Diskuse archív 4

Prvý komentár nového diskutéra sa zobrazí až po schválení, ďalšie komentáre už hneď. V rámci ochrany diskusie sa určité neslušné slová automaticky filtrujú. Slušné správanie je vítané.

 Obnoviť

 1. http://www.teraz.sk/slovensko/mzvaez-sr-ocakava-vyvodenie-dosledko/327301-clanok.html
  Bratislava 25. mája (TASR) – Slovenská republika plne podporuje vyhlásenie Európskej únie (EÚ), ktorá vyzýva Ruskú federáciu, aby plne spolupracovala so všetkým úsilím na vyvodení zodpovednosti za zostrelenie lietadla malajzijských aerolínií MH-17 nad Ukrajinou 17. júla 2014. Informovalo o tom Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR.

  Rezort diplomacie zároveň priznáva mimoriadnu vážnosť výsledkom vyšetrovania Spoločného vyšetrovacieho tímu (JIT). “Očakávame vyvodenie dôsledkov za tento barbarský čin, pri ktorom prišlo o život 298 ľudí,” zdôraznilo MZVaEZ.

 2. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/cbs-miliony-americanu-stale-trpi-hladem/

 3. Kedysi som čítala,že princa Harryho zamenili,ale už som na to aj zabudla.A teraz ho našli mŕtveho.Šialenci v kráľovskej rodine sú schopní všetkého.
  https://tadesco.cz/muz-ktery-tvrdil-ze-je-skutecny-princ-harry-byl-nalezen-v-irskem-hotelu-mrtvy/

  • …to tadesco tiež ide dolu vodou odkedy tam vkladá články Raja.TM by s tým mal niečo robiť.Alebo skôr ja a nečítať to.Už viem,prečo mi to bolo povedomé,lebo som o tom už čítala,ale zabudla som.

 4. Teplý Poliačik je spokojný s prácou ministerky.Chce už len dosiahnuť,aby implementácia tohto programu bola záväzná pre všetky budúce vlády,ktoré na Slovensku vzídu….

  https://www.hlavnespravy.sk/ministerka-skolstva-lubyova-predstavila-vychodiska-pre-narodny-program-rozvoja-vychovy-vzdelavania/1413424
  —–
  Kvalitatívne východiská predstavujú normatívne predpoklady základnej hodnotovej orientácie budúceho školského systému. Ide napríklad o podporu integrácie a inklúzie a zlepšenie postavenia učiteľa ako centrálneho prvku reformy.
  —–
  “Pracovná verzia nacenenia programu je okolo deväť miliárd eur,” dodala Lubyová s tým, že ide o sumu na nasledujúcich desať rokov.

  Opatrenia v NPRVaV vychádzajú z autorského dokumentu Učiace sa Slovensko, Programového vyhlásenia vlády SR a Správy o stave školstva, ktorá bola vypracovaná počas funkčného obdobia ministra školstva Dušana Čaploviča.

  Iniciatíva To dá rozum Národný program rozvoja výchovy a vzdelávania kritizuje, podľa Poliačika vyzerá zatiaľ dobre

  Plán Národného programu rozvoja výchovy a vzdelávania (NPRVaV) zatiaľ vyzerá dobre, ale ukáže sa, či zostane len na papieri alebo budú všetci pracovať na tom, aby sa vytvorili nástroje na jeho realizáciu v praxi. Uviedol to v piatok po predstavení východísk a cieľov NPRVaV nezaradený poslanec Národnej rady SR Martin Poliačik.

  Poslanca teší, že sa nadviazalo na prácu na dokumente Učiace sa Slovensko. “Že potreby dieťaťa, ktoré sú napĺňané cez kvalifikovaných a spokojných učiteľov, sú na prvom mieste, a aj keď sa hovorí o orientácii na trh práce, ide to cez spokojné deti. Fínsky model, ktorý v sebe zahŕňa inkluzívny prvok, nás bude smerovať k tomu, aby sme viacej počúvali potreby detí,” povedal Poliačik.

 5. Emotivní VIDEO z Brna: Rozzlobení lidé si šli vyříkat scénu, kde oběsí sochu Jana Pavla II. Umělci se před nimi zamkli a schovali v hotelu….https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Emotivni-VIDEO-z-Brna-Rozzlobeni-lide-si-sli-vyrikat-scenu-kde-obesi-sochu-Jana-Pavla-II-Umelci-se-pred-nimi-zamkli-a-schovali-v-hotelu-537323

  Video jsem neviděla, stačilo mi, že muslimští herci utekli. Konečně Brňáci zvedli hlavu…

  • Na čase!Je o päť minút dvanásť…

  • Ide o postupné posúvanie hraníc a degradáciu a likvidáciu kresťanských hodnôt…
   Veď onehdá ešte len nedávno Marián Kotleba celkom oprávnene!!! zatrhol bielym úchylom, aby prezentovali svoje obscénne umenie v divadle v Banskej Bystrici.
   https://www.youtube.com/watch?v=TLgz21ul9o0

   Marián Kotleba sa mal za svoje výroky verejne ospravedlniť ukrivdeným hercom – diskusia medzi poslancam BBSK:
   https://www.youtube.com/watch?v=81Z2Y5L6Sko

   Apropo, čo keby tam v rámci DISKUSIE moslimský herci ukázali niečo zo svojej kultúry a zahrali pro*oka Mohameda s 9 ročným dievčatkom… ?

   • Zhruba v polke druhého videa beží v pozadí prenos divadla tých úchylov.Kto toto dekadentné umenie podporuje nie je normálny!!!Je pre mňa nepochopiteľné,že takí ľudia existujú!!!

    • Ten Pôbiš – obhajca úchylov bol v čase volieb do BBSK naklonený Klusovi a Lunterovi, rozlezený sú jak tie francúzske červy…
     https://volby.sme.sk/volby-vuc/2017/vysledky/banskobystricky-kraj/kandidat/46443/slavomir-pobis
     https://www.facebook.com/slavomir.pobis/posts/10214755454825593?comment_id=10214779814594572&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R0%22%7D

     • Pôbiš je proste pako.A takých pakov máme rozlezených všade,máš pravdu.Sú to červy.Škodci.

 6. http://svobodnenoviny.eu/60lety-muz-ze-svedska-celi-2-roky-ve-vezeni-protoze-rekl-ze-somalci-maji-nizke-iq/

  • Fakty sú prejavom nenávisti.Ako inak!Túto šablónu používajú aj tí odvedľa.Ak niekto z nás popíše fakty,označia to za nenávisť.Používajú rovnaké princípy,ako neomarxisti a neofašisti…

  • Mne to pripadá tak, že až si švédský národ ,ale viním hlavne chlapov, nechajú takto srať na hlavu a nedokážu sa zorganizovať a zhodiť murársku vládu neomarxistov pri moci, tak si zaslúžia to, čo tam majú…
   Pretože nič nie je v živote zadarmo. A kto nebojuje proti zlu, tak sa sám previňuje…
   Ja viem, že toto príde zakrátko aj ku nám a my tu nie sme lepší ako tí Švédi…

   Predstav si, že by sa napríklad 10 000 švédskych chlapov zorganizovalo a začalo pochod na úrady švédskej vlády a dožadovalo sa zmeny…
   Nič také sa tam nedeje….
   Sú pasívni, tak si to vyžerú, platí zákon sily v prírode a často aj v spoločnosti…

   Myslím, že až zavládne anarchia a prestanú platiť zákony, štát úplne prestane chrániť ľudí, negri budú v smečkách a gangoch pobehovať, vraždiť a znásilńovať vo Švédsku, koho chcú, až potom sa možno švédski chlapi spamatajú, ako naznačil aj Dolejší…
   Mne to tak pripadá. Ale skor to asi nebude.

 7. Názor z diskusie, ako sa robí podľa vodaSS tá správna konceptuálna politika SMER-u za vlády Pellegriniho :

  Som sa prave docital na webe Pravdy, co Smer chysta ohladom slovenskym nemocnic, to si z nas fakt robia prdel:

  „Ak nemeckému alebo rakúskemu pacientovi nevadí sestra zo Slovenskej
  republiky, tak pravdepodobne ani slovenskému pacientovi nebude vadiť
  sestrička z Bulharska, ktorá sa presťahuje zo svojej krajiny a príde
  k nám,“ uzavrel Pellegrini.

  Chapete to? Ti kkti namiesto toho, aby dali pracu Slovakom, tak sem planuju natahat Bulharov, Srbov, Ukrajincov, Rumunov.. Volici Smeru by sa mali prebrat.

  Kto sa odváži toto kritizovať, takú to vlastenckú proslovenskú politiku je podľa SS – Nikitu zradca.. :-)

  • Pellegrini je buzerant…teda patologická osobnosť…….od neho nemôžeš čakať nič normálne….
   Možno to Fico jako tak skrýval, tento buzík aj s vládou úplne skĺzol na vedľajšiu koľaj a už ani nič neskrývajú…sme v prdeli kámo…

   • :-) …teraz som si uvedomil paradox poslednej časti príspevku ….v súvislosti s Pellegrinim …. :-)

    • …čaro nechceného,bohužiaľ pravdivého…

    • Aby sa nezabudlo,čo nedávno vypustil pellegríni:
     https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-posilnime-konzulaty-v-krajinach-z-ktorych-cerpame-pracovnu-silu/1407190

 8. Boli časy,keď sa písalo,že Austrália otáča lode s migrantmi…
  Vyzerá to tak,že situácia sa zmenila.Už je ich tam toľko,že dochádza k tzv.bielym útekom.Katastrofa,kam sa človek pozrie!

  https://stredoevropan.cz/2018/05/25/bily-utek-ze-ctvrti-v-sydney-kam-prestehovali-6000-uprchliku/

  • Jekaterina Jeva 25. máj 2018 o 15:05

   Uz su aj v mensich mestach, nielen v Sydney. Len nejakych 5-6 rokov to trvalo.

   • Šíri sa to ako mor.Veľmi rýchlo…

   • A to som si myslel, že Austrália ostane od toho moru slimákov ušetrená. A čo sa stalo s tým prísnym austrálskym programom na ochranu proti imigrácií ?

    • To kuvikal austrálsky premiér,aby upokojoval…
     Zatiaľ ich tam naťahali.Presne tak,ako to robí “naša” vláda a tí tupci odvedľa!

     • Jekaterina Jeva 25. máj 2018 o 16:01

      Oni zastavovali tych, co isli na lodkach od Indonezie, ale lietadlami privazali tych a Afriky a ktovie odkial.

      • Přesně, oni nepouštěli nové uprchlíky, ale starým vozili v rámci spojování rodin i bratrance, sestřenice, strýčky, tetičky, protože oni potřebují širokou rodinu.

 9. Remišová vyzvala danka,aby sa vzdal funkcie.Cirkus s odvolávaním Matečnej bude pokračovať.
  https://www.hlavnespravy.sk/remisova-vyzyvam-andreja-danka-aby-sa-pre-kauzu-kataster-vzdal-funkcie/1413166

 10. http://news.e-republika.cz/article4015-Jake-bude-povale%C4%8Dne-uspo%C5%99adani-na-Blizkem-a-St%C5%99ednim-vychod%C4%9B

  “Rusko je jedinou velmocí, která se stane vítězem v konfliktu na Středním východě, čímž dosáhne cíle stanovené Kateřinou Velikou. Rusko získává přístup do Středozemního moře a může zachránit kolébku křesťanství, která je základem ruské kultury. Očekává se, že Moskva rozšíří Eurasijskou hospodářskou unii, ke které se v roce 2015 připojila Sýrie. V té době byla její členství pozastavena na žádost Arménie, která se zdráhala zavést stát ve válce do společného hospodářského prostoru. Ale nyní se stav věcí změnil.

  Nová světová rovnováha je bipolární od okamžiku, kdy Rusko odhalilo svůj nový jaderný arzenál. Je velmi pravděpodobné, že svět bude rozdělen na dvě části, ale nikoliv železnou oponu, nýbrž vůlí západních mocností, které jsou již v procesu oddělování bankovních systémů. A jistě se brzy pokusí udělat totéž s internetem. Jedna strana by měla být založena na NATO. Druhá strana už nestojí na Varšavské smlouvě, ale na Organizaci Smlouvy o kolektivní bezpečnosti. V období posledních asi třiceti let se Rusko odvrátilo od bolševismu a přesunulo svůj zájem a vliv z centra Evropy směrem k Blízkému východu.

  Přesunem historického kyvadla Západ jako bývalý “svobodný svět” zmutoval do podoby utlačovatelského a jen zdánlivě konsensuálního společenství. Evropská unie nyní disponuje větší a opresivnější byrokracií než bývalý Sovětský svaz. A Rusko se opět stává garantem mezinárodního práva. ”

  Je to vývoj, ktorý som očakával a už tu písal. Svet sa transformuje do nových mocenských blokov a my tu, ČR a SR sme v tom nesprávnom…

  • To,že sme v tom nesprávnom je vina “našich”zapredaných politikov.

   TRVÁM na tom,že NIE JE PRAVDA,že ľudia majú takú vládu,akú si zaslúžia.Toto je čistá demagógia…

 11. Július,robíš veľmi dobre,že píšeš aj vedľa.Čím ďalej,tým viac ľudí Ti je za to vďačných.☺

  Sirka | 25.05.2018

  Rozmyslam, co vedie ludi k tomu, aby tak silno uverili v ucenie KOB. Ciastocne si to vysvetlujem nedostatocnym humanitnym vzdelanim, ale budu tu aj ine dovody, mozno temnejsie a zahadnejsie o ktorych mozno ani nechcem radsej vediet. Obdivujem tvoju huzevnatost s akou tu diskutujes a celis nemilosrdnym a nevyberavym utokom, ba az preklinaniu. Nech sa ti dari.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/a200-rokov-od-narodenia-karol-marx-skutocny-bojovnik-za-slobodu-alebo-nepriatel-ludstva/

 12. http://e-republika.cz/article4040-Rusko-dalo-Izraeli-v-Syrii-za-u%C5%A1i-a-Iran-to-vesele-pozoruje

  Dlhé ,ale zaujímavé. Vysvetľuje čiastočne ruskú politiku voči Izraelu..

 13. https://ac24.cz/-/newsweek-v-prvni-den-valky-rusko-a-cina-pripravi-usa-o-kontrolu-nebe-?redirect=%2F

  Amíci zaostávajú to je vždy dobrá správa pre mier vo svete.

 14. https://www.youtube.com/watch?v=HYvSi1sJWBU

  STŘEDNÍ EVROPA: RAKOUSKO: Myšlení islámského migranta ve 30 vteřinách

  IQ hodné jadrového inžiniera v praxi… :-)

  • Tak sú naučení,žiadne zákazy sa ich netýkajú,sám povedal,že je to zákaz len pre “lidí tam”….myslel bielých Rakúšanov…keďže to bolo napísané po nemecky.IQ vychcaných privandrovalcov…

 15. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sex-jedine-se-souhlasem-partnera-A-doporucuje-se-aby-byl-pisemny-Schvalili-poslanci-ve-Svedsku-537296

  Biley Švéd bude potrebovať povolenie na sex so svojou ženou a najskor písomné, zatiaľ čo islamská náplava vo Švédsku niekoho znásilní bez postihu…

  Švédsko je najskor polygon neomarxistov, čo je schopný vydržať biely človek na poli sexuality, kradnutí detí a teroru v tomto smere, aby potom svoje neomarxistické zvrátenosti realizovali vo všetkých krajinách.

  • Útoky na rozvrat bielej rodiny a rozšírenie poľa pôsobnosti náplav pod ochranou štátu…

  • Ja by som to tak tragicky nevidel.
   Manželka mi proste vždy na mesiac dopredu podpíše mesačný rozpis “služieb” alebo tak ako má ona menštruačný kalendár, ja budem mať “trtkací” …..len mi ho manželka signuje a overí notár…..

   :-)

   • A ty to dáš overiť notárovi a ten to dá na facebook, aby o tom programe nebolo pochýb.. :-)

    • Zásadne nefejsbúkujem. Ale mohlo by to výjsť dajme tomu v zbierke zákonov :-)

 16. Riešenie problému:
  https://www.hlavnespravy.sk/v-cesku-je-okolo-marrakesskej-deklaracie-poprask-u-nas-podozrive-ticho/1412610

  +
  https://slobodnyvyber.sk/a-teraz-s-pravdou-von-ako-je-to-s-tym-marakesom-pyta-sa-poslanec-s-drobny/

  =
  http://cozivotdal.eu/wp-content/uploads/2015/10/humor7.jpg

  • Je to otrasné,že jedna loďka psychošov slúžiaca tým vyvoleným megapsychošom je schopná zničiť svet…

   • Je to koláž, ale výstižná… pôvodne stáli takto pohromade pri Charlie Hebdo.

    • leo,ja viem,že sa do tej loďky na šírom mori nenasúkali sami.☺Pravdou je,že by sa mi ich nebolo ľúto,keby sa na nich hodila jedna malá bomba a potopila tie zradcovské krysy…Nikto by za nimi slzu neuronil…

 17. https://www.hlavnespravy.sk/v-nemecku-vyhostia-azylanta-az-ked-sa-dopusti-50-kriminalnych-cinov/1412696
  Je to neskutočným škandálom a zároveň vrcholne nezodpovedným prístupom politikov k ochrane vlastných občanov, že tisícky azylantov, z ktorých mnohí sa dopustili desiatok trestných činov, sa môžu voľne pohybovať po krajine a až pri extrémne veľkom počte kriminálnych aktov sa pristupuje k pokusom o ich vyhostenie.

  Je to výzva a povzbudenie pre ďalších azylantov k tomu, že sa môžu beztrestne dopúšťať istého počtu trestných činov.

 18. Senzeni Zokwana, minister poľnohospodárstva, lesníctva a rybárstva: “Bieli farmári si myslia, že sme závislí od ich dodávok jedla. Tak to nech sa zobudia a čuchajú kávu. Jedlo v Južnej afrike nie je od bielych farmárov, je zo supermarketov Shoprite, Pick n pay a Spar.”

  http://www.hinnews.com/za/metro-news/the-food-we-eat-in-sa-does-not-come-from-farms-owned-by-whites-it-comes-from-shoprites-pick-n-pay-and-spars/

 19. https://www.hlavnespravy.sk/trump-zrusil-summit-s-kim-cong-unom/1412318

  ….ja nežerem tie pixloviny jako má Trump za úlohu zničiť USA….ak sa niekto správa ako kokot,tak ním aj je……..sorry


  • Úryvok z diskusie:
   Keď USA zistia, že ich sila a cena klesli na najnižší možný bod, odpália sa samy. V nádeji, že za nimi budú všetci plakať.

   • Budou prchat tam kde jsou peníze a ostatní se zanechají osudu.

