Diskuse

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. Deštrukcia Edomu (Európy) je podľa juda1ɀmu dobrá vec.

  V juda1ɀme veria, že tretí chrám bude postavený pred príchodom mesiáša. Po jeho príchode budú xidia využívať všetkých nexidov ako otrokov.

  Podľa vysoko postaveného rabína Yosefa Bergera zohraje Trump kľúčovú rolu pri stavbe tretieho chrámu.

  Zatiaľ čo prvé dva chrámy boli postavené Iɀrae1om, tretí bude postavený “potomkami Edomu”, fáza ktorá je v rabínskej literatúre eufemizmom pre Kresťanský svet.

  Bude to preto aby kresťania a starodávni ľudia ktorí ich reprezentujú v mysliach rabínov, mohli odškodniť stáročia zla páchaného na deťoch Iɀrae1a.
  https://twitter.com/BakedNorwegian/status/1008822128299462657

  Talmudský xid: Kolaps európy nie je náhoda, je to cieľ
  https://twitter.com/BakedNorwegian/status/734727036858736640

  Rabín vysvetľuje, konečným cieľom xidov je “premiešanie” ľudí západu s arabskými útočníkmi
  https://twitter.com/BakedNorwegian/status/995334486714961920

 2. Rusko dováží krávy francouzského chovu, používá francouzské stroje a technologie, konzultuje vše s francouzskými odborníky a nakonec vyrábí analogy evropských sýrů a mléka.
  Jak uvedl novinář francouzské televize TF1, jakmile bude zrušeno embargo na dodávky potravin z Evropy do Ruska, Rusové se již v té době naučí vyrábět na svém území.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/tf1-az-bude-embargo-zruseno-rusko-si-jiz-vsechno-vyrobi-samo/

 3. https://www.instagram.com/p/BkA1fmylYrb/?tagged=%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BE
  Co víme o válce Ruska s Čínou před 7500 lety?

 4. http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7620-je-putin-opravdu-pripraven-hodit-iran-pres-palubu.htm

 5. http://www.zvedavec.org/vezkratce/15478/Itálie:

  Po lodích neziskovek chce Salvini blokovat dovoz zahraničních potravin, které imitují italské výrobky:

  “Pravdou je, že končíme s tím dělat někomu rohožku. Po lodích neziskovek můžeme zablokovat i lodě, které připlouvají do našich přístavů napěchované kambodžskou rýží. …”

  Nový ministr zemědělství, Gian Marco, zároveň odmítl obchodní smlouvu CETA mezi EU a Kanadou.

  Salvini k CETA a EU:

  “Italové legitimně protestují proti padělání italských výrobků, které otevírá trh s parmezánem a mozzarillou, i proti otevírání trhu kanadské pšenici, o jejíž kvalitě máme legitimní pochybnosti, a potravinám přeplněným hormony.

  • Zajímavé, vypadá to na válku proti všem…

   • https://www.hlavnespravy.sk/minister-vnutra-salvini-poburil-verejnost-planom-na-scitanie-romov/1437600
    “Chceme si urobiť obraz o situácii. Ilegálne v Taliansku žijúci cudzinci by mali byť vďaka dohodám s krajinami ich pôvodu odsunutí. Talianskych Rómov si musíme, žiaľ, ponechať tu u nás,” citoval Salviniho rakúsky verejnoprávny rozhlas ORF.

    • Problémy pomenoval,zvolený bol,tak mu držme pästi.
     Február 2018-Salvini:
     https://www.youtube.com/watch?v=ILwBU0nuYhY

 6. https://youtu.be/LL-W5UoAsXE

  Zdravé názory od exmuslima…dodokobi vedĺa plačú, keď vidia,že existujú aj muslimovia, ktorí prídu na to, čo je korán a islam zač… :-)

  1:25 jasne hovorí, že tolerancia nie je niečo, čo patrí do koránu a že skor, či neskor ukáže islam svoju pravú tvár…

  • Osobně si myslím, že většina muslimů nechce aby byl západ chalífatem, ale drží hubu ze strachu.

   • Tiež myslím, ale je to začarovaný kruh, kvoli islamu. Islam v každej krajine sposobuje biedu a zaostávanie . Jediné ,v čom muslimovia vynikajú je obrovská reprodukcia. Keďže sa neuživia, kvoli islamu, tak sa snažia dostať a parazitovať inde. Sami si nepriznajú, že so sebou prinášajú aj mor islamu, ktorý zničí po čase každú spoločnosť. V prvej fáze parazitujú na dávkach a systému krajiny, kde emigrovali a páči sa im to, ale ich problém je v tom,že sa nemožu vzdať islamu, pretože prichádzajú stále ďalší, ktorí im to pripomínajú. Po čase dojde k pravidelne k masakru, kde zlikvidujú povodný hostiteľský národ, znásilnením, vyvraždením, emigráciou povodného národa. Potom sa znova ocitnú sami, ako moslimovia, pričom už stihli vybrakovať ekonomiku a zdroje krajiny. Potom sa znova pozerajú, kde by sa namnožili ako kobylky a presunuli, pričom za svet si nepriznajú, že chyba je v ich islame…Je to nekončiaci sa parazitický kruh. Chyba v matrixe.

