prokazovanem nerespektu k demokracii a suverenite zemi od jeho clenu, a hlavne americkeho vedeni, spis zamysleni se pro ty, kteri cti demokracii a suverenitu cizich zemi, jestli z nej radeji nevystoupit a nebudovat alternativy. Mozna to nutne neni, ale clenske staty by mely alespoň zacit kritizovat nedemokraticke akce clenu NATO, zejmena jeho sefa USA, at se posuneme pozitivnim smerem. Prijde mi ale, ze clenske staty mlci jako uplne kolonie… kdyz to srovnam s tim, jak politici kritizuji kazdou blbost u nas doma, tak jsme asi uz az na vyjimky uplne zemi bez vlastni zahranicni poltiky. Osobne se mi to nelibi, kvuli tomu se tady nerusil minuly rezim, abychom spadli z jedne kolonialni spravy do druhe, sice v mnohem prijemnejsi, ale zase bez suverenity.

  • Súhlas s Máriou.

   • Ja to tak vidím.Nikto tu nepíše blbosti.Píšeme,ako to dianie vidíme a máme zmysel pre realitu.Nemáme za potreby len kritizovať,chceme vidieť ovocie.Tých drístov “našej” vlády sme sa už napočúvali až až.
    Všetko,čo je dobré pre zachovanie nášho štátu podporujeme.Všetky kroky,ktorými nám ho ničia,kritizujeme.

  • Na diskuzích iDnes je spomenut Sputnik a Aeronet, přitom alternativních webů je daleko více.
   Areonet je prostě všude v majstrému neustále připomínán i na Novinkách Bakalovo Aktuálně. To už mě také napadlo a potom co zmršili AC24 hodně diskutujících přešlo zrovna na aeronet, kde se vesele hádají s Pozorovatelkou, ta baba je skrytá vítačka.

   • Veď aj v telke im robia reklamu,antireklama je proste reklama…
    No to AC24 dobabrali.Už tam nechodím.Nechce sa mi.

    A toto som si všimla.Pozorovateľka tiež dostáva spätnú negatívnu väzbu.Tiež je prefláknutá aj so svojim tímom spolupracovníkov.To isté jak ten blázon NikitaSS so svojimi debilinami na NWOO.Ten má tiež partiu svojich magorov,ktorí mu tie bláboly dávajú do kopy,je financovaný ficom,je to partia,čo nič robiť nevedia,tak píšu kilometrové články,ktoré sa čítať nedajú.Toto isté je na leva-nete-tie kilometrové články sú len na oblbovanie oviec,žiaden úžitok pre bežného človeka z nich nie je a nikdy nebude.To samé ako prefláknutá Pozorovateľka,tak isto prefláknutý Pjakin a celá tá ICH banda rozlezená naozaj všade.Sú tak čitateľní,že až.

 12. Julius Caesar v Melbourne umeleckom centre je nejaký prismahnutý

  https://twitter.com/blaircottrell89/status/1012333316744212480

  • To je teraz normálne, to sa stalo aj Barackovi Obamovi :)

   https://thegrio.com/wp-content/uploads/2016/05/Skin-Color-Study-Obama.png

  • O 50 rokov to bude v dejepise
   http://static.theappl.com/gallery/201512/3064187941_f9ec502b_84.jpg

   • Nebude!☺

   • No fuj Leo https://downtrend.com/wp-content/uploads/2016/12/germany-saudi-arabia-hillary-barack-640×350.jpg
    Naša Mutti mutter u svých saudských kámošů, jo doláre nesmrdí https://p5.focus.de/img/fotos/origs968690/5662326517-w630-h420-o-q75-p5/merkel1.jpg
    https://www.arabianbusiness.com/sites/default/files/styles/full_img/public/images/2010/06/06/angela-merkel1_full_1.jpg
    https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_small/public/thumbnails/image/2017/05/04/16/untitled-4.jpg
    http://vestnikkavkaza.net/upload2/2017-05-01/1ea5d73a5e00bf7c9d04332cceb5effe.jpg
    Fotek jak nasra**ch :-(

    Kámoš Obama
    http://www.shiitenews.org/media/k2/items/cache/obama-offered-115bn-arms-sales-to-saudi-arabia-report24759_L.jpg
    https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/160420174851-obama-saudi-arabia-full-169.jpg
    https://www.ocregister.com/wp-content/uploads/migration/o5v/o5v51i-b88692360z.120160418211000000getg2n6r.10.jpg?w=620
    http://americanlookout.com/wp-content/uploads/2016/09/Obama-saudi-arabia.jpg
    http://static.dnaindia.com/sites/default/files/2015/08/28/370072-obama-saudi-king-salman.jpg

    Někde jsem četla, že Obama když měl přísahat na bibli, tak se “SPLETL” a slib se dělal znovu na druhý den bez novinářů.

 13. http://svobodnenoviny.eu/zalozme-visegradskou-konfederaci-a-zijme-sve-vlastni-zivoty/

 14. Netflix tlačí LGBT agendu do detských rozprávok, zverejnili zákaz zamestnancom pozerať sa na seba dlhšie než niekoľko sekúnd pre elimináciu sexuálneho obťažovania a teraz posúvajú hranice akceptovaných deviácií vysielaním sugestívnych detských scén
  https://pbs.twimg.com/media/Dgynx89X4AUjk75.jpg:large

  Schválne z akých pomerov pochádza spoluzakladateľ a CEO Netflixu – Marc Bernays Randolph
  https://pbs.twimg.com/media/Dgynx8_X4AEKsky.jpg:large

  Jeho otec bol Stephen Bernays Randolph, rakúsky nukleárny fyzik a matka Muriel Lipchik z Brooklynu. Jeho praprastrýko je Sigmund Freud a prastrýko Edward Bernays, Rakúsko-Americký priekopník v oblasti práce s verejnosťou a propagandy.
  https://pbs.twimg.com/media/Dgynx8-XUAIMk7z.jpg:large

  Edward Bernays, syn Ely Bernays a Anna Freud Bernays. Jeho prapradedom bol Isaac Bernays, hlavný rabín Hamburgu.
  https://pbs.twimg.com/media/Dgynx89WAAUncSI.jpg:large

  Edward napísal knihu o modernej propagande, chcel využiť “libido” davu na obohatenie korporátnych elít. Stvoril vojenskú propagandu, pre CIA organizoval zvrhnutie demokraticky zvolenej vlády v Guatemale roku 1954. Robil pre najväčšie korporácie ako Procter & Gamble, General Electric, vládu a neziskovky.
  https://pbs.twimg.com/media/Dgypx3dWkAEPARf.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Dgypx3fX4AA8tDs.jpg:large

  Počas prvej svetovej ovplyvňoval názory na vojnu, doma i v zahraničí, zameriaval sa dosť na Latinskú ameriku. Bernays svoju prácu nazýval ako “psychologickú vojnu”.
  https://pbs.twimg.com/media/Dgypx3cXkAoG0W7.jpg:large

  Bernays mal víziu utopickej spoločnosti v ktorej nebezpečná energia libida jednotlivcov, psychická aj emocionálna energia spojená s pudmi ktoré Bernays považoval za neodmysliteľne nebezpečné, môže byť využitá a smerovaná korporátnymi elitami pre ekonomický zisk. Pomocou využitia masovej produkcie môže korporát naplniť túžby neracionálnych a pudmi zmietaných más, využívať výhody masovej produkcie aj v mierových časoch a zároveň ukojiť podľa Berneysa nebezpečné zvieracie pudy, ktoré ak by neboli potlačené, by mohli spoločnosť roztrhať na kusy.
  https://pbs.twimg.com/media/Dgypx3fW4AA2MGW.jpg:large

  • “Keď chápeme mechanizmus a motívy myslenia davu, je možné ovládať a usmerňovať masy podľa našej vôle bez toho aby o tom vôbec vedeli.” – Edward Bernays
   https://pbs.twimg.com/media/DgyrRCdX4AAKdmM.jpg:large

   Pomohol spopularizovať nezdravé produkty a fajčenie u žien, keď cigarety vykreslil ako “Torch of Freedom” “Plameň slobody”. Vytvoril efektívnu propagandu na zvrhnutie vlád, pretlačil do škôl sexuálnu výchovu a verejnosti rasovo/sexuálny Marxizmus.

   Najväčšie kampane:
   Procter & Gamble, American Tabacco Company, Cartier… propagátori pridávania fluoridu do vody z Public Health Service, Knox-Gelatin a nespočet ďalších.
   https://pbs.twimg.com/media/DgyrRCJX0AgjUP8.jpg:large

   V 1920 pracoval na kampani zameranej na propagáciu prospešnosti Afro-Američanov, za ktorú dostal ocenenie.
   https://pbs.twimg.com/media/DgyrRCTXUAUWY4k.jpg:large

   Kontroverznú hru Damaged Goods z francúzskeho Les Averiés od Eugéne Brieus, Bernays nazýval “propaganda na boj za sexuálnu výchovu”. Získal na to podporu najvyšších elít ako John D. Rockefeller, Franklin Roosevelt, Eleanor Roosevelt…
   https://pbs.twimg.com/media/DgyrRCJXkAAV7_m.jpg:large

  • Sú všade.Nebude pokoja,kým tá pliaga bude rozvracať svet.Praprastrýko Sigmund Freud.Národnosť xid.Ten tesne pred nástupom nacistov ušiel z Viedne do Londýna.Žeby dostal echo?

 15. Jednou ze starších žen, jejichž život Aberg rozvrátil a možná i zničil, je třiasedmdesátiletá žena bez záznamu v trestním rejstříku, která sdílela starší text z roku 2015, který byl široce dostupný na internetu a byl napsán někým jiným v malé facebookové skupině, čítající sotva 50 lidí. Byla obviněna z “podněcování nenávisti k etnické skupině” za to, že sdílela následující text:

  “Biologická senzace ve Švédsku. Objevil se zde nový druh ptáka (parasitus muslimus)… V posledních letech se tento arabský pták (parasitus muslimus) rozšířil po severní Evropě, a to hlavně proto, že zde nemá přirozené nepřátele… Samice je zcela pokryta peřím, ze kterého jsou vidět pouze oči… Samec si vydržuje obvykle čtyři samice… Tento druh ptáka je stěhovavý, ale s podivnou vlastností – nikdy se nevrací zpět…”

  Další žena, pětasedmdesátiletá, byla obviněna z “podněcování nenávisti vůči etnické skupině” poté, co v květnu 2017 napsala na Facebook následující informaci o manželství mezi muslimy:

  “Právo na naše těla? Zajímalo by mne, co se tím vlastně míní? Říkají, že nemají právo si samy zvolit svého manžela. Prý to musí být bratranec, strýc… nebo snad i dědeček. Pravděpodobně už zcela přišli o rozum, protože příbuzenské páření mezi muslimy probíhá již tisíce let.”

  Další žena Christina byla ve věku 65 let obviněna z “podněcování nenávisti vůči etnické skupině”, když napsala na Facebooku: “Pokud to bude pokračovat, inteligence ve Švédsku klesne na úroveň zlatých rybek.” a “Odmítněte vše, co má něco společného s islámem.”

  Popírá, že by toto prohlášení napsala, ale trvá na tom, že chtěla varovat Švédy před islámem. Podle novinových zpráv byla Christina v roce 2016 napadena čtyřmi tzv. “nezletilci bez doprovodu” (migranty) a zmlácena do bezvědomí, v důsledku čehož se jí hodně zhoršila paměť. Nikdo nebyl za tento útok odsouzen.
  http://www.protiproud.cz/politika/3865-valka-proti-duchodcum-svedsko-v-prvni-linii-islamizace-evropy-miliony-pro-udavace-tyranie-se-jiz-nicim-nemaskuje-svoboda-projevu-v-troskach-varovani-starsich-pred-migranty-v-peci-soudu-brzy-i-u-nas.htm
  Na ty volby jsem zvědavá…

  • …..“Právo na naše těla? Zajímalo by mne, co se tím vlastně míní? Říkají, že nemají právo si samy zvolit svého manžela. Prý to musí být bratranec, strýc… nebo snad i dědeček. Pravděpodobně už zcela přišli o rozum, protože příbuzenské páření mezi muslimy probíhá již tisíce let.”
   ——-

   Degeneráti sú to!A všetci,ktorí ten islám akýmkoľvek spôsobom ospravedlňujú a zľahčujú,sú tiež len obyčajní degeneráti.Pretože vidieť,kam sa s tým koránom dopracovali,popierať to a zľahčovať,môže len hovädo v ľudskej koži!Len takí sú schopní ospevovať krásy islámu!

   A za napísanie pravdy postihy na Švédov,ako inak!

 16. Al Jazeera Balkans :-O
  Tak to je v pytli, oni tam mají tv :-( a videa co jsou na tomto serveru https://www.youtube.com/watch?v=NWU4nTFqiTE
  Migranti útočí na hranici:
  https://www.youtube.com/watch?v=_sy6m1SQw5o
  A někoho z Maroka zabili https://www.youtube.com/watch?v=hSLDVJsS5ck

  • Na internete sa najnovšie objavilo video, ktoré zachytáva približne 200 migrantov, ktorí sa za pokriku Alláhu Akbar pokúsili prejsť cez bosniansko-chorvátsku hranicu pri meste Maljevac. Video zverejnené na internete ukazuje skupinu migrantov, ktorí sa pokúšajú prekročiť malý kanál a preraziť cez líniu policajtov. Zarážajúce však na tom je to, že takmer všetci imigranti sú muži, no ako živý štít do prvej línie pred ozbrojených policajtov dotlačili dve ženy -imigrantky. Policajti na obranu použili slzný plyn.
   https://youtu.be/7h0btTMqMgY

   • To,že ako živé štíty používajú zásadne ženy a deti už vieme…

    • Víc jich tam nebylo jen dvě, mučednice, foukali jim cigaretový dým, když byly zasažené. V diskusi jsem se dozvěděla, že to pomáhá, ale na dýchací orgány. Ale oči pálí ještě více.
     Holt zase něco vím, invazisti to ví také…kurňa ví toho víc aspoň co se týče slzného plynu.

     • Tie dve to len zahrali,že boli zasiahnuté slzákom….Točia jak blázni chaoticky,ale to strieknutie plynom tam vôbec nie je…..Na videu je len,ako sa sápu na policajtov a policajti ich odstrkujú…nič viac….. a zrazu sú zasiahnuté…….fúkajú im dym,divadlo,na pokyn bečia….

      Veď video,čo tu dával leo s tým testovaním slzného plynu,tak to malo iné grády.Keby boli zasiahnuté,tak by sa inač tvárili,toto len hrali…

 17. William, druhý v poradí následníckej línie na britský trón, tam v pravoslávnom kostole Márie Magdalény položil kvetiny na hrob princeznej Alice z Battenbergu, matky vojvodu z Edinburghu princa Philipa, manžela britskej kráľovnej Alžbety II. V súlade s ruskou pravoslávnou tradíciou si pri vstupe do kostola vzal chlieb a soľ. V babičkinej krypte položil kvetiny, ktoré nazbieral v záhrade britského generálneho konzula v Jeruzaleme…https://www.hlavnespravy.sk/princ-william-si-pozrel-stare-mesto-v-jeruzaleme-navstivil-hrob-prababky/1448204
  Proč je jeho babička pochovaná v Izraeli?

 18. https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-zasekla-na-odporu-zemi-severni-afriky-ktere-nechteji-zachytna-centra-frontexu-na-svem-uzemi-staly-se-zeme-v4-obeti-podrazu-a-globalistickeho-majstrstyku-sebastiana-kurze/

  Dnes začal dlouho očekávaný dvoudenní summit leaderů Evropské unie v Bruselu. A hned zkraje došlo k obrovskému překvapení, které nikdo neočekával. Dvě největší severoafrické země, Alžírsko a Libye, se ostře postavily proti návrhu Sebastiana Kurze a skupiny V4 na vytvoření záchytných center Frontexu v těchto zemích, které by řešily žádosti migrantů o azyl ještě na africkém území [1]. Návrh minulý týden přednesl rakouský premiér Sebastian Kurz a představitelé skupiny V4 v Budapešti minulý týden s návrhem souhlasili. Obecně se očekávalo, že souhlas afrických zemí je formalita, jenže to se dnes tvrdě vymstilo. Dvě hlavní země Afriky, ze kterých proudí do Středozemního moře na lodičkách nejvíce migrantů, dnes v Bruselu skrze své zástupce tento návrh ostře odmítly. Podle jejich slov má Evropská unie dostatek prostředků, aby migrační vlny zvládala sama a aby si sama hlídala své hranice.
  ——————
  Navlékl to šikovně Sebastian Kurz na předsedy vlád zemí V4 tak, aby se podepsali pod návrh, který v Africe odstartuje největší pohyb afrických národů směrem na sever v dějinách?

  Evropa musí nejprve chtít migraci zastavit, a ne ji jenom řídit. Protože zatím to vypadá, že celá EU chce jenom najít způsob, jakým klíčem migranty distribuovat, ale nikoliv jim bránit ve vstupu do Schengenu. S tímto přístupem hrozí, že nápad na migrační centra a hotspoty Frontexu v Africe je jenom děsivým plánem, jako využít země V4 jako skupinu užitečných idiotů pro prosazení migračních úřadů Frontexu v Alžírsku a možná i v Libyi, které se potom stanou lampami uprostřed noci, jenž budou lákat hmyz a můry z dalekého okolí jako magnet.

