Diskuse

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. Č má táto správa vlastne znamenať???Desím sa z nej,,,Švajčiarska prezidentka vyčlenila 200 miliónov frankov pre oblasť migrácie…čítajte ďalej.

  http://www.teraz.sk/zahranicie/svajciarsko-sa-zaviazalo-k-velkej-pomoci/294089-clanok.html
  Švajčiarska prezidentka Doris Leuthardová spresnila, že pre oblasť migrácie je určených 200 miliónov frankov.
  Autor TASREditor Kristína Benkovičová
  dnes 21:02
  Zürich 23. novembra (TASR) – Švajčiarska vláda bude pokračovať vo svojej podpore členských štátov z východnej časti EÚ a v najbližších desiatich rokoch tomuto regiónu poskytne 1,3 miliardy frankov. Peniaze sú určené na projekty v oblasti migrácie, profesijného vzdelávania a vytváranie pracovných miest pre mladých ľudí.

  Švajčiarska prezidentka Doris Leuthardová podľa agentúry DPA spresnila, že pre oblasť migrácie je určených 200 miliónov frankov. Od naviazania zvyšnej sumy 1,1 miliardy frankov na vzdelávanie a tvorbu pracovných miest v 13 krajinách, ktoré sa členmi EÚ stali po roku 2004, Leuthardová očakáva, že “ľudia zostanú vo svojich krajinách, keď budú mať prácu a školenie”.

  Rozhodnutie švajčiarskej spolkovej rady o vyčlenení spomínanej sumy musí ešte schváliť švajčiarsky parlament, kde sa však časť poslancov vyslovila proti.

  Podpredsedníčka Demokratickej únie stredu (UDC) Céline Amaudruzová totiž vyhlásila, že “je to akoby sme zaplatili výkupné ešte predtým, ako nám únoscovia oznámia svoje podmienky. Dávame 1,3 miliardy frankov bez protihodnoty, bez rokovania, to je šialené”. Námietky vyslovila aj Slobodná demokratická strana: Liberáli (PLR), ktorá ako kompenzáciu miliardy frankov žiada “hmatateľnú normalizáciu vzťahov” s EÚ.

  Leuthardová oznámila rozhodnutie spolkovej rady vo štvrtok v Berne, kde prijala predsedu Európskej komisie Jeana-Clauda Junckera. Rokovala s ním o novom právnom rámci medzi Bernom a Bruselom, ktorý by konsolidoval súčasných 120 zmlúv upravujúcich a stanovujúcich vzťahy medzi EÚ a Švajčiarskom – nečlenom EÚ.

  Spomínaný rámec je kľúčom k zabezpečeniu hladkých obchodných vzťahov medzi oboma stranami, konštatoval švajčiarsky denník Le Temps. Švajčiarsko je tretím najväčším obchodným partnerom EÚ po Spojených štátoch a Číne, zatiaľ čo EÚ je najdôležitejším obchodným partnerom pre Švajčiarsko.

  Juncker po rokovaniach v Berne uviedol, že “všetko ide správnym smerom”. Spoločne s Leuthardovou však avizovali, že rámcová dohoda medzi EÚ a Švajčiarskom nebude uzavretá do konca roka, ako bolo naplánované, ale až o niekoľko mesiacov neskôr.

 2. http://www.teraz.sk/publicistika/paska-eu-rusko-kiska-danko-ema-1968/293752-clanok.html

 3. 2017-11-22 – J.Doležal z USA_Komentované týdenní udaálosti_131min

  http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-11-22-j-dolezal-z-usa_komentovane-tydenni-udaalosti_131min/

 4. http://www.novarepublika.cz/2017/11/to-se-nestane-ani-kdyz-dokonce-rusko.html

  • http://www.novarepublika.cz/2017/11/dodavky-usa-letalnich-zbrani-na.html
   “V případě, že americký prezident rozhodne o dodávkách protitankových systémů … V případě, že USA překročí “červenou čáru” a začnou s dodávkami smrtících zbraní na Ukrajinu, rozváže to Rusku ruce pro jakékoliv odvetné akce”, řekl Ukrajině.ru vojenský expert, člen prezidia politické rady, předseda rady strany “Vlast” na národní obranu Igor Korotčenko.

   Mezi možnými protiopatřeními Ruska Igor Korotčenko uvedl udělení ruského občanství obyvatelům DLR a LLR, poskytnutí vojensko-technické pomoci neuznaným republikám a také použití ozbrojených sil Ruska na potlačení silou ukrajinských vojáků “v tom případě, že budou provádět masového vraždění obyvatel DLR a LLR, kteří získali ruské občanství”.

 5. Tak se prezident sešel s Gorbačovem v Moskvě http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-se-sesel-s-Gorbacovem-A-ten-na-VIDEU-ucinil-gesto-vuci-ceskym-novinarum-513305
  Netvrdili ti vedle, že Gorby žije v exilu na Floridě….

 6. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11538-strilet-policiste-demonstrant-svedectvi-majdan

 7. Július | 22.11.2017

  Takže ti napíšem jasné fakta, o ktorých sa dá dočítať v materiáloch KSB, v článkoch, ktoré tu dáva Hox a čo sa dozviem ?
  Argumenty z tvojej strany nulové, ale podľa teba je to lož.

  Diskusia na úrovni s entitou tvojho kalibru nie je možná.Nemáš proste s čím argumentovať,tak verejne vedome klameš a robíš blázna z niekoho, ktorý ti jasne podložil fakta, na ktoré nemáš relevantnú odpoveď a usvedčujú teba a KSB z manipulácie, lží, podsúvania islamu do vedomia ľudí.
  Si proste taký prichytený zbabelec a klamár, ktorý, keď je pritlačený k stene, tak kope nožičkami na všetky strany a strieka sliny.

  A nič z tých bodov, čo som uviedol si nevysvetlil. Akurát tak tvoju prekrútenú verziu, ktorú racionálny človek, ktorý má poznatky nemože uznať.
  Vieš, ty , profesor – úd, si smiešny manipulátor.

  Stačí si zobrať takého Velička. V Rusku je cca 20 miliónov moslimov a robia Rusom problémy.
  Chápem Putina, že im neostáva nič iné ako s nimi nejako žiť, lenže Putinove Rusko im nastavilo určité mantinely, ktoré aj v Čečensku pochopili. Iná situácia je v Európe, kde neomarxisti v EÚ silou pretláčajú islam v našom priestore a ty a rovnako KSB pretláčate islam manipuláciou do vedomia ĺudí, takže vlastne pomáhate neomarxistom a zaslúžite si označenie multikulti -fašisti a nepriatelia európskych národov.

  To, že Veličko robí takto reklamu koránu je to samé, ako keby počas vlády Stalina v 1941 roku po útoku 3 ríše čítal verejne Mein kampf a robil mu reklamu, lebo predsa aj tam sú “dobré myšlienky”. Stalin by ho dal zavrieť ako zradcu.(Označil by si potom aj Stalina ako zradcu a blázna ?)

  To samé by ste si zaslúžili aj vy, za tú manipuláciu, lenže využívate, že súčasná moc v EÚ je protinárodná a vedie vojnu na 6 priorite proti európskym národom a vy sa jej zúčastňujete.A viete, že zatiaľ vám za túto zradcovskú prácu voči európskym národom a štátom sankcie nehrozia.

  Ty nehľadáš pravdu, ty sa snažíš manipulovať a relativizovať pravdu.
  Z jasných faktov, bodov, čo som napísal nechceš vidieť holú pravdu ,ale rovnako ako slniečkári, neomarxisti chceš hľadať pozitívny kontext.

  Je to podobné, ako keby si chcel presvedčovať ľudí, že čierna je biela, že 1+1 nie sú dva,ale 3.

  Miesto toho, aby si hľadal pravdu, tak manipuluješ a podsúvaš :

  “Ok, zabi teda vśetkých muslimov, židov, katolíkov, ktorí majú inú predstavu o cirkvi ako ty, marxistov,..a koho ešte?
  Radšej vśetkých preventívne a Boh si potom tam tých dobrých preberie, či ako?? ”

  Čo je toto, ak nie sprostá manipulácia, podsúvanie a vykresľovanie mojej osoby v čiernych farbách ?
  A prečo to robíš ? Pretože som poukázal na pravdu, ktorej sa bojíš.Tak sa ma snažíš dehonestovať a pomáhaš si lžami a manipuláciami, podsúvaním. A teší ma, že nielen ja, ale aj mnohí iní na tjto stránke, čo tu diskutujú a rovnako ďalší, čo to tu čítajú už vidia vaše lži a manipulácie.