    Na islam podĺa mńa platia len 2 pravidlá…

    1, Nepustiť ich do krajiny, zákaz islamu v krajine a vyhostenie moslimov.
    2. Nechať islamské krajiny na pokoji, nech sami po čase prídu na to, ako zaostávajú a na vine je islam. Len to je cesta, keď sami islam zrušia a zmenia ho na niečo iné…Ale zaniknú degeneráciou.

    Je mi jasné, že elitári by nedovolil, aby sa tieto 2 body uplatnili, pretože by stratili zbraň proti našej bielej európskej civilizácií, ktorú chcú zlikvidovať.

    Až sa zoberú islamské krajiny a porovnajú s našimi, tak islam tam sposobil také zaostávanie, že nebyť ropy a energií, tak by aj v takých krajinách boli muslimovia žobráci…

    Dodokobi vedľa machrujú, že ruská civilizácia u nich skrotila islam. To je zásadná chyba. Islam a jeho populácia je tam stále slabší, ako ruský národ a preto podĺa zásad islamu zatiaľ v Rusku parazituje na silnejšom ruskom národe, využívajúc jeho zdroje a čakajú, kým sa dostatočne rozlezú a rozmnožia. Prvé ochutnávky boli v Čečensku, čoho je islam schopný…

    Tiež je smiešne pozorovať,aké pokrytecké je učenie starcov KSB. Tvrdia, že zdrojov na svete je málo kvoli premnoženiu ľudí. Pričom najvačšie premnoženie a reprodukcia je VŠADE v moslimských krajinách, stačí porovnať čísla z roku 1980 a dnes, kde sa posunuli africké= moslimské a ázijské krajiny v populácií…
    Starci KSB musia dobre vedieť, že nárast ľudí na tejto planéte nejde na vrub bielej rasy, ale hlavne na vrub muslimov.A napriek tomu nám pokrytecky podsúvajú islam a nám bielym, ktorých počet klesá prikazujú, aby sme ich prijímali aj s islamom, polygamiou a všetkými islamskými zvrátenosťami…

    Dujky ,toto, samozrejme, nevidí, nechce vidieť a nerieši..Doležité je, čo si psychopati myslia… :-)

 7. https://www.hlavnespravy.sk/sergej-glazjev-verejne-obvinil-vladu-ruska-zo-zrady/1436338

  https://specials-images.forbesimg.com/imageserve/5734a72631358e68498f618d/416×416.jpg?fit=scale&background=000000?fit=scale&background=000000

  Táto osoba škodí Rusku (samozreme,že nie sama) a ako vždy, na Slovanku sa vobec nepodobá, aká náhoda, však ? :-)

  • Práve som to tu chcel pastnúť – ale záver je zaujímavý. Že ho Putin budúci týždeň odvolá. Jednoducho 5. kolóna presúva financie do Ruska a Číny. Dohodnuté všetko. A asi aj Vláďa.

   • Ja tomu síce nerozumiem,ja len si pamätám,ako Pjakin hovoril,že tá šéfka CB Ruska je z 5.kolóny a Pjakin si ponadával na ňu….a teraz si ponadával aj ten Glazjev….a Putin ho chce,či má odvolať….tak asi Putin vie,čo robí…

    http://путин.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA-%D1%80%D1%84-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%81%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%B8-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D1%88%D1%83%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%91%D1%81-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B9-%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%88%D0%B0/

 8. Španělům trvalo 800 let než se jim podařilo od muslimů osvobodit Pyrenejský polostrov, dále je vyhnali z Francie, z Itálie a o něco déle to trvalo i na Balkáně od Turků.
  Nás nědogoňat, prostě ne…

 9. Houston, mám problém! Čo je to vlasť?
  http://imgworld.cz/s3/2EM346VfPl.jpg

  • Raz sa s nim vysporiadame,aj so všetkými jemu podobnými…!

   https://www.hlavnespravy.sk/svetovy-den-utecencov-si-v-bratislave-pripomenu-dazdnikovym-pochodom/1436248

 10. Filipínsky prezident Duerte chce rozdať verejnosti 42tis zbraní, pod podmienkou, že ich ľudia použijú na potláčanie kriminality a obchodu s drogami.