    • No uvidíme…

     https://ac24.cz/-/rusko-je-pripraveno-vzdat-se-americkeho-dolaru-a-pouzivat-eura-v-obchode?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3Dnorma
     Rusko je připraveno používat spíše eura než americké dolary v zahraničním obchodu, pokud EU oznámí svůj jednoznačný postoj proti rozšíření amerických protiruských sankcí.

     Uvedl to ruský ministr financí Anton Siluanov.

     „Jak vidíme, omezení zavedená americkými partnery mají extrateritoriální povahu…. Pokud naši evropští partneři oznámí své jednoznačné stanovisko [proti rozšíření sankcí], určitě vidíme cestu k využití evropské měny, evropských infrastrukturních organizací pro finanční platby za zboží, služby, které často spadají pod různé druhy omezení,” řekl Siluanov na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru.

     Zdůraznil také, že Rusko již rozvíjí platební styky v domácích měnách se svými obchodními partnery.

     Zdroj: rt.com

 20. https://www.hlavnespravy.sk/norska-ministerka-zatuzila-po-moci-vo-wada-chcem-priniest-genderovu-rovnost-aj-sportoveho-hnutia/1412112

  …oni sa predbehujú,kto navrhne väčšiu debilitu…

 21. Čekala jsem antikoncepci a vono steroidy.

  Obří hroudu tuku pod Londýnem zkoumali vědci. Přišli na překvapivá zjištění
  Spolu se spláchnutým odpadem – vlhčenými ubrousky či kondomy, zde vědci našli i chemikálie přítomné v anabolických steroidech. Překvapivé je zjištění, že ze všech látek v hroudě tvořily tyto chemikálie více než polovinu. Bylo jich dokonce více než extáze a kokainu.
  Mnohem vyšší koncentrace těchto látek však vědci objevili ve vodě v okolí tukového masivu.

  Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/obri-hroudu-tuku-pod-londynem-zkoumali-vedci-prisli-na-prekvapiva-zjisteni-20180426.html

  Látky na růst svalů udělají s potkany co?

  • Potkany narastú.
   ——
   Na Sputniku tušív včera písali,že tie červy narastajú do pol metra.V tomto článku,že až do 1 metra…
   No “veselé” to je…
   ——
   https://www.interez.sk/francuzsko-celi-invazii-obrovskych-cervov-narastaju-az-do-dlzky-jedneho-metra/

   V krajine sa premnožili červy, ktoré sa bežne vyskytujú v ázijských krajinách. Vkrádajú sa nielen do záhrad, ale ohrozujú aj okolitú prírodu. Vedci dvíhajú varovný prst, tvory môžu dorásť do nevídaných rozmerov a objavujú sa už po celom Francúzsku.

 22. https://www.hlavnespravy.sk/aktivisti-kazdy-obcan-tohto-statu-ma-pravo-okamzite-prestat-splacat-uver/1411310

  Nikita -SS by mal vysvetliť, kedy súčasná, úžasne vlastenecká strana Smer na čele s najsilnejším tieňovým mužom, trojnásobným expremiérom, geniálnym konceptuálom Ficom konečne zruší dlhové otroctvo, ktoré je uvalené na milióny ĺudí kvoli exekúciám. A že sa do toho asi moc nechystá, prečo asi ?

  No, nemože, “manévruje”…

  • Prednedávnom tam ktosi písal,že fico študuje KSB.Takže zavedie u nás aj islamske banky,ale predtým navozí moslimov,pretože islamske banky požičiavajú len svojim a len vtedy,ak má investícia predpoklad na zisk,z ktorého si islámske banky nárokujú až 25-30% z podielu na investícii.
   Neviem nájsť ten článok,kde som to čítala…

   • PíáR článok o islámskych bankách v Európe – 29.5.2015.
    Banky podle šaríi dobývají Evropu. Neznají úrok a spekulace
    https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/banky-podle-sarii-dobyvaji-evropu-neznaji-urok-a-spekulace/r~c2e5fe22052711e590ae0025900fea04/?redirected=1527180706

    – z diskusie pod článkom:
    Jan Černý Pavel Vrba • před 3 lety
    V islámu je toho spousta, co je psáno a přitom není dáno. Muslimové podle Koránu npříklad nesmí požívat alkohol a drogy a přesto alkohol a drogy požívají muslimové nejen u nás, ale i ti nejislámštější ze všech islamistů v Islámském státě.
    Nebudu opakovat, co tu už několikrát napsali jiní – to že se vyznavači Mohameda formálně řídí slovy Mohameda a nepůjčují na úrok neznamená, že nemají stejný zisk z půjčky jako ti, kteří na úrok půjčují – ten se ukrývá z “odměnou”, kterou musí dlužník bance platit. Nebojte se, že by islámské banky byly lidumilnější než banky křesťanské nebo židovské, na to mají muslimové peníze až moc rádi. Samozřejmě by bylo dobré znát konkrétní podmínky půjček a úvěrů u islámských bank a jak jsou vklady u nich chráněny proti krachům bank, ale tím se ty islámské banky moc nechlubí.
    Klidně si věřte, že muslimové jsou lepší než je jejich pověst za 14 století jejich panování v Africe a Asii a já vám nehodlám vyvracet vaše přesvědčení, že to myslí s námi myslí dobře a o naše peníze v jejich bankách bude dobře postaráno, “protože jinak by přestoupili korán”. Asi vám ani nemá smysl vysvětlovat. že islamisti přestupují korán dnes a denně, protože je mnoho odrůd islamistů a každá si korán vykládá jinak a kvůli tomu se i navzájem vraždí už po staletí – zvláště se tím baví sunnité a šíité.
    https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/banky-podle-sarii-dobyvaji-evropu-neznaji-urok-a-spekulace/r~c2e5fe22052711e590ae0025900fea04/v~diskuse/

    • Islamské bankovníctvo ospevovali aj na levanete, korán vlastne len rozobrali na menšie časti a postupne to po kúskoch servírujú ako jedinú najsprávnejšiu cestu. Vo finálnej fáze môžu pseudoakademicky rozoberať a ospravedlňovať nutnosť zabíjania neveriacich.

     • Koho by také správanie pošahaných pseudointelektuálov a kryptoislamistov prekvapilo?Veď len budú zachraňovať Vesmír a to od nich ten ich HNR isto očakáva…ako od vyvolených číslo dva……

     • Nie si ďaleko od ich videnia sveta,ako si chcú poradiť s neveriacimi,či kresťanmi.
      Jednoducho.Všetkých nazvú rovno satanistami.A keďže už vieme,čo sa pod pojmom satanisti nachádza,budú mať hneď ospravedlnenie,že konajú predsa v súlade s tým svojim HNR.Úplne chorí ľudia!Klamári a hnusní podvodníci.
      Ale veď odmena za tú ich “všeobjímajúcu” lásku k ľuďom,ktorí nepríjmu ich zvrhlú ideológiu islámu ich neminie.Len tak ďalej!!!

      Oracle 911 | 24.05.2018

      Ako katolík a verná ovečka RKC vieš o čom hovoríš…
      Odpovědět
      Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

      ľudo | 24.05.2018

      On nie je katolík,
      on je verejne adorujúci satanista.
      Sám to viac krát jasne hovoril

      Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/a200-rokov-od-narodenia-karol-marx-skutocny-bojovnik-za-slobodu-alebo-nepriatel-ludstva/

      • To bolo na adresu Júliusa.

      • Udo je už mimo. Nevie, čo na mňa použiť, ani básničky nezabrali.. :-)

       • Ten je mimo odkedy sa zapredal.Je na tom presne tak,ako “naše” zradcovské “elity”.Ani uďo,ani zvyšok zapredancov a vlastizradcov už nemôže cuknuť.Budú klamať,zavádzať a manipulovať do konca svojho zbytočného života.Sami sa tak rozhodli,ovocie im nebude chutnať….

    • Díky,leo,oni sa tvária,že požičiavajú bez úroku.Ale tá “odmena” za požičanie je zrejme vyššia ako v židovských bankách-v podstate je to jedna banda,či Saudi,či tí nosatí.Islámske bánky navyše z tej “odmeny” za požičiavanie a iné kšefty s investíciami vkladateľov,financujú aj svoj vplyv na islamizáciu v oblastiach,kam banku umiestnia.Je to len jedno z chápadiel rakoviny ľudstva.
     ——

     Jeden z nich například podle české soudkyně a expertky na islámské finance Ivany Hrdličkové spočívá v konceptu třístranné smlouvy. „Obchodník, v moderním pojetí tuto roli plní banka, nakoupí zboží pro určitého spotřebitele, a to za předem jasnou cenu a domluvenou odměnu,“ vysvětluje. Banka tedy od prodejce koupí nemovitost a klientovi-kupujícímu ji prodá za cenu navýšenou o svou odměnu. Tu přitom kupující splácí po pravidelných, předem domluvených částkách.

     Jiný typ islámské hypotéky se zase podobá leasingu. Rozdíl je v tom, že majitelem koupené nemovitosti je banka a kupující ji postupně splácí podle smluveného kalendáře. Je tedy zřejmé, že ačkoli oficiálně islámské banky nepoužívají úroky, zadarmo rozhodně nepůjčují.

 23. Ukáž svoje nahé telo Facebooku, Zuckebergovi, tajným službám a polícii a oni ťa ochránia aby ho nevidel nikto iný…

  BBC: “Keď facebooku nahráš svoje nahé fotky, ochráni ťa pred ich nazdieľaním”

  “Systém bol testovaný najprv v Austrálii, teraz aj v UK, USA a Kanade. Keď im nahráš svoje porno fotky, facebook ich naskenuje a keby sa niekedy v budúcnosti z pomsty objavili na facebooku, hneď ich zablokuje.”

  http://www.bbc.com/news/newsbeat-44223809

  • K fotke bude mať prístup iba “veľmi malá skupina približne piatich špeciálne vyškolených recenzentov” facebookového Komunitného bezpečnostného tímu, ktorý mu pridelí digitálny odtlačok prsta pomocou kódovacej metódy hashingu.
   https://www.hlavnespravy.sk/neobvykly-boj-facebooku-proti-pornografii-uzivatelia-posielajte-nam-svoje-nahe-fotografie/1411778

   To už všetkým asi šibe…

 24. Elon Musk píše, že vytvorí stránku kde bude verejnosť môcť hlasovať za pravdivosť článkov v médiách a sledovať skóre pravidosti každého novinára, editora a publikácie. Premýšľa, že ju nazve Pravda.
  https://twitter.com/elonmusk/status/999367582271422464

  Minulý rok v októbri jeden z jeho ľudí naozaj zaregistroval firmu Pravda Corp.
  https://pbs.twimg.com/media/Dd57qt0V0AAQj-f.jpg:large

  • https://www.hlavnespravy.sk/elon-musk-chce-merat-pravdovravnost-medii/1412208
   To bude “Pravda” na Sorošov spôsob…

 25. Teraz som sa zasmiala.fico dostal od danka po frňáku ohľadom dôchodkového veku a vedľa to hodnotia ako úspech fica.☺Ide len o rok menej,ktorý predložia na schválenie a idú sa z toho všetci “tento”…

  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/470853-fico-ustupil-dankovi-smer-predlozi-jeho-poziadavku-na-zastropovanie-veku-odchodu-do-penzie/

  • Z diskusie:

   Toto muselo Fica riadne nasrdiť. On sa chcel pasovať do role záchrancu celého vesmíru, vrátane slovenských dôchodcov a Danko ho premočil.

   To má za to, že z jeho dielne vyšiel zákon o postupnom zvyšovaní veku odchodu do dôchodku. Teraz to vyzerá, že bojuje proti svojmu pôvodnému dielu.

   Obidvaja narcisy zabúdajú, že to má byť ústavný zákon. Nemajú dostatok hlasov, ale majú pripravenú stratégiu kydať na tých, ktorí tento zákon nepodporili a chcú, aby sa chudáci Slováčikovia zodrali pred dovŕšením dôchodkového veku. Pritom každý rozumne zmýšľajúci človek vie, že tých 64 by bolo niekedy v roku 2030 a 65 po roku 2038. Ak nebudú dovtedy žiadne predčasné voľby, budú troje až päť riadnych parlamentných volieb. To znamená, že akákoľvek budúca vláda by to mohla zastropovať, rovnako ako môže aj tento návrh zmeniť a zvýšiť vek odchodu do dôchodku.

 26. http://www.topky.sk/cl/11/1712205/PRAVE-TERAZ-Potvrdene–Tragediu-letu-MH17-ma-na-svedomi-ruska-armada–Smrtiaca-raketa-bola-ich

  …a nový kolotoč sa rozbieha ….je pred MS…treba znovu vytiahnuť kauzu MH17

  • No jen aby po skončení šampionátu nedostali pořádně přes prsty…
   Damašek je osvobozený :
   Jak oznámil Sputniku jeden z důstojníků útočných jednotek syrské armády, vládní jednotky ze směru uprchlického tábora Jarmúk a z jižního předměstí Damašku se spojily v Al-Hajaru al-Aswadu a zlikvidovaly poslední bašty odporu teroristů.

   Situácia vypadá pre Sýriu priaznivo, ale tie útoky sú znepokojivé.

   USA koaličné lietadlá vykonávajú v poslednú noc útoky na Sýrske pro vládne sily v Homse-Deir Ezzor púštne oblasti. Hlásili Sýrske štátne médiá a mediálne krídlo Hizballáhu.
   https://southfront.org/wp-content/uploads/2018/05/1-210-1024×977.jpg
   Podľa správ, cielené útoky na pozície pro-vládnych sil sa uskutočnili v blízkosti al-Bukamal, al Mayadin a T2 čerpacej stanice.

   Sýrske štátne médiá zdôraznil, že letecké útoky koalície sa uskutočnili uprostred pokračujúcich útokov ISIS na vládne pozície v púštnych oblastiach.

   Kapitán Bill Urban, hovorca pre spojenecké hlavné Veliteľstvo, je bez akýchkoľvek vedomostí o týchto útokoch, podľa Reuters.

   “Nemáme žiadne prevádzkové hlásenia z USA koalície o útokoch na pro-Sýrske ciele a ciele režimu, alebo jeho síl,” Povedal kapitán.

   https://southfront.org/us-led-coalition-aircraft-carry-out-strikes-on-government-forces-simultaneously-with-isis-attacks-reports/

   No aj takto sa to dá. K útokom sa nepriznajú a zistí sa že ISIS má odrazu vlastné letecké sily.
   https://southfront.org/wp-content/uploads/2018/05/1-209-768×587.jpg
   V oblasti južnej Sýrie Rusko a Sýria jednajú s ozbrojenou opozíciou, ak sa nedohodnú zaútočí armáde na ozbrojenú opozíciu delostreleckou palbou a so všetkou prevahou techniky a živej sily.

   Irán oznámil že sa na tejto operácii nebude podielať aby nemal Izrael zámienku útočiť na Sýrsku armádu. Tak že tu to môže byť aj napriek tomu ešte poriadne horúce.

   Tak že opatrne s vyjadreniemi že USA sa v Sýrii vzdávajú a chystajú na odchod. Bombardujú ropné zariadenia preto aby Sýrsky režim položili ekonomicky na lopatky. To je vždy cielom každej ich agresie položiť súpera hospodársky. Aby režim opustili ľudia kvôli biede a nedostatku.

   Na Máj 23, Irán oficiálne vyhlásené, že jeho sily, nebude sa podieľať na prevádzke. Teda, Izrael nebude mať žiadne dôkazy pre jeho možné útoky proti DSP v oblasti.

   Hneď ako Nassib hraničný priechod BUDE oslobodený, vládne sily sa budú zameriavať na militantov V blízkosti okupovaných Golanských Výšin..

   Tak že si nerobme ilúzie. USA útočia na Sýrsku armádu v púštnych oblastiach koordinovane spolu s útokmi ISIS. Ale nepriznávajú to samozrejme. Nie je to pravda a hotovo. Lži. Lži a samé lži. Aj Trumpeta len laguje že sa chcú stiahnúť zatiaľ čo svojú prítomnosť v oblasti rozširujú o ďalšie základne.

 27. https://deliandiver.org/2018/05/filosemitismus-a-brutalita.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+delsky_potapec+%28D%C3%A9lsk%C3%BD+pot%C3%A1p%C4%9B%C4%8D%29

  Krátky článok o tom,prečo niektoré “charaktery” podľahnú filosemitizmu…

  • Obdiv k nim majú entity typu nášho úžerníka, ktoré plačú, pretože sa nenarodili v správne etnickej rodine a nemožu použivať na 100 % všetky výhody, ktoré z toho v dnešnej dobe plynú…
   Ostatní, ktorí vedia s čím majú dočinenia, aby prežili, aby mohli fungovať v spoločnosti nehovoria, čo si myslia, ale musia držať hubu a krok…
   Pretože, vačšina sa nevie zorganizovať, vytvoriť štruktúry moci a získať moc nad spoločnosťou, čiže povedané stručne, aby vačšina vládla nad menšinou, oni to však vedia a preto majú moc…
   Avšak, keď sa bližšie pozrieme, ako získali moc a akým sposobom si tú moc do dnešných dní udržujú, tak obdivovať ich može len človek, ktorý je nevedomý alebo taký, ktorý nemá žiadne morálne zábrany.
   A v dnešnej dobe je takých ľudí celkom dosť.

   • Takých ľudí je celkom dosť,mnohí z nich sú naozaj nevedomí a tvrdia,že je to ich šikovnosťou.Nahučali im to do hlavy a nemajú potrebu hľadať pravdu o nich a súvislosti.

    No a tí druhí,to sú v podstate politici a ostatní vrcholoví elitári,ktorým na morálke nezáleží a pre vlastný prospech sa radi prepožičali do služby systému…

 28. https://www.quintus-sertorius.net/news/jenom-pres-turecko-proslo-na-uzemi-eu-devetkrat-vice-migrantu-nez-tomu-bylo-loni-navic-se-otevira-nova-trasa-pres-bosnu-a-herzegovinu-staci-se-v-noci-projit-kolem-vaclavskeho-namesti/

  …Jenom přes Turecko prošlo na území EU devětkrát více migrantů, než tomu bylo loni. Navíc se otevírá nová trasa přes Bosnu a Herzegovinu. Stačí se v noci projít kolem Václavského náměstí …

  Více zde: https://www.quintus-sertorius.net/news/jenom-pres-turecko-proslo-na-uzemi-eu-devetkrat-vice-migrantu-nez-tomu-bylo-loni-navic-se-otevira-nova-trasa-pres-bosnu-a-herzegovinu-staci-se-v-noci-projit-kolem-vaclavskeho-namesti/

  Víte konkrétně, co to znamená pro Českou republiku?