  Celá Afrika se postaví do pozoru, uvidí světlo na konci tunelu, hotspot Frontexu v Alžírsku a vidinu azylu v EU. Celá Afrika by se dala do pohybu směrem na sever. Desítky milionů ekonomických migrantů. A kdo by za to mohl? Země V4 a Sebastian Kurz. Nemám vůbec dobrý pocit z toho, jak ochotně vůdci V4 minulý týden v Budapešti servilně odkývali Kurzovi tento nápad. Otázkou je, jestli to Kurz myslí upřímně, anebo pouze udělal z uskupení V4 v podstatě užitečné idioty a nejkrutější nástroj globalistů na odpálení největší migrační vlny na africkém kontinentu.

  • Ono sa na to treba pozrieť optikou jednoduchej logiky…
   Pašeráci budú ďalej pašovať negrov cez more, pokiaľ to štáty EÚ umožnia.
   My doteraz nevieme, či budú negrov z tých lodičiek vracať naspať alebo nie…
   Neviem nič o tom,že by EÚ začala poriadne strážiť hranice a vytvorila námornú blokádu a vracala negerské islamské lode naspať…
   Z toho vyplýva, že ich bude púšťať do EÚ ďalej..Akurát budú zvyšovať tlak, aby negrov prebrali EÚ krajiny, minimálne zamorené náplavami, teda V4…

   Záchytné centrá bez námornej blokády a stráženia hraníc EÚ aj tak nič nevyriešia…Akurát legánych islamských negrov, čo získajú azyl budú chcieť presmerovať do V4, kvoli Marakéšskej deklarácií…Len Maďarsko tú deklaráciu odmietlo…

   • Človek sa v tom stráca.Putin bol podebatiť s Kurzom…..https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Putin-poziadal-Kurza-aby-Rakusko-zorganizovalo-jeho-schodzku-s-Trumpom-301417……len pár dní dozadu a tá krava Makrela ho dnes obvinila,že ona len “pod tlakom”Rakúska a Maďarska otvorila svoje brány…..

    A už to neplatí,schôdzka Putina s Trumpom bude v Helsinkách 18,7,….http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/schuzka-putina-a-trumpa-se-uskutecni-16-cervence-v-helsinkach/1637640

    Čo všetko sa dovtedy zmení nevieme,ale určite si nemyslím,že tie náplavy niekto z elít EÚ chce zastavi.Ja už nič neviem a nechcem vedieť…

   • Čítam iné a zabudla som povedať,že práve preto sa mi vôbec nepáči to podozrenie VK na Kurza,že chcel potopiť V4.Ale to je jedno…

    • Keďže vieme, za koho kope VK a Pozorovateľka, tak nie je divu…
     Uvidíme časom…Putin možno bude chcieť EÚ pred negrami zachrániť, nakoĺko iste nechce, aby sa EÚ zmenila na islamský kalifát a radikalizovaním by ohrozila aj Rusko a tamojšie náplavy u nich…
     Putin nám podraz neurobí u Kurza ťažko povedať…
     Rakúsko sa može zachrániť, len keď muslimov časom vyženie, pretože ich je tam už príliš veľa…A či to Kurz urobí, neviem…Iste by pre neho bolo pohodlnejšie,keby nám negrov odovzdal do V4…
     Rakúsko sa od 1989 priživuje na V4, hlavne cez bankovníctvo. Nebude to pre nás nikdy skutočný priateľ pri súčasných vládach…
     Pre nich sme póvl…

     • Póvl sú už oni vďaka tým migrantom…
      My sme tu zaplavení cigošmi a ešte by si niekto myslel,že to nestačí?!

     • Rakousko posílá do Itálie migranty odmítnuté Německem – a také odmítá kvóty

      27.6.18
      Evropská unie:

      V posledních dnech dal kancléř Kurz jasně najevo, že migranty, které odmítne Německo, nepřijme ani Rakousko.

      A tak skončí v Itálii.

      Rakouský ministr zahraničí Kneissl:

      “V minulosti již zde byla odmítnutí. A budeme odmítat i v budoucnosti.”

      Ačkoli Rakousko podporuje plán Itálie chránit externí hranice EU, nechce zároveň ani slyšet o sdílených kvótách.

      Podle Kneissla vede prosazování kvót k vzájemnému obviňování a k neúspěchu jednání a nakonec skončí tím, že někdo je pro a jiný proti.
      http://www.zvedavec.org/vezkratce/15532/

     • Jekaterina Jeva 29. jún 2018 o 2:23

      “A či to Kurz urobí, neviem…”Ked sa na poste premiera alebo podobnej vysokej vladnej pozicie objavi “pretty boy”, deju sa veci…. Pozrime na Kanadu, Francuzko, Grecko (Tsipras), atd…

      • https://www.hlavnespravy.sk/lidri-eu-dosiahli-vyznamnu-dohodu-o-migracii/1448406

       Toto :

       Na základe návrhu dohody, ku ktorému lídri EÚ po celonočnom rokovaní dospeli, umožnia jednotlivé členské štáty Únie na dobrovoľnej báze zriaďovať na svojom území centrá pre prijímanie migrantov.

       Tak uvidíme, čo na to naši judáši v politike…

  • Alžírsko nechalo v uplynulých čtrnácti měsících 13 tisíc migrantů na pospas osudu na Sahaře, a to včetně těhotných žen a dětí. Běžence poslali bez jídla a vody na dlouhou cestu zpět pod žhnoucím sluncem, někteří v poušti zemřeli. Počty nedobrovolně deportovaných migrantů Alžírsko nezveřejňuje.

   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/alzirsko-migranti-sahara-0hm-/zahranicni.aspx?c=A180625_150916_zahranicni_mko

   Bůhví co za tím je a Alžíru se nedivím, zůstali by jim tam černoši.

   • Samé protichodné správy.Tu píšu,že tých pár kilometrov zvládli všetci,nikto nezomrel.Samé hovadiny píšu!Otočili ich a urobili správne.Neserú sa s nimi a slniečkári už ronia slzy.
    http://www.protiproud.cz/politika/3862-jak-na-imigranty-lidska-pseudoprava-versus-zdravy-rozum-proc-je-evropa-dokonale-impotentni-epizoda-z-americke-historie-mimoradne-prostredky-pro-mimoradnou-situaci-uvidime-zda-jsme-jeste-suverenni.htm

    • Úryvok z článku:

     Lidská práva

     Naproti tomu druhá zpráva ukazuje, že když se ve státě najde politická vůle, dá se migrace řešit. A to tak, že velkoryse. Vyšlo najevo, že Alžírsko nechalo v uplynulých 14 měsících 13.000 subsaharských migrantů šlapat pěkně zpátky do Nigeru. Přes Saharu, a to včetně těhotných žen a dětí. Takzvané běžence tamější vláda prostě nahnala do náklaďáků a dovezla do pouště k hranici. Kde jim ukázala směr k Nigeru, konkrétně k nigerské pohraniční vesnici Assamaka, a zanechala je tam. Takže museli ujít cca 10 – 15 km přes pohraniční území nikoho.

     Světová, tedy euroamerická, sluníčková media sice roní krokodýlí slzy nad jejich strašným osudem, ale diskuse pod těmito články pro jistotu ruší. Drtivá většina “běženců” trasu, rovnající se běžnému evropskému pěšímu výletu hravě zvládla a do Nigeru se dostala. A až se jejich zkušenosti rozkřiknou, bude mít Alžír problémy s ilegální migrací prakticky vyřešeny.

     • Alžířanům fandím, google mi vyprdnul iDěs, když jsem si vzpomněla na turistiku migrantů přes Saharu. Jedině takhle je to nebude bavit.

      • Treba zakročiť proti náplavám čo najtvrdšie,nekompromisne vracať tam,odkiaľ prišli,aby sa taká zvesť rozšírila do čo najväčšieho okolia!

 19. Rovnost práv zahrnuje i rovnost povinností. Pokud tomu tak není, nejde o rovnost, ale o privilegium.

  Toto privilegium se může rychle změnit i ve vydírání: ukazuje to dnešní příklad, kdy Itálie odmítla povolit přistání lidem vyloveným z moře.

  Na jedné straně mají pravdu ti, že každý člověk má právo, aby bylo posouzeno, je-li ohrožen (pronásledován). Na druhé straně nelze povinnost tuto otázku zodpovědět uložit selektivně jen někomu (Itálie, Řecko…) a stanovit, že se tak musí stát na půdě EU.

  Politikové EU de facto vydírají země jako Itálie a Řecko a sami se zabývají byznysem.

  Varoufakis ty mocipány už před 3 lety varoval, že zadupou-li do země Syrizu (jakožto zvolenou řeckou vládu), budou mít příště co dělat s úplně jinými chlapíky (Lega, Cinque stelle). A přesně to se teď stalo

  Situace se taky vyvinula přesně tak, jak to předvídal Khaddáfí. Je proto půvabné, že si od něj Sarkozy nejprve nechal financovat volební kampaň, aby pak napomohl jeho zavraždění.

  • (12:41 – dovětek)

   To, že se na zmíněném vydírání podílí i síť privilegovaných “neziskových” organizací, je nepopiratelné.

   Přitom se do tohoto byznysu nechaly bohužel zatáhnout i v minulosti velmi užitečné iniciativy jako jsou např. Lékaři bez hranic.

   Za tím pochopitelně vězí záměr zkorumpovat pokud možno všechny – aby nikdo příliš nevybočoval z řady a lidi nenapadlo, že věci lze řešit i jinak, s menším plýtváním veřejnými financemi.

   Jak také upozornil Varoufakis, Itálie je příliš velká a EU ji nebude moci zadupat do země, jako to udělala v roce 2015 s Řeckem.
   Kokotko

   Varoufakis:
   http://www.abc.net.au/radionational/programs/latenightlive/yanis-varoufakis-on-the-eus-battle-with-italy/9832742
   ……………
   Je to z diskuze na Nová republika pod článkem Všechno má své důsledky o napadení sluníčkářky, kdy si stěžovala, že ji bílí muži nepomohli.

 20. https://www.novinky.cz/wPHmmoobC3jXpG4f77iCV-_SExGNHfTZafSbRmbSqQu1V/uzaOJi9Ssovz3UHLQW8kG-QSBSb-LbIwwP?1530176406
  Adolfka se jen tak nedá, holt Stazi ji vycvičilo…https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/476396-proc-jsem-otevrela-pred-lety-hranice-prosilo-o-to-madarsko-s-rakouskem-rekla-merkelova.html

  • To je krava.Ak jej toto Nemci zožerú a obrátia svoju nenávisť namiesto nej na Maďarov a Rakúšanov,tak je to horšie,ako sa na prvý pohľad zdá…

   Vymletým Nemcom Soroš pripraví pochody,v ktorých budú trvať na odsune migrantov do Maďarska,Rakúska a potom k nám.

   Preto zvaľuje vinu na Maďarov,lebo ako jediní nepodpísali Marakéš…a na Rakúšanov,lebo Kurz ju prekukol.

 21. S takým IQ nebudú môcť v EU zametať ani ulice.

  Somálsko:

  priemerné IQ 68
  91,4% žije na sociálnych dávkach

  https://pbs.twimg.com/media/DgpjySgX4AAkNNP.jpg:large

  • Veď to sú samí doktori,atómoví fyzici a inžinieri.Azda by si nedovolil,aby zametali ulice.Oni sú špecialisti na iné veci………..ako odseknúť hlavu sa učia už v škôlke…

  • Elita je mezi sebe nepustí, to je jasné, jsou to budoucí okupační síly, co jsem četla, tak už dnes je až třetina vojáků USA pologramotných. Bílí Američané jsou raději na potravinových lístcích než v armádě.
   https://news.youradio.cz/tema/sedm-zajimavych-faktu-o-americke-armade-14086
   A muslimové?
   Pokud je nezabili vlastní, tak je zabili ti druzí http://www.czechfreepress.cz/valky/negramotni-zkorumpovani-a-radi-strileji.html

 22. Hm, trvalo mi to než jsem to našla, protože google normálně blokuje :-( asi nevhodné články. Třeba cez okno, můžu číst jen na tabletu :-(
  Ženám radí na základě údajů ze 17. století

  Kdo čekal náročné studie a lékařské výzkumy, bude asi hodně překvapený. Data pocházejí z francouzských záznamů o porodnosti – z let 1670 až 1830! Třicetiprocentní pravděpodobnost bezdětnosti je také postavena na historických údajích…

  “Jinými slovy, milionům žen říkají, kdy otěhotnět, na základě statistik z doby před zavedením elektřiny, objevem antibiotik a léčbou plodnosti,” říká Jean Twengová, profesorka psychologie na Státní univerzitě San Diego.
  https://zpravy.tiscali.cz/dobra-zprava-pro-bezdetne-zeny-strasak-35-let-vznikl-papouskovanim-400-let-stare-studie-283086

  • Celá tá reklama, že žena, keď sa odváži mať po 35 deti, o tom ako riskuje je založená na lži, pretože tie svine, čo tu vládnu hlavne chcú, aby sa biela populácia nerozmnožovala…
   Je to zámerné…
   Pričom množenie cigánov, negrov, islamských náplav u nás podporujú všetkými prostriedkami…
   To je ich budúca armáda na likvidáciu bielej rasy.

  • Zaujímalo by ma,či takéto strašidelné články,aké servírujú bielej populácii a “štúdie” pochádzajúce údajne zo 17. storočia šíria aj medzi Arabmi a celkovo negrami.Asi ťažko,keď ledva vedia čítať,zato množenie je ich jediným “poslaním”…

   Toto všetko je programovanie na genocídu bielej rasy,Slovanov.

   Keď sa raz zavŕta do podvedomia bielych žien,začne to totiž fungovať presne tak,ako si vyvolení plánujú…,potrebujú živiť svoje kliniky,parazitovať na nešťastí druhých ponukaním tých ICH riešení.Na jednej strane plánovane nám vnútili antikoncepciu a na druhej strane postavia reprodukčné kliniky.

   Kam sa pozrieš,všade všetko proti ľudstvu a v záujme hŕstky vyvolených.Až tak ďaleko sme došli.Len ničia,zdierajú,parazitujú.Nič iné robiť nevedia…Ten systém pod vládou psychopatov sa musí zrútiť.NIE JE prirodzený.JE protiľudský a má svojich poskokov nie len na mútnej vodeSS…

   • Těch článků je víc a neplatí pro superbohatou elitu
    Podle britského deníku Independent je více pravděpodobné, že v testech inteligence budou vynikat děti, které se narodily starším matkám, než děti mladých matek. Deník poukazuje na to, že nový výzkum ukázal opačné výsledky oproti období před čtyřiceti lety.
    https://news.youradio.cz/tema/proc-jsou-deti-starsich-matek-inteligentnejsi-11992
    Může se narodit jak postižené dítě tak velmi inteligentní. Ty postižené mají často potíže se srdcem, asi budu za nelidu, ale smrt je pro takové dítě vysvobození.

    No a pak jsou studie, které vyvrací jiné studie a naopak.
    http://zena-in.cz/clanek/deti-starsich-otcu-maji-nizsi-inteligenci
    https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/deti/cekani-na-potomka-se-vyplati-starsi-otcove-maji-chytrejsi-syny_435203.html

    Ale jde určit inteligenci na základě výsledků našich milých spoluobčanů, tam jsou matky mladé a otcové? Jaký byl zrovna po ruce, táta, brácha, strýc…
    Osobně si myslím, že je lepší se řídit selským rozumem a podívat se na naše předky před 2.WW. Jak říkají naši lékaři, pokusy v koncentračních táborech pozvedly moderní medicínu…přitom existují náznaky, že zrovna lékaři se všemi těmi modernostmi neřídí a sami na sobě je odmítají:

    (Krev dávám již 15 let a o negativních dopadech na zdraví jsem se doslechla také až tento týden od známého lékaře, ktarý tvrdí, že dárcovstvím se zkracuje život a je pro organismus velmi vyčerpávající. Sám by prý transfúzi nepodstoupil, prosím o názory ostatních)
    (Moje maminka byla pravidelným dárcem krve.Když jí bylo 50 let viditelně přibyla na objemu okolo pasu,jinak byla štíhlá-lékař jí řekl,že má zvětšená játra.Játra byla zdravá jen častým darováním se zvětšila,tak s darováním skončila)
    (Mám kamaráda, je to patolog a ten tvrdí, že dárce krve je budoucí leukemik. Zakazuje to všem, zvlášť členům rodiny a přátelům.)
    Odkaz už nefunguje na onu studii, ty ku*y jsou fakt rychlé Dárcovství krve i plazmafereza jsou rizikové. Našla jsem několik vědeckých publikací švédských a danských epidemiologů a transfuziologů, kteří dokládají statisticky významný souběh mezi zhoubnými onemocněními krvetvorných orgánů/ leukemie, lymfomy/ a množstvím odběrů plazmy nebo plné krve. Dárcovství je nebezpečné zejména pro osoby s výskytem jakékoli rakoviny v pokrevním příbuzenstvu, u nemocných s přítomnosti tzv. autoprotilátek- např. proti vlastním globulínům/. To vše by se mělo vyloučit, než se stanete dárcem krve nebo jejích částí. Nesmírně rizikové je časté / někdy i každých 14 dní/ darováná´í plazmy u různých firem. Ty jsou jednoznačně orientované na zisk. Platí 4OO Kč za jedno darování plazmy, kterou pak prodávají se ziskem o několik řádů vyšším. Uvědomte si všichni- není vzácnější tekutiny, než je lidská krev. Pomáhat- ano!!! Nechat se ohrožovat- ne!!! Darovat mnohem pozděj ínež v 18 ti létech, darovat nejvýše 2krát ročně. Zajímat se o to, zda vše , co je předepsáno před odběrem, se skutečně vyšetřuje. Nikdy nedarovat krev ani krevní složky jinde než na transfuzním oddělení!!!!

    • Toto nebudem hodnotiť.Ja by som svoju krv nikdy nedarovala a to mám 0 Rh neg.Nikdy,lebo je len moja.