  https://nypost.com/2018/06/15/duterte-wants-to-give-the-public-42000-free-guns/

 11. Poklona správnym otcom:
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=201148

 12. Tie polemiky ohľadom alkoholu a spôsob,akým to obkecávajú a o ktorých kuvikajú starci KSB—-podobnosť s liberálnymi proislámskymi stranami čiste náhodná?

  https://www.hlavnespravy.sk/strana-zelenych-nemecku-pozaduje-zakaz-predaja-alkoholickych-napojov-pocas-ramadanu/1435930
  Strana Zelených v Nemecku nezostala svojej povesti nič dlžná a žiada zákaz predaja alkoholu počas moslimského pôstného obdobia Ramadánu.
  Ilustračné foto

  Počas sviatku Ramadán, ktorý trvá 28 dní, nemôžu moslimovia počas dňa nič jesť ani piť a alkoholické nápoje už tobôž nie. V multikultúrnej spoločnosti, akou je Nemecko, sa preto vyskytujú obrovské problémy.

  Niektorí moslimovia sa počas Ramadánu často sťažujú na to, že Nemci v ich prítomnosti pijú alkoholické nápoje. Strana Zelených preto predložila drastické opatrenia. Politika strany Zelených je známa svojou neúnavnou snahou bojovať v prospech moslimskej menšiny v Nemecku, informoval portál Berliner- Express.

  • Ono je to všetko vo svojej podstate jednoduché,stačí sledovať nie to,čo starci hovoria,ale motív,prečo to hovoria…

  • KSB sa stavia maximálne militantne proti alkoholu,
   presadzuje islam a korán,
   už podsúva polygamiu,
   stavia sa tvrdo aj proti konzumácií masa,
   útočí na národné strany a vlastenectvo,
   podsúva globalizáciu ako nevyhnutnný proces,

   = všetky vektory rovnaké ako globalisti, čo chcú u nás islam a neskor NWO…KSB pripravuje preto podu a infopole, vrátane akceptácie do vedomia ľudí…

  • Vládní krize v Německu:
   V Německu se vyostřuje spor o migraci. Ministr vnitra Horst Seehofer (CSU) podle listu Welt am Sonntag řekl, že už s kancléřkou Angelou Merkelovou (CDU) nemůže dál pracovat. Mluvčí vlády mezitím popřel informace o tom, že Merkelová chystá summit evropských států, které jsou nejvíce zasaženy uprchlickou krizí.

   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/merkelova-migrace-eu-summit-italie-recko-rakousko-evropska-unie-pxf-/zahranicni.aspx?c=A180617_100309_zahranicni_mko

 13. Cez priteplené maľby na cestách jedine levitovať…

  “Vodič dostal $800 pokutu za pogumovanie Pride prechodu pre chodcov”
  https://pbs.twimg.com/media/Df1056NXkAIu9PW.jpg:large

  • Či dúhoví,či zelení-všetko jedna banda…
   https://cz.sputniknews.com/svet/201806167561880-cyklista-ekologie-brusel/
   Nazí milovníci aktivního odpočinku se také domnívají, že nahá cyklojízda symbolizuje „návrat k přirozeným kořenům člověka”.

   • google obrázky – naked bicycle ride

    Kedy to šialenstvo skončí? Už aby nasnežilo :D

    • Ja každý deň čakám,už som zúfalá.Jedným sa oči otvárajú,ale druhí týmto úchylnostiam a liberálnym “hodnotám” podľahnú.Veď nemôžu byť všetci zamestnaní v neziskovkách ,ktorí sa na podobných akciách zúčastňujú…Ako môže byť niekto dobou až tak vymletý?

     Je to šialené…Moja mama,keď bolo niečo mimo slušnosti a normálneho správania hovorila:”Od rozkoše še psy bešňa”.
     https://www.youtube.com/watch?v=j9K1-LjIpA0

     • Tá atmosféra a “naladenie” tých ľudí má tendenciu rozleptávať duševné sily a stravuje to duchovne-vôľové vlastnosti, ktoré tvoria spolu s prirodzeným studom osobnosť človeka.
      Touto luciferskou “ponukou a dopytom” odkrývajú kreatúry zo zákulisia cez Pandorinu skrinku liberalizmu a falošnej tolerancie celú škálu nerestí, kde ľudia sa tak “vykryštalizujú” svojím osobným rozhodnutím byť za alebo proti tomuto a triedi sa tak zrno od pliev.
      Z roka na rok sa povestné nožnice otvárajú čoraz viac… a mám za to, že sa dožijeme bodu zlomu…

      • Prajem nám Silu ustáť to…

       • Jekaterina Jeva 17. jún 2018 o 8:06

        leo, ustojime. A ten pocit vitazstva bude stat za to.