  Již dnes jsou pro nás kvóty 2 691 migrantů s možností vykoupení. V případě Dublinu IV se hovoří o částce až 250 tisíc euro za jednoho, ale diskuse stále probíhají. Je však jasné, že počty podle připravovaného mechanismu naznačují, že pro nás bude toto číslo zřejmě větší. Má se stanovit seznam zemí, kde je nejméně migrantů, a v těch zemích, kde jich je nejvíce, si budou moci vybírat, do které země půjdou včetně jejich příbuzných. Vše také záleží na velikosti uprchlické vlny. Je však jasné, že jde o systém trvalého přerozdělování migrantů, kterým by stát měl i garantovat měsíční příspěvek ve výši 800 euro…

  Takže negri dostanú 800 EUR už sa to pripravuje. Penzisti u nás aj v ČR živoria a príde náplava, ktorá dostane 800 EUR, aby tu vraždila, znásilńovala a kotila nových malých vrahov…

  A ešte “prorok orákulum” vedľa sa so mnou nedávno hádal, ako sa imigrácia v Európe tlmí a zmenšuje…

  • To aj ten hajzel Pjakin kuvikal,že GP zastavil migráciu.To sú špiny!

 29. https://cz.sputniknews.com/svet/201805247403532-USA-zastaveni-Severni-proud/

  …ako Friedman hovoril…..je nutné zabrániť akokoľvek bližšiemu spojeniu Nemecka a Ruska

  • USA za Trumpa zaviedlo už plnú politiku výpalníctva…Nemajú koho okradnúť vo veľkom, Rusko sa už nedá, tak to chcú urobiť Európe. Nakoniec USA bude kupovať od Rusov ten plyn a predávať ho Európe za trojnásobnú cenu…

 30. Ficov “manever” vysvetluje Nikita odvedla
  takze poukazat na rozpor medzi slovami a cinmi je utok
  chyby robime mi ludia,Lsns sice vytknut nevedia nic ale, Fico manevruje nuz co aspon ze ho neporovnavaju s Putinom ,len neviem ci si Putin niekedy vobec aspon raz nasral do papule ako Fico?

  • Čo?Zas mu dali priepustku z Pezinka?

  • projekt smer -sd konci tak sa asi aktivoval Nikita
   a konci pre Ficovu neschopnost ,realnu neschopnost ktora sa aj da porovnat napr. pri Orbanovi
   neschopne zlodejske kadre,neuveritelna arogancia moci a pohrdania ludmi ,Fico mohol mat podporu ako Orban to je relevantne a nie tie pseudotaraniny
   ti co nechceli Lsns maju teraz narodnou koaliciou a smer moze zacat rapidne stracat,rapidne a zasluzene

   • Keď Nikita SS pení a rozčuľuje sa, to je pre Slovensko a Slovákov vždy dobré znamenie..
    Horšie by bolo, keby bol spokojný…

    • Chápeš?Všetci ficovi ubližujú a on sa tak pre nás obetuje,že pošle vojačikov na ruské hranice,nech sa hrajkajú.

     Kompletka chlapov na vodaSS má syndróm,že im všetci ubližujú a ten syndróm potom vzťahujú aj na fica….viď orákulum,ako mu bolo ublížené,bo sa na neho otecko vykašľal a odišiel za štetkou…atď.

     • Manipulátor s určitým IQ može naoko omluviť všetko. Avšak, že len manipuluje, to poznajú len tí chytrejší s vyšším IQ…
      To, že je Smer oslabený nie je len výsledkom majdanu, ale výsledkom politiky Smer-u za všetky tie roky, keď táto strana spolu s Ficom vládla. Keby sa Fico, usiloval o národnú politiku , tak má iste podporu ako Orban, ale on to nerobil…V tom má Sokol tiež pravdu…

      • Áno,fico zbiera ovocie svojich činov a nakoniec aj tí odvedľa zbierajú plody svojej práce.Teraz som čítala Maroša a ten trefne vždy zhodnotí toho NikituSS.☺

       • http://www.vodaksb.eu/diskuse/ksb-a-dvtr/comment-page-4/#comment-137928

        Mária, odporúčam si pozrieť diskusiu. Dujky tam bojuje boj s veternými mlynmi. Boj proti sektárom, ako je polygamista popolvár nemože vyhrať…Vedel som,že na takúto kontrorverziu u neho raz dojde, pretože sa od nich odlišuje a nie je plne stotožení s islamizáciou, ktorú podporuje “tvrdé jadro”…

        • Už som pozrela.Máš pravdu.Dujky si zachoval zbytok zdravého rozumu,preto ho chcú zlomiť a dokázať mu,ako x krát predtým,že je nechápavý,pretože v zmysle “vyššieho dobra” mu chýba pochopenie spoločnosti ako celku.Oni sa tam v kuse hrajú na “vyššie dobro”,ktorého nositeľom je ten ich vražedný islám

        • Ináč,pod článkom o Marxovi odporúčam prečítať Tvoje príspevky.Tí dodokobáci sa už tak zamotali do vlastných klamstiev,že keď ich vyargumentuješ,tak už sa uďo nezmôže ani na tie svoje trápne básničky o ničom.A najviac ma pobavil tým,že máš prestať zavadzať.Bodaj by si nezavadzal,keď narúšaš ich plány na islamizáciu…,vďaka Tebe sa im ovce rozutekali a z čoho budú žiť,keď ten trend bude pokračovať?Budú musieť makať zadarmo.Ale pre vyššie dobro ľudstva by to nemal byť pre nich problém.Veď sa tvária,že tie demagógie šíria pre záchranu celého Vesmíru,nie len planéty.Magori.Výjdu na psí tridsiatok.

      • To čo píšeš Július sa dá dokonale aplikovať na rast antisemitizmu vo svete. Nie je to výsledkom politiky sionu v posledných rokoch ale výsledkom ich politiky a konania v posledných tisícročiach. Ľudia sa prebudzajú, nie všetci, ale šíri sa to. Nikto sa pôsobeniu genetiky a toku cyklov času nevyhne. G parazit to má márne – blízka sa na lepšie časy. Ja vždy – pri každej príležitosti hovorím , tak ako moja stará matka hovorievala, ” nech ich Perún skára” a mne sa zdá sa že to funguje. Dnes začína byť aktuálne aj heslo: ” Nebav sa so židom – je to pod tvoju úroveň “.
       S pozdravom. Slovienom, všetkým Slovanom a ich poznaniu zdar!

       • Práve preto neznámi vyvolení starci vymysleli tú svoju demagógiu KSB a DVTR,aby si ešte na nejaký čas uchovali svoju nadvládu.Pre nič iné.Samozrejme im to nevýjde.

       • Světlo je opravdu velké…
        V práci mi přišla na mysl scéna z filmu Indiana Jones – Dobyvatelé ztracené archy, jak jsou uvázaní u kůlu a kolem létají andělé, kteří se před nacisty (zlí lidé) mění v démony…Tak si tak říkám, že se blíží ta doba kdy se budou schovávat aby nebyli na očích…
        On ten film má hodně symboliky v sobě, všemu nerozumím, ale dnešní filmy jsou prostě strašné oproti době před 30 lety.

   • Prečítala som ten Nikitov blábol.Fakt mu dali priepustku z cvokárne.

    Je to tak,ako píšeš.Letmo som pozrela tie najnovšie prieskumy,podľa ktorých je ĽSNS na 3.mieste.Verím tomu,že je najskôr v pätách smeru,alebo aj pred nim.

  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-33/#comment-138157

   Fico hlasoval rovnako za vyslanie tých vojakov a Nikita SS to ešte omlúva…Pre nich je útokom každá relevantná kritika ich božika Fica. Že nás pomaly, ale isto ťahá do pekla, to nechcú vidieť…
   A rovnako nás neustále poškodzuje voči Rusku…

   Fico sa vobec nechová ako politik, ale stále len ako servilný ex správca Slovenska, ktorý v predklone inkasuje údery od západu a v predklone podpisuje to, čo od neho požadujú, čím nás neustále posúva do priepasti. A keďže nás dostal na okraj tej priepasti, tak sa zľakol, že do nej sám padne a rýchlo zmizol “abdikoval” bez boja. A teraz sa z boku pozerá, ako jeho “prácu” v predklone prevzal Pellegrini…

   Neustále si serie do huby a klame národu a obmedzenci vedĺa to pokladajú za chytrú koncepčnú múdrosť…

   Nemajú IQ, aby pochopili, že neustále ustupovanie nič nevyrieši, ale je to cesta do pekla a žiadne Rusko nás tu nepríde zachraňovať, až sem naženú islamských negrov a začnú kradnúť biele deti ako Bavernet v Nórsku pre homošov a pedofilov..
   Rusi nás to nechajú vyžrať. A až sa to stane, tak kto bude tomu na vine ?

  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/ksb-a-dvtr/comment-page-4/#comment-138128

   Ten popolvár je komplet mimo. Tým, že žije v Rakúsku sa z neho stal už asi totálny moslim…

   …Autori Sociológie 4, majú úplnú pravdu, ak tvrdia, že najväčším odporcom mnohoženstva je vlastná sebeckosť a egoizmus – a z toho vyplývajúci strach…

   • Hej,pozerám,že ten popolvár je ďalší “macher”,ktorý zožral múdrosť sveta.Pokrytec a podliak,ktorý paušalizuje svoju skúsenosť,keď mu žena zahýnala,tak ide dokazovať Dujovi,že on,Popolvár,je už najvyššou láskou obdarený,lebo jej odpustil.☺A Dujovi podsúva,že nie je schopný takej lásky.Pekná maninipulácia od Popolvára.Duj,Duj,mal by si sa na nich vykašľať.Oni chlapov so zdravým rozumom nepotrebujú.Len kúsok si sa odlíšil od ich chorého chápania sveta a už si dali prácu,aby na Teba našili búdu….

    • Pravdu má dujky, že, keď muž alebo žena podvedie partenera, tak podvedený má ponechať tomu druhému slobodu, nech si ide , kde chce…
     Manželstvo nie je promiskuitná kancelária…
     Existujú ĺudia, čo takú zradu nikdy neprehltnú a nedokážu zabudnúť bez ohĺadu na odpustenie. Sú aj iní, čo to odpustia, prehltnú, ale v srdci a duši tá zrada aj tak zostane…

     Ale taký podraz vždy zanechá stopu na vzťahu, aj keď to jeden z nich odpustí, pretože sa nedá 2x vstúpiť do tej istej rieky a nikdy to už nebude ako pred zradou…

     Popolvár by mal hlavne držať hubu a nekritizovať dujka za jeho názor na to a násilne vnucovať svoj pohľad…

     Pretože, to, ako sa podvedený po zrade zachová je inidividuálna vec každého a za to, že niekto sa zachová inak, ako to vidí popolvár vobec neznamená, že nemá “lásku” ,ako ten podporovateľ polygamie tvrdí…

     • Veď týmto spôsobom oni postupujú presne v štýle neomarxistov,svojimi chorými názormi,vycucanými z prsta neznámych autorov,rozbíjajú zdravú rodinu a spoločnosť podsúvaním od reality odtrhnutých vecí a skutočností.Ešte aj ten,kto si zachoval zdravý pohľad na rodinu,svet,je manipulovaný,že nie je človek,lebo nepozerá na “vyššie dobro”,akým je celý vesmír.Banda!Tu nejde o žiadne vyššie dobro pre ľudstvo.Tu ide o udržanie si svojej moci pre pár vyvolených a magoriádu ostatných,aby to prijali.

      • Hox tam na vodaSS masíruje a pretláča polygamiu, také dostal inštrukcie a pekne postupne salámovou metódou. Kto má iný názor, nechápe, nečítal tlsté knihy sociológie starcov KSB, nemá lásku a samé ďalšie nálepky…

       Som zvedavý, ako dlho dujky vydrží, keď mu tam budú srať na hlavu.

       Celá, tá reklama polygamie, ktorá začala tým článkom na levanete je len o tom, aby si ĺudia a a hlavne ženy zvykali na islamské mravy polygamie a pekne najprv vo vedomí a ktorá nesúhlasí, tak “nemá lásku”…
       Sektárski platení zradcovia… Snažia sa ĺudí obrať o pokoj, pohodu, vyrovnanosť, tým, že im neustále podsúvajú negatívne nálepky a pocit viny, keď odmietajú súhlasiť s ich zvrátenosťami, ako teraz tá polygamia…

       Nech sa to Pjakinove sektárske jadro presťahuje niekde ku Saudom,aby bolo konečne s tými láskavými polygamnými moslimami, ktorí jediní vedia, čo je to dokonalý vzťah a láska…blbci…

       Pomaly už začínam chápať , prečo národní socialisti potrebovali SA jednotky…
       Keby im hrozilo , že zaklopú na dvere Hoxa, popolvára, cica a ďalších islamofilov,
       tak by sa neodvážili natoĺko škodiť.
       Ale by zaliezli ako šváby….

       • Hm,komentár čaká na schválenie…

        • Príde admin a pustí to…
         Ale na vodaSS, tam to Hox rieši inak, už ide blokovať Lenu, lebo nie je nadšená zvrhlosťami polygamie a má iný názor, ktorý podporuje Hox, takže vyhrážka ručného schvaľovania, čakám, kedy to Hox naznačí aj pre dujka..

         http://www.vodaksb.eu/diskuse/ksb-a-dvtr/comment-page-4/#comment-138187

         Iné mu neostáva, cenzúra, vyhrážky, takto sa s “láskou” Pjakinovej sekty dodokobov vyrábajú tí praví ľudia s psychikou človek a s jedinými správnymi názormi, ktoré starci KSB v tučných knihách predpísali svojim KSB ovciam… :-)

         • A ten TrusTaurus už obvinil Duja z agresivity.Nesúhlasíš s našimi názormi zvrátenej neľudskej ideológie???Si agresívny a nemáš právo na život.Toto by sa im páčilo!

     • Takže vedle je spolek paroháčů, zhrzených milců a mamánků bez taťuldy?

      • Áno,skrachované vzťahy,neschopnosť ich riešiť,neschopnosť si nájsť partnera,prípadne bezdetní,zakomplexované indivíduá,chcú moralizovať a radiť,ako treba žiť.Prostredie Sekty na vodaSS ideálne pre takých ynteligentov…

       Teraz som sa od Hoxa dozvedela,že ten,kto o sebe prehlási,že je človek,ten je démon.Úplne im zaharašilo v gebuli…

 31. A sme doma!Ďalší klinec do rakvy pre Slovensko Kažimír predstavuje ako obrovský úspech.Toto nie je normálne,čo s našim Slovenskom robí vláda.
  https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-je-podla-petra-kazimira-vo-finale-suboja-o-dalsiu-automobilku/1410528#disqus_thread

 32. Čo by sa mohlo pokaziť?

  Nemecko poskytuje žiadateľom o azyl školenie na vodičov nákladných áut
  https://voiceofeurope.com/2018/05/germany-will-now-train-asylum-seekers-to-become-truck-drivers/

 33. https://www.hlavnespravy.sk/slavena-vorobelova-vacsinou-nekradnu-nerozkradaju-len-robia-v-sulade-zakonmi-ktore-si-schvalili/1410906
  Rozhovor s predsedníčkou Národnej Koalície Slavěnou Vorobelovou.

  Aký postoj má NÁRODNÁ KOALÍCIA k mimovládnym organizáciám?

  Určite je nevyhnutné sprehľadniť štruktúru a činnosť mimovládnych neziskových organizácií, ktoré sú akýmkoľvek spôsobom napojené na financie zo zahraničia a ktoré vykonávajú propagačnú a agitačnú činnosť na území SR v prospech vybraných politických alebo menšinových skupín, bojujú voči všetkému, čo je národné, podporujú ilegálnu migráciu, povinné prijatie ilegálnych migrantov v obrovskom počte na naše územie a presadzujú ideológie, ktoré sú v rozpore s tradičnými európskymi a kresťanskými hodnotami. Fungovanie „politických“ mimovládok by upravil napríklad zákon, aký majú v USA či Rusku, známy pod názvom FARA. Do parlamentu ho predložila už ĽSNS, žiaľ neprešiel.


  Najbližšie nás čakajú prezidentské voľby, aký by mal byť slovensky prezident?

  V prvom rade by to mala byť uznávaná a odborne zdatná osobnosť, ktorá by mala byť prezidentom všetkých občanov, a nie prezidentom len určitej skupiny. To, že prezident Kiska neprijal zástupcu 209 779 tisíc voličov ĽSNS, je neakceptovateľné….
  ——

  Váš bývalý predseda Sergej Kozlík sa nedávno vyjadril, že Harabín by bol skvelý prezident, aký názor na to máte ako súčasná predsedníčka?

  Sudcu Najvyššieho súdu SR registrujem samozrejme už dlhšie. Je uznávaným odborníkom vo svojej profesii. Zastával rôzne vysoké pozície v štáte – predseda Najvyššieho súdu SR, minister spravodlivosti, len bohužiaľ médiá ho vykreslili tak, ako ho vykreslili. Niekedy je chybou, ak človeka súdime bez toho, aby sme ho poznali. Myslím, že je to aj jeho prípad. Vie pomenovať veci pravým menom, niekedy možno veľmi expresívne, ale pravdivo.

  ——presne moja reč.Veci treba vždy pomenovať PRAVDIVO a preto treba používať taký jazyk,aby mu všetci rozumeli nie je to nenávisti,ale o FAKTOCH a PRAVDE.

  Takže Velesavič toto si v prvom rade uvedom a potom kritizuj druhých za vyjadrovanie!

  • Tá hnida Trolovič tu ešte stále obťažuje..?

   • Urazil sa,lebo som ho nazvala Veselovič-Trololovič.

    • Ale neurazil.
     Tí ani nevedia, čo to je, komedianti.

     • Vidíš,to by ma ani nenapadlo.V istom zmysle som to trochu prehnala…ale ja som ho na prvý pohľad naozaj prečítala ako Veselovič,nie Velesavič a viac sa mi to potom hodilo k jeho “veselým” príspevkom,preto som to použila.

 34. https://www.hlavnespravy.sk/na-slovensko-pride-tim-americkych-vojenskych-expertov/1410754
  Ako vši sa sem budú nasúvať.Otvor im dvere a potom sa nečuduj!

 35. https://www.hlavnespravy.sk/migracia-je-na-prospech-vsetkym-znie-posolstvo-uradu-medzinarodnej-organizacie-pre-migraciu-v-sr/1410720

  Ako vedľa, rovnaká dodotaktika…Klamať a chlácholiť…

  • Pamätáš sa na tie výroky jadrového o tom,že Nemecko je vlajková loď Európy?
   A už naše slovenské mestá sa stávajú vlajkovými loďami integrácie migrantov…
   ——-

   Integrácia migrantov, ich začleňovanie do spoločnosti, je aktivita, ktorej sa v súčasnosti venuje občianske združenie Liga za ľudské práva s partnermi Centrom pre výskum etnicity a kultúry, Nadáciou Milana Šimečku a občianskym združením Marginal. Projekt KapaCity – Podpora integrácie cudzincov na lokálnej úrovni – je zameraný na podporu integrácie ľudí z tretích krajín na lokálnej úrovni v štyroch mestách: Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a v Košickom samosprávnom kraji. ,,Naším cieľom je to, aby sa tieto mestá stali akoby vlajkovými loďami toho, akým spôsobom sa môže integrácia ľudí prichádzajúcich z cudziny na úrovni obcí diať,“ uviedla riaditeľka Ligy pre ľudské práva Zuzana Števulová.