     Poznám pár ľudí,ktorí darovali krv,lebo mali za niečo výčitky svedomia,tak to je tak akurát z pocitu viny sa vykúpiť.Možno niekto je aj taký humanista od kosti,ale ja nie som a pokiaľ neviem na 100%,u koho moja krv skončí,nedám ani kvapku.Takže tak.

     • Mamka ji měla také a měla Jánského plaketu, když onemocněla, žádný rozdíl nedělali (přitom by měli, když to škodí).
      Měla i zvětšené břicho a to dost.

  • Žena má minimálne dve kolegyne, ktoré idú už okolo štyridsiatky do prechodu. Ktovie, koľko ich je v skutočnosti.
   Vďačíme za to kvalitným potravinám, vode, očkovaniu, ..

   • …a permanentnému stresu našej “krásnej modernej” kapitalistickej doby…

   • Také jsem měla kolegyni, která už v 38 šla do přechodu, měla to po své matce. Zase jsem znala ženy, které za socíku porodily ve 40 a později a už nečaly menstruovat, ovšem tehdá se z klimakteria nemoc nedělala. Tenhle zhoubný byznys začal později…http://www.menoflavon.cz/menopauza-nove-zjisteni/
    Osobně jsem jim záviděla, měly o 10 let dříve klid než já.
    Rizika substituční hormonální léčby jsou údajně vyšší než prospěch, který z ní mohou mít ženy po menopauze. Někteří odborníci jsou přesvědčeni, že tyto hormony nejenže nechrání před nemocemi srdce, ale zvyšují u žen riziko rakoviny prsu a mrtvice, jak se uvádí ve zprávě tiskové agentury NBC. https://www.cpzp.cz/clanek/907-0-Hormonalni-substitucni-terapie-muze-byt-riziko.html

    • Ja by som to nikdy nebrala.Naše mamy-nikdy by ich ani nenapadlo brať niečo také.Robiť z menopauzy chorobu je len biznis,nič viac.Už keď bežali seriály Show Billa Kosbiho,alebo Krok za Krokom,tak tam z hlavných akteriek,ktoré prišli do klimaktéria robili bláznivé ženské,ktoré pre menopauzu potratili rozum a stali sa dobreže nie psychopatkami…
     Takto sa to všetko programuje,cez médiá,”vedcov” a biele plášte.Biznis.

     • Mě k tomu nikdo nedonutil a právě v té době jsem na ty kontroly přestala chodit,
      za 1.) mám klid, nikdo mě neobtěžuje zbytečnými kecy a přípravky
      za 2.) kontroluje se momentální stav v ten den, nikdo neví co bude za měsíc, půl roku
      za 3.) lékař má léčit a nekontrolovat, lekání není léčení, ale šokování a stres je spouštěčem nemocí.
      za 4.) muži také nechodí na kontroly, přitom žijí kratší dobu a mají větší riziko onemocnění

      • cca pred 12 -13 rokmi som tam bola.A prvé čo začal,že cytostery perfektné výsledky,ale vraj som v predmenopauzálnom období a je dôležité nasadiť hormóny.Dokonca mi tvrdil,že kľudne aj antikoncepcia by pomohla,lebo by som mala menštruáciu dlhšie.V duchu som si poťukala na čelo a viac ma nevidel.

 23. „Predstavme si, že by do našich krajín prišli hromadne mladí ľudia zo západnej kultúry a na našich verejných miestach a v centrách našich veľkomiest by sa v mene kríža dopúšťali krvavých atentátov, pri ktorých by zabíjali stovky našich ľudí a ich kňazi by behali po našich uliciach a vnucovali by nám do rúk svoju Bibliu a preklínali by nás ako nevercov, ktorí patria do pekla, lebo odmietajú jedinú právu vieru kresťanstvo.“

  Mladá žurnalistka, ktorá žije v Katare, sa ďalej pýta vo svojom článku, ako by reagovali ľudia v arabských štátoch, keby ich vlády prijímali tisícky migrantov zo Západu, platili im integračné kurzy, vzdelanie a zdravotné poistenie a stavali pre nich byty a potom by viacerí z nich začali prenasledovať a znásilňovať arabské ženy a zabíjať nevericov moslimov a zbíjať a kradnúť.

  Na záver tejto úvahy Nadine Al-Badair žiada arabský svet: „Mali by sme sa svetu kresťanov aspoň ospravedlniť.“

  Mladá žena je presvedčená, že tolerancia voči moslimom na Západe mizne aj preto, lebo väčšina moslimov sa zdráha a nechce sa vážne zaoberať s problémom islamistického extrémizmu, ktorý ohrozuje svet a vôbec ani len nepomýšľa na to začať proti nemu bojovať.

  V súvislosti s rapídne rastúcim odporom Západu voči svetu islamu poukázala Nadine na volebnú kampaň pravdepodobného súčasného prezidenta USA, Donalda Trumpa, ktorý vtedy sľúbil, že ak bude prezidentom, tak nevpustí do krajiny nikdy žiadneho moslima, čo aj konzekventne robí.

  Nadine tvrdí, že moslimovia nemajú najmenšie právo takéto rasistické výpovede odsudzovať, pokiaľ sami budú hovoriť o „svätej vojne“ proti západnému svetu a šíriť proti nemu nenávisť.

  Roman Bednár
  https://www.hlavnespravy.sk/atraktivna-moslimska-zurnalistka-arabka-kuvajtu-velmi-odvazne-provokuje-moslimov/1447146

   

 24. Celoživotne študovať korán, stať sa morálnou autoritou, svetlom v živote veriacich, islamským vodcom, znalcom a radcom v každej životnej situácii, až jedného dňa konečne príde vnuknutie na večnú blaženosť a zjaví sa… uhorka

  “Turecký imám suspendovaný keď z nemocnice uniklo info, že krvácal z riti z ktorej mu museli vyberať uhorku.”
  http://www.hurriyetdailynews.com/turkish-imam-suspended-after-pieces-of-cucumber-found-in-his-rectum-100894

  • Toto je koránický/osvietenecký korán,ktorý hlása KSB v praxi.

   • Výsledkom šútida koránu sú títo mudrci a tieto krásy koránu :

    https://uploads.disquscdn.com/images/b2c6431570010f60516e869bf8aa8076014d0721d5b696497cfe8f49cd39887a.png?w=600&h=512

    https://uploads.disquscdn.com/images/6adef3e2785da73fc955ddddf6422903a2005355e1a1234625a66fc05ef45a4f.jpg

    • Jak to hovoria tí chuji vedľa?
     Prax je kritériom pravdy.

    • A ešte “po ovocí poznáte ich”.

    • A pozri,keď ten ch.j pichne ukľudňujúcu injekciu a napojí sa na kapačky a preventívne pri jeho šialenstve tí,čo sú v jeho blízkosti zatvárajú okno.
     Tak znova začne relativizovať,že všetci sme si rovní a máme spoločný cieľ.Houby jeho islámsky cieľ a snahy na vznik chalifátu,ktorý mu do hlavy voperovali starci KSB a on tieto choré myšlienky a manipulácie šíri s ešte väčšou nenávisťou ako pravý moslim zdegenerovaný!Nech sa dá liečiť,lebo sa zbláznil načisto aj so svojimi kumpánmi…

     Tá drzosť zrazu tvrdiť,že máme rovnaké ciele!?!?To ako ten debil ľudo na toto prišiel?!

     • Toto mám na mysli,časť jeho výplodu:

      Otázka, je, ći sa aj my dnes pri našom dostupe k informáciám, takto necháme “upiecť a zjesť”..starými ľudožrútmi človiečiny?
      Skutočnými drakmi z rozprávok..programovo starými asociálnymi inžiniermi, resp. ich potomkami?

      O tom sa poďme baviť
      a nie pozornosť na sprostosti odvádzať.
      O 1000+1 verziách síce dôležitej, no i tak minulosti sa hádať.
      Pre koho tak budúCnosť našu spoločnú snáď stratíme Julo???
      Opakujem, nemáme azda obaja spoločné ciele,
      až na tých zopár nedorozumení o minulosti?
      Nevykvákali sme sa už azda dosť????
      ..i keď..priznám..občas s tebou i sranda bolo..fest :)
      Odpovědět

      ——-
      Podľa neho poukázať na zverstvá koránu a jeho nositeľov je poukazovať na blbosti.To,čo islamisti stvárajú a čo v minulosti stvárali predsa nie je podstatné.

      Zaráža ma že razia tézu,že história dejiny nie sú dôležité.Klamári hnusný!!!
      Najprv si ju prekrútia ,tak,aby zapadala do ICH lží.Aby sa chytili.
      Toto,čo tam včera stvárali okolo pojmu HNR,škoda slov.Úplne im magorí v tej vymletej hlave!

      • Na to som tuším už reagoval..To sú také stratégie zo siekt, miesto toho, aby si uznal, aké má jeho sekta ciele, tak básni o mostoch…Rovnako to robili slobodomurári v 18 storočí. A ich “spájanie” končili genocídou 1 milióna katolíkov…

       • Teraz som dočítala Tvoje dnešné komenty a reakcie na čoraz väčšie bláboly sektárov vedľa…☺

        Napriek neuveriteľne premazanej,zredukovanej a upravenej diskusii,dá sa pekne určiť,kde je Pravda.Samozrejme,kým to tie špiny sektárske znova nepomažú a podľa svojich chorých predstáv neskorigujú a neupravia.Hnusáci pomätení sektárski!Už sú na smiech.☺

        Ale všimni si tú ich taktiku.Prestali na oko s agresivitou voči Tebe a ostatným oponentom a začínajú sa hrať na “kamarátov”…Vraj máme rovnaké ciele.Toto je tak čitateľné,akí sú to pokrytci.Sekta jak vyšitá.Našťastie im na tie ich krivácke spôsoby odpornej manipulácie už nikto neskočí.Chliev islamistický si môžu ospevovať už len u seba doma.

        A najväčšie svinstvo je to,čo im guru Pjakin nahučal do hlavy,len šíriť strach,strach,strach,lebo algoritmus…vyhrážať sa obyčajným ľuďom,že oni sú na vine tohto marazmu,na vine sú vraj všetci slušní ľudia,lebo nečítajú tučné knihy nosatých sektárov….ale pravých vinníkov skrývať a robiť z nich obete,lebo sa im vymklo riadenie z rúk?Musím sa zasmiať,tým báchorkám môžu veriť len takí istí pošahanci,ktorí žerú podhodené nové náboženstvo .Toľko svinstva,ktoré šíria,sa len tak ľahko nevidí.S týmto chcú zachrániť koho???Ludstvo???Zem???
        HOUBY LEN A LEN SEBA,pôvodcov všetkého ZLA na Zemi.Oni nie sú len užitoční idioti.Oni sú trápna hŕstka zapredancov Diabla.A vidí to už každý,kto ich sleduje.

        Skončili,svet sa bude vyvíjať úplne inak,ako by si tí sektári priali.Bez nich!

       • Ale ani to nepomohlo a vždy vyšli další a další, navíc katolíci a římskokatolíci jsou jiní.
        Bohužel v islámu to nejde, tam se vývoj pootočí a pak najednou demonstrace a ejhle, jsou zase v 8. století.
        Tam by pomohlo pouze likvidovat všechny imámy, spálit všechny ty knihy tak jak to dělali oni sami, tam nic jiného nepomůže.
        Bude z toho občanská válka, no ne úplně občanská bo nepřítel je viditelný a jasný.

        • Robia všetko preto,aby to tak bolo.

         Július napíše pravdu a neudrží sa to vedľa ani 5 minút.Čo s takými hajzlami,ktorí presne toto,čo popisuješ plánujú?
         Tu je dôkaz.Pravda o tom,čo plánujú,nesmie vyjsť najavo.A keď im to niekto otvorene napíše,okamžite mažú…

         Udo, ty žiadny manéver a riešenie neponúkaš…

         “Áno, PR bolo ako dnes..vtedy ochrana kresťanstva, dnes demokracie, źe?”

         Krásna ukážka manipulácie. Ani ti nedojde to,že Rusi v Sýrií v súčasnosti robia presne to isté proti ISIL, ako robili križiaci proti seldžuckým Turkom – muslimom…
         ISIL v Sýrií vraždí, zotročuje, seldžuckí Turci vraždili a zotročovali kresťanov…
         Miesto toho, aby ti bolo jasné, kto bol agresor a kto sa bránil, tak medzi nimi dávaš rovnítko…

         Nie, udo, my nemáme spoločné ciele. Tvojím cieľom je, aby ľudia odvrhli skutočné kresťanstvo, vieru v Ježiša ako boha, RKC a sviatosti a začali veriť bludom, ktoré šíri KSB a ktoré predtým v 18 storočí šírili osvietenci – slobodomurári ako Voltaire, pričom dobre vieme, ako to dopadlo…

         KSB chce svet, bez RKC, bez pravého kresťanstva. Odstránením RKC , kňazov, odstráni aj sviatosti a učenie kresťanstva, kde si každý bude Božie príkazy vo svojom svedomí vysvetľovať po svojom…
         Akceptáciou svetonázoru z koránu chcete urobiť ľudí muslimami, teda sem do nášho kutúrneho priestoru ťaháte kultúru vrahov, taká je historická prax…

         A ako sa mýli Voltaire a rovnako aj starci KSB, ktorí chcú vytvoriť spoločnosť bez kresťanstva v prospech islamu, ktorí veria, že ľudia sú len dobrí a takí sa aj rodia a ignorujú vplyv genetiky na človeka a spoločnosť .

         “Poslednú etapu Voltairovho života už viac nesprevádzal optimizmus a žoviálnosť, ktoré boli typické pre dni v château de Cirey; pesimizmus badať v jeho tvorbe, správaní i v myšlienkových pochodoch. Voltaire stále dúfal v humanistickú obrodu spoločnosti, no v praxi videl, že jeho ideály čelia úplne inej realite – nikto podľa nich nežije a ani on sám sa nimi dokonale nedokázal riadiť. Problém nebol v mnohých princípoch, ktoré bránil, ako napríklad sekularizmus, oddelenie cirkevných a štátnych záležitostí, či sloboda prejavu a náboženského vyznania. Voltaire veril v dobrého Boha, ktorý stvoril dobrého človeka a potom svet ponechal bez intervencií pod pôsobením prírodných zákonov, kedy mal sám človek spoznať a zrealizovať dobro a pozitívne schopnosti, ktoré mu boli dané „zhora“. Ako sa ukázalo, viera v prirodzenú dobrotu človeka a jeho schopnosť „pomôcť si sám“ sa ukázala ako fatálny nedostatok Voltairovej filozofie. Nielenže sa ju nikdy nepodarilo uviesť do praxe, ale jej mnohé aspekty boli zneužité pri brutalite Veľkej francúzskej revolúcie, ktorá bola všetko možné, len nie mierumilovnou reformáciou ľudstva na základe obrody rozumu. Voltaire bol stelesnením génia, ktorý bol ochotný za idey, ktoré vnímal ako dobré a správne, bojovať až do posledného dychu, no ktorý sa napriek tomu tragicky mýlil. V podobe, v akej si predstavoval osvietenskú reformu ľudstva (t. j. postupná a nenásilná reforma založená na obrode myslenia spoločnosti), bola reforma nezrealizovateľná – čoho bol Voltaire koniec koncov svedkom ešte za svojho života. Zrejme je dobré, že sa nedožil toho, keď myšlienky jeho a ostatných osvietencov skupina zapálených revolucionárov uviedla do praxe. Ak vezmeme do úvahy Voltairove vlastné predstavy o očakávanej následnej spoločenskej zmene, môžeme s určitosťou povedať, že dni Francúzskej revolúcie by boli jeho najdepresívnejšími.”

         Udo, KSB je utópia, prepracované učenie ako šíril Voltaire, defektná ideológia, ktorá odstránením RKC a útokmi na ňu, útokmi na kresťanov v čo veria v Ježiša ako Boha, akceptáciou koránu a islamu len čistí cestu architektom NWO, ktorí dobre vedia, že aby mohli vybudovať NWO tak je nutná III svetová vojna, ktorá je projektovaná takto :

         “Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
         vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

         A čo robíte vy ? Dávate zelenú islamu v našom priestore, klamete o Mohamedovi ako dobrom a moránom človeku, učíte, že viera v Ježiša ako Boha je satanizmus, ale svetonázor z koránu je v poriadku…

         Ste škodná, udo a je dobre, že to vidia okrem mńa aj ďalší..

         Takže, udo, nehraj tu na mňa komédiu, že ty chceš pre nás dobre, kdeže…Ty chceš likvidáciu RKC, kres´tanov, rpoech islamu u nás, čo povedie ku krvavej vojne..

       • oni ani niesu ze sekta KOb oni su popleteni a odporuju si vo vsetkom este aj veciam z KSb na co som vela x ukazoval ,oni su sekta nejakych cudnych dopletenych ezoterikov – prebudenych “arrival-istov” bohvie kym podporovanych

        napr z KOB :Bolševizmus je zkrátka praktické křesťanství – zdravý rozum

        takze popletenci neomarxistu blahu a fico velebuju a bolsevizmus (ludactvo u nas) hania
        alkohol mozno nepiju ale asi vela hulia ako arabi

        • +…..okrem toho,čo píšeš,už si vytrieskali mozog z hlavy ,robia to poctivo,5x denne a toto,čo predvádzajú je výsledok…

  • Zjavne jeden z tých “hlboko veriacich” penetrátov.