        • :) Jekaterina, je to tak…

         Chceme zázrak, co nás tentokrát zachrání
         A tvůj spasitel právě opustil město
         Potřebujeme zázrak
         Protože tvé srdce tvoří čas
         A tvé svědomí tě volá
         Není to pro nic
         Život není napsaný v písku
         Vím, že přichází příliv
         Ale je na čase udržet postoj
         Se zázrakem…
         https://www.youtube.com/watch?v=wnM9WEha5E0

         http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jon-bon-jovi/miracle-520280

       • Delí sa zrno od pliev,tí,ktorí tie nožnice otvárajú viac a viac,budú zomletí.Všetky tie umelé proti normálnosti zamerané aktivity,ktoré majú jediný cieľ,zničiť ľudskú bielu spoločnosť,tí ktorí to pretláčajú,sú chorí alebo zaplatení.Ale si nechcú pripustiť,že už to dlho nepotrvá,zvrátenosti dosiahli svoj vrchol…Toto by si mali uvedomiť aj v “našej” vláde,že svojou participáciou a podporou na tomto chorom smerovaní sa radia oni medzi ľudský odpad,keď to podporujú pre nejaké zvrátené liberálne západné “hodnoty”…

        https://ekonomika.idnes.cz/lgbt-cena-zamestnavatel-vodafone-d4s-/ekonomika.aspx?c=A180615_110823_ekonomika_ane

        • Jediný normálny človek a muž, ktorý stelesňuje ideál je Václav na koni… Kiežby im to tam mohol rozdupať.

         “… Sousoší je nejen symbolem české státnosti, ale též jakýmsi imperativně zdviženým prstem, ukazujícím na nezbytnost uchovávání základních kulturních a duchovních hodnot národa.”
         http://neziskovkyapravda.nazory.cz/index.htm/Nepravdy/Socha-svateho-Vaclava/socha-svateho-vaclava.html

         Modrý odkaz v texte – len pre silné povahy.

         • Vieš,leo,keď sa deje toto,čo je v tom odkaze na verejnosti…západná spoločnosť nemá nárok na prežitie.Tak,ako moslimské individuá neprevychováš NIKDY,pretože oni tu prišli naberať to liberálne-drogy,alkohol nie je vôbec výnimkou a o ďalších zvrhlostiach,ktoré im káže korán a ktoré do nich hustia ich imámovia nehovoriac.Tak,ani tie choré individuá v modrom odkaze už neprevychováš.
          Proste sa len priblížili konaniu psychopatickej elity,ale tá to robí za zavretými dverami…

          Takže reset tejto “civilizácie” je nutný.

    • Škoda, že je nidko nesundal za jízdy, takový silniční lyšaj na choulostivých místech… :-(

  • Toto si môže dovoliť len gay bikers – https://youtu.be/wVbpyFaN9SA?t=1m52s

   Londýn je už v prdeli, moslimovia ich dorazia…
   https://youtu.be/w3AuB7P-_9U?t=1m56s

   • Blahobytom k degenerácii.

    Pri takýchto správach som rada,že sme v podstate chudobní materiálne,ale duchovne ešte stále bohatí.
    Len by fakt trebalo zavrieť hranice a hlavne zavrieť všetkých mopslíkov propagujúcich tie západné “hodnoty”…

 14. http://www.zvedavec.org/vezkratce/15473/
  16.6.18
  Evropská unie:

  Podle novináře Marca Tosatti to byl papež František, kdo svou intervencí spustil masovou migraci z Afriky do Evropy.

  Podle informátorů z italského Ministerstva vnitra a vysoce postavených úředníků zatelefonoval papež František v roce 2013 italskému premiérovi Enrico Lettovi.

  V té době byla italská vláda v obtížné situaci.

  V odpověď na papežovu intervenci spustila italská vláda jednostranně operaci Mare nostrum. Italské lodě zajížděly až libyjským břehům, aby shromáždily co nejvíce migrantů, zavezly je do Itálie, kde vyplňovali žádost o azyl, jako by nešlo o ilegály ale o skutečné uprchlíky.

  Operace porušila vnitrostátní i mezinárodní právo, působila jako multiplikátor odjezdů z Afriky a vyústila de facto v tajné dohody s obchodníky s lidmi, pro které byl tento obchod ještě výnosnější než dosavadní pašování drog.

  Mare nostrum trvala od 18. října 2013 do 31. října 2014. Během ní bylo zachráněno 150.000 migrantů.

  Od prosince 2014 ji nahradila operace Frontexu Triton , která byla v únoru 2018 nahrazena operací Themis.

  Při operacích se více zachraňovali migranti, než aby se bojovalo s pašeráky.