  A všetkých do blázinca nedostanete. A ani nálepky, ktoré dávate tu každému, kto má iný názor, ako vy vám nepomožu.

  V Európe sa deje toto :

  http://www.protiproud.cz/politika/3472-svedsko-jiz-temer-ve-valecnem-stavu-slavna-vyloha-migracni-invaze-pred-kolapsem-nejatraktivnejsi-zeme-pro-zlocince-budou-policiste-dezertovat-boj-o-moc-mezi-gangy-tisice-horicich-aut-a-tikani-casovane-bomby.htm

  Rozkladajú sa štáty zasiahnuté islamom, ale vy tu píšete bludy o kráse islamu, koĺko dobra z koránu načerpáme, aký bol Mohamed dobrý človek…

  Čo tak urobiť historickú štúdiu, čo sposobil vo svete Mohamed a jeho korán a islam ? A fakta ?
  Tie by ukázali, aký genocídny a vražedný je islam a že Európa nedopadla podobne ako Severná Afrika, Perzia, Blízky východ je preto,že v minulosti sa proti islamu postavila a spoznala jeho hrozbu.
  Ty a podobní zradcovia robíte všetko preto, aby ste túto hrozbu relativizovali a tak balamutili mysli ĺudí a značkovali ľudí, ktorí na ńu poukážu ako bláznov…

  Profesor – úd, dúfam, že máš pripravený zlatý padák, aby si podobne ako Fico, Kiska a ostatní mohol zdrhnúť, až ťa raz budú brať ľudia zo zodpovednosť aj kvoli KSB a podsúvania a propagácie islamu v našom priestore…

  Pretože ty nemožeš byť taký sprostý, aby si nevedel, že historicky sformovaný islam sa nikdy nezmení na koránický, aj kvoli degenerácií islamskej populácie, ktoré má práve kvoli koránu a Mohamedovi povolené manželstvá medzi bratrancami a sesternicami v 1 línií, čo sposobilo ich degeneráciu a znižené IQ a rozne genetické defekty…

  Entity, ako ty a podobní, čo vedia akurát tak manipulovať a značkovať ľudí sa nikdy nestanú tým vaším povestným človekom pod diktátom svedomia.

  A je dobre, že to vidia už mnohí.
  Ste okrajovou, marginálnou záležitosťou…

  veď ty nie si schopný zodpovedať ani na hlavnú a zásadnú tézu KSB :

  Takže, ako chce KSB v praxi dosiahnúť, aby “dostatočná časť spoločnosti” pochopila tú vašu konceptuálnu moc a prevzala riadenie. No, napíš, ako to chcete v praxi dosiahnúť ?

  Napíš konečne niečo z praxe, nech sa zasmejeme…

  Ale značkovaťˇ ľudí za bláznov, robiť u nich hlupákov, to vieš…No, nemožeš ich vyhodiť z práce, ako neomarxisti pri moci, tak aspoň takto, sekundárne sa ich snažíš špiniť..

  Profesor – úd, len tak ďalej, tak sa odhalíš čoraz vačšiemu počtu ľudí, ktorí ešte rozmýšĺajú a nedajú sa obalamutiť hlúpou manipuláciou.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/motivace-globalniho-prediktoru/

  • Inak čudujem sa Juliusovi, že napriek tomu ,že ich už odhalil a vie o čom to je na levanete ,
   zotrváva a bojuje s veternými mlynmi. To nemá zmysel. Majú zadanú úlohu a tú plnia.
   Okrem toho…..oni pravdepodobne sú o tom čo presadzujú aj presvedčení……keby to bol platený truľo, ktorý to robí pre prachy, tak by som videl význam snažiť sa ho presvedčiť, že to za tie prachy nestojí.
   Ale hox je totálny imbecil ……

   • Má to zmysel.Keď každý nad tou Sektou Pjakinovou zavrie oči,nebude nikoho,kto ich za to odsúdi.
    Budú sa súdiť aj oni,ak nezdupkajú do teplých krajín.A oni to vedia!Nikto trestu neújde,ani Sekta Pjakinova.Keby brali vážne to,čo učia,vedeli by,čoho sa dopúšťajú touto zradou na národoch.Keby verili v toho svojho HNR,tak by sa spamätali,lenže oni neveria.Židáci.

 8. A zas ideme opačným smerom…

  https://www.aktuality.sk/clanok/540987/slovenska-diplomacia-bude-riesit-clanok-velebiaci-rusku-okupaciu-v-68/
  V článku sa uvádza, že Československo by malo byť Sovietskemu zväzu vďačné, že v roku 1968 vyslaním vojsk zabránil tomu, aby Západ uskutočnil v krajine štátny prevrat.

  Štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Lukáš Parízek (SNS) označil článok za nešťastný. Aj preto tvrdí, že budú žiadať vysvetlenie od ruskej strany.

  “Bude to komunikované ruskému veľvyslancovi a takisto aj náš zastupiteľský úrad v Moskve podnikne konkrétne kroky, aby bolo vyjasnené, akým spôsobom to bolo myslené,” skonštatoval Parízek.

  Či išlo zo strany Ruska o provokáciu, Parízek hovoriť nechcel. Zopakoval, že rezort diplomacie urobí všetko preto, aby sa táto situácia vyjasnila a viackrát neopakovala.

  • Možem len povedať, že vďaka ruskému zásahu som prežil šťastné detstvo. Môj syn si nikdy neužije to čo som si užil ja a to sa snažím maximálne ako to ide. Jeho syn už bude úplný chudák.
   Zatiaľ čo za minulého systému sme sa mali stále lepšie a lepšie ,bolo nás viac a viac, životnú roveň sa stále zvyšovala, tak od revolúcie sa máme stále horšie a horšie, je nás menej a menej .

    • Je to tak, ale za humny je změna. V mnoha ohledech předvádí západ to samé, co východ pod Gorbačovem a v mnoha ohledech tehdejší východ několikanásobně překonal. Taková koncentrace marxistů, která se pohybuje po Bruselu se nevyskytovala ani v politbyru ÚV KSSS.

     Západ se rozpadá před očima a je to stále rychlejší bez naděje na zpomalení nebo snad zvrácení tohoto trendu. Všichni si tam věří, že jejich pravda zvítězí a vše se vrátí do starých “dobrých” kolejí, kdy jejich převaha nad zbytkem světa byla drtivá.

     Trest za to, že jako virus napadli svými neoliberálními zvrácenostmi vědomí člověka bude nejspíše definitivní, odpovídající intenzitě jejich útoku proti samotnému Bohu.

   • Ja som dospel k rovnakému názoru na rok 1968 už pred pár rokmi.
    Brežnev bol štátnik, ktorý si uvedomoval, že s veľkou pravdepodobnosťu stratí sympatie dvoch, možno až troch generácií v Československu svojím zásahom v ČSSR v 1968 roku.
    Naprie tomu urobil, čo musel.

 9. http://www.protiproud.cz/politika/3476-obranne-hradby-v4-v-ohrozeni-obvykla-zrada-slovenskych-elit-nas-muze-prijit-draho-kiska-a-fico-si-chystaji-bruselske-trafiky-kompaktat-za-nas-podepise-eu-migranti-se-k-nam-navali-coby-dup.htm

  • Že je to s ficom,kiskom,V4 tak,ako to popísal pán Hájek,vravíme od ficovej prvej zmienky o jadre.
   To len tí kreténi od vedľa to nevidia a zo zradcu Slovenska a celej V4-fica,robia záchrancu.Idiotskí vykladači bez morálky,také isté protislovanské živly,ako kiska s ficom.

   Evropská komise již oznámila, že se chystá Kompakt podepsat jménem EU jako akt společné zahraniční a bezpečnostní politiky. Tím by se stane závazným pro členské státy a jeho neplnění bude sankcionovatelné Evropským soudním dvorem. Pro tento okamžik bude jedinou nadějí společný odpor zemí V4. Odtud tedy odečítejme Kiskovu a Ficovu „zradu praporu“: Ti dva chtějí prodat nejen malé Slovensko, ale jako správný Trójský kůň i celou V4.

