Diskuse

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. Bude to zajímavé :-O
  Budou cirkusy bez zvířat? Když se to stane, vypustíme na Václaváku všechny lvy a tygry, vyhrožuje Berousek. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/budou-cirkusy-bez-zvirat-kdyz-se-to-stane-vypustime-na-vaclavaku-vsechny-lvy-a-tygry-vyhrozuje-berousek-58720?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=clanky-home

 2. Copak mají za lubem?
  Chlouba britského námořnictva vyplula na svou první cestu do Ameriky. Otestuje nové stíhačky.
  HMS Queen Elizabeth za víc než 86 miliard vyrazila k pobřeží Virginie. Na své plavbě se zastaví i v Marylandu a u newyorského Manhattanu. Cestou otestuje jedny z nejmodernějších bojových letounů současnosti – americké F-35 Lightning II.
  Článek

  Letadlová loď HMS Queen Elizabeth vyrazila z přístavu v Portsmouthu v sobotu večer. Čeká ji plavba dlouhá jedenáct týdnů. Při ní budou na palubě poprvé otestovány dva bojové letouny Lockheed Martin F-35 Lightning II. Přestože tyto stíhačky odstartují z amerického Marylandu, první přistání na lodi provede pilot z Velké Británie.

  Vojenského cvičení se mají zúčastnit celkem tři britští piloti – komandér Královského námořnictva (Royal Navy), velitel letky Královského letectva (RAF) a civilní testovací pilot. Skupinu doplní major amerického námořnictva (US Navy).

  Ministr obrany Velké Británie Gavin Williamson uvedl, že cvičení „utuží jedinečný vztah”, který mezi sebou oba státy mají.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chlouba-britskeho-namornictva-vyplula-na-svou-prvni-cestu-do-ameriky-otestuje-nove-stihacky-54224?utm_source=Seznamzpravy_static&utm_medium=Nejsledovanejsi_sidebar&utm_campaign=variantaC&utm_content=3&autoplay=1
  Válčičku s Ruskem?

 3. https://diskuter.wordpress.com/2018/10/20/navrh-andreja-danka-o-definicii-a-trestnom-stihani-antisemitizmu-argumenty-proti-jednotlivym-bodom-zakona/

 4. Pellegríni predstavuje “Radu múdrych”… v preklade: Je to Rada zahraničných poskokov, Rada vlastizradcov…

  https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-ma-novych-poradcov-peter-kmec-sr-sa-ma-orientovat-smerom-k-europskym-transatlantickym-strukturam/1556712

  V Rade múdrych, ako Pellegrini svoj tím nazýva, pôsobí päť ľudí

  Premiér Peter Pellegrini predstavil svojich nových poradcov. Radu múdrych, ako ich spoločne nazýva, postupne predstavil na svojom Facebooku. Pellegriniho tím tvoria poradca pre zahraničnú politiku – bývalý veľvyslanec v USA Peter Kmec, ekonomický expert zo SAV Vladimír Baláž, analytička Alena Sabelová, marketingový expert Peter Littmann a podnikateľ Štefan Rosina.

  Peter Kmec bol od roku 2012 veľvyslanec Slovenska v USA, v zahraničnej službe pracuje od vzniku Slovenska. Pred tým bol veľvyslancom vo Švédsku, pôsobil aj v Izraeli či ako riaditeľ kancelárie ministra zahraničných vecí. Vladimír Baláž pôsobí v Slovenskej akadémii vied. „My sa už do budúcnosti naozaj nemôžeme profilovať ako krajina, ktorá žije z nejakej lacnej práce a nízkych daní. Budeme sa musieť omnoho viacej spoliehať na vysokokvalifikované práce, na inovácie a výskum, pretože z týchto vecí pochádza bohatstvo vyspelých krajín,“ hovorí Baláž na videu. Baláž sa počas svojej kariéry venoval ekonomickým dôsledkov demografických zmien či dopadu vedy, výskumu a inovácií na konkurencieschopnosť ekonomiky.

  Alena Sabelová je generálna riaditeľka sekcie riadenia investícií podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu. V Pellegriniho tíme bude mať témy dobre spravovanej spoločnosti, školstva či zdravotníctva. Ako vysvetlila, do tímu poradcov šla aj preto, že s Pellegrinim už pracovala, keď bol podpredsedom vlády. „Témy ako je starnúca populácia alebo nastupujúca digitalizácia, robotizácia výrazne ovplyvnia životy v našich krajinách. Môže sa zdať, že sú to témy, ktoré nevyžadujú akútne riešenia, nekričia po pozornosti, ale všetci vieme, že ak sa im nebudeme venovať, tak dôsledky neriešenia budú veľké ,“ povedala vo svojom videu Sabelová.

  Expertom na marketing bude zakladateľ firmy Brandinsider Peter Littmann, ktorý po auguste 1968 emigroval do Nemecka. Podľa svojich slov chce prispieť k tomu, aby sa zlepšila konkurencieschopnosť slovenských podnikov. Prezident Matador holdingu Štefan Rosina sa s Pellegrinim pozná dlhšie cez radu pre vedu, výskum a inovácie. Jeho ambíciou je na báze doterajších skúseností hovoriť o stave priemyslu a rozvoji slovenského hospodárstva.

 5. Zajímavé, doufám, že to brzo nebude, sice jsem se dočetla, že 48% profivojáků USA věří ve válku proti Rusku příští rok:

  Cílem EU je postupné překlopení celé Evropy v anarchii se topící “somálsko” oproštěné o státní zprávu ve prospěch občanů…
  Důležité je, že si uvědomujete, co se na nás chystá a řítí a v rámci svých možností a vědomostí se na to sám a nejbližší okruh příbuzenstva a chápajících známých, připravit a to mentálně a materiálně…
  Zodolnit vhodným způsobem obydlí a vytvořit technické podmínky pro existenci v nějakou dobu trvající izolaci a za nefungující občanské infrastruktury a institucí zodpovídající za veřejný (ne)pořádek, opatřit si dostatečně účinnou zbraň a dostatek střeliva k ní a naučit se s ní zacházet sám a naučit to i ostatní, na kom Vám záleží a najít si stejně uvažujícího spojence a být s ním, nebo nimi, ve spojení…
  “Kdo je připraven, není zaskočen…”
  Celkem podrobně se touhle tematikou zabývají na serveru:

  http://www.rozpad.cz/forum/index.php

  , který někomu může připadat poněkud paranoický, ale rozhodně bych situaci nepodceňoval, vzhledem k tomu, co se děje všude okolo…

  Co dělat, když vypadne proud? http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1331

 6. Koukla jsem na zvědavce:
  Obávali se Saúdové a CIA, že Chášakdží přijde se šokující zprávou o útoku 9/11?

  Finian Cunnigham

  19.10.2018 Komentáře Témata: 11. září, CIA, Saúdská Arábie 1364 slov

  Hrůzný případ zmizelého novináře Džamála Chášakdžího vyvolává otázku: Obávali se saúdskoarabští vládci, že odhalí velmi negativní informace o jejich tajném jednání? Konkrétně třeba o možném zapojení do teroristických útoků, k nimž došlo 11. září 2001 v New Yorku?

  Ještě zajímavější jsou zprávy z amerických médií, které se nyní objevují, že americká zpravodajská služba vyčmuchala, a byla si vědoma toho, že saúdskoarabští představitelé mají v plánu zadržet Džamála Chášakdžího. Věděli to ještě předtím, než novinář zmizel v budově saúdskoarabského konzulátu v Istanbulu minulý týden. Pokud Američané věděli, že jeho život je v nebezpečí, proč ho nevarovali, aby mohl uniknout smrti?

  Džamál Chášakdží (59) se stal škodnou – z pohledu saúdskoarabské elity. Bývalý šéfredaktor v saúdskoarabských státních sdělovacích prostředcích a poradce královského dvora byl bezprostředně spojený a informovaný o záležitostech saúdskoarabské královské rodiny. Jak záhadně uvedl jeden novinář: „Věděl, kde jsou pohřbena všechna těla.“

  Minulý rok Chášakdží dobrovolně přijal své vlastní vyhnanství, usídlil se v USA, kde začal psát sloupky pro deník Washington Post.

  Články od Chášakdžího začaly být stále kritičtější vůči dědici saúdského trůnu, korunnímu princi Mohammedu bin Salmánovi. Třiatřicetiletý korunní princ, známý jako MbS, je de facto vládce na ropu bohatého království – namísto jeho stárnoucího otce, krále Salmána.

  Zatímco západní média a několik lídrů, jako jsou prezidenti Trump a Macron, uznávali Mohammeda bin Salmána (MbS) jako „reformátora“, Chášakdží překazil snahy, které vyvíjely styky s veřejností v Saúdské Arábii, neboť kritizoval válku v Jemenu, blokádu proti Kataru a tvrdé zákroky proti saúdskoarabským kritikům doma v Arábii.

  Důvod, proč se členové saúdskoarabské královské rodiny cítili více znepokojení, spočíval v tom, co Džamál Chášakdží věděl o jejich temných a špinavých záležitostech. A nejen Saúdové, ale také aktéři amerického „deep state“.

  Chášakdží předtím působil jako mediální poradce prince Turki al Faisala, který je velmi význačnou osobou v saúdskoarabských zpravodajských službách, a má systematické vztahy s americkými a britskými protějšky. Faisal, otec prince Turkiho, byl králem Saúdské Arábie, dokud na něj v roce 1975 nespáchal atentát jeho rodinný rival. Faisal byl nevlastní bratr současného krále Salmána, takže princ Turki je bratrancem korunního prince – ačkoli ve svých 73 letech je dvakrát tak starší, než je princ.

  Po téměř 23 let, v letech 1977 – 2001, byl princ Turki ředitelem Mukhabarátu, saúdského státního zpravodajského aparátu. Napomáhal saúdské, americké a britské organizaci bojovníků – mudžahedínů v Afghánistánu, bojujících proti sovětským silám. Tito bojovníci v Afghánistánu se později seskupili do teroristické sítě al-Kájda, která dělala za USA špinavou práci v různých proxy válkách – na celém Středním východě, v severní Africe a ve Střední Asii, včetně Kavkazu, který se nachází podél ruských hranic.

  Deset dní před teroristickými útoky 9/11 v New Yorku, při nichž zemřelo asi 3 000 Američanů, princ Turki odstoupil z funkce šéfa saúdskoarabské zpravodajské služby. Byl to nečekaný odchod, ještě hezkou řádku let před ukončením jeho funkčního období.

  V amerických sdělovacích prostředcích se předtím objevily spekulace, že tento saúdskoarabský představitel již v předstihu věděl, že se něco velkého chystá 11. září. Přinejmenším 15 z 19 Arabů, kteří údajně v ten den unesli tři letadla, byli občany Saúdské Arábie.

  Princ Turki byl následně uváděn v rámci soudního řízení v roce 2002 ze strany rodin obětí 9/11. Existuje jistý náznak, že byl vědomě zapojen do organizování teroristického spiknutí. Pozdější veřejné komentáře naznačovaly, že se princ Turki zděsil tohoto zvěrstva. Ale vyvstává otázka: Věděl o blížícím se incidentu a skutečně varoval americké zpravodajské služby, které však tehdy nepodnikly patřičná opatření, aby útoku zabránily?

  Džamál Chášakdží dlouho pracoval jako důvěryhodný mediální poradce prince Turkiho, než princ rezignoval z veřejné funkce v roce 2007. Po 11. září byl Turki saúdskoarabským velvyslancem v USA i Británii.

  Nabízí se úvaha, že Džamál Chášakdží, který během řady let úzce spolupracoval s princem Turkim, pravděpodobně nashromáždil velmi citlivé informace o tom, co se skutečně stalo 11. září. Byli arabští únosci pouhé figurky, které použila americká CIA, aby napomohli této události – kterou od té doby američtí vojenští plánovači využívají k vedení globálních „válek proti terorismu“, jako krytí pro ilegální války v zámoří? Existuje obrovské množství důkazů, že útoky z 11. září byly skutečně akcí, spáchanou pod „falešnou vlajkou“, kterou zorganizoval americký deep state jako záminku pro své imperialistické běsnění.

  Zřejmý únos a vražda Džamála Chášakdžího, ke které došlo minulý týden, vypadá jako neuvěřitelně zoufalý krok, který saúdskoarabští vládci učinili. Na základě tureckých zdrojů se vynořuje více důkazů o tom, že novinář byl skutečně vlákán na konzulát v Istanbulu, kde ho zabilo 15členné komando. Ze zpráv vyplývá, že údajná vražda byla nařízena na nejvyšší úrovni saúdskoarabského královského dvora, což naznačuje korunního prince MbS.

  Proč by saúdskoarabští vládci nařídili tak ohavný čin, který by nevyhnutelně vedl k okamžitým politickým problémům, jakých jsme právě svědky (důsledky ze strany vlád a celosvětový zájem médií o tento případ)?

  Během loňského roku žádala saúdskoarabská královská rodina Chášakdžího, aby se vrátil do Rijádu a obnovil své služby jako mediální poradce královského dvora. Odmítl, protože se obával, že je v tom něco zlověstnějšího. Když se Chášakdží objevil v Istanbulu, kde na saúdskoarabském konzulátu žádal 28. září o dokumenty o svém rozvodu, královská rodina se zřejmě rozhodla, že ho polapí. Řekli mu, aby se vrátil na konzulát 2. října. V tentýž den přiletěla do Rijádu 15členná skupina ve dvou soukromých tryskáčích Gulfstream s posláním ho zabít.