  Mare nostrum a následně Triton působily jako spouštěč a povzbuzení migrace, která vyvrcholila masovou migrační vlnou v roce 2015.

 15. Doník to Viktorovi schválil, čo na to náš Robko s Pepém Pelerínom?
  https://www.hlavnespravy.sk/trump-telefonoval-s-orbanom-povzbudil-ho-aj-k-ochrane-juznych-hranic/1435772

 16. Martin Daňo kandidát na prezidenta.
  Prehľad firiem s jeho menom – https://www.finstat.sk/spolocnici-konatelia?query=Martin+Da%C5%88o+

  Spoločnosť Welington, s.r.o. rok 2015 – Martin Daňo, Humenné
  Tržby 418 000 €
  Aktíva 4 050 115 €
  https://www.finstat.sk/35817976/obchodny_register
  http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=32636&SID=2&P=1

  Spoločnosť IZOLPARTNER, s.r.o. – Martin Daňo, Bratislava
  Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
  Tržby 2 569 454 €
  Aktíva 1 192 963 €
  https://www.finstat.sk/45340242

  Spoločnosť SMER, s.r.o. – Martin Daňo, Paríž
  Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
  Tržby 337 847 €
  Aktíva 1 074 105 €
  https://www.finstat.sk/44081189

  Spoločnosť METROPOLA Bratislava, s.r.o – Martin Daňo, Vernouillet.
  Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
  Tržby 22 508 €
  Aktíva 336 042 €
  https://www.finstat.sk/45989371
  http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=183471&SID=2&P=0

  Spoločnosť E.V.I.A.N. spol. s r.o. – Martin Daňo, 75116 Paríž, 141 avenue de Malakoff.
  http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=108713&SID=2&P=1

  Mimochodom, francúzska minerálka pre teplých EVIAN – LGBT
  http://media.medias-presse.info/wp-content/uploads/2018/06/evian-lgbt.jpg

  Fľašky od Evianu podporujú homosexualitu. Prečo si už nekúpiš Evianu?
  http://www.medias-presse.info/les-bouteilles-devian-font-la-promotion-de-lhomosexualite/93285/

  • No tá minerálka ma dorazila.Daňo celkovo je divná figúrka…odkrýva,odkrýva a pritom je členom jednej zo xidovských lóží:
   http://svetforum.sk/viewtopic.php?t=510

 17. Kazaň, chrám všech náboženství
  https://vid1.ria.ru/ig/infografika/kafidov/Sputnik/worldcup/cz/kazan/images/tild3630-3061-4832-b166-366262326164__rian_00431473.jpg
  Kazaň je jedním z největších měst v RF, leží na levém břehu Volhy. Toto město překvapuje mnohostranností. V klidu tu sousedí muslimské minarety a křesťanské kláštery, stará hradiště a vědecké městečko Innopolis.
  https://cz.sputniknews.com/media-worldcup-2018/201803217001769-kazan-pruvodce-mistrovstvi-fotbal-rusko/

 18. http://pravdive.eu/news/16372/60-procent-neuspesnych-zadatelu-o-azyl-ve-svycarskem-azylovem-centru-zmizelo

  Švýcarské centrum, které má na starosti neúspěšné žadatele o azyl, nemá přehled, co je se 60 procenty z nich. Jednoduše zmizeli.

  Od března 2017 do června tohoto roku bylo do centra v Embrachu posláno 649 neúspěšných žadatelů o azyl, ale úředníci tvrdí, že 309 z nich prostě zmizelo a oni nemají tušení, kde se nacházejí.

  Centrum je posledním krokem, při kterém se neúspěšní žadatelé o azyl dozvědí, zda budou posláni zpět do nějaké evropské země, která má podle Dublinské úmluvy jejich žádost řešit, nebo zda budou vráceni domů.

  Jde bohužel o praxi, která je totožná pro většinu evropských zemí. Žadatelé o azyl, než je jejich věc vyřízena, nejsou izolováni a mají volnost. Pokud jejich žádost není vyřízena v jejich prospěch, v mnoha případech se ztratí. Pak žijí nelegálně, dokud je úřady nedostihnou, nebo si zařídí novou identitu, a nebo spáchají teroristický čin.

