Čo je to KSB DVTR

Čo je to KSB DVTR? V podstate tá teória je oprášený marxizmus s ezoterickými úpravami kvôli súčasnej dobe.

KSB – KOB je v skratke nástroj na soft islamizáciu Čiech a Slovenska. Soft v zmysle pomalej a “bezbolestnej”. Ide o akýsi predstupeň nového náboženstva a celé “hnutie” KSB vykazuje všetky znaky spoločenstva podobného sekte. Vzhľadom na to, že je zameraný na inteligentnejších európskych ľudí, tak im ponúka akýsi neexistujúci koránický islam, lebo vie, že ten súčasný, radikálny je pre nich nestráviteľný. Tak autori KSB vytvorili manipuláciu, že nie je sa čoho báť, pretože radikálny islam sa preformátuje na tzv. koránický-akademický islam, čo je nezmysel.

Znaky spoločenstva podobného sekte

Znaky spoločenstva podobného sekteAutori KSB idú tvrdo proti kresťanstvu, ktoré chcú zlikvidovať ako najväčšie zlo sveta. Nehladia na to, že je vysoká pravdepodobnosť, že súčasný, historicky sformovaný islam nie je možné preformátovať do koránického, ktorý nikde neexistuje v praxi. KSB si odporuje samo.
Tvrdí, že prax je kritérium pravdy, pričom ponúkajú riešenie, pre islam, ako ho preformátovať, ktoré odmietli v praxi vyskúšať v plno-formátových islamských krajinách ako je – Somálsko, Saudská Arábia, Turecko. Ale to im neprekáža, aby takéto riešenie ponúkali vo svojej teórií. Teda vlastnú tézu nepoužili na vyskúšanie svojej utopistickej teórie s koránickým islamom.

V rámci politického riešenia ponúka davu čítanie tlstých kníh s tým, že časom kritické množstvo koncepčne vzdelaných ľudí zmení infopole, získa moc a zmení koncepciu riadenia, pričom ako nástroje riešenia je práve čítanie tlstých kníh, ktoré má spôsobiť nové globálne poznanie a chápanie, čo samo o sebe je len ilúziou.

Nakoľko samotná KSB je manipulácia, kde je plno vágnych téz a poloprávd, ktoré pekne znejú, ale v realite sa ukážu ako utopistické a iracionálne.

Kobisti na danej diskusii uprednostňujú veriť Ficovi i keď nás ťahá do jadra, kde budeme komplet islamizovaný ako národ a štát a zanikneme, tvrdo sa stavia proti vlasteneckým stranám a Kotlebovi ako produktu GP, ktorý tu chce podľa nich zlo a fašizmus.

Majú vyslovene dvojitý meter posudzovania a selektívnu spravodlivosť a nestrpia odlišné názory, daného diskutéra zlikvidujú rôznymi spôsobmi.

Naviac KSB uprednostňuje islam, neznámi autori KSB razia akýsi neexistujú, či akademický – koránický islam, ktorý nikde v praxi neexistuje a tvrdia, že na ten sa zmení islam, čím nám podsúvajú soft metódou islam do nášho vedomia, tvrdia, že Mohamed bol dobrý človek, pričom vôbec neakceptujú, že bol, diktátor, otrokár a agresiou šíril islam.

Problém s lichvou hádžu na krk “biblickému projektu” ako zdroju hlavného zla vo svete, pričom autori dobre vedia, že Biblia je spájaná hlavne s kresťanstvom.

Pričom nepíšu, že posledných pár storočí sa nerozširuje biblický projekt, ale projekt, ktorý má iný názov… ten však zamlčujú.