 25. Keď UK vláda a polícia v rámci politickej korektnosti chráni moslimské gangy pedofilov a domácim došla trpezlivosť

  https://twitter.com/MossadJack/status/1012041565064384514

  • Tommy Robinson nejak inak
   Uctívání hrdinů a Tommy-tardi
   zdroj: https://deliandiver.org/2018/06/uctivani-hrdinu-a-tommy-tardi.html

   Zkusím odhadnout následující vývoj: Čekám, že čelní izraelští politici zkritizují britskou vládu za její chování k Tommymu Robinsonovi, aby si tak zajistili podporu obyčejných Britů pro Izrael a židovské společenství jako takové. Tak budou mít volnou ruku k tomu pokračovat v propagaci rasového míšení a dekadence britské kultury. Robinsonova sláva poroste – připravte se na vydání knížky! A časem nás možná všechny povede – a vést tedy on dokáže – do zaslíbené země falešného košer nacionalismu, bok po boku lidí jako Anne Marie Watersová s její stranou „For Britain”.
   A pak je tu skutečný hrdina – nebo spíše hrdinka – která měla lví podíl na odhalení pedofilních muslimských gangů, která je dnes už bohužel po smrti. Jmenovala se Marlene Guestová a neúnavně shromažďovala složky s důkazy, obesílala jimi policejní orgány, média i veřejnou správu, vyzývala k vyšetření a stíhání pachatelů a volala tyto složky k jejich zodpovědnosti ochránit bělošské děti. Svou povinnost konala vytrvale a statečně, přestože bojovala s rakovinou, až do své smrti na sklonku roku 2014. Smutnou skutečností zůstává, že opravdoví hrdinové se v našem věku chvalozpěvů nedočkají, protože se nedostanou na obrazovku. Sám však považuji za nesmírnou čest, že jsem ji znal.

   Proč nepodporuji Tommyho Robinsona
   https://deliandiver.org/2018/06/proc-nepodporuji-tommyho-robinsona.html

   • Hrdinka už umřela, je třeba dalších hrdinů a pro mně je to Tommy. Za těch 20 let už mohla britská justice s těmi gangy udělat přítrž a udělala co?
    Nic, navíc ještě útočila na zoufalé otce, kteří se snažili své dcery osvobodit.
    Četla jsem co ta zvířata s těmi děvčaty dělala (nejmladší měla 11let!), něco co absolutně nechápu a pochopit to může pouze sadista a psychopat a ti mají být izolování od společnosti a ne aby byli mezi soudci.

    Některé z těch dívek byli znásilňovány přibité za jazyk k desce stolu. Některé z těch dívek byly znásilněny uraženým hrdlem lahve. V Rotherhamu to trvalo 16 let, kdy policie o všem věděla a nic – kromě zastrašování obětí – neudělala. Šestnáct let!
    Celkem v Británii možná až jeden milion bílých britských dívek znásilněno nebo pohlavně zneužito. Velká Británie má ve věkovém rozmezí od 5 do 30 let zhruba 20 milionů obyvatel. Zhruba polovina z nich jsou dívky/ženy. Takže muslimské znásilňovací gangy v průběhu uplynulých dvou multikulturních desetiletí znásilnily každou desátou bílou britskou dívku. Ale trest smrti dostal Brit za sendvič pohozený před mešitou
    – ve formě rok ve vězení pověstném, že je ovládáno muslimskými gangy, takže byl po pouhém půl roce „nalezen mrtev“. První rozsudek „britského“ soudu plně podle práva šaría nad britským občanem – trest smrti za „urážku“ islámu.

    Britští občané již vědí, že ani když muslimské gangy znásilňují a pohlavně zneužívají tisíce a tisíce bílých britských dívek, že jim policie ani státní úřady nepomohou a budou je naopak jen zastrašovat a vyhrožovat jim jako „rasistům“, kteří nechtějí muslimským gangům dopřát pěkný sex s nezletilými britskými bílými dívkami. Britští občané již vědí, že takových obětí muslimských znásilňovacích gangů je možná milion. M I L I O N B Í L Ý C H B R I T S K Ý C H D Í V E K znásilněných nebo pohlavně zneužitých muslimskými gangy. Prohlásila to šéfka vyšetřovací komise britského parlamentu, labouristická stínová ministryně, která byla očividně otřesena násilím migrantů na britských občanech, že zapomněla na stranickou linii. Vzápětí byla šikanována, označena za rasistku. Sice se pokusila omluvit, ale nebylo jí to nic platné – byla z vedení Labour Party vyhozena za pravdu.
    -jak by řekl pan Donutil – rasově méněcenné neb odporně bílé děti)
    https://www.youtube.com/watch?v=fpCCYNVhyPU&pbjreload=10

    • A tady jsou odkazy
     http://www.wnd.com/2016/08/muslim-sex-gangs-turned-loose-on-british-schoolgirls/
     https://www.jihadwatch.org/2018/02/uk-muslim-rape-gang-sex-crimes-against-children-at-record-high
     https://www.frontpagemag.com/fpm/172747/grappling-muslim-sex-gangs-britain-bruce-bawer
     https://www.gatestoneinstitute.org/3068/muslim-child-rape-gangs-britain
     https://www.gatestoneinstitute.org/3068/muslim-child-rape-gangs-britain

    • A videa https://www.youtube.com/watch?v=KyRqdW7YLVw
     https://www.youtube.com/watch?v=x-toWkVv2ks

  • Malý postreh…
   V protestnom videu Free Tommy 9.6. London všimnite si dvoch s červenou šiltovkou, jeden s batohom je na strane protestujúcich a ten druhý má uniformu s vestou ako policajti. Obidvaja dali svojej skupine krátky pokyn a nato sa zmenil posun oboch skupín…
   https://youtu.be/d4VR_Wa1B4g?t=1m19s
   videozáber oproti
   https://youtu.be/jvNVWRhfnuo?t=2m23s
   Možno je to náhoda, ale je možné, že protesty sú organizované podobne ako na majdane, kde boli nasadený jednotlivci v dave protestujúcich, ktorí koordinovali skupiny podľa potreby…

   • Vyzerá to presne tak,ako píšeš s tými čiapkami…a aj tí s ruksakmi na chrbte,tak tí kričia najviac,prišli si možno za prachy zademonštrovať.Tak to robia.Žiadna podobná “akcia” nevznikne len tak,vždy je organizovaná a podchytená podľa toho,aký výsledok má priniesť.
    Je to hrozné.Ľudia sú v kuse vedení a zneužívaní fakt ako ovce,na akékoľvek ciele,o ktorých väčšina nemá tušenia…

    • K tomu, čo ma zaujme, si dám malý popis… až časom mi “blikne”, že dejávu, aha, to už tu bolo…

 26. Náramne to pripomína desatoro dodokoba:

  1. Chcete-li diskutovat, nikdy nedefinujte pojmy, se kterými budete operovat, vždy mluvte jen o svých dojmech a pocitech, dojmologie je nový vědní obor.

  2. Pokud byste už museli užít nějaký známý pojem, vyprázdněte jeho obsah a naplňte něčím jiným, tím dokonale zmatete protivníka.

  3. Pohrdejte bližními, jste přece elita, které prostý člověk ani nemůže rozumět.

  4. Vždy stůjte na straně menšiny, protože ta má vždy pravdu.

  5. Ostatně každý má svou pravdu, nikdy se nevztahujte k absolutnu, vše je třeba relativizovat.

  6. Diskutujte jen o podružných tématech, přistupujte k nim ideologicky, ne logicky.

  7. Tradice jsou jen zajímavost, folklor, který patří do skanzenu, vše nové je lepší než to staré, vše je třeba modernizovat.

  8. Při volbách nepřijímejte rozhodnutí většiny, je třeba volby opakovat, dokud nezvítězí vaše strana, a pokud to nejde, zpochybňujte výsledky, mluvte o rozdělení společnosti a prosazujte svoji pravdu všemi prostředky.

  9. Buďte proti cenzuře, ale podporujte dohled nejen nad tím, co lidé veřejně hlásají, ale i nad tím, co si myslí v soukromí, jen tak jim zajistíte ráj na zemi, když ne jim, tak sobě určitě.

  10. Podílejte se na koordinaci mediální i politické masáže klanů, které v této zemi vládnou jako marxisté, maoisté či reformní komunisté už desetiletí a s úspěchem předávají štafetu vládnutí svým dětem a vnoučatům.

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15527/

 27. Deset zemí s největším objemem vývozu v roce 2017 (v miliardách dolarů):

  Čína: 2,263 miliardy dolarů
  Spojené státy: 1 547 miliard dolarů
  Německo: 1,448 miliardy dolarů
  Japonsko: 698 miliard dolarů
  Nizozemsko: 652 miliard dolarů
  Jižní Korea: 574 miliard liber
  Hong Kong: 550 miliard dolarů
  Francie: 535 miliard dolarů
  Itálie: 506 miliard dolarů
  Velká Británie: 445 miliard dolarů

  Spojené státy jsou ve vývozu na druhém místě – a co tak asi se Spojenými státy udělají odvetná cla Číny a Evropy (nových spojenců, k čemuž je D. Trump úspěšně dotlačil) na jejich vývoz? https://pbs.twimg.com/media/DgjVwKLW4AgNWPc.jpg

 28. “Pride” pochod v San Franciscu, ktorý médiá nikdy neukážu

  https://hooktube.com/watch?v=EWwIuDu9f1M

  • A toto si vynucuje rešpekt,rovnosť,lásku,uznanie…

  • O jaké pohlaví se jedná? Neumím to už určit po tom co nějaká Marie v opilosti znásilňuje, bo je Jiří.

  • Slovensky je to len bežná trma-vrma a ľudovo asi tak, že keď už si v tom, daj po papuli, jak ti ruka padne :)
   Však im to tam celé ich riadenie ide do O-hája.
   To asi nebude pred Úradom práce a a-sociálnych vecí?
   Mne tam tí ľudia pripadajú ako zdrogovaní, možno cez vodu, vzduch, ja možno tuším/netuším, ako je možné, že davy ľudí prepadnú takto kolektívnemu ošiaľu.
   Po novom farebný znamená, nie čierny ako neger, ale úchyl LGBT…
   https://www.youtube.com/watch?v=RGz-Nc762Bc

   • Všetko už tu bolo.História sa opakuje…
    tí LGBT blázni sú toho súčasťou.Programovanou súčasťou….jasné,že drogy,voda vzduch to spolu s tým musí súvisieť tiež.Ale nie je až toľko skutočných buzíkov,niektorí to majú ako zábavu,ale tým pádom sú chorí tiež,vygumovaní,.V Izraeli nedávno bol Prajd,kde sa zišlo štvrť milióna týcho bláznov…
    ——-

    Toto koluje to po internete a body,popísujúce pád Rímskej ríše,sú identické s našou súčasnosťou…
    http://www.gemerland.sk/?p=61145

 29. Komentář z aeronet, čtu diskuzi, když na Ac24 je mrtvo –
  to, ze se v ČR spletaj pavuciny cizich zajmu jak na bezicim pase je zname. Ale je treba si uvedomit, ze Nemecko, na kterem je ekonomika ČR dost zavisla, bude za chvili plne islamizovane. Je to otazka jedne, dvou generaci a budem zavisly na uz islamskem Nemecku. To je jistota. A bude tam z islamu hodne vlivu saudskoarabskeho, wahabistickeho, ale take tureckeho. Turci v Nemecku jsou volici Erdogana, tam je na nej a jeho stranu celkem velka vazba. Takze neni uplne pravda, ze volby a udalosti v Turecku se ČR nijak netykaj.
  Me zarazi, jak ruzove a slunickarsky ceska media lici volby v Turecku. Hlavni dva protikandidati Erdogana, kteri stali za pozornost, Meral Aksener a Muharrem Ince, se absolutne nedostali do televize (mimo pomluv a nejakych medialnich utoku). Za celou kampan nebyli snad ani na minutu v televizi. Museli objizdet turecka mesta a chodili na ne zaplnena namesti, na Inceho chodily statisíce a miliony lidi. Mel mitingy o nekika milionech lidi, lze to vyhledat na you tubu. Na Erdogana přišla z bidou polovina. Realita, kterou ukazaly volebni vysledky byla ponekud jina nez realita, ktera byla v turecku v dobe kampane videt. Vysledky voleb volebni komise jaksi nechtela nejak rychle zverejnit
  Media v ČR slunickarsky psala, ze Ince uznal porazku, ale uz nenapsala, ze pri prvni tiskovce po volbach pan Ince drsne vyhodil ze salu statni tureckou televizi s tim, ze jeho mitingy vubec nevysilali tak co u nej ted chtej. A v zapeti potom rekl, ze mu byly ukradeny hlasy. O tom “pokornem” uznani porazky nebylo v ceskych medii ani slovo. Je to trochu k zamysleni a vitezstvi Erdogana neni pro Evropu cernobile pozitivni, ze. To posileni Erdogana bude mit i vliv na Nemecko, tedy i na CR. Casem zcela urcite.

  • A k tomu dočítám knihu Petra Hampla, vládne nám korporátní spolek ničemů, kde hlavní náplní je intrikaření, servilnost, podlézání a vymýšlení nových a nových předpisů. On pracoval jako korporátní manažer a asi pro své názory byl odejit.
   Píše o nové aristokracii protože se chová jako staré královské rodiny. Jejich pomocníci jsou ajťáci, nižší manažeři, všichni musí dodržovat pravidla této společnosti.
   Volby nic neřeší, protože spolek vyštve každého kdo má jiný názor.
   A píše i o islámu, je jako guma, vždy se vrací na začátek k Mohamedovi, nezná středověk, zná pouze Mohameda a jeho učení. Dále islám útočí v přesile a pokud narazí na silného protivníka, podřídí se a v klidu čeká i století. A pak zaútočí.
   V současnosti není prý problém Kalergi a jeho vize, ale frankfurtská škola, stoupencem byl i John Lennon, který si myslel, že když nebudou státy, národy, nebudou války. Tenhle směr likviduje Evropu už od 60 let.

  • Treba počkať na veštbu Pozorovateľky.Ona určite príde na to,čo bude následovať…

   • Už mekoce:
    -Pozorovatelko, a jak si predstavujete takove odsunuti Rotchilda, Rockefellera a jinych mocnych zidovskych sionistu, kteri vlastni finance a obchody a kteri si Izrael v zadnem pripade nenechaji vzit? A kdo to odsunuti tech nejmocnejsich zidu provede?
    -Jaris
    najděte si, co dnes dělá Cameron, bývalý britský premiér a člověk Rotschilldů – pak Vám možná dojde, proč je Izrael – tedy každopádně sionistický, tzn. proamerický Izrael – nežádoucí.
    A proč po Cameronovi byla dosazena loutka-šašek, která i dnes baví svět stejně, jako při svém nástupu (a obsáhle o tom tehdy hovořil Pjakin)
    https://ac24.cz/-/therese-mayove-se-vysmali-za-podivnou-poklonu-kralovske-rodine?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mo

    A k tomu si najděte, kdy v naší současnosti Británie zcela jasně odepsala Spojené státy (což znamená i Izrael – jejich hlavní blízkovýchodní pobočku).
    -Pozorovatelko, ohledne Davida Camerona jsem akorat zjistila, ze ma zidovske koreny. Snad proto ho vzali do party Rothchildove. Jestli pro ne skutecne pracoval/pracuje, jsem nenasla. O zruseni Izraele jsem slysela pouze od vas.
    Take by mne zajimalo, proc se zastavate zidochazaru, kdyz to zide ani nejsou a se semity nemaji nic spolecneho, ackoliv se k nemu krecovite hlasi.
    -Kdo to provede Vám neodpoví, a Pjakin taky jenom nabádá ke studiu, aby nemusel být za své bludy zodpovědný. Předstírá, že mu jde o llidi a je placen vládou.

    • Trefné….V tom je právě ten vtip – Germán = vysoký, modrooký blonďák. A teď si představte Hitlera, Gebbelse, Posselta.
     Takže o tom to asi nebude?

    • -Kdo to provede Vám neodpoví, a Pjakin taky jenom nabádá ke studiu, aby nemusel být za své bludy zodpovědný. Předstírá, že mu jde o llidi a je placen vládou.

     ——
     Až na to,že je platený piatou kolónou a Pozorovateľka tiež.Preto spievajú rovnako.

 30. Asi jste si toho taky všimli. Jakmile někde proběhnou volby a uspěje někdo protisystémový, hned odevšaď slyšíme, že se to prý Evropě nelíbí.

  Po referendu, v němž si Britové zvolili krev, pot, slzy a naději na svobodu, na nás média chrlila zprávy, jak „je Evropa zděšena“ a že „Evropa nesmí připustit, aby se něco podobného opakovalo“.

  Když se Marine Le Penová dostala do druhého kola francouzských prezidentských voleb, tak jsme z médií slyšeli, že se „Evropa děsí toho, že by Le Penová mohla vyhrát“.

  Jakmile si Poláci zvolili prezidenta a pak i vládu z lehce euroskeptické strany PiS, tak nás mediální presstitutky oblažovaly tvrzením, že „je Evropa silně znepokojená výsledkem voleb.“

  Poté, co na Slovensku uspěl Marián Kotleba s více než 8 % (podle průzkumů měl mít 0,8 %) a naopak havlistická strana Sieť zcela propadla (podle průzkumů 15 %, v reálu 5 %), tak psali, že je to „nebezpečné překvapení pro Evropu“.

  Ani my jsme tomu neunikli. I loňské podzimní volby v ČR podnítily v zahraničí reakce, že „dvojciferný výsledek pro SPD Evropa sleduje se značnými obavami“ (o prezidentských volbách ani nemluvě…).

  Po sestavení vlády Sebastiana Kurze s protiimigrační FPÖ v Rakousku jsme slyšeli, že je „Evropa zděšena populismem a xenofobií nové rakouské vlády“.

  Drtivé vítězství Viktora Orbána a stříbrná příčka pro národovecký Jobbik v Maďarsku zase předznamenala mediální reakci, že „Evropa musí zareagovat na vzestup nacionalismu v Maďarsku“.

