Ako funguje skutočné ovládanie mysli

Nikto sa ráno nezobudí a nepovie si “Hej vstúpim do nejakého kultu” a nikto kto je členom kultu nepovie, že je členom kultu. Väčšina kultov má falošnú nevinnú tvár, štúdium knihy či niečo iné. Základ úspešného kultu je poskytovať ľuďom pocit výnimočnosti. Pravidelne si zvyšovať pocit vlastnej dôležitosti spôsobuje členom kultu veľmi príjemné pocity, čo ich uzamkne vo vnútri.

Fázy tvorby kultu:

  1. Treba ľudí zlomiť. Treba hovoriť o všetkom negatívnom, zlých veciach vo svete, zlých veciach v ich živote, vytvoriť veľký tlak aby sa v ľuďoch niečo zlomilo.
  2. Až sa to stane, tak ich preprogramovať. Keď sa ocitnú v zlomenom stave, predstaviť im iné myšlienky. Vodca kultu má vždy nejakú misiu, či už je politická, náboženská alebo iná. V druhej fáze svoje túžby a predstavy zafixuje v hlavách nasledovníkov. Je normálne ak myšlienky neprijmú hneď, lebo vodca kultu často hovorí niečo kontroverzné, niečo neobvyklé a nekonformné. Avšak dôvod prečo programovanie v kulte funguje je tlak okolia. Čo je normálne v reálnom svete považujeme za normálne, lebo to považujú za normálne všetci okolo nás. Preto abnormálne veci pôsobia normálne v kulte, lebo ich za normálne považujú všetci členovia kultu. Veľa z toho sa dosahuje kontrolou prostredia, sociálnou izoláciou a kontrolou informácií.
  3. Keď človek príjme nový program kultu, nastupuje tretia fáza – utužovania. Treba zaistiť aby ľudia nespochybňovali novú vieru a aby zostali členmi kultu.

V dokumente popisujú experta na tzv. deprogramming, ktorý sa zaberá vyslobodzovaním ľudí z kultu. Ide o dosť komplikovaný proces… v krátkosti však ľuďom vysvetlí, že sú v kulte, vysvetlí im akú škodu a bolesť spôsobujú a ukáže im, že existuje iná cesta.

Všetko presne sedí na levanet a kobistov…

How Real Mind Control Works
https://www.youtube.com/watch?v=j9GXXAtbWl8

Napíšte svoj názor ...

Pridaj komentár

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>