 19. Krásy koránu!!!
  http://www.protiproud.cz/politika/3840-evropanky-v-ocich-muslimu-mene-nez-pes-nebo-osel-zbozi-urcene-jen-pro-zabavu-mlceni-medii-staneme-se-dalsim-pakistanem-kde-jste-chrabre-bojovnice-proti-sexismu.htm

  • Z Anglie přicházejí dost šílené zprávy:
   Soudce propustIL osoby podezřelé z desítek znásilnění na kauci a oznámil jim, že budou předvolány tak někdy za tři čtvrtě roku.
   Tomu totiž o nic jiného, než aby se na případ zapomnělo a on mohl v klidu a bez dalšího zjišťování dát násilníkům pár měsíců, nešlo. Zároveň zakázal o jeho rozhodnutí informovat, tak jako zakazovali informovat o znásilněních celé roky.
   Hlavně jim dal šanci se co nejdřív vypakovat. Odsoudili z těch pakistánských vořechů vůbec někoho?
   https://www.otevreneoci.cz/l/video-zatimco-theresa-may-oslavuje-ramadan-tommymu-v-nove-veznici-vyhrozuji-smrti/

   Nebyl to zrovna Robinson a jeho lidi, který tím svým pruzením vytáhli britskou justici z toho relax módu a donutili je se tím zabývat?… Už jenom to, že s ním švengují od jednoho horšího vězení k ještě horšímu, kde je 70% muslimů, kteří mu vyhrožují smrtí…

   Odoberat deti rodinam povodom z vych. Eu……ak gang muslimov retazou dobije a usmrti čecha v uk tak o nic nejde….ak sa roky pacha sexualne nasilie na detoch a podporuje pedofilia pakistancami a nik to nechce riesit …lebo rasizmus….tak to su zakony uk biely su vzdy na vine aj ked nic nespravili a zlocinci a uchyli

   • Vyplavuje sa na povrch všetka špina,ale tam už s tým nič neurobia,ciele splnili,bude sa to len zhoršovať,bod zlomu bol prekročený…

   • Fuj, to je xicht, ako keby vypila žabí sliz.
    Viete, ako sa v Británii povie peknej žene? … Turistka.

   • https://www.otevreneoci.cz/l/tommy-robinson-ma-nove-svetove-uznavane-pravniky-informace-jako-z-archivu-kgb/

    • https://stredoevropan.cz/2018/06/17/britske-europoslankyni-v-parlamentu-vypnuli-mikrofon-kdyz-se-ptala-na-tommyho-robinsona/

   • Najlepšie ako má 5% populácie UK až 70% zastúpenie v base. Podobnosť s menšinami u nás a s afro v US čisto náhodná.

 20. Zaujímavé:
  http://www.ezopress.sk/2016/02/prestol-energeticke-centra-slovenska/

 21. Utok Ameryky na druhu stranu světa je opravněny
  13. 04. 2018 11:11:11
  Vlastně ani nechapu, jak to može někomu přijit nelegalni. My, ostravšti synci moc dobře vime už z druhe světove, že preventyvni valka je nejlepši, bo ten, kdo da temu druhemu po pysku prvni, obvykle vyhrava.
  Ameryčani se doslechli, že Syřani zabili Syřany.
  A protože su Ameryčani bytostnymi demokraty, tak rozhodli, že dřive, než se vyšetři, keři Syřani zabili jine Syřany, tak preventyvně zabiju jakesik uplně jine Syřany, keři sice asi nezabili žadne jine Syřany. ale mohli by třeba zabit zase uplně jine Syřany.
  Nevim, jak to Ameryčani zrobi, bo bude třeba, aby mohli odlišit pravě ty Syřany, keři podle informaci tych Syřanu, keři udali Ameryčanum, že někteři Syřani zabili jine Syřany. Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.
  A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost.
  Myluju Ameryku.

  Ladislav Větvička, hlasatel te prave ameryky z Poruby
  Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=658469

  • 6cypa hvezda nad hlavu ptaka
   http://imgworld.cz/s3/tuvzZUqoXV.jpg

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ministerstvo_zahrani%C4%8D%C3%AD_Spojen%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%AF_americk%C3%BDch

   • Dávidova hviezda je všade,aj keď ju naoko skrývajú.
    Už dávno ma napadlo,že logo KSB nie je vôbec obratená pyramída,ale keď si z vnútra vyberieš tie trojuholníčky,ktoré označili tým svojim MIM,keď ich spojíš a otočíš,tak to tvorí druhú časť na vyskladanie Dávidovej hviezdy…

   • V Liberci postavili synagogu ve tvaru trojúhelníku
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%A1_synagoga_v_Liberci

    • https://domov.sme.sk/c/6144529/odkial-maju-zidia-svoju-hviezdu.html
     Izraelčania vás určite opravia, že magen David, ako sa tomuto symbolu hovorí po hebrejsky, nie je hviezda, ale štít. Pozostáva z dvoch trojuholníkov, ktoré sú nerozpojiteľné, čo má symbolizovať nerozdeliteľnosť židovského národa. Má tiež dvanásť strán. Toľko bolo izraelských kmeňov. V Starom zákone sa Dávidova hviezda takmer nespomína, do raného stredoveku sa používala skôr ako dekoratívny objekt.
     ——
     Univerzálnym symbolom židovstva sa však Dávidova hviezda stala až v 17. storočí. Schwartz hovorí, že podľa niektorých historikov sa to stalo po tom, čo vo Viedni oddelili židovskú štvrť od mesta tak, že na hraničný kameň z jednej strany vyryli Dávidovu hviezdu a z druhej kríž.