  Oficiální prohlášení Saúdské Arábie zní důvěryhodně. Uvádí se v něm, že Džamál Chášakdží opustil budovu konzulátu zadní dveřmi, a to bez újmy na zdraví. Přesto však nechtějí poskytnout záběry z kamerového systému jako důkaz. Turci tvrdí, že jejich vlastní kamerový systém, který monitoruje čelní i zadní část budovy konzulátu, ukazuje, že Chášakdží neopustil tyto prostory. Turci s jistotou tvrdí, že novinář byl zavražděn uvnitř budovy, jeho ostatky byly rozsekány a odstraněny v diplomatických vozech. Dva soukromé tryskáče, které odletěly v tentýž den z Istanbulu s 15 Saúdy na palubě, se vrátily do Rijádu přes Káhiru a Dubaj.

  Saúdové museli být silně znepokojeni kritickými komentáři Chášakdžího, které publikoval deník Washington Post, že vykonali tak bezohledný čin. Zdá se, že sloupky přinášely stále více kritičtějších náhledů na režim korunního prince MbS.

  Washington Post tento týden oznámil, že zdroje amerických zpravodajských služeb zachytily z telekomunikací, že Saúdové plánují unést Džamála Chášakdžího. To nepřímo znamená, že saúdskoarabská královská rodina je v podezření z úmyslné vraždy.

  Toto odhalení by také mohlo mimoděk poukazovat i na účast amerických zpravodajských služeb. Pokud zpravodajské služby věděly o podlém záměru vůči osobě Džamála Chášakdžího, proč ho agenti USA nevarovali před cestou na saúdskoarabský konzulát v Istanbulu? Určitě by mohl získat tytéž osobní dokumenty na saúdskoarabském velvyslanectví ve Washingtonu D.C., v zemi, kde žil, a kde byl více v bezpečí.

  Džamál Chášakdží zřejmě znal příliš mnoho temných tajemství o tajných dohodách mezi zpravodajskými službami USA a Saúdské Arábie, která se v prvé řadě týkala teroristických útoků z 11. září. A kvůli jeho větší výřečnosti coby kritického novináře v prominentním americkém sdělovacím prostředku zřejmě nastal čas ho umlčet. Saúdové jako zabijáci, americká CIA jako ti, kteří tomu napomohli…Did Saudis, CIA Fear Khashoggi 9/11 Bombshell? vyšel 14. října 2018 na ICH. Překlad v ceně 458 Kč Zvědavec.

  • Saúdové přiznali, že “chudák” novinář je pod drnem. Nakonec sáhli k verzi, kterou jim nadhodil hodný pan vyvolený Kushner. Tedy že to byl nějaký omyl při výslechu, kdy novinář napadl lidi, kteří ho vyslýchali. Proč se v tom Kushner tak angažuje? Protože potřebuje, aby Saúdi nahradili dodávky ropy, které by zmizely v důsledku útoku na Írán. Saúdi už pohrozili, že když se v tom bude někdo moc šťourat, pošlou cenu ropy na 200 USD/barel.
   Zdroj je v angličtině: https://www.moonofalabama.org/2018/10/deal-will-blame-khashoggi-death-on-botched-interrogation.html
   Nic se neděje jen tak pro nic za nic a když máme najít důvod popravy (pokud se stala), stačí se podívat, kdo z toho bude mít největší profit.

   – Turci – Hodný sultán Erdogan má obrovské problémy s ekonomikou Turecka. Takže miliardy ze SA by mu sakra bodly. Proto také hraje tuto hru pomalu, aby vytáhl ze Saúdů co nejvíc. Daří se to, v Saúdském tisku již Turecko není zlo, ale docela hodná země.

   – Američani – Získali obrovskou páku na Saúdy, aby konečně koupili jejich vojenský šrot, včetně THAAD, nad nímž Saúdi ohrnovali nos (po zkušenostech s Patrioty, jejich účinnost je přesně nula) a chtěli koupit S-400. Dále budou muset nadále vraždit v Jemenu, což je stojí dost velké peníze. Proto také nechali akci volný průběh a je klidně možné, že se na ní podíleli.

   Ještě bych se rád vyjádřil k samotnému článku, který tvrdí, že SA stála za 9/11. Tím pro mě celý článek ztrácí význam, protože i kdyby nakrásně provedli akci ti hoši ze SA, což už o sobě je nesmysl, protože je to banda blbců (např. fiasko v Jemenu, nebo tato zpackaná operace, pokud se skutečně stala), určitě SA neměla důvod to udělat. A jejich identifikace byla možná jen proto, že se našly jejich pasy v troskách, čemuž může věřit jen úplný idiot. Jediný stát, který měl důvod k rozpoutání pekla na středním východě měl Izrahell (Yinonův plán). Tancující Izrahellci. A Saúdi mají s Izrahellem dobré vztahy, dělají pro ně spoustu špinavé práce. Však je to jeden kmen, že? Washington post je pod kontrolou CIA, což autorovi článku také nějak uniklo.

   • To bude asi tou stáročnou degeneráciou na Blízkom východe pri uzatváraní manželstiev typu bratranec + sesternica.

    • Celosvetová mafia je to. Všetky tajné služby sú infiltrované takými degenerátmi. A potom pobabrú jednu operáciu za druhou. Už chápem, prečo Pjakin-hlasná trúba celosvetovej mafie psychošov plače, že nie sú kádre. Mafia zdegenerovala a preto potrebuje jedných psychošov nahradiť novými. Preto na mútnej vode tak usilovne študujú tučné knihy. Pjakin im nakukal, že majú šancu v tom zhnitom svete stať sa novodobou elitkou v najnižších poschodiach hierarchie moci. Netreba na to veľa. Stačí nemať morálku, zásady, byť ochotný zapredať aj vlastnú mater, zároveň neustále živiť obrovskú nenávisť ku všetkému národnému a kresťanskému zvlášť. Potrebné je pre kádre najspodnejšie šíriť strach zo zániku civilizácie, ak neprejde na islám. Takto v kocke to je!

     • Tak tak, i některé weby jim lezou do zadku, jako VK na Aeronetu:
      S Aeronetem mám obdobné zkušenosti. Pokud jsem psal do diskuze pouze příspěvky historických faktů, měl jsem velké pole působnosti. Až když jsem se začal ohrazovat proti vedení obrovské předvolební kampaně proti SPD, začaly moje příspěvky podléhat processingu a pouze některé byly zveřejněny, a to po cca 6-8 hodinách, kdy už úplně ztratily smysl. Některé mi nebyly uveřejněny vůbec. Zjistil jsem poté, že se z diskuzí začali ztrácet všichni zajímaví a slušní diskutéři a zůstávali pouze noví, neznámí nebo exhibicionující diskutéři. Ano, články si na Aeronetu přečtu, avšak beru je již s naprostou rezervou. Přestal jsem tomuto serveru důvěřovat.

      • Inak o tej vražde novinára celkom výstižný článok:
       https://www.eurasia24.cz/blogy-a-komentare/item/2875-vrazda-chasakdziho-skonci-v-propadlisti-dejin-jinak-by-bylo-zle
       ————
       Někteří se možná pohrouží do virtuálního pitvání Chášakdžího odřezaných orgánů nebo gaučového vyšetřování toho, kdo nechal novináře sprovodit ze světa: zda ho nechal zabít sám Mohamed bin Salmán, nebo naopak jeho oponenti za řad rozvětvené královské rodiny s cílem diskreditace MBS, jestli to někdo neudělal na předvolební objednávku amerických demokratů, jestli v tom nemá prsty turecká rozvědka nebo opět – jak jinak – všehoschopná Ruka Kremlu.

       Nimrat se v konspiracích o jednom „masakru motorovou pilou“ je přece emočně daleko výživnější, než upozornit, byť jediným sdílením na sociálních sítích, na zvěrstva páchaná Saúdskou Arábií s americkým krytím v nezajímavém Jemenu.

       Tak či onak, hlavní pozornost bude zas a znovu směřovat kamkoliv, jen ne k podstatě problému – k samotnému kapitalismu, který vždy nejenže motivoval k tomu nejbrutálnějšímu násilí počínaje uřezanými prsty a konče vyvoláním světových válek s desítkami milionů mrtvých, ale vždy se také vyznačoval lhaním. A s tím si v době „postfaktické“ nikdo moc hlavu neláme.

       „Čestnou výjimkou“ budiž prostořeký Donald Trump, který to v rozhovoru pro CNBC, ve snaze zbagatelizovat celý problém, řekl jasně – nechce blokovat prodej zbraní Saúdské Arábii za 110 miliard dolarů, protože: „Boeing, Lockheed, Raytheon a všichni tihle… Nechci ublížit pracovním místům. Nechci přijít o objednávku, jako je tato.“

 7. treba vypočuť, radosti a starosti Slovenského národa, prehľad:
  http://afinabul.blog.cz/1810/korene-40-autority-a-celebrity
  I keď ma fascinuje, že to začalo ledabolo cca rok 400/800 radánci, radaniti a iní xidi …

  • Boris Koróny, Emil Páleš, Milan Podlipný z Centra pre štúdium politického islámu a rad ďalších hostí prednášajú dnes a zajtra na Českej Konferencii v Kutnej Hore…

   Pozvánka na Českou Konferenci 2018 – A. Svoboda, S. Rudolfský, J. Kuchař, K. Kříž, 10.10.2018
   https://www.youtube.com/watch?v=MPc1HBjj6h8
   http://www.ceska-konference.cz/

 8. Z diskuze na Aktuálně:
  Muslimská společnost skupuje pozemky kolem Teplic, začíná výstavba větší vesnice, za pár generací z ní bude celkem významné město.

  Mimochodem – zrovna čtu, jak včera “někdo” opět zhanobil křesťanský hřbitov u kostela svatého Štěpána, který je součástí římskokatolického salesiánského kláštera Beit Jamal. Jenž se nachází hned vedle “osady” Beit Shemesh, obývané militantními židovskými ultraortodoxy.
  Tito militanté útočí nejen na křesťany, ale i na vlastní souvěrce v okolí “osady”.
  Izraelská policie pochopitelně nic nezjistila…
  Na místě, kde se dnes nachází “osada” zmíněných militantů, byl rozsáhlý byzantský klášter již kolem r. 500 n.l. Jeho pozůstatky byly objeveny koncem r. 2017 a archeologický výzkum stále probíhá.

  Pro mne je zajímavější, že Osman násilně deportuje uprchlíky z tureckého území do Idlíbu, aby tak islamistům pomohl vytvořit lidský štít proti případnému osvobození Idlíbu od Tureckem vyzbrojených a vydržovaných (se souhlasem a podporou USA) islamistů.
  A rovněž nelze odhlédnout od podpory týchž Izraelem, který dlouhodobě a často útočí na syrskou armádu a její spojence vč. ruských.

  • Je nevyhnutné zakázať predaj našej pôdy moslimským boháčom. Dopadneme tak, ako Nemci, či Francúzi a budeme utekať pred náplavami negrov a moslimov do Maďarska?
   https://stredoevropan.cz/2018/10/20/francouzi-prchaji-pred-dopady-masove-migrace-do-budapesti/

 9. Technológia myslenia: Film ešte je:
  http://afinabul.blog.cz/1810/architects-of-control-cz

  • https://www.dokoran.cz/ukazky/1118312644.pdf

  • Ale veď toto predsa nie je pravda podľa Pjakina. Pjakin v poslednom videu vysvetľuje, že ak nám dal HNR možnosti technogénnej spoločnosti, tak len na to jediné, aby sme sa ako civilizácia pomocou týchto prostriedkov posunuli na vyššiu úroveň. Čo je podľa Pjakina vyššia úroveň si viem predstaviť. Tak okato klamať a manipulovať vie len on. Hnus! Lebo, ak tieto technogénne prostriedky nevyužijeme na “vyššiu” úroveň, tak HNR technogénne prostriedky poskytne inej a nie ľudskej biogénnej časti, tak, ako vedľa splietali, poskytne to včelám alebo mravcom alebo delfínom. Čiže, ak nenaplníme a nevyužijeme v plnej miere tú skvelú technogénnu možnosť pre ľudstvo, ktorú nám dal HNR, ak odmietneme totálne otroctvo, ktoré podľa Pjakina od nás žiada HNR, tak zakapeme a prídu na rad napríklad mloci a tí prianie HNR spĺnia.

   • Preto som podal ten rýchli odkaz na pdf, nech je Pjakin kdokoľvek, extremisti riadia spoločnosť aka Machiaveli, abo Lao C, /i keď kto bol vlastne extrémista/. Momentálne prebieha preprogramovanie v cornpop seriáloch: Boh neexistuje, pretože umieram na rakovinu. Pritom existuje: “Vy ste z tohto sveta, ja nie som z tohto sveta, moje kráľovstvo je mimo tohto sveta.” cca, Našinec sa rehoce, ale cíti milosrdnosť a tak ateistu pohladká po hlávke a povie “Máš pravdu!” ale …

    • Pjakin a celá KSB je šlendriánstvo najhrubšieho zrna.
     Pjakin a spol. plní politickú objednávku globálnych parazitov na totálne zotročenie ľudstva. Je to neskutočný cynizmus manipulovať masy tak, ako to vyhovuje Satanovej Synagóge na zavedenie NWO.

     Oháňa sa morálkov a výchovou človeka a otroctvo vnucuje v mene “vyššieho dobra” vraj v prospech celku, celej civilizácie.
     Pritom nič nie je vzdialenejšie pravde. Pretože služobník diabla a hlasná trúba globálnych parazitov sa výlučne riadi spôsobom “účel svätí prostriedky”.

     Veď ten šlendrián tým výrokom o tom, že vraj HNR nám dal k dispozícii technogénne prostriedky vlastne povedal, že Boh si praje urobiť z ľudstva tlupu biorobotov. Ono sa to už v podstate deje, ale na plnú hubu to povedal Pjakin až teraz. Že toto si praje HNR!