   • Pamatám…Už chcú tými parazitmi zasviniť najvačšie slovenské mestá…
    A Hoxík vedľa pracuje, aby sme islam pekne prijali, ako ten správny svetonázor…

    “Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
    organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
    OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
    prekladmi”

    (strana 255 DVTR pdf)

    Svetonázor kultúry vrahov pokladá KSB za svetonázor prichádzajúci od Boha…

    Zakrátko v SR bude zakázaná akákoĺvek kritika islamu…Bude šťastie pre SR, až sa dožijeme volieb a ĽSNS nebude zrušená a zakázaná…

 36. https://www.hlavnespravy.sk/na-slovensku-sa-zacina-dalsi-hon-na-carodejnice-mienia-zakazat-niektore-slovanske-symboly/1408694
  Hon na čarodejnice pokračuje odnepamäti. Akurát sa menia objekty toho honu, mená a názvy „čarodejníc a nepriateľov“. Najnovšie sa začína hon na ďalšie „čarodejnice“ – mnohé starodávne, historické, tradičné slovanské symboly. Akože odborníci, experti a iní kompetentní v nich nachádzajú elementy nacionalizmu, rasizmu, fašizmu a bohvie, ktoré ešte „izmy“. Výklady niektorých „odborníkov“, ktorí vysvetľujú význam mnohých symbolov, nielen prekvapuje, ale aj šokuje.

  • https://stredoevropan.cz/2018/05/22/slovensti-patrioti-si-vystrelili-ze-sve-protiextremisticke-policie-a-novinaru/

   • Toľko pozdravov ” NA STRÁŽ ” pokope ako na konci v komentároch na

    https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/1985560825038063/

    som ešte nevidel. Som zvedavý ako sa s tým vysporiada NAKA.
    S pozdravom. Slovienom, všetkým Slovanom a ich poznaniu zdar!

    • O to ide,naša tvorivosť je neporaziteľná.☺Rodová pamäť sa prebúdza!
     Keď nás oni po nevine obviňujú a chcú likvidovať a zakázať naše slovanské symboly,treba im ukázať,že takú silu,ktorú predstavujú,nikdy neporazia.Nemajú šancu.

  • Martin Rubáš 23. máj 2018 o 8:53

   Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky – má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku.
   http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

   • Neomarxistická bruselská totalita sa nezastaví pred ničím…

    • Od Trololoviče/Veseloviče k pobavení:
     https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/472834-spanelsky-herec-je-vysetrovan-kvuli-podpore-zen-znevazujicich-cirkev.html
     Španělské ženy s intuicí a šestým smyslem bez dalekohledu chtěly změnit svět, který jim připravili muži a který ony prostě musely po staletí přijmout a soudkyně (žena) s nimu zametla, i s hercem.
     „Tři ženy jsou souzeny za to, že zorganizovaly v Seville Procesí neposlušné vagíny. Podle soudkyně zesměšnily svatost a panenství Panny Marie,” napsal loni Toledo na sociální síti. Dodal, že na takové dogma svatosti „kašle” a že tento soud je „ostudou téhle země”.
     Nejenom na Slovensku se “dějí věci”.

     • Zvláštne je, že toto máš k pobaveniu. Ale, čo by sa stalo, keby miesto tej vagíny niesli Dávidovu hviezdu, ktorá by bola položená na veľkej umelej vagíne ? A oblečení by boli v tradičnom židovskom kaftane s klobúkmi ?

      To by náš systém nestíhal ?
      Celý svet a všetký médiá by o tom písala a revali o antisemitizme a prísnych trestoch…

      Zvláštne je, že za útokom na kresťanstvo vždy nájdeš entitu s bradou, zajordánskym ksichtom, aká náhoda, však ?

      • K pobavení to nemám, ale dávám, protože jsem označen Trololovič/Veselovič.
       Ale nechci tady trolit neboj se. 5 let sleduji články a diskuse a pomohlo mi to zase verhnout se jen do svého osobního života se svým světonázorem. Jen ti chci ještě říct, tak naokraj, že s tímto, hlavně s tímto, se naprosto nestotožňuji
       “To, aké sú súčasné moderné ženy, za to zodpovedajú hlavne chlapi, pretože im taký svet pripravili. Chápeš to konečne ?
       Keby im pripravili iný svet a iné možnosti, tak by tie štatistiky, čo si hodil boli rovnako odlišné…”
       A můžu ti říct, že ženy v českém prostředí (a i několik z okolí, kterým jsem tvůj názor ukázal), by ti asi za tvůj postoj ublížily.
       Co je k pobavení, je že ty intuice a smysly bez dalekohledu hned vědely, že jsem agent odvedle, že schválně trolím, zesměšnit přezdívku, odplivnout si.
       Děkuji znovu, že se po delší době zase soustředím na skutečný svět, bez int.net diskusí. “Venku” je toho totiž tolik k tvoření….

       • Sám si napísal,že si to bral ako referendum a že hádžeš lístok tým od vedľa.Tak o čom točíš?

        • Blbko, že hážu lístek na jednu stranu názoru a ne někomu od vedle. Ty jsi už tak zblblá a nenávistná, plná partyzánského bonzáctví a spravedlivého boje, zesměšňování ostatních, že ti to už rozežírá mozek. Uvědom si, že i tvoji případní vnuci, i manžel, jsou zodpovědni ta tento svět, který ženám připravily. Ty vaše intuice a dalekohledy vůbez nezodpovídají tomu, jak se ve skutečnosti chováte.
         A pokud považuješ “itálii” a neustálé vytáčení za láskyplný vztah, tak sis ty sama možná špatně vybrala. Nehledě na to, že všechny syny od nepaměti vychovávají i matky, dnes při rozvodovosti obzvášť.
         Zvonec, pohádky je konec.

         • Ty vôbec nevieš,ako vyzerá v normálnom otvorenom vzťahu BEZ PRETVÁRKY manželstvo.Tak by si mal byť zdržanlivý vo svojom hodnotení.

         • Velesavič,

          až máš potrebu invektív na Máriu, tak to svedčí o tom, že strácaš nervy a poukazuješ na to, čo si zač a aký charakter a cielene tu provokuješ.
          Až s niečím nesúhlasíš, tak to možeš napísať bez urážok… až na to nemáš schopnosti, tak sa sustreď na ten “svoj svet vonku” a tam si tvor, pretože na tvoje duševné výkaly tu nikto nie je zvedavý…
          Až súhlasíš s názorom na vodaSS, tak diskutuj tam, to je tvoja krvná skupina, nie my, chápeš to ?
          Na vodaSs je zvykom a praxou urážať ženy, nie u nás…

         • A P.S.:Rozprávkam na vodaSS a leva-net zazvonil zvonec.A donášať budem aj naďalej.Mňa sa nezbavia.hahaha

         • Kontroluj sa s nadávkami. Tým zhadzuješ len sám seba.

       • Nebol to tvrdenie, len moj názor a podozrenie, ohĺadom tvojej osoby…
        Rovnako, ako ty si si napísal svoj názor, tak ja tiež. Kde je teda problém ?

        Až nesúhlasíš s mojím názorom na ženy, tvoja vec, nič sa nedeje…

     • Jekterina Jeva 23. máj 2018 o 12:29

      Clenky klubu Pussy Riot, podla teba “s intuicí a šestým smyslem bez dalekohledu chtěly změnit svět, který jim připravili muži a který ony prostě musely po staletí přijmout “. Je jasne, co ta ovlada, zeny ani zdravy rozum to nie su.

 37. Vždy nás v podobných analýzach berú ako samozrejmosť,že tie náplavy už prichádzajú…Jediné štáty,čo vzdorujú sú len Poľsko a Maďarsko.

  https://www.hlavnespravy.sk/europsky-dvor-auditorov-poukazuje-na-alarmujuci-zvyseny-pocet-migrantov-v-eu/1409396

  Dvor audítorov poznamenáva, že migrujúca populácia je sústredená iba v piatich členských štátoch EÚ, pričom Nemecko, Španielsko, Francúzsko, Taliansko a Spojené kráľovstvo sú hostiteľmi 77% celkovej migračnej populácie, zatiaľ čo krajiny, ktoré vzdorujú masovej migrácii, ako napríklad Maďarsko a Poľsko, zostávajú prevažne homogénne.

 38. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-Dublin-IV-je-rozumny-dokument-uprchliku-vstrebame-120-tisic-Za-hanobeni-Havla-znasilnit-Dominik-Feri-bude-premier-vy-kreteni-536946

  • On ma prvý napadol.Nebudem to čítať.Tento veľmi zle skončí a už to nepotrvá dlho!

 39. …že uprchlíků tu máme 12, a přitom bychom jich bez problémů vstřebali 120 tisíc. Víte, já odmítám někomu vyčítat, že prostě jde za lepším, že utíká před válkou, že se dusí, a tak chce do Evropy. Evropa musí uprchlíky lustrovat a třídit, ale rozhodně je musí přijímat a Česká republika je trapná, pokud nedodržuje kvóty, stejně jako je trapný každý Čecháček, kterému se prostě z přesvědčení ekluje cokoli cizího…

  …Škoda že ještě nemáme zákon na to, že Václav Havel byl největším Čechem, státníkem světového významu a člověkem, za jehož hanobení by měl být hanobitel okamžitě znásilňován letlampou do rektálního otvoru a poté vyhnán do Sýrie….
  … Na Miloše Zemana si pět let po jeho smrti ve světě nikdo nevzpomene, zatímco na Havla budeme moci být pyšní ještě za tisíc let. ..

  Kým bude existovať takáto škodná, nebude pokoja ani v ČR. On chce všetko, páči sa mu všetko,čo škodí ČR a českému národu…

  • Ako sa volá dement,čo toto povedal?

   • Drahoš?

   • Pavel Novotný.

    • Dostáva ten cicimbrus Orákulum na budku vo vlastnom panoptiku.Už aj chlapi ho majú pokrk.

     Heriot 22.5.2018 o 18:44

     Oracle. Tak než příště vypustíte, takovýto svůj výkřik zjistěte si fakta. Vůbec nevíte co říkáte.
     Jistě žena byla svým způsobem v podřízeném postavení, ale jinak byla pod ochranou společnosti, měla svá vlastnická práva, v manželství stejná jako manžel a zákon ji chránil před násílím i z rukou manžela. Znásilnění ženy znamenalo oprátku.
     A zrovna pozdní středověk, to byl nástup kurtoazie, obdivování žen, koření se jejich kráse a rytířská ochrana.
     Jistě oproti dnešnímu náhledu na postavení žen je velký rozdíl, nicméně srovnávat to s wahabismem, to je úlet, jak se říká na entou…

     • Tak v tej diskusii je vidieť, že keby nepoužíval orákulum, ako štekajúci pes KSB, ochranu Hoxa, tak je tam úplne zhovadený…
      Všimol som si,že aj Rajka bola dnes na vodaSS kapku odvážnejšia.. :-)
      Keď čítam Aksal je škoda, že je na druhej strane, ako my, teda je riadenou opozíciou, pretože je inteligenčne radovo vyššie, ako vačšina tam píšucich chlapov. Poznať to na jej príspevkoch…

      Aksal 22.5.2018 o 18:08

      Cico, to v muslimském světě je krize už 1400 let, že je tam potřebné mnohoženství? Nějak jim to nefunguje, když jim nestačilo ani 1400 let aby se vzchopili a stali se Člověkem… Že by ještě dalších 1400 let? Jsi si jistý, že to pomůže?

      Aksal 22.5.2018 o 18:23

      Oracle 911, představ si, že ženám byla po tisíciletí odpírána jejich svobodná vůle. Tím myslím, i svobodná vůle nakládat se svým tělem. Do nedávné doby musely poskytovat své tělo tomu, kdo se postaral o to, aby nezdechly hlady…
      Až teď dostaly to privilegium, které vy muži máte již po tisíciletí (a ani si ho neuvědomujete) a to privilegium je, že mohou spát s mužem, ne proto, že musí, ale proto, že to s milovaným mužem chtějí… Tak jako vy, kteří tisíciletí spíte jen se ženami, se kterými chcete… Nikdo vás nenutil za kus žvance spát se ženou, která vám byla odporná… Ale naše předchůdkyně toto musely strpět…
      Jak by ti bylo, kdybys celý život musel spát s nějakou ženou jen proto, abys nezdechl hlady?
      Někteří tady se rádi strefují do některých žen, že jsou takové, nebo makové… Ale divíte se?
      Podívejte se na psa, který je celý život uvázán řetězem u boudy, co se stane, když najednou ten řetěz padne…
      My ženy jsme byly na tom řetězu tisíce let (a toto otroctví máme hluboce zažráno v našem povědomí), a konečně jsme se toho otroctví zbavily… A vy nám tady chystáte otroctví nové… Není příjemné i vám, když je s vámi žena protože chce a ne proto, že musí???

      Je hodne chytrá. Ale, čo už, vybrala si svoju stranu..

      • Tiež som Aksal v duchu pochválila.Vie triafať do čierneho.Ale,čo z toho,potom sa nechá ukolísať.To je tak,ona na seba tiež nechá nahádzať vedrá špiny a potom píše o bylinkách…
       Rajka,áno,bola slobodnejšia.Len tak ďalej.

      • Treba si uvedomiť základnú vec.Tieto veci a spôsob,ako kedy reagovať majú dohodnutý a vypočítaný.Oni vedia dobre počítať.Neviem to vysvetliť.Dúfam,že chápeš,myslím to tak,že oni sú v tomto veľmi operatívni.Pre nič za nič nás nešpehujú a potom sa ich debata aj na základe našej diskusie odvíja…

       • Ja viem. S Aksal mám jasno pre koho pracuje…

        • Divadielko,ako naši politici,keď na seba brýzgajú pred kamerami a po vypnutí sa rehocú a idú spolu na pivo so slovami,”zase sme ich obabrali”…

 40. Tak Engls se učil dokonce i česky, určitě nám chtěl s tím lumenem Marxem nezištně pomáhat :-D
  http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=6257

  • Mezi zakladatele a fanatické představitele pangermánského hnutí století devatenáctého patřili Karl Marx a jeho věrný přítel Fritz Engels. Oba z duše nenáviděli vše slovanské všeobecně a specielně vše české. Zde je několik citací z jejich prací:
   Marx, otevřeně se radující z porážky pražského povstání 1848 Windischgrätzovými granátníky, píše 5. března v New Yorker Blatt: „V r. 1848 umírající český národ se naposledy pokusil získat své bývalé právo na život. Tento marný pokus, nehledě ke všem revolučním úvahám, že Čechy, i když někteří z jejích obyvatel budou po nějaká ta století mluvit německou řečí, nemohou existovat jinak než jako součást Německa.

   http://www.cs-magazin.com/key/index.php?a=a2007021042

 41. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ekonomka-Lipovska-Delejte-si-zasoby-bude-hur-Euro-vypada-jako-vyletni-lod-ale-stane-se-z-nej-Titanik-Ze-nas-EU-chrani-pred-valkou-Za-13-let-38-islamistickych-utoku-578-mrtvych-4571-zranenych-536753

  Ekonomka Lipovská: Dělejte si zásoby, bude hůř. Euro vypadá jako výletní loď, ale stane se z něj Titanik. Že nás EU chrání před válkou? Za 13 let 38 islamistických útoků, 578 mrtvých, 4571 zraněných

  ROZHOVOR Není nejmenší důvod, proč bychom si v eurotragédii měli zahrát byť jen vedlejší roli, protože euro je z ryze ekonomického hlediska pro současnou eurozónu naprostý nesmysl. Tak reaguje členka Katedry ekonomie Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity Hana Lipovská na dotaz, zda by Česko mělo přijmout společnou evropskou měnu. Připomíná také, že evropská hospodářská integrace je pouze cestou, jak přimět nesouhlasící a nespolupracující evropské národy k integraci politické. Pochvaluje si, že brzy vyschne dotační příliv, neboť dotace udělaly ve struktuře naší ekonomiky mnoho škody.

 42. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/470519-v-donbase-sa-tvrdo-bojuje-podla-unianu-zahynuli-2-vojaci-a-15-povstalcov/

  ….za koľko budú MS vo futbale ?

  • Aj v diskusii tipujú,že kvôly MS Rusi nezasiahnú….preto si to dovoľujú,spoliehajú na to,že budú ticho…
   Zákernosť v každom kroku proti Rusku…

 43. http://svobodnenoviny.eu/tisice-nemeckych-motorkaru-zamirili-do-berlina-aby-protestovali-proti-merkelova-a-prokazali-vlastenectvi/

  • Martin Rubáš 22. máj 2018 o 12:02

   Bylo na čase. Merkelové se to začíná rozpadat. Protesty nabírají na intenzitě, vznikla i iniciativa, združující sexuálně zneužité ženy. Jen víc toho!

   http://www.epshark.cz/clanek/400/merkelova-ztraci-kontrolu-nemci-zahajili-velke-protesty-proti-migrantum-a-otevrenym-hranicim

   • http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=199985

    ŘÍM | „Po Francouzích dnes přišly na řadu německé výhrůžky: ‚Hrajete si s ohněm, protože Itálie je těžce zadlužená,‘ říká Manfred Weber, lídr Evropské lidové strany…“ Co na to Salvini? „Ať myslí na Německo, na blaho Italů myslíme my!“

    Matteo Salvini | fb

    A zde ještě přepis výhrůžek Francouzů: „Nic neměňte nebo budou problémy“. Odpověď Salviniho: „Další nepřípustné vměšování. Nežádal jsem hlasy a důvěru, abych pokračoval v nastolené cestě bídy, nestability a imigrace: nejdřív Italové!“ cituje italského politika server Českého portálu euRABIAcz.

    V Evropě demokracie umřela, ale v Itálii, Polsku a Maďarsku se jí podařilo oživit. Je to zázrak a je to naděje.

 44. Mimo tému.Dujky je tam jediný normálny chlap a zbytok dementov ho už stavia do pozoru a zosmiešňujú ho a robia z neho nechápavého.Nezabudli vyhrožovať a navodiť u neho strach,že sa mu pri takomto nechápavom prístupe všetko v živote vráti.

  Presne takto pracuje sekta.Ja už len čakám,kedy nabehne Lin a začne ho takticky chlácholiť a ako ona presne chápe,ako to myslí a blá blá blá a he a méé a ha…

  • Možno pokiaľ obeť kultu nemá niekoho kto by mu venoval adekvátnu pozornosť mimo kult, tak z toho ich kolotoča ani nedokáže vyskočiť von.

