Diskuse

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. Další mrtvý voják v Afghanistánu, už i blbňové na iDěsu začínají pindat
  Při pondělním útoku na vozidlo na základně Šindánd v afghánské provincii Herát byl zabit jeden z českých vojáků. Další dva byli zraněni a jsou mimo ohrožení života. Potvrdil to Generální štáb armády. K útoku došlo okolo 11:20 našeho času přímo na základně.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/vojak-afghanistan-msrt-zemrel-utok-taliban-fkj-/zpr_nato.aspx?c=A181022_211406_zpr_nato_inc

 2. História súčasnosť a budúcnosť Matice slovenskej. Hosť: Mgr. Maroš Smolec, správca MS
  http://www.infovojna.sk/prehravac/?id=3406

 3. https://deliandiver.org/2018/10/guillaume-faye-od-soumraku-k-usvitu.html

  …Faye je brilantný

  • Faye asi nečítal tučné knihy magorov zo Sekty Pjakinovej, pretože to vidí veľmi pravdivo. Nie jak tí kreténi odvedľa.

 4. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-konec-jedne-epochy/

 5. Nový článok pána Kohúta.
  https://blog.hlavnespravy.sk/8299/istanbulsky-dohovor-feminizmus-nastroj-nasej-genocidy/

 6. Že “15 ročný francúzsky školák” a učiteľka samozrejme nič nenahlásila a čin sa začal vyšetrovať až po šírení videa. A vlastne sa vôbec nič nestalo, lebo to bola len atrapa.

  https://pbs.twimg.com/media/DqGBtMiWwAAn9EH.jpg:large

  • Vývoj toho adepta na vraždu sa zastavil v 15 rokoch. Odvtedy je frustrovaný a preto potrebuje zabíjať. Oni mu nechajú voľné ruky na to, aby svoje zámery dokončil nie s atrapou, ale skutočnou zbraňou. Preškolia ho, aby vedel, ako na to!

 7. Som zvedavý ako skončí výlet už vraj 12tis honduraských vlajkonošov ku ktorým sa má počas “pešej túry” 3200 km pridať až 40tis mexičanov a majú doraziť zhodou náhod zrovna pred voľbami

  https://pbs.twimg.com/media/DqDncV-UUAAnzfN.jpg:large
  https://pbs.twimg.com/media/DqErYd3XcAEwdWT.jpg:large
  https://pbs.twimg.com/media/DqEVd5cUUAA-Px-.jpg:large

  Peši chodia iba pred kamerami a fotografmi, v pozadí ich organizovane prevážajú nákladnými autami ako dobytok
  https://twitter.com/DBHnBuckhead2/status/1054269326805659648
  https://twitter.com/JaredoTexas/status/1054204664831459328
  https://pbs.twimg.com/media/DqDncWAVYAAShqy.jpg:large

  Keď ich Trump nechá prejsť tak príde o dôveru voličov, keď pošle na hranice armádu a prebehne akýkoľvek náznak násilia, tak to médiá nafúknu do humanitárnej katastrofy na manipuláciu volieb smerom pro-humanitárne a pro-imigračne. Už sa diskutuje, čo by sa stalo, ak by kolónu čakali na hraniciach tisíce ozbrojených domácich civilistov.

  • “Donald Trump je antikrist a skončí v pekle”, hovorí utečenkyňa z karavany, ktorá si ide aj so štyrmi hladnými krkmi nohy dolámať, aby do krajiny kde vládne antikrist mohla emigrovať

   https://www.thegatewaypundit.com/wp-content/uploads/woman-babies-illegals-.jpg

   https://www.thegatewaypundit.com/2018/10/this-illegal-alien-and-her-buggy-full-of-babies-will-cost-us-taxpayers-over-half-a-million-dollars-by-time-they-graduate-if-they-graduate/

  • Trump musí vedieť, koľko osôb tvorí organizačný tím tohto divadla. Je to nenormálne! Koľké milióny je xidák ochotný zaplatiť, len aby sa tento cirkus premietal…?

 8. http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/kriminalita-asocialov/brutalna-vrazda-asociali-v-tisovci-dobili-tehlami-na-smrt-invalidneho-dochodcu-na-voziku-v-jeho-vlastnom-dome/
  V strede tohto pracovného týždňa sa asociáli vlámali do domu invalidného dôchodcu v Tisovci. Dôchodcu na vozíčku tehlami ukameňovali až na smrť. Jeho žena unikla smrti s ťažkými poraneniami. Asociáli brutálne zavraždili dôchodcu len kvôli pár eurám z jeho dôchodku, ktorý dostal pred pár dňami.

  Takáto neuveriteľná trúfalosť a brutalita asociálov sú následkami nečinnosti polície a nezáujmu politikov zo štandardných strán (SMER, SNS, MOST-HÍD, OĽaNO, atď.), ktorí sa sústredia len na svoje kšefty. Životy ľudí, z ktorých nemajú žiadny osobný prospech, sú im však úplne ľahostajné. Polícia klasifikuje kriminalitu asociálov často úmyselne len ako priestupky, nie ako trestné činy. Nechce sa im doťahovať sa s arogantnými asociálmi a takýmto spôsobom papierovo znižujú vysokú kriminalitu. Niektorí policajti sa zase boja, že ak proti asociálom tvrdo zakročia, tak budú označení za rasistov. Asociáli sa tak stávajú čoraz trúfalejší, najmä ak sú vo väčších skupinách.

  Keď v Bratislave grázel zbil na smrť Filipínca Henryho, tak mainstreamové médiá sa išli od zlosti
  roztrhať. Keď však asociáli v Tisovci brutálne zabijú „obyčajného“ dôchodcu, tak médiá mlčia. My však ticho nebudeme, pretože život brutálne zabitého dôchodcu je rovnako hodnotný ako život hocikoho iného. ĽS Naše Slovensko pripravuje na margo tohto teroru tvrdú protireakciu. O ďalších krokoch Vás budeme informovať už čoskoro.

  Mgr. Stanislav Mizík
  poslanec NR SR za ĽS Naše Slovensko

 9. https://www.euportal.cz/Articles/19905-tak-to-uz-je-vazne-konec-humboldtova-univerzita-v-berline-zrizuje-sarija-institut-za-statni-penize-bude-pro-mesity-pripravovat-islamske-imamy.aspx
  Nejstarší berlínká vysoká škola – Huboldtova univerzita – otevírá Islámský institut. Má jít o muslimskou obodbu teologické fakulty, na níž studují budoucí křesťanští kněží. Do vzniku instituce, která bude připravovat budoucí imámy a učitele islámského náboženství, investuje jen město Berlín minimálně 13,8 milionu Eur. Ve vedení institutu zasedli představitelé extrémně konzervativní formy islámu. “V německém tisku je nová universitní složka ironicky označována jako Šárija institut”.

  Na slavné Humboldtově univerzitě v Berlíně vzniká “Šaríja institut”. Po otevření největší německé mešity v Kolíně nad Rýnem v době návštěvy tureckého prezidenta Recepa Tayipa Erdogana je to další v řadě mnohých náznaků, že Německo se zcela podvoluje agresivním formám politického islámu.

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>