     Pjakin predstavuje ciele a plány Satana a zaobaľuje tie žvásty do “evolúcie” ľudstva. To už len slepý nevidí, čo má Sekta Pjakinova na mysli, keď drísta o “evolúcii” ľudstva…Nejde totiž o žiaden duchovný vývoj, ako sa snažia klamať a manipulovať. Presný opak toho je pravdou. Ide o totálnu degeneráciu a pomocou toho o ľahšie ovládanie más…

     Všetky tie svinstvá od gender až po multy-kulty slúžia hlavne na to, aby sa odviedla pozornosť od Satana, aby mal voľné ruky na dokonanie diela skazy-zotročenia ľudstva. A Pjakin a spol. pomáhajú Satanovi napĺňať jeho vízie usporiadania a fungovania sveta v tej jeho “technogénnej spoločnosti”. To, čo stvárajú v Sekte Pjakinovej s Bohom nemá nič spoločné! Boha zamenili pojmom HNR, čo v preklade znamená Satan!

     Znovu, Sekta Pjakinova sa riadi heslom “účel svätí prostriedky” a preto majú dovolené a priam sa vyžaduje dopúšťať sa klamstiev, podvodov a skrytých manipulácii v mene “vyššieho dobra”. Všetky tie pochybné a skryté ciele chcú klamstvom o “vyššom dobre” dosiahnuť pre svojho Satana….

     • Platená sekta dodokobov proste oblbuje ľudí, napríklad tu :

      dalila 16.10.2018 o 17:33

      Neviem si predstaviť nejesť mäso. V puberte sa mi hnusilo tak som vyše roka nejedla a rok som sa liečila potom z chudokrvnosti.

      kolkobudešžiť 18.10.2018 o 21:27

      Milá Dalila, chyba bude niekde inde. Ja napr. nejem maso cca 25 rokov a tiež sa mi „hnusí“ a lekára nemám žiadneho.
      Keď som sa tak zle stravoval, stále som cítil únavu. Teraz možem robiť stále, teda myslím furt.
      A to som pred tými rokmi nepoznal védické učenie našich predkov a ani Bavišta Puránu písanú v Sanskrite, kde je jasne napísané, čo odpovedal Kálí-stelesnenie temného ducha na otázku vedúnov-mudrcov -“Ako chceš rozšíriť neprávosť na Zemi?“- odpoveď Kálího-“neprávosť na Zemi rozšírim prostredníctvom Evy a masojedením“… A to je písomnosť staršia o 2000 rokov ako Biblia… A samozrejme dnes sa už nikto nemože vyhovárať na nedostatok informácií. Je to otázka už len funkčnosti jeho samého mozgu, ktorý je ničený očkovaním, chémiou v potravinách, žiarením net sietí, chemtr…

      Mňa by zaujímalo, či tá entita fakt neklame a nejedla 25 rokov maso, teda ano vajíčka, syry a mliečne výrobky a ani ryby a až nie, tak by ma zaujmalo, v akom je skutočne zdravotnom stave…
      Osobne si myslím, že dotyčný otvorene klame.
      Vegán, napríklad nie je to samé ako vegetarián..

      Skutočný vegán, ktorá neklame a úplne neje nič živočíšne si do 10 rokov totálne odrovná zdravie…

      • Neviem, neviem. Mám jedného známeho, ktorý sa tak zbláznil…,že neje mäso cca 2 roky. Je biely ako vápenka, vpadnuté oči, upadá, rozviedol sa, vlastne mu z toho “zdravého” životného štýlu preplo…

       • Keď sa posledný-krát ohlásil k nám na pokec, priniesol nám ochutnávku cestovín /samozrejme bez mäsa/, ktoré sám navaril. Ja som mu totiž povedala, že nech neblbne, že nevyzerá najzdravšie…Preto sa ponúkol, že príde na kávu.
        Proste si potreboval vyliať srdce a silou mocou nás presvedčiť, aký je zdravý a fit, koľko má “odrazu” energie a ako sa mu “zlepšilo” zdravie atď. Po tej jeho “prednáške” sme sa s mužom zhodli, že pôsobil ako Jehovista…

        • Nakoniec to vyzerá, že aj proti-mlieková propaganda je zase len príprava na multikulti

         “Pitie mlieka je znakom bielych supremacistov”
         https://twitter.com/peta/status/1053073317786198022

         v skratke, že pitie mlieka je rasistické lebo biela rasa má gény na spracovanie laktózy

         • Čo by si tie protibelošské hnutia počali, keby nás nebolo. Nemali by do čoho pichnúť.

         • :-O krávy chovají ve velkém pastevci v Africe, dokonce kvůli nim likvidují lvy, hyeny, levhartyaby jim je nesežrlali.
          To zase vymyslel polovzdělaný bezmozek.

          • Svetová mapa laktózovej intolerancie

           https://pbs.twimg.com/media/DqDmq65WsAUtKWp.jpg

           • https://stredoevropan.cz/2018/10/22/piti-mleka-je-projev-rasismu-tvrdi-peta/
            Vytvářejí prostředí, ve kterém kritizují naprosto vše a vše se tak stává tabu a lidé se neodvažují projevit svůj skutečný názor, aby na ně tihle šílenci nezaútočili. Že je označování pití bílého mléka za rasismus absurdní? Jasně, že je! A o to přeci jde. A pokud to budou dostatečně často opakovat, uvidíte, že se za chvíli obyčejní lidé budou za pití mléka omlouvat, že nejsou rasisté.

   • Dajme tomu, že sú tu šediváci, dajme tomu, že ovplyvňujú našich politikov pre multikulty, otázka by mohla znieť, ako vyzerá elita šedivákov? Ak pracujú ako včelí uľ…mravce… Prečo včelia kráľovná nenávidí mravca, ktorí prijal Krista za osobného spasiteľa?

  • paradoxom mozgu je, ze cim viac vies (cim viac udajov mas ulozenych v mozgu), tym menej vnimas skutocnost.

   problem je hlavne v sposobe, akym sme nauceni (nuteni?) pouzivat mozog.
   cely zivot nas totiz presviedcaju, ze obrazy (symboly->slova->knihy->vedomosti) su totozne s realitou. v skutocnosti sa jedna len o projekciu (model) reality (3d geometria) cez naucene obrazy (cesty v neuronovej sieti). vysledkom je model skutocnosti v mozgu ako interaktivna mapa.

   prave preto je cielom uplne odrezat ludi od skutocnosti (3d sveta) cez pocitace, aby ludia nemali moznost porovnat predkladane informacie (2d obrazy) vytvorene planovacmi so skutocnym svetom.

   cele to ma riadit umela inteligencia, co je v podstate dokonaly psychopat, ktory pozna len ziadane ciele a naucene cesty. pre nich je to ten najefektivnejsi nastroj kontroly, pre nas najbestialnejsi byrokrat.

 10. Na autíčku vidno hviezdičku. či to je nekvalitné … https://www.youtube.com/watch?v=JoZcHpxOHsE
  Mám zas podozrenie, bo som to rendroval v HD
  http://afinabul.blog.cz/1509/israaid-izraelsti-humanitarni-pracovnici-pomahaji-uprchlikum

  • Na kvalitnom videu je hviezda

   “Schválne koho autá tomu zaisťujú logistiku

   https://www.youtube.com/watch?v=NKap4n_KGbQ (čas 0:30, znak na dverách)”

   https://pbs.twimg.com/media/Dp4N1OgVAAIYhzD.jpg:large

   a keby len na autách s “utečencami”

   “Ministerka zahraničných vecí Hondurasu Nelly Jerez”
   https://pbs.twimg.com/media/Dp7EEIhVAAANedr.jpg:large

   Keby tak naše TV ukazovali hviezdy pri importe parazitov do EU

   • Krásne to vidno a nie je tá hviezda maličká. Oni sa s tým netaja. To len Pjakin a spol. sektárov celú riadenú migráciu zvaľuje na neokonov. Hnus!
    Celé pôsobenie Pjakina je JEDINE drístať bláboly na odvrátenie pozornosti od psychopatov, ktorí to riadia. Nič viac!

 11. Dodívala jsem se na filmové zpracování o Ljudmile Pavličenkové https://www.armyweb.cz/clanek/tip-na-film-bitva-o-sevastopol-drsny-zivotopisny-valecny-film-o-ruske-odstrelovacce-ljudmile-pavlicenko
  Tady je toho víc https://art.ihned.cz/film-a-televize/c1-63807970-bitva-o-sevastopol

  Možná, že je tu celý film https://www.youtube.com/watch?v=yZu6h8Mt5f4

 12. ???Človeku sa rozum zastavuje, ako je toto možné…

  http://www.teraz.sk/zahranicie/india-vlak-vrazil-do-davu-ludi-hlasia/355665-clanok.html
  Naí Dillí 19. októbra (TASR) – Najmenej 50 ľudí prišlo v piatok o život po tom, ako do davu ľudí na severe Indie vrazil vlak. Uviedol to člen zákonodarného zboru indického štátu Pandžáb, ktorého citovala agentúra AP.

  Pratáp Singh Bádžvá povedal, že obete počas náboženských slávností sledovali neďaleko mesta Amritsar ohňostroj a zhromaždili sa na vlakovej koľaji.

  • V Indii to je normálny denný režim, jazdy bez pravidiel, ľuďmi ovešané vlaky, bez lístka, bez revízorov, bez policajtov. -Nezastavujeme, pouze přibrzďujeme… :)

   https://www.youtube.com/watch?v=JTsWndiDCzU
   https://www.youtube.com/watch?v=bfMfXuNRRkY

   Crazy Indian Traffic – no rules, just right
   https://www.youtube.com/watch?v=1vnA3GDvJIM
   Východňar by si tu vykričal hlasivky… :D

   • Už som sa stretla s podobnými videami.
    Najlepšia je tá tržnica priamo na koľajisku. Ide vlak a tí, čo nestihnú odpratať, môžu rovno variť lečo…
    Tam proste žiadne pravidlá zaviesť nemôžu, lebo by ich aj tak nepochopili…

 13. https://www.hlavnespravy.sk/vyzenie-dankovo-uznesenie-k-antisemitizmu-knazov-z-kostolov-zakaze-bibliu-sokujuca-stat-o-tom-kto-nemal-zabit-jezisa/1555646

  9.používanie symbolov alebo obrazov spájaných s klasickým antisemitizmom (napr. tvrdenia, že Židia zabili Ježiša alebo že robia rituálne popravy) na charakterizovanie Izraela alebo Izraelčanov,

  • Pozerám, Peter, že aj Tebe z toho bodu zabehlo a ani to nekomentuješ. Mne zabehlo ešte ráno…, keď som tú deviatku pozrela…

   • Pre “kapitána” je vzorom toto :

    https://youtu.be/2_zpJqvzy-s

    • Asi tak. Natrafila som na tento odkaz kdesi v diskusii, ale pri pohľade na tak odporný ksicht som ho radšej neotvorila…až teraz.
     Aspoň vidíš, aké antislovanské zrúdy podporujú Svedkovia Sekty Pjakinovej. Presne takých…ten, v tom videu, je reprezentatívna vzorka “neznámych autorov KSB a DVTR”….

     • Našťastie to bolo krátke…Ale občas treba vedieť a vidieť s kým máme do činenia…
      V slabej chvíli, keď sa práve nepretvarujú a neklamú, tak občas verejne povedia aj to, čo si skutočne myslia…
      Podobne, ako z Lin kedysi vyšlo, akí sú Slováci fašisti a TauRus už išiel zháńať tie “správne obrázky”.

      • Veď viem, s kým máme do činenia…Niekedy sa proste nechcem rozčuľovať nad kadejakým úbožiakom.

       Ale všimla som si, že udo-ludo má vďaka zatrhnutým diskusiám na leva nete absťák…To ho prinútilo písať svoje o NIČOM príspevky na mútnu vodu. Ten už je úplne v kely, veď z neho už normálna suvislá veta nevypadne. Absolútne od veci píše….odtrhnutý od reality, nesúvislé vety…čistý blázon…

    • Títo dvaja sa na kapitánov vzor náramne podobajú (jak fyzicky, tak hlavne mentálne)

     https://www.youtube.com/watch?v=5h73JShCmxo

     Varovanie! Video len pre silné žalúdky.

     • Video je z diskusie pod článkom na HS
      https://www.hlavnespravy.sk/vsetkych-vas-nenavidim-lebo-neposluchate-pana-zo-zapadu-pise-komentator-dennika-sme-peter-schutz/1555412
      Schutz je jednoducho psychopat. Chorobne nenávidiaci.
      Videl som ho na živo asi 3x a fakt vyzerá ako socka.
      Typické je pre túto kreatúru vyvaľovanie očí, krúti očami dookola (nie vždy, ale iba keď je pod vplyvom niečoho, na čom je závislý).

      • To je dobré. Už vieme prečo Pjakin vyvaľuje oči, gúľa očami….toto bude ICH spoločný znak napriek rozličnému fetu.
       Pjakinove ovce fičia na altajských hubách, napríklad…

  • https://www.hlavnespravy.sk/trestne-oznamenie-mariana-kotlebu-andreja-danka-uz-rukach-policie/1555782
   ĽSNS trestným oznámením reagovala na Dankove vyhlásenia, že predstaviteľom ĽSNS vyhlasuje vojnu a návrhom zákona chce docieliť rozpustenie strany.