   • Ahoj,J.
    Ja o Dujkovi občas píšem postrehy,ako sa k nemu správajú.Viem,že Dujky číta aj u nás.Preto som aj v minulosti spoliehala na to,že mu docvakne.Viac pre neho urobiť nemôžem,ako to,že to napíšem u nás.
    Medzi sektárov by som už nikdy nevošla.Preto len “donášam” dobrovoľne tu,lebo aj to je súčasťou odhaľovania praktík a správania sektárov…

   • Vidlak tam ještě je?

    • Nie je,ale on ohlasoval,že mu začínajú práce vonku a že si s diskusiou dá pokoj.

  • no proste na tie ich urazky a sektarstvo treba jednoducho odpovedat odhalenim ich spravania pomocou ksb: Celá vnútrosociálna hierarchia utláčania jedných ľudí druhými je kultúrnou nadstavbou toho istého druhu zvieracích inštinktov, na základe ktorých sa v stáde paviánov buduje hierarchia ich „osobností“: kto komu beztrestne demonštruje svoj pohlavný úd (t.j. beztrestne poníži iného opičiaka) a kto všetko s tým súhlasí alebo pre svoju slabosť je nútený to prijať za normálne. (od antropidnosti k ludskosti)

   • Na vodaSS to možné nie je. Tam taký človek rýchlo skončí, buď na ručnom schvaľovaní Hoxa alebo na blackliste a to len preto, že má iné názory, ako islamskí sektári na tej diskusii….

   • Treba poukazovať na ich sektárske správanie.Len nechci odo mňa,aby som používala ich “krásnu” terminológiu KSB,ktorou oni oblbujú a ktorou by radi vychovávali,ale len nás,ostatných.Pretože na seba ju guruovia nikdy nepoužijú.

  • duj68 22.5.2018 o 6:54

   Putinovec. nemám pocit že niečo „zlé“ sklízím, stále to beriem že diskutujeme a komunikujem úplne kľudne. A ano, aj keď odhliadneme od „klátenia“ tam som presvedčený a to z pohľadu najvyšších zákonov HNR že dieťa nemá vyrastať v rodine kde vidí ako jeho otec žije s viacerými ženami – ok berme že všetky nemusí klátiť ovšem neviem si predstaviť ženu ktorá si za celý život s mužom ani nevrzne keď s ním žije pod 1 strechou a všetci sa tam berú ako 1 rodina. Ak už pristúpi na ochranné podmienky, bude len otázkou času kedy sa s mužom vyspí – nerobme si ilúzie :). Tá, ktorá by to nikdy neurobila jednoducho v takejto rodine existovať nedokáže. Ale OK, povedzme že sa nájde, je to jedno. Takže, aký vzor rodiny vidí dieťa? Stále len chodíte okolo horúcej kaše zo všetkých strán ale neviete jasne artikulovať ako je to v súlade so zámerom HNR a prečo takáto rodina a zároveň výchovné prostredie je pre dieťa by mala byť to „najlepšie“. Ja som o to presvedčený neni a preto sa pýtam čo na to podľa Vás „hovorí“ HNR. Vy na to pozeráte z pohľadu teórie, Ja sa to snažím vnímať zo strany najvyšších Božských princípov voči ktorým je akákoľvek ľudská teória podriadená. Toto mi proste nesedí. Láska je najvyšším a najposvätnejším citom, ktorého prirodzenou súčasťou je nakoniec aj intímne zblíženie 2 ľudí. Dvoch, nie 4 ani desiatich. Takto ja chápem zákony HNR. Dobrovoľnosť pritom úlohu nehrá lebo definícia a zákony lásky sa tým nemenia. Promiskuita je tiež dobrovoľná a asi nebude v pohode že … Mňa naozaj zaujíma len to, či ste presvedčení o tomto bode teórie, že je plne v súlade s Božím zámerom a jeho dokonalými zákonmi ktoré nám dat a medzi ktorými láska stojí defacto najvyššie. Takže ano, bavíme sa nie o gorotkách ale úplne zásadnej veci. vždy sú pre mňa podstatné.

   Tak je. Dujkovi to ešte v mnohých veciach myslí. Nechce degradovať to najkrajšie, čo má muž a žena v živote a to súkromnú intímnu lásku, duševnú aj telesnú 2 ľudí a toto nechce degradovať do úrovne, ženy, ako súložnice a chlapa ako plemenného býka v polygamickom vzťahu, ktorí starci KSB, tak obhajujú…

   • Toto odhalenie zámerov a absolútny nesúhlas s polygamiou,by konečne mohol byť bod zlomu aj pre Dujkiho.Veď uvidíme…
    Ešte má Dujky brzdu a vidí ďalej,než pomätenci.Vraj krízový scenar.Len blázon a hajzel blábolí o tom,že je to len krízový scénar a jedným dychom dodáva,že bezpodmienečná LÁSKA týmto má končiť.Špiny!

    • Moslimský raj polygamie na zemi… po smrti zaslúžený odpočinok na nebi a ešte k tomu 72 panien ako bonus… odkiaľ ich berú?
     Majú dobre vymyslené to tlačenie kalerábov do hlavy… čo potom čaká na správnu moslimku po smrti v nebi? 72 panicov?

     • Aj mňa by zaujímalo,odkiaľ berú tých 72 panien,keďže za pozemského života sú pre moslimov moslimky brané len ako zvieratá,takže moslimky končia v zvieracom nebi?Oni im sľubujú biele panny…

      • Mohamed ich vycucal zo svojho chorého mozgu…Stačí, že to ON povedal. Mohameda žiadny moslim nemože kritizovať, prorok Alaha má predsa vždy pravdu…
       Biele panny vymyslel preto, že biele ženy sa Arabom vždy viac páčili, ako tie ich..
       Skadiaľ ich moslim v raji zoberie, to nie je je podstatné. Alah je predsa veľký… :-)

     • A smiešne je aj to, že keď moslim v Alahovom raji tých 72 panien pretiahne, na druhý deň sú znova pannami..
      A takýmto kravinám má normálny človek veriť….To je možné len sektárom s veľmi nízkym IQ…
      A preto sa islam može udržať len terorom, zombírovaním ľudí a ich degeneráciou, ako je zvykom v moslimských krajinách…
      Elitári u nás potrebujú islam nielen kvoli zničeniu zbytku kresťanstva a európskych národov, ale hlavne pre degeneráciu, ktorú islam sposobuje. Vládnúť sa dá ľahšie len degenerovaným entitám s nízkym IQ.

      • Tá prvá veta nemá chybu.☺

      • To je to degenerované moslimské zbožné prianie – Ako v nebi, tak nech je aj tu na zemi… :)

      • Sekundová záležitosť,nestihla som skopírovať.
       TARCH napísal Orákulovi,že trpí pocitom menejcennosti.Orákulum mu odpovedal,že nie,že má len nedostatok sebavedomia.hahaha
       Hox to rýchlo zmazal,ešte aj Orákulovo trpké priznanie,ako mamička,ochránkyňa svojho nepodareného decka,ktoré je také hlúpe,že nevie,čo trepe.
       Inak,Orákulum dostáva tie povestné opičie pracky.Lena mu správne napísala:

       Oracle 911 22.5.2018 o 7:00

       Veľmi mi chýba mužský vzor, ktorý by som mohol prijať alebo odmietnuť a ty chceš spolu s niektorými dámami aby ďalšie deti zažívali to, čo som zažil ja…

       Toto je vaša skutočná morálka lebo nejde o orgie ale o výchovu detí.

       Lena 22.5.2018 o 7:49

       Oracle pláčete pěkně, ale na špatném hrobě. Jděte na svého otce a nepožadujte oběti po ženách. Další možnost je přidat se k Mormonům.

       • Orákulum už je trapný, ako obťažuje diskutérov, že sa na neho a jeho matku otec vysral. Ako keby iní nemali tiež svoje problémy… A teraz čo ? Dospelý chlap a chce, aby ho za to diskutéri ĺutovali a hladkali po hlave a ženy ho ofukovali, lebo on chudáčik, nemá mužský vzor ? Keby za niečo stál, tak si taký vzor vytvorí, alebo sa stane sám skutočným mužom…
        Miesto toho sa snaží dokázať v anonymite diskusie, aký je on formát a vyjadruje sa do vzťahov, pričom, žiadny najskor nezažil…
        Nech ho tam Hox neochraňuje, presne, ako tá mamička v detskej izbe, tak by tam zažil aj iné komentáre…

        • Tak,ako si minule vystihol.Orákulum je Hoxov štekajúci pes.Sám Orákulum sa dnes priznal,že štekaním na diskusii si buduje vyššie sebavedomie.Našťastie pre neho,to Hox rýchlo zmazal.Komedianti.☺

         • Celkom dobre mu to tá Lena nandala…On je taký drzý a arogatný, že to potreboval. Hoxík ešte nestihol začistiť, ale on pribehne… :_)

          Lena 22.5.2018 o 12:57

          Tady se už mele páté přes deváté. Po sametu se lidé k sobě chovají čím dál hůře. Tj. velká rozvodovost, opuštěné děti. To je převážně způsobeno promiskuitou lidí a vy to chcete vyřešit mnohoženstvím. Tomu se musím smát. To jako, když vám žena bude chodit za jiným, tak ho vezmete k vám domů bydlet a bude to vyřešeno.
          Odpověď

          Putinovec 22.5.2018 o 13:10

          To se pletete.To co se zde děje po hadráku bylo dlouho připravované a jednou i odložené na dvacet let.Pokud chcete zlepšit situaci nás všech,tak začněte pracovat.Sama na sobě.Obvinováním ostatních si nepomůžete.
          Odpověď
          TARCH 22.5.2018 o 13:24

          Ta dáma neobviňuje, konstatuje
          Odpověď
          Oracle 911 22.5.2018 o 14:16

          Ona nekonštatuje, ona napísala hysterický výlev…
          Odpověď
          Lena 22.5.2018 o 14:43

          Hysterický jste tu vy – chudáku bez tatínka.

          • Sa nám podarilo naraz.☺

          • V diskusii sebavedomý Oracle ako Hoxíkov hafan :D
           https://www.youtube.com/watch?v=UbO7a1r7CtY

           • :-)

            Tam je viac takých exotov ako, on, stále píšu, ako sa menia na človeka, ale miesto toho sa približujú tým zvieratám… :

            ” Putinovec 22.5.2018 o 11:52

            Vy máte pocit že se lidstvo vyvíjí?A kam prosím vás?Pokud by se lidstvo vyvíjelo,tak by to bylo poznat na průměrné mravnosti všech zúčastněných.Máte snad pocit že po sametovém převratu přišla chvíle rozkvětu?Já ne,naopak,lidé se k sobě chovají mnohem hůř ne předtím.A to je mnou poměřována historicky zanedbatelně dlouhá doba.Naše vyvíjení směřuje velkou rychlostí k tomu,že nejenže nebudeme skákat po stromech a chodit nazí,ale nebudeme vůbec.Jinak k té nahotě,pokud zde budou klimatické podmínky takové,že oděv se stane nadbytečnou zátěží,tak já nahý chodit budu.”

            Údajne aj W. Churchill chodil bežne nahý doma v súkromí, i keď to musel byť dosť strašný pohľad, vzhľadom na jeho tlstotu, ale ten sa aspoň obmedzoval v nahote na súkromie.
            Putinovec dospel vo vývoji na vyšší level, ten tak bude chodiť všade.. :-)

            To Pjakinove panoptikum sa im tam nejako rozpadá…Možno správnejšie by bolo napísať zvieracie panoptikum doktora Moreaua.
            To približuje viac realitu nickov, ktorí tam píšu a chcú mať hlavné slovo…:-)

            • Choroba mysle si nevyberá.Dementnejú rýchlosťou svetla.Jeden po druhom.Tým už ani psychiater nepomôže.☺

          • :-D tak to je dobrá komedie

           • Áno dobrá komédia v panoptiku úbohých cirkusantov.☺
            Ale poviem Ti,že už si z cvokov nič nerobíme,sú to len lúzri a úbožiaci zakomplexovaní a tupí…ale najnovšie,z toho Putinovca,sa chce človeku zvracať.Ten je tak odporný,že hnoj.

        • A neznalý človek by si myslel, aké sú to sčítané vzorové kádre, na ktorých názoroch je možné stavať… K lopate a krompáču a mesiac nepustiť k internetu. :D

         • Mamičky ich nepustia.Ani Hoxíka,ani Oraklíka,ani TRUS-TauRusíka,ani Cicicíka…☺.Kto by im varil čajíčky a fúkal boľačky?

          • :-D ani manželky, aspoň TauRus tvrdil, že má dcery a chodily na balet.

           • Hej,určite Trusova Ďžamila už od neho určite zdrhla.Tvrdil toho oveľa viac.Raz mu dcéry chodili na ZŠ a pár týždňov na to tvrdil,že má zaťa Francúza.

         • Čím ďalej,tým väčšia sranda.☺

          TARCH 22.5.2018 o 13:24

          Ta dáma neobviňuje, konstatuje
          Odpověď

          Oracle 911 22.5.2018 o 14:16

          Ona nekonštatuje, ona napísala hysterický výlev…
          Odpověď
          Lena 22.5.2018 o 14:43

          Hysterický jste tu vy – chudáku bez tatínka.

      • 72 panien? Veď si ho zoderie :)
       …a na večnosť… to je trest!

      • Jamail Yareshi 22. máj 2018 o 19:42

       Julius, obdivujem tvoju neminajucu energiu, suhlasim s tebu na 100 %, inak sa ospravedlnujem, ostatny cas nenachadzam inspiraciu ani silu odpovedat ci pridat sa do diskuzii, som strasne unaveny tymto svinskym zivotom a vsetkym tym, cim sa tato civilizacia ruti do Pekiel……velmi Vas vsetkych citam ale nemam sil daco pridat osobne, …zatial som iba tichy sledovatel ale pevne vo Vasom nazorovom prude…… Vas dedko Jamail

       • Jamail, každý čo sme tu, túži po ľudskosti… bez elít, chorých siekt… a hajzlíkov, čo im slúžia…

        Na večer kvapka ľudskosti.
        Demis Roussos, Diana Gurtskaya “From Souvenirs to Souvenirs”
        https://www.youtube.com/watch?v=vnlT0ZhPBac

        Nevidomá speváčka Diana Gurtskaja
        https://zivotopis.osobnosti.cz/diana-gurtskaya.php

 45. Akýsi americký analytik o hrozbe Ruska hlavne pre štáty V4 aj celú Európu.
  http://www.teraz.sk/slovensko/whitmore-stredna-europa-sa-nemusi-b/326434-clanok.html

  Kým na Ukrajine vedie Rusko vojnu skutočnými zbraňami, krajiny V4 podľa Whitmora stoja v prvej línii tzv. nekinetickej vojny, v ktorej Moskva používa iné než vojenské prostriedky.

  “Myslím tým vojnu, v ktorej sa proti nám a našim inštitúciám nepoužíva vojenská sila. Snažia sa však podkopať naše inštitúcie. A to, čo robia v strednej Európe, v krajinách Vyšehradskej štvorky, je to isté, čo robia v celej Európe i USA. A to nielen vedením informačnej vojny… no všetkými druhmi zbraní, napríklad aj využitím korupcie ako zbrane,” povedal Whitmore v rozhovore pre TASR, ktorý prebehol po skončení medzinárodnej bezpečnostnej konferencie GLOBSEC 2018.

  Whitmore vidí práve v takejto korupcii akýsi “nový komunizmus”; ten podľa neho predstavuje hrozbu, ktorej sa treba najviac obávať.

  Moskva sa podľa analytika snaží exportovať do sveta kleptokratický a skorumpovaný režim Vladimira Putina, pričom práve stredná Európa stojí v tejto nekinetickej vojne v prvej línii. Rusko totiž dobre pozná toto územie a má tu ešte z minulosti svoje štruktúry, ktoré sú teraz aktívne v podnikateľskom priestore, kde si dokážu vytvoriť sféru vplyvu.

  “Do Bratislavy ruské tanky neprídu, avšak vaši politici by im mohli Bratislavu predať,” povedal ďalej Whitmore. V prvej línii takéhoto boja sú podľa neho aj pobaltské krajiny, ktoré však k ruskej hrozbe majú trochu iný prístup a sú výrazne ostražitejšie i odolnejšie.

 46. Druhým importujú do domovov spodinu z afriky ale sami si udržujú totálnu pokrvnú čistotu

  – ži* menom David L. Cohen
  – majiteľ firmy Diversity Inc (Diverzita s.r.o.)
  – životným cieľom je likvidácia bielych a ich genofondu
  https://pbs.twimg.com/media/Ddu8GIIUQAEsF_-.jpg

  a pritom Coheni/Koheni žijú podľa pravidiel ukážkovej antidiverzity:

  Iz*aelskí vedci našli genetické spojenie medzi vrstvou Ju*aistických duchovných na troch rôznych kontinentoch, vedecké dôkazy potvrdzujú, že sú potomkami biblického Aarona.
  https://pbs.twimg.com/media/DdvT5f2V0AEjdNG.jpg:large

  Y-chromozomálny Aaron je meno dané potomkom Ži*ovskej duchovnej kasty nazývaných Kohanim, v jednotnom čísle Kohen, tiež sa píše ako Cohen. Podľa biblie, ich predkom bol Aaron, brat Mojžiša.
  https://pbs.twimg.com/media/DdvT5gFU8AAiLqd.jpg:large

  Kohen si nemôže zobrať za ženu:
  1. Rozvedenú ženu. To platí aj pre ženu s ktorou sa rozviedol sám kohen.
  2. Ženu, ktorá má za sebou chalitzah ceremóniu.
  3. Konvertitu. To platí aj pokiaľ konvertovala ako malé dieťa.
  4. Dcéru narodenú kohenovi zo vzťahu, ktorý je kohenom zakázaný – tiež známu ako chalalah.
  5. Dcéru ži*ovskej matky a neži*dovského otca.
  6. Ženu, ktorá mala sex s mužom, ktorého má zakázané si vziať. Príbuzného, mamzera alebo neži*a.
  https://pbs.twimg.com/media/DdvT5gpUwAAeWYt.jpg:large

  Keď si takú ženu zoberie, stráca všetky privilégiá kohena ale aj naďalej má zakázané vstupovať na cintoríny.
  https://pbs.twimg.com/media/DdvT5gVUwAEUbs3.jpg:large

  • Prečo môže byť ten zákaz vstupu na cintoríny? Tak čistý 2000 ročný genofond sa bojí údajne neexistujúcich duchov?