  I nedávný zisk 25 % a tím volební vítězství pro expremiéra Janšu ve Slovinsku „Evropu silně znepokojilo“.

  A nejčerstvějším případem je Itálie, jejíž nová vláda přestává pouštět na italské území lodě s ilegálními krimigranty, což vyvolává mediální reakce, že „Evropa musí na rozdíl od Itálie být solidární a nesklouzávat ke xenofobii“.

  Všechny tyto mediální reakce mě přivádějí k jediné otázce: Tak kdo je vlastně ta Evropa?

  http://www.necenzurujeme.cz/jan-sedlacek/2351/evropa-je-znepokojena-xenofobii-ale-kdo-je-ta-evropa.html

 31. Asi jste si toho taky všimli. Jakmile někde proběhnou volby a uspěje někdo protisystémový, hned odevšaď slyšíme, že se to prý Evropě nelíbí.

  Po referendu, v němž si Britové zvolili krev, pot, slzy a naději na svobodu, na nás média chrlila zprávy, jak „je Evropa zděšena“ a že „Evropa nesmí připustit, aby se něco podobného opakovalo“.

  Když se Marine Le Penová dostala do druhého kola francouzských prezidentských voleb, tak jsme z médií slyšeli, že se „Evropa děsí toho, že by Le Penová mohla vyhrát“.

  Jakmile si Poláci zvolili prezidenta a pak i vládu z lehce euroskeptické strany PiS, tak nás mediální presstitutky oblažovaly tvrzením, že „je Evropa silně znepokojená výsledkem voleb.“

  Poté, co na Slovensku uspěl Marián Kotleba s více než 8 % (podle průzkumů měl mít 0,8 %) a naopak havlistická strana Sieť zcela propadla (podle průzkumů 15 %, v reálu 5 %), tak psali, že je to „nebezpečné překvapení pro Evropu“.

  Ani my jsme tomu neunikli. I loňské podzimní volby v ČR podnítily v zahraničí reakce, že „dvojciferný výsledek pro SPD Evropa sleduje se značnými obavami“ (o prezidentských volbách ani nemluvě…).

  Po sestavení vlády Sebastiana Kurze s protiimigrační FPÖ v Rakousku jsme slyšeli, že je „Evropa zděšena populismem a xenofobií nové rakouské vlády“.

  Drtivé vítězství Viktora Orbána a stříbrná příčka pro národovecký Jobbik v Maďarsku zase předznamenala mediální reakci, že „Evropa musí zareagovat na vzestup nacionalismu v Maďarsku“.

  I nedávný zisk 25 % a tím volební vítězství pro expremiéra Janšu ve Slovinsku „Evropu silně znepokojilo“.

  A nejčerstvějším případem je Itálie, jejíž nová vláda přestává pouštět na italské území lodě s ilegálními krimigranty, což vyvolává mediální reakce, že „Evropa musí na rozdíl od Itálie být solidární a nesklouzávat ke xenofobii“.

  Všechny tyto mediální reakce mě přivádějí k jediné otázce: Tak kdo je vlastně ta Evropa?

  Média nám podsouvají pohled, podle kterého se ta „Evropa“ vždy dívá zvenčí na daný stát a kroutí hlavou nad tím, jak voliči demokraticky rozhodli. Tím média vlastně implikují, že daný stát do té jejich „Evropy“ nepatří. To by ještě bylo jakžtakž pochopitelné, pokud se to týkalo jednoho státu. Ale po minulých letech, kdy volby téměř nikde nedopadly podle přání kmotrů, vypadá mediální pohled pitoreskně – podle nich v podstatě nepatří Británie, Francie, Itálie, Slovinsko, Rakousko ani celý Visegrád do Evropy.

  Za humny jsou navíc i volby ve Švédsku, kde i oficiální průzkumy připouštějí vítězství pronárodních Švédských demokratů. To zas bude v Evropě o jeden stát míň. A co si budeme povídat, nahnuté to má i samotné Německo, jelikož protiimigrační a lehce euroskeptická AfD podle průzkumů předhání socialisty a stává se tam druhou nejsilnější stranou.

  Zbyde pak v té „Evropě“ vůbec někdo? Ale ano, zbyde. Jen to už nebudou státy, ale právě ta řídící struktura, která, ač je médii nazývána jako „Evropa“, vede skutečnou Evropu do pekel.

  http://www.necenzurujeme.cz/jan-sedlacek/2351/evropa-je-znepokojena-xenofobii-ale-kdo-je-ta-evropa.html

 32. https://aeronet.cz/news/vime-prvni-lide-s-napojenim-na-zdenka-bakalu-karla-janecka-a-george-sorose-chystaji-spusteni-nejvetsiho-pro-americkeho-serveru-v-cr-redakce-bude-slozena-z-byvalych-zamestnancu-bakalovy-economie/

  Hlídací pes má tento rok u nadace také další grant, letos dostane 500,000 Kč na projekt “Obchod se strachem”, který má zmapovat “hnědá” hnutí v ČR, tedy neonacistickou scénu. V popisku je ale uvedeno i něco znepokojivého, grant je totiž zaměřený proti Tomiu Okamurovi: “Zmapování nástupu „hnědých“ hnutí. Budeme zkoumat ideologii, na které se profilují. Důležitějším je však kontext politicko-ekonomické motivace extremistů. Ukážeme, že většina z nich jde primárně po penězích a sekundárně po moci. Zatím nejúspěšnějším z obchodníků se strachem je Okamura. Vytuneloval Úsvit, ale stejně je dál hvězdou. V čem tkví jeho úspěch? Jak mu funguje „byznys se strachem“? Jaké má následovníky a s kým a proč se spojuje. Nakolik jsou jeho kroky motivovány zahraničním vlivem?”

  Jenže to není všechno, Hlídací pes má letos ještě další grant u nadace, tentokrát za 200,000 Kč, který se má věnovat projektu s názvem: “Jak se ztrácí národní poklady”. Projekt má vysledovat kauzy v oblasti kšeftování se starožitnostmi a kulturním dědictvím. A to pořád není všechno. Dalších 500,000 Kč má Hlídací pes dostat za články o české justici bez nějakého konkrétního popisu. A největší sumu ve výši 1,780,000 Kč dostane Hlídací pes na vybudování sítě regionálních hlídacích psů, tedy novinářů, kteří budou sledovat kauzy na úrovni jednotlivých regionů. Jak tedy vidíte, Hlídací pes je mohutně sponzorovaný a dotovaný server z peněz této nadace. V seznamu najdeme ještě další příjemce, třeba Deník Referendum s dotací za 300,000 Kč s programem reportáží o nenávisti v ČR proti romskému etniku, proti muslimům, migrantům atd.

 33. Mapa Sýrie https://southfront.org/wp-content/uploads/2018/06/25_june_syria_war_map-1024×952.jpg

  • Tento odkaz mne nefunguje, ďalej sledujúc vlákno :) … je stránka https://maps.southfront.org/ , po našom – Databáza konfliktov… údaje sú každodenne aktualizované, ale nie zadarmo. Za vstup do databázy sa platí …
   Tu je konkrétne Sýria – https://maps.southfront.org/conflict/syrian-war/
   Odkazy vpravo sú buď ako mapa k danému dátumu alebo video s popisom situácie – dátum : mapa alebo video : lokalita … (vyskakovacie okno treba zrušiť X vpravo hore)
   https://maps.southfront.org/tiger-forces-take-control-of-nahitah-village-northeast-of-daraa-city-map/

   Možno sledujú IP adresu počítača, mne to asi po 5-10 min. “len tak” prehliadania máp zrušilo prístup.

  • kroksunkrok 27. jún 2018 o 22:51

   Tu je to jednoduchšie: https://syriancivilwarmap.com/

 34. A potom,že kto je viac agresívny…
  https://www.hlavnespravy.sk/vegani-utocia-francuzski-masiari-sa-boja-pozaduju-ochranu/1446374
  Robo,Teba sa to netýka ani nikoho,kto je normálny vegetarián,ale vidíte,že toto nie je v poriadku,pre islámistov sú robené tieto cirkusy,pre nič iné….

  • Je to celé o rozbití civilizace, pak už se budou napadat různé skupiny. Dělo se to i v 19.století.

  • Páčilo sa mi kratke video jedného Inda.
   Vysvetľoval, že stravu čo najviac vzdialenú ľuďom. Ak mäso, tak napríklad ryby. Hlavne nie cicavce, to sa energericky mimoriadne dlho trávi..

   • Toto,však?
    https://www.youtube.com/watch?v=dQwvTywVrEY

    • Presne toto, už si dobrá, ako Leo:-)

     • No,snažím sa,učím sa.Na lea ani Vás ostatných nemám.S mojou počítačovou negramotnosťou len odtiaľ-potiaľ.
      Vieš,ako sa hovorí ….”robim,co možem”☺

      • Ale prosím Ťa, v čom by si tak na mňa nemala.
       Napadlo ma, či tam medzičasom leo nehodí ten odkaz, že ho tam teraz večer dám ja.
       A zatiaľ vidím, že ty už si ajťák/spravodajkyňa:-)

 35. Udrží hranici?
  https://aeronet.cz/news/video-na-chorvatskou-hranici-dorazilo-celo-nove-migracni-vlny-o-vikendu-vypukly-prvni-strety-s-policii-migranti-skanduji-at-je-pusti-ze-nechteji-do-chorvatska-ale-do-nemecka/
  Nevím co na to turistika, asi se turisté zajisté polekání.

 36. Co si myslíte?
  https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/06/42216.jpg?x96702
  Macronka je neopatrný!

  • Spomeň si na tú fotku,čo dal J.,keď bola Makrónka s Trumpom…tie gestá s rukami.
   On je šašo na pohľadanie…

   • Ale kdo má navrh? Papež se tváří dost zvláštně na funkci, kterou vykonává, v článku na HS bylo, že dělal vtipy na mafii.

 37. V dějinách Československa lze najít následující údaje o tom, kolik obětí různých četnických zásahů bylo v jednotlivých letech existence 1. republiky:

  1920 – 17 zastřelených + 7 těžce zraněných, 1921 – 4 zastřelení, 1922 – 2 zastřelení, 1924 – 4 zastřelení, 1925 – 4 zastřelení, 1928 – 1 zastřelený, 1930 – 5 těžce postřelených dětí, 1931 – 15 zastřelených vč. žen a dětí + 34 zraněných, 1932 – 4 zastřelení + 18 zraněných, 1933 – 30 zastřelených + 101 zraněných. Zásahy se děly vesměs při stávkových akcích, demonstracích nezaměstnaných, hladových pochodech a protiexekučních bojích – postižení byli vlastně zabíjeni jen proto, že neměli práci a měli hlad. Byli to vesměs dělníci, horníci a zemědělští dělníci…https://pavelherman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=358299

  • Hlavne ,že sa píše o obetiach komunizmu, ale o obetiach Prvej republiky (kapitalizmu)sa ani nehlesne.

   • V diskusi padaly hlášky, že to bylo správné….co na to říkají dnes po 6 letech, spousta diskutujících už na iDnes není.

 38. Komentáře k Druhé světové válce a událostem souvisejícím.

  Prof. Dr. George E. Glos J.S.D. (Yale) expert mezinárodního práva u federální vlády USA.
  ( zdroj: Národní Osvobození 13. dubna 2000 )

  Aby bylo jasno. ( O odsunu sudetských Němců)

  Základ k odsunu tzv. sudetských Němců položil Neville Chamberlain.
  Sužoval se myšlenkou, že Anglie se třeba neubrání Němcům v bitvě o Británii v roce 1940, protože sám zdržel zbrojení v rámci „mír za našeho života“. Anglii chyběly zbraně všeho druhu jeho vinou. Jednal na základě léčky, kterou mu nastražili Němci pomocí exponentů německé menšiny v Československu, Henleina a druhů, kteří jednali dle směrnic německé vlády, že chtějí mír a mírové řešení.

  Anglie se zasloužila po první světové válce o odsun řecké menšiny z Turecka do Řecka na základě Lausanské smlouvy mezi Řeckem a Tureckem z roku 1923 (Treaty on Exchange of Greek and Turkich populations, January 30, 1923, 32LNTS 75). Chamberlain navrhl, aby po válce byly odsunuty do Německa německé menšiny z Československa a Polska, aby se vyřešil tento problém jednou pro vždy, tak jak se stalo mezi Řeckem a Tureckem.
  Anglická konzervativní strana přijala tuto myšlenku a provedla ji. Britská vláda přesvědčila USA a SSSR o výhodách tohoto řešení a výsledkem byl Protokol Postupimské Konference z 2. srpna 1945.

  Odsun byl proveden na jeho základě. Prezident Beneš by nebyl
  vůbec nic docílil, kdyby zde nebyla vůle britské vlády z vlastní iniciativy odsun přednést spojencům a dosáhnout jejich souhlasu. Jinými slovy, bez britské vlády by se byl prezident Beneš namáhal marně. Je samozřejmé, že Československo nemohlo Němce vyhostit poněvadž je museli přijmout spojenci, kteří vládli v Německu a Rakousku.

  Odsun připravila Mezispojenecká Komise v Německu. Němci byli
  odsunuti do americké a ruské zóny, podle přesného plánu v roce 1946. Československo odsun nezpůsobilo a nemá za něj odpovědnost. Odsun se konal pod dohledem Mezispojenecké Komise a Československu se dostalo uznání za jeho humánní provedení.

 39. http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7628-rasove-kulturni-a-nabozenske-zmeny-ve-starem-svete.htm

 40. Ignorovať ROSHEN.
  Ukrajine sa minulý mesiac podaril „husársky kúsok“. Skupine francúzskych spoločností Saipol, ktorá je hlavným výrobcom majonéz Lesier dodali slnečnicový olej s „kvalitatívnym prídavkom“ v podobe motorového oleja.
  Vznikol škandál, pretože podrobnejšia analýza ukázala, že do dodávky 40 000 ton ukrajinského slnečnicového oleja pridali 280 ton motorového oleja. Podľa údajov francúzskych médií, ide o olej na mazanie motorov. Zverejnil to časopis Le Canard enchaîné.
  https://www.tartaria.sk/hladanie/vyslo-inde/parazitycky-system/485-dobri-kamosi

 41. https://spis.korzar.sme.sk/c/20857578/haluskove-majstrovstva-v-krompachoch-vyhrali-krajania-z-kovacice.html

  vysledky odrazaju stav narodovcov(zeleni) – na vladu este nemame ale kvalita uz je teraz na nasej strane ,a aj krajiny(vyhralo zahranicie)

 42. Kto má čas na poľnohospodárstvo, stavebníctvo, zdravotníctvo a také tie sprostosti bez ktorých sa nedá civilizovane žiť more

  “Na Univerzite v Zambii budú vyučovať čarodejníctvo. Prvých 20 čarodejníc bolo prijatých.”
  https://pbs.twimg.com/media/Dgo9R4DU8AEGjYu.jpg:large

 43. Teď jsem se zasmála:
  Ale ved Putin uz s tym davno zacal…Dosadil tam svojho Trumpa, ktory vyhlasuje cla, sankcie a ine opatrenia proti komukolvek…zachvilu nebudu mat s kym obchodovat a budu bez spojencov….

  Kua, im dosadí Trumpa, Čechom Zemana len nám kisku ?!
  Za čo….????

  Ako výstrahu! Idú ďalšie voľby, tak aby sme si dobre popremyslali..

  Výstrahu dobre beriem, ale prečo takú krutú????
  To bude za legionárov na Sibírskej magistrale, za Kolčaka a asi aj za cárske zlato. Inak to nedáva zmysel, tá priam aziatská krutosť.

  To nie…to by Česi nedostali Zemana. V tom bude niečo iné…..tiež však neviem čo…

  Tak možno preto tam Riedlich a Ben Ešeda poslali Štefánika.
  A máš to..