  • Len tak narýchlo, čo som našiel, prečítam neskôr:
   PhDr. Hellmut Schramm – Židovská rituální vražda. Historická studie

   “Až dosud nám scházelo podrobné vylíčení rituální vraždy přímo z historických pramenů. Nyní je máme před sebou jakožto výsledek pečlivé a důkladné práce dr. Hellmuta Schramma na základě historických zpráv a spisů soudních procesů. Není příliš mnoho těch, kdo v oblasti židovské otázky pracují vědecky do hloubky a současně zcela nekompromisně. Ve skutečnosti je jich méně, než se obvykle má za to. Často má pro ni někdo správný instinkt, jiný správnou vědeckou metodu, ale jen zřídka se najde obojí dohromady. Proto je třeba uvítat, že v předkládané knize dostáváme do rukou tak potřebnou pomůcku k poznání skutečné tváře židovstva. ”

   http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zidovska_ritualni_vrazda-H.Schramm.pdf

   https://docplayer.cz/4336548-Zidovska-ritualni-vrazda.html

 14. Dal im dcéru, ambasádu v Jeruzaleme, 38 miliárd USD ročnú “humanitárnu” pomoc pre Izr4el a oni aj tak že:

  “Xidia zavrhujú Trumpa, budú voliť demokratov”
  https://www.washingtonexaminer.com/washington-secrets/poll-jews-reject-trump-74-26-despite-outreach-will-vote-for-dems

 15. Kdo potřebuje pikap https://cz.sputniknews.com/svet/201810188279355-uaz-rusko-automobil/
  A vidím, že je tam nová zpráva z Německa https://cz.sputniknews.com/svet/201810198285672-nemecko-nuz-utok/

  • Podobných staronových správ nie len z Nemecka bude pribúdať…

   • Už jsem si zvykla, vůbec mě to nepřekvapuje.
    Překvapila mě zpráva o “sebevraždě” jednoho ze strůjců Kuciakovy vraždy. Přitom byl jen řidič…http://www.bulvar.cz/muz-z-policejniho-portretu-v-kauze-kuciak-spachal-sebevrazdu

    • Týmto činom len ukázali, že: “Buď budete spolupracovať na našej verzii vraždy Kuciaka a snúbenice, alebo dopadnete ako on…”

     • https://www.hlavnespravy.sk/bola-naozaj-samovrazda-alebo-uz-niekto-upratuje-matka-ronalda-riga-muza-z-identikytu-pochybuje-prave-si-vybielil-dom-tesil-sa-z-novej-prace/1555798
      Jeho matka Martina 17. októbra v stredu natrafila na obeseného syna na pôjde v usadlosti Malý ostrov.

      Matka sa zhovárala so synom iba deň predtým. Jej syn vtedy sršal optimizmom a dobrou náladou. Vymaľoval dom v usadlosti a tešil sa z novej prace. Preto je nepochopiteľné, že si odrazu sám siahol na život.

 16. Likvidácia pamätníku vďačnosti vojakom červenej armády vo Varšave

  https://twitter.com/PolandDaily/status/1053147919036174336

  V Poľsku, že prijali dekomunizačné zákony zakazujúce propagáciu komunizmu prostredníctvom monumentov, názvov ulíc a budov

  • Svine sa veľmi ponáhľajú. V dobe, keď ešte stále žijú pamätníci, tak to ich čas veľmi tlačí…Inak by to nerobili…

   • Polsko špatně dopadne. K nám jezdí do práce lidi 80 km, v Polsku nemají práci. Vypadá to, že je Polsko opět určeno s Ukrajinou k likvidaci.
    Nová ruská zbraň je může vymazat rychlez map. https://cz.sputniknews.com/svet/201810188281010-Rusko-zbran-Avangard-provoz-Putin/

 17. Karavana 4000 “utečencov” z Hondurasu smeruje do USA a hrdo si nesú vlajku krajiny tak strašnej, že z nej musia odísť preč lebo sa v nej nedá vôbec žiť

  https://twitter.com/westland_will/status/1053174033141817344

  Schválne koho autá tomu zaisťujú logistiku

  https://www.youtube.com/watch?v=NKap4n_KGbQ (čas 0:30, znak na dverách)

  A kto by si bol pomyslel, že za účasť v karavane niekto vypláca prachy na ruku

  https://twitter.com/RepMattGaetz/status/1052629557826736129

 18. Soupis i šíleností made in Evropa https://www.stalose.com/

 19. http://www.teraz.sk/slovensko/muz-z-policajneho-identikitu-mal-spac/355505-clanok.html

 20. Že by tam bol nejaký spojovací článok? Čo by mohlo niekde spôsobovať nízku kriminalitu a vysokú kvalitu života a inde nie?

  “V čom je najlepší a najhorší každý americký štát.”

  Kalifornia:
  Najlepšie: Diverzita. Najviac multikultúrny štát USA.
  Najhoršie: Najnižšia kvalita života. Bez zmyslu pre komunitu, vysoké znečistenie. Viac ľudí odchádza a sťahuje sa preč, než koľko sa sťahuje do Kalifornie.
  https://pbs.twimg.com/media/Dpyo_xWV4AAfjw0.jpg:large

  Maine:
  Najlepšie: Najnižšia miera násilnej kriminality.
  Najhoršie: Najmenej diverzifikovaný štát. Až 94,4 % obyvateľov je bielych.
  https://pbs.twimg.com/media/DpypAGwVAAAU9aO.jpg:large

  • Kdežeby na vine mohla byť nezlučiteľnosť kultúr…V tej Kalifornii je to preto také zlé, lebo tam ešte nedorazil Hox,Jox,Lux a Orákulum s tučnými knihami. Len čo tam dorazia zmenia peklo na raj na zemi…

   • Už od 7 storočia sa čaká, kedy sa islam zmení na ten “koránický” a stále nič. Starci, ako Zaznobin sú už pod drnom a nevyhovali ani jedného “koránického” moslima…
    Čím to asi bude ?

    • No tým, že zákerné sprosté hlavy “neznámych xidovských autorov” si povedali, že islám je reformovateľný….preto sa ho všemožne snažia rehabilitovať.

     • Xidia dobre vedia, že islam je nereformovateľný, veď ho aj napísal židovský rabín v Mekke, aby taký bol. Ale do hláv kresťanov a bielych ľudí sa snažia natlačiť túto utópiu, manipuláciu, vírus, ako trójskeho koňa do myslenia ĺudí, aby otvorili bránu islamu do svojich krajín a národov.
      A to xidia potrebujú. Na zničenie našej spoločnosti potrebujú islam a islamských negrov.
      A dodokobi vedľa na tom “usilovne” pracujú za pár šekelov.

      Tak, ako Pjakina postihlo nešťastie a varovanie, Zaznobin rakovina- mŕtvy, rovnako dostanú od Boha vážne varovanie aj zaplatení dodokobovia vedľa, pretože sa podielajú na genocíde našich národov.

      • No podľa toho, čo sa u hlavných zapredancov dočítam vedľa z ich súkromia, tak je zjavné, že facky od života dostávajú denno-denne. Nie sú schopní si ani len rodinu založiť. Buď teplí, alebo agresívni a neprispôsobiví hotentóti, ako Maďar Orákulum, alebo vymletý ciciak. O podobných, čo majú, alebo mali problém so zákonom ani nehovoriac. Majú všetky predpoklady a charakterove vlastnosti bez morálky a bez svedomia….tak prepotrebné na to….stať sa zločineckou prašivou elitou v nových islamistických podmienkach….

    • Změnil bílé lidi v tohle zákeřné stvořeníhttps://cms.parlamentnilisty.cz/image.ashx?w=632&h=307&f=Clipboard01_636464168003305745.jpg&id=127459

  • Maine, tam žili Čechoameričané, kteří jsou teď vedle v dědině. Je to úplně na severovýchodě USA, zima 6 měsíců, sněhu asi 2 m a silné mrazy. Žije tam nejvíce přistěhovalců z východu Evropy.
   Pak se postupně stěhovali níže až do Severní Karolíny.

  • Kde žije vačšinovo biela populácia, tam prichádza civilizácia a rešpektovanie zákonov. Kde prichádzajú džúsy, negri, farební a hlavne moslimovia, tam prichádza zlo, kriminalita a rozvrat spoločnosti.
   A keď si táto chamraď rozvráti svoju spoločnosť, tak sa okamžite, ako paraziti trepú za bielymi, aby na nich mohli znova parazitovať.

 21. 35 % (128) dní z roka je vyhradených na oslavu sodomie a degenerácie

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LGBT_awareness_days

  a samozrejme skupina ktorá to celé organizuje si do zoznamu LGBT sviatkov nemohla nepretlačiť aj pripomínanie holokauzy

 22. Tu máte “koránický” islam Satanovej Sekty Pjakinovej v praxi!
  https://www.hlavnespravy.sk/ohavny-cin-krestanku-pakistane-zhodili-zo-strechy-pretoze-nechcela-konvertovat-islam/1554958

 23. Utopista. Myslí si, že keď im dá k dispozícii nové domy, že čo???
  https://stredoevropan.cz/2018/10/18/danove-zdemoluji-imigrantskou-ctvrt-a-jeji-obyvatele-presidli-jinam/

 24. “Pokud je potřeba zorganizovat provokaci,” Pravil J.V.Stalin “jsou němečtí generálové schopni nechat bombardovat i svoje města…”

  Na Ukrajině probíhá intenzivní příprava pro vyvolání konfliktu, který bude uměle vyprovokován a obviněno bude Rusko. Všechno se schyluje k jaru příštího roku, jak už jsem několikrát upozorňoval, že na Ukrajině se chystá provokace, jejímž cílem bude definitivní vyvolání války s Ruskem. Všimněte si, kde se nachází Rusko, v jaké je situaci. Na území Ukrajiny se prohání 8 armád členských zemí NATO, už to nejsou jenom Američané. Na Ukrajině NATO pořádá vojenské manévry spolu s ukrajinskou armádou a američtí piloti se zjevují v kokpitech ruských stíhaček ve vlastnictví Ukrajiny
  http://afinabul.blog.cz/1810/rusko-falseflag-provokacie

  • Akorát s tím neumí lítat, jedno sučko spadlo v USA, druhé na Ukrajině.
   Pokud se pozabíjejí sami, nebude muset Rusko nic řešit. Ukrajincům evidentně nevěří?

 25. V neziskovkách “Európskych hodnôt” je to samá láska a tolerancia

  Ingrid ‘Tajná policie globohomo řádu’ Romancová

  “Jestli vás někdo šikanuje kvuli uprchlíkum a islámu, určite se obraťte na mě. Dokážu ty lidi vypátrat a zasadit jim zpětný úder…”
  https://twitter.com/JiriParkes/status/1050041567044616193

  “mezi followery mam osoby, ktere napriklad zprostredkovavaji schuzky Trumpovych poradcu s ruskymi agenty, a na moje FB prispevky uz rusti Specnaz podavali zacatkem roku trestni oznameni”

  https://pbs.twimg.com/media/DpJ0iAiWwAAWbFG.jpg:large

 26. Keď negramotných agresívnych nemakačenkov nechceme dverami, tak to pôjde oknom…

  „Chybí nám společná definice solidarity. Navrhnul jsem Maďarům, Čechů, Polákům a dalším, aby přijali alespoň děti bez doprovodu, bez rodičů, bez rodiny. Považuji za skandální, že to někdo odmítá, když Evropa skýtá na jejich ochranu prostor,“ řekl Juncker.

  https://twitter.com/iROZHLAScz/status/1051554588766195712

  • https://stredoevropan.cz/2018/10/18/holandska-stavebni-firma-dala-praci-9-syrskym-uprchlikum-po-tydnu-uz-se-nikdo-z-nich-v-praci-neukazal/

 27. https://www.hlavnespravy.sk/otec-marian-kuffa-podstupil-operaciu/1555012
  Otec Marián Kuffa podstúpil včera v popoludňajších hodinách operáciu chrbtice.
  Operácia trvala vyše hodiny a zákrok prebehol bez komplikácií.

 28. Tak už Kotleba nie je Putinov agent, už je podľa poslanca Marčeka podporovaný USA a Sorošom.
  ————————–
  Dnes to v parlamente funguje v každej strane tak, že moc a jej výkon sa uplatňujú nasledovne: Oligarchovia dajú strane peniaze a vyberú nejakého lídra. Každý jeden líder politickej strany niekomu patrí. Fico Brhelovi, Širokému a J&T, Danko Slavii Capital, Bugár Világimu, Sulík s celou svojou SaS a neziskovými spoločnosťami Sorosovi – človeku, ktorý rozbíja Európu, ale hlavne slovanskú súdržnosť s podporou USA, Matovič – aj keď tomuto tvrdeniu nikto neuverí – Mečiarovi ako odložené eso skryté v rukáve, Beblavý Pente, Kotleba má finančných a politických podporovateľov z USA, ktorých cieľom je rovnako ako u Sorosa ekonomické oslabenie EÚ. Ja som nemal, nemám a nebudem mať chlebodarcu, a mám veľké šťastie, že nemusím bohatnúť na milodaroch. Boris patrí Lipšicovi, a ten po „štúdiu“ a poučeniach v USA, podobne ako Palko, destabilizoval vzťahy a náladu v policajnom zbore.

  • https://zemavek.sk/poslanec-marcek-fico-patri-jt-sulik-sorosovi-kotleba-sponzorom-z-usa/

   • Najprv si urobil PR kampaň návštevou Krymu a reportážou – a keď ho začali “citovať” – vypustí takéto :) Kto z USA podporuje Kotlebu? Všetkým priradil bábkovodiča menovite – len Kotleba – sily z USA – toho diabla :D

 29. Proste také kravy existujú…!
  http://svobodnenoviny.eu/levicova-politicka-tvrdi-ze-stari-belosi-ohrozuji-budoucnost-a-mohou-znicit-evropu/

 30. https://www.eurabia.cz/Articles/32607-trapas-macrona-podle-prezidenta-je-tento-african-budoucnosti-francie-ale-najednou-jej-zatkli-za-drogove-delikty.aspx
  Mladík vpravo, s nímž se prezident Macron fotil během návštěvy francouzského ostrova Saint Martin a jehož gesto pak obhajoval jako nevinný žert, byl teď zatčený za držení drog. Při zatčení se bránil a napadl policistu.