  • Inak, dnes je 22.11
   :DDD

   • Nestraš……oracle určite rozoberá nejakú matricu u nich , tutovo to znamená niečo zásadné, nejaký odkaz od GP .
    A k tomu je na pováženú….. je rok 2017 ……2+0+1+7 = 10
    22.11……2+2+1+1=6 a k tomu pritátaj 4 a máš tiež 10 kámo .
    A to je úplne v prdeli !!!! Šak to je nad slnko jasné,že je to odkaz …..

    • Nič si sa z toho KSB nenaučil. Správne sa počíta:
     20+17=37 a 3+7=11 :)))))

    • Je to v prdeli:-)
     Na Islandu je velký poplach, protože jeho největší sopka se chystá poprvé po 290 letech znovu vybuchnout.http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11536-islan-poplach-eruppce-vulkan
     V exkluzivním rozhovoru pro Daily Star Online řekl, že tento vulkán se „jasně chystá k dalšímu výbuchu,“ který přijde do několika let.
     Tak budeme počítat dál, snad to někdy bouchne :-)))

 10. https://www.youtube.com/watch?v=p8HZHpAzRRY
  Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  Zverejnené: 21. 11. 2017
  Minister obrany Gajdoš (nominant SNS) na zasadnutí Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť potvrdil, že najväčším nepriateľom NATO, teda aj Slovenskej republiky, je Rusko. Preto má byť takmer všetka nová vojenská technika umiestnená na východnom Slovensku. Aj napriek nedávnej návšteve kapitána Danka v ruskom parlamente je teda jasné, že SNS poslušne plní americké plány a rozkazy z NATO.

 11. http://www.teraz.sk/zahranicie/brusel-nemecko-vyvoj-obavy/293613-clanok.html
  Partneri z EÚ reagujú na vládnu krízu v Berlíne neveriacky, až s nemým úžasom. Brusel sa k Berlínu správal pred septembrovými parlamentnými voľbami macošsky a spoliehal sa na to, že napokon tam proeurópsky orientovaná vláda bude pokračovať v doterajšej práci, konštatoval Guntram Wolf z bruselského think-tanku Bruegel. Dodal, že sa v sídelnom meste Európskej únie v tomto smere prerátali.

  V súčasnom svete poznamenanom hospodárskou a utečeneckou krízou, ale aj britským rozhodnutím opustiť Európsku úniu a zvolením Donalda Trumpa za prezidenta USA, je to osobitne citlivá záležitosť. Únia sa nedávno rozhodla pre rozsiahle reformy a chcela ešte pred voľbami do Európskeho parlamentu 2019 okrem iného posilniť eurozónu. Hovorca predsedu Európskej komisie Margaritis Schinas v utorok v Bruseli zdôraznil, že v Európe nezavládne prestávka a návrhy reforiem eurozóny sa budú prezentovať v súlade s plánom 6. decembra. Všetkým zainteresovaným je však jasné, že bez funkčnej nemeckej vlády nebudú záväzné rozhodnutia v Bruseli možné.

  Diplomati v Bruseli nevylučujú, že Nemecko požiada o odloženie summitu o eurozóne naplánovaného na 15. decembra, na ktorom by sa malo hovoriť o koncepcii reforiem. A priveľmi mnoho nemožno očakávať od tejto vrcholnej schôdzky ani vtedy, ak sa uskutoční. Proces môže trvať až do veľkonočných sviatkov, mieni Olaf Böhnke z poradenskej firmy Rasmussen Global.

  • Až jim začne fatálně selhávat totalitní metodika, příjdou tvrdé rány.

   Ono již nyní to není žádná sláva. Amerika se propadá ke dnu a její politický nástroj EU směřuje s ní.

   O samostatné politice eu se nás snaží přesvědčit již jen imbecilové z mainstreamu. Všechno jsou to americké loutky, včetně Merkelové, jenom Fico je z Marsu, když čekal nějaké vstřícné kroky z Bruselu ohledně lobbingu za přidělení agentury na léky.

   • „Boli jasne nastavené kritériá, ako sa budú premiestňovať agentúry z Británie do Európy. Tieto kritériá absolútne ignorovali. Veľkí hráči si urobili s malými hráčmi, čo chceli. Je to úplne jasné, sú to veci, ktoré budú naďalej rozdeľovať Európsku úniu,“ povedal Fico.

    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/448875-fico-kritizoval-velke-krajiny-eu-za-rozhodovanie-o-sidle-uniovych-agentur/

    Teraz sa zobudil ten zradca fico?Pochopil,že zrada sa nevypláca a že ho majú len za pajáca,že pchať sa im do rite sa nevypláca?Tak,ako klame fico,klamú aj tí jeho “veľkí”hráči,ktorým poklonkuje!

    Aké to je,fico,byť za blbca,byť oklamaný?Aspoň vidíš,ako sa cítime my,keď nás v kuse klameš a zavádzaš svojimi manipuláciami a klamstvami!
    Drucker to isté!

    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/448804-drucker-vyjadril-lutost-nad-tym-ze-bratislava-prehrala-suboj-o-liekovu-agenturu/

    • Však jeho žena o tom vie svoje
     https://www.youtube.com/watch?v=uf-iJxDOmko

     • Len sprostý nevidí,čo je fico zač.A tí vypatlanci od vedľa,ktorí doteraz vykrikovali to isté,čo jadrový,že jedine jadro,jedine Nemecko,bez Nemecka Slovensko neprežije,bez EÚ Slovensko neprežije…jediný fico človek GP chápe globálnu politiku a preto musíme byť v jadre s Nemeckom a Francúzskom,lebo GP je proti rozdeleniu únie a jadrový fico je káder GP,ktorého GP určil na stabilizáciu únie.
      Zrazu aj v tom,že ficovi na základe liekovej agentúry ukázali,ako sa chovajú ku zradcom a bezcharakterným populistom,tak tí magori od vedľa v tom vidia zase GP a ficové kroky,že zrazu ani fico nechce do jadra.Sú to proste idioti.Škoda slov.Slepí,sprostí,nič nechápajúci blbci.
      Cici ficiak,degenerát napísal toto:

      Žeby to uchádzanie sa SR, aby bola do Bratislavy presťahovaná Európska lieková agentúra a následné zamietavé rozhodnutie EÚ v neprospech SR, bolo celé dopredu prichystané globalistami, aby sa vytvorili príslušné podmienky na Slovensku a R. Fico a spol. dostali presvedčovací argument určený pre slovenskú spoločnosť a „elitu“ (v podstate ide o „okno Overtona“), prečo nakoniec radšej nie „jadro“?
      A D. Daniš zrejme dostal pokyn, aby tento argument patrične ozvučil.
      Globalisti asi predsa len chystajú rozdelenie EÚ a SR v „jadre“ asi nakoniec nebude.

 12. https://www.facebook.com/in…

  Marian kotleba

  Už je to tu… Minister vnútra Robert Kaliňák na dnešnom Výbore NR SR pre obranu a bezpečnosť priznal umiestnenie imigrantov z Guantanáma v integračnom centre vo Zvolene. Ľudia, ktorí hlásili zvýšený pohyb imigrantov vo Zvolene teda neklamali, ani si nevymýšľali. Na tento účel je rozpočte Ministerstva vnútra vyčlenených spolu až 2,2 milióna eur! ZDIEĽAJTE!