   • “Normálni” židia chodia a dávajú kamienky,ale majú zakázané sadiť kvety,zdobiť a podobne.Tí,o ktorých píšeš,majú zakázané zrejme preto,že nesmú rušiť pokoj mŕtvych.Asi tak mi to vyplýva z tohto článku.Neviem.

    http://www.pohrebnictvo.sk/zidovske-pohreby-pohrebnictvo/

    • Zaujímavé. Dosť veľký dôraz na tradície a rituály vzhľadom na to, že z európskych kultúrnych tradícií je robený trhací kalendár a niečo prežité, zbytočné až trápne.

     Hm..
     V Ta*mude  sú uvedené štyri prostriedky, ktoré sú nápomocné k zvráteniu smrti: dobročinnosť, modlitba, zmena mena a spôsobu života.

     • Tá veta za Hm…asi sa ňou majú riadiť len tí obyčajní židia.Tí Kohéni sa ešte aj po smrti od obyčajných židov oddeľujú symbolmi na náhrobku….Tie entity,čo vládnu,majú to všetko vymakané do detailov,celú kabalistickú pyramídu moci.
      ———

      Po jedenástich mesiacoch sa na hrobe vztyčuje náhrobný kameň (maceva). Na ňom je vyryté meno zosnulého, vhodné oslavné vety, v prípade náhrobkov kohenov a levitov tradičné emblémy (žehnajúce ruky alebo krčah).

 47. To presne sedí na levanet a kobistov…

  How Real Mind Control Works
  https://www.youtube.com/watch?v=j9GXXAtbWl8

  Ako funguje skutočné ovládanie mysli

  Nikto sa ráno nezobudí a nepovie si “Hej vstúpim do nejakého kultu” a nikto kto je členom kultu nepovie, že je členom kultu. Väčšina kultov má falošnú nevinnú tvár, štúdium knihy či niečo iné. Základ úspešného kultu je poskytovať ľuďom pocit výnimočnosti. Pravidelne si zvyšovať pocit vlastnej dôležitosti spôsobuje členom kultu veľmi príjemné pocity, čo ich uzamkne vo vnútri.

  Fázy tvorby kultu:

  1. Treba ľudí zlomiť. Treba hovoriť o všetkom negatívnom, zlých veciach vo svete, zlých veciach v ich živote, vytvoriť veľký tlak aby sa v ľuďoch niečo zlomilo.

  2. Až sa to stane, tak ich preprogramovať. Keď sa ocitnú v zlomenom stave, predstaviť im iné myšlienky. Vodca kultu má vždy nejakú misiu, či už je politická, náboženská alebo iná. V druhej fáze svoje túžby a predstavy zafixuje v hlavách nasledovníkov. Je normálne ak myšlienky neprijmú hneď, lebo vodca kultu často hovorí niečo kontroverzné, niečo neobvyklé a nekonformné. Avšak dôvod prečo programovanie v kulte funguje je tlak okolia. Čo je normálne v reálnom svete považujeme za normálne, lebo to považujú za normálne všetci okolo nás. Preto abnormálne veci pôsobia normálne v kulte, lebo ich za normálne považujú všetci členovia kultu. Veľa z toho sa dosahuje kontrolou prostredia, sociálnou izoláciou a kontrolou informácií.

  3. Keď človek príjme nový program kultu, nastupuje tretia fáza – utužovania. Treba zaistiť aby ľudia nespochybňovali novú vieru a aby zostali členmi kultu.

  V dokumente popisujú experta na tzv. deprogramming, ktorý sa zaberá vyslobodzovaním ľudí z kultu. Ide o dosť komplikovaný proces… v krátkosti však ľuďom vysvetlí, že sú v kulte, vysvetlí im akú škodu a bolesť spôsobujú a ukáže im, že existuje iná cesta.

  • Je to tak.Preto,až má Dujky svetlé chvíľky,nabehne Lin a spracuje ho.Podobne aj Taurus “dobre” mienenými radami.Majú tie praktiky vymakané,to je fakt.Každá duša pre nich dobrá…nedopustia len tak ľahko jej odchod…
   Spoliehajú na to,že každá namotaná duša privedie k ich stránkam ďalšieho naivného podporovateľa a prispievateľa na preklady tých blbostí a objednávateľa tučných kníh.

 48. Bodaj by to vyšlo

  Talianska koalícia Hnutia piatich hviezd a Ligy Severu má v pláne deportovať pol milióna migrantov. Rovnako sľúbili pustiť do tak masívneho utrácania, aby sa dostali do konfliktu so striktnými rozpočtovými plánmi EU.

  https://www.telegraph.co.uk/news/2018/05/18/italys-populists-declare-want-kick-half-million-migrants-edge/
  https://www.westmonster.com/italian-coalition-will-look-to-deport-500000-illegal-migrants/

  • Dúfajme,že sa podaria tie opatrenia,ktoré sľubujú.Dosť možné aj za cenu väčšieho konfliktu,pretože tá náplava sa len tak,sama od seba,dobrovoľne nevzdá a neodtiahne.Aj tam fungujú neziskovky.Evka spomínala,že celé 4 roky bol prezident tak zavŕtaný v bruselskom zadku,že si vieme predstaviť,ako je tá chobotnica v Taliansku prepojená na toky prachov z Bruselu atď.
   Kiež by sa začalo upratovať!

  • Martin Rubáš 25. máj 2018 o 8:51

   Gratulace. Italové majú dost eura i migrantů, proto volili tak jak volili. A nová vláda plní sliby. Italové mají dost proevropských stran. Salvini a berslusconi slíbili deportace ilegálů a proto je lidé volili.
   http://www.epshark.cz/clanek/389/favorit-italskych-voleb-deportujeme-pul-milionu-ilegalnich-migrantu

 49. Pekne chlapci, nenechajte sa odbiť…
  Za bezpečný Spiš! Bez kriminality a znásilnení!
  https://www.youtube.com/watch?v=MuANpTtgVF8

  • Díky,leo,to by mi ušlo.Treba tu dávať videá z podobných akcií,pretože sa nedá stihnúť všetko registrovať.A tiež mám dosť tých rečí,že ĽSNS nič nerobí.Snažia sa všetci odporcovia a pochybovači tvrdiť,že sú zalezení a pritom to nie je pravda.Robia,čo môžu a na čo im kapacity stačia…

   • Dávno mali byť v tomto regióny podchytené – Spiš, Gemer, Šariš, Liptov atď,… lenže keď to starostu nese*ie, že má škodnú v revíre, tak takéto akcie bude sabotovať. Ha, ale len dovtedy, kým to nebude dievča alebo žena z jeho blízkej rodiny. Lenže jediný čo v tomto “idú s kožou na trh” sú ĽSNS. A možno nechal by som zúčastneným ľuďom pri takýchto akciách zadarmo propagačne od ESP-čka inštruktážny návod+1 slzavý dezodorant proti protivným “breberkám” :)
    ESP Police Tornado REAL TEST!
    https://www.youtube.com/watch?v=UwHLigy7s3A

    • Keď nie slzák tak aspoň bubon do každého kufra…

     https://twitter.com/LordMolyneaux/status/997190519255166979

    • Nevedela som,že slzák spôsobuje až také veci.
     Ináč,moje dcéry muž vybavil slzákmi hneď,keď začali chodiť večer von.Väčšinou sme boli ochotní ich v noci vyzdvihnúť,ale keďže sa nedalo vždy,tak boli patrične poučené a vybavené.

     Teraz,keď je mladšia von,máme dohodnuté kódy,podľa ktorých ihneď vieme,ak niečo nie je v poriadku.Také poistky,ktoré sme zatiaľ chválabohu,nemuseli použiť.Sú na veľmi jednoduchom princípe a naše dcéry tie “formulky” majú zažraté pod kožou.Keď s tým muž začal “operovať”,aj som si myslela,že doma v našom meste to preháňa,ale ako vidno,bol ako chlap v tomto smere predvídavejší,ako ja.
     Ja som len mrmlala,nech prestane privolávať…

  • Video z youtube bolo odstránené …

   • Toto im vadí,Pravda.Dievča znásilnil vedúci cigánskej hliadky.Starosta obce nedal súhlas na stretnutie kotlebovcov.Dôvod-úplné banality.A teraz to stiahli.Ako inak!…

 50. Královna Alžběta a princ Filip, myslím, že netřeba komentáře https://cdn.i0.cz/public-data/9a/6c/7b6d8d5b3f96bfa6b8463c35271a_r4:3_w640_h480_gd8f9d4205cdd11e89509ac1f6b220ee8.png?hash=aaf838dcf269bb0e93882c688a3e013f

  • Tá stará entita, by chcel byť vírusom, čo zlikviduje ľudí na svete, aby elitári mali svoje potrebné číslo populácie, pričom sám vyzerá, že je omyl prírody, ktorý sa už pridlho moce vo svete živých, pričom patrí na ten druhý…

   • Má 97 let! Ten ještě bude škodit, je zajímavé, že nepsali co si myslí, je známý rasistickými názory :-D

 51. Hned 12 z 19 zemí je v eurozóně “protiprávně”, neboť nesplňují maastrichtské kritérium zadluženosti. Oproti roku 2011 žádná změna. Mezi hříšníky se nově ocitlo Slovinsko a Finsko, zato se polepšily Malta a Nizozemsko. Vedle nich kritérium splňují už hlavně jen východní země EU.

  https://pbs.twimg.com/media/DdtyBmOU8AECTjp.jpg:large

  • Jeden z mnohých dôvodov,prečo nás nechcú pustiť….

   • Bodejť, maše firma v Dánsku neměla normy, kolik udělali tolik udělali a v pátek většinou uklízeli, pokud přišli do práce.
    Tady už normy jsou a čím se platy zvedají, tím narůstá výroba…no musíme na to vydělat!
    Na otázku kdo Dány dotoval, není odpověď, dříve řekli komu se nelíbí ať jde, dnes dělají, že neslyší.
    Takže opět zvýšení platů o 12%, ale pokud se zvýší efektivita taky o 12%…a lidi nejsou.

 52. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Nemecku-scitaji-naklady-na-uprchlickou-krizi-31-miliard-eur-plus-21-miliard-plus-13-miliard-536619

  Ten orákulum odvedľa sa nedávno so mnou hádal, ako klesá imigrácia v Nemecku a ako merkelbabu vygrcajú, pretože je tam údajne bez skutočnej moci…

  Realita je opačná, imigrácia do Nemecka silnie, náklady sa každým rokom rapídne zvyšujú…Nemecko sa nezadržateľne mení na kalifát…

  • Kto žije mimo reality,ten ju nemôže vidieť,aj keby chcel.Ale Orákulum a podobní bezcharakteri to robia úmyselne…

 53. http://svobodnenoviny.eu/theresa-mayova-bude-celit-parlamentnimu-vysetrovani-kvuli-lhani-o-novicoku/

 54. “Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
  organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
  OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU,..”

  s.255 DVTR

  realita :

  http://svobodnenoviny.eu/9lety-detsky-migrant-ohrozoval-rakouske-deti-nozem-mym-ukolem-je-zabijet-lidi/

  Takže, korán, ktorý podľa žrecov KSB prichádza od Boha plodí takéto malé krvilačné kreatúry…
  A že KSB nepodporuje islam… :-)

  • http://pravyprostor.cz/politicky-islam-a-saria-se-uz-prosazuji-i-v-evrope/

   • Štáty, čo si tam pustili náplavy si užijú..Zaujíma ma, kde chcú potom utiecť Európania.. Izrael a ani USA neprijme tie masy Európanov, ktoré budú utekať, kde sa dá pred moslimskými hordami…
    Budú sa snažiť nás tu vo V4 skupovať, až sa zachránime pred náplavami…Až nie, potiahnu inde..
    Rusko ich rovnako nebude chcieť…Tí majú dosť starosti s Ukrajincami. Južná Amerika asi zažije boom imigrantov bielej rasy, čo utekajú z Európy, pretože budú príliš zbabelí, aby bojovali s politickými judášmi pri moci, alebo sa postavili moslimským hordám, ktoré sa tam za pár rokov budú plne rozťahovať…
    Európu čaká nesmierny úpadok…

  • Ale veď jasné,že nepodporuje islám.Veď Ti to nedávno Rajka,ktorá má nadpriemernú inteligenciu aj nadpriemerný plat jasne vysvetlila.☺A Tebe to furt nestači?☺

   • A tá Rajka zmizla ako gáfor a vrátila sa tam, kde patrí, do panoptika na vodaSS… :-)
    Svoj k svojmu.. :-)

 55. https://slobodnyvyber.sk/mimoriadna-sprava-usa-planuju-uznat-okupovane-golanske-vysiny-ako-sucast-izraela/

 56. Konečne po čase zas celkom dobrý článok..

  “Posielajte krásne básne v našom ľubozvučnom jazyku do kybernetického priestoru Sveta. Vôbec nezáleží na tom, či mu budú ostatní rozumieť. Čím viac, tým lepšie. Meníme frekvencie, nie image. Svet sa zmení – už sa mení.”

  https://www.tartaria.sk/hladanie/uzitocne-veci/482-rodove-osady

  • Neviem,Robo a nebudem Tebe,ani nikomu inému brať ilúzie,lebo sama ich vlastním…
   Ale vezmi si to z druhej strany.Kybernetický priestor sveta je prepchatý ezo a new age a kde sme?

   • Ezo a njuejdž = Samo Chalupka…??

    • Myslíš,že mal na mysli práve jeho a Mor ho?Chalúpka bol romantik a kňaz.☺Veď vieš,o čom bola moja poznámka…
     Samozrejme bez potravy pre dušu aj v podobe básní a podobných článkov sa táto bláznivá doba nedá normálne žiť.Hovorím z vlastnej skúsenosti.

  • Ale inak pekný článok.

 57. Kultúrne obohatenie v Holandsku…

  https://twitter.com/OnlineMagazin/status/997076663681896448

  • Niekde v Mníchove… oni neprišli pracovať, len čakajú, keď to bude ich…
   https://www.youtube.com/watch?v=S7gcesdoho4

   • Je deň,bieli Nemci makajú,aby ti paraziti mohli vysedávať,napchávať sa aj za naše peniaze,relaxovať,medzitým si trieskať hlavou o koberček,plodiť a kým čakajú…znásilňovať biele ženy,popritom nejaký ten atentát….hrôza….

   • A zatiaľ,na vodaSS…..reakcia na katolíckych farárov….
    • Putinovec 20.5.2018 o 8:21
    Málo tu prašivou flandáckou sebranku rozprášili,málo.Všechny je nechat jít o žebrácké holi,pak by se ukázalo jak moc jsou věřící.

    • Sila!Oni nie sú normálni!

     DoubleM 20.5.2018 o 15:02

     Církve, zejména katolická církev, získala svůj veškerý majetek podvodem, a proto vracení majetku církvím je nemorální. Předpokládám, že většina flanďáků, co už odešli, se ještě smaží v pekle.
     Odpověď

     Putinovec 20.5.2018 o 19:25

     Stačí jen sledovat, jak se flandáčtí nenažranci chovají k lidem,kteří žijí na pozemcích jim neprávem darovaným.Nestydí se gauneři soudit se starými lidmi a žádat jejich vystěhování z objektů, které už generačně obývají.Dobytkové,plnou hubu krista a sami jen hrabou pod sebe,bez sebemenšího ohledu na ostatní.Tak jako to tahle protilidská sebranka dělá už celá staletí.Češi i Slováci mají ve své histické paměti uložené ,jak se k nim tito vrazi a drancíři po staletí útlaku chovají.Jak jsem napsal výše,chceš být platným účastníkem církve?Mošnu přes rameno,hůl do ruky a žij jako chudý poutník roznášející víru.Ale v tu chvíli by 99% církevních příživníků měnilo profesi za jiný byznys.

     • Na vodaSS sa stretli entity, ktoré do krvi nenávidia RKC a kresťanstvo. Je tam jednak skupina slobodomurárov, ako Lin, ale aj ďalší, ktorých úlohou je tam špiniť, škodiť RKC, ako sa len dá, to lóže robili od svojho vzniku a potom pár nenávistných entít, ktorých rovnako teší špiniť RKC..
      To, že oni podporujú islam, že klamú o kresťanstve, že ich KSB manipuluje o histórií, glorifikuje Mohameda, že sa odkresťančením Európy usilujú o likvidáciu našich národov prospech islamu a plnia úlohy globálnych elít, podsúvajú polygamiu a úpadok, to si nepriznajú.
      Je to škodná, ktorá nenávidí kresťanstvo, Slovanov, aj Védy, kryjú sa Putinom, ako pijavice, pričom nenávidia, skutočné rodiny, skutočné hodnoty a podsúvajú nám úchylnú starovekú ideológiu islamu…
      Stačí si položiť otázku, že prečo, keď odmietajú kresťanstvo, tak nešíria radšej Védy a ideu slovanstva, ale miesto toho podsúvajú príšerný islam ? Sú to vlastizradcovia, celé to tvrdé jadro na vodaSS, škodcovia našich národov…
      Nikdy nenapísali ani slovko pozitívne na RKC, kresťanstvo, ktoré nás storočia bránilo pred útokom moslimských hord a teraz sa už nevedia dočkať, kedy im ich plán s islamizáciou Európy vyjde, nakoľko RKC už nebráni Európu, pretože je prešpikovaná masonmi…
      Taká Lin bude medzi prvými, čo bude podobne ako nemecké slniečkárky zdrhať z Nemecka a hĺadať povodne kresťanské krajiny, kde by zaliezla a skryla sa pred moslimami, ktorých sem pomáhala s Hoxom a celou bandou KSB ťahať…
      Potom jej bude dobré aj katolícke Poľsko. Takýmto entitám by sa nemalo dovoliť schovať v kresťanských krajinách, ktorých kresťanstvo roky špinili a glorifikovali islam.
      Nech sú medzi moslimami, nech ich učia koránickému islamu, pokrytci…

      • http://www.vodaksb.eu/diskuse/ksb-a-dvtr/comment-page-4/#comment-137446

       Putinovec je klasicky, tradične obmedzená entita:

       “Ta zmínka o mužích majících mnoho milenek je jen jedna strana mince.Co ty milenky.Ty jsou svaté?Zde se potvrzuje pravidlo o zlatokopkách.Mimo jiné pročetl jsem sociologii 4 přes část o mnohoženství.Ta panika kterou to zde vzbudilo je nepochopitelná.Jednak tam je uvedeno že po 2 sv. válce mohla tato možnost mnoha ženám i dětem pomoci uchovat rodinu a tím změnit vývoj jejich psychiky.Dále si nemohu nevšimnout tu hrůzu některých žen z toho,že by svého muže nemohli plně ovládat.Co si budeme povídat,první o co se každá žena bezohledně snaží je předělat si toho svého podle svých představ,aniž by ji zajímal názor druhé strany na toto skryté ovládání.Velice často tato ženská vlastnost vede k likvidaci vztahu.Je snad zde skryt ten problém,kdy by žena ve společnosti kdy není ideologií a státem striktně nařízeno jakým způsobem má být tvořena rodina nemohla používat své dálkové ovládání k vytváření zbytečných konfliktů a pnutí?”