 31. Jean-Dominique Bunel, 66letý Francouz, jehož vychovaly dvě lesby, vysvětluje, že jeho utrpení nespočívalo v tom, že homosexualita byla společenským tabu, ale v tom, že rodiče byli jednoho pohlaví. Právě osobní zkušenost ho přiměla postavit se proti zákonu o manželstvích a adopcích pro páry stejného pohlaví: „Tento zákon ve jménu boje proti nerovnosti a diskriminaci bere dítěti jeho posvátné právo – to, aby ho vychovávali máma a táta.“
  https://stridavka.cz/udelali-si-z-nas-socialni-experiment-dramata-a-nocni-mury-deti-z-duhovych-rodin/

 32. Europoslanci nemajú nič lepšie na robotu, než sa srať do volieb v Brazílii lebo “Brazílska demokracia je v ohrození”

  https://pbs.twimg.com/media/Dpt4a5ZUcAIG6-F.jpg:large

  • …musia imitovať a vykazovať “činnosť”…

   Aj pellegríni je v Bruseli na akomsi summite.
   A iní dvaja debili, kiska+lajčák, sa nám snažia vnútiť predstavu, že babylonská veža funguje…
   https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488393-crta-sa-novy-post-pre-lajcaka/

 33. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488331-pri-vybuchu-plynu-v-budove-vysokej-skoly-na-kryme-zahynulo-desat-ludi/

  • Z diskusie na Sputniku:

   Už hlásí hlavního podezřelého. Místní občan Bladislav R. Ročním 2000. I fotem z místa činu s puškou v ruce. Po střelbě se převlékl a zmizel. V jídelně hřebíková bomba a sám střílel lidi v patře. Obětmi jsou studenti. A právě upřesněno: 22letý student 4. ročníku. Spáchal po činu sebevraždu.

 34. Deset lidí zemřelo a dalších 40 bylo zraněno při výbuchu výbušného zařízení v průmyslové střední škole v Kerči, informují o tom bezpečnostní složky poloostrova. https://cz.sputniknews.com/svet/201810178272128-krym-plyn-vybuch-smrt/
  Jak uvádí svědci na videu, které bylo zveřejněno na sociální síti VKontaktě, k výbuchu došlo v jídelně. Na místě události zasahují lékaři a specialisté ruského ministerstva pro mimořádné události.

  „Budovu opustili všichni specialisté záchranných složek, na místě výbuchu pracují zástupci FSB,” uvedl zdroj.

 35. Prodej aut v EU v září klesl o 23,5 procenta.
  Největší automobilkou v EU byla v září skupina PSA s podílem na trhu 18,2 procenta. Její prodej se snížil o 7,7 procent na téměř 199 tisíc vozů.

  PSA sesadila z pozice jedničky skupinu Volkswagen, jejíž prodej se propadl o 48 procent na méně než 172 tisíc vozů, zatímco podíl na trhu jí klesl na 15,8 procenta.

  Prodej mladoboleslavské Škoda Auto se snížil o 28,1 procenta. Prudký pokles zaznamenaly v září také Renault a jeho partner Nissan, stejně jako Fiat Chrysler.

  Nejsilnější byl pokles v Německu https://www.novinky.cz/ekonomika/486362-prodej-aut-v-eu-v-zari-klesl-o-23-5-procenta-stoji-za-tim-nove-emisni-testy.html

  Pokud jde o prodeje v jednotlivých státech EU, většina zemí v září zaznamenala dvouciferný procentní pokles. Prodej v Německu se snížil o 30,5 procenta, ve Francii o 12,5 procenta a v Itálii o více než 25 procent.

  Audi za manipulace s emisemi zaplatí 20 miliard. Zatřese to s celým koncernem VW
  https://www.novinky.cz/ekonomika/486307-audi-za-manipulace-s-emisemi-zaplati-20-miliard-zatrese-to-s-celym-koncernem-vw.html
  Německá automobilka Audi z koncernu Volkswagen zaplatí za manipulace s emisními testy u dieselových vozů 800 miliónů eur (20,64 miliardy korun). Informoval o tom server listu Frankfurter Allgemeine Zeitung. Soudní řízení vedené druhým mnichovským státním zastupitelstvím tak končí poté, co automobilka v úterý oznámila, že pokutu přijala.

 36. Obchodní válka pokračuje:
  Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa vyvíjela nátlak na Irák, aby neuzavřel velký kontrakt na dodávky elektřiny s německou společností Siemensem, nýbrž s americkou firmou General Electric (GE). V úterý to uvedl list Financial Times. https://www.novinky.cz/ekonomika/486374-trump-vyfoukl-nemeckemu-siemensu-zakazku-v-iraku-za-stovky-miliard.html

  A Německo nemůže nic, protože je stále okupováno USA.

 37. Kam zaradiť jedného z predstaviteľov Národnej Koalície pána Sokola?
  http://ilcham.sk/o-nas/historia-komory/17/

 38. http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7727-vas-zivotni-styl-uz-nalajnovali-jini.htm

  …… je to tak

 39. Izraelští vojáci se pokusí zničit protiletadlové raketové systémy S-300, které Rusko dodalo Sýrii. Na fóru Fort Ross Dialogue v San Franciscu to oznámil bývalý vojenský atašé USA v Rusku a generál Peter Zwack.

  Zwack se domnívá, že pokud nebudou systémy S-300 kontrolovány Ruskem, vzniknou nakonec situace, kdy tyto systémy izraelští vojáci zničí, jelikož je to pro ně životně důležité.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201810168269307-syrie-s300-nebezpeci-rusko/
  Pro bývalého atašé však bylo velmi těžké odpovědět na otázku, jaké následky může mít dodání S-300 do Sýrie pro rusko-izraelské vztahy.

  „Nevím, opravdu nevím. Protože Izraelci, podle mých zkušeností, řeknou Rusům nejspíše tohle: „Dobře. Teď jsou to syrské S-300. Tak odejděte. A když s jejich pomocí zničí naše letadla, budeme je muset vyřadit z provozu,” domnívá se Zwack.
  Oni si nedají pokoj, jsou to idioti.

  • Hugo Sperrle
   Spousta planých keců USA a džusů je dojemná, nejdříve se vytahovali jak zabrání nebo uškodí již při dodávce, nakonec to dopadlo jak muselo, že jsou S-300 v Syrii zjistili až při vykládání v Syrii. ted vyhrožují, že je zničí. OK tak at to zkusí. S-300 budou mit vlastní PVO krátkého dosahu složenou z Panciru v prvním předpolí a Buků v širším perimetru. Čím to mudou xidáčci překonávat a ničit ?
   Nasazením letectva? Proboha i proti S-200 se xidé báli dostat se do jejich bezprostřední blízkosti a využívali utoky klouzavými GBU-39 z velké dálky a výšky, to proti S-300 nejde, protože jim sejmou nosiče před dosažením shozové výšky plus obecně dodané prostředky elektronického boje těmto zbraním znemožnují přesnou navigaci a cele velikosti nákladák se tak nedají trefit. Letecký utok z blízka OK zkuste to uvidíme kolik letadel sundají syřané a zda zvládnou rusové doplnovat rychleji než xidi schánět letadla.
   Raketový utok, ha ha xidi mají tak rakety Delilah a to je spíš tragedie než raketa , snad kdyby jich odpálili mraky něco trefí, ale na to nemají kapacity.
   Bájné F-35, to už vůbec považuji jen za vlhký sen, USA neriskne, že by jí trefili a F35 dopadl jako F117A, kde jediná Srbská raketa zlikvidovala všechny F117A a USA už neprodalo ani kus. :-O
   Kdo by si koupí udajně neviditelnou F-35, kterou při prvním střetu s PVO sestřelili….

 40. Tak Turci našli důkazy o zavraždění toho saudského novináře. Aspoň to tvrdí Sputnik…https://cz.sputniknews.com/svet/201810168267611-turecko-saudska-arabie-dukaz-vrazda-chasakdzi/
  Diskuze: spíš jde o to, že ministr zahraničí SA je Adel al-Jubeir, to byl poradce a přítel krále Abd Alláha bin Abd al-Azíze a ten jeěště snese současného krále Salmána bin Abd al-Azíze, který, ale fakticky nevládne a zrovna nemusí jeho syna Mohameda bin Salmána, který nejspíš nechal tu krysu sejmout a tak prostě ministři s princi SA využili příležitosti, jmenovali SA tureckou komisi, která to vyšetřuje a umožnila přístup na konzulát, když se to vyhrotí tak by to teoreticky mohlo odrovant Mohameda, ne že by mu něco hrozilo, ale mohl by přijít o korunní princovství, pokud to nevyjde o nic nejde, dělali to v zájmu království a nelze nic namítat. V rodině Saudu si jdou dost pokrku a nejraději by se navzájem pozabíjeli… Mělo by se jim to umožnit…
  USA vyváží zbraně do Saudské arábie, Saudská arábie je spojencem Izreale. Společně likvidují jakoukoli konkurenci na blízkém východě. A nezapomente, že kamkoli přijdou ničí nejen žijící lidi (nyní Jemen), ale likvidují i památky na minulost (viz. zničení archeo nalezišt v Iráku a dalších zemích)

  • Martin Rubáš 17. október 2018 o 8:25

   Saúdové jsou zlo. Jsou největším podporovatelem terorismu. Proti ní be se mělo zasáhnout. Saúdové jsou centrem zla a teroru. Ale mají hodně peněz, tak se s ní naše elity přátelí.

   http://www.epshark.cz/clanek/103/saudska-arabie-vazeny-spojenec-nebo-nepritel

 41. Najnovšia módna kolekcia od Gucci pre “pánov”…
  https://www.expres.cz/foto.aspx?r=dx-viral&c=A181015_121830_dx-viral_stes&foto=STE76afa6_96952457043644_6872827330146861056_n.jpg

 42. https://www.hlavnespravy.sk/francuzsky-prezident-emmanuel-macron-pricestuje-navstevu-slovenska/1553018
  Francúzsky prezident Emmanuel Macron pricestuje na budúci týždeň, v piatok 26. októbra na pracovnú návštevu Slovenska. Pre TASR to potvrdila Kancelária prezidenta SR. Francúzskeho prezidenta prijme prezident SR Andrej Kiska v Prezidentskom paláci v Bratislave. Stretnúť by sa mal aj s premiérom Petrom Pellegrinim (Smer-SD).

  • Martin Rubáš 17. október 2018 o 8:31

   Tento mamlas? Macron je tragický prezident. Nic nevyřešil a situace v jeho zemi se jenom zhoršuje. A navíc ty jeho skandály…
   http://www.epshark.cz/clanek/946/francie-vzestup-a-pad-emmanuela-macrona

 43. No, super.☺☺☺ Pošahaní projektanti a konceptuáli.

  Študent KSB 16.10.2018 o 15:54

  Mám otázku ohľadom Pjakina a jeho vyjadrení o prenose intelektu na iný biologický druh

  Konkrétne:Otázkou ovšem zůstává, zda to bude lidská civilizace, nebo Nejvyšší předá intelektuální funkci rozvoje ekosystému na planetě Zemi nějakému jinému biologickému druhu. To už je otázka.

  Čo tým myslel alebo o akú zákonitosť ide?

  Dopredu ďakujem za odpoveď.
  Odpověď

  Putinovec 16.10.2018 o 17:36

  To je jednoduché.Pokud se vývoj projektu člověk ukáže jako nemožný,tak dojde k vystřídání jiným druhem.Včely,mravenci,delfíni atd.
  Odpověď

  • Bacha! Mloci! Útočej!

   • Ja Ti poviem, ako to je. Štúdium KSB, s prvkami čiernej kabalistickej mágie, im otvára tak akurát kanály na posadnutie kadejakými entitami, ktoré riadi Diabol/Satan a potom to tak vyzerá…
    Len nedávno tam tvrdili, že štúdium KSB otvára kanály pre intuíciu. Čím viac čítaš, tým väčšia intuícia. A pritom je to tak, že čím viac čítaš, tým viac do seba púšťaš Satana… Veď máme tu ich vývoj k “človečenstvu” pekne zdokumentovaný.

    • A potom aj takí milovníci a obdivovatelia Pjakina, ako je Maroš, sa správajú ako posadnutí Diablom. To je až neuveriteľné, ako pôsobí slepá viera v guru Pjakina. Tak, že sa z nich stávajú entity, ktoré s človečenstvom už nemajú nič spoločné.

    • Trafila si klinec puckou (ako tým veľkým kladivom, nie tou druhou..) pekne po hlavičke!

     • Áno, dík. A tí, ktorí tie bludy do seba napriek tomu nasávajú sú tí, ktorým niekto tou puckou trafil po hlave. Inak by chápali, o čo tým kreténom ide…

   • Nacisti taky něco věděli.
    Ale teprve docela nedávno se podařilo dát dohromady zajímavý a docela záhadný fakt: německá vojska prováděla velký průzkum v Karélii, přičemž v něm byly zapojeny i elitní jednotky Ahnenerbe. Co hledala fašistická jednotka Ahnenerbe v Karélii?
    Hitler byl vždy nakloněn studiu mystiky a okultních teorií, a proto se rozhodl jít cestou nejmenšího odporu. Studoval mýty a legendy národů, které se týkaly tajných artefaktů, z nichž nepochybně většina měla zcela reálný základ.
    Pro vyhledávání v tak rozsáhlém měřítku byla vytvořena elitní vojska speciálního nasazení. Byly jimi vykrádány knihovny a muzea v Polsku, Francii, SSSR, zabavovány starověké rukopisy a odváženo to nejcennější. Hitler byl přesvědčen, že tajné dokumenty obsahují přesnou informaci o tom, kde jsou ukryty artefakty a jakým způsobem je s nimi možné pracovat.
    V lese u Kestengi (Кестеньга, pozn. překl.) vědci našli medailon jednoho z důstojníků elitní nacistické skupiny Mrtvá hlava. Vojáci této divize byli často využíváni při nejdůležitějších operacích. Účastnili se bitvy o Stalingrad i bitvy v Kurském oblouku. Ale jak je známo, v Karélii žádné dlouhé a zuřivé boje neprobíhaly a ani se zde neprováděly žádné zvláště důležité operace. Tak proč se důstojník elitní jednotky ocitl tady?