 13. Na tému vlastníctva pozemkov v katastri sa TM už dávnejšie vyjadroval, že sa chystá habaďúra na plebs.

  http://tadesco.cz/vyvlastneni-vasich-pozemku-je-na-obcany-eu-pripraveno-a-pravne-podlozeno-mame-se-na-co-tesit/

  • K vyšie uvedenému článku veľmi dobrý komentár dole:

   Nula dne 21.11.2017 v 13:09
   k poznámke „luli“ :
   Ak zoberieme info zo strany tadesca za pravdivé, ostane tu otázka/otázky: Komu sa siahne na majetok?
   … dvom typom: osobám systémove nepohodlným a neplatičom. Otázka dva: Čo sa týmto veľmi silným systémovým nástrojom sleduje priatelia?
   Dnes keď drvivá väčšina populácie vníma život hmotne/podporená OS kapitalizmom – konzumne, predala tak tým svoju časovú úsečku života za nový typ viery – peniaz. Peniaz ako „prostriedok“ zhmotňovania sna, cieľa s motiváciou ďalšieho nástroja OS – demokraciou+takt/čas. Úmyselne nepíšem zamenila za – ale predala. Stačí keď sa poobzeráte naokolo a zistíte, že okrem prírody a bytostí je tu všetko zhmotnené cez prostriedok/peniaz. Zlobou však nebude to, čo tu čaká určité percento populácie spomínaným zhabaním majetku ale to, že za tým určením a rozhodnutím znovu stojí človek – človek, ktorý tomu peniazu podľahol.
   Ono nasadiť človeku bez domova/majetku namiesto nôh kolesá – trebárs karavanmi, to bude business ako svet samotný so všetkými jeho cestami.
   Dnes, keď sa spoločnosť hrá s kolektívnou vinou, v ktorej sa účel/prostriedok/vina samotná stratí a zmaže v chaose, toto dianie spôsobí, že sa z tých, ktorí nepochopili bytie a žijú v existenčnom stave riadený programom mysle stanú zbrane. Živé zbrane, ale nemusia…?! Opustia stratením majetku dôstojnosť svoju vlastnú a príde ich skutočné – nie niekým riadené vnútorné rozhodnutie. Aké?…
   …opýtajte sa svojho okolia a samo Vám dá odpoveď ako sú ľudia vychovaný systémom existenčna ?
   Urobte si „fakt“- pokus s okolím. Presvedčíte sa sami, akým „kvázy prínosom“ vnútorným je hmotno oddelené od duchovna. Pochopíte aj to, že človek sa dobrým/zlým židom, islamistom alebo kresťanom nerodí – ale stáva. Pochopíte dobro aj zlo súčasne, a že tak či tak si Vás príroda zoberie naspäť – buď vzduchom cez komín, alebo ako výživa v zemi… Aj, že smrť tu musí byť, inak by sme ostali malými deťmi bez uvedomenia sa.
   Stojíme pred veľmi veľkou skúškou-vnútornou. Buď sa pochopíme, alebo budeme do nekonečna(kruh/ležatá osmička) – symboly „programátorov“, súčasťou ich OS (pozn. volám to kolotoče zábavy) – kde je jedno ako sa tu na Zemi volá, alebo bude volať v budúcnosti ?! Zlo tu má byť, len je v nerovnováhe s dobrom ( ako v krivke osciloskopu) a za to si môžeme sami – do vtedy pokiaľ sa budeme ako človek opájať zábavou do posledného/poslednej… Jablko, ktoré sme ochutnali nieje dedičný hriech, ktorým sa nechávame vydierať pocitom viny za život náš – bolo to jablko poznania – a dostali sme tým možnosť a právo spravovať našu skutočnú matku Zem – nie človek človeka !!!
   Držím všetkým palce

   • Nedávno som sa dozvedela,že treba držať päste.

    • k poznámke „luli“ :
     Ak zoberieme info zo strany tadesca za pravdivé, ostane tu otázka/otázky: Komu sa siahne na majetok?
     … dvom typom: osobám systémove nepohodlným a neplatičom. Otázka dva: Čo sa týmto veľmi silným systémovým nástrojom sleduje priatelia?

     Správa územia pomocou kolónií a vyvlastňovania
     https://uloz.to/!z5vYWWYVClw3/nicollo-machiavelli-vladar-mp3

     • Francúzsky profesor Christian de Moliner predstavil návrh, ako predísť vypuknutiu občianskej vojny vo Francúzsku, o ktorej hrozbe je presvedčený, že je reálna. V skratke by sa jeho návrh dal zhrnúť slovami: rozdeľme obyvateľstvo na moslimské a nemoslimské a každé z nich sa bude riadiť svojimi pravidlami, resp. Vytvorme moslimský štát v štáte.
      http://www.hlavnespravy.sk/francuzsky-akademik-jediny-sposob-ako-zabranit-obcianskej-vojne-je-vytvorenie-moslimskeho-statu-v-state-dokazeme-sa-z-francuzskej-situacie-poucit/1215104

      • 100% súhlas s názorom z diskusie:

       Július • pred 37 minútami

       Akademik trepe. Žiadny pokoj to neprinesie. Islam je totiž ako vírus a ten sa okrem masívneho množenia šíri tak, že musí zachvátiť a obsadiť nový priestor, nového hostiteľa, pretože žije len na parazitickom princípe. Až nemá priestor pre šírenie, až ho dajú do karantény, tak končí. Takto sa len umožní moslimom, aby sa pohodlne množili, využívajúc sociálny systém svojho hostiteľa a čím ich bude viac, tým ich nároky vzrastú a budú čoraz viac utlačovať hostiteľa.
       Jediné, čo by Francúzsku pomohlo je deportácia moslimov a zaviesť tvrdé opatrenia voči islamu, ako v Japonsku, ale slobodomurárska vláda vo Francúzsko toto nikdy neurobí, tá má iné ciele.
       Takže Francúzsko kráča ku genocíde Francúzov a možno k občianskej vojne, až sa zbabelí frantíci na to zmožu, keď im moslimovia budú pred vlastnými očami znásilňovať ich ženy, dcéry, deti a štát sa im vysmeje do tváre.

 14. Za veľkou mlákou sa niečo deje…
  V Langley vo Virgínii sa v sobotu vysáčkovali z vrtuľníka mariňáci priamo do štábu CIA.

  Článok v ruštine 2 x, prvý pôvodný, druhý prebratý.

  http://www.worldandwe.com/ru/page/skandal_v_ssha_morskaya_pehota_vysadilas_v_shtabkvartire_cru.html

  http://politikus.ru/events/101739-skandal-v-ssha-morskaya-pehota-vysadilas-v-shtab-kvartire-cru.html

  • A niečo o tom píše aj Ďurino na svojom blogu – najnovší článok prebratý od Benjamina Fulforda:

   http://prekladyodlesa.sk/demontaz-chazarskej-kabaly-sa-zrychluje-namornictvo-obsadilo-centralu-cia-viac-ako-2000-obvinenych-v-spojenych-statoch-zrutenie-riadiacej-mriezky-v-europe

   Ďurino prekladá texty z nemčiny, odtiaľ sú aj jeho články od Fulforda.
   http://prekladyodlesa.sk/about
   Pôvodne sa stránka menovala auriablog.sk

   • Kdesi,tuším na BZ som čítala,že nie je pravda,že Rotčild zahynul,ale zároveň som čítala,že meno štvrtého mŕtveho z tej nedávnej havárie stále neuviedli.Počkáme,uvidíme.Dnes už sa im nedarí všetko ututlať…

 15. http://pravyprostor.cz/co-tyden-dal-a-hampl-napsal-uz-i-pornoherecky-jsou-v-praci-obtezovany/

  Z předmluvy ke knize Stanislava Balíka Islamofašisté a soumrak Evropy:

  Římané byli skutečně přemoženi „barbary,“ ovšem ti „barbaři“ byli v té době organizačně, morálně i technologicky vyspělejší. Italští rolníci je vítali jako osvoboditele, protože římská byrokracie už neposkytovala nic jiného než neustále nové daně a zbytečné předpisy. A hlavně, po zániku Říma dokázali Evropané rychle vybudovat mnohem vyspělejší civilizaci. Už po pár generacích se začala znovu rozvíjet vzdělanost, po pár stoletích dokázali Evropané budovat katedrály a vyvinout technologie o dimenzi pokročilejší, než jaké kdy poznali Římané. Za dalších pár staletí následovaly reformace, renesance, průmyslová revoluce a moderní svět. To by mohlo svádět k představě, že nájezd islámu na Evropu je jen takové vyčištění ovzduší a příprava půdy pro něco lepšího.

  Jenže tady jde o něco jiného. Stačí připomenout, že třeba Egypt býval jednou z nejkultivovanějších a nejvzdělanějších částí křesťanského světa. Dobytí islámem nebylo mezihrou ani vyčištěním vzduchu. Civilizace zanikla už navždy. Knihovny byly postupně spáleny, stavby pobořeny, myšlenky zapomenuty, jejich nositelé vyvražděni, odvedeni do otroctví nebo se z nich stali muslimové a své předchozí kultury se vzdali. Na místě civilizovaného státu vznikla země špíny, bídy, beznaděje, strachu a despocie. Už navždy.

  Nebo vezměme třeba západní Buddhismus na území dnešního Afghánistánu. Když dnes vidíte tu chudou a nesmírně zaostalou zemi, nevěřili byste, že tomtéž území bývala jedna z nejvyspělejších a nejhumánnějších civilizací, jakou svět kdy poznal. Muslimové dokázali nejen obsadit území, ale také vyhladit jakoukoliv vzpomínku. Nic nového se nerozvinulo. A nerozvine. Už nikdy.