Ku kresťanstvu a hlavne ku katolíkom majú typický nenávistný postoj, katolík je u nich človek vyznávajúci skrytý satanizmus :

Hox

Hox

“Lidský typ psychiky se vylučuje s kultovými schématy potlačení svobodné vůle jako například katolická církev, takže nikoliv, pokud dosáhneš lidského typu psychiky, určitě nebudeš posedlým militantním katolíkem jako nyní.” (názor Hoxa na katolíkov)

Ďalší názor Hoxa na tých, čo uznávajú Ježiša za Bohočloveka ”

Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 08.08.2017

“Každý člověk, kterému normálně funguje intelekt a intuice, chápe že Ježíš není Bůh, jen jeho vyslanec.”

Hox si osobuje mať názor, že človek, ktorý má Ježiša za Boha, tak takému normálne nefunguje intelekt a intuícia. Proste názor neznášanlivého sektára.

“Přesvědčení, že Ježíš je Bůh je skutečně znakem nějakého defektu v práci intelektu a celkově ve vnímání světa (výsledkem církevní infoktrinace),”

Takže pozor, máte do činenia s agresívnou sektou a sektárskymi zmýšľaním, ktoré si osobuje právo na pravdu, čo je vidieť na tvrdej cenzúre mazania v diskusii a článkoch, likvidácie nepohodlných názorov dehonestáciou oponenta, ručných schvaľovaním príspevkov alebo BAN-om.


Premýšľajúci človek v diskusii medzi sektármi KSB DVTR

 1. moj nazor, neberte to nikto osobne, ale: DVTR EU mi pripada ako tupe decko v Skole co radsej pozaluju Pani Ucitelke, ze ten vedla pouziva tahak, lebo je neschopne sa naucit alebo si pripravit pomocku……Kebyze to tuberiete vazne, tak sa tu rozoberaju jednotlive casti KSB, KOB, DOTU po kapitolach, s tym co je v nich zle…..no namiesto toho sa tu vyskytuju len tupe vycucy nemozne konfrontovat s tym co je v KSB napisane

  • Ty si úplne vedľa a zmýlil si si zameranie týchto stránok.Ale nič si z toho nerob.Aj na vodaSS sú len Tebe podobní magori.

   • NN mozes mi zdelit zameranie tychto stranok? Nazov je DVTR, a ty si sa vyjadrila ze si nic z toho necitala…a poprosim ta, skus sa vyjadrit na urovni….ja ti nehovorim ze si tupa prepita vymetena hus…Dakujem

    • Si zábavný,som pre Tvoju sektu príliš nebezpečná?☺☺☺

     • NN a cim konkretne by si ty mohla byt nebezpecna DVTR? Vidis, toto je miera tvojho absolutneho nepochopenia…ak chces bojovat proti, prosim…..zaloz si Youtube kanal a zacni sirit svoje myslienky…a vystupuj pod svojou osobou ako Pjakin, nie anonymne ako “nejaky afinabul”

    • Piiiitr, ja ti tiež nehovorím, že si tupec s malým obrezaným vtákom, ktorý sem prišiel len provokovať a za to môže nastaviť riť pjeknikovi.
     Nič z toho ti nehovorím.

     Tak môžeš mi prezradiť, na ako dlho ti v blázinci vystavili priepustku?

     • Už mu zakázali účasť,vzali žiačikovi hračku,nezvládol svoju úlohu zhodiť ma poriadne,tak išiel po notičky,hneď keď sa vyplače u hoxíka,príde zase…

     • Robo precitaj si este raz co si napisal…kopa hnevu a nic k veci….dufam, ze si na seba hrdy….ale to nevadi, ja sa na teba nehnevam, a aj tak ti zelam vsetko dobre.