    Přijít věci na kloub se snažil i pátrací oddíl Za vlast, vedený Viktorem Komkovem. Výzkumníkům se podařilo najít něco zvláštního: u Eletyozera (název jezera, Елетьозеро, pozn. překl.), které nemělo žádný vojenský význam, byly nalezeny dvě mohutné obranné linie. První byla pod kontrolou norského dobrovolného lyžařského praporu SS Nord, druhá pak spadala pod Horské myslivce divize SS.
    (Norové tedy zůstali nacisty, je známé, že i v 50 letech sterilizovali lidi, kteří jim připadali méněcenní. Norsko v tomto vývoji nestálo pozadu a jedna z prvních skandinávských laboratoří pro eugeniku a rasovou biologii (tzv. Winderen Laboratory) vznikla právě v Oslu.

    Zdroj: https://danahamplova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=444975 Ve Švédsku se nucené sterilizace provozovaly až do roku 1975.
    )
    Tady u Eletyozera bylo nalezeno i malé městečko, jehož stavby byly zpevněny výdřevami. Podle vědeckých propočtů bylo postaveno nejspíš pro potřeby výzkumu, než pro potřeby obrany. Pozoruhodné je to, že v jednom z okopů byl nalezen kord, který měli právo nosit jenom vyšší vojenské šarže. Takováto zbraň se používala při provádění speciálních magických rituálů. V těsné blízkosti byly nalezeny i tři jeskyně, do kterých se nicméně nepodařilo proniknout, protože se všechny zřítily díky pečlivě provedeným výbuchům.
    Dlouho před tím bylo mnoho objektů probádáno výzkumníky ze speciálního oddílu VČK-OGPU (VČK – Všeruská mimořádná komise pro boj s kontrarevolucí a sabotáží při Radě lidových komisařů RSFSR,zvaná Čeka; OGPU – Spojené státní politické zřízení, pozn. překl.), který vedl Gleb Bokij a poté skupinou vědců pod vedením vedoucího laboratoře neuroenergetiky Alexandra Barčenko. Expedice přinesla neskutečné výsledky – byla nalezena Severní Šambala!
    Teprve nedávno výzkumník Kolského poloostrova a Karélie Vladislav Trošin učinil překvapivý objev. Našel tajné materiály, které nepochybně svědčí o tom, že Němci využívali speciální místa síly pro vytvoření tzv. „zbraně sejd“.

    Původní obyvatelé Karélie, Sámové, vypráví, že sejdy jsou buď přirozené, nebo rukou člověka vytvořené stavby, které se skládají z velkého kamene, postaveného na několika menších. V sejdě, jak říkají, žije Sámy uctívaný duch. „Za pomoci speciálních rituálů ho lze přinutit plnit z pohledu současné vědy zcela neskutečné úkoly“, říká Vladislav Trošin.

    Pjakin neřekl nic jiného, než že se k určitým mechanismům dostali ti jistí z Egypta a teď se snaží už 3000 let ovládat svět. Bohudík jsou i při své agresivitě hloupí a nejsou schopni všechny skrz peněz dostat.
    Článek je ze Suenně, bohužel vždy sklouzne k mystice a ezotorice https://www.suenee.cz/co-hledala-fasisticka-jednotka-ahnenerbe-v-karelii/

    • V súvislosti s Nórskom šlo o to, že tam je v populácií vysoké % Nórov, ktorí mali potomkov z blízkeho príbuzenstva, čím sa poškodil ich genofond. Preto kradli deti, hlavne mali záujem na bielych deťoch a Slovanoch, aby si novou krvou zlepšili genofond. V súvislosti však so súčasnými aktivitami Barnevernet sa už nedá hovoriť o ničom inom, ako o zámernej degenerácií a likvidácií nórskeho národa, pretože kradnutie bielych detí, obchodovanie s nimi a dávanie ich do rodín homosexuálov a pedofilov, čo táto “sociálka” bežne robí znamená len to že sú za ňou džúsi, ktorí cielene chcú zlikvidovať nórský národ, pretože je biely a nordický.
     S tým súvisí, samozrejme, aj imigrácia geneticky defektných islamských náplav- negrov, ktorí majú ich snahu dokonať, nielen tam, ale aj vo Švédsku a ďalších nordických severských krajinách…

     • Za socíku děti Slovanů moc nekradli, neměli šanci a sterilizovat někoho jen na základě příbuznosti, je sprosťárna. To by se museli sterilizovat hlavně xidé a muslimové napříč státy s Islámem.
      A to se neděje, takže tam šlo spíš o tu Darwinovu teorii o nadřazenosti ras, která byla zaměřená proti neAnglosasům.

    • Čo sa týka Gleba Ivanoviča Bokija a Alexandra Vasilieviča Barčenka, dosť zaujímavých informácií je o nich uvedených v knihe “Križovatka” od Anastasie Novych (dá sa stiahnuť tu: http://www.allatra.sk/doc/pdf/Kizovatka_final.pdf).

 44. V Americe mají zajímavý problém :-)
  Americká senátorka Elizabeth Warrenová si nechala udělat test DNA. Prezident Donald Trump ji totiž kvůli tvrzení o jejím domorodém původu posměšně nazval falešnou Pocahontas a senátorce přislíbil peníze na charitu, pokud svůj původ dokáže. Expert zjistil, že má skutečně nevelké procento indiánské krve.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/elizabeth-warrenova-donald-trump-pocahontas-dna-puvod-rodokmen-pwt-/zahranicni.aspx?c=A181016_074645_zahranicni_lesa

  Jenže v diskuzi toho je podstatně více :-D

  ale vzdyt ma trump pravdu. ona neni zadny indian. prumerny byli american ma v sobe prumerne 3.2% indianske krve. ona 0.097%!
  to se tady ale nedozvis.
  ta zenska je hrozna podvodnice. pouzila svuj udajny indiansky puvod, aby mela vyhody ve skole. ona neni o nic vic indianka nez jakykoliv bezny byly american!

  …nemate pravdu. trump to rekl preci uplne jinak:
  https://www.youtube.com/watch?v=MKzIG77-ArI
  test preci neukazal, ze je indian! aby to tak bylo, musela by byt aspon z 1/16 indian, ale to ona neni!

  …no cekal jsem, ze to u nas v mediich bude zase prekroucene.. ;-D
  senatorka dokazala, ze je to podvodnice. svuj udajny indiansky puvod pouzila, aby mela vyhodu ve skole (cerni a indiani nemusi mit tak vysoke skore jako bíli nebo asiate).
  ted vyslo najevo z jejiho, ze jeji je z 1/1024 indianske. to je 0,097%.
  abychom se udelali predstavu, prumerny byli american ma v sobe 3.2% indianske krve. ta zenska je asi takovy indian jako prumerny cech! ;-D

  ale i kdyby rekl indianskeho puvodu, pak by mel pravdu on.

  …jako hranice se bere 1/16 (tedy cca 6%) krve puvodnich obyvatel. ona nema 6%. ona nema dokonce ani 0.6%.
  prumerny bily american ma v sobe vic indianske krve nez ona.

  dokonce prumerny bily american ma v sobe vice cernoske krve nez ona te indianske. muze se tedy vetsina bilych americanu povazovat za cernochy a zadat ulevy na skolach..? ;-D
  https://en.wikipedia.org/wiki/European_Americans#Admixture_in_Non-Hispanic_Whites

  a to jeste nelze dobre poznat, jestli tech 0,097% je opravdu indianskych, neb to mohl byt klidne nejaky kolumbijec nebo peruanec.
  ceska main stream media jsou fakt hrozna zumpa ;-D

  • Čerokézové už vydali prohlášení, ve kterém naprosto odmítli, že by s ní měli něco společného. a to kdysi tvrdila, že její matka byla poloviční čerokézka.
   V amerických médiích jim to ani na to 1% nevycházi. Nevím, kde se vzala v českých médiích informace o 6 generacích.

  • :-D Co trebars Ind co sa vydaval za cernocha aby sa dostal na skolu:
   https://www.youtube.com/watch?v=iwMzZtU5H7I

  • Minule sa prevalilo, že firma na rozbor DNA pridávala každému bielemu do výsledkov fiktívne percentá čiernej krvi v rámci boja proti rasizmu, bodaj by všetci teraz žiadali výhody na ktoré majú nárok len negri…

 45. http://leva-net.webnode.cz/products/reakce-biosfery-na-pornofikaci-kultury-vyspelych-statu/

  Takže Hox dodal “ďalšie múdra” od žrecov KSB!

  ” V posledních desetiletích se epidemicky šíří onemocnění adenomem (nezhoubný nádor ze žlázového epitelu) a rakovinou prostaty mezi muži ze států evropsko-americké civilizace. Na začátku našeho století se již u 40 % mužů vyskytnul adenom a u starších čtyřiceti let je to již 50 %. V USA patologové zjistili rakovinu prostaty u 80 % mužů, kteří zemřeli ve věku nad 60 let. Jinak řečeno, mnozí z nich se prostě nedožili tragických projevů této nemoci. A co je paradoxem? V muslimských zemích k takovému nárůstu mužské onkologie nedochází!

  — Proč? Zdálo by se, že západní státy mají vyspělejší zdravotnictví i celkově vyšší životní úroveň.

  — A k jakému závěru jsem dospěl? Ve státech, kde vládne „společnost spotřeby“ se v posledních desetiletích stalo normou oblečení zdůrazňující a obnažující ženské vnady, řečeno vědeckým jazykem – sekundárních pohlavních znaků. Neodbytnou každodenností se stala obnažená ženská břicha a pupky. Stejně svůdně dráždivé jsou oblé křivky v těsných strečových džínách a hluboké dekolty…

  To všechno jsou sexuální signály probouzející touhu. Městský muž uvidí podobné „signály“ v průměru 100 – 200 krát denně a tak chtíč, který není uspokojen, vytěsňuje do podvědomí, kde ho jakoby ignoruje, jenže do krve se dostávají androgeny, které – a tady je klíč k pochopení toho procesu! – nejsou do krve vylučovány ve velkém (a tedy onkologicky bezpečném) množství, ale ve středním dávkování, které je kancerogenní.”

  To sú blázni. Vobec neberu v úvahu, ako sa posledných 50 rokov zvyšujú látky v potravinách, ktoré sposobujú rakovinu. Zámerne, kvoli genocíde. Dýchame, jeme, sypú na nás látky, ktoré to vyvolávajú omnoho viac, ako v moslimských krajinách…
  Oslabený organizmus mužov na to reaguje rakovinou prostaty u žien rakovinou maternice alebo prsníkov, pretože tieto orgány sú na riziko rakoviny najcitlivejšie…
  Ale to ich sprostí žreci z KSB nechcú vidieť…Totálni, obmedzení manipulátori…
  A takýmto sračkami krmí Hox svoje dodokobovce.. :-)

  ” Promiňte, ale podle vaší logiky to vypadá tak, že jakékoliv vzrušení by mělo končit pohlavním aktem?

  — Ano, takový je mechanismus založený přírodou.”

  Takže, až moslim uvidí bielu európsku ženu, ktorá nie je v čiernom vreci, tak je vlastne povinný na ňu skočiť a znásilniť ju. Velí tu príroda a ona je na vine, pretože ho vydráždila európskym oblečením…Inak hrozí chudáčikovi rakovina…

  A až to moslim neurobí, čo sa stane ?

  “Uvedu pro názornost a pochopení fyziologie příklad ze života zvířat. Samice instinktivně vyhledává nejlepšího samce, který je nejvhodnější pro obnovu životaschopného potomstva, a přitom vyřazuje, odmítá horší samce. Ti po ní ale přece toužit nepřestanou… jenže tato jejich touha není uspokojena, ale potlačena… Takže obsah androgenů v krvi je u nich na střední úrovni, a tedy onkologicky nebezpečný. Časem o svou potenci přicházejí, a potom se u nich rozvine rakovina. Tímto způsobem jsou tedy vyřazováni slabší, „nepřitažliví“ samci.”

  Nevšimol som si, že by v prírode vačšina samcov dostala kvoli tomu rakovinu. Jedine ak v chorých hlavách starcov – žrecov KSB…

  A čo hovorí prax – kritérium pravdy, podľa KSB, ktorú však ignorujú, keď sa im nehodí do krámu pre ich sprosté manipulácie ?

  Vo vlčej svorke má právo na párenie len alfa pár. Len alfa samica je matkou mľáďat. Ostatné samice svorky sa starajú o mĺáďatá alfa samice vo svorke a nevšimol som si, že by v prírode ostatní vlci a vlčice z danej svorky, kvoli tomu, že sa nemožu páriť, skončili na rakovinu. Ale to, samozrejme sprostých žrecov KSB nezaujíma…

  http://www.tobrok.sk/vlk-svorka.htm

  Teraz je predsa doležité, omluviť znásilńovanie moslimov, ako nutnosť, aby chudáčkovia nezdochli na rakovinu a na vine sú európske ženy, lebo ich dráždia tým, že nie sú vo vreci…
  Len, keď si európske ženy navlečú vrecia a stanú sa moslimkami, len tak toto riziko eliminujú. :-)

  Podobné obvińovanie ako pri polygamii. Ženy nemajú LÁSKU, lebo neuznávajú polygamiu…

  Je fakt hanbou rozumu byť sympatizantov týchto dodokobov..Odkopávajú sa čoraz viac.

  • To môže napísať len totálny pridrbaný idiot a sektár-vypelichaný Hox. Takto si v kuse serú do huby, sú to zdochliny, ktorými každý človek pohŕda. Nič iné si nezaslúžia! Prašivci. Tfuj!