     So židovským osvietenstvom, ktoré začalo židov vnímať nielen ako náboženskú komunitu, ale aj národ, sa Dávidova hviezda premenila aj na sekulárny symbol židovského národa. V neskorších rokoch sa stala symbolom sionistického hnutia. Aj preto Dávidovu hviezdu odmietajú niektoré ultraortodoxné prúdy v judaizme. Iné zase, podľa Schwartza zrejme pomerne oprávnene, preto, že ide skôr o „folklórny“ prvok, ktorý patrí skôr do sféry povier a mágie.

     Vlajka s Dávidovou hviezdou tiež viala nad prvými židovskými kolóniami v Palestíne, neskôr sa stala súčasťou zástavy židovského štátu.

     • Symbol trojuholník:
      Keď jeho špička smeruje nadol,označuje to manifestáciu hmoty.

      https://biela-magia.blogspot.com/2017/03/magicke-symboly.html
      Trojuholník= Počiatok ľudstva. Symbolizuje vrchol, ktorého špička smeruje buď nahor, alebo ktorého špička klesá nadol a je smerujúca do stredu zeme, jaskyne. Trojuholník smerujúci nahor označuje spiritualitu (duchovnosť). Keď jeho špička smeruje nadol, označuje to manifestáciu v hmote.

     • kroksunkrok 16. jún 2018 o 21:35

      Iný pohľad na ten istý znak, s výstižnejším pomenovaním – tzv. “vládca džinov”:
      “… A ještě několik slov o variaci symbolu, kdy je trojúhelník s vrcholem směřujícím dolů umístěn přes trojúhelník s vrcholem směřujícím nahoru. Tento symbol byl v dávné minulosti velmi rozšířen v mystických, okultních a náboženských proudech. Podle původních Znalostí je to tak, že pokud je hlavním (vrchním) symbolem trojúhelník s vrcholem směřujícím dolů, který je zobrazen bílou barvou (božská ženská podstata, síly duchovního světa), a pod ním se nachází (po okrajích je vidět) trojúhelník s vrcholem směřujícím nahoru černé barvy (mužská podstata, síly hmoty), označuje nadvládu duchovního světa, tvořivých sil Allatu nad materiálním světem v šestirozměrné dimenzi.

      http://schambala.cz/allatra/online/?page=366

      Obrázek č. 31. Dávný symbol nadvlády duchovního světa nad materiálním

      A pokud trojúhelník s vrcholem směřujícím nahoru překrývá trojúhelník s vrcholem směřujícím dolů, označuje to dominanci Materiálního rozumu, materiálního světa nad duchovním, magické působení na hmotu ze šestého rozměru při dominanci Materiální podstaty. Také to znamená, že člověk využívá síly Allatu ne pro duchovní osvobození, ale proto, aby získal moc v materiálním světě. Takový znak s přesně opačným významem obvykle umisťovali lidé, kteří se snažili o tajnou moc nad trojrozměrným světem a sloužili Vůli a záměrům Materiálního rozumu. Pokud byl znak zobrazen jednoduše, bez ukázání toho, který trojúhelník je dominantní, nazývali ho zase „převráceným znakem“, protože trojúhelníky označující Přední a Zadní bytost v něm měly vyměněná místa, a boční Bytosti zaujímaly prvenství (označovali je jako trojúhelníky umístěné ve vertikále). Také se to označovalo přeškrtáváním kosočtverce (jednoho ze symbolů duchovní přeměny člověka). V dávné minulosti se takový symbol používal především v černé magii.

      http://schambala.cz/allatra/online/?page=367

      Obrázek č. 32. Převrácený znak

      Anastasia: Když už jsme u toho, tento symbol je dnes ve světě široce rozšířen pod názvem „Davidova hvězda“. Lidem se samozřejmě říká, že nese význam „dokonalého svazku ducha a hmoty“ s vládnoucím trojúhelníkem, jehož vrchol směřuje nahoru. A lidé se pak diví, proč žijí v takovém „nešťastném světě“, kde je mnoho závisti a agrese.