 44. Ako prebieha vyvíjanie tlaku na krajinu kde je zakázaná ženská obriezka a veľká časť populácie i odbornej verenosti chce zakázať aj mužskú obriezku. Pre ilustráciu sa musíme pozrieť na Island…

  https://twitter.com/cursedsalad/status/1010591892940120065

  1. feb. 2018: Islandský parlament navrhol zakázať mužskú obriezku do 18 rokov. Navrhlo to 5 rôznych politických strán, ktoré majú 48% miest v parlamente.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZX-crV4AA_-Vd.jpg

  Do 48 hodín tento návrh podporilo deklaráciou a svojim podpisom až 422 doktorov (čo je 25% všetkých doktorov na Islande) a 1325 sestier. To nebolo žiadnym prekvapením lebo na Islande už v roku 2005 zakázali ženskú obriezku a odvtedy absolvovalo obriezku na Islande iba 21 detí.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZX_HeUEAAMpRU.jpg

  Malý počet obriezok bol z dôvodu, že z celkovej populácie Islandu 340000 ľudí je len 35 Xidov a 1000 muslimov. Pre obe náboženstvá je obriezka náboženským obradom, povinná je však len v Judaizme.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZX_y8U8AAV_Os.jpg

  Keď už sme pri téme takejto demografie, treba spomenúť aj to, že Island má hodnotenie najbezpečnejšej krajiny sveta v Global Peace Indexe. Túto pozíciu drží od roku 2011.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYAjhVAAAa0tt.jpg

  Aj napriek masívnej podpore zo strany zdravotníctva, podpory najmenej 48% v parlamente a po absolvovaní prvého čítania, Islandská súdna rada tento návrh zrušila ešte pred demokratickým hlasovaním.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYBBqVAAEx6eV.jpg

  Prečo sa tak stalo? Určite za zrušením návrhu neboli Islandské záujmy. Faktom bolo, že návrh mal vysokú šancu na schválenie aj napriek klamstvám zo strany médií.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYBriUcAEbzuF.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYCITU0AANRHG.jpg

  Bolo to dôležité pre Xidov lebo košér porážky už sú na Islande protizákonné a zakázať aj obriezku by bolo posledným klincom pre napredovanie cudzích záujmov. S počtom iba 35 Xidov (väčšina amerických) a bez žiadnych synagóg by to bol začiatok konca xidovstva na Islande.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYDKFV4AAqlGZ.jpg

  Po prednesení návrhu vo Februári sa na Island z Brooklynu, NY presťahoval Chabad Rabbi Avi Feldman aj s dcérou a ženou “aby upriamil pozornosť na dôležitosť brit milah (obriezky)”
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYDwDVQAA5u7U.jpg

  Rituály rabína Feldmana však neboli kompatibilné s životným štýlom na Islande a rabín musel miestnym obyvateľom vysvetľovať prečo nosí špinavý riad do zaparkovaného auta, že ide o jeho kultúrny zvyk “tevilat kelim” keď nemôže jesť z kuchynského riadu ktorého sa dotkol nexid – gój (gój nie je podľa Talmudu považovaný za človeka a všetko čoho sa gój dotkne sa stáva nekošér).
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYEY2UwAAGIXg.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYErkV4AAu8t0.jpg

  Mike Levin, xid ktorý sa na Island presťahoval z Chicaga veril, že prítomnosť prvého rabína na Islande podporí štátne financovanie xidovských záujmov. Štát mal podporiť komunitu financovaním, zviditeľnením, stavbou synagógy a xidovských jaslí.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYFLcU0AAZKDj.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYFl4UEAAaLJ5.jpg

  Ako Xidia pretlačili zrušenie návrhu na zákaz obriezky? Podľa rabína Pinchas Goldschmidta:
  a. tlak zo strany xidovských organizácií
  b. tvorbou koalícií s inými náboženskými skupinami
  c. “apelovaním” na medzinárodné ekonomické a politické záujmy

  Bolo to najviac c.

  Tlak na zrušenie prišiel od World Jewish Congress, Agudath Israel of America, the National Coalition Supporting Eurasian Jewry & Orthodox Union – čo je organizácia, ktorá inkasuje od výrobcov za košér certifikáciu polovice americkej potravinovej produkcie.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYGZlVQAAsp6_.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYGtrU0AAG9Nw.jpg

  Tlak bol aj vo forme kritiky návrhu na konferencii v Reykjaviku, hlavnom meste Islandu, kam prileteli rabíni z rôznych častí Európy aby sa porozprávali s členmi parlamentu.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYHVHUEAAIdlo.jpg

  Ďalším krokom bolo vytvorenie koalície s moslimskými a katolíckymi skupinami ako Catholic Church of the EU, Islamic Cultural Center of Iceland a Catholic Church of Iceland. Katolíci reprezentujú iba 4 percentá Islandskej populácie a moslimovia 0,3%.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYH67VQAAtMh0.jpg

  Ako veľmi efektívne sa ukázalo keď Orthodox Union zaistilo podporu US Congressu prostredníctvom Eliot Engela z N.Y. ktorý osobne napísal varovanie veľvyslancovi Islandu, že návrh takého netolerantného zákona priamo ohrozuje dobré vzťahy Islandu a USA.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYIvGU0AArdVm.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYJLYVAAEGILb.jpg

  Eliot Engel má dlhodobú históriu spoluprácie s Orthodox Union. Diskutoval aj na konferencii za štátne financovanie zvýšenia bezpečnosti na xidovských školách pomocou programu Nonprofit Security Grand Program.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYKMFVAAA8b4j.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYKePV4AAKqMx.jpg

  Ministrovi zahraničných vecí prišiel dopis od ADL, organizácie bojujúcej proti antisemitizmu kde sa vyhrážajú negatívnou kampaňou ako za čias nacistického nemecka pokiaľ bude dovolené o návrhu hlasovať. ADL dokonca opisuje ktorými médiami na tento účel disponuje.
  “Naši experti proti extrémizmu bývajú často citovaní na CNN a iných káblových TV, NBC a iných celonárodných TV, na 60 minutes, väčšinu TV správ v Amerike, v hlavných novinách vrátane The New York Times a The Washington Post”
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYMrdVAAActiP.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYNHbVMAUQpkd.jpg

  A médiá ovládajú nielen v US ale aj na samotnom Islande
  “S pevnou mediálnou podporou v Islandských médiách, rabíni po prvý krát vyjadrili optimizmus pri zmarení iniciatívy, ktorá narúša ich náboženskú slobodu.”
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYNvbUYAIrx4z.jpg

  ADL, ľudskoprávna organizácia oslobodená od daní sa vyhrážala zničením reputácie Islandu pokiaľ nevyhovia ich záujmom. Zničenie reputácie by ohrozilo turistický priemysel, ktorý nedávno prekročil 2mil návštevníkov ročne.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYOJVU8AAFPZQ.jpg

  Ako ospravedlňovali zachovanie obriezky na Islande?

  a. je to zdravšie
  b. náboženská sloboda
  c. je antisemitické ju zrušiť

  “Podobný zákon prijali aj nemci v roku 1933 a všetci vieme ako to skončilo”
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYOtKUYAATxSX.jpg

  Naozaj je to zdravšie? Dve štúdie, ktoré predložili na obhajobu obriezky sú od CDC a AAP, obe štúdie vypracované prevažne xidmi. Žiadny konflikt záujmov v tom nie je, gój.
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYPJLU8AAwVD0.jpg

  Oni len znižujú zdravotné riziko, ktoré nedokázalo znížiť x miliónov rokov evolúcie.

  Iné zdroje:
  “Švédsky súd oslobodil doktora, ktorý odrezal 4 ročnému penis pri zbabranej obriezke”
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYatHV4AA9sqv.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DgZYbIdVAAAinVv.jpg

  Je však pri odvolávaní sa na náboženskú slobodu správne aby si dieťa nemohlo vybrať slobodu vierovyznania pred tým ako je jeho fyzická forma navždy upravená podľa vierovyznania jeho rodičov?

  Zaujímavé, že zákaz ženskej obriezky je v poriadku, ale mužskej nie. Genderová rovnosť je presadzovaná len keď sa to hodí istým záujmom.

  • Doufám, že aspoň něco se splní co říká Fulford http://prekladyodlesa.sk/pokracuje-rucanie-zapadnej-civilizacie-pretoze-stare-paradigmy-prestavaju-fungovat

   Jinak Island je na zlomu Středoatlantského hřbetu, ten se rozpíná každý rok o 3cm, ostrov se půli a je otázka kdy tam zase bouchne nějaká sopka, pak budou zdrhat mezi prvními.
   Silně pochybuji, že tam přestanou jezdit turisté, ledaže by tam spáchali nějaký teroristický čin.

   • http://abicko.avcr.cz/miranda2/export/sitesavcr/data.avcr.cz/abicko/2008/3/obsah/images/b_2008-03-06_143135.jpg
    http://www.adventure-moto.cz/shop/image/data/Island%205.jpg

   • Toto je milé:

    Ľubov
    26.06.2018 o 11:29

    Áno,s netrpezlivosťou čakáme na ďalšie týždenné „zvodky“,preto tá radosť,že to bude hotové komplet už o pol jedenástej:-).
    Nech Ti je Šťastena naklonená za to,čo robíš.

    Pokiaľ by sa spnilo aspoň 30 % týchto indícií,svet by sa mohol zmeniť na zelenú záhradu. Inak,včera mal aj Soukup na TV Barandov asi najsilnejší útok voči Merkelovej.Tak ostro som ho ešte nepočula hovoriť. A po celý čas na obrazovke v pozadí bola jej fotka s ústami do podkovy. Prasnica odporná.
    Hovorí sa,že Soukupa „chránia“ číňania,podobne ako Fulforda.
    Moja otázka: na koho strane je bratsvo Bieleho Draka? Je možné odpoveď aspoň naznačiť?
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    Odpovedať

    ďurino
    26.06.2018 o 21:05

    Ľubov, ďakujem za priazeň.

    O Spoločnosti/Bratstve Bieleho draka nemám žiadne iné informácie, ako tie, ktoré máš ty a všetci ostatní. Môj názor je, že za každého hovoria jeho činy. Neviem posúdiť drakov, ale Fulford mi pripadá na tej správnej strane.

    V zásade tie Fulfordove informácie sa časom potvrdzujú. V súčasnosti sa dejú veci, ktoré boli ešte pred rokom-dvoma nemysliteľné. Mnohí krútia nosom, že Fulford sa opakuje, že sľubuje a nič sa nedeje atď. Deje sa, a mnoho. Ide to postupne, ale deje sa to. A to je veľmi dobrá správa. Otázka nestojí, ČI tí skurvení talmudisti, ktorí kdesi v kobkách ubližujú deťom a pridávajú si ich do macesu, pôjdu svinským krokom k svojmu JAHWEMU, ale KEDY sa to udeje!

    V tomto zmysle som optimista, a robí mi to nesmierne potešenie, keď Fulford potvrdí ďalší a ďalší kúsok do skladačky. Viem aj to, že tieto správy čítajú všetci tí som-vyvoleny-a-nič-sa-mi-nemôže-stať-lebo-holokaust, takže prajem im príjemné čítanie. Čoskoro sa možno stretnú inde.

    Pekný večer…

 45. Som sa dočítal nedávno… :D
  Návod na výrobu firemného egregora podľa Joxa predpokladám podľa receptúry z tlstej kuchárky KSB:
  Potrebujeme na to tieto ingrediencie – podľa popisu autora:
  – miesto
  – čas
  – oblečenie
  – rituál
  – počty a symboly
  – základná myšlienka
  Nevadí, že vás to môže vyčerpať a možno i zabiť (to ako keď sa neznalý laik babre s elektrickým prúdom, veď aj skúseného občas kopne…) , časom egregor začne pracovať na vyššej úrovni. Vo výsledku priťahuje ľudí, ktorí pracujú v rámci jeho mantinelov.
  Takže ľudia sú priťahovaný a pracujú podľa zámeru, za akým bol vytvorený firemný egregor, to asi tak, že tí, ktorí v miere svojho nechápania o tom nevedia, tak pracujú na toho, kto vie o tom viac…
  Do akej miery :) sa tuto jedná o mágiu, skúšal to už niekto?

  https://i.imgur.com/LUrYfSq.png
  Originál návod z http://leva-net.webnode.cz/products/k-otazce-ranneho-krestanstvi-a-formovani-kanonu-bible/

  * * *
  Re: Re: Re: Re: Re: Jezis Bozi syn?
  Jox | 23.06.2018
  je to už síce od témy, no môj názor na kľúče je:
  – miesto
  – čas
  – oblečenie
  – rituál
  – počty a symboly
  – základná myšlienka
  to Ti umožní vchod ak ich vieš a spravne urobíš, ako ale preprogramovať to neviem a nechcem sa mylne domnievať.
  Vytvoril som pred 3 rokmi svoj vlastny maly firemny podegregor, ktory ma skoro zabil, vyčerpal psychicky aj fyzicky, no myšlienka sa podarila a začal žiť svojim životom v rámci toho vyššieho. A teraz som sa dostal na mieata, kde prvý majiteľ vytvoril ten pôvodný. A viem ako vstupiť, no nebolo mi to umožnené, pretože tu miestnosť môže navstiviť len vybraná hŕstka členov spravnych rád…
  No môj egregor funguje a už žije, vťahuje ľudí a tí pracujú v jeho mantineloch a mňa napĺňa dobry pocit, že myšlienka bola očividne dobrá, inak by ma HNR už vyfliaskalo, ako to robilo v minulosti.
  Späť k téme. Julko by mal dostať metál Hrdinu Práce, prrtoze donútil Luxa písať a osvetliť nevedomosť našu. Vďaka Julko aj Lux.
  No s tým Krymom. Nevieme čo bolo na začiqtku a verim, že dva kľúče v erbe jasne hovoria, kto vie čo a kde. Pontifex Maximus, šéf šéfov… Hlavny kňaz Jupitera, Či Slnka? kazdopadne Pontifex Maximus vie, otazka či je schopný programovať (snazil sa zo zaciatku pontifikátu) alebo len kanalizovať.
  Budte zdraví a vsetko dobré. A ďakujem za nové VEDoMOSTi

  Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jezis Bozi syn?
  vidlak | 24.06.2018
  Kluce poznania.

  • …..Vytvoril som pred 3 rokmi svoj vlastny maly firemny podegregor, ktory ma skoro zabil, vyčerpal psychicky aj fyzicky, no myšlienka sa podarila a začal žiť svojim životom v rámci toho vyššieho. A teraz som sa dostal na mieata, kde prvý majiteľ vytvoril ten pôvodný. A viem ako vstupiť, no nebolo mi to umožnené, pretože tu miestnosť môže navstiviť len vybraná hŕstka členov spravnych rád…

   —————
   Dvere ostali zatvorené,ale on vie,ako vstúpiť,len tí vyššie postavení mu to chudáčkovi nechcú umožniť.
   Dobre som sa nasmiala.☺To je trkvas,ten Jox.

   ———–
   No môj egregor funguje a už žije, vťahuje ľudí a tí pracujú v jeho mantineloch a mňa napĺňa dobry pocit, že myšlienka bola očividne dobrá, inak by ma HNR už vyfliaskalo, ako to robilo v minulosti.
   —————
   Ten Jox musel nie raz spadnúť z koňa na tom svojom ranči.Hlavne,že ten jeho egregor funguje…☺Mal by si začať dávať väčší pozor ,nie len elektrika kopne aj odborníka,ale aj ním vytvorený egregor ho môže zožrať.
   HNR ho nevyfliaskal,ale ani mu nedovolil vstúpiť vyššie medzi členov klubu.To je debil.☺

   • A NEBYL NÁHODOU TADY? http://www.meteleskublesku.cz/media/12/img/17.jpeg
    https://img.fdb.cz/galerie/c/c460dc0f18fc309ac07306a4a55d2f5624.jpg

    • Najskôr.Ale pozor,oni sem tam dostávajú priepustku a vtedy obohatia čítajúcich svojimi perlami.Preto taký Jox a NikitaSS sa objavujú len sporadicky.☺

  • A na nejaký vizionársky sen Joxa si nenatrafil?Vieš,tiež nestíham všetko čítať.☺A ani sa mi nechce.
   Ale dnes bol čas a to čo som videla vedľa,no panika konceptuálov je na najvyššom bode v stupnici od 1 do 10 sú na 9,9 hodnote.

   Hox sa ako tak drží pri stene.On je hierarchicky oveľa nižšie ako Paľo-Ľudo-uďo a tým už fakt len stačí otvoriť okno a skáču.Ich sekta sa po úmrtí Zaznobina nebezpečne otriasa v základoch.Prebiehajú tam boje o korytká a udržaniesa na pozíciách,pretože výsledky v “tvorbe” ich islámistického egregoru v noosfére pre občanov a obyvateľov civilizovaných kresťanských a slovanských a bielých krajín nesplňujú kritéria ich hlavných guruov.
   Kto nastúpi na miesto Zaznobina?Prepitý a pravdepodobne trestne stíhaný Jefimov,alebo Veličko?Hlasná trúba Pjakin tiež už neprekročí svoje mantinely.Už je smiešny a akosi na viac nemá,aby na rozprávky nachytal viac oviec.
   Svedčia o tom mnohé ukazovatele od padajúcej návštevnosti po neskutočne trápnu diskusiu na mútnej vodeSS.Dolu vodou všetko a preto tí,ktorí onanujú len pod hlavnými článkami tak šalejú.Úplne sa zbláznili.

   Kto chce kam…bolo to ich rozhodnutie priniesť tú kabalistickú okultistickú židovinu na Slovensko a Česko.Tak im treba!

   • Nenatrafil, to nie, nepatrí to momentálne medzi vektory mojich cieľov :D

    • Ja viem.Dobrá odpoveď.☺

     • Odkedy tam Július píše, je to na tej vode samá perlorodka :) … chcel by som ich vidieť naživo v nejakej sále, normálna diskusia k témam, bez možnosti banu a mazania nepohodlných, tam by entity ukázali “zač je toho loket ” , nechať ich nech sa odkopú…

      • Buďme radi,že ich nevidíme.Stačí fotka Hoxa.Podobné sa priťahuje.
       Len nedávno veľmi trefne poznamenal J.,že slovník majú ako sorošovci.A trafil to presne.Do toho si daj vizáž Juraja Smatanu a obraz o nich,čo robia a ako zhruba vyzerajú máš kompletný.☺

       • No a je vymalováno… pravdu máš :)

        • Pozri,už aj vesmír sa z Paľa smeje.hahahaha

         Úryvok z komentu yntelektuála,ktorý píše po lovensky:

         ….Ostatne nauč sa písať poriadne po lovensky, lebo mám potom pochybnosti, že máš VŠ, ako si sa minule chválil panenke Márii šaštínskej,teda ježibabe, ktorú tam obhospodaruješ svojimi “múdrosťami” v prasačinci. -))

      • A buď si istý,že von nevylezú.☺

 46. Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:46

  Emanuel Rabinovič, mixovanie rás:

  “….Mnohem závažnější je fakt,že rebe Emanuel Rabinovič již na mimořádném zasedání evropských rabínů v Budapešti 12. ledna 1952 prosazoval zdokonalený Rothschildův plán:
  „Cíl, k němuž jsme v průběhu tří tisíc let tak pevně směřovali, je již na dosah.S jistotou mohu slíbit, že než uplyne deset let, naše rasa zaujme ve světě místo,jež jí náleží. V něm bude každý Žid králem a každý gój otrokem. (Bouřlivý potlesk.) Po blížící se třetí světové válce otevřeně ukážeme naši totožnost s rasami Asie a Afriky. S jistotou mohu konstatovat, že dnes se rodí poslední pokolení bílých dětí; bílé ženy musí žít s muži tmavých ras, bílí muži s černými ženami…(což nezbytně povede ke genetickým deformacím; pozn. autora). Náš vynikající intelekt nám umožňuje bez potíží vládnout světu národů s tmavou kůží. … Náboženství už nebudou a ani existence duchovních nebude pro naší vládu představovat nebezpečí. … Jakožto atributy naší rodilé vládnoucí kasty zachováme rituály a obyčeje judaismu.“

  Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
  http://www.spiknuti-proti-c… , str. 31

 47. Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 17:37

  2. a 3. světová válka ako anglo-sionisticky-podnikatelsky projekt …. bohuzial !