      • Je mi úplne jedno, či sa na mňa hnevá alebo nehnevá tupec, čo sa chce vyvyšovať nad našou ženou.
       A od takéto tupca ani neprijímam rady. Vôbec nič.
       A vôbec, čo tu ešte robíš?
       Toto niesu päťcípe stránky…

       • Čo som povedala?Žiačik Pííítriček bol po notičky,pokrytec,on sa na Teba,Robo nehnevá,len ho ide trafiť šľak,lebo si ho odhalil.☺Typická reakcia sektára,ten tupec si myslí,že papkáme seno,tak ako on…

    • Pííítr,dobre,že si tu prikvitol,aspoň som sa bola pozrieť,koľko človekov z tej Tvojej sekty vypadlo.
     A zisťujem,že čím ďalej,tým viac zrúd po štúdiu tučných kníh vzniká.
     Malá ukážka “človeka” v podobe Hoxových citácií,ktoré stručne vymenoval Július:

     Július | 07.11.2017

     Manipulátor neschopný argumentov, ktorý útočí a špiní v osobnej rovine a vyhráža sa.
     Nálepkuje každého, kto má odlišný názor a nevie si s ním poradiť nejakou špinavou nálepkou alebo psychiatrickou diagnózou.
     Hox, to elitári radi zavierajú ľudí do blázincov a vyhlasujú a naznačujú, že nie sú normálni ,pretože hovoria pravdu a majú iné názory, ako si želajú.

     “Jsi psychicky v pořádku?
     “Zbyl ti nějaký rozum, schopnost sebereflexe?”
     “Víš co je tvůj problém? Jsi na podvědomé úrovni přesvědčený, že nelze nic dělat, že je vše marné a změna k lepšímu nemožná. Naštěstí, většina lidí tímto netrpí.”
     “Jen kalíš vodu. Kromě toho, normální je nehodnotit celou komunitu na základě jednoho exota, zjevně jsi ani nepoznal, že Július je zapřisáhlý odpůrce KSB, který ani nechápe, co to KSB je.”
     “Opět snůška hloupostí a vlhkých snů stoupence davo-“elitarizmu”.
     “Adekvátní reakce na nesmyslné příspěvky posedlého manipulátora. Sociopata jako ty už tu nebudu trpět, pokud se chceš mermomocí nadále vyjadřovat k něčemu co neznáš, budeš si muset založit vlastní stránky.”
     “Vlezlá vtěrka chodící na cizí stránky a kydající špínu na jejich autora, to je pro mě mravní dno.”
     “Elaborát od bezmozka pro bezmozky, obsahující plno lží a nesmyslů. Usiluješ tu o roli šaška?

     Tu máš dokazy ako špiníš v osobnej rovine, manipuluješ, staviaš oponenta ako duševne chorého, čo naznačuješ viackrát,

     Normálnemu človeku s priemernou inteligenciou to stačí..

     A ešte máš tu drzosť sa spýtať, kde konkrétne manipuluješ…

     Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/v-a-jefimov-o-konceptualni-moci/

  • Prišiel si neskoro o nejaký ten rok, jednotlivé časti KSB, KOB, DVTR, DOTU sa tu už kolektívne vo veľkom rozoberali a výsledok rozoberania je, že informácie v daných materiáloch sú bludy a členovia daného “hnutia” sú sekta. Ale ak citlivé rozoberanie zmesi sektárskych bludov a poloprávd nadnáša tvoju loďku, tak kľudne stráv aj polovicu života zbytočnou analýzou, aby si ponachádzal všetky omrvinky faktov a poctivo ich chronologicky roztriedil.

   • A to ma ludi presvedcit tvoje tvrdenie,ze informacie su bludy a ked si to niekto precita, tak je sektar? …. Stranky su nazvane DVTR, teda by som cakal, ze sa to tu rozobera na profesionalnej urovni, namiesto toho na hlavnej stranke je umiestnene len “Zalovanie pani ucitelke” a k teme som zatial nic doverihodne nenasiel….Samotny nazov stranky je zavadzajuci, mali ste sa nazvat trefnejsie, trebars klebety a pomluvy eu

    • Počuj,žiačik,veď svojho učiteľa Pjakina máš vedľa na ľavom-nete,tak čo sa vzrušuješ?