  • Že to vůbec čteš, Hox je magor…proč si nezjistí průměr délky života v muslimských zemích?
   V letech 2005–2010 podle OSN 7 Afghánistán průměr 43,8
   Rok 2009 https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C5%AFm%C4%9Brn%C3%A1_d%C3%A9lka_%C5%BEivota
   Kuvajt 78, 1
   Spojené arabské emiráty 77, 9
   Saúdská Arábie 73, 4
   Omán 76, 1
   Bahrajn 76, 1
   Katar 76, 1
   Obyvatelé nepracují a mají sluhy, otroky…

  • Tak jsem jim tam dala odkaz na wiki, ale nevěřím, že něco pochopí, oni jsou už konvertité.

   • Výborná tabuľka a áno, magori nepochopia, magori potrebujú manipulovať…

    • Nepochopili, orákulum vytiahne prípad jedného boháča a podĺa neho je to odpoveď, ako na dvorku blbých..

     • Ale aj celý ten článok je totálny odrb. Keď povedia “A”, nikdy nepovedia “B”. Kto je za celým tým pornografickým priemyslom? Idiotov môže Hox a xidácka čvarga, a ten “expert”, čo napísal ten článok,robiť len z podobných debilkov, ako je on sám. Nech si pozrú tú tabuľku, čo dala Evka!
      Ale oni nie, pretože pomenovať hlavných vinníkov, t.j., že sú to nosaté zdegenerované prasce, čo ťahajú za nitky pornopriemyslu im do agendy nepasuje. A áno, má pravdu v tom, že vinníci tohto svinstva budú odvrhnutí. A s nimi všetci tí, ktorí sa na tom podieľajú, teda všetci kryptoislamisti Sekty Pjakinovej.

      • No, kto má na svedomí otroctvo, kto pornopriemysel, všetci tu vieme, že to nie je žiadne neviditeľné GP hierofantov, ale tie samé džúsy.
       Ale proti džúsom, Hox predsa nebude bojovať, keď k nim zjavne patrí. A nie jediný zo sekty Pjakina.

       • Jasné, veď všetky zverstvá džúsov a za stav, v ktorom sa nachádzame, treba vinu zvaliť na slušných ľudí, Slovanov, Kresťanov, proste na celú bielu nemoslimskú rasu…

        • Je to proste zvrhlosť, tie odporné klamstvá Sekty Pjakinovej, majú jediný cieľ. Vtlačiť pečať viny za všetko zlo sveta belochom, bielej rase. To je to, čo majú odskúšané, vnútiť nám pocit viny!

       • Nevěřím, že Hox mezi ně patří, je to jen bílý koník/užitečný idiot, nic víc.
        Až ho nebudou potřebovat, tak se ho zbaví.

     • Jekaterina Jeva 17. október 2018 o 15:39

      A pritom vo svojej odpovedi sa orakulum spolieha len na informacie z medii…Zaujimavy Hoxov prispevok “mladá psychika je náchylná na určité věci, pokud se v tomto období vystaví nemístným stimulům, tak to odkloní přirozený vývoj a poškodí to člověka na celý život.” Koho mal na mysli? K debate obnazenosti zien, co sposobuje rakovinu muzov; z clanku vplyva, ze v krajinach, kde je vacsinu roka slnecne a teple pocasie, muzi by mali mat podstatne vacsi vyskyt rakoviny a vyssiu umrtnost?

  • Dívať sa na veci sedliackym rozumom, to je podľa mňa správna cesta. Naši predkovia mali krásne kroje, ženy boli začepčené a sukne boli primerane dlhé.
   Kroje dievčat napr. tu:
   https://diva.aktuality.sk/clanok/45624/najkrajsie-slovenske-dievcata/
   Príliš odhalené prsia, minisukne, holé pupky sú pre mladého zdravého muža skutočne erotizujúce. Podľa jeho temperamentu to môže byť veľmi silné a pre určité percento skoro nezvládnuteľné.
   Ja osobne by som nechcel, aby sa moje dcéry v budúcnosti takto takto vyzývavo obliekali. Proste, žena musí vyžarovať určitú cudnosť, inak si o nej normálny muž urobí úsudok a posunie si ju vo svojom pomyselnom v rebríčku k tým ľahším. Pokiaľ to článok myslí takto, po túto hranicu ho beriem.
   Osobne by som dal za vzor nie islam, ale našich predkov, pretože extrém je vydávať tú odpornú vrecovinou šľahnutú islamskú úchylku za vzor. Islamské ženy zahalené čiernou vrecovinou s priezorom pre oči to je už iná debiliga. Doma v púšti, nech si to praktikujú (možno to pomáha pri púštnej búrke), ale tu v Európe mi to je odporné.
   Islam celú vec preklápa do opačného extrému, ale na druhej strane, povedzme si, v drvivej väčšine sú to škaredé ženy, takže aj to vrece je možno krajšie. Napr. ilustračné foto tu:
   https://www.cas.sk/clanok/341848/su-nervozni-niektori-moslimovia-uvazuju-nad-odchodom-zo-slovenska/
   P.S. Keby odišli ako uvažujú v článku, potešili by ma. A keby prehovorili na odchod aj cigáňov, to by ešte bolo! IQ národa by okamžite štatisticky stúplo a HDP na hlavu tiež.

 46. https://www.hlavnespravy.sk/kotlebova-ludova-strana-nase-slovensko-predlozi-na-rokovanie-parlamentu-definiciu-antislovakizmu/1552550

 47. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810158257653-cesko-usa-zakladna/

 48. Veľký kresťanský kríž bol zničený pár týždňov po tom, čo sa z neziskovky za otvorené hranice a práva migrantov dožadovali jeho odstránenia.

  https://www.breitbart.com/europe/2018/10/15/lesvos-cross-destroyed-migrant-ngo/
  https://www.tanea.gr/2018/10/08/greece/gkremisan-ton-tsimentenio-stayro-sti-mytilini/

  Že neziskovky operujúce na Lesbose sú

  Hebrew Aid Society
  the Jewish Relief Fund
  IsraAid

 49. Podobný trik by mohol fungovať aj u nás, len s inou “menšinou”

  “Všade som vypĺňala, že som biela. Granty, štipendiá, všetko zamietnuté. Potom mi niekto poradil, že mám zaškrtnúť hispánsky pôvod. A áno, uhádli ste, granty, štipendiá, študentská pôžička so zníženým úrokom, nič nebolo problém. Biele privilégiá sú vtip.”
  https://twitter.com/LegendaryEnergy/status/1049542621629018113

  “Vypĺňal som hispanic všade, zaistilo mi to špeciálny prípravný program na vysokú školu a moje známky vyzerali oveľa pôsobivejšie. Privilégiá menšín sú skutočná vec.”
  https://twitter.com/AJA_Cortes/status/1049543608536162304

  Teraz sa to začalo preberať na verejnosti, lebo Trump si uťahoval zo senátorky Elizabeth Warren, že nie je Cherokee indiánka ako o sebe prehlasuje a tá na svoju obranu zverejnila DNA testy podľa ktorých má úplne smiešne tuším 0,091% indiánskej DNA. Pritom v roku 1997 o nej na Harvarde písali ako o prvej “farebnej žene”, ktorá zastáva významnú pozíciu.
  https://twitter.com/jimgeraghty/status/1051917800686702593

  Na UPenn si zmenila etnicitu z biela na indiánka
  V zoznamoch figurovala ako členka rasovej minority
  Pod recepty v Indiánskej kuchárke sa podpisovala ako Elizabeth Warren, Cherokee
  https://twitter.com/bennyjohnson/status/1051847153365192705

 50. https://www.hlavnespravy.sk/marrakessky-globalny-komplot-o-migracii-svinstvo-globalnych-rozmerov-v-priamom-prenose/1551966

  Dobre si to prečítajte. Až sa to schváli, tak likvidácia Slovenska a slovenského národa je len otázkou času. Islamskí negri to zoberú na rýchlovku.
  Až to Smer schváli, tak nie je medzi nimi žiadny rozdiel voči opozícii. Takže aj Petrovi, s ktorým som mal výmenu o tom, že Fico zradil, sa ukáže, že som mal pravdu a “dobrý anjel” povolil vládu teplému, lebo mu tajne medzi 4 očami Fico sľúbil, že podpíšu Marakéš aj Globálny kompakt OSN, čo úžerníka uspokojilo. Ja som to aj vtedy jasne naznačil.

  Potom je prakticky jedno, ktorá ˇštandardná” strana na Slovensku vládne, pretože všetky sú obludní hajzli, sociopati, vrahovia, akých slovenská zem ešte nenosila.

  Dodokobi vedľa, teda iba dujky “nemá dobrý pocit”. :-)
  Orákulum ako hovado tvrdí, že veď už dovážame Ukrajincov a Srbov, ako keby sa to týmto malo vyriešiť = ako sprosté hovado, čo nechce vidieť, že tu ide o to, že nám OSN a EÚ nanúti islamských negrov z Afriky pod hrozbou súdu na Európskom súdnom dvore a hrozbou sankcií OSN.

  Nebude žiadny dovod pre mladých Slovákov, čo nebudú chcieť bojovať so systémom, aby tu ostali. a takých je vačšina, čo sa bude chcieť vyhnúť riziku.

  Posledný, čo odíde, nech zhasne.
  Smerácka a vládna zberba bude ešte pár rokov okrádať, čo sa dá zo Slovenska a keď dosť nakradne, tak tí, čo sa nestanú moslimami, potom emigrujú s rodinami a korisťou do bezpečia inej krajiny.

  Jedine Poĺsko a Maďarsko, čo to z V4 odmieta si zaslúžia budúcnosť…Zbabelci, alibisti, sráči, čo budú sedieť doma a nič neurobia a budú čakať, že skaza postihne iba suseda si nezaslúžia prežiť.

  • Len v rýchlosti.
   Súhlas so všetkým, len doplním, ten kretén Orákulum navyše tvrdí, že dovoz Srbov, či Ukrajincov NIE JE vina fica a zapredanej vlády. Kretén tam píše, že veď sa nič nedeje, veď to robia srbské a ukrajinské agentúry. Orákulum je odporné príživnícke hovädo a takí skapú medzi prvými.
   A poďalšie Duj je zabrzdený. To musíš vidieť po toľkom čase, čo ho pozorujeme. Duj tam píše v tom zmysle, že “sa mu nechce veriť, že fico bojuje ako lev a že by to teraz pustil”. Duj je proste chudák, hrá tam vedľa len divadlo. Hrá to na sprostotu a slepotu. Never mu nič.

   • A ešte to hovädo Orákulum píše, že predsa “Lajčák to len oznámil, ALE nepodporil”. Videl si už väčšie hovädo, ako Orákulum? Lebo ja nie!

    • A to hovado ešte na tom prmitívnom blogu odpovedá na otázky ešte vačších blbcov, ako je on…Fakt sila, kde sa dostal tento národ…

     • Július, Orákulum a tí blbci, ktorým odpovedá, s našim národom nemajú nič spoločné… a nikdy nemali. To je tá cudzia fajta! Zdegenerovaná vzájomným krížením, alebo zdegenerovaná lezením do riti tým pôvodne zdegenerovaným…

 51. Niekto hodil na nwoo, pekné:-)

  https://m.youtube.com/watch?v=fxLmIBlAoJc

 52. Akoby celá transgenderovosť detí bola len v hlavách psychicky chorých rodičov…

  Nedobrovoľne transgenderový chlapec sa rýchlo vrátil do normálu po odobratí zo starostlivosti matky

  “Sedemročný chlapec bol odobratý matke na príkaz súdu, po tom čo bolo zistené, že zažíval “silnú emocionálnu traumu” lebo matka ho vychovávala ako dievča.”
  https://pbs.twimg.com/media/DpkWRnVWsAIPMcV.jpg:large

  • Dcéra má kamošku, žije v Španielsku, je Slovenka a ná syna s Venenuelčanom. Vzťah samozrejme nevydržal. A chlapček je zlatý, nechala mu narásť dlhé kučeravé vlásky, bol ako bábika. Keď mal už ,nepamätám, asi 5 rokov, dostal hysák, že on chce byť na karnevale princeznička. Začal si obúvať a trénovať mamine topánky na podpätkoch, a potom jej docvaklo, že aj maľovatká atď…vychovávala ho sama. Teda konečne pri tom hysáku, že chce byť princezničkou, schytal dve po zadku a vytočená ho zaviedla k holičovi a bolo po problémoch. Vyjadrila sa, že už sa zľakla, že zo syna vychováva malého buzíka. Tak teraz napráva. Ale bez muža, ako slobodná matka, to nebude mať ľahké. Navyše po pôrode jej do Španielska išla pomôcť jej matka a bola tam cca pol roka a zatiaľ si jej muž našiel milenku a rozpadlo sa jej dlhoročné manželstvo. Len jeden príklad z mnohých, ako sa rozbíjajú inak fungujúce rodiny. Ona si chcela vziať neplatené voľno, aby bola dcére nápomocná, medzitým jej ho odmietli poskytnúť, takže musela dať výpoveď a dodnes je bez roboty a navyše rozvedená…

   • Tak hlavně, že je ve Španělsku.
    Od bývalé kolegyně sestra, nechala synka manželovi a odešla do Španělska. Na dálku se rozvedla a dnes se po 17 letech diví, že ji syn (přes 20 let) nezná a znát nechce. Žije tam s nějakým Angličanem.

    • Šikovné dievča to bolo. Lenže teraz, čo mi dcéra rozprávala, mení partnerov ako na bežiacom páse. Je pekná, tak si zatiaľ bez svedomia kazí život a ten malý si to proste nezaslúži. Toto je tam norma. Užívať si, pokiaľ sa dá a potom si bude búchať hlavu o múr za skazený život. Toto nie je normálne a mne osobne sa to hnusí. Takto sa z nej stala doslova štetka, ľahká korisť pre kadejaké živly, ktoré ju vždy len využijú ako madrac. Katastrofa. ..