  2.svetova vojna bola peclivo planovana a financovana zido-anglosaxonskymi iluminaty, ich lozemi a hlavne ich vrcholovymi anglo-americko-sionististickymi bankstery, viz dalej – vytah od J.V.Helsinga z knihy:”Tajne spolocnosti 1″, cast:”Přípravy na Druhou světovou válku + Adolf Hitler nabízí výpomoc”.
  Ak si precitate tento dokument a porovnate vtedajsiu politicko-hospodarsku situaciu z tou sucasnou a to v logicko-historickej kotinuite az po dnesok, je jasne, ze 3.svetova vojna (3.WW) prebieha a vo spravny okamih sa rozhori v celej svojej desnej a besnej “krase” ! (vobec vojna a hlavne svetova vojna = najvynosnejsia podnikatelsko-zlocinnecka aktivita zido-banksterskej globalnej mafie – globalneho parazita).
  3.WW je tak iba logickym pokracovanim, nasledkom priciny tych, ktori ju tak-isto pripravili, zaplanovali a zakomponovali do vsetkych dejov a procesov tak, aby z nej nebolo mozne vyklznut a stala sa nevyhnutelnou (ako vsetky vojny po ovladnuti bankoveho sektoru anglo-sionisty). Z logiky behu udalosti nie je otazne azda bude ( uz teraz bezi viac-menej v otvorenej forme na vsetkych 5 prioritach riadenia ), ale kedy – kedy sa naplno rozvine do otvorenej horucej fazy najnovsou formou nepriamej “svetovej proxy-vojny”. Priamy stret nie je mozny, lebo by zivot planety pri globalnom nasadeni jadrovych zbrani vo chvili skoncil, a toho si je globalny parazit dobre vedomy – nechce zdochnut a bude to respektovat, mozno priam glorifikovat.Ved jadrove zbrane budu garanciou nejaderneho vedenia tejto nakoniec celosvetovej proxy-vojny.
  Tato 3.WW vo forme proxy-vojny, to je cosi uplne ine ! “Proxy-vojna” – anglo-sionisticky podnikatelsky projekt – najhorsia na nej je ta vlastnost, ze nabuda formu obrovskej kvazi-obcianskej vojny ( v cudzich zaujmoch !), vo ktorej pojde o kvazi-nacionalno-privatne zaujmy miestnych elit zastupene vseliakymi “narodnymi”vodcam, ktory budu sluzit za uzitocnych idiotov v imane globalnych zaujmov svojich kabalistickych mecenasov …za peniaze, za logistiku, za zbrane, za “poradcov a skolitelov” a pritom budu hnat zfanatizovanych ludi ako “kanonenfuter” proti sebe vzaujomne – ani armad vlastne netreba – dobre naprogramovane ovce sa budu zabijat same …..a ak ochotne a s radostou !!!
  To je priam genialny vynalez noveho valecneho “podnikania” – nie su ohrozene peniazky a ta trocha smradu biosferu nezahubi…… a ludi pri tom bude vediet zdochnut velmi vela !!! Ak vidno o toto presne ide…….zmarenie zivotov, vyvrazdenie obyvatelstva, lupez individualnych a narodnych cennosti a pokladov, znicenie ludskych statkov …..a uzerne zadlzenie pozostalych a ich zotrocenie.
  Toto je scenar realizovany globalnym parazitom a tych co s z nim vezu do ich vymysleneho otrokarskeho “Edenu”, kde ostanu bohami na vecne casy s 500 milionovym mraviskom rabov. Nech zije NWO – nasa skvela buducnost ! ………zo sarkastickym sklebom dedko Jamail.

  “Adolf Hitler nabízí výpomoc”
  >> Jak jsme právě sledovali, byl německý vývoj po Versailleské smlouvě již předem určený, tím, že se po Německu požadovali splátky reparací ve výši 123 miliard marek ve zlatě a ročně 26% z hodnoty německého vývozu- Krach německé měny pod tlakem reparací byl předvídatelný – chronická inflace.
  V tomto chaosu vyhlásilo Německo moratorium na všechny splátky reparací v hotovosti a to sice na další dva roky. Vítězné mocnosti odmítly návrh a odhlasovali 9.ledna 1923 tři ku jedné – Anglie hlasovala na pokyn City „NE“ – že se Německá říše opozdila s věčnými dodávkami. Nato obsadili 11.ledna 1923 francouzské a belgické oddíly Porúří. Poté ale němečtí pracující vyvolali generální
  stávku, což ukázalo obsazení jako neúspěch. Jednotky opustily tuto slepou uličku, když Německo vyhlásilo souhlas s kompromisním řešením, které je známé jako DAWESův plán.Dawesův plán byl navržen J.P.Morganem, Rothschildovým společníkem a měl Německu poskytnout v prvních čtyřech letech půjčky ve výši 800 milionů USD. Dawesův plán se minul účinkem, protože Německu narostli reparační splátky. Byl vystřídán Youngovým plánem (podle Morganova agenta Owena Younga): za účelem lepšího plundrování založili mezinárodní bankéři ve
  Švýcarsku „ Banku pro mezinárodní bankovní vyrovnání“. Tím se mohly jednoduše provádět splátky reparací z první světové války tak, že se pohledávky z konta jedné země u této banky,zaknihovaly na jinou zemi, která měla svoje konto také u této banky. Také tady zase jednou sbírali bankéři smetanu z poplatků a provizí.
  Profesor Quigley uvádí:
  „Stojí za povšimnutí, že tento systém (Dawesův a Youngův plán) byl zřízen mezinárodními bankéři,a že půjčování peněz Německu bylo pro tyto banky vysoce ziskové.“
  Toto je jeden z nejlepších příkladů pro machiavelistický systém. Na jedné straně podpořili bankéři válečné strany a nyní ještě také půjčují peníze na splátky reparací Němcům. Je jedno jak a co by Německo dělalo, bylo již předem jasné, od koho by si mělo (popřípadě muselo) peníze půjčit. Bylato jedna a ta samá skupina, která první světovou válku naplánovala, financovala, řídila a měla z ní
  prospěch.A přece ta hra jde dál. ještě se měly uskutečnit velké plány a cíle – na řadě byla válka číslo 2. Ohromné částky amerického kapitálu, které pod zástěrkou Dawesova a Youngova plánu tekly doNěmecka od roku 1924, tvořily základ na vybudování Hitlerovy vojenské mašinérie. Jak to uvedl Dr. Anthony C. Sutton v „Wall street a Hitlerova říše“:
  Odpracovaný příspěvek amerického kapitalismu Německu na přípravu války před rokem 1940 nelze popsat jinak než jako fenomenální. Bylo to nepochybně rozhodující pro vojenskou přípravu Německa. Nejsou daleko důkazy, že nejvlivnější sektor amerického hospodářství byl nejen seznámen s podstatou nacistického hnutí, nýbrž mu také, kde to bylo možné (a výhodné), poskytoval ze
  zištnosti pomoc, s plným vědomím, že na konci by mohla být válka, do které by v Evropě byly zataženy i USA… Vymlouvání se na nevědomost se neslučuje s fakty. Velmi svědomitě zdokumentované důkazy o tom, že americké banky a průmyslové kruhy se vysoce rozhodujícím způsobem podíleli na nástupu Hitlerovi Třetí říše, se mezitím stali veřejně přístupnými. Jsou k nalezení v protokolech a zprávách z jednání vlády[1], které byly zveřejněny v různých senátních a kongresových výborech z let 1928-46. Mezi nejdůležitější se počítá: House Subcomitee to Investigate Nazi Propagand 1934 (Podvýbor Kongersu pro výzkum nacistické propagandy), zpráva o kartelech, vydané House temporary National Economic Committee, 1941(dočasný Národní hospodářský výbor kongresu ) tak jako Sente Subcommitee on War- Mobilization1946 (Senátní podvýbor pro mobilizaci).“
  Část této fascinující historie je odkryta historikem G. Edwardem Griffinem:
  V letech před 2.světovou válkou vznikl MEZINÁRODNI KARTEL s těžištěm v Německu, který kontroloval chemický a farmaceutický průmysl v celém světě. Měl účast v 93 zemích a byl jednou z nejmocnějších hospodářských a politických sil všech světadílů. Jmenoval se I.G.FARBEN. I.G.F. existuje jako zájmové společenství popřípadě jako společný zájem nebo jednodušeji Kartel. ….Až do vypuknutí 2.světové války se vyvíjel I.G.Farben jako největší průmyslový koncern Evropy a největší chemický podnikatelský subjekt světa a byl částí kartelu s gigantickou velikostí a mocí, což nastalo jedinkrát v celých dějinách.“ I.G.Farben vyvíjel v roce 1926 metodu jak získávat benzín z uhlí a roku 1929 uzavřel licenční
  smlouvu se „Standard Oil“ (Rockefeller). Ten vydal za 546 000 kmenových akcií I.G. Farbenu více něž 30 milionů USD. O dva roky později podepsal I.G.Farben s Alcoa Aluminium dohodu[2]. I.G. Farben produkoval asi polovinu německého benzínu. Později se postavili rafinerie vně KZś[3] a nechali jejich obyvatele dřít jako nucené pracovní síly, zatímco se v rafineriích produkoval plyn pro plynové komory. I.G.Farben byl největším koncernem kontrolovaných Rothschildem a pumpovalobrovské peněžní zdroje do německého hospodářství, a speciálně později také do organizace SS. V představenstvu I.G.Farbenu byli mezi jinými Max a Paul Warburg (Federal Reserve), kteří osadili velké banky v Německu a USA. Dalším členem správní rady byl C.E. Mitchell ze správní rady „Federal Reserve“ a „National City Bank“ a H.A.Metz z „Bank of Manhattan“. Hermann Schmitz prezident I.G. Farbenu patřil rovněž ke představenstvu „Německých Bank“ a „Banky pro mezinárodní vyrovnání plateb“.
  Také Averell a jeho bratr Roland HARRIMAN ( v roce 1917 zasvěcený do Skull & Bones) silně vypomáhali s financováním nacistů. To se dělo skrze UNION BANK. Právě tak podporovali dceřinné společnosti ITT a General Electric přímým způsobem říšskoněmecké SS.James Martin šéf referátu pro hospodářskou válku na ministerstvu spravedlnosti vyšetřoval strukturu nacistického průmyslu a informoval jako „All Honorable Men[4]“ o následujícím:
  „Spojovacím článkem mezi Hitlerem a peněžními barony Wall Streetu byl Hjalmar Horace Greeley Schacht prezident německé říšské banky, jehož rodina byla již dlouhé roky propojena s finanční elitou. Schacht byl tou chytrou hlavou za Youngovým plánem (plán opětovné výstavby od Morganova agenta Owena Younga) a za „Bankou pro mezinárodní platební vyrovnání“. Schachtem
  koncipovaný plán fungoval perfektně a pomohl zarazit výbušnou špici událostí Výmarské republiky[5]. Dr. Fritz Thyssen, německý průmyslník, vyprávěl, že se obrátil na nacionálně socialistickou stranu teprve poté, kdy došel k přesvědčení, že boj proti Youngovu plánu byl nevyhnutelný, když by se mělo zabránit úplnému krachu Německa…. Přijetí Youngova plánu a jeho finanční principy zvyšovalo nezaměstnanost výše a výše, až bylo kolem 1 milionu nezaměstnaných.“
  Úrodná půda, která pouze potřebovala, aby ji SPOLEČNOST THULE využila se svým nástrojem Adolfem Hitlerem. Po finančním krachu v roce 1931 byl německý průmysl blízko bankrotu. Fritz Thyssen se připojil oficiálně k národně socialistické straně a podporoval Hitlera. Velká část jeho majetku skrze „BANK
  VOOR HANDEL“, kterou dále kontrolovala „UNION BANK“. Die „Union Bank“ byla spojením Thyssena s Harrimanem. Letmý pohled na seznam ředitelů ukazuje, že z 8 ředitelů byli čtyři z řádu SKULL & BONES a dva národní socialisti.
  Harriman financoval současně sověty i nacisty skrze „ BROWN BROS HARRIMAN BANK“. Jeden z jeho nejužších spojenců byl PRESCOTT BUSH, otec George Bushe[6], exprezidenta USA. Oba Prescott i Bush, jsou členy Skull & Bones. Až do roku 1936 bylo zapojených přes 100 amerických firem do výstavby německé vojenské mašinérie. Mezi jinými General motors, Ford, International Harvester a Du Pont. Motivy těchto investorů bylo v každém případě všechno jiné než krátkodobé obchody, neboť smlouva mezi těmito firmami a německou vládou byla taková, že nesměli odvézt z Německa ani fenik. Profit by vznikl až pět let poté, kdy Japonci zaútočili na Pearl Harbor a tím bylo USA zataženo do
  2.světové války. Jak vidíte, bylo vše až do té doby naplánováno do detailu. A přece to věděli jen našinci.<<

 48. Proč nas ma reprezentovat uřezana hlava kury s hermelinem v hubě?
  Šefove hokeja si mysli, že zme uplni idyjoti. Bo jinak by nemohli použivat argumenty typu “novy dyzajn pusobi dynamičtěji”; “nabizi novy marketyngovy potencial”; “možeme lepe dohližat na vyrobu padělku”.

  A největši cypovina je “zmizi hyzdici loga sponzoru”. To všecko pry řek šef hokeja. Tuž jestli mame takeho šefa hokeja, nemožem se divit, že tak blbě hrajem.

  Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=668252

  • Je to fakt smiešne,čo na ten dres dali…

   …Ale rozhodně na reprezentačnim dresu nechcu vidět scyplu kuru s hermelinem.

 49. Migranti z lode Aquarius takto v Španielsku zahadzujú veci darované červeným krížom.

  https://twitter.com/PeterSweden7/status/1011606908111900673

  https://voiceofeurope.com/2018/06/aquarius-migrants-in-spain-throw-away-towels-and-clothes-donated-by-the-red-cross/

  • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 17:51

   tolko lasky a vdaku krestanskemu svetu – nic treba hovorit, treba bolo torpedovat na otvorenom mori :-O

 50. Toľko lásky, tolerancie a inklúzie zo strany farebných “antifašistov”

  Mexická antifa vs Biela antifa
  – Choď zmlátiť nacistu. Urob to. Si chudák.
  Ale ja som tu bol minule. Mlátil som ich celý deň.
  – Si stále biely. Ty si za to zodpovedný. Toto je tvoja chyba. Si neodmysliteľný rasista. Je to v tvojej krvi. Je to v tvojej DNA.

  https://twitter.com/BevHillsAntifa7/status/1011283403285491712

 51. https://www.hlavnespravy.sk/mayova-oslavujme-obrovsky-pozitivny-prinos-ktory-do-nasho-naroda-prinasaju-tri-miliony-moslimov-podakujme-za-ze-nas-obohacuju/1444372

  ….ide na drogách ???

  • Ide tiež na altajských hubách,ako všetci strojcovia NWO a genocídy bielej rasy.

   • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 17:49

    ona len plni svoju rol – jej agendou je ostat uzitocnym idiotom …a to aj robi, nema ceny to komentovat, sluzi Satanskej Synagoge ;-)

  • Wiliam Wallace s Robinom zo Sherwoodu sa musia v hrobe obracať…

   • A chyba, obaja boli predsa černosi… :)

    • Vidím to tak,že tu píšeme veľmi “nahlas”,preto kryptoislamisti sa celé štyri hodiny pokúšali napádať našu stránku.Sme pre tie entity existenčnou prekážkou.
     Majú smolu!Náš J. si s nimi vždy poradí.☺

  • Klátí se jako koza když se klaní
   https://twitter.com/iamamoum/status/1010051471595982854/photo/1
   https://ac24.cz/image/journal/article?img_id=914228&t=1529847044130
   https://i.pinimg.com/736x/f9/23/c7/f923c7463f05d9a7e9094b22b2fde4db–british-prime-ministers-theresa-may.jpg

   • Čistá koza Tereza… Na takéto úlohy len tých najhorších degenerátov vyberajú.

    • Jj, ta je jim vděčná až to bije do očí a udělá cokoliv.
     Akurát mě překvapuje, kolik lidí nechápe čí nechce vidět řeč těla:
     Tehdá byla sranda https://cdncz2.img.sputniknews.com/images/315/11/3151165.jpg
     Letos to skřípalo https://cdncz2.img.sputniknews.com/images/536/61/5366149.jpg

   • Jéjdanenku,to som nemala vidieť!Úbohé!