    • Hm … fanúšikov DVTR je možné rozdeliť na dva druhy. Jeden – sektári od Levašova – druhý – naivný truľovia.
     V princípe je nám asi jedno kde patriš. Cesta do pekla je vystlaná dobrými úmyslami – a keď si nezistíš o “prezentátoroch” ani základné info, potom si za to truľo môžeš sám, že strácač čas keketinami. Ja osobne som čítal Leva-net ešte v čase, keď Krasoň fičal na Levašovovi a lákal tam ľudí na Tartáriu a “odkopanú” históriu. Postupne presedlal na KSB/DVTR – očividne je to výnosnejšie. Dokonca aj DVTR som 2-3 roky poctivo sledoval. Aby si nezostal sprostý, možem ti poradiť. Skús si tu prelistovať históriu diskusie smerom do minulosti. Tak rok 2016, september myslím? To tu prispievala ešte celá podarená parta, kým sa neprepískla. Také semitské typy to sú poväčšine heche. Takže sa choď dovzdelať a nerob tu zo seba idiota. Tu ti pšenka nepokvete.

     • Koldej, DVTR si 2-3 roky “poctivo sledoval”. Akoze si sledoval videa DVTR, ake, alebo ze si Sledoval levanet? len pre upresnenie, aby som to chapal……..Precital si aj nejekae knihy od VPSSSR?
      Dakujem

      • Takže druh “jeden”. Degeš jeden sektársky. Toto tu Vám bude tŕňom v oku ešte pekných pár rokov. Cca pred rokom, keď sa odtiaľto odsťahoval/bol odsťahovaný hox aj s celým panoptikom som Vám to oznámil. Týmto DVTR skončilo. A to sa práve aj deje. Aj na HS už pozerajú na Pjakina cez prsty, aj éronet pôjde do rite. Ste minoritný, nezaujímavý, prefláknutý sektári. Márniš svoj čas zbytočne. Možno tu na teba zavolám Júliusa hehehe. Ja s Vami degešmi už viac času strácať nebudem :D
       Ešte sa spýtame J. – J., prosím Ťa, prispieva tu tento chmuľo cez anonymyzér?

       • Kolodej je to skodu, ze niesi schopny diskutovat na urovni a k veci….

       • Vieš,čoho je škoda? Takej zbytočnej existencie,ako si Ty a Tebe podobní.

       • Peeter – tak sa spýtam aj teba -prispievaš tu cez anonymizér? To aby som písal k veci. :)
        Vieš, zaujíma ma, či si skrachovaný guru dvtr hrajúci sa na študenta, alebo naivný pomýenec.

       • Ako aj boh dava ludom vela sanci, ja to skusim znova, a slusne….Kolodej, NN alebo niekto iny zo stranok DVTR.EU…..precital som si Sociologicko-Filozoficku studiu – (Mrtva voda) – ak ste ju niekto osobne citali, rad sa o nej pobavim…ci uz pisomne alebo formou vibracii, by sme mohli aj zavolat, resp osobne podiskutovat….”a prosim bez urazok, dakujem”

       • Ďalší,čo sa stavia na úroveň Boha a nám nechápavým dáva šancu?
        Choď sa liečiť!

       • Ciboha, ta to keľo razi tu pridze boch, že ho takoj vihaňace, Ninka a Kolodej?

        Piťu, ta noľem nam friško pohutor, jak še žije na totim oblačiku, bo mňe to bars zaujima!

        Abo to ozaj ce z blazinca pusciľi?

       • Ja nikogda neskazal sto ja Boch, tolko z jeho velikosti poucen chocu byc och.

       • Vyzerá to na anonymizér, alebo sa peeter v Londýne naozaj nudí a preto hľadá niekoho na spoločné vibrovanie o dvtr.

       • Ta hej Peeter, ale tu dávame šance my, a tú svoju ste už veľmi dávno presrali. A povibrovať môžme. Vr Vŕŕŕ

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>