  • Jekaterina Jeva 16. október 2018 o 11:12

   Ta matka mala pravdepododne za idol Angelinu Jolie, ktora vychovava svoju dceru Siloh ako chlapca uz od mala. Nikde ani slova o tom, ze jej sposobuje silnu emocionalnu traumu, ani o odobrati…

 53. Ako nabúrať slniečkarsky program

  Si Islamofób keď neakceptuješ učenie koránu.
  > Korán hovorí, že existujú iba 2 pohlavia.

  https://twitter.com/rooshv/status/1051880862038540290

 54. fico bol obdarovaný obrazom…Nech si ho zavesí do spálne. Vlastizradca…vyškerený.
  —————-

  Maliarka vytvorila dielo špeciálne pre toto stretnutie, pričom sa na ňom nachádzajú 3 významné osobnosti – slovenský expremiér Robert Fico, americká politička Hillary Clinton a český politik Radek Vondráček. Za organizátorov tento dar odovzdala Lucie spolu s Ivanom Pilným, exministrom financií Českej republiky. Ktovie, kam si ho smerák zavesí…

  https://www.topky.sk/cl/100313/1744859/Robert-Fico-obdarovany-o-40-rokov-mladsou-milenkou–Slovackova-zabka-mu-dala-takyto-obraz-

  • Škoda, že tam nedomaľovala aj imbecila Junkera. Ten by pasoval do partičky na obraze. A ešte aj Soroš by sa tam hodil a boli by kompletní…
   https://www.hlavnespravy.sk/podla-junckera-je-odporne-ak-krajiny-v4-nechcu-prijat-aspon-utecenecke-siroty/1551016

  • na lavom nete nieje nejaky matricny rozbor

  • tak toto je gooool. normalne smiech cez slzy. a sudruh namiesto toho, aby sa jasne distancoval sa pri obraze smeje ako slniecko na hnoji..

   • Aspoň vidíš, aký duševný mrzák sa z neho stal…
    A potom si ľahko vieš odpovedať na otázku, čo od takého duševného mrzáka ešte môžme čakať…Teda okrem podvodu, klamstiev a zrady…

    • Ako Fico klame ľudí je vidieť aj na tomto videu. Takže, človek, ktorý ho nepozná by si nutne musel myslieť, že rozpráva schizofrenik s rozdvojenou osobnosťou. Na jednej strane sa sťažuje na Sorosa a prevrat. Na druhej sa chváli, že financujú jeho mimovládky zo štátnych peńazí daňových poplatníkov, pretože mimovládkari sú “dobrí ľudia”…

     https://www.youtube.com/watch?v=_Iqj9ltNuGs&feature=youtu.be

     A vedľa mu dodokobi zatlieskajú ku “konceptuálnej genialite” …

     „Len dva druhy ľudí sa nikdy nemôžu zmeniť. Celkom múdri a celkom hlúpi.“ — Konfucius

    • ja to viem uz davno, ved som za to dostal par krat “pozausi” z laveho netu. je to janiciar, ale tym, ako zmizol a odovzdal to pelemu, tak je jasne, ze keby sa tak pre neho nasiel flek na ustavnom, tak by ani na minutku nevahal a odisiel do dochodku. on vie, ze to moze skoncit este velmi zle zo sucasnymi politikmi, ono bude potrebne prijat par zverin, ako napr. marakes, istanbul a podobne chutovky a on pod tymto podpisany byt nechce. sedel velmi dlho na 2 stolickach, kedze nevedel a nedokazal spravit nic pre slovensko okrem tliachania, tak sa rozhodol ist do uzadia. teraz uz bude chodit len na chlebickove party, a ako som povedal, kebyze sa mu trafil ten ustavny, tak nie je o com.

     • Presne taký názor mám aj ja. A teší ma, že aj ďalší to takto hodnotia.

      • Veď, keď si celú tú Kuciakovinu a tú mizériu po nej v hlave premietneme, tak od slova “Soroš” až po “milión” a úškrn pri kiske znamenalo jediné, a to: “Ale sme ich, ovčanov, spoločnými silami odrbali”…

 55. Kde sú tie časy keď deti v škole kreslily vlajky štátov…

  https://twitter.com/LilyLilyMaynard/status/955923125031571457

  • To je len ďalší level.
   My, v minulom režime sme boli bombardovaní, že všetky rasy sú rovnaké. A toto je len ďalší krok pomätencov, čo smerujú svet do záhuby. Lebo kdesi v Talmude je napísané, že príde xidovský Mesiáš/Satan/ a xidia konečne ovládnu Zem. Houby!

 56. Muž ktorý si myslí, že je žena vyhral svetový šampionát v ženskej cyklistike.

  https://pbs.twimg.com/media/DpgDpnlXcAYU27R.jpg:large

  https://twitter.com/i/moments/1051596155749130240

 57. Tak aj Čarnogurského stránka propaguje DVTR.
  Topiaci sa aj stebla chytá.
  http://www.srspol.sk/clanek-dostatocne-vseobecna-teoria-riadenia-17668.html

  • veď si ho skús zaradiť Čarnogurského :)

   • Ja ho mám zaradeného. Kam vietor tam plášť. Či za socíku, či po krachu KDH, vždy patril k nosatým. Takže o Slovákov mu nejde. Ide mu o nosatých. Teraz hrá na slovanskú nôtu, nič viac.

 58. …neprešlo to, tak len odkaz:
  http://meapatria.sk/politika/zastavte-sa-bratia/

 59. Komunálne voľby klopú na dvere…bilbord kandidátky za SNS
  http://meapatria.sk/politika/zastavte-sa-bratia/
  Pán kapitán dovtedy slintal len na výložky a robil zo seba pre srandu iných šaša, po tom, čo však utrpel úraz pri silnom knísaní sa pri múre nárekov spojený s úderom do hlavy, sranda skončila a začalo zneužívanie moci a zapchávanie úst, nie nepodobné, aké onehdy predvádzal s istou moderátorkou vo večernej Bratislave.

  Tretí do partie by sa azda už aj rád videl v prezidentskom paláci, ako občiansky kandidát a jeho koaličníkom by to zrejme ani nevadilo, lebo “kontinuita a stabilita”. Nečudo potom, že im nevadí ani spájanie sa Most-Hídu s najväčšími šovinistami z MKDA (Maďarská kresťansko-demokratická aliancia) vo volebných koalíciach v súčasnosti. Kapitánovi to asi ušlo, keď staval hrádzu proti extrémizmu a vypracovával definíciu antisemitizmu v rozsahu svojej utajenej rigoróznej práce. Že sedí v jednej koalícii so skutočnými extrémistami a šovinistami, to ho zjavne nevyrušuje, ani ďalších “národno-štátne záujmy” (rozumej vlastné) chrániacich politikov tejto garnitúry.

  A tak ostáva len veriť, že volič to týmto pánom a dámam spočíta a pošle ich na zaslúžený odpočinok, azda i k Mŕtvemu moru, kde kapitán môže v pokoji prijať i obriezku a stravovať sa do konca života kosher.

 60. 14.10.18
  Polsko:

  OSN Globální dohoda o bezpečné, řádné a pravidelné migraci má být oficiálně podepsána 10. – 11. prosince na konferenci OSN v marockém Marrakéši.

  Polský ministr vnitra Joachim Brudzinski prohlásil, že Varšava OSN Globální pakt o migraci nepodepíše.

  Ačkoli by tato smlouva nebyla právně závazná, mohla by podpořit a usnadnit vstup migrantů do země.

  Polský minister vnitra označil dohodu za hrozbu pro národní bezpečnost:

  “Smlouva OSN o migraci není v souladu s prioritami polské vlády, které zajišťuje bezpečnost občanů Polska a udržuje kontrolu nad migračními toky.”

  Podle jeho názoru návrh dohody o migraci OSN ohrozí bezpečnost Polska a může podpořit nelegální migraci.

  “Dám doporučení předsedovi vlády Mateusovi Morawieckim, aby nepodepsal dohodu o Globálním paktu, která bude v prosinci přijata v Marrákeši,” řekl Brudzinski.

  Od Globálního paktu o migraci již odstoupily USA a Maďarsko.

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15756/

  • https://www.hlavnespravy.sk/miroslav-lajcak-slovensko-sa-pripojilo-marakesskej-deklaracii-riadenej-migracii/1550572

   • Dalo sa čakať. Výnimočný vlastenecký káder dodokobov Lajčák, ktorého orákulum ospevoval ako pravú ruku Fica a konceptuála, klasicky znova zradil Slovensko. Poĺsko, Maďarsko to nepodpíšu, zachránia sa a neprijmú náplavy, ale my áno, pretože teraz neprijmeme náplavy na kvóty, ale “dobrovoľne”, takže podľa dodokobov Fico a ani smer nás neoklamali… :-)

    Sme predsa DOLEŽITÝ, ako nám trúbil “MOZOG” na vodaSS :

    Oracle 911 16.8.2017 o 19:12

    Pustite to video z tlačovej besedy na TA3 ešte raz a pomaly vetu po vete snáď dôjde vám čo povedali. V tom videu Fico jasne povedal, že:
    -Slovensko je už v jadre lebo od nej závisia mnohé veci;
    -V4 je platforma na presadenie národných záujmov Slovenska (združuje cca 65 miliónov ľudí);
    -bez toho aby sme sadli za jeden stôl s Francúzskom a s Nemeckom svoje si nepresadíme;
    -lobuje za reformovanie EU;
    -EU je náš životný priestor.
    Lajčák povedal, že sme dôležitý, to jadro zmení a prakticky zopakoval to čo povedal Fico…
    A s týmto súvisí to, že 19. septembra Lajčák t.j. slovenský zahraničný minister navštívi Trumpa a to na ŽIADOSŤ Trumpa. A takto navštívil Trumpa LEN Lavrov! Takže zo Slovenska a v širšom zmysle aj V4 sa stáva centrom riadenia t.j. bude u nás pokoj a migranti cez kvóty a na zmluvu NEBUDÚ (nech nás zvedavec akokoľvek presviedča o opaku) a našou pákou bude Nemecko.

   • Po Marakéši SR schváli Globálny pakt OSN o imigrácií a potom nás zaserú náplavami a začne diskusia o tom, že SR musí podpísať jednotnú sociálnu dávku pre imigrantov platnú po celej Európe a možeme tu zhasnúť. Negri sem pojdu aj sami ako kobylky, pretože tu máme lacnejšie nehnuteľnosti a niektoré služby a ešte nájdu aj dievčatá, ženy a deti na znásilnenie.
    Potom nás už len Rusi zachránia, až nás obsadia, až bude ešte vobec koho zachrániť…
    Slováci sa rozutekajú do sveta, teda hlavne tí mladší a starci budú čakať na svoju smrť v domoch, kde ich budú chodiť vraždiť islamské náplavy spolu s cigošmi po dedinách.

    Tu už nepomože Slovensku nič iné, ako zobrať tie roxory, ako píše Vaský, lenže Slováci na to nemajú “gule”. A Česi to samé.

    Z dodokobov sa stanú moslimovia a konečne zažijú tú pravú vieru od Boha – islam v praxi… :-)

   • Mária, problém Slovákov je, že mnohí sú buď sprostí, alebo zmanipulovaní médiami, pretože dlhodobo volia strany, ktoré Slovensko ničia a likvidujú. S tým sa v dohĺadnej dobe nedá nič urobiť. Stačí sa pozrieť na tých vedľa ako adorujú Ficovi, Lajčákovi,atď.

    No nič, každý bude musieť v týchto ťažkých časoch bojovať sám za seba a svoju rodinu, pretože štát a systém nám nepomože a bude našim nepriateľom…

    • Každý normálny človek musí vidieť, že tie ficofiľcky nás predali. A tí šmejdi na mútnej vodeSS im v obabrávaní národa svojimi idiotskými drístami len pomáhajú pri dosiahnutí cieľa globálnych xidáckych parazitov. Sú to len úbohé kreatúpry, primitívi bez hrdosti, bez svedomia, typická spodina spoločnosti. Budú za to pykať, to si píš! Nikto, kto ide proti božím zákonom a zákonom Vesmíru neostane bez trestu. Tak to najvyšší nastavil. Všetka tá protiľudská zberba vedľa na vodaSS aj všetci tí mamonu a moci zapredaní politici skončia v horúcom Pekle. Teraz si ich Diabol označkoval, má ich v svojej sieti. Peklo sa na nich teší.

     • A vedľa na mútnej vode o Lajčákovi, ani čiarka…Orákulum by mal napísať nový článok do blogu, aby som sa mal na čom smiať, ako úžasne teraz Lajčák “manévruje” …

      “V diskusnom programe RTVS „O 5 minút 12“ odznelo priznanie šéfa MZV SR Miroslava Lajčáka, že SR sa naozaj pripojila k spornému dokumentu z marockého Marakéša (tzv. „Globálny pakt pre riadenú a bezpečnú migráciu“), ktorý má za cieľ koordinovať migračnú politiku na globálnej úrovni. Podľa kritikov tohto plánu ide v podstate o plán „B“ sorosovskej kliky, ktorej sa nepodarilo realizovať plán „A“ spočívajúci v povinných kvótach odberu direktívne stanoveného počtu migrantov jednotlivými členskými krajinami EÚ na základe byrokratického rozhodnutia Bruselu”

      “Nezávislý kandidát na funkciu prezidenta SR Štefan Harabin označil Marakéšsku deklaráciu za politický dokument, ktorý legitimizuje osídľovanie Európy africkým obyvateľstvom.”

      • To je pre magorov typické. Ak sa sektárom niečo nehodí do krámu, tak zalezú ako vši pod chrastu a tvária sa, že to neexistuje…hnidy sú to!

      • https://www.aktuality.sk/clanok/630410/bez-vody-a-toalety-cudzinecka-policia-v-ziline-kolabuje-pod-navalom-cudzincov/

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>