      Rigden: No a kdo je vinen tím, že se lidé nezajímají o nic víc, než o to, co jim vnucuje materiální Rozum. V dávné minulosti byl tento znak na Východě znám jako „vládce džinů“, magický symbol člověka, jež má moc nad hmotou za pomoci sil předurčených k duchovnímu rozvoji. Pokud uvnitř velkého trojúhelníku s vrcholem směřujícím nahoru zobrazovali jeden nebo několik trojúhelníků s vrcholem směřujícím dolů, označovalo to právě, že člověk využívá své unikátní síly za jinými účely, tedy k tomu, aby dosáhl určité moci v materiálním světě. Pokud například do trojúhelníku s vrcholem směřujícím nahoru umístili tři trojúhelníky s vrcholy dolů, označovalo to využívání sily Allatu materiálním Rozumem pro jeho záměry, obvykle aby dosáhl dočasné moci v trojrozměrném světě. Mimochodem tři trojúhelníky s vrcholy směřujícími dolů symbolizovaly božské principy: ideu, plán, realizaci (provedení tohoto plánu). Na dávných zobrazeních můžeme vidět ničím neohraničené tři trojúhelníky s vrcholy směřujícími dolů, na nichž je postaven čtvrtý velký trojúhelník s vrcholem směřujícím dolů, což označuje pohyb člověka k duchovnímu osvobození. Jde tedy o případ, kdy člověk správné využívá své životní síly…”
      Myslím, že nie je treba zvlášť uvádzať odkaz na knihu, z ktorej je tento malý úryvok…

     • Jidiš (ייִדיש‎‎ nebo אידיש‎‎ idiš “židovský”) je západogermánský jazyk, kterým hovoří kolem čtyř miliónů Židů po celém světě. Sám název jidiš znamená židovský (německy Jüdisch) a je zkratkou za původní „jidiš dajtš“ (ייִדיש־דײַטש), tedy „židovská němčina“. Mluvená forma je i dnes němčině blízká, jidiš však obsahuje řadu výpůjček z hebrejštiny a jazyků mnoha národů, v jejichž sousedství Židé žili.
      Asi 70 až 80 % slovní zásoby je prokazatelně německých. Výrazy související s židovskou kulturní tradicí jsou obvykle hebrejského nebo aramejského původu. Další výpůjčky jsou z románských, a také slovanských jazyků. Např. choč = “ačkoliv”, večere = “večeře”, pamelech = “pomalu”. Počet výpůjček se v různých zemích liší, v Severní Americe k nim přibývají i slova anglická.

      • Jazyk jidiš vznikal ve střední Evropě mezi 9. a 12. stoletím jako jakýsi slepenec středoněmeckých nářečí. První glosy v jidiš se začaly objevovat v hebrejských rukopisech ve 12. století. První dílo vytištěné kompletně v jidiš vyšlo roku 1534. Při hromadném odchodu Židů z Německa (14. až 16. století) se těžiště užívání jidiš přesunulo do východní Evropy a jazyk začal být ovlivňován i slovanskými jazyky (zejména polštinou a ukrajinštinou).

       Začátkem 20. století se jidiš stával jedním z důležitých východoevropských jazyků. Vydávala se rozsáhlá literatura, rozmach zažívalo divadlo a film v jidiš, a tento jazyk se dokonce stal jedním z úředních jazyků Běloruské SSR. Jidiš se stalo národním jazykem té části Xidovského obyvatelstva ve východní Evropě, která odmítala sionismus a dávala přednost získání kulturní autonomie v Evropě. 2.WW v polovině století však vedl k náhlému prudkému úpadku užívání jidiš, protože rozsáhlé Xidovské komunity, které používaly jidiš v každodenním životě, byly vyvražděny.

       Pozoruhodným rysem jazyka je, že obsahuje také latinské odvozeniny pro mnohá slova z oblasti náboženských rituálů. Xidé si zřejmě vypůjčili terminologii ze staré francouzštiny používané v Alsasku katolickou církví.

     • Ja som zas cital ze ta 6cipa hviezda je zlozenie dvoch trojuholnikov, trojuholnik s vrcholom hore ako muzskost, penis a vrcholom dole zenskost, vagina. Takto v spojeni 6cipej hviezdy ma byt symbolom ich splynutia: bisexualita (a v sirsom zmysle homosexualita, transexualita, hermafrodizmus, feminizmus atd). Myslim ze propaganda LGBT a zrovnopravnenie pohlavi v dnesnej dobe nie je nahodne.

 22. (už i Čubička píše, že… drahou vlast vovinuly nějaké mraky.”)
  :-)
  Chmurné nálady ovládly duši Angely Merkelové. Německá kancléřka tuší, že poválečné uspořádání světa pomalu končí, přesto zůstává podivně apatická. Poučení hledá v četbě historických knih, píše časopis Spiegel s odkazem na dobře informované zdroje.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/angela-merkelova-historie-svet-se-hrouti-fpu-/zahranicni.aspx?c=A180614_153553_zahranicni_aha

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>