       A teraz si tipnite, či táto entita má vobec rodinu a ženu ? Pochybujem.
       Chápe ženu ako nejakú mašinu, ktorá chce len vlastniť a ovládať muža ako psychicky narušený.
       Vobec nechápe ženy a nevie, po čom vačšina žien podvedome túži a usiluje sa a rozhodne to nie je o tom, aby si z muža urobila otroka…
       A takéto entity chcú poučovať ľudí… chorý spolok sektárov, prípad pre psychiatrov..

       • Jekaterina Jeva 21. máj 2018 o 11:09

        Putinovec:”Co si budeme povídat,první o co se každá žena bezohledně snaží je předělat si toho svého podle svých představ.” – Chlap, co to zene dovoli, je v jej ociach slaboch a preto s nim bude mavat ako sa len da. Putinovcovi nepomoze ani psychiater. Pozna niekto cloveka (teraz budu okolo 80rocni), ktory po2.sv. vojne bol dieta a bol vychovavany v polygamickej rodine tak, ako tvrdi Putinovec?

        • Ja o ničom takom neviem. Len to, že po II svetovej vojne, bolo v Rusku málo chlapov, tak to mnohé ženy riešili sposobom, že sa stali slobodné matky a takto vychovávali dieťa, ktoré chceli…Keďže mužov bolo málo, práve toto bolo pre nich prijateľné riešenie.
         Polygamia je zaužívaná prax v islame, so všetkými negatívami.
         KSB nepretlačuje polygamiu preto,že to má ochrániť údajne spoločnosť, ale aby ženy akceptovali degradáciu nielen rodiny, v takom prípade, ale aj degradáciu žien a o to práve ide v islame, rovnako ako aj v KSB…Až sa žena nechce degradovať do podoby súložnice muža s viacerými ženami, tak je podľa ich sprostých guru egoistická a bez skutočnej lásky…Stále zakrývajú svoju primitívnosť a manipulácie snahou dostať každého, kto s nimi nesúhlasí do pocitu viny a negatívne ho onálepkovať..
         Normálny vzťah, dokonca aj v starých kultúrach antiky, bolo manželstvo 1 ženy a 1 muža…
         Všetky ostatné alternatívy sú nezdravé a nevhodné pre zdravý rozvoj spoločnosti.

         Islamská zvrátenosť je aj v tom, že v prípade 4 žien, sa ženy dostanú len k moslimovi, ktorí je bohatší a chudobnejší moslim na ženu, kvoli takej hovadine, že muž može mať 4 manželky, nedosiahne na ženu, takže takýto systém produkuje len frustráciu, pričom vobec neumožní zdravé vzťahy, Totiž ten bohatí moslim vobec nemusí byť biologicky vhodný na rozmnoženie zdravých jedincov, častokrát je práve taký degenrovaný viac ako ten chudobný. Aj preto majú v moslimských štátoch také vysoké % degenrovaných, k čomu prispieva aj možnosť uzavretia manželstva medzi príbuznými 1 stupńa..
         A choré entity vedľa propagujú núdzovú polygamiu a podobné zvrátenosti…
         Len, aby čo najviac vyleštili chodník islamu v našom priestore…

         • Ano a mnohoženství právě přispělo k příbuzenským vztahům v populaci. Když má jeden muž 4 manželky a podle Mohameda mohl mít i spoustu otrokyň a předával tak geny jen své. Takto se množilo pár mužů a jejich bratranci a sestřenice si zase brali mezi sebou a výsledek je zdegenerovaná společnost. Tihle jedinci se pak podílí na nízké inteligenci…
          Tato praxe, která byla zakázána v židovsko-křesťanské tradici už od dob Mojžíše, avšak schválena Muhammadem, probíhá v muslimském světě již po 50 generací (1400 let).

          Turecko. Sňatky uzavírané v rodinném kruhu tvoří 2528 % a mezi kurdským obyvatelstvem na jihovýchodě země až 35 %. Turecké rodinné klany si chtějí zachovat stabilitu a vyhnout se vyplácení věna. Ve východních provinciích si bere bratrance spousta žen, rodiny přednostně nabízejí dcery strýcovým synům, za někoho jiného je provdají pouze po odmítnutí návrhu. Turecká vláda si závažnost následků těchto rodinných tradic uvědomuje, vždyť se rodí stále více mrtvých novorozeňat a dětí s vrozenými vývojovými vadami. Před pěti lety byla v Turecku kojenecká úmrtnost 53 dětí z tisíce a úmrtnost do pěti let 61 dětí z tisíce (ve Švédsku, Německu a Holandsku nepřesahuje 6-7 úmrtí z 1000 narozených).
          13.2.2015 00:01
          Cestování

          Vědci se snaží Saúdské Araby přesvědčit o nevhodnosti uzavírat sňatky v rámci rodin, jak je v tamní společnosti zvykem. Království má neobvykle vysoký výskyt genetických onemocnění, což je důsledek této společenské praxe, napsal server gulfnews. Genetik Ajmán Sulajmán usiluje o zavedení povinných lékařských testů snoubenců.

          V saúdskoarabské televizi řekl, že množství endogamních sňatků, tedy manželství mezi příbuznými, stále přibývá. V roce 2004 tyto sňatky tvořily 53 procent uzavíraných manželství, nyní je to už 67 procent.

          Doktor Sulajmán, který působí také jako konzultant v rijádské nemocnici krále Fajsala, řekl, že království hrozí množství genetických vad. Už teď patří k zemím s jejich největším výskytem. Genetická abnormalita se prý vyskytuje u jedné z 1000 osob. Pro srovnání v USA je tento poměr 1:4000 a v Japonsku 1:8000. “Máme osmkrát vyšší genetických nemocí než Japonsko,“ řekl Sulajmán.

          O genetické zátěži mezi populací hovořila také doktorka Nihád Kašiová, která vede embryologické oddělení dětské nemocnice na východě království. Podle ní je endogamie příčinou 70 procent abnormalit zjištěných u plodů.
          Riziko vzniku IQ nižší než 70 (hranice normality/debility), oficiální vymezení, aby bylo děcko hodnoceno jako „retardovaný – opožděný“, se zvýší o udivujících 400% u dětí z těchto manželství. V Dánsku, „nezápadní“ přistěhovalci mají více než 300% vyšší pravděpodobnost selhání testu inteligence požadované pro vstup do dánské armády.
          http://svobodnenoviny.eu/genetika-muslimu/

          U Afričanů se mluví o hormonech zvyšujících agresivitu a libido.
          https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Muslimove-v-nekterych-zemich-byvaji-geneticky-postizeni-a-mohou-mit-nizsi-IQ-U-Africanu-se-mluvi-o-hormonech-zvysujicich-agresivitu-a-libido-Funkcionar-Cerveneho-krize-varuje-474442

          https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/1999/cislo-12/incest-geneticke-zatizeni.html
          Jen blb tohle nechápe !!!

          • To by si mala postnúť na vodaSS, až možeš, nech to tam tie entity čítajú. Ja nemožem, Hox ma zablokoval…

           • Už jsem to tam skopírovala, oni tvrdí, že monogamie vede k degeneraci, jsou to pomatenci.

            • Pozrel som to, tuším na teba pre istotu ani nereagovali. Teraz tam vedie diskusiu Aksal, ktorá vždy príde ako riadená opozícia, ktorú múdri “islamskí – konceptuálni hoši” privedú na správnu cestu. Toto kliše som tam videl už mnohokrát..Asi nemajú nič nové.Aksal nechá po sebe šlapať, ale písať tam bude naďalej.. :-)
             Je tam čoraz menej reality a normálneho rozmýšlania na vodaSS. Ešte tak pol roka a zostane tam len platené jadro, ktoré si budem navzájom notiť medzi sebou, aby sa robili, že sa tam diskutuje…
             A pár fakt, magorov…

            • Podle mně jsou placení jako nezisková organizace. Mají kladný vztah k muslimům a to stačí, že čerpají z Ruska v tomto případě nevadí. Islám je stejně pátá kolona a to i na Balkáně.

            • Veď taká situácia tam je už dlho.☺Už len padajú a padajú a nič nové nevedia vymyslieť.Veď si píšu medzi sebou a nedávajú pozor a prezradia sa na maličkostiach,ktoré o sebe povedia a po čase iné tvrdia.

             To majú ťažké,pretože klamať sa jednoducho nedá do nekonečna.Preto sa vyzradia.

             Ten,kto má čisté svedomie,ten nemusí klamať ani zavádzať,ani sa robiť neomylným….
             Ale to by museli byť ľudia,nie sektári,pokrytci a prospechári.

            • A podľa mňa ani nie z Ruska,ale rovno z Bruselu.Veď preto tá jediná správna cesta pre nich je nedopustiť rozpad EÚ,preto miláčik fico a Smer atď…

       • Rychlý úvod – aby nevznikly neopodstatněné předsudky a odsudky.
        Nemám nic společného s Leva… nepřispívám ani tam, ani jinde. Židokřesťanství i Islám je pro mě to samé – nepřijatelné. O Védách nikdo nic moc neprokáže, jedno je očividné, Lauber má na Tartarii tolik věcí, kdy v jednom článku vyzývá, straší, apeluje, nastiňuje pekelné scénáře a v jiných článcích to popře, že už je to stejně jedno a v následujících článcích (datumově posloupně) zase straší a vyzývá svým stylem. Věčně odsuzuje kněze a popy a jejich organizace, o islámu se moc nezmiňuje. Myslím, že naši původní předci bojovali jak proti židokřesťanství, tak proti islámu.
        Jen vsuvka, poznatek – zažil jsem ČSSR, čtyř národnostní ČSLA (Čech (Moravan), Němec, Slovák, Maďar) a i ty třenice mezi nimi (měl jsem a mám kamarády jak Němce, tak Slováky), ale myslím si, že Češi (Moravané) a Slováci jsou už evidentně “jiní”, je to velmi poznat. Neříkám lepší – horší. Během více let jsem poznal i Rusy, Ukrajince, Poláky a jiné národnosti světa (mimo ČR). Mým dobrým přítelem byl Šía muslim – Peršan, Alžířané mi dali svoje právě uvařené jídlo, náhodně jdoucímu kolem jejich domu a začali si vařit jiné, černoch mi opravil auto po pracovní době, i když na něho čekala manželka a nevzal si nic navíc, cigán mě neokradl, Ukrajinec, Rus mi pomohl, Polák mě okradl a lhal, Moravan mě zbil, okradl, ale také pomohl atd., atd.
        Nechci imigranty, všichni máme místo na zemi (neplatí úplně), všichni jsme jiní, musíme žít u sebe a spolupracovat.
        Ale vlastně píšu kvůli tomuto krátkému odstavci. S názorem, že většina žen (poznal jsem jich za život dost – neříkám, že je to ideální :-) se opravdu snaží více či méně ovládnou všechny aspekty mužova života a více či méně z něho udělat svého “nevolníka”. Právě včera jsem měl o tom debatu s ženou, se kterou žiju (proto jsem se přimněl přispět) a ona mi to potvrdila a přiznala (má 2 dcery a vnuka), že souhlasí, že to tak více či méně prostě je. A pokud zrovna ona něco na 100% přizná, tak to už je co říct.
        Tož asi tak :-) (těch písmen, slov a vět, co jsme už za dobu internetu napsali – boj, boj a boj, pravdy, lži, klady, zápory, strachy, úzkosti, radosti, nenávisti….
        A za chvíli přijde jiný, lepší “Sekáč”, ten se nezakecá… :-) (“Cimrman” – povídka).

        • Jekaterina Jeva 21. máj 2018 o 13:03

         A co ty? Ty si jeden z tych “nevolnikov”?

         • “Chlap, co to zene dovoli, je v jej ociach slaboch a preto s nim bude mavat ako sa len da.”
          A co ty, ty jsi jedna z těch “co ovládají, chtěly by ovládat”?
          PS: Takže pokud ji to ten muž dovolí, tak je slaboch a bude s ním mávat (takže asi ta touha ovládat v ní je :-)
          A pokud jí to nedovolí? Rozpory, nátlaky, hádky, rozvrat, rozchod, manipulace i po rozchodu.
          PPS: Nejsem šovinista, inteligentních, uvědomělých, duchaplných žen si velmi vážím.

          • Jekaterina Jeva 21. máj 2018 o 13:42

           Nejsem šovinista, inteligentních, uvědomělých, duchaplných žen si velmi vážím.“ Co ti brani taku si najst? O ovladani chces davat otazky? Na tie ti neodpoviem, zavidel by si.

           • Milá má, spousta životních okolností. Život není peříčko, jak se říká a třeba je “problém” i ve mě, kdo ví? :-)
            PS: Mužům se skvělou ženou vždy závidím :-)
            Ale narážka na Sekáče – už to mám více méně “za pár”, tak na co se honit, že? :-))

            • Jekaterina Jeva 21. máj 2018 o 14:06

             “už to mám více méně “za pár”, tak na co se honit, že? :-))” Tvoje rozhodnutie, viac sa o svojich vztahoch nerozpisuj, medzi riadkami si napisal aj to, co si nechcel.

            • :-) Už naposled. Napsal jsem JEN to, co jsem chtěl. Taková psycholožka nejsi …:-)

            • Jekaterina Jeva 21. máj 2018 o 14:27

             “„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“

            • A P.S.:Len skvelý muž má skvelú ženu.Vie to dobre on a vie to dobre aj tá žena a nikdy by ho nevymenila,ani nepodviedla,ani on ju.A teraz môžeš závidieť,hahaha.

            • Co to zase je? odkud tohle individuum zase přišlo?

            • Môžeš 2x hádať.☺

            • Menší testík.Či rozložia našu diskusiu vložením umelej bombičky, že ženy sú príčinou ovládania chlapov, až by sa na jeho stranu niekto pridal, tak by vznikol želaný konflikt, o ktorý sa tu niekto snaží…
             Možno sa mýlim, ale tak mi to pripadá..
             Vždy, keď sem príde niekto “nový” náhodne diskutovať, tak súhlasí s názormi na vodaSS a nás kritizuje. Tým sa vždy prezradia..

            • Je to putinovec?

            • Alebo nás rovno upozorní,že nie je z vodaSS,aby sme si nemysleli,ale hneď na to začne,že nevidí žiaden rozdiel medzi “židokresťanom” a moslimom…,že obe neprijateľné,aby “sa chytil”.Dal si pozor,aby nepoužil pojem “biblický davoelitárny projekt”.
             Zavŕtal aj do Lauberta a tartárie,ako je zvykom u nich.

            • Evi,Trololovič-Veselovič/Velesavič/ podľa mňa nie je Putinovec.☺

          • Velesovič,nemáš pravdu.My doma máme diametrálne rozdielne názory takmer na všetko a predstav si,že fungujeme skvele po všetkých stránkach.Možno práve preto sa vieme vždy dohodnúť vo všetkom,aj ke´d občas Taliansko.

           A mimochodom spájať pojem žido a kresťanstvo do zavádzajúceho pojmu židokresťanstvo je čo?

         • Ještě upřímně na otázku – u nás je to zatím nerozhodně. A třenice ten stav způsobuje :-)

        • Velesavič…

         Vieš vobec, že termín židokresťanstvo je iracionálny konštrukt, pretože žiadne také náboženstvo neexistuje ?

         ” S názorem, že většina žen (poznal jsem jich za život dost – neříkám, že je to ideální :-) se opravdu snaží více či méně ovládnou všechny aspekty mužova života a více či méně z něho udělat svého “nevolníka”. Právě včera jsem měl o tom debatu s ženou, se kterou žiju (proto jsem se přimněl přispět) a ona mi to potvrdila a přiznala (má 2 dcery a vnuka), že souhlasí, že to tak více či méně prostě je. A pokud zrovna ona něco na 100% přizná, tak to už je co říct.”

         Vačšina žien sa nesnaží. Varíš svoj postulát z malej vzorky. Tvoje životné skúsenosti so ženami a ani priznanie tej ženy nereprezentuje dostatočnú štatistickú vzorku..

         Skor ide o ten aspekt, až narážaš na také ženy, že práve také priťahuješ a oni sú priťahované tebou..Asi sú na to aj dovody.

         Žiadny normálny chlap totiž nedovolí, aby si z neho žena urobila nevoľníka a žiadna normálna žena to ani nepotrebuje…
         Vzťah je totiž z 99% o kompromise, kde sa obaja musia prisposobiť navzájom a len taký má šancu na dlhodobé fungovanie.
         V tvojom prípade šlo o iný typ vzťahov, ktoré dlho nefungovali….Ono totiž treba poznať, aj to,či obom ide o skutočný vzťah, a to dlhodobý, alebo jeden z nich len vzťahom maskuje niečo iné, iné dovody, prečo tam je.
         Možeš analyzovať, kde je problém.. :-)

         • Presne tak!

         • Ahoj matadore. Ohledně křest. s tebou nebudu vést dialog, to nebylo ani smyslem mého příspěvku, vím, jak jsi zanícený. Co jsou pojmy, dojmy je jedno, každý vnímáme nějaké skutečnosti ve svém životě jinak. To byl jen úvod, abych nebyl zařezen do nějaké škatulky.
          Já mám svůj životní statistický vzorek a je mi jedno, jaké statistické vzorky potřebuješ ty. Už žiji poměrně dlouho. Poznal jsem ženy ve svém vztahu. Poznal jsem ženy v rodině a jejich vztahy k můžům. Poznal jsem ženy svých kamarádů všech věků, spolupracovníků, nadřízených, podřízených, slyšel jsem ženy mluvit o svých vztazích s muži na nejrůznějších místech a dokonce v nejrůznějších zemích. Po dobu několika desetiletí. Pro můj osobní názor je to dostatečný statistický vzorek :-)
          Pravdu máš v tom, že už je málo “normálních” mužů a taky žen. Víme jaký je stav světa, rozebíráte to zde a jinde roky. Jiné statistiky mluví o té nenormálnosti, 50% rozvodů, 95% žen po rozvodu “dostává” své děti (i syny) do své výchovy, vliv školy, systému jak na dívky, tak na chlapce, vzory ve svém okolí a stovky jiných vlivů.
          Nemluv prosím o ideálu a nevnucuj prosím, že že jsem poznal pár špatných žen a nemůžu tak vyjádřit svůj názor. Jen o to právě šlo. Vyjádřit svůj názor. A už je člověk zamozřejmě ve víru dokazování, přesvědčování, zpětné vazby – nemůžeš říct takový názor, nemáš pro něho opodstatnění, nemáš zkušenost, nemáš statistiku, nemáš nastudováno, nezařadil ses do nějaké přijatelné škatulky…atd., atd.
          Snad víš, co se snažím “zhola zbytečně” říct :-). Důkazem jsou i několikaleté diskuze na obou webech.
          Tak, přiklonil jsem se k jedné straně názoru, jako v referendu lístek do urny. Jak jednoduché. Tak zatím. A pozor, Sekáč se nezakecá :-)

          • Pozri, napíšem to stručne, dnes nemám čas na dlhé diskusie…

           a) možeš mať názor,aký chceš a aj názory svojho okolia, to ti nikto neberie, lenže na základe nich nemožeš zovšeobecňovať a paušalizovať problém, že na vine sú hlavne ženy, ktoré chcú ovládať mužov, pretože ide o blbosť…
           b) problém amorálnosti mužov a žien je v systéme, kde sa každý potom vo vzťahu snaží urvať, čo može, žena využíva mladosť, krásu, chlap peniaze a možnosti, ktoré žene poskytne, v podstate sú moderné vzťahy, často bez lásky, vznikajú kvoli dočasnej potrebe oboch účastníkov, v takých si každý snaží zabezpečiť dominanciu nad tým druhým využitím možností, ktoré dostal a má v živote a preto takto končia mnohé vzťahy rozvodom.