    • Zemanovou jsem musela hledat, nebyl tam žádný problém https://media.novinky.cz/953/619533-top_foto1-7dj6w.jpg?1497618005
     https://1gr.cz/fotky/bulvar/17/062/cl6/LAR6c03d4_zamman.jpg
     https://img.cncenter.cz/img/20/normal690/3500174_kralovna-alzbeta-zeman-v4.jpg?v=4

 52. Hezky napsáno. https://petrpetrburian.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=668269

  • Mezi 16. a 17. století bylo za podpory Osmanské říše uneseno do otroctví berberskými piráty ze severní Afriky až 1 milion Evropanů. A to i z Irska, nebo Islandu. Pobřeží Španělska, či Itálie a přilehlých ostrovů byla doslova vylidněná. Přítrž tomu udělali až Francouzi dobytím Alžíru a rozprášením pirátských základen (1830, viz výše). O genocidách nemuslimského obyvatelstva na těchto územích škoda slov. Obliba otrokářství v muslimských zemích je tak zakořeněná, že mnohde v jiných formách přežívá dodnes.
   ——————–
   Před několika lety, kdy jsem ještě nebyla zabanovaná, se hodně diskutérů divilo, když jsem jim vyhledala odkaz na pakistánské dětské otroky – žokeje závodních velbloudů v zemích zálivu, oni byli donuceni je vyměnit za roboty světovou veřejností…http://www.rozvojovka.cz/clanky/605-otrok-velbloudu.htm
   Bohaté rodiny vydávají za ušlechtilá zvířata ohromné sumy peněz. Budují pro ně speciální nemocnice s odborníky, kde žádný výdaj není dost velký. Ale žokej? To je jen zátěž na zvířecím hřbetě. Pokud se zraní, je snazší koupit si jiného.

   Velkou pozornost přitáhla nedávná smrt šestiletého Amira Abbase, kterého unesli do Abú Zabí. Jeho rodinu podvedli -pašeráci ji přesvědčili, že se kluk bude mít lépe v cizině u hodných lidí než v nuzných poměrech u nich. Otec proto dal souhlas k adopci. Na to, že jejich syn skončil ve velbloudím kempu, přišel až tehdy, když umíral v nemocnici s těžkými zraněními. Přišel k nim při pádu po jedné zběsilé jízdě a měl aspoň tolik štěstí, že nemusel zemřít bez pomoci někde na podlaze velbloudí stáje.
   „Žil ve strašných podmínkách. Jedl jen jednou denně, aby nepřibíral, a teď trpí podvýživou. A takových jsou stovky, tisíce,“ dodává Burney. Některé prameny mluví i o sexuálním zneužívání malých otroků. Pár dní před závodem nedostanou jíst. Ne jako trest, ale kvůli velbloudovi, aby s co nejmenší zátěží mohl běžet co nejrychleji. Miska jídla je pak jedinou prémií, na kterou se malí jezdci po závodě mohou těšit.
   https://www.tyden.cz/rubriky/cestovani/exotika/na-velbloudi-dostihy-do-emiratu_81399.html
   https://radiozurnal.rozhlas.cz/zavodni-velbloudy-arabskych-sejku-pohaneji-roboti-6259476
   A teď kontrolní otázka: kdo ty roboty vyvinul? Samotní šejkové?

 53. ?? Tak to jsem nevěděla, nové logo mě moc nezajímá:
  Nové logo hokejové reprezentace budí kontroverze. Na mě ještě kontroverzněji působí “nezávislý” redaktor Robert Záruba, jenž logo supervizované svým bráchou obhajuje. Jaká asi může být jeho objektivita vůči svazu (a logu)?

  Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=668260

  • Ani mňa to nejako nezaujíma,ale to najnovšie logo je smiešne a najhoršie,aké doteraz bolo…článok obsahuje dresy s logom od r.1911 až po to posledné.
   https://www.irozhlas.cz/sport/hokej/cesky-svaz-ledniho-hokeje-cesky-hokej-dresy-reprezentace_1806231439_pj

 54. Výstup Merkelové o vysídlení by mohl vést až k novému krveprolití. Pozor, hodně těch „nových Němců“ má vojenský výcvik, varuje Jaroslav Bašta…https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vystup-Merkelove-o-vysidleni-by-mohl-vest-az-k-novemu-krveproliti-Pozor-hodne-tech-novych-Nemcu-ma-vojensky-vycvik-varuje-Jaroslav-Basta-541245
  „Přiznám se, že v tomto případě odvedení pozornosti od vnitřních problémů k zahraničně – politickým tématům mě děsí. Zpochybňuje konsenzus, kterého bylo v Evropě dosaženo ohledně výsledků Druhé světové války, otvírá a aktualizuje staré skutečné či domnělé historické křivdy. Když se to v průběhu posledních téměř třiceti let stalo v zemích bývalé Jugoslávie, na Kavkaze a naposledy na Ukrajině, pokaždé to skončilo občanskou válkou,” napsal Bašta.
  ————–
  Ta mrcha udělá cokoliv aby se v čele Německa udržela.
  Přečetla jsem si názory na iDnes pod blogem https://prikrylova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=667648
  A přibývá těch co tvrdí, že se Němci chovali dobře, východ si Rusko zdecimovalo samo a my jsme pozabíjeli více Němců než oni nás… :-(
  ( Jestliže neuznáme naše viny a nepožádáme o odpuštění za poválečné události, nemáme právo mluvit o zločinech Třetí říše a vzpomínat na Lidice, Ležáky či Terezín.

  Ten kdo schvaluje tyto činy z české strany, nemá právo hovořit o činech nacistů.

  Nastal čas, aby si i čeští politici včetně prezidenta vybrali symbolické místo pro každoroční uctění vzpomínky na zabité a odsunuté Němce. Třeba Švédské šance poblíž Přerova, kde v noci 18. července 1945 povraždili českoslovenští vojáci 267 karpatských Němců, z toho 120 žen a 74 dětí.

  https://vilembarak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=463159
  Autorka tak jako další zde nějak neví o čem píší.

  1) ČSR byla v roce 1918 ustavena z moci a síly vítězů 1. světové války v bájných historicko-nacionalistických hranicích bez ohledu na národnostní složení obyvatelstva. Šlo o stejný nesmysl, jako kdyby Polsko bylo po 1. světové válce obnoveno v hranicích před jeho prvním dělením v roce 1772. Ta území neměla být vůbec přičleněna k ČSR. Jenže Německo bylo na poražené straně a vůči němu bylo vše dovoleno.

  2) Podle historických pramenů nacistická perzekuce si vyžádala 122.000 obětí, z toho 73.000 Židů. Nejmenší dohad obětí vyhánění po roce 1945 začíná na 15.000, další odhady již na 30.000 po 100.000-200.000. Nejde ale o to, vypočítávat mrtvé, ale konečně si přiznat, stejně jako Němci, že tyto zvěrstva se děly. )

  • Áno,všetci tí “noví Nemci,”noví Španieli”,”noví Francúzi” sú k nám ťahaní za istým cieľom.Zničiť nás.Potom sa netreba čudovať,keď nielenže vyhadzovali ponuknuté jedlo medzi koľajnice,oblečenie,dary atď.
   Nehovoriac o tom,že svoju nespokojnosť,že nebývajú vo VIP 5 hviezdičkových hoteloch nahlas prejavujú…
   Toto je ich vďačnosť:
   https://stredoevropan.cz/2018/06/25/nevdecni-migranti-z-aquaria-vyhazeli-dary-od-cerveneho-krize-do-popelnic/

   • V rámci Česko-německé deklarace o vzájemných vztazích z roku 1997 Němci přijali odpovědnost za zločiny, které na území Protektorátu způsobili a Česká vláda jménem Českého lidu přijala odpovědnost za zločiny, které byly spáchány v období tak, zvaného “divokého odsunu”. a vyslovila nad nimi lítost.

    Klaus Kinkel, který jako německý ministr zahraničí Deklaraci spolupodepsal, tak při té příležitosti v Bundestagu řekl památnou větu: “Tím byla uzavřena hořká kapitola česko-německých vztahů a od této chvíle se k temné minulosti (düster in der Vergangenheit) už nikdy nebudeme vracet.”

    Mimochodem: Málo kdo ví, že Německá vláda dosud neuznala neplatnost Mnichovské dohody a jen v Deklaraci uznala právo Čechů ji za neplatnou považovat! A proto je nutné zbystřit pozornost, kdykoliv se na německé straně začne hovořit o Sudetech, o odsunu a Benešových dekretech.

    Oni jsou silní a budou vždy nedodržovat to co sami podepsali.

    • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:04

     len logika ich konani, voci slabochom a neschopnym sa tak vzdy chovaju,hmmm ….a my – nasa politicka j-Elita to dorazne dokazuju…..budeme nuteny zopakovat si historiu, nasi dedovia a pradedovia kricia z hrobov, aka potupa……… ;-)

   • Martin Rubáš 26. jún 2018 o 8:00

    Je to pro ně moc málo. Chtějí značkové věci. A bude jich stále víc, vzhledem k demografii. Afrika má obrovský problém. Počet obyvateľov má stúpnuť  1 miliardy dnes na 4 milirady v roku 2100. takže migrácia do Európy bude nekonečná. Jediná šanca jak zachrániť Európu je zatvoriť hranice. Bohužial naše elity sa snažia túto migráciu zlegalizovať. Strašné. Jedine Maďarsko to odmietlo.

    http://www.epshark.cz/clanek/715/africky-populacni-boom-hrozba-pro-budoucnost-evropy

    • Tak ako to vlastne je?
     Gates plánoval znížiť populáciu cez očkovanie – https://www.nezdravi.cz/Articles/395-ockovani-jako-prostredek-ke-snizeni-poctu-obyvatel.aspx

     Sterilizačnou chemikáliou prešpikované tetanové vakcíny na rasistickú genocídu Afričanov
     https://www.slobodavockovani.sk/news/sterilizacnou-chemikaliou-prespikovane-tetanove-vakciny-na-rasisticku-genocidu-africanov/

     http://svobodnenoviny.eu/bill-gates-celi-v-indii-trestnimu-rizeni-kvuli-nezakonnemu-testovani-vakcin-na-detech/

     • Vypúšťali sa články a Gatesove aféry,”stíhania”,ako “ničí” afričanov a zatiaľ postupovala v tichosti naša lividačná politika…aj cez očkovanie,čiže aby svet upriamil pozornosť na úbohých afričanov a indov…

      My sme si tým pádom nestihli uvedomiť,že sme na tom podobne,že negatívne dôsledky očkovania sú určené aj pre Slovanov.

      Ale už aj my prakticky patríme medzi tretí svet,aj na nás sa testujú nové lieky.
      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/media/lieky-v-mediach/nove-lieky-testuju-na-slovensku-stovky-pacientov?page_id=4202

      • Pochopitelně, doba se změnila, testování na zvířatech je nehumánní a tak blbečci to nechají testovat na lidech. By mě zajímalo co furt vyvíjejí, když nové léky mají mnohdy více nežádoucích vedlejších účinků než ty staré…
       Letos mi lekárnice nabídla starý známý acylpyrin a ejhle fakt pomohl. Akorát ona nepatří pod dr. Max, ale je soukromá.

     • Jekaterina Jeva 26. jún 2018 o 9:11

      Vsetko pre vyvolanie nasho sucitu a nasledneho vitacstva. A ma to byt presne naopak…

  • Jamail Yareshi 26. jún 2018 o 18:00

   Merkelbaba je schvalena “kanzleraktom” v americkom kongrese ako vodca porobenych nemcovpre, svoju rol,…..ako zaviazany podpindosnik robi co robit musi, lebo je predstavitelkou okupovanej superkolonie – zivitela zkrachovanej ekonomiky SSA a vojenskym dodavatelom Izraela. Bez suhlasu americkych neoconskych elit si nemoze nic dovolit – preziva a sluzi, lebo k tomu bola oprogramovana :-(

 55. http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7626-evropa-na-krizovatce-jak-se-atlanticky-system-hrouti.htm

  Zaujímavé.

 56. https://slobodnyvyber.sk/komentar-anglicko-je-uz-stratene/

 57. https://ekonomika.sme.sk/c/20854830/obciansky-s-cipom-nestaci-unia-chce-aj-odtlacky-prstov.html
  BRATISLAVA. Fotografia, adresa, rodné číslo ani čip na občianskom preukaze nestačia. Ak chceme zabrániť falšovaniu dokladov a ich zneužitiu na kriminálnu činnosť, potrebujeme väčšiu ochranu, tvrdí Európska komisia.

  Navrhuje preto, aby každý občiansky preukaz obsahoval aj biometrické údaje, ako sú snímka tváre či odtlačky prstov.

  Návrh sa už pripomienkuje, ak prejde, všetky členské krajiny Únie budú stáť pred otázkou, či vymenia, alebo zmenia občianske preukazy.

  Návrhom sa zaoberá už aj slovenské ministerstvo vnútra, ktoré vydáva doklady, ako sú občianske preukazy, cestovné pasy či vodičské preukazy.

  • Európska komisia nemá problém pustiť sem bez kontroly pol afriky a blízkeho východu ale domácim chcú brať odtlačky prstov.
   Hlavne aby nezabudli na výnimku, že skupiny najviac inklinujúce ku kriminalite odtlačky prstov dávať vlastne ani nemusia z dôvodu nedotknuteľnosti ich náboženskej slobody.

 58. http://svobodnenoviny.eu/pelikanuv-napad-se-zmenou-pohlavi-u-deti-bez-operace-zadny-ulet-ale-mor-ze-zapadu-a-bude-hur/

  Deťom podávajú hormóny,aby oddialili pubertu a aby mali čo najdlhší čas na rozhodnutie,či chcú byť mužského alebo ženského pohlavia…

 59. Tak jak je to s tím sluncem vlastně?
  Myslím, že to tu někdo někde v nějakém komentu zmiňoval přesně, jelikož si postavil pasivní dům se soláry přesně spočítanými na max. denní výkon a zjistil, že se mu “Slunko hnulo”.
  Zjednodušeně řečeno se severní osa otáčení “stěhuje” ke Grónsku, myslím. Proto rozmrzá Sibiř a za njůjorkem jsou sněhové kalamity a často pod -20°C.

  No a nás tu oproti minulým letům letos bouřky zavlažují ze severu a nebo ze severovýchodu.

 60. Už si brúsia zuby aj na posledné bezpečné útočisko, kde majú futbalovým tím bez afričanov:
  https://pbs.twimg.com/media/DgQkLceV4AAlmwb.jpg:large

  “Island bez diverzity má hodnotenie najbezpečnejšia krajina na Zemi
  Ak hľadáte miesto bez konfliktov, vyskúšajte Island”
  https://pbs.twimg.com/media/DgcX9TKVQAA04K8.jpg:large

  “Reykjavik, Island: Posledné Európske mesto bez rabína už jedného má”
  https://pbs.twimg.com/media/DgcX_V9U0AAsJw7.jpg:large

  O 6 dní neskôr…

  “Reykjavský rabín: Island musí urobiť viac pre utečencov”
  https://pbs.twimg.com/media/DgcYBWuUEAA7QOe.jpg:large

  • Nemôžem napísať na čo mám chuť,lebo nabehne Sergio a mám problém,ako naposledy!

   • Ten je zdegenerovaný od pohledu…

    • Šak len dobre zaplatený degeneráti hlásia agendu multy-kulty.Pre príklady takýchto zdegenerovaných entít netreba chodiť ďaleko.Stačí sa len pozrieť vedľa.Ten Paľo je už tak bitý životom,že neudrží svoje nervy okorenené odpornými nadávkami na uzde.Tupec primitívny dostáva od života jednu ranu za druhou,preto tá agresivita a podpásovky najprimitívnejšieho rangu.Nechce si pripustiť,že už je to len TIK-TAK-TIK-TAK .On to vie,že skončil,to naštve…on už sa z toho KSB zbláznil.Už nejde podľa scénara,už útočí úplne otvorene,nie je v tom fanatizme o nič iný ako moslim.On nech vypadne ten svoj džihád šíriť sám,ale je to primitív,on len spoza počítača si vylieva na tých,ktorí s názormi na islamizáciu nesúhlasia s nim,on nás bude chcieť popravovať.Ten sa poriadne vyfarbil,úbožiak.Vidí sa mi,že nie len že je na drogách,ale určite aj chlastá,ako posledný bezdomovec,ktorý stratil nádej.On,Paľo vidí svoj koniec a skončí prinajlepšom pod mostom,idiot.

     • On a ten blázon Nikita,ktorý má sem-tam priepustku z cvokhauzu,sú akoby ich jedna mater mala.Rovnaké neokrôchané svine a tých je tam viac,nechce sa mi menovať,vieme,ktoré to sú…Prax je kritériom pravdy a toto je ich zhnité otrávené nenávisťou ovocie,ktoré tam šíri a nemá žiadne hranice.Stratil svoju schopnosť držať emócie na uzde a zo žumpy bľačí ako zmyslov zbavený.Ukážka výchovy nového človeka.

  • Jakto? Senegal byl jen černý! Teda neviděla jsem tam žádného bělocha, možná že už bílou nevidím…

   • Evi,Senegal?J.hovorí o Islande…

    • Island je bílý a chtějí tam tmavé hráče, pokud jsem to dobře pochopila.
     A Senegal asi hrál s Japonci, nevím to jistě, tak by podle té logiky měli mít mezi sebou zas bílé hráče, tak to chápu já. Ale říkat to na veřejnosti nebudu ať nejsem za rasistu :-)

     Čtu diskuzi: Ano de o deevoluci (nebo involuci jak řikam já). Mám víc důvodů se domnívat, že opice (lidoopi) vznikli ivolucí lidí. Jednak psychickým úpadkem a jednak křížením s jinejma humanoidníma rasama (který věda nazývá pračlověci a podobně). Celkem obšírně o tom píše Sidorov a byť s ním zdaleka ne ve všem souhlasím, zrovna todle se jeví víc než pravděpodobně. Na druhou stranu chápu rozčarování Milana ze současný lický populace, však už je jen krok k tomu se stát těma opicema..

     Chtějí z nás mít bílé opičáky.

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>