 16. Kniha propagující transsexualitu mezi batolaty a předškoláky o transgenderovém muži a jeho koni, který tvrdí, že je pes, právě vyšla ve Švédsku.

  Hvězdy knihy Hästen & Husse jsou muž a kůň, který s ním žije. Muž je popisován jako transgenderový, který nosí ženské šaty a používá rtěnku, když se vrátí z práce, zatímco kůň je “transbytost” a věří, že je pes.

  https://stredoevropan.cz/2017/11/21/ve-svedsku-vysla-kniha-propagujici-transgenderismus-pro-predskolaky/

  • :-)))))))))))))))
   :-)))))))))))))))))))

   Toto sa už ani nedá chápať inak, ako veľký huMor.
   Zatiaľčo kôň je transbytosť a verí, že je pes:-))))

   • Hej kôň je tam transbytosť a verí,že je pes.Len riadne vypatlaný mozog je schopný toto vymyslieť…oni sa tam prebehujú,kto vymyslí väčšiu kreténinu,smutné je však to,že oni tým kreténinám veria a na ich základe chcú zničiť všetko prirodzené a normálne.Sú to takí istí psychopati,ako tí od vedľa,ktorí onanujú nad islámom a Mohamedom!Žiaden rozdiel medzi nimi nie je.Jedni nanucujú zvrátené knižky pre deti a tí od vedľa zvrátené z islámu čerpajúce a na islám sa odvolávajúce tučné knihy,ktorých cieľom je zvrátený islám dostať do Európy a k nám.

    • Myslím, že je lepšie sa im smiať, ako sa nad nimi rozčuľovať.
     Podarí sa to však iba výnimočne, pretože za tie nekonečné urážky im človek proste MUSÍ vyplatiť zaslúžene po papuli.

 17. V petrohrade boli hľadané z bývalý rektor Agrárnej Univerzity

  Pri vyšetrovaní trestnej veci o krádež viac ako 1 milión rubľov.

  Vyhľadávanie v apartmánoch, bývalého rektora Saint-Petersburg štátnej agrárnej Univerzity, Viktor Efimov a jeho syn, docent na Univerzite, 28-rok-starý Vasilij Efimov začal v pondelok o siedmej ráno.

  Dopyty, ktoré sa konali v rámci začatého na 26. októbra trestného prípadu podľa článku “podviesť v mimoriadne veľké veľkosti”. A neskôr stala známa príčina.

  — Hovoríme o krádež prostriedkov prijatých na Univerzite v rámci programu rozvoja inovatívnych štruktúra inštitúcie. Je preukázané, že neznáme osoby, ktoré poskytujú správy obsahujúce nepravdivé informácie o programe, ukradol viac ako 1 milión rubľov, — uviesť v GU MVD v petrohrade a Leningradskej oblasti.

  V Kapitole tiež potvrdil, že v trestnej veci, zamestnanci OMVD na Puškin štvrti St. Petersburg spolu s kolegami z FSB vykonané vyhľadávanie v miestach pobytu osôb, ktoré môžu mať akúkoľvek účasť v trestnej činnosti. Vyšetrovanie prebieha.

  https://news.mail.ru/incident/31703490/?frommail=1).

  • No pozrime sa..

   Ninka, Ty prehľadávaš ruské weby, aj keď nevieš dobre po rusky?
   Máš môj obdiv!

   • Nie,to dala vedľa Aksal.
    A vedľa to samozrejme berú ako neoprávnený útok na Jefimova s cieľom poškodiť KSB.
    Taurus tam Jefimova obhajuje,akoby bol on sám v centre diania.Taurusove dojmy a pojmy…a keďže Taurus “predpokladá”,tak to bude 100% pravda,ta ňe?
    Taká maličkosť,že bez vetra sa ani lístok nepohne,je predsa iba útok na Jefimova…

    Taurus:

    Předpokládám, že současné vedení, které je k Jefimovovi nepřátelské, se snaží svalit vinu za svoje chyby na Jefimova. U Jefimova nenašli nic, kromě „kapesných“ částek peněz. Zde je o tom článek na zakonu vremeni:
    http://zakonvremeni.ru/news/13-3-/33411-v-peterburge-proshli-obyski-u-byvshego-rektora-agrarnogo-universiteta.html

    Nejvíce útočí na Jefimova liberální plátek Fontanka. Ten už ho stačil obvinit ze sektářství atd. Ale při bližším zkoumání informace, kterou Fontanka sama zveřejnila, situace v univerzitě vypadá následovně.
    Poté, co nespokojena univerzitní klika svrhla Jefimova, začala mít univerzita problémy s podvody. Už byl za tyto věci odvolán rektor Širokov, který vydržel na tomto místě necelé 2 roky, děkan právnické fakulty, náčelník oddělení výstavby a náčelník právního oddělení byli zadržení. To bylo loni. A letos v letě byl zadržen ředitel mezinárodního centra univerzity.
    Umím si představit, jak tito podvodnici se snaží vykroutit a svalit za všechno vinu na Jefimova. Jenže, ten už v té době v univerzitě nebyl.
    Ještě podpindosnikům vadí, že Jefimov kandidoval na funkcí gubernátora Peterburgu. Proto se ho snaží pošpinit, jak se dá.

    Ještě Fontánka psala o vzpouře univerzitní kliky proti Jefimovi. Vadila jím ideologie rektora.
    Аграрный университет и заговор египетских жрецов
    http://www.fontanka.ru/2016/02/12/162/

    Nejspíše jím vadilo to, že nemohli brát od studentů úplatky a jinak se obohacovat. Sergej Širokov, který tuto vzpouru proti Jefimovovi zosnoval a stál se rektorem místo něho, už byl sesazen právě, kvůli machinacím, ve svěřeném resortu.

    • “Článok na zakonvremeni”.
     Čí asi je web zákon času. Iste nestranný, jak aj taurik sám.

     • V tom článku Jefimov tvrdí,že klamú,keď píšu,že jeho 20 ročný syn si kúpil 2 byty za 15 miliónov rubĺov nie je pravda.On si kúpil “len”jeden riadny byt a dva apartmány,ktoré stoja menej a Jefimov tvrdí,že jeho 20 ročný syn si na to zarobil sám.Rozprávky Dedka-Jefimova-Vševedka určené ovečkám KSB.☺
      
      V petrohrade boli hľadané z bývalý rektor Agrárnej Univerzity
      Tlač
      Spravodajstvo – 3 priorita (faktické)
      21.11.2017 10:43

      V petrohrade, orgány činné v trestnom konaní vykonávajú vyhľadávanie v bývalý rektor St. Petersburg štátu agrárnej Univerzity (Spbgau) Victor Efimov a jeho syn Vasilij, Profesor Univerzity. O tejto RBC zverejnená v tlači služby GU MVD v Saint-Petersburg.

      Že Viktor a Vasilij Yefimovs sú obžalovaní v prípade, ktoré súvisia s spreneveru rozpočtu finančné prostriedky vyčlenené na realizáciu grantu, správy o vydanie “78”, cituje informovaný zdroj.

      Nájazdy sú od 7:00 GMT. Informovaný zdroj “Interfax”, uviedla, že uskutočnených vyhľadávaní podľa polície spolu so oblasti vyšetrovatelia UFSB. Prípad je v vyšetrovania policajného Oddelenia Puškin štvrti St. Petersburg.

      Victor Efimov informoval o vyhľadávaní v jeho dome a v byte svojho syna. “Som, samozrejme, v šoku. Prišiel dnes ráno rozhodnutie súdu [o vyhľadať],” povedal bývalý rektor. Podľa neho, byt, polícia nič nenašiel, s výnimkou “vreckové”. Bývalý rektor poprel obvinenia z korupcie. “Som ako krádež či majú čo robiť, to bol určite bez môjho vedomia. Bolo to pre mňa ťažké, presne a múdro,” — hovorí Efimov.

      Podľa neho, mediálne šírené na “mieru” informácie o jeho účasť v sprenevery finančných prostriedkov z rozpočtu grantu. “Podľa môjho názoru, tento prípad výslovne nariadil, a contrived. V roku 2011 môj syn mal iba 20 rokov, a žiadny vzťah k Univerzite, nemal. Písanie, bol údajne kúpil dva byty na 15 miliónov rubľov. po prvé, je to jeden riadny a dva apartmány, ktoré stoja menej. A po druhé, počas vyhľadávania predložil dokumenty, ktoré zarobené peniaze sám,” — hovorí Efimov.