           Tvoj problém je v tom,že ty vidíš chybu v ženách, ale tak to nie je .Chyba je v tom,že muži nedokázali ochrániť ženy od zločinného systému, v ktorom žijeme. Ženy reagujú na základe toho systému a muži miesto toho,aby bojovali a oslobodili svet, seba a ženy od toho systému sa zmožu akurát na to,že si frustráciu vybijú tam, kde si to možu dovoliť a kde sa neboja…
           Ale to nič nehovorí o tom, aké sú ženy v skutočnosti…

           To, aké sú súčasné moderné ženy, za to zodpovedajú hlavne chlapi, pretože im taký svet pripravili. Chápeš to konečne ?
           Keby im pripravili iný svet a iné možnosti, tak by tie štatistiky, čo si hodil boli rovnako odlišné…

           Takže, ako chlap si uvedom podiel svojej viny.Normálna žena totiž ocení normálneho muža. Až si takú nenašiel,tak to je už tvoj problém…
           Pravdou je,že to v dnešnej dobe može byť problém, nájsť si ideálnu polovičku, ale za to ženy nemožu…Pretože chlapi sú tí, čo majú formovať svet,v ktorom ženy žijú..A ženy sa svetu prisposobujú, aby prežili. Majú to hlbšie v genetike ako chlapi.
           A preto chlapov aj ľahšie dobehnú..Ale tieto vlastnosti uplatňujú hlavne v núdzovom režime a nemajú potrebu ich využívať, až majú harmonický vzťah s chlapom…

           Ale hádzať tento problém na ženy je znakom buď horšieho intelektu,alebo negatívnych vlastností daného muža..

           Uvedom si,že ženy to mali v civilizáciach vždy ťažšie,takže,aby prežili majú viac rozvinuté intuitívne schopnosti, empatiu a mnohé aj vyšší rozlišovací intelekt, pre vzťahy ako chlapi…
           Ale v podstate v genetike každej normálnej ženy je vždy viac túžba,aby mala harmonický vzťah a nie ,aby bola mužovi harpyou a rovnako taká žena nechce bačkoru, ktorá nemá sebaúctu…
           Hádam ma pochopíš..

           • Vidím tvůj názor na věc, na svět.
            Měj se.

            • Ahoj,

             možno až príde islam ku nám, tak si nájdeš ten lepší vzťah s nejakou moslimkou.. :-)
             Aj vedľa na vodaSS mnohí, čo veľmi múdro kecajú do vzťahov, na také ženy, vychvalované islamom čakajú ako na spasenie..
             Mimochodom mám 3 sestry, dobre viem,ako ženy uvažujú a čo očakávajú vo vzťahoch…Pznám tiež mnohé vzťahy, kdečo som sám zažil.

             PS : Neber moje názory osobne, nechcel som nikoho uraziť..

            • No ja s Velesavičom celkom súhlasím :) Tiež som si prešiel rôznymi vecami kým som našiel cestu. Je to o dohode, ale musia si toho byť vedomý obaja. Bohužiaľ v dnešnej dobe sú ľudia tak naprogramovaní, že v 90% prípadov sa bavíte s programom. Rovnako u žien, ako mužov. No a ženský program je hlbšieho charakteru. Potrebuje zaistiť mláďatá – preto má potrebu muža opantať. No a keď si je muž toho vedomý, tak to nepripustí. To je všetko :)

            • Ale iste,nič nie je čierno-bielé.Ale Ty,Kolodej na jednej strane súhlasíš s Veselovičom☺ /Velesavičom/a na druhej strane hovoríš pravý opak jeho tvrdení…

            • “Ale vlastně píšu kvůli tomuto krátkému odstavci. S názorem, že většina žen (poznal jsem jich za život dost – neříkám, že je to ideální :-) se opravdu snaží více či méně ovládnou všechny aspekty mužova života a více či méně z něho udělat svého “nevolníka”.

             Kolo, neviem,aký máš ty vzťah ,ale toto je konfliktný názor človeka, ktorý chce svoje osobné vzťahy a problémy so ženami zovšeobecniť a paušalizovať na všetky ženy….
             S tým ja nesúhlasím…

            • Mária, to sem dávam pre teba. Nazval by som to dujky má problémy v sektárskom ovzduší… :-)
             Bude sranda sledovať, či tiež po sebe nechá šliapať, alebo sa niekedy spamatá. (Myslím, že on nepatrí do plateného jadra sekty = nehrá divadielko). Už ho neľutujem,len to pozorujem, očakával som to.. :-)

             Hox 21.5.2018 o 13:45

             > Človek se vyvinul do principu párové vazby, tudíž mnohoženství fungovat nemůže, protože v takovém svazku zákonitě musí nastat boj o dominaci mezi matkami dětí, každá bude bojovat za prioritu pro to své..

             nepravda. Platí jen pro nelidské typy psychiky, nikoliv obecně.

             Oracle 911 21.5.2018 o 14:49

             Aksal 3 veci:
             -to, že tvoj ex ťa podvádzal znamená, že aj ty si na vine (on je blbec lebo problémy s tebou mal riešiť inak);
             -to, že ťa bolí jeho podvádzanie ti zatemňuje myseľ a preto staviaš ženy a seba do role večnej obete a mužov do role vykorisťovateľov;
             -polygamia ak o tom vedia všetci zainteresovaný nie je podvádzanie.
             duj68 21.5.2018 o 14:59

             Oracle sledujem tie Tvoje argumenty a je to sila. Nechcel som sa do toho montovať ale nedá mi – asi Ti uniká že to neni jaksi automaticky že na vine sú obidve strany. Vôbec nie. na vine môže byť úplne v pohode len 1 strana. Inak, už ste s tou polygamiou všetci trapní a idete mi s ňou na nervy.

            • Július,chvíľu som sa pokúšala tie bláboly znovu o mnohoženstve čítať,ale to sa nedá.

             Ani ja Dujkiho neľutujem.On je v pohode a úprimný človek.Myslí to dobre,len ho zmagorili tým biblickým projektom.Dujky má veľmi veriacu ženu a snažil sa ju “prevychovať” podľa KSB.Tam je kameň úrazu…A tak sa takí,ako Hox a spol.,podieľajú aj na konfliktoch inak milujúcej sa dvojice.On mi pripadá veľmi zodpovedný a snažiaci sa o to,aby bol svet krajší a spravodlivejší,len mu nedochádza,že KSB má presne opačné ciele,nie také,aké si naivný Dujky myslí…

            • Jekaterina Jeva 22. máj 2018 o 3:00

             Pre Kolodeja:” Je to o dohode, ale musia si toho byť vedomý obaja.” Dvaja sa dohodnu rychlejsie a efektivnejsie ako desiati. Iba ak muz v polygamickom vztahu by svoje zeny v hareme ovladal…Suhlasis?

            • Jekaterina, to sa krásne a chytro podotkla…Som zvedavý, čo na to Kolo.. :-)

            • Jekaterina Jeva 22. máj 2018 o 7:40

             Julius, to nas je viac takych zvedavych…

            • Ale moment. Ja tu neobhajujem polygamiu. To do čoho ma montujete. Ja len súhlasím s tým, že ženy majú prirodzene a podvedome v sebe tú neodbytnú snahu o ovládnutie chlapa. Nakoľko je to prirodzené a nakoľko naprogramované netuším … ale tak my zas tiež toho máme nasráno ako chlapi. Takže ja navrhujem, aby sme sa každé pohlavie sústredili na vydolovanie toho najlepšieho zo seba a nie dolovaním to z druhého pohlavia :))))))))))

            • Aké dolovanie?To sa nedá.Treba vedieť,uznať,kto je v čom dobrý a toto podporovať a rešpektovať.A musí to byť vzájomné.Treba si uznať,že sme si navzájom nenahraditeľní.Ja som dobrá v jednom a on v druhom.Treba rešpektovať,že ja neprerobím svojho muža a on veľmi dobre vie,že ani on mňa neprerobí.Rozdielné názory na politiku,vesmír,vieru,vedu sú malichernosti,pri ktorých muž neraz tresne dverami,ale ja zas viem,že občas sa to musí stať.Že vykypíme obaja.A čo?Nič.Normálka,pokiaľ všetko ostatné funguje a máme rovnaké ciele a názory na rodinu a život ako taký.
             Treba držať základnú líniu vzťahu a spoločne budovať…

            • Jekaterina Jeva 22. máj 2018 o 17:14

             Kolodej, takze dolovanie z druheho pohlavia= ovladanie?

            • Koloději já tu touhu nemám, a když měl chlap jisté choutky když podnikal a dařilo se mu, tak jsem mu narovinu řekla: běž a už za mnou více nechoď…von nešel :-D

            • Chlap potrebuje slobodu.Nikdy nekontrolovať!Každá žena vie,čo má doma.A keď mi nosí kvety,ja viem prečo.Kvetinárky pekné mladšie a vždy ho vychvaľujú do neba,že v dnešnej dobe chlapi nekupujú kvety ženám.Ale on si s nimi pokecá,poflirtuje,mačo.A ja mám kvety.hahaha

            • Jekaterina – hm, to som tým nemyslel :) Myslel som tým sústrediť sa na seba. Nie na druhých, do ktorých sa aj tak nevieme vcítiť.
             Eva – no tak jasne, nemáme vyoperované ani oči, ani pudy – ale preto máme rozum :)
             Mária – kontrola – presne tak. To je vlastne o dôvere.
             A tá dôležitá maličkosť – na teba fungujú kvety, na moju jedlo :)

      • DoubleM 30.4.2018 o 15:29

       Přesně tak, monogamie je cesta k degeneraci lidstva. A dále jak píše Hox, manžel násilník, žena/y odchází. Ženy si volí svého manžela.

       A takéto entity chcú niekoho niečo učiť, patria do ústavu…

       • Všetko pravda,čo píšeš.Ja len,myslela som si,že už nemôžu hlbšie klesnúť,ale stačí tam pozrieť a vidím,že vždy sa dá.

        Minule ten blázon cici-ciciak poúčal Normana z nadhľadu.Ani s Normanom vždy nesúhlasím,tiež v poslednej dobe dosť nadáva na kresťanov a aj ponižuje Kotlebovcov a kritike Smeru sa venuje len okrajovo,pripadá mi,aby to nevyzeralo,že ich obchádza…
        Ale za túto odpoveď na ciciakovu adresu a leva-net treba Normanovi poďakovať.Pretože vystihol úplne presne,čo leva-net spôsobuje.

        Norman
        2018-05-18 08:38
        Dobre, levanet
        Ale keď už sú tu Levanetisti, trocha mi tu chýbajú Jehovisti, mám ich doktríny a metódy radšej, ako tie vaše, levanetovské, aj keď sú im v mnohom tak podobné. Možno len preto, lebo Jehovisti boli prví a vy ste len taká ich napodobenina, čo sa tej vašej viery a spôsobov presvedčovania týka.
        Ale pozrel som na ten tvoj link. Takže ta ťažká múdrosť, že politika nie je to, čo sa javí, ale sú skryté a ešte skrytejšie sily, má byť to, čo nik na svete, okrem, Levanetistov, nevie?
        Aha.
        Vieš, vážne, ľudia ako ty škodia ľudstvu, pretože dávajú oficiálnej moci priveľa zámienok na zosmiešňovanie “alternatívy”. Niektorí na Levanete, zvlášť priamo v Rusku, to robia zámerne, zvyšok sú “len” bežní blázni, ktorých vypláchol zo stratena internet. Ale nie je to sranda – ten váš Levanet nie je len tupý, ale je doslovne ťažko otrávený a zničili ste už množstvo životov – a toto obvinenie myslím absolútne vážne.

        • Dobre napísané, v podstate tvrdí to samé, čo my tu, že oni sú škodná…

         • Hlavne dobre vystihol,že leva-net je škodná nie len pre naše národy,ale pre celú Európu a svet.Pretože zľahčovaním v otázke Islamu a vychvaľovaním jeho zvrhlej ideológie,sa aj oni priamo podieľajú na znásilneniach,teroristických útokoch a vraždách v západnej Európe.Toto robí len špina a likvidátori ľudstva ako takého.Pret sú priamo zodpovední,lebo konajú presne to,čo psychopatické elity a psychopatickí majitelia Zeme….

         • Tak ten Boletus od vedľa má už o chvíľu vraj 70 rokov.Takže klamal,pretože minule tvrdil,že má cca 50 rokov.

          To je dôkaz,že si sami sebe a so sebou píšu a menia nicky a informácie o sebe podávajú tak,ako sa im práve hodí.Sú to chorí ľudia.Schizofrenici a klamári.Hnusní manipulanti.

          • Je to tak, súhlas…

           ” Július, ak by si skutočne do hlbky chápal filozofiu KSB, vedel by si, že ona nemá záujem rozširovať po svete islam v jeho súčasnej zdeformovanej podobe. Koranický islam (vnútorná podstata zvestovania Koránu) je zhruba to isté, čo aj Ježišova Dobrá zvesť (len bez šiestej priority).

           Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/premozeni-krestanstvi-svetovym-zakulisim-politicke-technologie-a-vysledek-4/

           Názor jardoba…Neustále básni o krásach neexistujúcehgo koránického islamu, pričom úplne ignoruje, aké kreatúry vytvára po svete ten korán aj so svojím jadrom…

           Na šťastie im to žerie,čoraz menej ľudí…A až ku nám príde islam, tak Hox, TauRus,Lin, budú prví, čo budú utekať si zachrániť zadky, podobne ako tá slniečkárka z Nemecka, ktorá sa pchala do Poľska a odrazu sa jej nemeckí, islamskí negri, ktorých vátala prestali páčiť…
           A tam ešte neprebiehajú oficiálne masakre, ale to Nemecko ešte len čaká…

           • Je to sekta pošahaná!Jardob tým svojim učesaným pohľadom a spôsobom učesanej manipulácie škodí viac,ako Hox a ostatní vulgárni guru-magori.

            • Tiež myslím. Za tou učesanosťou sa snaží schovávať falošnosť manipulácie KSB…

          • Falošná sekta je to platená mimovládkami…

  • Martin Rubáš 21. máj 2018 o 7:21

   V Nizozemsku je asi dobré chodit do posilovny. Multikulturní obohacení. Bohužel demografie předpovídá, že tohle se bude dít stále častěji. Muslimů bude přibývat a tak se bude rozšiřovat jejich násilí, domácích bude míň a budou stárnout.
   http://www.epshark.cz/clanek/184/mohammed-je-budoucnosti-evropy

   • Mohamet už v Evropě byl a byl vyhnán. O něco déle byli na Balkáně a po likvidaci Janičárů nebyli schopni držet krok, nebudou zase, jsou hloupí.

    • To, že sa sa krížili medzi príbuznými sú také závažné defekty, že to moslimovia neuhrajú.
     I keby sa im podarilo zničiť, dobiť Európu, vykántriť belochov u nás a zotročiť biele ženy, ( k čomu úplne nedojde, pretože mnohé proroctvá hovoria, že prehrajú a budú vyhnaní z Európy)
     tak rovnako prehrajú, pretože je to presne tak, ako píšeš, sú zaostalí a hlúpí, kvoli defektom od Mohameda.
     V tom prípade by skor,čo neskor dobili Európu Číňania alebo Japonci, ktorí hlúpi nie sú a moslimovia pojdu tak, či onak, dole a ani tie satanské elity, ktoré toto vraždenie islamu v Európe podporujú s tým nič nespravia…Islam nevyhrá…

     • Jenže Číňani nemají tendenci někam jít dobývat, to už by byli dávno vedoucí silou. Ještě donedávna neuměli používat ani kámen, vše měli dřevěné nebo z bambusu.
      A muslimové pokud nepřilejí čerstvou bílou krev, časem vyhynou. Stalo se to faraonům, některým polynéským národům.
      Možná i proto tu lezou, 40 generací je znát?

 58. https://www.hlavnespravy.sk/sis-venovala-v-minulom-roku-svoju-pozornost-hlavnym-predstavitelom-extremizmu/1407268

  diskuter • pred 38 minútami

  ad: “hlavným predstaviteľom pravicovej extrémistickej (PEX) scény,
  ktorých aktivity sa sústreďovali najmä na kritiku štátnych orgánov SR,
  euroatlantických štruktúr a migračnej politiky EÚ. Jednou zo stabilných tém predstaviteľov slovenskej PEX scény bolo
  upriamovanie pozornosti verejnosti na neriešenie rómskej problematiky v
  SR.”

  No to je dobrý vtip. Takže kto je extrémista?

  – kritizuje štátne orgány SR

  – kritizuje euroatlantické štruktúry (t.j. kritizuje EU a NATO)

  – kritizuje import nepriateľsky naladených cudzincov do domácej krajiny…

  – upozorňuje na problémy spolužitia s rómskym etnikom…

  Tak v takom prípade sme tu extrémisti úplne všetci…

  Otázka je, či je možné označiť za “extrémistov” polovicu občanov SR. Predsa len, slovo “extrém” by malo označovať okrajový názor a nie hlavný/väčšinovú názorový prúd.

  p.s. teraz som si to dodatočne uvedomil. Všetky “extrémistické” prejavy sú v podobe slov. To nie je dobrá vizitka pre vládu, keď ako najväčšiu hrozbu pre štát považuje nesúhlasný názor občanov…

 59. Lítá-li něco v médiích
  sežrat jim to je věru hřích
  proti všemu a proti všem
  nebudem-li věřit, nezblbnem
  budeme-li věřit, zblbneme
  vyjde zase slunce, uschneme.
  https://www.mojevideo.sk/video/2c1b3/repkebz_abc_zmok.html
  basen http://vymylimimozek.blog.cz/

 60. Aby “naši” zamestnávatelia NETRPELI!Aby naši otroci mali konkurenciu v lacných otrokoch z tretích krajín…
  https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-posilnime-konzulaty-v-krajinach-z-ktorych-cerpame-pracovnu-silu/1407190