      • Asi vekslák s krytím KSB. To je teda ideologie, úplný neoliberální kapitalismus. My, co máme pravdu, máme nárok na vše na úkor druhých. Nyní z toho udělají politickou záležitost, když předpokládám, že orgány činné v trestním řízení stoprocentně nemají přečtené tlusté knihy.

       • Áno a už tam vedľa blúznia,že je to obrovská reklama na KSB.☺☺☺

        eM 21.11.2017 o 14:57

        teda, jestli to chápu dobře, takže v podstatě obrovská reklama KSB?

        • hehehe, to je tak, keď Vám štia do huby a vy sa tešíte, že konečne prší :D Stádo debilov :))))))))

         • Áno,je to stádo sektárov a debilov.
          Veľmi dobre,ako vždy,im to povedal Július.Skopírovala som to,lebo dlho to tam nebude.Vždy totiž hneď,alebo po určitom čase pomažú,čo sa im nehodí a upravia si diskusiu na svoj obraz,dementi!

          Prebehla som to tam pod Veličkom a je pekné vedieť,že pribúda normálnych ľudí,ktorí im,bláznom,dávajú na budku.

          Július | 21.11.2017

          udo, ty, sektár, ktorý o sebe tvrdíš, že si katolík a nepoznáš a neuznávaš ani 6 hlavných právd katolíckej viery budeš rozprávať niečo o mne, že ja som hanba kresťanov ?
          Sektár ako ty, ktorý sa nevie dočkať, kedy bude na Zemi vládnúť to nové náboženstvo NWO, ktoré sa tak dlho a zúfalo lóžoví bratia snažia presadiť ?
          Sektár, ktorý robí čo može, aby nám vnucoval zaostalý islam a balamutil ĺudí, čo ho nepoznajú…

          “Hlavním cílem Koncepce společné bezpečnosti je zajistit převzetí řízení samotnými lidmi ve společnosti tak, aby se cíle, o které bude společnost usilovat, formovaly uvnitř této společnosti, nikoliv externím subjektem, a navíc veřejně na otevřeném základě, nikoliv skrytě jako nyní. Tedy cílem je, aby realizovaná koncepce řízení byla určována samotnou společností a ve prospěch drtivé většiny jejích členů (s výjimkami parazitů různého druhu), a aby programově-adaptivní modul (vláda) realizoval koncepci, určenou společností. Jinými slovy, skutečná demokracie. Převzetí řízení je však možné jen tehdy, pokud dostatečná část společnosti pochopí podstatu konceptuální moci, procesy řízení ve společnosti, vypracuje své cíle a koncepci jejich dosažení.”

          Takže, ty tvrdíš, že konceptuálne vzdelaný dav neexistuje.
          Takže, ako chce KSB v praxi dosiahnúť, aby “dostatočná časť spoločnosti” pochopila tú vašu konceptuálnu moc a prevzala riadenie. No, napíš, ako to chcete v praxi dosiahnúť ?

          Napíš konečne niečo z praxe, nech sa zasmejeme…
          Ľudia totiž potrebujú vidieť niečo reálne a keci, utopistické reči im nepomožu a ani zbierky na Pjakina a krytie krádeži Jefimova…

          Takže, ty sluha islamu a vlastizradca povodných európskych národov, čo sa od teba dozvieme ?

          Nakoniec, až sem príde islam, tak to tu dopadne rovnako ako v tomto prípade :

          https://uploads.disquscdn.com/images/b2c6431570010f60516e869bf8aa8076014d0721d5b696497cfe8f49cd39887a.png?w=600&h=512

          https://uploads.disquscdn.com/images/6adef3e2785da73fc955ddddf6422903a2005355e1a1234625a66fc05ef45a4f.jpg

          Ty zadubený, pomýlený sektár, toto sem tým islamom, Veličkom a ostatnými guru chcete v Európe dostať..
          By si sa mal hanbiť a zaliezť do diery a nie špiniť ĺudí, ktorí vám vidia do karát, ty amorálny manipulátor a zradca…

          Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-13-11-2017/

  • Na Netu se nyní objevili odborníci,kteří vědí vše.V Rusku prý zase vybuchlo jaderné zařízení a my zase nic nevíme.

   Zdroj: https://bedrichdvorak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=634970

 18. Česká republika:
  Hlavní akci na Václavském náměstí dne 17. listopadu 2017 podle výpisu z bankovního účtu zatáhli oligarchové, bratři Janečkovi.Tomáš uhradil 50.000,- Kč a Karel na festival převedl z jiného účtu částku 194.481,- Kč.
  Jejich kámoš Winkler přispěl částkou 50.000 Kč.
  Open Society Fond není ve výpisu účtu přímo uveden, je však uveden na stránkách festivalu spolu s dalším dárci jako je Sekyra Group, Nadační fond Avast a mnoha dalšími.
  Pořadatelé navíc Sorosově Nadaci Open Society Fond Praha poděkovali přímo z pódia.
  Je pravděpodobné že Sorosův OSF přispívá přes Karla Janečka. Ten je jejich dlouholetým partnerem.
  ______
  Za tyto informace děkuji PavluN1.
  Zdroj: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2901272248
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/14823/

 19. Slovensko neuspelo v boji o liekovú agentúru.
  http://www.teraz.sk/slovensko/fles-bratislava-neuspela-v-suboji-o-s/293406-clanok.html

  • Pre dnešok aspoň jedna dobrá správa.

  • Z diskusie na aktualitách:
   Dalsi MEGA uspech ficoidnej diplomacie. Ako ten, kde sa ten sovietsky Vajcak nestal Generalnym tajomnikom OSN. A tiez “bol vo finale”. Zrejme sa mu o tom iba snivalo.

  • SR podľa Druckera urobila všetko pre to, aby uspela v súboji o EMA. Slovensko podľa neho predložilo jednu z najlepších ponúk, čo vo svojom hodnotení ocenila aj Európska komisia. S odkazom na politické rozhodnutie, ktoré pri hlasovaní najviac zaváži, Drucker zopakoval, že aspoň jedna z dvoch londýnskych agentúr by mala smerovať do nových členských krajín a prioritne do takej, ktorá zatiaľ žiadnu agentúru nemá, čo je aj prípad Slovenska.

   “Vopred hovorím, že keby to nedostalo Slovensko, vnímal by som to ako neúspech a sklamanie,” priznal Drucker.
   http://www.teraz.sk/slovensko/drucker-sr-zamiesala-karty-pri-volbe/293433-clanok.html

   http://www.teraz.sk/slovensko/rezort-diplomacie-netaji-sklamanie-z-hl/293418-clanok.html

   A fico namiesto reakcie na ten megaúspech zvolal tlačovku,kde opíjal rožkom,ako spolu s Richterom znížil nezamestnanosť…Našincov vyškrtnúť z evidencie je predsa jednoduché.A vraj máme cca 75 000 voľných pracovných miest…len nepovedal pre koho.
   http://www.topky.sk/cl/1000680/1671069/Premier-Fico-oznamil–Slovensko-ma-najnizsiu-nezamestnanost-v-historii

   • Franjo Houdek • pred 29 minútami

    Celá Ficova otočka do jadra bola jeho podlizovanie Bruselu, len aby nám, pre pána kráľa dali tú Emu do Bratislavy. Chvalabohu, že mu takto zjavne ukázali, kde je jeho miesto. Keby nebodaj predsa len to dostala Bratislava, nebolo by dňa, aby to Fico nespomínal, aký obrovský úspech Slovensko dosiahlo. Chvalabohu, že sa nám tu nenasťahujú, vyondiať sa na nich. Uvidíme, aké ďalšie pukerlíky Fico vymyslí, keď pre pos.ratú agentúru chcel zatiahnuť celé Slovensko do žumpy.

 20. Riešenie:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2017/11/7427-vyznam-konzervativni-reformy-zdola.htm

  • V rýchlosti som to preletel.
   Spomína sa tam Solženicin.
   Asi na tom “niečo bude”. Už len preto, že u SSakov je v nemilosti. Bez argumentov, len vychádzajúc z priezviska.

   • Solženicyn napsal i knihu Dvěstě let pospolu https://www.databazeknih.cz/knihy/dve-ste-let-pospolu-1-51037
    Za co ho v USA nenávidí.

 21. Je toto nádej,že Merkelku pošlú do teplých krajín?
  Potom by sme hneď za ňou mohli poslať aj jadrového fica.
  http://www.hlavnespravy.sk/koniec-merkelovej-v-nemecku-su-reaalne-predcasne-volby-rokovania-o-vlade-zamrzli-na-teme-migracie/1213338

  • V diskusii vyhrabali fotku, kde je Merkelka ráno predtým, než sa jej ujme maskér..

   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193001

   • Spíše ne, vždy vymyslí nějakou další hajzlovinu.

    • Súhlasím :) Budú mať ešte viac % po príp. predčasných :))))

     • Asi tak.Nemci to chceli,tak nech si to užijú!Ale prečo my???Keď počujem,že Nemecko je vlajková loď EÚ a Merkelová ľadoborec,tak je mi zle…
      http://pravyprostor.cz/nemecko-vzestup-islamu/

      • Odkaz na článok v diskusii …
       http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranty-proste-prijmete-podepiseme-to-za-vas-Brusel-pry-planuje-podpis-dokumentu-ktery-nam-znemozni-branit-hranice-512891

 22. Podívejte se na oblíbené vyřváváni cikánů, jak jsou diskriminováni. Přitom si z dávek žijí podstatně lépe, než celá řada pracujících a pracovat je nikdo nedonutí, co hůř nutit nikdo ani nechce. Je to rasismus? Myslím, že ne. Je to jen odpor pracujících lidí k tomu, že tito lidé parazitují na jejich práci a žijí si lépe než oni. Je to odpor k tomu, že tito lidé zdevastují byty a vlastně celé domy a nikoho nenapadne pohnat je k zodpovědnosti. Stát likvidaci takto zdevastovaných domů raději zaplatí! A víte dobře, že tak bych mohl dlouho ještě pokračovat. Mohl bych hovořit o obrácené diskriminaci. Mnohokrát byli cikány napadeni, velmi zmláceni a okradeni „gádžové“, jak nás nazývají, ale média o tom mlčí. Proč je to utajované? Aby bylo jasno: Několikrát jsem řekl, že neházím všechny do jednoho pytle, protože jsou mezi nimi slušní a pracovití. A těch si nesmírně vážím. Kritika je k těm, o kterých hovořím výše. Jenže tady nejde o rasismus, je to kritika pohodlného života těch, kteří práci považují za nejstrašnější způsob obživy. Ale o tom jsem již mnohokrát psal.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ze-Zeman-holduje-alkoholu-Havel-chlastal-Pohar-mistru-a-nikomu-to-nevadilo-Senator-se-vysmal-Topolankove-kandidature-debilite-slunickaru-a-vytahl-na-cirkevni-restituenty-Masaryka-512480

 23. “Takéto vyhostenie je možné vďaka medzinárodnej dohode, ktorú som dosiahol. Tá nám umožňuje vyhostiť zostávajúcich 40.000 votrelcov bez ich súhlasu, čo je veľmi dôležité,” povedal na úvod pravidelného zasadnutia svojho vládneho kabinetu izraelský premiér.
  http://www.hlavnespravy.sk/premier-netanjahu-slubil-vyhostenie-40-000-ziadatelov-o-azyl/1212956

  moric • pred 24 minútami

  Nech sa k tomu vyjadri smrad Kiska. Ako je mozne ze Zidov neobvini z xenofobie a fasizmu ako nas.

 24. Čtu PL a bavím se:
  K tomu “neuhneme”., kávon, 19. 11. 2017 14:12:30
  Ptali se slovenští novináři Kalouska, co znamená to “Neuhneme”, že už trochu češtinu pozapomněli. To máte tak, povídá Kalousek. Neuhneme – to znamená jako že se držíme zarytě. Druhý den stálo ve slovenských novinách: Kalousek, Schwarzenberg a celá TOP09 sa držia za ritě.
  Možná, že už zde tento příběh byl, omlouvám se., kávon, 19. 11. 2017 14:26:53
  Stréček Břóchal byl na návštěvě v Praze. Vrátil se domů, celé domlácené. Sousedi se ho ptali, co se mu stalo. Stréc jen mávnul rukou. Ani sa něptajtě. Přišel som tam do hospode, chlapi sa ma ptali, co su zač. Já na to, že su Moravec. A oni mi dali po čuni. …….
  Výjimečně jsem, wendysek, 19. 11. 2017 14:21:42
  dnes na část koukal, a to kvůli elektronickým receptům. A musím říct, že ten Moravec je opravdu neuvěřitelný sebestředný blb. To se nedalo, neznalý problematiky, logické argumenty evidentně nechápal, to je teda dílo. Dal jsem to jen chvíli…Moravec vůbec nepochopil, že nepovinnost neznamená oddálení – je to profláklý blbec. A tomu to hrbek vysvětloval a vyvracel několikrát !!!
  ___
  Václav Moravec zahájil další Otázky zhodnocením volebních šancí jednotlivých prezidentských kandidátů. Moderátor ČT je znám tím, že se především k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi staví kriticky, ale tentokrát hned na úvod pořadu konstatoval, že Miloš Zeman má podle průzkumu pro ČT podporu bezmála 42 procent voličů. Při nižší volební účasti by prý Zeman mohl vyhrát už v prvním kole.

 25. “Džentlmeni hrajú vždy podľa pravidiel. Ak však džentlmen prestane vyhrávať podľa pravidiel, tak proste začne pravidlá meniť”.

  http://www.hlavnespravy.sk/preco-sa-nam-rusi-mstia-americania-su-prekvapeni-ruskym-zakonom-ktory-obmedzuje-posobenie-americkych-masovokomunikacnych-spolocnosti/1212570

  • http://www.novarepublika.cz/2017/11/usa-vyhlasily-hon-na-putina-kongres.html
   Už by mohli pochopiť,že odpočítavanie konca vlády USA nad zvyškom sveta sa nedá zastaviťa žiaden hon na Putina a Rusko im prvenstvo už nevráti…

  • Dobre si napísal tomu,čo tam “foskuloval”.☺

  • Vzhledem k fotce Mé Kaina, o kterém je známo, že je těžce dementní, je jasné, že USA je vedena senilními jedinci…. už se čeká na jejich konec.

   • Z diskusie:

    Severin Severin • pred 3 hodinami

    Krvilační americki geriatrici chytaju šialešne zachvaty zurivosti z neuspechu
    na Donbase, kde sa im nepodarila vyvolat velka vojnu s RF, z Krymu, kde mala byt americka nepotopitelna namorna zakladna , zo Syrie , kde Rusi zlikvidovali Vašingtonsko-Daešovsku koaliciu , z Turecka člena NATO , ktore sa pridalo na stranu Ruska a hlavne z volby realitaka Trumpa za prezidenta USA, kde americke elity utrpeli tazky a pre nich nepochopitelny debakel po nezvoleni šialenej Hillary.

    • Áno, na HS ma diskutujúci často potešia.
     Zato na nwoo dnes narážam len na ynteligentov..

     • Vyzerá to tak,že ten Petr C má len komplexy menejcennosti pred Slovákom.Preto sa obúva do Slovenska.Znervóznil si ho tým “hotovo”.☺
      Petr C napsal:
      19.11.2017 (1.37)

      Tak co se furt Slovaci serou do Cech? Je jich tam cim tim vic.

      • Podľa toho, že mi vyká, tak to bude asi “ten” Petr z Kanady. Práve ten ma svojim postojom nemilo prekvapil..(

       • Nerieš.
        Pozrela som si pár videí,ktoré mi zas pripomenuli,že trebalo by prezuť auto…Ty si minulý rok kdesi uviazol na letných pneumatikách.Už máš prezuté?☺
        http://tadesco.cz/prvni-snih-promenil-ruske-mesto-kluziste-neriditelna-vozidla-sebe-hromadne-narazeji-hlaseno-stovky-autonehod-video/

 26. Nový článok pána Kohúta:
  http://blog.hlavnespravy.sk/2403/prezident-kiska-kontra-vyvoj-na-scene-globalnej-politiky/

 27. Duet dvoch tupcov,Šebeja a Drobu.

  http://www.hlavnespravy.sk/sebej-prejav-danka-bol-cely-mimo-nasej-zahranicnej-politiky/1212046

  “Myslím si, že tam vôbec nemal hovoriť, ani taká návšteva sa nemala uskutočniť. Neviem o žiadnej inej delegácii z EÚ, ktorá by navštívila Dumu po anexii Krymu,” povedal Šebej. On sám je presvedčený, že Dankov prejav neslúžil slovenskej zahraničnej politike.
  “Všetko, čo tam zaznelo, boli hrubé nezmysly. Aká slovanská vzájomnosť? Tá, ktorá umožňuje Rusom zabíjať na Ukrajine?

  Podobne to vidí aj člen výboru a opozičný poslanec Juraj Droba (SaS). “Súhlasím, že v prípade Andreja Danka to bol hrubý faul. Nemal tam vôbec chodiť a nemal mať príhovor. Danko je známy tým, že podobné odvážne kroky v zahraničnej politike robí. Volanie po panslávskej vzájomnosti považujem za nezmysel. Je to mýtus a utópia, ktorá tu nikdy neexistovala. V dnešnej geopolitickej situácii je táto pozícia pre Slovensko neobhájiteľná,” myslí si.

  • Ja nepochopím,čo je toto individuum zač.Ako toto mohlo vyhrať voľby na župana BSK.
   http://www.hlavnespravy.sk/sulik-ako-premier-bude-potrebovat-silneho-sefa-diplomacie-domnieva-sa-juraj-droba/1212054

 28. https://www.aktuality.sk/clanok/538322/nedavat-prosim-priprava-tyzden-vo-svetovych-mediach-vlada-chce-aby-sa-poliaci-mnozili-ako-kralici/

  „Nevieme sa dočkať, kedy už konečne umrie. To, ako sa o ňom bavíme v súkromí sa v novinách publikovať nedá,“ šokujúco priznal jeden z vplyvných anglických kňazov autorovi článku. Pápeža prirovnal nakoniec dokonca ku Caligulovi.

 29. Tak jsme měli ten 17.listopad, pochopitelně pracovní svátek pro normální lidi, zbytek co do práce nemusel, si užíval volný den.
  Tv jsem nepouštěla, jen jsem projela internet a bylo mi jasné, že Praha zase bude dělat revoluci….
  Požrali se nám disidenti https://echo24.cz/a/pGU7n/machacek-v-cro-napadl-pajerovou-ty-p-zatracena
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prvni-maj-jak-vysity-poslapany-odkaz-17-listopadu-Misto-oslavy-svobody-brutalni-Drahosova-propaganda-Zhnuseny-Petr-Zantovsky-hovori-o-plivnuti-do-obliceje-512676

 30. Urboros:
  http://afinabul.blog.cz/1711/rasova-kampan-typicky-nemec-verzia-ii-2017

  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7302-kontroverzni-osoba-jacob-rothschild-konfrontovan-reporterem-ve-vzacnem-videu

   • Možno starý Rothschild to má za sebou…
    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/507196/tragedie-na-panstvi-rothschildu-pri-srazce-letadla-s-vrtulnikem-zemreli-ctyri-lide.html
    https://www.aktuality.sk/clanok/539843/v-anglicku-sa-zrazilo-male-lietadlo-s-vrtulnikom/

 31. vizionarska skladba pre eu hps://www.mojevideo.sk/video/10f88/posledny_valcik_pre_eu_robo_grigorov.html

 32. https://deliandiver.org/2017/05/pozadi-zrady-cast-1-balfourova-deklarace.html

  https://deliandiver.org/2017/11/pozadi-zrady-cast-2-sionismus-parizska-mirova-konference-a-bolsevicka-revoluce.html

 33. http://www.nwoo.org/2017/11/17/hnus-podvod-a-fales-17-11-1989-neni-proc-slavit/

 34. V Berlíne sa objavilo 1500 plagátov s nápisom “Typický Nemec”.Propaganda multy-kulty prekračuje všetky medze!

  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=192882

  • A na druhej strane Izrael uzavrel hranice a…1,5 min.video,kde vidieť,že hulákanie “Alah-akbar” im nepomôže.Izrael vie,čo to je za zberbu a prečo ich ženie k nám do Európy.Izrael vyhadzuje migrantov, pretože „ohrozujú židovský charakter štátu“. Migranti v členských štátoch EÚ neohrozujú ich európsky charakter?
   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=192882

  • “Tero.ristka z Palestíny”

   Autori tohoto článku sú úplne rovnakí kkti, ako autori tých plagátov. Úplne rovnakí, bez rozdielu.
   Obrezanec všade, kam sa pozrieš.

 35. Jozef BANÁŠ povedz konečne pravdu o sebe a o tom, čo si vystrájal keď si bol pred rokom 1989 v Komunistickej strane Československa a potom keď si bol po roku 1989 v parlamente a v NATO, keď si bol členom strany Aliancie nového občana pod vedením skorumpovaného zlodeja a mafiána Pavla Ruska a jeho TV Markíza a v ďalšej strane SDKÚ pod vedením skorumpovaného politika, vojnového zločinca a podvodníka Mikuláša Dzurindu. BANÁŠ si udával ľudí ty agent ŠtB pod krycím menom LOTOS. To isté robíš teraz s rovnakým krycím menom LOTOS pre Slovenskú informačnú službu, ktorú teraz v skutočnosti riadia skorumpovaní politici KALIŇÁK a FICO. Presne tak BANÁŠ, si rovnaký ako tvoj vzor Ján BUDAJ – agent ŠtB a SIS s krycím menom DOMOVNÍK a jeho asistent v parlamente Juraj SMATANA agent SIS s krycím menom FARIZEJ. Obidvaja sú u MATOVIČA v jeho súkromnej strane OĽANO spolu s eurofondovou Veronikou REMIŠOVOU pod jej krycím menom PAPAGENO. Agenti BANÁŠ a BUDAJ mali a stále majú výhody a peniaze za udávanie a my máme biedu, trápenie a nemáme ani naše ĽUDSKÉ PRÁVA. Udavač Jozef BANÁŠ – agent LOTOS, je aj zoznam hercov a komediantov, ktorí bez hanby a s úbohými výhovorkami podpísali podporu minulého a DNEŠNÉHO totalitného režimu a metód ŠtB a SIS. Finančný a majetkový prevrat 17.novembra 1989 zorganizoval HAVEL, jeho mafia a jeho prisluhovači RUML, DIENSTBIER, ŽANTOVSKÝ atď. spolu pod vedením oligarchie v Komunistickej strane Československa ČALFA, MOHORITA a HEGENBART a so šéfom ŠtB generálom LORENCOM a agentmi BUDAJOM a BANÁŠOM atď. A preto je tu stále totalita, bordel, nesloboda a marazmus. A tu je ešte jeden odkaz pre organizovaný zločin a štátny korupčný systém vo vláde, parlamente, súdnictve polícii, prokuratúre a tajných službách. Nebudem mlčať a nebudem sa schovávať. Ďalej budem verejne pôsobiť, aby si ľudia mohli urobiť vlastný úsudok a názor o skorumpovaných politikoch, ich prisluhovačoch a poskokoch. Lebo oni ničia naše životy, našu životnú úroveň, naše ľudské práva a našu republiku. Oni nás zdierajú, okrádajú, klamú, zotročujú, vykorisťujú. Ale dokedy ešte tu bude tento prehnitý systém, nesloboda a totalita…

  http://blog.hlavnespravy.sk/2387/kto-nakradol-viac-udavaci-a-donasaci-banas-a-budaj-chranili-zlodejov-pri-majetkovom-a-financnom-prevrate-preco-a-za-kolko-sa-nechali-banas-a-budaj-kupit-mafiou/

  • Niekým sa pomstili hneď na začiatku, ako napríklad remišovej pridelením toho jej kricieho mena:-))

   • Remišová je jasná.Ale jasný je aj fico!Odbehol si podpísať ďalší dokument proti Slovensku!

    http://www.vlada.gov.sk/predseda-vlady-sr-robert-fico-na-socialnom-samite-v-goteborgu/
    Počas samitu predstavitelia EÚ podpíšu Európsky pilier sociálnych práv, ktorý posilní sociálnu legislatívu Európskej únie a prispôsobí ju novým globálnym výzvam. Deklarácia o sociálnych právach bude mať pôsobnosť v celej EÚ a prispeje k vybudovaniu spravodlivejšej a sociálnejšej Európy.

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>